Weebly Review – 7 плюсів і 4 мінуси використання Weebly виявлено!

Weebly


Weebly

https://www.weebly.com/

тл; д-р

Weebly – це дуже чіткий розробник сайтів, який перетворюється на простір веб-сайтів електронної комерції. Хоча він не підходить для великих сайтів електронної комерції, він надає меншим гравцям дуже економічний спосіб вийти на цю арену. Також чудово підходить для особистих веб-сайтів і меншою мірою – блогів, оскільки є вільний план.

Weebly Review – 7 плюсів і 4 мінуси виявлено!

Хоча технічно брендує себе як веб-хостинг, Weebly – це більше, ніж це. Він поєднує ряди з провідними будівельниками сайтів, такими як Wix, пропонуючи можливості швидкого побудови веб-сайтів. Насправді кількість розширених функціональних можливостей, які ви можете вбудувати на сайти Weebly, підходять для електронної комерції.

Для непоінформованих будівельники сайтів пропонують користувачам набір інструментів, як правило, як будівельні блоки, які вони можуть використовувати для візуальної збірки веб-сайту. Однак, що робить Weebly трохи більш особливим, це той факт, що навіть маючи такі чудові функції, кожен, хто хоче веб-сайт, може користуватися ним і навіть публікувати свій сайт безкоштовно. З кількома застереженнями, звичайно.

Цей спосіб створення веб-сайтів стає все більш поширеним, і багато будівельників сайтів проростають по всій мережі. Деякі – це добре, деякі – чудово – то що робить Weebly особливим, якщо воно є? Починаючи з 2007 року, Weebly виріс розмістити близько 50 мільйонів сайтів у всьому світі, перш ніж його придбали за величезні 365 мільйонів доларів у 2018 році компанією Square, що займається переробкою платежів.

Це вказувало на дві речі – про те, що Weebly процвітає і що електронна комерція стане ще більшою на платформі. Звичайно, покупка також означала, що Square зможе завоювати нову позицію і на світовій бізнес-сцені електронної комерції.

Давайте вивчимо деякі плюси і мінуси Weebly, як це є сьогодні.

Що нам подобається у Weebly

1. Суцільна швидкість сайту

У тесті швидкості BitCatcha, як правило, реєструється міцний показник A. Не несподівано, враховуючи, що він призначений для розміщення сайтів електронної комерції. Частота відповідей у ​​США є фантастичною, але, як правило, тягнеться далі від цієї зони.

Хоча це цілком нормально, враховуючи, що їхні сервери, швидше за все, базуються в США, швидкість відповідей з Азії, як вказують результати японського сервера, були трохи тривожними..

Результати Weebly WebPageTest

Weebly: Сайт завантажується за 3.912 секунд – Дивіться повний результат

Незважаючи на те, що в результатах WebPageTest показано хороший час до першого байту (TTFB), виявлено деяку слабкість у стисненні зображення та кешування вмісту, що могло сприяти поганій реакції деяких серверів.

Однак у цілому це досить хороші результати.

2. Шаблони для початку

Багато місяців тому у Weebly є багато шаблонів на вибір, але чомусь вони скоротили їх до більш керованих 35. Я тут чесний і скажу, що я трохи на огорожі про цілу кількість номерів річ шаблонів.

З одного боку, таке відчуття, ніби зменшення кількості якось скорочує вартість. Це, мабуть, пов’язано з необхідністю обрізання старих шаблонів, які не підходять для мобільної чуйності.

В цілому, я відчуваю, що запропоновані шаблони дають користувачам достатньо широкий спектр, щоб діяти як стартовий майданчик для створення власних сайтів, не перетворюючи їх на бездумних зомбі, які сподіваються, що на один розмір підійде всім.

3. Редактор простий і простий у використанні

Weebly перетягування веб-сайту

Вибравши шаблон, ви можете перейти в редактор перетягування. У деяких швидких побудовників сайтів термін “перетягування” є образним, але для Weebly це буквально редактор перетягування.

Щоб створити потрібні сторінки, все, що вам потрібно зробити, потрібно перетягнути об’єкти з панелі інструментів зліва від екрана та перенести їх у область сторінки в потрібному місці. Ви можете додати багато речей – від простих текстових полів аж до складних блоків списку продуктів.

Ви готові піти в потрібний час під час потрапляння на редактор – не потрібно додаткового завантаження, не смішних разів завантаження чи зайвих кроків. Якщо ви хочете базувати базовий сайт, тут все правильно.

Враховуючи простоту компонування та простоту використання, я б сказав, що важко не мати змогу використовувати редактор Weebly для створення регулярних сайтів. Це робить його чудовим вибором для початківців для створення веб-сайтів.

