ZYRO

ZYRO

https://zyro.com/

tl; dr

Zyro je nový nástroj na vytváranie webových stránok, ktorý prichádza s vlastným hosťovaním. Zamyslenec zavedenej značky Hostinger, umožňuje používateľom veľmi rýchlo vytvárať a spúšťať základné stránky úplne bez problémov. Aj keď to z diaľky nie je dokonalé, Zyro má veľa potenciálnych príťažlivostí pre používateľov, ktorí nepozerajú veľa minulosti na základnú digitálnu prítomnosť..

Recenzia Zyro: 10 Pros & 4 Nevýhody Zyro Tvorca webových stránok

Keďže trh s webovými stránkami je horší ako pizza z rúry, objavili sa tu a tam mnohí stavitelia webových stránok. Podľa môjho názoru však mnoho z nich súťaží o to, čo by sa považovalo za už medzeru na trhu.

Toto je čas, keď nový hráč v tomto odvetví vstúpi a rozruší jablkový vozík. Napríklad niekto ako Zyro. Napriek tvrdeniu, že ide o mimoriadne silné riešenie, dôkladné preskúmanie spoločnosti Zyro zistí, že v skutočnosti je hlavnou výzvou jej tesné dodržiavanie jednoduchosti..

Nie každá webová stránka, ktorá je online, si kladie za cieľ byť digitálnym monštrám a pre zákazníkov ako títo, Zyro ponúka veľmi jedinečnú príležitosť na partnerstvo s ideálnym poskytovateľom riešení. Ten, ktorý sa ľahko používa, je za primeranú cenu a ponúka tú správnu kombináciu nástrojov.

Čo je Zyro?

zyro vám umožňuje vytvárať webové stránky zadarmo

Zyro je platforma na rýchle vývoj webových stránok, ktorá je zameraná na používateľov s nulovými kódovacími schopnosťami. V skutočnosti nie je ani potrebné, aby väčšina z jeho cieľového trhu vedela o webových stránkach niečo. Pokiaľ ste oboznámení s grafickými používateľskými rozhraniami, môžete používať Zyro.

Okrem GUI pre vývoj webových aplikácií, Zyro tiež ponúka súvisiace nástroje, ktoré by sa mohli hodiť. Zahŕňajú skript na tvorbu obsahu AI, teplotnú mapu AI na pomoc pri riadení zaostrenia a veľkú skupinu obrázkov, ktoré sa majú použiť ako zdroje.

10 dôvodov, prečo je Zyro vynikajúcim nástrojom na tvorbu webových stránok

1. Dobrý výkon stránok!

Výkonnosť Zyra na našich testovacích stránkach bola celkom dobrá.

zyro má dobrú rýchlosť servera založenú na bitcatche

Naše testovacie miesto pre Zyro dosiahlo hodnotenie A + v Bitcatcha Server Speed ​​Checker.
(Zobraziť úplné výsledky)

Bitcatcha vytvára a udržiava testovacie stránky pre hostiteľov, ktorých kontrolujeme, aby sme v našich recenziách dosiahli maximálnu transparentnosť. V prípade Zyra ich servery fungovali celkom dobre pomocou nášho nástroja na kontrolu rýchlosti serverov, v priemere 125,8 ms na základe testov z desiatich miest po celom svete..

1.1 Automatické zahrnutie cloudflare

Tam, kde väčšina tvorcov webových stránok umožňuje používateľom integrovať služby distribúcie obsahu (CDN), ako je Cloudflare, Zyro ide o krok ďalej a je Cloudflare aktívny a predvolene pracuje pre všetky stránky..

zyro používa servery cloudflare

Aj keď to nemusí znieť tak veľa, môže to mať zásadný význam pre nových vlastníkov webových stránok, ktorí si možno ani neuvedomujú, čo je CDN (alebo že existujú). Začlenenie by mohlo tiež zohrávať úlohu v silnom výkone, ktorý sa doteraz dosiahol na stránkach hostených v Zyro.

1.2 Hands-free SSL

Pre tých z vás, ktorí v minulosti mohli mať problémy s nastavením a pridaním SSL, to Zyro zvládne za vás. Na rozdiel od mnohých hostingov, kde potrebujete riešiť rôzne SSL a spôsoby manipulácie, vaša stránka Zyro je automaticky pokrytá SSL.

To je správne – s nulovým úsilím z vašej strany. SSL môže znieť ako maličkosť, ale pre všetky moderné webové stránky je to absolútne nevyhnutné. Mnoho vyhľadávacích nástrojov v súčasnosti aktívne penalizuje stránky bez SSL.

