Zyro

Contents

Zyro

https://zyro.com/

tl; dr

Zyro je nový nástroj pro vytváření webových stránek, který přichází s vlastním hostingem. Brainchild zavedené značky Hostinger, umožňuje uživatelům velmi rychle vytvářet a uvádět základní weby zcela bez problémů. Přestože to není z dlouhého rána perfektní, Zyro má spoustu potenciálních lákadel pro uživatele, kteří příliš nehledají základní digitální přítomnost.

Zyro Recenze: 10 Pros & 4 Nevýhody Zyro Tvorce webových stránek

Vzhledem k tomu, že trh s webovými stránkami je horší než pizza z pece, objevilo se tu a tam mnoho tvůrců webových stránek. Podle mého pozorování však mnoho z nich soutěží o to, co by se považovalo za již mezeru na trhu.

To je doba, kdy nový hráč v oboru vstoupí a rozruší jablečný vozík. Například někdo jako Zyro. Navzdory svému tvrzení, že je extrémně silným řešením, důkladná revize Zyra zjistí, že ve skutečnosti je klíčovým výzvou její těsné dodržování jednoduchosti..

Ne každý web, který se připojuje online, si klade za cíl být digitálním monstrem, a pro zákazníky, jako jsou tito, nabízí Zyro velmi jedinečnou příležitost pro partnerství s ideálním poskytovatelem řešení. Ten, který se snadno používá, za velmi příznivou cenu a který nabízí správnou kombinaci nástrojů.

Co je Zyro?

zyro umožňuje vytvářet webové stránky zdarma

Zyro je platforma pro rychlý vývoj webových stránek, která je zaměřena na uživatele s nulovými schopnostmi kódování. Ve skutečnosti není ani pro většinu cílového trhu potřeba vědět o webech nic. Pokud znáte grafické uživatelské rozhraní, můžete používat Zyro.

Kromě webového GUI nabízí Zyro také přidružené nástroje, které by se mohly hodit. Patří mezi ně skript pro tvorbu obsahu AI, teplotní mapa AI pro pomoc při řízení zaostření a velký soubor obrázků, které lze použít jako zdroje.

10 důvodů, proč je Zyro vynikajícím tvůrcem webových stránek

1. Dobrý výkon webu!

Výkon Zyra na našem testovacím místě byl docela dobrý.

zyro má dobrou rychlost serveru založenou na bitcatcha

Náš testovací server Zyro zaznamenal hodnocení A + v Bitcatcha Server Speed ​​Checker.
(Zobrazit úplné výsledky)

Bitcatcha vytváří a udržuje testovací weby pro hostitele, které kontrolujeme, abychom v našich recenzích dosáhli maximální transparentnosti. V případě Zyra fungovaly jejich servery docela dobře pomocí našeho zařízení pro kontrolu rychlosti serverů, v průměru 125,8 ms na základě testů z deseti míst po celém světě.

1.1 Automatické zahrnutí cloudflare

Tam, kde většina tvůrců webů umožňuje uživatelům integrovat služby distribuce obsahu (CDN), jako je Cloudflare, Zyro jde o krok dále a je Cloudflare aktivní a ve výchozím nastavení funguje pro všechny weby..

zyro používá cloudflare servery

I když to nemusí znít jako moc, může to mít zásadní význam pro nové majitele webových stránek, kteří si ani nemusí být vědomi toho, co je CDN (nebo že tito existují). Zahrnutí by také mohlo hrát roli v silném výkonu, který byl doposud na stránkách hostovaných v Zyro.

1.2 Hands-free SSL

Pro ty z vás, kteří se možná v minulosti potýkali s nastavením a přidáním SSL, to Zyro zvládne za vás. Na rozdíl od mnoha hostingů, kde potřebujete vypořádat se s různými SSL a způsoby manipulace, váš web Zyro je automaticky pokryt SSL.

To je správné – s nulovým úsilím z vaší strany. SSL může znít jako maličkost, ale pro všechny moderní webové stránky je naprosto zásadní. Ve skutečnosti mnoho vyhledávačů dnes aktivně penalizuje weby bez SSL.

