Wix apskats – 7 plusus un 5 mīnusus, izmantojot Wix vietņu veidotāju

Wix


Wix

https://www.wix.com

tl; dr

Mana personīgā sajūta ir tāda, ka Wix ir ļoti daudz vietņu veidotāju Mercedes. Tas ir izturīgs un komplektēts ar funkcijām, taču ir diezgan patentēts attiecībā uz kādu no tā tehnoloģijām. Īsāk sakot, jūs šeit pierakstīsities par labu lietu, taču zīmolu pārvietošana vēlāk radīs patiesas sāpes un ilgtermiņā jums izmaksās vairāk..

Wix apskats: atklāti 7 plusi un 5 mīnusi!

Vietņu celtnieki darbojas jau ilgu laiku. Tiem no jums, kas bija pietiekami veci, lai atcerētos, viss sākās ar Geocities jau 90. gados, un tas bija Jurassic periods, ciktāl tas attiecās uz internetu..

Ātri uz priekšu līdz šim brīdim, un vietņu veidotāju iespējas ir strauji palielinājušās – starp tām ir arī Wix. Dibināts 2006. gadā, Wix šodien ir audzis vairāk nekā 110 miljonus lietotāju un ir viens no lielākajiem biznesā.

Gadu gaitā tas ir arī arvien palielinājies, jo es to sapratu, nesen pārskatot tos. Apskatīsim, kādas priekšrocības ir Wix lietošanai, lai ātri izveidotu pielāgotas vietnes.

Kas mums patīk par Wix

1. Labs vietnes ātrums

Es zinu, ka, iespējams, vairumam cilvēku, kas skata Wix, visdrīzāk būs interese par tā ātrajām vietņu veidošanas iespējām, taču neatkarīgi no tā, kā jūs uz to skatāties, galu galā ātrums ir liels faktors. Galu galā jūs nevēlētos vietni, kas tiek ātri izveidota, bet darbojas kā gliemezis, vai ne?

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra

10 ms26 ms49 ms186 ms

Sanpaulu
Bangalore
Sidneja
Japāna

127 ms312 ms158 ms125 ms

Vidējais ātrums: 124,1 ms – skatīt pilnu rezultātu

Par laimi Wix vietnes šķiet ātras – neticami. Mana testa vietne, spartietis, jo tika novērtēta diezgan augsti, nopelnot A + pakāpi Bitcatcha ātruma pārbaudē. Tomēr es parasti esmu diezgan pamatīgs, tāpēc man tas bija jādara arī caur WebPage Speed ​​Test.

Wix ātruma tests - ASV

Ātruma pārbaude no Dalasas servera

Wix ātruma tests - Āzija

Ātruma pārbaude no Singapūras servera

Apskatot šo testu rezultātus, pamanīsit ne tikai lielisku laiku līdz pirmajam baitam (TTFB), bet arī to, ka vietnes pēc noklusējuma ir pareizi optimizētas. Statiskā informācija tiek saglabāta kešatmiņā un tiek izmantots pat satura izplatīšanas tīkls.

Tas nozīmē, ka vietnes mitināšanai ar Wix nevajadzētu būt grūtībām. Ātra TTFB ir svarīga, jo tā parāda, ka Wix serveri darbojas labi, un, ja vietne vēlāk tiek izspiesta, tas, iespējams, ir tāpēc, ka kaut ko izdarīju, un tam nav nekā kopīga ar servera atsaucību.

2. Masīva veidņu kolekcija

Gandrīz katram vietnes veidošanas resursam, ar kuru esmu saskāries, parasti ir kāda veida veidnes izmantošanai. Tas palīdz ne tikai kā resurss tiem, kas nevēlas problēmu no vietnes izveides no jauna, bet dažreiz tas ir arī iedvesmas avots tiem, kuri.

Wix ir ārkārtīgi dāsns ar savām veidnēm, piedāvājot lietotājiem vairāk nekā 500 izvēlēties. Pēc jebkādiem standartiem tas ir milzīgs skaits. Esmu redzējis kādu vietņu veidotāju, kurš piedāvā tik maz veidņu, ka tas robežojas ar smieklīgu.

