Õppige oma veebipoodi üles seadma ja tehke esimene müük!

Oma esimese müügi tegemine on eriline tunne.


See tähistab teie enda ostuimpeeriumi algust ja võimalust üles ehitada.

Me oleme näinud, et see juhtub. Oleme jälginud, kuidas magamistoaga ettevõtjad muudavad oma unistused miljoni dollari suuruseks e-kaubanduse ettevõtteks. Kõik, mida vajate, on suurepärane toode ja veebipood.

Märge

See on 10-minutiline juhend veebipoe seadistamiseks, oma esimeste klientide leidmiseks ja edukaks ettevõtmiseks muutmiseks.

Kui loete seda lehte, on teil võib-olla juba suurepärane idee, kuid te pole kindel, kuidas oma pood üles ehitada.

Kõlab tuttavalt?

Usaldage meid, see on lihtsam kui arvate ja me näitame teile kõiki saladusi. Lihtsuse huvides on juhend jagatud kolmeks osaks. Haara tass kohvi ja jääme kinni.

1. osa: kust ma isegi alustan?
Teie esimese veebipoe kiire sissejuhatus.

2. osa: tehniline osa
Üksikasjalik juhend oma veebisaidi ja poe seadistamiseks.

3. osa: Esimese müügi tegemine
Kauplus vajab kliente! Näitame teile kiiret trikki esimese müügi tegemiseks.

1. OSA: Kust ma isegi alustan?

Internet on täis lahedaid kohti oma toodete müümiseks. Keeruline osa on parima marsruudi valimine. Lühidalt – teie parim valik on oma veebisaidi seadistamine, kuid vaatame kõiki võimalusi.

1. võimalus: eBay, Etsy ja kolmanda osapoole teenused

Turuplats

eBay, Etsy ja Craigslist on hiiglaslikud platvormid ning siin asub tuhandeid väikeseid butiikkauplusi ja poode. Teie vőib olla üks neist.

Parim asi nende kolmandate osapoolte müüjate puhul on nende lihtsus. Saate registreeruda ja hakata müüma mõne minutiga. Nad teevad rasket tööd ja seavad teie jaoks teie poe üles. Nad käitlevad raha ja muudavad kogu protsessi lihtsaks.

Kliendid tunnevad neid platvorme juba ja tunnevad neile mugavat ostmist. Siin on tunda usaldust ja turvatunnet.

Samuti leiate sisseehitatud vaatajaskonna. Näiteks Etsyl on miljoneid kliente, kes otsivad käsitööna valminud käsitööd ja isiklikke esemeid. Kui teete ainulaadseid kingitusi ja tooteid, ootab teid juba palju kliente.

Aga?…

Probleem on selles, et te ei ehita kunagi impeeriumi kellegi teise saidile.

Kellegi teise maa peal kükitades on väga raske luua tõeliselt lojaalset vaatajaskonda ja tugevdada oma brändi identiteeti! eBay, Etsy, Craigslist ja teised seavad kõik teie brändingu ja identiteedi teie toodete ette.

Mis kõige hullem, kui kolmas osapool otsustab teie poe tühistada, läheb kogu teie äri ära. See on halb uudis, kui otsite usaldusväärset pikaajalist sissetulekut.

Kui soovite koguda e-posti aadresse, suhelda oma klientidega ja luua ainulaadne identiteet, vajate oma ruumi. Teie enda veebisait.

2. võimalus: sotsiaalmeedia kauplused

Facebooki ettevõtte leht

Teine populaarne valik on Facebooki poe seadistamine. See hõlmab ühe Facebooki integreeritud pistikprogrammi kasutamist oma sotsiaalmeedia lehel poe pidamiseks.

Selle meetodi suhtes on meil segatud tunded. Muidugi, see muudab lihtsamaks kui kunagi varem oma sotsiaalsete reklaamide müümise. Facebookil on aga kombeks nende algoritme ilma suuremate etteteatamisteta muuta.