1.3 Citlivost přichází přirozeně

Pro ty, kteří by se mohli obávat, že budou muset stavět i pro mobily, vás Zyro také kryje. Všechny weby vytvořené pomocí Zyro automaticky reagují na stolní i mobilní prostředí.

Toto zahrnutí dále zdůrazňuje záměr Zyro pomoci nováčkům snadno vytvářet webové stránky. Už se nemusíte starat o různé formáty, stačí přetáhnout, pustit a Zyro se postará o zbytek.

2. Extrémní jednoduchost!

Když jsem poprvé začal svou cestu Zyro, přistupoval jsem k ní téměř stejně, jako jsem měl v minulosti mnoho tvůrců webových stránek. To mě vedlo k tomu, že jsem s nimi byl nesmírně nespokojen, když jsem při hledání dokonalého webu čelil jedné překážce za další.

Teprve po dlouhém přemýšlení jsem si uvědomil, že se na to musím dívat čerstvýma očima – a to bylo, když váhy vypadly z mého pohledu na Zyro. Krása Zyra nespočívá v tom, že nabízí vše, co byste potřebovali k vytvoření dokonalého webu, ale stačí, abyste mohli rychle a snadno vytvořit digitální přítomnost..

  Ulasan Zyro: 10 Pro & 4 Kontra Pembuat Situs Web Zyro

Zyro přináší tvůrcům webových stránek zpět do počátků, kdy si většina z nich pamatovala, že uživatelé, kteří je chtěli použít, potřebovali jednoduchost. Dnes je trh tak přehřátý, že se hráči nutí spojit se s neustále se zvyšujícími sadami funkcí.

Pokud jste novým webem a chcete základní web pro svou společnost (nebo dokonce sami sebe), je to vážná možnost, aby zvážila. Téměř všechno v Zyro je o jednoduchosti a funkce, které se mohou zdát chybějící, existují ze dvou důvodů.

První je, že nejde o funkce, které by chtěli velmi základní uživatelé, takže je vynechává, aby udržovali věci v čistotě. Druhým je to, že neúčinné použití těchto funkcí by ohrozilo Zyro příslib vynikajícího výkonu webu.

Nejzřetelnějším znakem toho je, že jejich rozhraní pro tvorbu webových stránek nabízí pouze několik prvků, které je třeba použít. Způsob, jakým tato práce funguje, je stejně snadný jako 1, 2, 3 – můžete přetahovat, měnit velikost a poté upravovat. To je v podstatě vše, co k tomu patří.

3. Použijte existující šablony!

Abyste mohli začít, Zyro má k dispozici řadu připravených šablon, které můžete použít. Jsou navrženy tak, aby vám poskytly obecnou představu o tom, jak mohou weby vypadat, a poté je můžete použít „tak, jak jsou“, a přizpůsobit obsah, nebo je přizpůsobit, jak si přejete.

Zyro má připravené šablony pro rychlý start

Skupina šablon Zyra zahrnuje řadu případů použití.

Díky způsobu, jakým Zyro tvůrce funguje, je úprava existujících šablon mnohem jednodušší ve srovnání s většinou ostatních tvůrců webů, protože je zde méně prvků a konceptů.

Pro maximální efektivitu navrhuji, aby uživatelé dělali šablony se špetkou soli. Nemějte na paměti, že to je přesně to, s čím musíte pracovat. Sledujte řadu šablon, abyste získali představu o tom, co by mohlo být v Zyru možné.

Příkladem by mohlo být to, jak některé šablony využívají částečně se překrývající obrázky, aby webům poskytovaly vícerozměrný dojem. Pokud dokážete zvládnout takovéto koncepty, budete moci přijít s některými vlastními ohromujícími vlastními šablonami.

4. Užitečné sítě pro vytváření stránek!

Jak je vidět z následujícího obrázku, Zyro má velmi užitečný systém mřížky, který pomáhá s rozvržením. Bloky mřížky nejsou viditelné, dokud nezkusíte a nepřesunete prvek, takže to nebude rušit vůbec.

mřížkový systém zyro pomáhá organizovat obsah stránky

Mřížky v Zyro vám pomohou snadno uspořádat prvky na stránce.

