Maandumislehed. Need on olulise osa heast turunduskampaaniast.

Need suurendavad konversioonide arvu, suurendavad müüki ja julgustavad registreerumisi. Kahjuks on neist pisut valesti aru saadud ja neid on täies mahus harva optimeeritud.

Esiteks vastakem suurele küsimusele:

Mis on sihtleht?

poodlema

Sihtleht on kohandatud veebileht, mis on spetsiaalselt loodud klientide konverteerimiseks. See on väga spetsiifiline, sihitud ja laseriga optimeeritud müügi või registreerumise jaoks.

Neid kasutatakse sageli külastajatele reklaamilehtede suunamiseks sotsiaalmeedias või Google’is.

See on eraldiseisev leht, mida ei ole tavaliselt lingitud teie avalehe ega ülejäänud veebisaidiga. Kui inimesed on teie sihtlehel, tunnevad nad teie toote või teenuse vastu juba huvi. Nad on juba huvitatud.

Kõik, mida peate tegema, on nende teisendamine, mida saate teha kahel peamisel viisil:

  1. Genereerige kliendid registreerumisvormi kaudu
  2. Müü midagi!

Mille poolest erineb koduleht kodulehest??

Teil on kombeks näha Facebookis ja Google’is palju kuulutusi, mis suunavad inimesi veebisaidi kodulehele. See on sageli viga.

Koduleht on väga üldine. Selle eesmärk on tutvustada passiivset külalist kogu teie ettevõttele ja lasta neil uurida omas tempos. Kodulehel on palju erinevaid kasutajarännakuid ja tulemusi.

Sihtleht on aga väga konkreetne ja suunatud ainult ühele reklaamile. Maandumislehe abil on kasutaja teekond võimalik vaid üks. Soovite vaid ühte tulemust: müük või registreerumine.

Niisiis, kuidas me loome ühe neist sihtlehtedest?

a. Kasutage WordPressi pistikprogrammi

Kui kasutate oma veebisaidi hostimiseks WordPressi, peate võib-olla töötama teema piirides. Mõnel juhul on võimalik lihtsalt uus leht luua. Saate seda stiilida vastavalt oma soovile ja anda sellele uue URL-i (varsti veel).

sihtlehe pistikprogramm

Kui otsite midagi pisut paindlikumat, saate installida sihtlehe pistikprogrammi. Üks parimatest on tabavalt nimega WordPressi sihtlehed, mis võimaldab teil valida kohandatud kujunduse loomiseks malle. See võimaldab teil läbi viia ka A / B jagatud teste, mis on mugav konversioonimäära optimeerimiseks.

b. Installige WordPressi lohistamise teema

Kui rääkida WordPressi teemadest, siis on lohistamisvõimalused seal kõige mitmekülgsemad ja paindlikumad. Üks minu lemmikuid on Divi, mille lisasime oma parimate WordPressi teemade loendisse. Divi abil saate kiiresti ja hõlpsalt uut maandumislehte lisada ning luua lohistamiskastide abil kohandatud paigutuse.

c. Tasulised alternatiivid

Võite kasutada ka tasulist alternatiivi, näiteks Lander või Leadpages. See maksab natuke raha, kuid aitab teil luua lihtsate samm-sammult juhistega sihtlehe. Keerulist kodeerimist pole vaja ja püsti ja tööks kulub vaid umbes 30 minutit. Olemas on palju olemasolevaid malle, mille hulgast valida ja saate neid oma käe järgi näpistada.

Leadpages®

Nüüd, kui meil on põhitõed maas, räägime optimeerimisest. Kuidas saate oma sihtlehelt kõige rohkem müüki ja konversioone??

14 näpunäidet teisenduste sihtlehe optimeerimiseks!

1. URL-i valimine

Võimalik, et te ei pööra palju tähelepanu veebisaidi aadressil olevatele sõnadele või tähtedele. Sellel on siiski rohkem mõju, kui võite arvata. Esiteks on SEO jaoks SEO jaoks hädavajalik hea URL. See võimaldab teil sisestada õiged märksõnad ja aidata Google’il teie saiti leida.

Kuid maandumislehel on neil veelgi suurem roll. Pakun, et kasutataksite üleskutse tugevdamiseks oma URL-i. Oletame, et kasutate oma sihtlehte oma uue rakenduse reklaamimiseks. Sel juhul sisestage URL:

www.my-business.com/download-the-app

See on lihtne, alateadlik kätlemine külastajale. Hoidke URL alati lühike, konkreetne ja asjalik.

2. Seadke üks selge eesmärk

Parimad sihtlehed on konkreetsed. Pidage meeles, et see pole koht, kus pakkuda mitmeid tutvustusi. Sihtleht on loodud ainult ühel eesmärgil.

Nagu näete Code Academy kodulehelt allpool, on nende ainus eesmärk inimeste registreerimine programmi. Päris sõna otseses mõttes pole sihtlehel muud sihti ega linki!

Codecademy maandumisleht

Mis on teie üks eesmärk? Kas see aitab inimestel teie meililisti sisse logida? Kas see laadib teie uue rakenduse alla? Või müüa uut toodet? Valige üks ja keskenduge sellele selgelt.

