Miks peaksite Etsy Wix-saidiga ühendama ja kuidas seda teha 10 minutiga

Etsy on kasvanud tundmatust veebisaidilt, et osta lahedaid käsitöö asju avaliku börsiettevõttele, kes müüs eelmisel aastal kaupu üle 2 miljardi USA dollari.


Kui müüte käsitsi valmistatud kaupu või ainulaadseid digitaalseid allalaadimisi, on Etsyl enam kui 50 miljonit aktiivset kasutajat, kes ostavad ja müüvad, nii et teil pole probleeme klientide leidmisega. Te ei pea muretsema veebisaidi loomise või inimeste leidmise pärast teie tooteid ostma. Etsy hoolitseb selle eest teie eest.

Kuid teie ettevõtte kasvades võite avastada, et Etsy ei luba teil teha mõnda vajalikku, nii et oma veebisaidi loomine on hädavajalik.

Miks Wix ja Etsy on suurepärased koos

Kuidas ühendada Etsy Wixiga

Kui teil on oma veebisait, soovitavad mõned teil sulgeda oma Etsy pood ja loobuda täielikult Etsyst. Kuid arvestades asjaolu, et Etsy tõi ainuüksi 2016. aasta kolmandas kvartalis sisse 87 miljonit dollarit, kas arvate, et see on parim nõuanne?

Etsyl on aktiivsed ostjad üle 20 miljoni inimese. See on teie toodete müümiseks palju võimalusi. Kui kavatsete täiskohaga veebimüüki tõsiselt kaaluda, peaks see olema teie ettevõtte osa. Aga ainult osa.

Etsy poe sulgemise asemel miks mitte ühendada see Wixi veebisaidiga? See loob tasuta viisi oma veebisaidile liikluse toomiseks.

Wix on veebisaitide loomise tööriist inimestele, kes ei tea, kuidas veebisaite kujundada. Te ei pea teadma koodirida. Kui veebisaidi loomise mõte tekitab õudusunenägusid, siis nende tehisliku disaini intelligentsus teeb selle lihtsaks. Vastake lihtsalt mõnele lihtsale küsimusele ja paari minutiga on teil veebisait.

Kombineerides oma Wixi veebisaiti oma Etsy kauplusega, saate oma veebisaidile sisseehitatud orgaanilise liikluse allika, mis ei maksa teile ühegi sendi eest. Tänapäeval on tasuta liiklust raske tulema. Ja kui ehitate kingapaeltega ettevõtet, siis summeeruvad summad tõesti kokku.

Looge Wix-sait: 

Kui alles alustate, näitab see põhjalik juhend teile esimese Wixi saidi loomise täpsed sammud.

Miks ma peaksin oma Etsy poe Wixile lisama?

Kui soovite ettevõtet, mis püsib, peate selle üles ehitama ise, mitte Etsy. Mis juhtuks teie kasvava kaubamärgiga, kui Etsy hakkaks nende platvormi kasutamiseks tasuma 1000 dollarit aastas?

Etsy reklaamib nende brändi võrgus, trükis ja televisioonis suurepäraselt. Nad kulutavad turustamiseks sadu tuhandeid dollareid, et pidevalt juurde saada uusi kliente. Inimesed usaldavad Etsyt ja armastavad neilt osta. Need asjad võivad teie kohta tõsi olla, kuid kui teil on turustamiseks kulutada sadu tuhandeid dollareid, poleks teil vaja Etsy poodi.

Kuigi Etsy on suurepärane platvorm, mis teeb kõvasti tööd nii ostjate kui ka müüjate rahuldamiseks, on sellel siiski piiranguid.

Need piirangud muudavad teie ettevõtte kasvatamise raskeks. Kuid mõlemast maailmast on võimalik saada parimat. Etsy poe manustamine oma Wixi veebisaidile võimaldab teil:

 1. Lihtsam e-posti loendi koostamine
 2. Parem kliendikogemus
 3. Võimalus turgutada kliente, kes pole veel valmis ostma
 4. Pole linke konkureerivate toodetega

1. Lihtsam meililisti koostamine

Etsy kaudu saate oma kliendi e-posti aadressid alles siis, kui nad ostavad. See on suurepärane lähtepunkt ja peaksite juba regulaarselt oma kliente e-postiga saatma.

Kuid klientide e-kirjad on vaid lähtepunkt. See ei anna võimalust suhelda inimestega, kes ei ostnud teie saidi esimesel külastusel. Wixi abil saate kasutada ühte nende loendite loomise rakendust oma saidi külastajate e-posti aadresside hõivamiseks, kes pole veel kliendid.