Jakmile něco vyberete a pokusíte se jej přesunout, nastane hra, kdy se začnou hrát mřížky a pomůže vám s umístěním, jako je zarovnání a změna velikosti prvků. Už se nemusíte starat o špatné zarovnání různých prvků stránky.

Miluji způsob, jakým se však snažíte manipulovat s prvky, díky těmto krabicím se snadno zaklapnou na své místo. Tento pocit je téměř totožný s funkcí snap and lock rozhraní Windows, i když přirozenější.

Je pravda, že přizpůsobení hranic prvků a jejich přizpůsobení mřížkám si může trochu zvyknout. Jakmile to uděláte, všimnete si, že tato flexibilita vám umožní dělat věci mnohem jednodušší než mnoho jiných tvůrců stránek.

5. AI Writer pomáhá vytvářet obsah!

Tato funkce je něco, co jsem doposud neviděl v žádném jiném tvůrci webových stránek. Pro mnoho majitelů budoucích webových stránek je však skvělý nápad mít možnost spřádat obecný obsah.

spisovatel zyro ai pomáhá s vytvářením obsahu

Spisovatel AI je jedním z více podmanivých nástrojů repertoáru Zyro.

Když jsem se poprvé setkal s touto funkcí, musel jsem jako srdce spisovatele spolknout jazyk. Rychle jsem si však uvědomil, že ne mnoho majitelů malých podniků by mělo mít po ruce tvůrce obsahu, který by jim vytvořil bezchybnou kopii.

I když obsah není fantastický, AI Writer lze snadno použít k tomu, aby nadějným majitelům stránek udělali představu o tom, co by mohlo jít do určitých částí jejich webu. Použití je také velmi jednoduché. Vše, co musíte udělat, je vybrat z několika přednastavených možností a poté kliknutím na tlačítko automaticky vložit vygenerovaný text.

Upozorňujeme však, že text je skutečně velmi obecný. Skvělé jako výplň.

6. Tun Free Images!

Další kritickou oblastí, ve které mnoho tvůrců webových stránek zaostává, je poskytnout svým uživatelům fond obrázků, se kterým si mohou hrát. Dokonce jsem se setkal s některými, kteří chtěli účtovat navíc za obrázky, a nabídl jen několik sériových obrázků zdarma.

  Opinió de Zyro: 10 avantatges i quatre avantatges de Zyro Website Builder

zyro nabízí obrázky zdarma

Zyro se spojil s Unsplash, takže si můžete vybrat z obrovské image banky freebies, která bude fungovat v rámci samotného tvůrce stránek. Myšlenka integrace s webem, jako je Unsplash, je prostě inspirována.

Samozřejmě si můžete také vybrat nahrát své vlastní obrázky do Zyro a použít je na svém vlastním webu. Bez ohledu na to, jak si vyberete, můžete změnit velikost, oříznout a umístit obrázky kdekoli chcete.

7. Rychlé aktualizace!

Když mě Zyro poprvé upozornil, byl jsem trochu zmatený, protože jsem cítil, že existuje mnoho oblastí, které by bylo možné vylepšit. Dále jsem si však uvědomil, že téměř stejně rychle, jak jsem je našel, problémy mizely.

Brzy nato jsem se dozvěděl, že Zyro neustále (a stále je) prochází aktualizacemi. I když to pro služby, jako je tento, nemusí být nic nového, rychlost, jakou jsem sledoval aktualizace, byla působivá.

8. Logo & Slogan Makers!

To se vrací k tomu, co jsem zmínil o tom, že Zyro je vhodný pro nové majitele webových stránek, kteří potřebují rychle a bez námahy zavádět webové stránky. Nejprve bylo jejich jednoduché rozhraní pro tvorbu stránek, pak AI spisovatel a pro dokončení trifecta máme logo a tvůrce sloganu.

Nesnažím se na vás foukat slunce a říct vám, že je to úžasné – tvůrce loga je ve skutečnosti nesmírně základní. Přesto je to jedna další integrovaná funkce, která by mohla být pro nové majitele stránek neocenitelná. Totéž platí pro tvůrce sloganu.