Wix veidnes

Viņiem ir daudz dažādu kategoriju, no kurām izvēlēties, sākot no korporatīvajiem katliem līdz ceļam un tūrismam. Šeit tiešām ir kaut kas ikvienam! Šīm veidnēm ir arī kāds sākotnēji ievadīts saturs, tāpēc jūs varat izvēlēties vai nu to balstīt, vai vienkārši noslaucīt.

Tiem, kas interesējas, viņiem ir arī veidnes tiešsaistes veikaliem, lai jūs varētu ātri izveidot savu e-komercijas vietni.

3. Intuitīva saskarnes vilkšana un nomešana

Wix galvenais redaktors

Tagad mēs nonākam pie Wix sirds, kas ir tā vilkšanas un nomešanas saskarne. Lai gan es pārāk daudz nerunāšu par šo jomu, pat ja tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku šeit ierodas. Man svarīgāks interfeiss ir tā lietošanas ērtums.

Daži var iebilst, ka Wix nav tās vilkšanas un nomešanas saskarnes iespējas, ko dara daži vietņu veidotāji, bet es domāju, ka tai ir ideāls līdzsvars. Tas ļauj lietas viegli izmantot iesācējiem, un tajā pašā laikā ir pietiekami daudz iespēju, lai ar paplašinātiem līdzekļiem jūsu vietni pārvērstu par īstu spēkstaciju.

Tomēr visievērojamākais par Wix redaktoru ir tas, ka tam ir mobilais redaktors. Tas ļauj jums priekšskatīt un rediģēt vietni tieši tā, kā tā būtu redzama mobilajā ierīcē. To var pārvaldīt pilnīgi neatkarīgi no galvenā redaktora, tāpēc jūs patiešām varat pielāgot mobilo pieredzi, nevis tikai paļauties uz atsaucīgu veidni.

Wix mobilās vietnes redaktors

Protams, to visu var papildināt ar kodēšanu, ja vēlaties. Tomēr šķiet, ka pēdējā laikā tas nedaudz mainās, un acīmredzot Wix kodēšanas funkciju pielāgo vēl vairāk. Tagad tas ir vairāk paredzēts izstrādātājiem, un tas ir pieejams beta versijā.

4. Paplašiniet savas vietnes iespējas, izmantojot Wix App Market

Iemesls, kāpēc es pārāk nekoncentrējos uz augšējo vilkšanas un nomešanas saskarni, ir tieši šī iemesla dēļ – Wix App Market. Tā vietā, lai sniegtu jums dažas rotaļlietas, lai paplašinātu redaktora daļējas funkcijas, Wix ir visa tā ekosistēma, ko tā sauc par lietotnēm..

Tie ir kā spraudņi, kurus varat izmantot īpašu uzdevumu veikšanai jūsu Wix vietnē. Piemēram – jums nepieciešama emuāra sadaļa? Viola, vienkārši aktivizējiet to, modificējiet dažus iestatījumus un tas ir klāt. Ja jums rodas jautājums, cik plašas var būt šīs lietotnes, es vēlētos dalīties ar dažām jomām, kuras tās aplūko šeit;

Wix lietotņu tirgus

 • TērzēšanaPievienojot šo lietotni, varēsit tiešsaistē tērzēt ar jūsu vietnes klientiem. Tas ļauj paplašināt klientu apkalpošanu un pacelt lietas pilnīgi jaunā līmenī.
 • ForumsJa jūs vairāk orientējaties uz saturu vai vēlaties atvērt iespēju klientiem apspriest jūsu produktus ar jums vai citiem lietotājiem, izveidojiet tūlītēju forumu. Nav kodēšanas, nav datu bāzes, vienkārši noklikšķiniet uz tā.
 • NotikumiAktīvajiem uzņēmumiem, kuri rīko daudz pasākumu, lietotne Wix Events palīdz jums izveidot un parādīt vairākus pasākumus. Tas pārvalda visu, sākot no biļetēm un beidzot ar RSVP sistēmu, lai jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību.
 • e-komercijaJa jums ir ko pārdot, dodieties uz Wix un jūs varēsit pārdot vienā acu mirklī. Viss, kas jums nepieciešams, ir tiešsaistes veikala lietotne, kas ne tikai ļauj pārdot vietnē, bet arī paplašina to citās platformās, piemēram, Amazon un Facebook!

