Teie veebisaidi kujundus ja stiil on teie esimene võimalus oma klientidele muljet avaldada.

Õnneks on WordPress teie jaoks sobiva stiili loomine ülilihtne. Teema allalaadimisega saate oma saidi ilme käsitsi valida, ilma koodirida puudutamata.

Enne kui ma asun oma kümnesse WordPressi lemmikteemasse, on siin kirjas, mida peate oma veebipoe kujundamisel otsima.

  1. WooCommerce CompatibleWooCommerce on mootor, mis annab teie veebipoele võimu. See on tööriistakomplekt, mis ühendatakse teie saidiga ja võimaldab teil tooteid müüa. Teema valimisel peab see olema WooCommerce’iga ühilduv. (Vihje, kõik siin loetletud teemad on.)
  2. Kõigi Interneti-kasutajate reageeriv disainHalf pääseb nüüd veebis juurde mobiilseadmes ja ostjad armastavad oma tahvelarvuteid kasutada! Vastuvõtlik teema tähendab, et teie veebisait kohaneb hetkega nutitelefoni, tahvelarvuti või töölauaga.
  3. Stiil, lihtsus ja lihtne navigeerimineTeie peaks sobima teie brändimisstiili ja teie toodetega. Kuid veenduge, et navigeerimine oleks lihtne ja hõlbus. Mõelge, kas teie teema loob meeldiva kasutajakogemuse.

Nüüd teate, mida otsida, siin on kümme minu lemmikut, mis ühendavad kõiki kolme olulist omadust.

1. Divi 2.0

Parim omadus: Kohandamise lohistamine

Divi 2.0

Divi on enamiku WordPressi teemade puhul erinev. Sellel ei ole lihtsalt üks stiil või paigutus. Selle teema abil saate luua peaaegu iga soovitud kujunduse.

Olen näinud, et mõned kasutajad ütlevad, et see on nagu lego kasutamine! Mis on selle teema hiilgav ja sobiv kirjeldus. Saate lihtsalt luua oma eelistatud paigutuse, kasutades plokke ja ruute. See integreerub sujuvalt WooCommerce’iga ja saate mõne minutiga luua uimastamise poe esikülje.

> Hankige Divi teema kohe.

2. Shopsy

Parim omadus: Võre paigutus

Shopsy

Shopsy on lõbus ja mänguline, muutes selle ideaalseks kohaks vanematele, kes soovivad asutada lastekauplust või võib-olla mitmesuguseid veidraid käsitsi valmistatud tooteid.

See jäljendab Pinteresti stiilis ruutvõrgustikku, nii et saate korraga näidata korraga palju esemeid. Mis kõige parem – loojad on selle ühildanud animatsioonidega, nii et teie veebisait tuleb elus!

> Hankige nüüd Shopsy teema.

3. Zerif Lite

Parim omadus: See on tasuta!

Zerif Lite

Üldiselt soovitan inimestel oma WordPressi teemasse natuke raha investeerida. Premium-teemad maksavad harva üle 50 USD ja see muudab teie saidi professionaalsust suureks.

Kuid koos Serif Lite’iga leidsin tasuta teema, mida soovitan hea meelega. See on üheleheline kujundus, mis muudab selle ideaalseks lihtsate kaupluste rindel. Seda on lihtne kasutada ja see näeb välja ilus. Kui olete WordPressi kasutaja alles uus, on see hea koht alustamiseks. Kui teile meeldib tasuta versioon, saate teemat täiendada ja avada lisajõudu.

> Siit saate Zerif Lite teema.

4. Poepidaja

Parim omadus: Vapustav pilt

Poepidaja

Sellise nimega nagu „poodnik” teate, et see teema on loodud ainult ühel eesmärgil: aidata teil tooteid müüa. Poepidajat on nii lihtne kasutada, et te ei pea mingit koodi tundma. Tõenäoliselt ei tahaks sa niikuinii liiga palju muuta, sest eelehitatud paigutus näeb välja väga professionaalne.

Selle teema eesmärk on tähelepanu pälvimine suurte piltidega. See on üks minu lemmikteemasid lootustandvate moepoodide jaoks.

> Hankige poeomaniku teema kohe.

5. Suur punkt

Parim omadus: Suur päise ruum

Suur punkt

Üks suurimaid suundumusi veebidisainis on praegu tohutute päiste kasutamine koos vastupandamatu fotograafiaga. Suure punkti teema võimaldab teil luua saidi, mis on trendis.