3. Eemaldage kõik, mis seda eesmärki häirib

Veebidisainerid ütlevad sageli, et 90% nende tööst on asjade väljalõikamine! Kui olete oma sihtlehe kujundanud, mõelge kõigile tähelepanu kõrvalejuhtimistest, millest võite lahti saada.

Vaadake seda näidet CampusTapist. See on üks kõige lihtsamaid ja sujuvamaid sihtlehti, millega olen kokku puutunud. Kujunduselemente on lihtsalt neli: pealkiri, selgitaja, üleskutse tegevusele ja pilt. Mida veel vaja on?

Lihtne maandumisleht

4. Veenduge, et pole muid väljumiskohti

Traditsioonilisel veebilehel soovite palju linke, mis aitavad külastajatel teie veebisaiti uurida. Kuid kui soovite oma maandumislehte, siis soovite ainult ühte linki: tegevusele kutsuvat linki.

Külastajate tähelepanu juhtimiseks või mujale viimiseks ei tohiks olla väljumiskohti. Kui lehel pole väliseid linke, on see üsna mõistlik, kuid see on parim viis oma kliente teisendada.

Väljumiskohti pole

Kui nad ei saa saidi mõnele teisele osale klõpsata, siis klikivad nad palju tõenäolisemalt teie tegevusele kutsumisel.

5. Võimas tegevusele kutsumine

Teie üleskutse on sihtlehe kõige olulisem osa. See on nupp “osta” või “registreerumine”. Tegelikult on see nii tähtis, et pühendasime tervele ajaveebile selle ühe väikese elemendi.

Ülim eesmärk on saada külastaja sellel nupul klõpsama. Tehke koopia lohisevaks, otse asja juurde ja köitvaks. Rääkige otse oma külastajatega, näiteks see näide Crazy Eggilt.

Crazyeggi üleskutse tegevusele

Mõelge ka värvile ja kujundusele. Parimad värvid on kollane, oranž ja roheline. Miks? Sest need loovad selge kontrasti ja eristuvad lehest. Nad tõmbavad neile otse silma.

6. Teisendage ühe klõpsuga

Parimatel sihtlehtedel on klientide konverteerimiseks lihtne protsess. Ideaalis soovite teisendada inimesi vaid ühe klõpsuga.

Näiteks võib teie sihtlehel olla registreerumisvorm. Kui klient on oma andmed täitnud, proovige teist või kolmandat sammu mitte lisada. Sellele üleskutsele klõpsamine peaks olema vahetuse lõpp. Kui lisate protsessi lõpuleviimiseks vajalikud sammud, kaotate konversioonid. Hoidke see lihtne.

7. Võtke oma publiku pähe

Kui teie külastaja saabub teie sihtlehele, on teil mõni sekund veenda teda järgmise sammu astuma. Üks viis seda teha on pääseda nende pea sisse!

Proovige luua sihtleht, mis loob nendega kohe ühenduse. Kasutage nende emotsioone – eriti nende unistusi ja ambitsioone. Vaadake, kuidas AwesomeTalk nende nutika sihtlehe abil otse pähe pääseb. See ei kirjelda teenust – seda ei peagi tegema. Selle asemel kasutab ta teie loomulikke emotsioone, et inspireerida klikkimist.

Puudutage publiku emotsioone

Kõik, mis puudutab kellegi emotsionaalseid reageeringuid, läheb neile pähe ja loodetavasti veenab teda veel klõpsama.

8. Kujunduse järjepidevus

Tavaliselt on külastaja saabunud teie sihtlehele reklaamilingi kaudu. Facebooki reklaamid on sageli suurepärased, et suunata inimesi sihtlehe poole. Praegu peate pildid ja kujundus olema võimalikult ühtlased.

Teisisõnu, kasutage maandumislehel sama pilti, mida kasutasite ka reklaamis endas. Kasutage sama eksemplari ja selgitajat. Miks? Sest see tugevdab teie sõnumit automaatselt ikka ja jälle. See aitab ka sammu tasandada ja peatab teie kliendi tähelepanu hajumise.

9. Kasutage pakkumisi ja allahindlusi

Kõik armastavad head pakkumist või allahindlust. See võib olla lihtsalt asi, mida peate veenma kedagi teie toodet registreerima või ostma. Netflixil on üks parimaid sihtlehti (sel juhul on see ka nende koduleht). Ja see põhineb kõik ettevõtte keskmes oleval pakkumisel: tasuta kuu prooviversioon.

Netflixi pakkumine ja allahindlused

Kui teil on e-kaubanduse veebisait, saate oma sihtlehte kasutada konkreetse kauba müügi reklaamimiseks. Või kasutage seda sarnaste üksuste pakkimiseks ühte tehingusse. Soodustus või müük suurendab tõenäosust, et passiivne külastaja teeb ostu.