2. Parem kliendikogemus

Veebiettevõtete klienditeenindus algab veebisaidiga, mis teeb klientidele hõlpsaks soovitud leidmise ja ostmise. Kutsuge seda kasutajakogemuseks, klienditeeninduseks või kliendikogemuseks. Lõpptulemus on see, et peate klientide jaoks sinult ostmise võimalikult lihtsaks tegema.

Üks põhjus, miks inimesed armastavad Etsyst osta, on see, et see muudab ostmise ülilihtsaks kõigile. Otsige, klõpsake, ostke. See selleks. Miks veeta lugematu arv tunde, et mõelda, kuidas seda kõike ise teha, kui saate lihtsalt nende protsessi kasutada?

Kui te ei soovi tegeleda ostukärude seadistamise ja makseväravatega integreerimisega, viib Wixi Etsy Store’i rakendus kliendid Etsy kassasse. Kuna kliendid usaldavad Etsyt ja armastavad neilt osta, on teie loobumismäärad madalamad.

3. Võimalus turundada kliente, kes pole veel valmis ostma

Kui müüte kallist eset, võib kuluda mitu külastust, enne kui nad teid ostmiseks piisavalt usaldavad. Ehkki Etsylt pole ametlikku numbrit, on müüjate hinnangul Etsy keskmine müügihind umbes 20 dollarit..

Kui pakute oma veebisaidil e-posti aadressi vastu tasuta kingitust, on hõlpsam potentsiaalsete inimestega ühenduses hoida. Nii saate neile saata e-kirju, mis juhendavad neid teie toote ostmisel.

4. Pole linke konkureerivatele toodetele

Kui klient teie kaupa vaatab, kuvatakse menüü, mis viib selle teiste Etsy müüjate toodete juurde. Wixi veebisaidil asuval Etsy kauplusel pole neid linke, nii et teie potentsiaalsel ostjal pole võimalust leida sarnaseid tooteid teiselt müüjalt.

Konkureerivad tooted Etsys

Kuidas ühendada Etsy pood oma Wixi veebisaidiga

1. Logi sisse oma Wixi kontole.

2. Klõpsake paremas ülanurgas juhtpaneelil nuppu Lisa rakendus.

Lisage rakendus Wixis

3. Tippige App Marketi ekraani ülaosas olevasse väljale Otsi rakendusi sõna „Etsy”. 

4. Valige rakendus Etsy Shop ja klõpsake nuppu Lisa saidile.

Wix App Market

5. Avage eduekraanil Wix Editor. 

LisamineEtsy rakendus

6. Wix Editor loob uue lehe nimega Etsy Shop.

Kahjuks ei saa te oma poodi oma kodulehele kinnistada. Kui proovite seda lehte kustutada, eemaldate Etsy poe rakenduse. Lehel on demoandmetega eeltäidetud teave, mis annab teile idee, kuidas pood ilmub. Oma üksuste kuvamiseks peate oma poe ühendama seadete kaudu.

7. Ovaalse nupu „Seaded” ilmumiseks klõpsake kaupluse mis tahes kohas.

Etsy Wixi seaded

8. Klõpsake lehe eelvaate ülaosas hüpitavas rakenduses sinist nuppu „Ühendage oma pood”. 

Ühendage Etsy pood

9. Volitage Wixit oma Etsy teabe koguma

Luba Wixil tõmmata oma Etsy teave üles, kasutades hüpikaknas oma Etsy sisselogimist. Kui olete endiselt Etsysse sisse logitud, klõpsake nuppu Volita. Teid suunatakse Wix Editoris tagasi Etsy Shop’i rakendusse.

Etsy Store’i rakenduse kasutamine Wix Editori sees

Etsy Store’i rakendus on väga lihtne. See koosneb kahest osast:

 1. Seadistused
 2. Kujundus

Rakenduse jaotis Seaded võimaldab teil valida, milliseid jaotisi teie Etsy poes kuvatakse. Kui soovite muuta mõnda neist jaotistest, peate selle tegema oma Etsy kontole. Nendes sektsioonides muudatuste tegemiseks klõpsake lihtsalt Etsy sinist nuppu „Muuda poodi”.

Redigeeri poodi

Jaotises Kujundus saate muuta nuppude ja teksti värve, kuid te ei saa muuta lehe tegelikku paigutust.

Järeldus

Kombineerides Etsy suure kliendibaasi ja Wixi veebisaidi meililistide loomise võimekuse, olete teel oma tulutoova veebiettevõtte loomisse, mis hoiab teid aastaid edasi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map