Kuidas kliente meelitada, reklaamides oma Shopify poodi

See on olnud lühike ja armas, kuid meie neljaosaline Shopify juhend lõpeb selle juhendiga lõpuks Shopify poe reklaamimiseks!


See viimane osa on raske osa, kuid see on ka kõige rahuldustpakkuvam.

Siiani oleme teie poe võrgus hoidnud, lisanud mõned tooted ja laadinud selle Shopify lisafunktsioonide abil üle. Jääb vaid meelitada mõnda klienti!

kuidas reklaamida-poetada

Kui alustate nullist, on see sageli aeglane protsess. Neid esimesi kliente on alati kõige raskem leida ja see võib tunda pettumust.

Neid 7 tapjatriki kasutades kiirendame asju ja kutsume külastajaid teie veebisaidile kallale.

Tutvuge meie täieliku Shopify juhendiga

 • 1. osa: kuidas Shopify pood üles seada vaid 19 minutiga
 • 2. osa: 11 Shopify funktsioonid, mis suurendavad teie müüki
 • 3. osa: Shopify SEO: 9 olulist elementi teie poe Google Rank parandamiseks
 • 4. osa: “Kuidas kliente meelitada?” Esimesed 7 sammu oma Shopify poe reklaamimiseks
 • Kas Shopify on teie jaoks? Lugege meie põhjalikku Shopify arvustust

1. Võtke ühendust mõjutajatega

Veebipoe reklaamimisel on keeruline teada, kust alustada. Blogi pidamine ja sotsiaalmeedia värskendamine võib tunda end mõttetu, kui teil on väike vaatajaskond.

Sellepärast panin „mõjutajatega ühenduse loomise“ numbrile 1. Mõjutajad on üksikisikud või veebisaidid, mille võrku on tohutult palju. Üks piiksatus või Instagrami postitus teie toodete kohta võib saata teie veebisaidile liikluse tulva ja luua selle algse vaatajaskonna.

Vaadake, kuidas see moemõjutaja Express Runway toote kohta postitab:

shopify-mõjutajad-näide

Mõnel juhul võtavad mõjutajad teie toote reklaamimise eest tasu. Rohkem kui miljoni jälgijaga mõjutajate jaoks võib see tasu ulatuda kümnete tuhandete dollariteni.

Ilmselt pole enamikul meist 10 000 dollarist + rohkem kui valetada! Kuid võtame näiteks moesaidi Bachlr. Nad läksid nullist 20 000 poekülastajani, paludes Instagrami mõjutajatel oma tooteid reklaamida.

Tehke oma nišis mõjutajate nimekiri ja saatke neile sõbralik e-kiri (ja võib-olla tasuta toode!)

2. Ehitage Instagrami vaatajaskond

Tavaliselt soovitaksin sotsiaalmeedias kõikehõlmavat kohalolu. Kuid kui olete alles alustanud, proovige kõik oma jõupingutused Instagrami panna.

Miks? Kuna Instagrami kasutajad on rohkem kihlunud, aktiivsemad ja brändidele paremini reageerivad kui Facebook või Twitter.

Shopify instagrami näide

(pildi allikas)

Isiklikult arvan, et Facebook on jõudnud turundusega üleküllastumise punkti. Lisaks takistab nende algoritm teid jõudma kogu oma sihtrühmani, maksmata selle eest (lähemalt sellest hiljem).

Teisest küljest võimaldab Instagram jõuda palju suurema publikuni ja iga postituse kõrval saate kasutada nuppu „Osta kohe“. Ideaalne veebipoodide omanikele!

Proovige postitada oma toodetest vapustavaid pilte ja kasvatage siis oma jälgimist, suheldes oma niši Instagrami kasutajatega.

Tahad rohkem? Miks on Instagram Interneti-jaemüüjate parim sotsiaalne võrgustik

3. Koostage meililisti ja saatke regulaarselt infolehti

Neil Pateli sõnul on see parim, kui ta ütles: “Kõigist kanalitest, mida ma turundajana testisin, edestab e-post pidevalt neid kõiki.”

E-posti turundus on parim viis korduvate klientide saamiseks ja müügi pidevaks suurendamiseks. Lõppude lõpuks on teie e-posti loendis olevad inimesed teie kõige rohkem hõivatud kliendid. Nad ostavad sinult kõige tõenäolisemalt!