1.3 Citlivosť prichádza prirodzene

Pre tých, ktorí by sa mohli obávať, že budú musieť stavať aj pre mobil, Zyro vás tiež krylo. Všetky weby vytvorené so Zyrom automaticky reagujú na stolné aj mobilné zážitky.

Toto začlenenie ďalej zdôrazňuje zámer Zyro pomôcť nováčikom ľahšie vytvárať webové stránky. Už sa nemusíte starať o rôzne formáty, stačí len pretiahnuť, pustiť a Zyro sa postará o zvyšok.

2. Extrémna jednoduchosť!

Keď som prvýkrát začal svoju cestu Zyro, priblížil som sa k nej rovnako, ako som mal v minulosti veľa tvorcov webových stránok. To ma viedlo k tomu, že som s nimi bol úplne nespokojný, keď som pri hľadaní dokonalého webu narazil na jednu prekážku..

Až po veľkom rozmýšľaní som si uvedomil, že sa na to musím pozerať čerstvými očami – a to bolo vtedy, keď váhy spadli z môjho pohľadu na Zyro. Krása Zyra nespočíva v tom, že ponúka všetko, čo potrebujete na vybudovanie dokonalého webu, ale len na to, aby ste rýchlo a ľahko nadviazali digitálnu prítomnosť..

Zyro prináša tvorcom webových stránok späť do prvých dní, keď si väčšina z nich pamätala, že používatelia, ktorí ich chceli používať, potrebujú jednoduchosť. Dnes sa trh tak prehrial, že hráči sa nútia spojiť sa s neustále rastúcimi súbormi funkcií.

Ak ste pre webové stránky nováčikom a chcete základný web pre svoju spoločnosť (alebo dokonca seba), je to vážna možnosť zvážiť. Takmer všetko v Zyro je o jednoduchosti a funkcie, ktoré sa môžu zdať chýbajúce, existujú z dvoch dôvodov.

Prvým je, že to pravdepodobne nie sú funkcie, ktoré by chceli len veľmi základní používatelia, takže sa vynecháva, aby udržiavali veci čisté. Druhým je, že neúčinné použitie týchto funkcií by ohrozilo prísľub spoločnosti Zyro na vynikajúci výkon stránok.

Najzreteľnejším znakom toho je, že ich rozhranie na tvorbu webových stránok ponúka iba niekoľko prvkov, ktoré sa majú použiť. Spôsob, akým tieto práce fungujú, je rovnako jednoduchý ako 1, 2, 3 – drag and drop, zmena veľkosti a úprava. To je v podstate všetko.

3. Použite existujúce šablóny!

Aby ste mohli začať, Zyro má k dispozícii skupinu pripravených šablón, ktoré môžete použiť. Sú navrhnuté tak, aby vám poskytli všeobecnú predstavu o tom, ako môžu stránky vyzerať, a potom ich môžete použiť „tak, ako sú“ a prispôsobiť ich obsah, alebo ich prispôsobiť podľa svojich predstáv..

Zyro má pripravené šablóny pre rýchly štart

Skupina šablón spoločnosti Zyro zahŕňa niekoľko prípadov použitia.

Podľa spôsobu, akým Zyro pracuje, je úprava existujúcich šablón omnoho jednoduchšia v porovnaní s väčšinou ostatných tvorcov stránok, pretože je tu menej prvkov a konceptov, o ktoré sa treba zaujímať.

Navrhujem, aby používatelia robili šablóny so štipkou soli. Nemajte na mysli, že toto je presne to, s čím musíte pracovať. Sledujte celý rad šablón, aby ste získali predstavu o tom, čo by mohlo byť v Zyre možné.

Príkladom by mohlo byť to, ako niektoré šablóny využívajú čiastočne sa prekrývajúce obrázky, aby poskytli webom viacrozmerný dojem. Ak dokážete zvládnuť také koncepty, budete môcť prísť s vlastnými vlastnými, ohromujúcimi šablónami.

4. Užitočné siete na vytváranie stránok!

Ako vidíte na nasledujúcom obrázku, Zyro má veľmi užitočný mriežkový systém, ktorý pomáha s rozložením. Bloky mriežky nie sú viditeľné, kým sa nepokúsite posunúť prvok, takže ho to vôbec neodvádza.

mriežkový systém zyro pomáha pri organizovaní obsahu stránky

Mriežky v Zyro vám uľahčia usporiadanie prvkov na stránke.