Додаткові можливості редактора

 • Індивідуальний код
  Для більш просунутих користувачів ви можете ще більше налаштувати речі за допомогою власних файлів HTML та CSS. Це означає, що Weebly також підходить для розробників, які потребують більшого контролю над версією своїх веб-сайтів.
 • SEO інтеграція
  Незважаючи на те, що особливості SEO, які Weebly вбудував у систему, дозволяють вводити код заголовка та колонтитула, управління індексуванням пошукової системи, а також переадресації. Це більше, ніж я бачив поки що у багатьох випадках.
 • Дозволяє учасникам
  На сторінці налаштувань ви також можете запросити людей до співпраці на вашому веб-сайті. Це може бути добре, якщо ви хочете ввести дизайнера, письменника чи когось, хто спеціалізується в іншій галузі.

4. Мобільний додаток Weebly (зараз у версії 5.0)

Weebly Mobile App

У додатку Weebly Mobile є багато деталей, тому не знижуйте їх лише через термін “мобільний”

Цього я ще не бачив, окрім Weebly. Не обманюйте термін “мобільний”. Додаток Weebly Mobile – це саме те, що означає весь термін – Weebly має додаток, який працюватиме на вашому мобільному пристрої і дозволяє вам редагувати свій сайт там.

Світ переходить на мобільний, і навіть на власних веб-сайтах я бачу, що користувачі мобільних телефонів набагато перевищують кількість відвідувачів з настільних комп’ютерів. Так чому б не перенести досвід розробки і на мобільний?

Додаток Weebly Mobile доступний на обох популярних платформах – iOS та Android. Це означає, що ви можете використовувати його на своєму iPhone, iPad, телефоні Android або планшеті Android. Ви не тільки можете перевірити статистику свого сайту та інші дані, але і фактично можете редагувати свій веб-сайт.

Він пропонує користувачам справжній редактор перетягування сенсорного екрану, який не тільки працює з основами, але навіть дозволяє керувати складними завданнями, такими як обробка замовлення, виконання, перевірка товарних запасів, прийняття платежів тощо..

Якщо ви захочете, ви можете працювати в автономному режимі та мати змогу синхронізувати будь-які зміни, внесені під час підключення до Інтернету. Це справді потужне додаток і серйозно розширює можливості Weebly.

Окрім створення веб-сайтів, ось що ще можна зробити у програмі Weebly Mobile;

 • Відстеження даних
  Перегляньте статистику свого веб-сайту та побачте, як це відбувається в будь-який момент та в будь-якому місці.
 • Позиція на статистиці
  На цій вкладці ви можете отримати детальну інформацію з питань бізнес-розвідки, наприклад, звідки береться більша частина вашого трафіку, які продукти продаються найкраще тощо.
 • Огляди сайтів
  Якщо ви керуєте більш ніж одним веб-сайтом, ви можете переглядати їх усі з вкладки “Веб-сайти”. Або розширюйте свою мережу, купуючи нові домени та додаючи більше сайтів прямо в додатку.

Всі ці функції в одному мобільному додатку змушують Weebly насправді виділятися серед конкуренції. З їхніх пропозицій я помітив велику увагу на менших сайтах електронної комерції, і ця програма просто зміцнює мою віру. Це було б ідеально для малого підприємця, який, ймовірно, працював у дорозі багато разів.

5. Weebly App Center

Weebly App Center

Щоб не плутати їх із програмою Weebly Mobile, Центр додатків надає додаткові можливості для збільшення можливостей вашого веб-сайту. Я вважаю, що це повинен мати кожен розробник сайтів, оскільки він забезпечує основний бізнес та розширені функції.

Таким чином, користувачі, які потребують лише основних функцій, не отримають інтерфейс, завалений тоннами додаткових даних, які вони ніколи не будуть використовувати. У той же час, користувачі, які потребують додаткових функцій, можуть мати їх вибір відповідно до їх потреб.

Центр додатків Weebly охоплює п’ять основних категорій додатків – електронна комерція, комунікації, маркетинг, соціальні та веб-інструменти. Вони входять в суміш безкоштовних, безкоштовних проб або преміум-класу, тому не кожна розширена функція коштуватиме грошей.

Ціни, проте, сильно відрізняються, тому зверніть увагу, якщо ви плануєте використовувати будь-яку з них. Вони можуть починатися від $ 3 + на місяць або коштувати більше 100 доларів на місяць, залежно від того, який додаток ви вибрали.