5. Viegli pārdodiet savu vietni

SEO pārvaldība ir iebūvēta

Kur saturs ir jūsu vietnes pamatteksts, SEO ir tā asinis. Šīs metodes ir nepieciešamas, ja vēlaties atrast mūs jebkur Google (vai citās meklētājprogrammās). SEO palīdz jums “pārdot” savu vietni meklētājprogrammām, mudinot tās vēl vairāk uzskaitīt jūs meklēšanas rezultātos.

Pēc noklusējuma Wix palīdz jums to izdarīt, un viss, kas jums būs jādara, ir sniegt tam nelielu norādījumu. Piemēram, ļaujiet tai uzzināt vairāk par savu vietni un to, uz ko uzmanība tiek pievērsta, tad tas var jums palīdzēt. Tas tiek darīts, ļaujot aizpildīt atslēgvārdu tagus un citus metadatus.

Kad esat palīdzējis šīm lietām pievienot galvenes, fotoattēlus un citus elementus savā lapā, Google tos skenē katru reizi, kad roboti iziet caur jūsu vietni. Jo sīkāks un precīzāks ir jūsu metadati, jo labāk tas tiks ierindots meklējumos.

Vēl viens SEO aspekts ir URL (adreses) formāts, kuru Google arī uzskata par būtisku. Wix ļauj mainīt katras lapas URL, lai tā vislabāk atbilstu tam, kas jums jāzina Google.

Es zinu, ka SEO ir kaut kas tāds, no kā daudzi cilvēki mazliet baidās, un domā, ka maz ticams, ka automatizētais SEO var daudz ko darīt, tāpēc neņemiet vērā tikai manu vārdu, apskatiet viņu Wix SEO Wiz.

Izveidojiet sociālo mediju ziņas

Vēl viens pareizs leņķis, no kura varat paļauties ar Wix, ir iet caur sociālajiem medijiem. Wix piedāvā rīkus, kas var palīdzēt izveidot sociālo multivides saturu. Tas ir līdzīgs pamata fotoattēlu redaktoram un nav šausmīgi plašs.

Tomēr tas ir noderīgi šķipsniņā, it īpaši tiem, kuri vēlas strādāt tikai vienā vietā un nav jāpaļaujas uz vairākām programmām un tādām, lai uzturētu savu vietni un sociālos medijus. Tiem no jums, kas pārzina Canva, tas ir līdzīgi.

Viss, kas jums jādara, ir vienkārši izvēlēties attēlu un pēc tam modificēt tekstu, lai tas būtu kopā ar to, lai jūs varētu kopīgot kaut ko ātru, glītu (vai quirky) atkarībā no vietnes auditorijas..

Izmantojiet e-pasta mārketingu

Wix e-pasta mārketings

Varbūt tas vairāk attiecas uz uzņēmējdarbības vietnēm, bet e-pasta mārketings ir viens no rīkiem, kas var palīdzēt radīt potenciālo pircēju paaudzi. Pēc abonentu saraksta izveidošanas varat nevis tikai gaidīt, kad klienti pie jums ieradīsies, bet arī nosūtīt saturu tieši viņiem!

Apkārt ir daudz e-pasta mārketinga rīku, daži labi, daži ne tik labi, taču viena iekļaušana Wix aspektā ir viņu spīduma spēja. Īpaši noderīga ir mazo uzņēmumu vietne, ja šī spēja ir integrēta sistēmā, kuru viņi izmanto savai vietnei.

Papildus, Bitcatcha ir vesela virkne rakstu, kas veltīti efektīvam e-pasta mārketingam, lai jūs varētu tos apskatīt, lai palīdzētu arī jums.

6. Tonnas papildu funkciju

Neatkarīgi no tā kodols, kas ir vietņu veidotājs, kas palīdz cilvēkiem ātri attīstīt vietnes, Wix iet daudz vairāk nekā papildu jūdzes. Tā ir izveidojusi visu rīku un produktu ekosistēmu, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem izveidot veiksmīgas vietnes.

Papildus lietotņu tirgum tajā ir arī vairāki citi iekšējie rīki, kas vietņu īpašniekiem ir vienkārši lieliski, lai tos varētu izmantot un izmantot, un tas viss ietilpst vienā paketē.

Bezmaksas HTTPS

Tiem, kas vēl nezina, Google tagad dara visu, lai nodrošinātu drošāku internetu, mudinot vietņu īpašniekus izmantot SSL. Lai gan ir taisnība, ka vairums vietņu mitināšanas vietņu mūsdienās to piedāvā vienā vai otrā veidā, tomēr ir labi redzēt, ka vietņu veidotāji, piemēram, Wix, sāk piedāvāt arī šo.