Keď niečo vyberiete a pokúsite sa ho presunúť, nastane situácia, keď sa začnú hrať mriežkové boxy a pomôžu vám s umiestnením, ako je zarovnanie a zmena veľkosti prvkov. Už nemusíte robiť starosti s nesprávnym zarovnaním rôznych prvkov stránky.

Páči sa mi spôsob, akým sa však pokúsite manipulovať s prvkami, vďaka týmto krabičkám sa ľahko zacvaknú na svoje miesto. Tento pocit je takmer totožný s funkciou snap and lock rozhrania systému Windows, aj keď je to prirodzenejšie.

Je pravda, že prispôsobenie hraníc prvkov a ich prispôsobenie mriežkam si môže trochu zvyknúť. Akonáhle tak urobíte, všimnete si, že táto flexibilita vám umožní robiť veci oveľa jednoduchšie ako mnoho iných tvorcov stránok.

5. Spisovateľ AI pomáha vytvárať obsah!

Táto funkcia je niečo, čo som doteraz v žiadnom inom webovom tvorcovi nevidel. Pre mnohých budúcich vlastníkov webových stránok je však skvelý nápad mať možnosť roztočiť všeobecný obsah.

spisovateľ zyro ai pomáha pri vytváraní obsahu

Spisovateľ AI je jedným z úchvatnejších nástrojov repertoáru Zyro.

Keď som sa prvýkrát stretol s touto funkciou, musel som ako srdce spisovateľa prehltnúť jazyk. Rýchlo som si však uvedomil, že nie veľa majiteľov malých podnikov by malo mať k dispozícii spisovateľa obsahu, ktorý by im vytvoril bezchybnú kópiu.

Aj keď obsah nie je fantastický, program AI Writer sa dá ľahko použiť na to, aby dal majiteľom začínajúcich stránok predstavu o tom, čo by mohlo ísť do určitých častí ich webových stránok. Je tiež veľmi jednoduchý na používanie. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať z niekoľkých predvolených možností a potom kliknutím na tlačidlo automaticky vygenerovať vygenerovaný text.

Upozorňujeme však, že text je skutočne mimoriadne všeobecný. Skvelé ako výplň.

6. Tony voľných obrázkov!

Ešte ďalšou kritickou oblasťou, v ktorej mnohí tvorcovia webových stránok zaostávajú, je poskytnúť svojim používateľom súbor obrázkov, s ktorými si môžu zahrať. Dokonca som sa stretol s niektorými, ktorí chceli účtovať poplatok za obrázky navyše, a ponúkol iba niekoľko sériových obrázkov zadarmo.

zyro ponúka bezplatné obrázky

Zyro sa pripojil k Unsplash, takže si môžete vybrať z rozsiahlej banky bezplatných obrázkov, ktorá bude fungovať v samotnom staviteľovi stránok. Myšlienka integrácie s webom, ako je Unsplash, je jednoducho inšpirovaná.

Môžete si samozrejme vybrať, či chcete do Zyra odovzdať svoje vlastné obrázky a použiť ich na svojej vlastnej stránke. Bez ohľadu na to, ako si vyberiete, môžete zmeniť veľkosť, orezať a umiestniť obrázky kdekoľvek chcete.

7. Rýchle aktualizácie!

Keď som bol prvýkrát upozornený na Zyra, bol som trochu zmätený, pretože som mal pocit, že existuje veľa oblastí, ktoré by sa mohli zlepšiť. Ďalej som si však uvedomil, že takmer tak rýchlo, ako som ich našiel, problémy mizli.

Čoskoro potom som sa dozvedel, že Zyro neustále (a stále prechádza) aktualizáciami. Aj keď to nemusí byť pre nové služby nič nové, miera pozorovania aktualizácií bola pôsobivá.

8. Logo & Tvorcovia sloganu!

Toto sa vracia k tomu, čo som spomínal, že Zyro je vhodné pre nových majiteľov webových stránok, ktorí potrebujú rýchlo a bez námahy zavádzať webové stránky. Najprv bolo ich jednoduché rozhranie na tvorbu stránok, potom autor AI a na doplnenie trifecty máme logo a tvorcov sloganov..

Nesnažím sa na vás fúkať slnečné žiarenie a povedať vám, že je úžasné – tvorca loga je v skutočnosti mimoriadne jednoduchý. Je to však ešte jedna integrovaná funkcia, ktorá by mohla byť pre nových vlastníkov stránok neoceniteľná. To isté platí pre sloganov.

