Shopify on lihtsaim viis veebipoe seadistamiseks.

Ükskõik, kas soovite teenida natuke lisaraha või muuta see täistööajaga tööks, on Shopify kiireim viis veebipõhiseks saamiseks ja müügi alustamiseks.

Tegelikult ajasin selle algusest lõpuni lihtsalt ja poe loomiseks, toodete lisamiseks ja nupule „käima minemine” vajutasin kõigest 19 minutit..

Tõsi küll, minu 19-minutine pood polnud täiuslik ja ma näeksin seda kauem näpistades. Kuid see näitab, kui lihtne protsess on.

Tutvuge meie täieliku Shopify juhendiga

  • 1. osa: kuidas Shopify pood üles seada vaid 19 minutiga
  • 2. osa: 11 Shopify funktsioonid, mis suurendavad teie müüki
  • 3. osa: Shopify SEO: 9 olulist elementi teie poe Google Rank parandamiseks
  • 4. osa: “Kuidas kliente meelitada?” Esimesed 7 sammu oma Shopify poe reklaamimiseks

See postitus on esimene Shopify neljaosalises sarjas, mis viib teid algajalt Shopify meistriks! Täna alustame 20-minutise häälestusprotsessiga põhiseadistustega.

Aga esmalt…

Miks Shopify?

kauplus-ülevaade

Enamik kaupluste omanikke ei soovi, et veebisaidi nullist üles ehitamine ja keeruka mehaanika säilitamine vaeva näeksid. Nad tahavad lihtsalt müüa! Siit tuleb Shopify:

Ostke eeliseid

  1. Te ei pea teadma ühte veebikoodi rida – Shopify juhendab teid kogu protsessi vältel.
  2. Shopify võimaldab teil lisada oma domeeninime (nt www.my-store.com), võõrustab teie jaoks kauplust ja hooldab keerulist tagapõhja.
  3. Poe kujundamine on lihtne, saate valida 100 olemasoleva teema seast ja kohandada neid oma maitse järgi.
  4. Shopify töötleb, haldab ja jälgib kõiki teie tellimusi ja makseid, lastes teil keskenduda ettevõttele.

Kõlab suurepäraselt, mida ma pean alustama?

Kõik, mida vajate, on 20 minutit varuks, toote müümiseks ja 29 dollarit kuus. Kuid seal on 14-päevane tasuta prooviperiood ja te ei pea sisestama kaardi üksikasju enne, kui hakkate reaalajas minema. Kuni selle ajani võite vabalt ringi mängida.

Shopify pood

Kas Shopify osas on mingeid varjukülgi?

Kui otsite täielikku kontrolli tagaosa üle (veebimajutus, jõudlus, kodeerimine jne), võib Shopify tunduda teie jaoks liiga piirav. See on natuke kallim kui teised valikud, kuid saate selle eest siiski tasakaalustamata jõudu.

Alternatiiv? Kasutage WordPressi pistikprogrammiga, mille nimi on WooCommerce. Kuid kui otsite lihtsat, hõlpsat ja probleemivaba valikut, valige Shopify.

Lähme!

Selles lühikeses õpetuses tutvume Shopify poe seadistamise põhietappidega. Vaatleme registreerumist, kujundamist, toodete lisamist, domeeninime lisamist ja maksemehhanismi seadistamist.

1. samm: registreeruge

Esimene samm on lihtne, minge Shopify.com-i ja sisestage oma e-posti aadress.

Alustage Shopify prooviversiooni

2. samm: andke oma kauplusele nimi

Loodetavasti on teil idee meeles. Demopoe jaoks kasutan ma vingeid lumelaudu.

Vinge lumelauaga

3. samm: lisage aadress, nii et Shopify saab arvutada käibemaksu ja makseid

Makse aadress

4. samm: alustage oma kujunduse kohandamist!

Pärast registreerumist tervitatakse teid lihtsa armatuurlaua abil. Alustame lõbusate asjadega: oma poe kujundamine.

selekteema

5. samm: valige oma poe jaoks ideaalne teema

Shopify veebipoe kohandamiseks on rohkem kui 100 kujundusmalli või teemat. Mõelge neile kui lähtepunktile – saate oma paigutuse, värvide ja piltide näpunäiteid kohandada või neid muuta.

Oma „Awesome Snowboards” poe jaoks valin teema „Piirideta”. See on puhas, lihtne ja selles on palju ruumi suurte piltide tegemiseks.

Shopify teema - piiritu

6. samm: kohandage teemat oma maitse järgi

Shopify annab teile palju kontrolli oma saidi ilme ja üle. Olen siia üles laadinud uue kangelase pildi ja kirjutanud ülaosale lihtsa logo.

Ülekatte taustpilt

Praegu võite veeta tunde kujunduse ja kujunduse muutmisel, kuid võite selle juurde igal ajal tagasi tulla. Nüüd lisame mõned tooted.

