Weebly

Weebly

https://www.weebly.com/

tl; dr

Weebly ir ļoti tīrs vietņu veidotājs, kas nonāk e-komercijas vietnes telpā. Lai arī tas nav piemērots lielām e-komercijas vietnēm, tas maziem spēlētājiem sniedz ļoti rentablu veidu, kā iekļūt šajā arēnā. Lieliski piemērots arī personīgām vietnēm un mazākā mērā – emuāriem, jo ​​ir pieejams bezmaksas plāns.

Weebly apskats – atklāti 7 plusi un 4 mīnusi!

Kaut arī tehniski zīmols sevi veido kā tīmekļa mitinātāju, Weebly ir kas vairāk. Tas pievienojas top vietņu veidotāju, piemēram, Wix, rindām, piedāvājot ātru vietņu veidošanas iespējas. Faktiski paplašinātās funkcionalitātes daudzums, kuru varat ievietot Weebly vietnēs, ir piemērots e-komercijai.

Neierobežotiem vietņu veidotāji lietotājiem piedāvā rīku komplektu, parasti tādus kā celtniecības bloki, kurus viņi var izmantot vietnes vizuālai apkopošanai. Tomēr Weebly nedaudz īpašu padara fakts, ka pat ar tik lieliskām funkcijām ikviens, kurš vēlas vietni, var to izmantot un pat publicēt savu vietni bez maksas. Protams, ar dažiem brīdinājumiem.

Šis vietņu veidošanas līdzeklis kļūst arvien izplatītāks, daudziem vietņu veidotājiem izplatoties tīklā. Daži no tiem ir labi, citi – lieliski – kas tad padara Weebly īpašu, ja tas ir? Sākot ar 2007. gadu, Weebly pieauga līdz aptuveni 50 miljoniem vietņu visā pasaulē, pirms to iegādājās par milzīgiem 365 miljoniem USD 2018. gadā, maksājumu apstrādes uzņēmums Square..

Tas man norādīja uz divām lietām – to, ka Veeblijs plaukst un ka e-komercija uz platformas kļūs vēl lielāka. Protams, pirkums nozīmēja arī to, ka Square spēs gūt panākumus arī globālajā e-komercijas biznesa vidē.

Izpētīsim dažus Weebly plusus un mīnusus, kādi tie ir šodien.

Kas mums patīk par Weebly

1. Vietņu ātrums

Weebly reģistrē stabilu A vērtējumu BitCatcha ātruma pārbaudē. Nav negaidīti, ņemot vērā, ka ir paredzēts mitināt e-komercijas vietnes. Atbildes rādītāji ASV ir fantastiski, taču mēdz vilkt to tālāk, sākot no šīs zonas.

Lai gan tas ir diezgan normāli, ņemot vērā, ka viņu serveri, visticamāk, atrodas ASV, Āzijas reakcijas līmenis, kā norādīts Japānas servera rezultātos, bija nedaudz satraucošs.

Weebly WebPageTest rezultāti

Weebly: Vietne tiek ielādēta 3,912 sekundēs – skatīt pilnu rezultātu

Lai gan WebPageTest rezultātos tiek parādīts labs laiks līdz pirmajam baitam (TTFB), tika parādīti daži trūkumi attēlu saspiešanā un satura kešatmiņā, kas varētu būt veicinājis sliktu reakciju no dažiem serveriem.

Tomēr kopumā tie ir diezgan labi rezultāti.

2. Veidnes, ar kurām sākt

Pirms daudziem mēnešiem Weebly ir daudz veidņu, no kurām izvēlēties, bet kaut kādu iemeslu dēļ viņi to samazināja līdz vieglāk pārvaldāmai 35. Es šeit būšu godīgs un teikšu, ka es esmu mazliet uz žoga par visu “skaitu veidņu lieta.

No vienas puses, šķiet, ka skaita samazināšana kaut kā samazina izmaksas. Droši vien tas ir saistīts ar nepieciešamību izgriezt vecākas veidnes, kuras nebūtu piemērotas mobilajai atsaucībai.

Kopumā es uzskatu, ka piedāvātās veidnes lietotājiem sniedz pietiekami plašu spektru, lai darbotos kā palaišanas punkts, veidojot savas vietnes, nepārvēršot tos par neprātīgiem zombijiem, kuri cer uz viena izmēra derību visiem.

3. Redaktors ir vienkāršs un ērti lietojams

Weebly Velciet un nometiet vietņu veidotāju

Kad esat izvēlējies veidni, varat pāriet uz velkošo redaktoru. Dažiem ātriem vietņu veidotājiem termins “vilkt un nomest” ir tēlains, bet ar Weebly tas burtiski ir vilkšanas un nomešanas redaktors.

