WordPressi veebisaidi esmakordsel loomisel on üks olulisi lehti, mis teil peab olema valmis, kontaktide leht. Ükskõik, kas olete ajaveeb, ettevõte või kuskil vahepeal, on kontaktide lehe omamine suurepärane, et kasutajad saaksid teiega suhelda ja lõppkokkuvõttes kaasahaaravama kogemuse luua.

Nüüd võib mõni teist küsida, miks oleks teil vaja esmalt kontaktlehte, kui saate lihtsalt oma e-posti kuvada, et kasutajad saaksid teiega ühendust võtta.

Siin on asi, et kontaktlehe lisamine on midagi enamat kui lihtsalt võimalus kasutajatele teiega ühendust võtta. See on viis näidata oma siirust ja ka vajadust oma ajaveebi kasvatada. Tegelikult on kontaktlehe omamise asemel e-posti aadressi kasutamise asemel hunnik eeliseid.

Mõned neist eelistest hõlmavad järgmist:

 • Teie kasutajate ja lugejate võimalus teiega kiiresti suhelda.
 • Hoiab teie e-posti turvaliselt rämpspostisaatjate eest, kuna te ei anna aadressi ära.
 • Konkreetsete teemaridade lisamine tagab, et teate alati, millest e-kiri saab.
 • Kogutud teabe tüübid saate täpsustada, määrates väljad, mida kasutajad oma vormil täidavad. See aitab vähendada aeganõudvat edasi-tagasi liikumist teie ja potentsiaalse kliendi vahel.

Nüüd, kui teate, miks on oluline omada kontaktlehte, vaatame, kuidas luua WordPressile lihtne leht.

Kontaktivormi loomine WordPressis

WordPressis kontakti loomise esimene samm on selle jaoks pistikprogrammi installimine. Selles artiklis hakkame kasutama WPFormi pistikprogrammi. Kuna need pakuvad nii tasuta kui ka tasulisi versioone, on see teile hea valik alustamiseks.

WP-vormid

WPFormsi kontaktvormid on 100% reageerivad ja mobiilisõbralikud

Muidugi võite valida mis tahes muu pistikprogrammi, mida soovite, ja toimingud on üldiselt samad.

Kui pistikprogramm on installitud, minge häälestuskuvale, looge oma vormile nimi ja valige malli Lihtne kontaktvorm.

See loob lihtsa kontaktvormi, mille saate kohandada. Oma kontaktvormile saate lisada täiendavaid välju, lihtsalt lohistades ja kukutades paneeli vasakust käest paremale.

Esimese kontaktivormi loomine WPFormsi abil on lihtne

Muudatuste tegemiseks võite klõpsata ka väljal endal, või klõpsata vormi väljadel ja ümber lohistada oma kontaktvormi järjekorda. Kui see on tehtud, minge edasi ja klõpsake nuppu Salvesta ning jätkake järgmise sammuga.

Kontaktvormi sätete konfigureerimine

WPForms üldised seaded

Siin saate muuta mõnda teie kontaktvormi üldist seadet. Järgmiste parameetrite konfigureerimiseks klõpsake „Seaded” ja „Üldine” menüüd.

 • Vormi nimi: soovi korral saate vormi ümber nimetada
 • Vormi kirjeldus: vormi saate lisada kirjelduse
 • Edastamise nupu tekst: saate muuta või muuta nuppu Edasta nupu koopia
 • Lubage rämpsposti vastane kärgpotti funktsioon, et takistada spämmirobotide vormingusse saatmist.
 • Google reCAPTCHA: enne kasutamist peate oma saidi Google’is registreerima.
 • GDPR-i vastavus: kui proovite täita GDPR-i nõudeid, võite keelata võimaluse salvestada kasutaja üksikasju ja teavet, näiteks IP-aadresse ja kasutajaagente.

Kui olete kõik valmis, klõpsake nuppu Salvesta ja jätkake järgmise sammuga!