Asos e-posti näide

Alustage e-posti aadresside kogumisega kõigilt, kes toodet ostavad. Seejärel lisage oma saidil registreerimisvorm, et hõivata kliente, kes pole veel valmis teie käest ostma.

Tahad rohkem? Proovige meie e-turunduse kuueosalist sarja

4. Kirjutage Shopify ajaveebi kaudu fantastiline sisu

Kui te pole blogimise võimuses veendunud, siis vaadake seda infograafikat. Kõige olulisem statistika on see:

61% inimestest on ajaveebi põhjal midagi ostnud.

Nii tõhus on veebipoodide omanike sisu. Mitte ainult, vaid selle ajaveebi poed saavad sissetulevaid linke 97% rohkem (mis on teie Google’i paremusjärjestuse jaoks oluline).

Sisu kirjutamine aitab uusi kliente meelitada. See aitab teil nendega kontakti luua ja kaubamärgi sugulust kasvatada. Kõige tähtsam on see, et saate neid müügi poole suunata.

Alustage pühendumisega ühele postitusele nädalas, mis mõjub teie sihtrühmale. Võib-olla on see tooteülevaade, ümar postitus või loendiartikkel.

Tahad rohkem?
– 18 lihtsat viisi liiklust suurendava sisestrateegia loomiseks
– 1000 sõna tunnis – kuidas kõvasti blogida & Kiire

5. Pumba natuke raha Facebooki reklaamidesse

Kõik senised tehnikad on tõhusad, kuid neil on üks ühine joon: need on aeglased.

Blogimine, sotsiaalmeedia ja mõjutajatega ühenduse loomine võtab aega. Kui soovite kiiret liiklust, on reklaamimine kiire lahendus, mida otsite.

(pildi allikas)

Facebooki reklaamid on lihtsad ja tõhusad. Nende algoritm võimaldab teil asukoha, vanuse ja isiklike huvide abil sihtida uskumatult nišis olevat vaatajaskonda. See on parim viis oma toodete sihtklientide ette toomiseks.

Proovige kõigepealt katsetada väikese rahasummaga. Kohandage pilte, kopeerige ja vaatajaskonna eripära, kuni näete tugevat konversioonimäära. Siis suurendage kulutusi.

Tahad rohkem? Teie Facebooki reklaamide suurema klikkimise määra saladused

6. Ärge unustage reaalset maailma!

Shopify abil saate viia oma poe reaalsesse maailma. Kõik, mida vajate, on Shopify ‘müügikoha’ kaardilugeja.

kauplus-pos

Nüüd saate turgudel käia ja oma tooteid füüsiliste klientide ette tuua. Miks mitte paluda kohalikul butiigil varuda ka mõnda teie toodet?

Jätke linna ümber plakatid, lendlehed ja voldikud, kus teie sihtrühm neid näeb. Pange oma kohalikes kohvikutes üles meeleavaldusi või üritusi. Olge oma turunduse osas loominguline ja ennetav.

Tahad rohkem? 7 asja, mida te ei tee, et oma poodi päris maailmas turundada

7. Käivitage müük

Kõik armastavad müüki. Küsige lihtsalt Amazonilt, kes teenis nädalavahetuse Musta reede ajal 3,75 miljardit dollarit!

Müügitöö, kuna see annab klientidele kiireloomulisuse. Inimesed ei soovi soodsat pakkumist maha jätta ja teavad, et müük ei toimu kaua.

See on suurepärane viis konverteerida kliente, kes polnud veel valmis teie käest ostma. Kõige tähtsam on see, et saaksite paar esimest ostjat teie vöö alla.

Poes toodete allahindluseks võite kasutada Shopify täiustatud funktsioone. Seejärel proovige müüki reklaamida Facebooki reklaamide abil.

Tahad rohkem? “Teenin vabal ajal 1000 dollarit” – kuidas üks moepoodide omanik teeb veebis väikese varanduse

Lõplikud mõtted …

Shopify on kiireim viis muuta oma unistus veebipoe pidamisest reaalsuseks. See võib tunduda hirmutav, kuid saate selle kiiresti kätte! Alustage kohe Shopify-st.

Andke mulle teada, kui kasutate juba allolevates kommentaarides Shopify-d. Või kui teil on lisaküsimusi, vastan neile hea meelega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map