Lai izveidotu vēlamās lapas, tas viss jums jādara, velkot objektus no rīkjoslas ekrāna kreisajā pusē un nometot tos lapu apgabalā vajadzīgajā vietā. Jūs varat pievienot daudzas lietas, sākot no vienkārša teksta lodziņiem līdz sarežģītiem produktu uzskaites blokiem.

Kad esat sasniedzis redaktoru, esat gatavs iet pareizajā virzienā – nav nepieciešama papildu lejupielāde, smieklīgi ielādes laiki vai papildu darbības. Ja vēlaties pamata vietni, tur viss ir labi no paša sākuma.

Ņemot vērā izkārtojuma vienkāršību un lietošanas ērtumu, es teiktu, ka būtu grūti nespēt izmantot Weebly redaktoru, lai izveidotu regulāras vietnes. Tas padara to par lielisku izvēli absolventiem iesācējiem tīmekļa vietnes veidošanā.

Papildu redaktora funkcijas

 • Pielāgots kods
  Pieredzējušākiem lietotājiem jūs varat pielāgot lietas vēl vairāk, izmantojot savus HTML un CSS failus. Tas nozīmē, ka Weebly ir piemērots arī izstrādātājiem, kuriem nepieciešama lielāka kontrole pār savu vietņu izkārtojumu.
 • SEO integrācija
  Kaut arī SEOeb funkcijas, kuras Weebly ir iebūvētas sistēmā, nav ļoti plašas, tās ļauj ievadīt galvenes un kājenes kodu, meklētājprogrammu indeksēšanas kontroli, kā arī novirzīšanu. Tas ir vairāk nekā tas, ko līdz šim esmu redzējis daudzos gadījumos.
 • Ļauj līdzautoriem
  Iestatījumu lapā jūs varat arī uzaicināt cilvēkus sadarboties ar jums jūsu vietnē. Tas varētu būt labi, ja vēlaties dizainera, rakstnieka vai kāda cita, kas specializējas citā jomā, ieguldījumu.

4. Weebly mobilā lietotne (tagad 5.0. Versijā)

Weebly mobilā lietotne

Weebly mobilajā lietotnē ir daudz detaļu, tāpēc neatlaidiet to tikai termina “mobilais” dēļ

To es vēl neesmu redzējis, izņemot Weebly. Neļaujiet sevi apmānīt ar terminu “mobilais”. Weebly mobilā lietotne ir tieši tas, ko viss vārds nozīmē – Weebly ir lietotne, kas darbosies jūsu mobilajā ierīcē un ļaus jums tur rediģēt vietni..

Pasaule mainās uz mobilajām ierīcēm, un pat savās vietnēs es redzu, ka mobilo ierīču lietotāji ievērojami pārsniedz apmeklētāju skaitu, kas nāk no galddatoriem. Tātad, kāpēc gan neizvirzīt attīstības pieredzi arī mobilajām ierīcēm?

Weebly mobilā lietotne ir pieejama abās populārajās platformās – iOS un Android. Tas nozīmē, ka varat to izmantot savā iPhone, iPad, Android tālrunī vai Android planšetdatorā. Jūs varat ne tikai pārbaudīt vietnes statistiku un citus datus, bet arī rediģēt savu vietni.

Tas lietotājiem piedāvā patiesu skārienekrāna vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas darbojas ne tikai ar pamatiem, bet pat ļauj pārvaldīt sarežģītus aizmugures uzdevumus, piemēram, pasūtījumu apstrādi, izpildi, krājumu pārbaudi, maksājumu pieņemšanu un tā tālāk..

Ja vēlaties, varat strādāt bezsaistē un sinhronizēt visas veiktās izmaiņas, kad atkal izveidojat savienojumu ar internetu. Šī ir patiesi jaudīga lietotne un nopietni paplašina Weebly iespējas.

Papildus tīmekļa vietņu veidošanai, šeit ir aprakstīts, ko vēl jūs varat darīt, izmantojot Weebly Mobile App;

 • Dziesmu dati
  Pārskatiet savas vietnes statistiku un skatiet, kā tai veicas jebkurā brīdī un vietā.
 • Ieguldījumu ieskats
  Šajā cilnē var iegūt detalizētu informāciju par biznesa izlūkošanas jautājumiem, piemēram, no kurienes nāk lielākā daļa jūsu trafika, kādi produkti tiek pārdoti vislabāk utt..
 • Vietņu pārskati
  Ja jūs pārvaldāt vairākas vietnes, cilnē Vietnes varat aplūkot visas tās no putna lidojuma. Vai arī paplašiniet savu tīklu, iegādājoties jaunus domēnus un pievienojot vairāk vietņu tieši lietotnē.