Ось деякі програми, які, на мою думку, можуть допомогти деяким сайтам електронної комерції виділитися за дуже невеликі витрати;

 • Промо-бар
  Цей інструмент фіксує чутливу та настроювану рекламну панель на вашому веб-сайті, за допомогою якої можна виділити певні продажі чи популярні товари. Ви навіть можете запропонувати коди знижок або будь-яку іншу інформацію, на яку хочете звернути увагу.
 • MarketGoo
  Одне з додатків, яке вам потрібно буде встановити, якщо ви вирішите використовувати функцію SEO аналізу Weebly. Це може допомогти зробити перевірку на вашому сайті та повідомити вам, що потрібно виправити для оптимізації вашого SEO, що дуже потрібно для сайтів електронної комерції..

Хоча існує велика кількість програм, що надходять від сторонніх організацій, Weebly також має деякі, які створив сам. Деякі з них цікаві, наприклад додаток Code Block. Ця програма дозволяє показувати користувачам відформатований код – чудово, якщо ви, можливо, запускаєте сайт з навчальним програмуванням.

Існують навіть додатки, які допоможуть вам створити більш вдосконалені функції сайту, такі як таблиці та вкладки!

6. Бонусні виплати

Окрім їх основної функції, яка є безкоштовним розробником сайтів, Weebly постачається з парою додаткових виплат;

 • Безкоштовний домен
  Це стосується кожного плану, навіть безкоштовного. Звичайно, платні плани отримують справжній домен, але безкоштовні плани можна розміщувати на субдоменах Weebly, якщо ви не вирішили отримати свій власний.
 • Безкоштовний звіт про SEO
  Якщо ви встановите додаток MarketGoo, ви можете отримати безкоштовний звіт про аналіз SEO на своєму сайті, якщо його опублікуєте. Це може допомогти новим користувачам налаштувати свої налаштування SEO для кращої оптимізації.
 • Легко оновити
  Усі плани Weebly є масштабованими, це означає, що якщо ви придбаєте план і виявите, що вам потрібен кращий, його можна змінити в будь-який час. Це зручно і дозволяє протестувати систему, починаючи з того, на якому рівні вам подобається.

7. Ви МОЖЕТЕ відійти від Weebly

Є багато причин, чому ви хочете відійти від постачальника послуг – підвищення цін, вигідніші пропозиції в іншому місці, не в змозі пристосуватися до платформи або навіть вирішити перейти на нову платформу на зразок WordPress. Незалежно від причини, завжди добре мати варіант.

Це було те, що я вважаю нереальним щодо Wix, оскільки він замикає своїх користувачів і вимагає від них «робити чи вмирати» з платформою.

На щастя, Weebly є більш реалістичним і дозволяє своїм користувачам експортувати свої сайти і навіть має підручник, щоб навчити вас робити це.

Більшість розробників веб-сайтів замикають вас у своїй екосистемі і не дають вам рухатися. Єдиний спосіб – видалити свій сайт і почати спочатку. Можливо, вам ніколи цього не потрібно робити, якщо ви задоволені Weebly, але принаймні ви можете, якщо хочете.

Що ми не любили у Weebly

1. Безкоштовні навантажувачі застрягли на домені Weebly

Випуски доменних імен

Звичайно, я не можу насправді звинуватити Weebly в цьому, оскільки це коштує грошей на видачу доменів (а навіщо їм їх віддавати безкоштовно ?!). Однак факти – це факти, і користувачі безкоштовних планів повинні мати вміст, щоб їх сайт назвав www.something.weebly.com.

Існує також ще одна невелика технічна проблема, якщо ви користувач безкоштовного плану, і ви в основному застрягли в піддомені Weebly, навіть якщо у вас є власний домен. Weebly дозволяє лише користувацькі домени, якщо ви або зробили покупку через них або користувач платного плану.

До речі, ви також зациклюєтесь на бренді Weebly на своїх сайтах.

2. Обмежені засоби ведення блогів

Інструменти для ведення блогів

Хоча ви можете мати розділ блогу на Weebly, він дещо інший порівняно з WordPress, який більш присвячений контенту і дозволяє розширити функціональність там. Повідомлення в блогах Weebly складаються на зразок їхнього конструктора сайтів, в якому ви перетягуєте шматочки та шматочки на полотно.

Досвід трохи дивний, але це може бути саме я, оскільки я звик до середовища WordPress. Існують обмеження щодо того, як можна побудувати кожну публікацію блогу – формат фіксований, як у назві та змісті.

Враховуючи величезну кількість блогерів, що плавають по Інтернету, і те, як Weebly має вільний план, я просто відчув, що це одна сфера, на якій вони могли б поставити більше уваги. Зрештою, це не так, якби вони обмежуються лише веб-сайтами електронної комерції.