Kaasas on ka pöörde liugur, mis tähendab, et teie ilusad päisepildid vahetuvad automaatselt. See avaldab teie klientidele muljet! See on veel üks pukseerimisteema, nii et selle hea välja nägemiseks ei vaja te tehnilisi teadmisi. See töötab suurepäraselt koos WooCommerce’iga ja tundub eriti nutikas tahvelarvutis.

> Hankige teema Big Point kohe.

6. Avada

Parim omadus: Kõigi aegade enimmüüdud teema

Avada

Avada on üsna sarnane Divi teemaga. See kasutas sama „lego” stiilis kohandatud ehitajat, mis võimaldab teil luua veebisaidi peaaegu iga stiili kohta, mida võite mõelda.

See on seal ilmselt kõige mitmekülgsem ja paindlikum teema. Niisiis, kui soovite katsetada ja leida ideaalse paigutuse, proovige Avada-d. Seda nimetatakse “WordPressi teemade Šveitsi armee nuga”, kuna saate sellega teha kõike, mida soovite.

> Hankige Avada teema nüüd.

7. Vigo

Parim omadus: Stiilne moemüüjatele

Vigo

Vigo on siin võib-olla kõige stiilsem teema. Sellel on puhas, valge disain, millel on palju ruumi. See võimaldab teie toodetel asuda keskpunkti ja ennast müüa. Vigo näeb välja nagu professionaalne moesait; peate vaid tooteid lisama.

Kuid see pole lihtsalt ilus nägu. See pakub klientidele lihtsat ja hõlpsat navigeerimist. Lisaks on see paar aastat vana, mis tähendab, et selle loojad on kõik probleemid lahendanud ja koodi puhastanud. See teeb sellest ühe turul kõige kiiremini laaditava teema.

> Hankige nüüd Vigo teema.

8. Poeskäija

Parim omadus: Võrkkest lubatud

Poeskäija

Kui teil on veebipood, peaksid teie pildid tegema kõik teie heaks raske töö. Suurepärane fotograafia müüb tooteid. Nii et vajate teemat, mis näitab teie pilte parimal viisil. Shopster on võrkkesta lubatud, nii et kõik, kes vaatavad võrkkesta ekraanil, näevad teie tooteid kogu oma hiilguses.

Samuti annavad nad teile töötamiseks tohutu libiseva päise ruumi. Kui soovite oma kliendi tähelepanu köita tõsiselt kõrglahutusega piltidega, on see teie jaoks teema.

Nagu kõigi siinsete teemade puhul, on ka Shopster seadistatud töötama WooCommerce’iga ja integreerub sujuvalt. Sellega pole raske tööd teha!

> Hankige Shopsteri teema kohe.

9. Hr rätsep

Parim bit: Parallaksi kerimine

Hr rätsep

Parallaksi kerimine on praegu üks lahedamaid asju veebidisainis. Võib-olla olete juba mõnda saiti näinud. Kui kerite parallaksi saiti allapoole, liigub sisu erineva kiirusega, näiliselt üksteisega suheldes. Võite arvata, et selle efekti loomiseks vajate arvutigeeniust. Kuid selle teemaga on see kõik standardina saadaval.

See on üsna mehelik teema, mis sobib suurepäraselt poiste moekauplustele. See on veel üks pukseerimisveebisait, nii et ka paigutuse loomine on väga lihtne.

> Hankige härra rätsep teema nüüd.

10. küpress

Parim omadus: Loodud spetsiaalselt WooCommerce jaoks

Küpress

See teema on loodud spetsiaalselt WooCommercei tööriistakomplekti ümber. See tähendab, et võite olla kindel, et see on tehtud veebipoodide omanikke silmas pidades. Nad on kogu teema e-kaubanduse jaoks optimeerinud, kohandades iga aspekti teie veebisaidi müügi suurendamiseks.

Üks minu lemmik asju selle teema kohta on video taustavalik. See näeb välja selline, nagu oleks teie avalehel liikuv pilt. Ideaalne oma toodete stiilseks esitlemiseks!

> Hankige küpressiteema kohe.

Mul oleks hea meel kuulda kõigi teie WordPressi kaupluste omanike seast. Milliseid teemasid kasutate ja mis on teie lemmik?

Vaadake nüüd 9 parimat hallatavat WordPressi majutust. Need teenused viivad teie WordPressi jõudluse kindlasti uuele tasemele.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me