10. Kaasa sotsiaalne tõend

Kui keegi on jõudnud teie sihtlehele, on ta peaaegu veendunud. Olete neid juba intrigeerinud ja meelitanud neid oma registreerumislehele. Alles on jäänud vaid väike hõõrdekiht. Neil on vaid mõned küsimused või reservatsioonid.

Teie ülesanne on kaotada kõik viimased reservatsioonid ja saada need üle piiri! Üks geniaalne viis selle saavutamiseks on sotsiaalse tõestamise abil. Teisisõnu, kasutage seda võimalust, et näidata, kui palju teisi inimesi teie toodet või teenust kasutab. Andke oma külastajale teada, et teised seda kasutavad ja armastavad.

Lisage oma sihtlehele sotsiaalne tõend

Selles näites tuletab ülesandeloendi rakendus Todoist rõõmsalt meelde, et seda kasutab juba 2 miljonit teist. See on peaaegu piisav, et tunneksite end väljajäetuna!

Sarnaset toimingut saate teha, tsiteerides oma sihtlehel iseloomustusi, eriti suurte klientide klientide või ostjate poolt.

11. Veenduge, et see oleks mobiilisõbralik

See on aasta 2016 ja ma peaaegu ei peaks seda mainima! Kuid nii paljud sihtlehed pole ikka veel mobiilisõbralikud. Kuna nüüd on mobiilsideseadmetel enam kui 50% kogu Interneti-ühendusest, peab teie sihtleht iga seadme puhul välja nägema libedalt.

See on eriti oluline siis, kui teie sotsiaalmeediakuulutustest tulenev liiklus on tõrgeteta. Mobiilseadmes kasutatakse tohutul hulgal sotsiaalmeediat, seega peab see protsess olema sujuv. Kui loote oma sihtlehe, kasutades meetodeid, mida artikli alguses selgitasin, peaksid need kõik andma teile võimaluse veenduda, et see on reageeriv.

Ärge kaotage konversioone, kuna teie sihtleht imeb mobiilseadmest!

12. Lisage jagamisnupud

Jagamisnuppude lisamisega saate oma sihtlehel veelgi suuremat hinna ja kvaliteedi suhet. Sageli kulutate Facebookis või Google’is sihtlehe reklaamimiseks vähe raha. Kui aga inimesed hakkavad üleujutama, tehke seda oma sõpradele hõlpsaks jagamiseks.

Lõppude lõpuks on see tasuta reklaamimine! Paluge külastajatel alati sihtlehte jagada, kui nad leiavad midagi kasulikku. Nagu näete allpool, julgustavad SaaS-i inimesed teid pärast e-raamatu allalaadimist jagama oma e-raamatut. See toob kaasa lugematu arvu täiendavaid sihtlehe külastusi.

Nupp Jaga oma sihtlehel

13. Kiirus

Me räägime siin, Bitcatcha’s, alati kiirusest. Lõppude lõpuks teeme kõige paremini meie serveri kiiruse testi! Kuid teie sihtlehe puhul on see tõesti oluline. Tavalised lugejad teavad, et aeglane veebisait võib teie konversioonimäära drastiliselt mõjutada.

Tegelikult võib midagi vähem kui kolm sekundit teie konversioonid pooleks lõigata. Ükski ettevõte ei saa endale lubada kaotada poole oma potentsiaalsest müügist. Eriti kui kiirusprobleemi on nii lihtne lahendada. Kui olete seni nõuandeid järginud, peaks teie sihtleht olema lihtne ja suhteliselt tühi. See peaks asja kenaks ja kiireks tegema. Kui see on endiselt aeglane, võib probleem olla teie aluseks oleva serveri või veebimajutajaga.

14. Test, test, test

Kuna teie prioriteet number üks on konversioonid, on aeg täpselt testida, kui hästi see töötab. Peagi saate aru, et teie sihtlehe tööd pole kunagi tehtud! Proovimiseks on alati uus paigutus. Proovimiseks on alati erivärvilised värvid. Kasutatav fraas või eksemplar on alati erinev. Alati erinev pilt.

Igal väikesel näpistamisel võib olla teie konversioonile tohutu mõju. Seega, kui te pole kindel, milline paigutus või pilt on kõige tõhusam, muutke seda ja testige vastust.

AB-testimine

Google Analyticsis funktsiooni „eesmärgid” abil saate täpselt jälgida, kui palju konversioone ühel lehel saate. Iga kord, kui näpistate või muudate, jälgige, kas konversioonimäär liigub üles või alla.

Kui kasutate mõnda varem mainitud tasulist sihtlehe loojat, lasevad nad teil enne lõpliku kujundusele pühendumist sageli A / B-d katsetada erinevaid võimalusi. Kui soovite tonni konversioone, on see kõige olulisem asi, mida saate teha!

Sihtlehed on üks parimaid viise oma konversioonide suurendamiseks ning müügi ja registreerumiste märkimisväärseks suurendamiseks.

Kahjuks, kui te neid õigesti ei optimeeri, võivad nad teile kulutada palju raha.

Kas teil on olnud oma sihtlehtedega õnne? Jagage julgelt oma saladusi ja näpunäiteid kommentaaride jaotises.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me