3. Ви краще звикте до офлайн-редагування фотографій

Немає способу це акуратно розмістити, тому я просто викладу це – ви можете виконати лише кілька речей за допомогою вбудованого в редактор фотографій Weebly – Збільшити, Розмити, Потемніти або застосувати кольоровий фільтр. Я не знаю чому, але у мене просто таке дивне відчуття щодо редактора зображень, який навіть не дозволить вам обрізати.

Це те, що є дуже базовим і враховуючи обсяг того, що досяг Weebly, я дуже не в змозі пояснити, чому вони покалічили редагування зображень таким чином.

4. Оплатіть додаткову допомогу

Я розумію, що підтримка клієнтів коштує грошей, але Weebly забирає це трохи далі, ніж потрібно. Ваш рівень допомоги / підтримки залежить від того, в який план ви купуєте. Природно, в ньому є основні речі, які доступні кожному. Сюди входить база знань, факс і навіть деякі відеоуроки.

У нього також є інші канали підтримки – чат в реальному часі, телефон або електронна пошта. Якщо ви не маєте нічого іншого, крім безкоштовного або стартового плану, ви не матимете доступу до їх телефонної підтримки або пріоритетної підтримки.

Weebly Співтовариство

Спільнота Weebly – не зовсім вогнище діяльності

Хоча у нього є форум спільноти, я коротко переглянув область, і це не здавалося дуже активним. Було кілька тем, але дуже мало взаємодії. Я не впевнений, чи можете ви отримати допомогу від спільноти Weebly.

Плани та ціни

ConnectPro
Зберігання500 Мб необмежено
Без реклами
Кошик для покупок
Приймайте платежі через SquareNoYes
Оптимізація пошукової системиДа Так
Розширена статистика сайту
Підтримка телефону
Вартість $ 4 / місяць * $ 12 / місяць *

* Вартість щомісяця виставляється на рахунок.

На початковому рівні Weebly має вільний план, який має велику кількість обмежень. І все-таки це очікується, і дивно, що вони пропонують його як повністю безкоштовний замість пробного. Це те, що не багато хто готовий зробити в ці дні, і я похвалив Weebly за те, що це було.

Якщо ви трохи серйозніше ставитесь до свого веб-сайту, тоді плани плануєте починати від 4 доларів на місяць, аж до 25 доларів на місяць.

The Безкоштовний план дає вам місце для зберігання, піддомен Weebly та безкоштовний SSL, але більше нічого. Це все-таки добре для деякого використання – наприклад, особистого веб-сайту, блогу чи портфоліо. Вони можуть бути основними, і не потрібно бути надмірно примхливими.

The План для початківців 4 долари на місяць не набагато краще, але воно включає безкоштовне ім’я домену, яке Weebly оцінює в розмірі 19 доларів (хоча .com в інших місцях поверне вам набагато менше). Цей план не включає функції електронної комерції.

Після того, як ви перейдете вище, Про і Бізнес-плани є для тих, хто, мається на увазі, бізнес. Ці плани дозволяють перелічити товари для продажу та перетворити свій сайт в інтернет-магазин. Існує улов, навіть якщо ви платите більше, і це плата за трансакцію у розмірі 3%, яку Weebly стягує з ваших продажів.

Чесно кажучи, ця ставка є розумною, оскільки ви можете використовувати їхні платежі та функції кошика. Якщо ви хочете самостійно перейти, вам, швидше за все, доведеться платити більше, щоб обробляти платежі в Інтернеті через третю сторону.

Кількість продуктів, які ви можете перелічити, залежить від того, який план ви вибрали, і лише найдорожчий бізнес-план дозволяє продавати цифрові товари, такі як ліцензії на програмне забезпечення або подібні речі. Він також надає вам доступ до купонів та управління запасами.

Вердикт: Це, можливо, хороша покупка?

Мені подобається Weebly за те, що він не відчуває потреби пригнічувати клієнтів за допомогою обов’язкових внесків і вимагаючих ставок. Насправді навіть для бізнес-плану за 25 доларів на місяць ви отримуєте функції, які коштують вам значно дорожче, ніж якби ви самостійно впроваджували їх на іншому веб-хості.

Хоча редактор приємний і хитрий, у нього є деякі недоліки – але я можу з цим жити. Якби я порівнював це з іншим сайтобудівником, орієнтованим на електронну комерцію, я думаю, що у певних областях це вийде.

Це, здається, створене для магазинів електронної комерції початкового рівня, але кожному, кому потрібно мати великий каталог товарів, можливо, доведеться робити покупки в іншому місці. На жаль, в той же час вони здаються слабкими на зону блогосфери.

Кінцевий результат змусив мене замислитись, чи справді Weebly очікує конкурувати лише на невеликих та середніх сайтах електронної комерції.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map