7. samm: lisage oma esimene toode

Liikuge tagasi juhtpaneelile ja klõpsake käsul „toote lisamine”.

Lisage oma esimene toode

8. samm: sisestage oma esimese toote nimi ja kirjeldus

Näpunäide: ärge jätke tootekirjeldust vahele. Hea kirjeldus on oluline, kui soovite veenda kliente teie kaupa ostma. Valige oma sõnad hoolikalt ja pange toode silma!

Ainulaadne tootekirjeldus on oluline ka paremaks paremusjärjestuseks otsimootorites. Selgitan selle seeria kolmandas osas Shopify otsimootori optimeerimise kohta lähemalt.

Ainulaadne tootekirjeldus

9. samm. Laadige üles oma toote uimastamise pildid

Pildid võivad teie müügimäära muuta või selle rikkuda. Suurepärased fotod on võtmeks, et veenda kliente sinult ostma, nii et vali nad hoolikalt. Tutvuge selle juhendiga, kuidas pildid saavad teie konversioonimäära tõsta, ja laadige siis üles oma parimad pildid.

Kasutage oma toote vapustavaid pilte

10. samm: määrake oma hind ja laoseis

Sisestage oma toote hind ja kindlasti märkige ruut „võta maksud”. Shopify lisab teie asukoha põhjal automaatselt õige käibemaksu.

Sisestage SKU (laoarvestuse üksus), mis on lihtsalt number iga toote identifitseerimiseks. TÄHTIS muutke „laovarude eeskirjad” väärtuseks „Shopify jälgib selle toote laoseisu” ja sisestage saadaolevate toodete arv.

Nii jälgib Shopify, kui palju tooteid on müüdud ja mitu alles.

Varud ja hinnakujundus

11. samm. Sisestage tarnimiseks toote kaal

Shopify proovib arvutada ligikaudse saatmishinna kliendi asukoha ja teie toote kaalu põhjal. Kui teil pole oma toodet tarnimas suurt logistika- ja täitmismeeskonda, valige käsitsi täitmine.

Toote üksikasjad

12. samm: lisage suuruse, värvi jms variandid.

Kui teie tootega on kaasas erinevad valikud, näiteks erineva suurusega t-särk, tegeleb Shopify teie eest. Lihtsalt öelge, millised suurused, värvid või kangad on iga toote jaoks saadaval.

Toote variatsioon

Vajutage nuppu „avalda” ja teie toode lisatakse automaatselt teie esiküljele. Korrake toimingut iga teie müüdava toote puhul.

13. samm: looge kohandatud domeeninimi – my-store.com!

Kohandatud domeeninimi muudab teie veebipoe libedaks ja professionaalseks. Shopify teeb selle lihtsaks, nii et klõpsame nupul “seadista kohandatud domeen”.

Looge kohandatud domeen

14. samm: ostke valitud domeen Shopify kaudu

Kui teil pole veel domeeninime, siis võimaldab Shopify teil näha saadaolevat ja osta seda seal ja siis. Kui teil on juba mõne teise müüja kaudu domeeninimi (näiteks GoDaddy), saate selle hõlpsalt lisada.

15-pood

15. samm: lisage oma maksemehhanism, et saaksite raha teenida!

Varem oli veebipoe seadmisel üks keerulisemaid asju maksete võtmine. Õnneks teeb Shopify selle ka lihtsaks. Liikuge jaotisse Seaded > Maksed ja kõigepealt vali endale sobiv meetod.

Paljude jaoks on lihtsaim võimalus Paypal, kuid võite valida ka teenuse “Shopify Payments”, mis võimaldab teil krediitkaarte otse aktsepteerida (ilma, et kasutaksite PayPalit keskmise mehena). Peate lihtsalt oma pangakonto Shopifyga ühendama. Kui teil on mõni muu makseviis, saate valida tosina või enama „alternatiivse makse” hulgast, sealhulgas Amazon, BitPay ja CoinBase.

Lisage oma kauplusesse maksevärav

Olete valmis!

Vajutage nuppu Avalda ja teie veebipood on valmis maailmas reaalajas esitamiseks.

Muidugi on see Shopify lihtne ja põhiline sissejuhatus. Poe veebipõhiseks saamine on alles algus. Nüüd tuleb raske osa: klientide (virtuaalse) ukse kaudu ostmine ja usaldusväärseks ettevõtmiseks muutmine.

Selle Shopify sarja läbimisel vaatame neid järgmisi samme ja muudame selle lihtsa alguse möirgavaks kordaminekuks!

Palun jagage allolevates kommentaarides, kuidas teil sellega lood on. Kui olete juba Shopify poe üles seadnud, andke mulle teada oma kogemusest platvormiga.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me