HTTPS nodrošina, ka apmeklētāju mijiedarbība ar jūsu vietni ir droša un tas paver ceļu citām lietām, piemēram, pirkumiem tiešsaistē, privātas informācijas apmaiņai utt. Vietnes, kas neatbilst HTTPS, tagad saņems brīdinājuma ziņojumu.

Arī HTTPS vietnēm Google meklēšanā tiek piešķirts labvēlīgāks vērtējums.

Izveidojiet klientiem cenas

Wix klientu cenas

Tas ir kaut kas vairāk biznesa klientiem, bet jo īpaši mazajiem uzņēmumiem vai pat individuālajiem īpašniekiem. Wix ir rīks, kas ļauj klientiem izveidot cenu piedāvājumus. Rīks ir komplektā ar veidni, jums tikai jāpievieno klients, nosacījumi un jūsu piedāvājuma derīguma termiņš.

Godīgi sakot, tas nebija kaut kas, ko es gaidīju redzēt vietnes veidotājā, it īpaši tas, kas piedāvā bezmaksas kontu. Tas nav kaut kas, kas veiks vai izjauks darījumu, bet tikai parādīs, cik daudz pārdomu Wix ir licis vietņu veidošanas procesam un viņu klientu vajadzības.

Ir pat logo ražotājs!

Atkal tas ietilpst tajā pašā instrumentu kategorijā kā iepriekšminētais cenu ģenerētājs. Lai cik vienkāršs būtu logotips, tas ir kaut kas tāds, kas būtu nepieciešams praktiski ikvienai vietnei. Tātad, kāpēc ne tikai izveidot vienkāršu un pabeigt vietņu ekstras komplektu?

Liela bravo Wix par šo divu rīku iekļaušanu. Nopietni.

Integrēt maksājumus

Vēl viens uzņēmums, kas ietilpst biznesa kategorijā, Wix ļauj tām vietnēm, kas veic e-komercijas darbības, piekļūt dažām maksājuma metodēm. Galvenās iespējas ir nedaudz ierobežotas – varat izmantot PayPal vai kādu citu manuālu maksājuma veidu, piemēram, skaidru naudu (piemēram, bankomāta bankas kontu) vai čeku.

Tomēr tas ir tikai noklusējums. Ja jums vajadzēs vairāk iespēju, varat izmantot dažas no lietotnēm Wix tirgū. Piemēram, viena no viņu tiešsaistes maksājumu lietotnēm ļauj arī pieņemt kredītkaršu maksājumus, kā arī atgādinājumus par maksājumiem un rēķinu izrakstīšanu.

Uzdevumi un atgādinājumi

Wix uzdevumi un atgādinājumi

Veidojot vietni, izmantojiet Wixs uzdevumu un atgādinājumu rīku, lai jūs vienmēr zinātu, kas vēl jādara, lai pabeigtu vietni. Patiesībā es to atradu noderīgu pat pēc fakta, jo es administrēju diezgan daudzas vietnes.

Katru reizi, kad piesakāties savā kontā, vienkārši uzleciet virsū un varat pāriet pār savu sarakstu, pievienojot jaunus ierakstus vai atzīmējot lietas, kad to aizpildāt..

Uzaiciniet dalībniekus

Dienas tematiskais vārds ir sadarbība, un šeit Wix ļauj jūsu vietnē uzaicināt cilvēkus uz dialogu ar jums. Tas var būt noderīgs vairākos veidos. Piemēram, ja jūs attīstījāt vietnes izveidi klientam, varat uzaicināt viņu uz melnrakstu un ļaut komentēt vai pieprasīt izmaiņas.

Ja jūs strādājat ar copywriteratoru, varat uzaicināt viņu aizpildīt tukšās vietas, kur atstājat vietas turētājus. Vai varbūt, ja jūs veicat uzņēmējdarbību un vēlaties tikai atsauksmes no dažiem kolēģiem – tas varētu darboties tik daudzos veidos.

Automatizētie reaģētāji

Wix automatizācija

Ja nesen esat izmantojis Facebook ziņojumapmaiņu, iespējams, pamanījāt, ka daudzi uzņēmumi izmanto tērzēšanas robotus, lai atbildētu uz lietotāju ziņojumapmaiņu. Dažas tīmekļa vietnes to piedāvā arī tiešraides tērzēšanas pakalpojumu veidā.