Võiksite veeta aastaid oma ettevõtte ehitamisel, et see kõik saaks puhtaks ühe kiire Facebooki värskendusega.

Ärge saage meist valesti aru, peaksite Facebookis kindlasti kogukonna üles ehitama. Kuid pole mõistlik tugineda sellele kui oma ainsale veebis viibimisele.

Vastus on 3. variandil: teie enda pood

Kui otsite kohta, kus omale helistada, peate looma oma poe esikülje.

www.oma-shop.com

Kas see tekitas vaid pisut põnevust? See on lihtsam, kui te arvate.

Teie poe ehitamiseks on kaks peamist viisi ja me tutvustame teile seda protsessi.

WordPress + WooCommerce = tasuta veebipood!

WooCommerce

Kui see kõlab võõrkeelena, hingake sügavalt. Veebisaidi loomine on nüüd lihtsam kui kunagi varem. Me hakkame kasutama WordPress: planeedi populaarseim veebisaitide loomise platvorm.

Tegelikult on WordPressi toiteks 24% kõigist Interneti veebisaitidest. Nii et olete heas seltskonnas.

Võite valida eelseadistatud kujunduse ja seda oma maitse järgi kohandada. Te ei pea isegi teadma ühte veebikoodi rida.

Mis saab aga keerukatest maksemehhanismidest, toodetest ja saatmisest?

See on koht, kus WooCommerce tuleb sisse. WooCommerce on tehniline tööriistakomplekt, mis paneb teie poe tööle. Teil jääb vaid alla laadida tarkvara ja installida see oma WordPressi saidile.

See aitab teil oma poelava luua ja kujundada. Samuti seadistab see kõik teie keerulised maksesüsteemid, haldab teie laoseisu ja sorteerib saatekulud.

Nii WordPress kui ka WooCommerce on täiesti tasuta kasutamiseks kuid nendega kaasas olevat arhitektuuri pole. Teil on vaja veebi ja domeeninime, mis on vaid murdosa kuludest. Selle kohta lähemalt 2. OSA: Tehniline natuke.

Shopify – lihtsaim viis veebipoe seadistamiseks

Shopify veebipood

Parim alternatiiv WordPress + WooCommerce’ile on Shopify. Shopify on lihtne tarkvaraosa, mis loob teie jaoks teie veebipoe. See on loodud spetsiaalselt poodide jaoks.

Samuti kasutavad nad saidi kujundamisel malle (vt Shopify malle siit 100-st), nii et pole ühtegi keerulist koodi, millega tegeleda.

Nii nagu WooCommerce, teeb ka Shopify tagavaraviisard kõik teie heaks raske töö.

Aga?…

Ainus tõeline Shopify negatiivne külg on kulud. Kuutasu (alates 29 dollarist kuus) sõltub teie valitud Shopify plaanist. Kui teil on suuri plaane, ärge laske sellel end ära lüüa. Shopify sobib suurepäraselt, kui teil on toode, mille kasumimarginaal on kõrge. Lõppude lõpuks saate hinna eest tasakaalustamata mugavusi.

Näete, kuidas oleme loonud Shopify veebipoe kõigest 19 minutiga. Nii lihtne protsess on.

Alumine joon

Põhimõte on see, et vajate oma ruumi. Teil on vaja identiteeti, häält ja lojaalsete järgijate hõimu. Seda ei saa teha nii odavalt kui Etsys, eBays, Facebookis jne. See tähendab, et saate oma impeeriumi üles ehitada WordPress + WooCommerce või Shopify abil.

2. OSA: tehniline osa

Usaldage meid, see on lihtsam kui arvate.

MÄRGE

2. OSA näitab, kuidas seadistada veebipood WordPress + WooCommerce. Oleme koostanud üksikasjaliku juhendi Shopify poe loomise kohta (19 minutiga!). Kontrollige seda.

1. samm. WordPressi veebimajutus

Veebimajutus on veebimaali plaaster, millel teie veebisait elab.