To je niečo, s čím by mnoho iných nástrojov na vytváranie webových stránok mohlo urobiť, a spoločnosť Zyro ho implementovala takým spôsobom, ktorý je ideálny pre ich cieľové publikum..

9. AI Heatmap pomáha udržiavať zameranie!

Pri vytváraní stránok môže byť užitočné vedieť, kde sa vaši návštevníci pravdepodobne sústredia na základe vášho návrhu. To vám môže pomôcť presunúť prvky tam, kde sú. To sa snaží spoločnosť Zyro AI Heatmap urobiť.

Heaty zyro ai vám ukáže, kam sa zamerať pri vytváraní webovej stránky

Aj keď nie je súčasťou základného nástroja na tvorbu stránok Zyro, k tomuto verejne dostupnému nástroju môžete pristupovať z ich stránok. Funguje to na základe obrázkov, aby ste zistili, aký je váš web, urobte snímku stránky a nahrajte ju do nástroja AI Heatmap..

Výsledné farebné škvrny sú teploty – ukazujú, ako dobre tieto oblasti fungujú ako zvýraznenie.

10. Praktická integrácia aplikácií!

Pre tých, ktorí chcú o niečo pokročilejšie funkcie, používa Zyro aplikácie na integráciu funkcií. Momentálne existuje iba hŕstka vrátane Správcu značiek Google, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger a Hotjar..

Nepochybujem však o tom, že Zyro v pravý čas pridá viac.

4 veci, ktoré môže Zyro vylepšiť

1. Zložitejšie spracovanie domén

Pre systém ako Zyro, ktorý tvrdí, že je zameraný na jednoduchosť, je spracovanie názvu domény trochu podivné. V normálnych prípadoch stačí urobiť aktualizáciu serverov DNS (aj keď ste si zakúpili názov domény oddelene od miesta, kde ste si zakúpili hosting)..

V prípade Zyra musíte ísť a upravovať záznamy CNAME. Aj keď to nie je príliš ťažké, neprináša zbytočnú úroveň zložitosti pre používateľov, ktorí nie sú technicky zdatní. Bude sa od nich vyžadovať, aby sa pokazili v oblasti, ktorá nie je skutočne vhodná pre začiatočníkov.

Zyro nepredáva doménové mená priamo, takže ak si chcete kúpiť vlastné meno, pošle vás na server Hostinger.

2. Obmedzená prispôsobiteľnosť

Keď som povedal, že Zyro je veľmi jednoduchý, myslel som to vážne. ťahať & elementy drop obsahujú päť typov obsahu – text, tlačidlo, obrázok, video a mapa. Doslova neexistuje nič iné. Počas procesu preskúmania som sa pokúsil dostať do myslenia niekoho, kto prvýkrát používa systém, ako je tento, a ten druh práce pre mňa pracoval..

Je to však príležitosť zdôrazniť, že ak máte pre web, ktorý chcete, veľmi konkrétne návrhy, nemusí byť Zyro tou pravou voľbou. Ak prídete so sviežou mysľou a pracujete s nástrojmi, ktoré máte, môžem vás ubezpečiť o rýchlom a jednoduchom webe.

3. Stále mierne buggy

Keď som sa prvýkrát pozrel na Zyro, pripustil som trochu nešťastný. Avšak s mierami, ktoré robia upgrade, mám teraz pocit, že je to použiteľný systém, aj keď si tu a tam všimnem pár chýb.

Napríklad, keď sa pokúsite nahrať vlastný obrázok, ak po otvorení dialógového okna dvakrát kliknete na požadovaný obrázok, odovzdanie zlyhá a vykopne vás späť na obrazovku na odovzdanie obrázka. Opakovanie akcie druhýkrát bude úspešné.

Ako som povedal, malé, chichotajúce sa malé chyby, ktoré sú viac nepríjemné ako čokoľvek väčšie.

4. Podpora ponecháva veľa želaní

Systém podpory spoločnosti Zyro stále potrebuje výrazné zlepšenie – predovšetkým v 2 aspektoch, ktoré uvádzam nižšie.

4.1 Pomalá podpora zákazníkov

Kontaktovanie podpory spoločnosti Zyro bolo trochu neobvyklé, pretože v skutočnosti nemali live chat samy o sebe. Bol to skôr chatbot, ktorý postúpil žiadosti o podporu alebo otázky svojmu technickému tímu. Odpoveď chvíľu trvala, než som sa dostala späť e-mailom (v mojom prípade približne 12 hodín).