Izmantojot Wix, jums ir iespējas arī “automatizēt” savu vietni! Tas var notikt vairākos veidos. Piemēram, ja apmeklētājs sūta jums e-pastu no jūsu vietnes, varat konfigurēt Wix, lai tam nekavējoties tiktu nosūtīts apstiprinājums..

Atkal šī ir vēl viena uzņēmējdarbībai draudzīga funkcija, kas ir lieliska.

7. Daudz palīdzības un atbalsta

Kā vienmēr, jebkura pakalpojuma pamatā ir klientu atbalsta un palīdzības līmenis, kas jums tiek sniegts. Tajā man patiešām jānovelk cepure Wix. Es atklāju, ka neatkarīgi no tā, ko es darīju, ir vai nu ieeja zināšanu bāzē, lai palīdzētu, vai dažreiz pat video pamācība.!

Ņemiet vērā ne tikai tehniskos jautājumus, piemēram, “Kā iespējot HTTPS”, bet tas ir ievērojams arī nemateriālo lietu starpā. Piemēram, ir liels skaits to, ko es vēlētos saukt par Wix pievienotās vērtības videoklipiem, kurus varat skatīties, piemēram, šis video par Wix SEO pamatiem..

Varbūt pamata, bet katrs mazliet palīdz!

Kas mums nepatika par Wix

1. Veidnes, kas nav savstarpēji aizvietojamas

Iespējams, ka tas ir vienkārši mani interesējošs faktors, bet man šķiet nedaudz kaitinoši, ka jūs nevarat pārsūtīt saturu no vienas veidnes uz otru. Es saprotu, ka tas ir vietnes veidotājs, nevis Microsoft Powerpoint, bet būtu jauki man ļaut man redzēt, kā tas izskatās uz dažiem foniem.

Tātad šeit nav nekas nopietns, izņemot piesardzības vārdu – uzmanīgi izvēlieties veidni! Ja vēlāk pārdomājat, jums būs manuāli jāpāriet uz visu saturu, kuru esat izveidojis oriģinālā!

2. Bezmaksas plāna spēku Wix zīmols

Šis punkts tikai varētu pierādīt to, ko daži saka par to, ka nekas dzīvē nav par velti, bet tiem no jums, kuri izvēlas Wix un nolemj palikt pie tā brīvā plāna – ir panākums. Wix mitinātās bezmaksas vietnes ir spiestas lietot Wix zīmolu.

Tas nav nekas pārāk nepatīkams, bet, diemžēl, tas ir acīmredzams, jo šķiet, ka lapas augšdaļā tas ir ieraugāms pat pirms jūsu vietnes galvenes.

Wix Branding

3. Izsekošanai un analīzei ir nepieciešams apmaksāts plāns

Vietņu īpašniekiem parasti patīk redzēt, cik labi viņu vietne darbojas, un labākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot Google Analytics vai dažus citus līdzīgus rīkus. Diemžēl, lai tos izmantotu kopā ar Wix, jums ir jājaunina savs plāns.

Tas nav runa par bezmaksas smēķēšanu un dažreiz var būt neticami kaitinošs, jo tas ir kaut kas tik vienkāršs kā Google API savienojums!

4. Jūsu vietne nav nododama citam

Cik es uztraucos, tas ir lielākais Wix lietošanas trūkums un atgādina manas… nepatiku pret patentētajām tehnoloģijām. Lai gan es esmu pārliecināts, ka Wix ir pamatots, ja nevēlas, lai cilvēki eksportētu vietnes, kas izveidotas, izmantojot viņu tehnoloģiju, tas daudziem cilvēkiem rada lielu problēmu.

Sakiet, piemēram, ka esat uzņēmuma īpašnieks un esat izaudzis no iespējām, kuras Wix kāda vai cita iemesla dēļ var atbalstīt. Tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā nopietna nauda, ​​lai atjaunotu un pārsūtītu savu vietni prom no Wix!

Es esmu pārliecināts, ka man tas nav jāizsaka, bet būtībā, ja jūs pierakstāties uz Wix, viņi ir ieguvuši jums visu mūžu.