To je něco, s čím by mnoho dalších nástrojů pro vytváření webových stránek mohlo dělat, a Zyro jej implementoval takovým způsobem, který je ideální pro jejich cílové publikum..

9. AI Heatmap pomáhá udržovat zaostření!

Při vytváření stránek může být užitečné vědět, kde vaši návštěvníci pravděpodobně soustředí svou pozornost na základě vašeho návrhu. To vám může pomoci posunout prvky tam, kde musí být. To se snaží Zyroova AI Heatmap.

Heaty zyro ai vám ukáže, kam byste se měli zaměřit na vytváření své webové stránky

Přestože není součástí jádra webového serveru Zyro, můžete k tomuto veřejně dostupnému nástroji přistupovat ze svého webu. Funguje to na základě obrázků, abyste viděli, jak je váš web, udělejte snímek stránky a nahrajte jej do nástroje AI Heatmap.

Výsledné barevné skvrny jsou teploty – ukazují, jak dobře tyto oblasti fungují jako zvýraznění.

10. Praktické integrace aplikací!

Pro ty, kteří chtějí mírně pokročilejší funkce, používá Zyro aplikace k integraci funkcí. V současné době existuje pouze hrstka včetně Správce značek Google, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger a Hotjar..

Nepochybuji však o tom, že Zyro v pravý čas přidá další.

4 věci, které může Zyro vylepšit

1. Složitější zpracování domény

Pro systém jako Zyro, který tvrdí, že je zaměřen na jednoduchost, je zpracování názvu domény trochu podivné. V normálních případech je vše, co musíte udělat (i když jste si zakoupili název domény odděleně od místa, kde jste zakoupili hosting), je aktualizace serverů DNS..

V případě Zyra musíte jít a upravovat záznamy CNAME. I když to není příliš obtížné, nepřináší zbytečnou úroveň složitosti pro netechnicky důvtipné uživatele. Bude se od nich požadovat, aby si pohrávali v oblasti, která není pro nováčky opravdu vhodná.

Zyro neprodává názvy domén přímo, takže pokud si chcete koupit vlastní jméno, odešle vás na server Hostinger.

2. Omezená přizpůsobitelnost

Když jsem řekl, že Zyro je velmi základní, vážně jsem to myslel. Táhnout & prvky přetažení obsahují pět typů obsahu – text, tlačítko, obrázek, video a mapa. Doslova neexistuje nic jiného. Během procesu přezkumu jsem se pokusil dostat do mysli někoho, kdo poprvé používá systém jako je tento, a ten druh práce pro mě pracoval.

Je to však příležitost poukázat na to, že pokud máte velmi specifické návrhy na webových stránkách, které chcete, nemusí být Zyro tou pravou volbou pro vás. Pokud přijdete s čerstvou myslí a pracujete s nástroji, které máte, mohu vás ujistit o rychlém a jednoduchém webu.

3. Stále mírně Buggy

Když jsem se poprvé podíval na Zyro, připustil jsem trochu nešťastný. S mírami, které provádějí upgrady, však nyní cítím, že se jedná o použitelný systém, i když si tu a tam všimnu několika chyb.

  Revisão do Zyro: 10 prós e 4 contras do Zyro Website Builder

Například při pokusu o nahrání vlastního obrázku poklepete na požadovaný obrázek při otevření dialogového okna, nahrávání se nezdaří a vrátí se zpět na obrazovku pro odeslání obrázku. Opakování akce podruhé bude úspěšné.

Jak jsem řekl, malé, chichotající se malé chyby, které jsou spíše nepříjemné než cokoli většího.

4. Podpořte listy, které si přejete

Systém podpory Zyro stále potřebuje výrazné zlepšení – především ve dvou aspektech, o kterých pojednám níže.

4.1 Pomalá podpora zákazníků

Kontaktovat podporu Zyro bylo trochu neobvyklé, protože ve skutečnosti neměli live chat jako takový. Byl to spíš chatbot, který předával žádosti nebo dotazy o podpoře technickému týmu. Odezva chvíli trvala, než se vrátil e-mailem (v mém případě asi 12 hodin).