Kui olete mängu uus inimene, võib keeruline ringi käia. Mõelge sellele nii:

Veebimajutusettevõtted on nagu Interneti-üürileandjad. Nad rendivad teile osa veebist välja ja selle saate oma saidi üles ehitada.

Kuid siin on asi. On häid hosting firmasid ja on ka halbu.

Nii et ärge lihtsalt valige kõige odavam variant. Teie saidi kiirus ja turvalisus on üliolulised ja veebipood väärib parimat.

Parimad veebimajutajad on kiire nagu põrgu, lähevad teie sihtrühmale ja on häkkerite eest kaitstud.

Meil on siin olnud palju kogemusi ja seda soovitame:

SiteGround WooCommerce host

SiteGround on geniaalne esmaklassiline valik. Kui teil on suuri ülemaailmse liiklusega plaane, soovitame neid tungivalt. Need on klienditeenindusega kiired, turvalised ja suurepärased. Tegelikult majutab neid see veebisait Bitcatcha.com.

Lugege saidi SiteGround ülevaadet

Inmotioni majutamine

Inmotion Hosting on täiuslik, kui keskenduda USA vaatajaskonnale. Nende Max Speed ​​Zone ™ on loodud teenima teie veebisaiti Ühendriikides väga kiiresti. Koos tasuta Cloudflare’i kontoga lendab teie veebisait kiiresti ümber maailma.

Lugege Inmotioni hosting ülevaade

2. samm. Www.my-first-business.com!

See on teie domeeninimi. See on aadress, mis osutab teie veebisaidile. Otsite midagi lihtsat, ainulaadset ja otse asja juurde.

Valige see väga hoolikalt. Loodetavasti olete juba valinud ärinime ja valmis minema.

3. samm: WordPressi seadistamine & WooCommerce

Kui olete oma veebimajutuse saanud & domeeninimi valmis, logige WordPressi installimiseks sisse juhtpaneelile. Ühe klõpsuga installimine mõlemas iPage & Inmotion Hosting teeb selle kiiresti ära.

Seejärel logige sisse oma WordPressi saidile, minge pistikprogrammide juurde ja otsige WooCommerce. Laadige alla ja installige.

Voilà. Teie veebipood töötab nüüd.

See kõlab keeruline, kuid ei ole. Aitamaks teid, oleme koostanud videojuhendi, mis juhendab teid seda protsessi samm-sammult. Nendes viies videos näitame teile täpselt, kuidas me WooCommerce veebipoe oma sõbrale üles seadsime.

4. samm: oma poe kujundamine

Nüüd, kui olete oma veebipoe valmis saanud, on aeg seda kaunistada!

Nagu ma juba ütlesin, on WordPressi kaunistamine ja omaenda meisterdamine ülilihtne. Võite tasuta valida sadade eelseadistatud kujunduste hulgast või tasulistest teemadest. Meile meeldivad elegantsed teemad, kes pakuvad taskukohaseid, ainulaadseid ja kauneid teemasid.

Asjatundlikud näpunäited:

 1. Lihtsus on kõikVali lihtne disain, mis tõstab esile sinu tooteid ja mida on kerge navigeerida.
 2. Logo ja brändingOtsige teemat või kujundust, mis võimaldab teil luua unikaalse identiteedi.
 3. Suured, suure eraldusvõimega fotodFotodel müüakse tooteid. See on nii lihtne. Valige sait, mis näitab teie pilte parimal võimalikul viisil.

5. samm: raha loendamine

Muidugi pole ükski veebipood täielik ilma maksemehhanismita. Internetis on kõige tuttavam teenus PayPal ja saate nende maksete lüüsi hõlpsalt oma väljamakseprotsessis kasutada.

Mõnikord eelistavad kliendid lihtsat krediitkaardimakset. Saate sellega hakkama Braintree. Nad toidavad AirBnB ja Uberi maksesüsteemi, nii et olete heades kätes.

