Siin, Bitcatcha’s, armastan ma aidata inimestel oma äriideesid kasvatada. Tegelikult sattusin hiljuti lugema suurt artiklit, kuidas oma esimest veebipoodi üles seada.

Seal soovitasin WordPressi jaoks kasutada WooCommerce’i pistikprogrammi. Paljud inimesed on selle tööriistakomplekti kohta lisateavet palunud, nii et täna kaevaksin natuke sügavamale.

Mis on WooCommerce?

WooCommerce

WooCommerce on WordPressi jaoks lihtne (tasuta!) Pistikprogramm. See asub teie veebisaidil ja teeb kogu teie veebipoe ehitamise raske töö.

See on professionaalne lahendus, mis annab ligipääsu peaaegu 30% -le kõigist veebipõhistest veebisaitidest. See kuvab teie tooteid, töötleb tellimusi ja korraldab teie saatmist.

Mis kõige parem, seda on tõesti lihtne kasutada ja alustamiseks on täiesti tasuta.

Näpunäide: 

Tipptulemuste tagamiseks veenduge, et veebipood WooCommerce oleks hallatud WordPressi hostis.

WooCommerce’i kasti eemaldamine

WooCommerce’i pistikprogrammi installimisel märkate, kui lihtne on administraatori leht. Esimene samm on teie esimese toote lisamine. WooCommerce’i poisid teavad, et vajate selle üle palju kontrolli, seega on neli võimalust:

  1. Lihtne toodeSee on teie keskmine toode ilma variatsioonideta. Nagu raamat, päikeseprillid või kaamera.
  2. Rühmitatud toodeSee on rühm seotud tooteid, mille variatsioonid on väikesed. Näiteks Apple kasutaks rühmitatud tootevalikut, et müüa oma iMaci ekraani suuruse erinevusega.
  3. Väline või sidusettevõteToode on teie saidil loetletud ja kuvatud, kuid klient ostab tegelikult kolmandalt isikult.
  4. Varieeruv toodeMoodumüüjad kasutavad seda näiteks erineva suuruse ja värviga T-särkide müümiseks.

Ainuüksi sellest piisab, et oma kauplus üles ehitada. Teete oma esimese müügi ja alustate ettevõtte loomist. Kuid kui soovite asju tõesti järgmisele tasemele viia, vajate mõnda WooCommerce’i fantastilisi laiendusi.

Need lisandmoodulid muudavad alandliku veebipoe professionaalseks raha teenivaks impeeriumiks! (Tasub rõhutada, et kuigi WooCommerce on tasuta, on enamikul neist laienditest hinnasilt.)

Alustame WooCommerce’i enda soovitatud laiendiga number üks:

1. Toote lisandmoodulid

Ideaalne: Graveeringute lisamine või toodete kohandamine

Toote lisandmoodulid

Paljud veebipoed annavad teile valiku oma tooteid kohandada. Näiteks võiksite lisada graveeringu või lisada kingisõnumi. Kui plaanite avada käsitööpoe, juveliiride või lillepoe, vajate seda laiendust!

Laienduse lisandmoodulid pakuvad teie klientidele rohkem valikuvõimalusi ja kaasatust. Saate seda rakendada kogu maailmas (kõigile toodetele) või ükshaaval.

> Hankige toote lisandmoodulid kohe.

2. Lauahindade saatmine

Ideaalne: Saatmishindade automaatne arvutamine

Laua hind kohaletoimetamine

Veokulude välja töötamine on veebipoe pidamisel kõige masendavam asi. Seetõttu on Table Rate Shipping selline elupäästja.

Peate vaid sisestama oma toodete suuruse ja kaalu. Seejärel arvutab laiend teie klientide kulud nende asukoha põhjal. See võtab kõik vaeva saatmisest välja ja annab teie klientidele kohesed ja täpsed tariifid.

> Hankige tabelihinnaga kohaletoimetamine kohe.

3. Dünaamiline hinnakujundus

Ideaalne: Müük ja allahindlused!

Dünaamiline hinnakujundus

Kui soovite müüki korraldada ja allahindlusi pakkuda (kellele ei meeldi hea müük?), Vajate seda laiendit. Dünaamiline hinnakujundus võimaldab teil mitmesuguste tegurite põhjal oma toodete hindu muuta.

Näiteks saate püsiklientidele määrata allahindluse. Seda pikendust kasutades saate pakkuda allahindlust või boonust neile, kes on juba teilt viis toodet ostnud.

Võib-olla soovite käivitada kliirensi müügi, kui teie aktsiad lähevad teatud numbri alla. Või soovite kõigi raamatute hinda 10% võrra vähendada. Lihtne!

> Hankige dünaamiline hinnakujundus kohe.

