WP lähtestamine – WordPressi lähtestamine on lihtne!

Kas mäletate neid pikki pimedaid öid, kui arendate teemasid või ehitate oma WordPressi saiti ja midagi läheb pöördumatult valesti? Seejärel hakkaksite nurgas nutma, mõeldes kõikidele probleemidele, mida peate läbima, lihtsalt WordPressi uuesti installimiseks, et saada puhas kiltkivi.


Me kõik oleme seal olnud.

Noh, võib-olla lihtsalt nutan mind, aga me oleme kõik pettunud või vähemalt pisut pahased, et peame WordPressi vea tõttu uuesti installima..

Mõni päev tagasi tegi mu kallis boss ülesandeks vaadata läbi WP lähtestamine – tööriist, mis võimaldab teil mõne hiireklõpsuga WordPressi algse oleku taastada.

WP lähtestamine

Silmast silma, pikad tülikad taasinstallatsioonid. Nii pikad, vaevalised ja tülikad protsessid.

Olgu, ma olen dramaatiline. WordPressi uuesti installimine pole veel nii keeruline, kuid see võib muutuda üsna tüütuks.

Kui suudate WordPressi lähtestada uuele kiltkivile ilma, et peaksite vaeva nägema desinstallida, päästab see tõenäoliselt tavalise inimese kõik 5 minutit, kuid see on mugavus, milleta ma ei saa elada, pärast seda, kui olen maitsnud selle eeliste luksust..

Mis täpselt on WP lähtestamine

Kui nimi ei ole seda ära andnud, on see WordPressi arendustööriist, mis võimaldab teil mõne hiireklõpsuga mugavalt WordPressi algse oleku lähtestada..

Miks peaks keegi seda tegema, küsite te?

Kasutagem näitena kööki. Kujutage ette, et keeruka roogi valmistamine võtab kaua aega ja siis rikute seda, lastes pannile kogemata terve pudeli pipart.

Peate tegema järgmist:

 1. Visake pannil olevad koostisosad ära.
 2. Nühi pann puhtaks.
 3. Nühi oma riistad puhtaks.
 4. Taaskäivitage kõik nullist.

Selle kõige tegemine ei võta tõesti nii kaua aega, kuid kui saaksite aega kokku hoida, vajutades nuppu, mis võimaldab kõrvaldada sammud 1–3, kas poleks seda mõistlik teha?

Sama kontseptsioon kehtib ka WordPressi arendamisel. Mõnikord vajate siin lihtsalt uut algust ja ilmet, see on nupp, mis teeb teie jaoks mugavalt kõik vajalik!

Kui lihtne on tõesti WP lähtestamise kasutamine?

Pistikprogrammi kasutamine on tõesti lihtne.

Võite hüpata üle saidile https://wpreset.com/ ja sealt pistikprogrammi alla laadida, oma WordPressi käsitsi üles laadida ja aktiveerida ning teil on hea minna.

Laadige alla WP lähtestamine saidilt WordPress.org

Valisin selle installimise, otsides seda WordPressi pistikprogrammide otsingufunktsioonist, kuna olen ilmselgelt liiga laisk, et ise käsitsi allalaadimist ja üleslaadimist teha.

Mõne sekundi pärast on pistikprogramm installitud ja ma olen õnnelik mees.

WP lähtestamine on installitud

Enne jätkamist arvan, et kutid peavad teile teada saama, et mul on ärevus, eriti kui tegemist on varaga, mis ei kuulu mulle

Sait, mida testin WP-i lähtestamist, asub sõbrale kuuluvas alamdomeenis ja kuigi mulle anti arvukalt kinnitusi, et miski ei saa valesti minna, kujutas mu aju tuhat erinevat stsenaariumi, kuidas asjad võivad valesti minna (neetud teile Murphy, see on sinu süü, ma olen nii paranoiline!).

Ei aita see, et WP-i lähtestamisega on kaasas palju hoiatavaid silte, millel on pahaendeliselt kirjutatud: “SIIN EI OLE HÕLMATUD!”

WP lähtesta sätted

Sellegipoolest pidin seda pistikprogrammi testima, nii et ignoreerisin oma võidusõidu südant ja aktiveerisin WP Reset. Seejärel tervitas mind see kast, mis tegi mind veelgi närvi.

Tüüp 'RESET'

Pole probleemi, saagem sellest üle ja saame sellega hakkama. Sisestasin kasti “lähtestamine” ja vajutasin nuppu.

Siis ma näen seda.

lõplik kinnitus

Selleks ajaks higistasin täppe ja kõik need hoiatused ei aidanud. Olin * see * lähedal, kui hüppasin aknast välja ja lihtsalt lõpetasin selle.

Lihvisin hambaid, sulgesin silmad ja tabasin ohtliku välimusega suurt punast nuppu.