Visas šīs funkcijas vienā mobilajā lietotnē padara Weebly patiešām izceļas no konkurences. No viņu piedāvājuma es esmu ievērojis lielu uzmanību mazākajām e-komercijas vietnēm, un šī lietotne tikai nostiprina manu pārliecību. Tas būtu ideāli piemērots maza mēroga uzņēmējam, kurš, iespējams, daudz laika strādās ceļā.

5. Weebly lietotņu centrs

Weebly lietotņu centrs

Nejaucoties ar Weebly mobilo lietotni, App Center piedāvā papildinājuma iespējas, lai palielinātu savas vietnes iespējas. Es uzskatu, ka tas ir kaut kas katram vietņu veidotājam, jo ​​tas nošķir pamatdarbību un paplašinātās funkcijas.

Tādā veidā lietotāji, kuriem vajadzīgas tikai pamatfunkcijas, nesaņems saskarni, kas ir pārņemta ar daudzām ekstrēmām, kuras viņi nekad neizmanto. Tajā pašā laikā lietotājiem, kuriem vajadzīgas papildu funkcijas, var būt to izvēle, kas atbilst viņu vajadzībām.

Weebly lietotņu centrā ietilpst piecas galvenās lietotņu kategorijas – e-komercija, komunikācija, mārketings, sociālie un vietnes rīki. Tie ir gan bez maksas, gan par brīvu izmēģināt, gan ar piemaksu, tāpēc ne katra paplašinātā funkcija maksās naudu.

Cenas tomēr ievērojami atšķiras, tāpēc pievērsiet uzmanību, ja plānojat izmantot kādu no tām. Tās var sākties no USD 3 + mēnesī vai maksāt vairāk nekā USD 100 mēnesī atkarībā no izvēlētās lietotnes.

Šeit ir dažas no lietotnēm, kuras, manuprāt, var palīdzēt dažām e-komercijas vietnēm izcelties ar ļoti zemām izmaksām;

 • Promo bārs
  Šis rīks jūsu vietnē nosaka adaptīvu un pielāgojamu reklāmas joslu, kuru varat izmantot, lai izceltu noteiktus pārdošanas vai piedāvātos produktus. Jūs pat varat piedāvāt atlaižu kodus vai jebkuru citu informāciju, kurai vēlaties pievērst uzmanību.
 • MarketGoo
  Viena no lietotnēm, kas jums būs jāinstalē, ja nolemjat izmantot Weebly SEO analīzes funkciju. Tas var palīdzēt pārbaudīt jūsu vietni un paziņot, kas jālabo, lai optimizētu SEO, kaut kas ļoti nepieciešams e-komercijas vietnēm..

Lai gan ir ļoti daudz lietotņu, kuras nodrošina trešās puses, Weebly ir arī dažas, kuras tā ir izveidojusi pati. Daži no tiem ir interesanti, piemēram, lietotne Code Block. Šī lietotne ļauj lietotājiem parādīt formatētu kodu – lieliski, ja varbūt izmantojat programmēšanas apmācības vietni.

Ir pat lietotnes, kas palīdz izveidot sarežģītākas vietņu funkcijas, piemēram, tabulas un cilnes!

6. Bonusu papildinājumi

Neatkarīgi no viņu galvenās iezīmes, kas ir kā bezmaksas vietņu veidotājs, Weebly nāk ar pāris papildu ekstrāmām;

 • Bezmaksas domēns
  Tas attiecas uz katru plānu, pat bezmaksas. Apmaksāti plāni, protams, piešķir jums reālu domēnu, taču bezmaksas plānus var mitināt Weebly apakšdomēnos, ja vien jūs neizlemjat iegūt savu.
 • Bezmaksas SEO atskaite
  Ja instalējat lietotni MarketGoo, savā vietnē varat saņemt bezmaksas SEO analīzes ziņojumu, ja to publicējat. Tas var palīdzēt jaunajiem lietotājiem uzlabot SEO iestatījumus, lai tos labāk optimizētu.
 • Viegli jaunināms
  Visi Weebly plāni ir mērogojami, kas nozīmē, ka, ja jūs iepērkaties plānā un pamanāt, ka jums ir nepieciešams labāks, jūs varat to palielināt jebkurā laikā. Tas ir ērti un ļauj jums pārbaudīt sistēmu, sākot ar jums piemērotu līmeni.