Zákaznická podpora zyro může být vylepšena

Ačkoliv to bude spravedlivé, většina týmů podpory trvá trochu dlouho – to obvykle o pomoc při chatování obvykle neplatí. Mít čekat půl dne na dotaz online podpory je trochu odkládací.

Jak již bylo řečeno, musíte si také uvědomit, že ačkoli Zyro patří společnosti Hostinger, jejich podpůrné systémy jsou téměř úplně odlišné. Snažil jsem se hovořit s podporou Hostingera o změnách DNS pro můj web Zyro a oni mě nasměrovali, abych kontaktoval podporu Zyro (kdo trvá déle, než odpoví).

4.2 Omezená znalostní báze

Také bohužel jejich znalostní základna je docela skromná. Existuje několik článků, které obsahují několik jedno- nebo dvouřádkových odpovědí na základní otázky. Žádní důkladní průvodci nebo cokoli, co je, bohužel, opravdu užitečné.

Zyro znalostní báze stále chybí

Některé z Q&Znalostní báze ve skutečnosti zní jako blábol.

Celá jejich znalostní základna vypadá, jako by byla napsána jako rychlá FAQ na základě jejich funkcí, spíše než zaměřena na řešení skutečných problémů, technických nebo jiných..

Zyro Plan & Ceny: Přehled

FreeBasicUnleashed
Šířka pásma 500MB10GBUnlimited
Storage500MB10GBUlimited
Spisovatel AI✓✓✓
Logo Maker✓✓✓
Připojit doménu✘✓✓
Odebrat reklamy✘✓✓
Google Analytics✘✓✓
Cena /moFREE$1.99*$3.49*

* Uvedená cena se účtuje ročně.

Přestože můžete Zyro používat zdarma, naprosto doporučuji, abyste se zaregistrovali do svého plánu BASIC, který vám poskytne mnohem více zdrojů, umožní vám použít vlastní název domény, zahrnuje integraci aplikací a odstraní reklamy z vašeho webu..

Náklady na BASIC jsou pouze 1,99 $ což mi připadá jako milá skvrna na Zyro, na kterou by většina uživatelů střílela na úrovni začátečníků. Ve skutečnosti jediným rozdílem mezi plány BASIC a UNLEASHED je to, že tyto plány poskytují neomezené zdroje.

Pokud jde o funkce, oba placené plány jsou identické kromě přidělování zdrojů.

Ceny uvedené výše jsou založeny na ročním předplatném. Pokud se zaregistrujete na delší dobu, zvýší se sleva. Ve skutečnosti za tříletý plán zaplatíte za plán BASIC pouze 1,30 $ měsíčně!

Některé z pozoruhodnějších funkcí, které jsou součástí Zyra, jsou;

 • Spisovatel AI
 • AI Heatmap
 • Logo zdarma & Slogan Maker
 • Spousta obrázků zdarma

Verdikt: Je Zyro pro vás tím pravým řešením?

Pokud jste na nových webových stránkách a chcete vytvořit základní digitální přítomnost, pak může být Zyro pro vás dokonalým nástrojem. Nabízí prostředí bez stresu, se kterým mohou snadno pracovat velmi základní uživatelé. Ve skutečnosti se přihlaste ke svému bezplatnému plánu a experimentujte před převodem na placený plán, abyste si mohli vyzkoušet jejich systém.

Pro pokročilejší uživatele, kteří znají specifika toho, jak a co chcete, nemusí být Zyro vhodný. Prostředí v Zyru má velmi specifický cíl – nechat začátečníky snadno vytvářet vysoce flexibilní weby – a to se podařilo.

Možná se to může v budoucnu změnit, ale prozatím je Zyro ideální platformou pro skutečné začátečníky.

Neváhejte a prohlédněte si náš seznam nejlepších webových stránek pro další úžasné alternativy!

Klíčové vlastnosti

 • ✓ Velká rychlost
 • ✓ Snadné přetažení & Pokles
 • ✓ Grid System
 • ✓ Spisovatel AI
 • ✓ Logo & Slogan Maker
 • ✓ Obrázky zdarma

Doporučeno pro

 • • Stránky pro začátečníky
 • • Základní online přítomnost
 • • Portfóliové stránky
 • • Tvorba rozpočtu webových stránek

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me