Lähtestamine

Asjad olid imelikult rahulikud. Midagi eluohtlikku ei juhtunud. Ainult väike animatsioon, mis käskis mul oodata, kuni pistikprogramm WordPressi lähtestab. Animatsiooni oli vaadata imelikult lohutav, aidates mu rahutut hinge pisut leevendada.

Ja siis ühe silmapilguga see juhtus.

Restaureeritud

WordPress taastati algsesse olekusse, sõna otseses mõttes ainult 3 sammuga. Selle tegemiseks kulus mul kõik 1 minut.

Kontrollisin teisi sellel domeenil elavaid saite ja need olid ohutud. Kõik muu oli normaalne, välja arvatud sait, kus ma seda pistikprogrammi testisin.

Teades, et kõik läks hästi, hingesin kergendust.

Mis juhtuks, kui ma oma saidi kogemata WP lähtestamisega lähtestaks?

Kogu selle loo mõte oli näidata teile, kui kiiresti WP lähtestamine töötab ja kui turvaline on seda kasutada.

Sõna otseses mõttes ei saa te selle pistikprogrammi abil kogemata midagi lähtestada, sest meeskonnal oli ettenägelikkus panna mitu kinnitust ja hoiatust, enne kui saate isegi uuesti lähtestada..

Pistikprogrammi installimine on nii lihtne, võin kihla vedada, et võiksin selle oma tehnoloogiliselt väljakutsuvalt vanaemalt teha.

Selle kasutamine oli samuti väga lihtne – aktiveerige pistikprogramm, tippige „lähtesta“, klõpsake nuppu Esita, seejärel kinnitage uuesti esitamine.

Oodake mõni sekund ja voila, teie WordPressi install on sama hea kui uus.

WP lähtestamise muud funktsioonid

Selle pistikprogrammi peamine eesmärk on aidata teil WordPress lähtestada, kuid see ei tähenda, et see ei saa sisaldada funktsioone, mis pakuvad teile valikuid selle kohta, mida soovite teha.

Pistikprogrammi juhtpaneeli peamise lähtestamisriba alt leiate lähtestamise valikud, mis võimaldavad teil uuesti aktiveerida oma praeguse teema, uuesti aktiveerida WP lähtestamise ja taasaktiveerida kõik praegu aktiivsed pistikprogrammid.

postituse lähtestamine

Need valikud on eriti kasulikud, kui soovite, et teie valikud, pistikprogrammid ja teemad oleksid täpselt sellised, nagu nad on. WP lähtestamine puhastab kõik puhtaks, kuid jäta oma valikud just nii, nagu sulle meeldib.

Jaotises „Tööriistad” leiate valikuid, mis võimaldavad teil individuaalseid lähtestamise valikuid teha, näiteks:

 • Kustuta siirded
 • Puhas üleslaadimise kaust
 • Lähtesta teema valikud
 • Kustuta teemad
 • Kustutage pistikprogrammid
 • Tühjendage või kustutage kohandatud tabeleid
 • Kustutage .htaccess-fail

Veel valikuid

Ma ei saanud neid võimalusi kasutada, kuid on tore teada, et need on olemas, kui me neid vajame.

Kui ebatõenäoline on, et midagi läheb valesti, võite tugiteenuste saamiseks pöörduda otse WP Reset’i devuste poole või paluge abi avalikult foorumist.

Vastav märkus – kui võtate tugiteenuse saamiseks ühendust WP Resetiga, siis räägite inimestega, kes pistikprogrammi otse ehitasid, nii et teate, et saate parimat tüüpi abi. Ei mingit jama nendest vingetest inimestest allhanget!

Kohtuotsus

Pean tunnistama, et enne selle ülevaate tegemist küsisin endalt, kas see pistikprogramm oli tõesti vajalik või mitte. Vaja on vaid WordPressi algse oleku lähtestamine ja ma saan seda teha lihtsalt uuesti installides. Miks oleks seda pistikprogrammi vaja??

Pärast selle pistikprogrammi testimist peaksin ütlema, et … ma pole tark mees.

WP lähtestamine on fantastiline.

Ütlemine, et me ei vaja oma elus sellist pistikprogrammi, on sama, nagu ütleksime, et me ei vaja magamiseks patju. Saame kindlasti ilma emmata hakkama … aga miks me siis seda teeksime, eriti kui need muudavad meie elu palju mugavamaks?

WP lähtestamist on lihtne paigaldada, seda on lihtne kasutada ja mis kõige tähtsam – väga mugav. Samuti üritan ma kõvasti pingutada, kuid ma ei saa selle pistikprogrammi varjukülgi leida! Arvan, et alates sellest hetkest pean installima selle pistikprogrammi igasse minu loodud WordPressi saiti.

WP lähtestamise teevad arendajad arendajate poolt, seega on see tõesti kasulik tööriist. Kui te pole üks, ei leia te sellest palju kasu, kuid võiksite selle ikkagi installida, igaks juhuks, kui peaksite kunagi WordPressi uuesti installima..

Proovige WP lähtestada ennast tasuta siin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map