4. Tooteülevaade Pro

Ideaalne: Usalduse loomine oma toote vastu

Toote ülevaade Pro

Uuringud on näidanud, et 88% klientidest usaldab veebipõhiseid kasutajate ülevaateid. On üks põhjus, miks Amazon paneb oma kasutajate reitingusüsteemile nii suurt rõhku! Pakkumissüsteemi pakkumisega saate uutele klientidele näidata, et inimesed usaldavad ja armastavad teie tooteid. See on sageli piisav, et veenda neid müüki viima.

See lihtne laiendus suurendab müüki ja soodustab teie ja klientide vahelist suhtlemist. See on oluline osa teie uuest veebiettevõttest.

> Hankige tooteülevaateid kohe.

5. Kliendi ajalugu

Ideaalne: Parimate klientide mõistmine

Kliendi ajalugu

See on minu lemmiklaiend, kuna see annab teile nii palju teavet selle kohta, kuidas kliendid teie veebipoodi kasutavad. Kui olete lugenud minu hiljutist kasutajakogemuse ajaveebi, teate, kui oluline on oma kasutajatest aru saada, ja kohandage oma veebisaiti nende ümber.

See laiend võimaldab teil seda lihtsalt teha. See näitab teile täpselt, kuidas kasutajad teie kauplust sirvivad, et saaksite jälgida, mis töötab. Veelgi olulisem on see, et saate säilitada täieliku ostuajaloo. Selle teabe abil saate saata isikupärastatud soovitusi oma parimatele klientidele ja kohandada kogemusi otse nende jaoks.

Kuid seal on veelgi parem funktsioon. See arvutab iga kliendi eluea väärtuse, tuginedes tema ostuajaloole. See ütleb teile täpselt, kes on teie parimad kliendid, nii et saate neid premeerida ja hoida neid lojaalsena.

> Hankige klientide ajalugu kohe.

6. E-posti järelkontroll

Ideaalne: Varasemate klientidega ühenduse pidamine

Järelmeetmete e-kirjad

E-posti jälgimislaiend töötab suurepäraselt, kui see on ühendatud kliendi ajaloo lisandmooduliga. See võimaldab teil saata kohandatud ja isikupärastatud järelmeile pärast seda, kui nad on midagi ostnud. Võite kirjutada sellise e-kirja:

“Tere! Loodame, et naudite oma hiljuti ostetud [toote sisestamine]. Kas olete näinud meie uusimat tootevalikut? Hea meelega pakume teile järgmise ostu korral 10% püsikliendisoodustust. ”

See on suurepärane viis vestluse jätkamiseks ja nende edaspidiseks naasmiseks! Seadke järelmeetmete e-post mis tahes intervalliga.

> Hankige e-posti järelkontrolli kohe.

7. Punktid ja auhinnad

Ideaalne: Klientide tagasituleku tagamine

Punktid ja preemiad

Mõnikord on kõige tõhusamad lihtsad nipid! Kliendid armastavad boonuspunkte, kuna see annab neile millegi nimel pingutada. Teie poe mängimine on suurepärane võimalus hoida kliente ikka ja jälle tagasi. Selle laiendi abil saate anda igale tootele punkte ja näidata klientidele hõlpsalt oma punktide saldo.

Siin saate oma preemiatega tõeliselt loovaks saada. Kõik alates tasuta pakkumisest kuni allahindlusteni töötab tõesti hästi. Miks mitte muuta see mitmetasandiliseks süsteemiks, et kõrgeimad ostjad pääseksid juurde kuldpunktide süsteemile? See töötab iga kord!

> Hankige punkte ja auhindu kohe.

8. Soovitused

Ideaalne: Isikupärastatud soovituste pakkumine klientidele

Soovitused

Amazon on toodete soovitamise meister. Külastage nende veebisaiti ja näete ühtlast tootevoogu, mida soovitatakse teile isiklikult. Seda seetõttu, et nad teavad teie ostu- ja sirvimisharjumusi. Nad on loonud nutika soovitussüsteemi, nii et nad näitavad teile juba soovitud asju.

See on kuratlikult geniaalne! Noh, saate sama teha ka laiendusega Soovitused. See lisandmoodul rühmitab seotud teemad kokku ja töötab kliendi ajalooga, pakkudes eritellimusel valikut. Kui pakute oma klientidele täpselt seda, mida nad tahavad, ostavad nad suurema tõenäosusega teie käest.

> Hankige soovitusi kohe.

Professionaalne veebipood koos WooCommerce’iga

WooCommerce’i ja nende kaheksa laiendiga saate luua professionaalse veebipoe. Rõõmustate ka oma kliente ja näete, kuidas kasum suureneb.

Mul oleks hea meel kuulda kõigi WooCommerce’i kasutajate seast. Millised on teie kogemused selle pistikprogrammiga ja milliseid laiendusi te kasutate?

Jääge minu juurde, sest järgmisel nädalal toon ma teile kümme parimat WordPressi ja WooCommerce’i teemat. Näeme siis!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me