Nüüd olete kõik valmis ja valmis uksi avama! Nüüd peate lihtsalt leidma mõned kliendid.

3. OSA: Esimese müügi tegemine

Esimene müük on alati kõige keerulisem. Pärast seda on lumepalliefekt! Jätame teile ühe asjatundliku näpunäite, mis aitab teil seda esimest müüki teha.

Tooge oma toode miljonite silme ette

Internet on tulvil võimsaid blogisid, YouTube’i kanaleid ja sotsiaalmeedia mõjutajaid. Nendel inimestel on võim tuua teie toode paljude inimeste ette.

Alustage oma niši ajaveebide ja mõjutajate loendi koostamisega. Nad otsivad alati lahedaid tooteid ja lugusid, mida oma kogukonnaga jagada, nii et pöörduge ja küsige arvustust või sponsoreeritud postitust.

Need mõjutajad saavad iga päev sadu e-kirju ja kohti, nii et kuidas te silma paistate?

 1. Olge personalCraft iga blogija jaoks ainulaadne ja isiklik sõnum. Mainige midagi, mida te nende ajaveebis nägite ja mis teile meeldis, ning öelge neile, miks arvate, et teie toode oleks nende vaatajaskonnale huvitav.
 2. Pöörduge nende poole nime järgi. Enamiku blogijate nimesid pole lihtne leida. Tõestage neile, et olete võtnud aega nende saidi vaatamiseks.
 3. Looge köitev luguKirjutajad ja ajaveebid soovivad enamat kui lihtsalt lahedat toodet. Nad tahavad lugu, mis ühendaks nende lugejaid. Mis teeb teie toote ainulaadseks? Milline on emotsionaalne seos? Miks peavad inimesed teie ja teie toote kohta kuulma??
 4. Kuid pidage meeles, et nad ei pea oma elulugu teadma. Andke neile lihtsalt vaja, et neid intrigeerida ja teie toodet näidata. Blogijad otsivad lühikesi ja teravaid müügivihjeid.
 5. Jälgige vaid üks kord, umbes nädal hiljem. Hoidke seda viisakalt ja kui te ei kuule midagi, ärge võtke seda isiklikult. Proovige lihtsalt teist!
 6. SponsorlusSiin on palju ajaveebe ja sotsiaalmeedia kontosid, mis aktsepteerivad teie toote jagamiseks või selle ümber sisu loomiseks makseid. Teie toote paljude pilkude eest maksmine on väike hind.

Tasuta proov teeb imet ka siin;)

Poe õnnestumiseks on vaja ainult ühte töömeetodit, kuid kui soovite enamat, lugege meie turunduse ajaveebipostitusi, et saada inspiratsiooni!

Phew, sa tegid selle lõpuni!

Mida me oleme õppinud?

 1. Internetis müümiseks on palju võimalusi, kuid miski ei tähenda WordPressis või Shopify’is oma veebisaidi loomist.
 2. WordPressi jaoks otsustage hostiettevõtte kasuks & häälestus WordPress + WooCommerce.
 3. Shopify jaoks alustage lihtsalt siit.
 4. Valige puhas ja ainulaadne disain.
 5. Uuringute ja katvuse tagamiseks pöörduge mõjukate ajaveebide poole.

LÕPP MÕTETUD

Raskeim osa on esimese hüppe tegemine. Ärge tundke protsessi hirmul, võtke omaks ja õppige, kui lähete. Usaldage ennast ja oma toodet! Kui vajate täiendavat abi, olen lihtsalt meilisõnumi kaugusel. Kui valite WordPressi, saate vaadata, kuidas ma seadistasin WooCommercei Bon Bon Boutique jaoks.

Järgige oma kirgi, alustage edukat ettevõtet ja loovutage päevatöö!

See võib tõesti juhtuda, lihtsalt lugege meie intervjuud Kaleniga (Bon Bon Boutique’i omanik), teenides 1000 dollarit vabal ajal!

Edu!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map