5. Premium plāni ir paredzēti tikai vienai vietnei

Ja jūs domājāt, ka, maksājot prēmijas plāna ikmēneša maksu, jūs varēsit neierobežoti piekļūt Wix visām jūsu vietnēm, padomājiet vēlreiz. Papildu funkcijas nav nododamas, tas nozīmē, ka jūs to iegādājaties vienā vietnē un tā paliek tajā!

Iedomājieties, kāds būtu bummeris, ja viss, ko jūs vēlētos, būtu piesaistīt Google Analytics? Vēl viena lieta, ko vajadzētu sakošļāt.

Wix plāns

e-komercijas savienojuma domēns

Vislabākais mazajam biznesam
Joslas platumsNeierobežots1GB
Krātuve20GB500 MB
Pievienojiet savu domēnuJāJā
Wix reklāmas headerNoYes
Lietotne Veidlapu veidotājs (48 ASV dolāri) Jā, nē
Vietnes pastiprinātāja lietotne (60 ASV dolāri) Jā, nē
Maksa 16,50 USD / mēnesī 4,50 USD / mēnesī

Neskatoties uz piecām apmaksātā plāna versijām, izņemot bezmaksas plānu, šķiet, ka Wix ir piemērots visiem. Tomēr, ja esat liels bizness un jums ir nepieciešams kaut kas nozīmīgs, es iesaku pirms pirkšanas augstākā līmeņa plānā rūpīgi izpētīt smalko druku..

Tas, ko es īsti nevaru saprast, ir tas, ka par visām Wix iekasētajām nodevām un funkcijām tas cenšas sevi maksāt līdzīgi kā tīmekļa resursdators – pēc atmiņas vietas, joslas platuma un tā tālāk.

Verdikts: vai Wix ir labs pirkums?

Es domāju, ka līdz brīdim, kad esat sasniedzis šo punktu, iespējams, būs skaidrs, ka es uzskatu, ka Wix uzskata, ka Wix kā vietņu veidotājs ir diezgan labs. Tā primārajā funkcijā noņem daudz pareizo izvēles rūtiņu (mobilās vietnes redaktors ir lielisks pieskāriens), un to ir iespējams izmantot, lai ātri izstrādātu vietnes.

Papildus tam ir arī liela pievienotā vērtība ar papildu funkcijām un mārketinga rīkiem. Tas ir kaut kas, kas jaunajiem vietņu īpašniekiem ļautu vēl vairāk paplašināt savas vietnes sasniedzamību, neveicot pārāk daudz tehnisko zināšanu vai papildu resursu.

Tomēr šai vietnei ir daži lieli brīdinājumi, kas neļauj man to ieteikt nesteidzīgi. Pirmkārt, tas, ka jūs esat iestrēdzis ar Wix, jo nevarat pārvietot savu vietni, ir būtisks atslēgums. Tam ir nozīme ilgtermiņā, un jauno (vai pat veterānu!) Vietņu īpašniekus nav viegli novērtēt.

Otrkārt, lai gan es atzīstu, ka visas šīs papildu iespējas ir labi, lai kāds, kurš zina, ko viņi dara, jūs pērkat Wix par straujām cenām. Ņemiet, piemēram, viņu zemāko plānu – USD 4,50 mēnesī – tas ir tas, ko jūs maksātu par tīmekļa mitināšanu, izmantojot daudz vairāk resursu, nekā piedāvā Wix.

Iepazīstoties ar plusi un mīnusi, kļūst mazliet acīmredzamāk, ka Wix ir īstermiņa ieguvums – ilgtermiņa sāpju risinājums. Protams, tas dažiem cilvēkiem nebūs svarīgi, bet, manuprāt, ja jūs esat gatavs pielikt nedaudz pūļu, lai uzzinātu, piemēram, par WordPress patstāvīgu mitināšanu, jūs ietaupītu pat dubultā (un, iespējams, vairāk ) ilgtermiņā.

Galvenās iezīmes

 • ✓ Liels ātrums
 • ✓ Viegli velciet & piliens interfeiss
 • ✓ Iekļauti SEO rīki
 • ✓ Plašs lietotņu tirgus
 • ✓ Mobilā pielāgošana
 • ✓ Fantastiska zināšanu bāze

Ieteicams

 • • individuālas vietnes
 • • Mazo uzņēmumu īpašnieki
 • • Pamata e-komercijas vietnes
 • • DIY vietņu īpašnieki

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map