7. Jūs VARAT pārvietoties no Weebly

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs vēlaties attālināties no pakalpojumu sniedzēja – palielinot cenas, labākus piedāvājumus citur, nespējot aklimatizēties platformā vai pat nolemjot pāriet uz jaunu platformu, piemēram, WordPress. Neatkarīgi no iemesla, vienmēr ir labi, ja ir opcija.

Tas bija kaut kas, kas, manuprāt, nebija reāls attiecībā uz Wix, jo tas bloķē savus lietotājus un liek viņiem “darīt vai nomirt” ar platformu.

Par laimi, Weebly ir reālistiskāks un ļauj lietotājiem eksportēt savas vietnes, un viņam pat ir apmācība, kā iemācīt to darīt..

Lielākā daļa vietņu veidotāju aizrauj jūs savā ekosistēmā un neļauj jums pārvietoties. Vienīgais veids ir izdzēst savu vietni un sākt no jauna. Jums, iespējams, nekad tas nav jādara, ja esat apmierināts ar Weebly, bet vismaz varat, ja vēlaties.

Kas mums nepatika par Weebly

1. Freeloaders ir iestrēdzis Weebly domēnā

Weebly domēna vārda problēmas

Protams, es nevaru īsti vainot Weebly par to, jo tas prasa naudu, lai atdotu domēnus (un kāpēc gan tas viņiem tos vajadzētu atdot bez maksas?!). Tomēr fakti ir fakti un bezmaksas plāna lietotājiem būs jābūt saturam, lai viņu vietne būtu nosaukta www.something.weebly.com.

Pastāv arī cita neliela tehniska problēma, ja esat brīva plāna lietotājs un tas ir, jūs faktiski esat iestrēdzis apakšdomēnā Weebly, pat ja jums pieder jūsu domēns. Weebly atļauj pielāgotus domēnus tikai tad, ja pirkumu esat veicis caur tiem vai esat apmaksāts plāna lietotājs.

Starp citu, jūs iestrēdzat arī Weebly zīmolu.

2. Ierobežoti emuāru veidošanas rīki

Weebly emuāru veidošanas rīki

Lai gan jums var būt tīmekļa žurnāla sadaļa vietnē Weebly, tā ir nedaudz atšķirīga salīdzinājumā ar WordPress, kas vairāk veltīta saturam un ļauj tur paplašināt funkcionalitāti. Weebly emuāru ziņas ir veidotas tāpat kā vietņu veidotājs, kurā velciet un nometiet gabalus un gabalus uz audekla.

Pieredze ir nedaudz dīvaina, taču tā varētu būt tikai es, jo esmu pieradusi pie WordPress vides. Katru emuāra ierakstu var izveidot ierobežoti – formāts ir noteikts, tāpat kā nosaukumā un saturā.

Ņemot vērā milzīgo blogeru skaitu, kas peld pa tīmekli, un to, kā Veebly ir bezmaksas plāns, es vienkārši jutu, ka šī bija viena no jomām, kurā viņi varēja daudz vairāk pievērsties. Galu galā nav tā, it kā viņi aprobežotos tikai ar e-komercijas vietnēm.

3. Labāk izmantojat fotoattēlu rediģēšanu bezsaistē

To nav pareizi izkārtot, tāpēc to vienkārši izkārtoju – izmantojot Weebly iebūvēto fotoattēlu redaktoru, varat veikt tikai dažas darbības – tuvināt, aizmiglot, aptumšot vai lietot krāsu filtru. Es neesmu pārliecināts, kāpēc, bet man vienkārši ir ļoti dīvaina sajūta par attēlu redaktoru, kas pat neļaus jums to apgriezt.

Tas ir kaut kas ļoti pamata, un, ņemot vērā Weebly paveikto, es tiešām zaudēju, lai izskaidrotu, kāpēc viņi šādā veidā ir kropļojuši attēlu rediģēšanu..

4. Maksājiet par papildu palīdzību

Es saprotu, ka klientu atbalstīšana maksā naudu, bet Weebly to veic mazliet tālāk, nekā nepieciešams. Jūsu palīdzības / atbalsta līmenis ir atkarīgs no tā, kuru plānu jūs iegādājaties. Protams, tai ir pamata lietas, kas ir pieejamas visiem. Tas ietver zināšanu bāzi, faksu un pat dažas video pamācības.