Teavitusseadete konfigureerimine

Niisiis, kui kasutaja esitab kontaktvormi, on teil vaja sellest teatamiseks teatavat vormi. Menüüst „Seaded” ja „Teavitused” saate konfigureerida selliseid sätteid nagu e-kiri, kuhu teated saadetakse, või teemareale.

Saate lisada uue teatise erinevatel eesmärkidel

Tavaliselt on pistikprogrammi esmakordsel installimisel see funktsioon alati sisse lülitatud. Nii saate kui keegi edastab kontaktvormi, siis saate selle kohta alati oma e-kirja.

Pro näpunäide

Kui soovite veelgi suuremat miili ja järjepidevat brändimist, võite lisada oma e-posti malli kohandatud päise. Siit leiate lühijuhendi, mida saate vaadata.

Kontaktivormi kinnituste seadistamine

Pärast kontaktvormi esitamist on vormi kinnitamine suurepärane viis oma kasutajatele teada saamiseks, et nende esitatud vorm on töödeldud, ning annab teile võimaluse saada teavet järgmiste toimingute kohta..

Saate kohandada seda, mida kasutajad pärast vormi esitamist näevad

Tavaliselt võivad vormi kinnitused olla kas:

 • Sõnum: See ilmub siis, kui külastaja on esitanud kontaktvormi. Tavaliselt on see enamiku kontaktvormi pistikprogrammide vaikekinnituse tüüp. Võite kirjutada lihtsa sõnumi, et anda kasutajale teada, et olete tema kontaktvormi kätte saanud.
 • Kuva leht: Kui soovite saata oma kasutajad kindlale veebilehele (st tänada neid või suunata varjatud sisule), võite selle asemel kasutada seda kinnitustüüpi.
 • Suunamine (Mine URL-i): saate seda suvandit kasutada, kui soovite kasutaja saata teisele veebisaidile.

Nüüd, kui teate eri tüüpi kinnitusi, mida WPForms peab pakkuma, vaatame lähemalt, kuidas seadistada ja kohandada sõnumit, mida teie kasutajad pärast vormi esitamist näevad.

Esmalt minge vahekaardile “Kinnitus”, mis asub vormiredaktoris jaotises “Seaded”. Järgmine on kinnitustüübi valimine. Soovitame kasutada sõnumit, kuna see on algajatele lihtsam.

Seejärel saate kinnitusteate kohandada ja kui olete valmis, minge edasi ja klõpsake nuppu Salvesta. Nüüd on alles jäänud viimane samm kontaktide lehe lisamine!.

Kontaktvormi lehe lisamine

Nüüdseks peaks teil olema kontaktvormi leht valmis. Kõik, mida peate nüüd tegema, on see tegelikult oma WordPressi veebisaidile lisada.

Kuigi pistikprogramm võimaldab teil lisada kontaktvormi oma veebisaidi mitmesse asukohta (ajaveebi postitused, külgriba jne), keskendume kõige lihtsamale meetodile, milleks on uue lehe lisamine.

Kontaktivormi lisamine lehele või postitusele

Teil on vaja luua WordPressis uus postitus või leht ja seejärel klõpsata nuppu „Lisa vorm“. Järgmine on valida hüpikmenüüst oma kontaktvorm ja klõpsata “Lisa vorm”.

Jääb vaid postituse või lehe avaldamine ja seejärel kuvatakse kontaktvorm teie WordPressi veebisaidil.

Voila! Nüüd on teie WordPressi veebisaidil uhiuus kontaktvormi leht, mida külastajad saavad kasutada teiega ühenduse võtmiseks.

Kontaktlehe omamine on kasulik teie ja kasutajate vahelise suhtluse loomiseks. Kui soovite oma kasutajaid paremini mõista, külastage meie varasemat postitust Google Analyticsi oma WordPressi lisamise kohta.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me