Zákaznícka podpora zyro sa dá vylepšiť

Aj keď to bude spravodlivé, väčšina podporných tímov trvá trochu dlho – zvyčajne sa to netýka pomoci s chatom. Mať čakať pol dňa na online podporu dotaz je trochu off-puting.

Ako už bolo povedané, musíte si tiež uvedomiť, že hoci Zyro patrí spoločnosti Hostinger, ich podporné systémy sú takmer úplne odlišné. Pokúsil som sa hovoriť o podpore DNS ohľadom zmien DNS pre moju webovú stránku Zyro a nasmerovali ma, aby som kontaktoval podporu spoločnosti Zyro (ktorá trvá dlhšie, než odpovie).

4.2 Obmedzená vedomostná základňa

Ich vedomostná základňa je, žiaľ, dosť skromná. Existuje niekoľko článkov, ktoré obsahujú niekoľko jedno- alebo dvojriadkových odpovedí na základné otázky. Žiaľ, nenájdeme žiadnych podrobných sprievodcov ani čokoľvek, čo by bolo skutočne užitočné.

Zyro báza vedomostí stále chýba

Niektoré z Q&Znalostná základňa v skutočnosti znie ako blábol.

Celá ich vedomostná základňa vyzerá, že bola napísaná ako rýchla FAQ na základe ich vlastností a nie na riešenie skutočných problémov, technických alebo iných.

Zyroov plán & Ceny: Prehľad

FreeBasicUnleashed
Bandwidth500MB10GBUnlimited
Storage500MB10GBUnlimited
Spisovateľ AI✓✓✓
Logo Maker✓✓✓
Pripojiť doménu✘✓✓
Odstrániť reklamy✘✓✓
Google Analytics✘✓✓
Cena /moFREE$1.99*$3.49*

* Uvedená cena sa účtuje ročne.

Aj keď môžete používať Zyro zadarmo, absolútne odporúčam zaregistrovať sa na ich plán BASIC, ktorý vám poskytuje omnoho viac zdrojov, umožňuje používať vlastný názov domény, zahŕňa integráciu aplikácií a odstraňuje reklamy z vášho webu..

Náklady na BASIC sú iba 1,99 dolárov čo mi pripadá ako milá škvrna na Zyre, ktorú by väčšina používateľov zastrelila na úrovni začiatočníkov. V skutočnosti je jediným rozdielom medzi plánmi BASIC a UNLEASHED to, že tieto plány poskytujú neobmedzené zdroje.

Pokiaľ ide o vlastnosti, obidva platené plány sú z hľadiska pridelenia zdrojov identické.

Ceny uvedené vyššie vychádzajú z ročného predplatného. Ak sa zaregistrujete na dlhšiu dobu, zľava sa zvyšuje. V skutočnosti za trojročný plán zaplatíte iba 1,30 USD mesačne za plán BASIC!

Niektoré z najvýznamnejších funkcií, ktoré sú súčasťou Zyra, sú;

 • Spisovateľ AI
 • AI Heatmap
 • Logo zadarmo & Slogan Maker
 • Tony voľných obrázkov

Verdikt: Je Zyro pre vás tým správnym riešením?

Ak ste na webových stránkach nový a hľadáte základné digitálne zastúpenie, Zyro môže byť pre vás dokonalým nástrojom. Ponúka prostredie bez stresu, s ktorým môžu veľmi ľahko pracovať základní používatelia. V skutočnosti sa zaregistrujte na ich bezplatný plán a experimentujte skôr, ako prejdete na platený program, takže si môžete vyskúšať ich systém.

Pre pokročilejších používateľov, ktorí poznajú špecifiká toho, ako a čo chcete, nemusí byť Zyro vhodný. Prostredie v Zyre má veľmi špecifický cieľ – nechať začiatočníkov ľahko vytvárať vysoko flexibilné stránky – a to sa podarilo.

Možno sa to môže v budúcnosti zmeniť, ale Zyro je v súčasnosti ideálnou platformou pre skutočných začiatočníkov.

Neváhajte a preskúmajte náš zoznam najlepších webových stránok pre ďalšie úžasné alternatívy!

Kľúčové vlastnosti

 • ✓ Veľká rýchlosť
 • ✓ Ľahký ťah & Pokles
 • ✓ Grid System
 • ✓ Spisovateľ AI
 • ✓ Logo & Slogan Maker
 • ✓ Zadarmo obrázky

Odporúčané pre

 • • Webové stránky pre začiatočníkov
 • • Základná online prítomnosť
 • • Portfóliové stránky
 • • Tvorca rozpočtu webových stránok

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me