Tam ir arī citi atbalsta kanāli – tiešraides tērzēšana, tālrunis vai e-pasts. Ja vien jūs izmantojat neko citu kā bezmaksas vai sākuma plānu, jums nebūs piekļuves viņu tālruņa atbalstam vai prioritārajam atbalstam.

Weebly kopiena

Weebly kopiena – ne gluži darbības zona

Kamēr tam ir kopienas forums, es īsi pārlūkoju šo apgabalu, un tas nešķita ļoti aktīvs. Bija vairākas tēmas, bet ļoti maz mijiedarbības. Es neesmu pārliecināts, vai jūs varat saņemt palīdzību no Weebly kopienas.

Weebly plāni un cenas

ConnectPro
Storage500MBUnlimited
Ad-freeNoYes
Iepirkumu grozsNoJā
Pieņemiet maksājumus, izmantojot SquareNoYes
Meklētājprogrammu optimizācijaJāJā
Papildu vietņu statistikaNoJā
Atbalsts pa tālruniNē
Maksa 4 USD / mēnesī * 12 USD / mēnesī *

* Mēneša cena tiek iekasēta katru gadu.

Sākuma līmenī Weebly ir bezmaksas plāns, kas nāk ar daudziem ierobežojumiem. Tomēr tas ir sagaidāms, un ir brīnums, ka viņi izmēģinājuma vietā to piedāvā kā pilnīgi bezmaksas. Tas ir kaut kas, ko šajās dienās nevēlas darīt daudzi, un es slavu Weebly par to, ka tā ir.

Ja jūs nedaudz nopietnāk domājat par savu vietni, tad plāni sākas no USD 4 mēnesī līdz USD 25 mēnesī.

Bezmaksas plāns sniedz jums vietas, Weebly apakšdomēnu un bezmaksas SSL, bet neko citu. Tas tomēr būtu noderīgs dažām vajadzībām, piemēram, personīgai vietnei, emuāram vai portfelim. Tie var būt vienkārši, un tiem nav jābūt pārāk uzkrītošam.

Sākuma plāns mēnesī 4 USD nav daudz labāks, taču tajā ir iekļauts bezmaksas domēna vārds, kura Weebly vērtība ir 19 USD (lai gan .com citur jums liks atmaksāt daudz mazāk). Šajā plānā nav iekļautas e-komercijas funkcijas.

Kad jūs ejat virs tiem, Pro un Biznesa plāns ir domāti tiem, kas labi domā par biznesu. Šie plāni ļauj uzskaitīt pārdodamos produktus un pārvērst savu vietni tiešsaistes veikalā. Ir panākts panākums, kaut arī jūs maksājat vairāk, un tā ir darījuma maksa 3% apmērā, ko Weebly iekasē par jūsu pārdošanu.

Godīgi sakot, šī likme ir saprātīga, jo jūs varat izmantot viņu maksājumus un iepirkumu groza funkcijas. Ja jūs to darītu pats, jums, iespējams, būtu jāmaksā vairāk, lai apstrādātu maksājumus tiešsaistē, izmantojot trešo personu.

To produktu skaits, kurus varat uzskaitīt, ir atkarīgs no izvēlētā plāna, un tikai visdārgākais biznesa plāns ļauj jums pārdot digitālās preces, piemēram, programmatūras licences vai tādas lietas. Tas arī dod jums piekļuvi kuponiem un krājumu pārvaldībai.

Verdikts: vai Weebly ir labs pirkums?

Es mīlu Weebly, jo tas nejūt vajadzību apspiest klientus, izmantojot obligātu pirkšanu un izspiegošanu. Pat ja biznesa plāns ir USD 25 mēnesī, jūs saņemat funkcijas, kas jums maksātu daudz vairāk, nekā tad, ja tos pats ieviestu citā tīmekļa mitinātājā..

Lai gan redaktors ir jauks un spīdīgs, tajā ir dažas nepilnības, bet es varu ar tām dzīvot. Ja es to salīdzinātu ar citu uz e-komerciju orientētu vietņu veidotāju, es domāju, ka noteiktās jomās tas iznāktu par labu.

Šķiet, ka tas tomēr ir izveidots sākuma līmeņa e-komercijas veikaliem, un ikvienam, kam ir nepieciešams liels produktu katalogs, var nākties iepirkties citur. Diemžēl tajā pašā laikā blogosfēras zonā tie šķiet vāji.

Gala rezultāts man lika aizdomāties, vai Weebly patiešām cer konkurēt tikai mazās un vidējās e-komercijas vietnēs vien.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me