Recenzja Zyro: 10 zalet i 4 wady Kreatora stron internetowych Zyro

Zyro


Zyro

https://zyro.com/

tl; dr

Zyro to nowe narzędzie do tworzenia stron internetowych, które ma własny hosting. Pomysł znanej marki Hostinger, pozwala użytkownikom bardzo szybko budować i uruchamiać podstawowe witryny całkowicie bezproblemowo. Choć z perspektywy czasu nie jest to idealne rozwiązanie, Zyro ma wiele potencjalnych atrakcyjności dla użytkowników, którzy nie spoglądają daleko poza podstawową obecność cyfrową.

Recenzja Zyro: 10 plusów & 4 Wady Kreatora stron internetowych Zyro

Ponieważ rynek budowania stron internetowych jest gorętszy niż pizza z piekarnika, wielu twórców stron internetowych pojawia się tu i tam. Z moich obserwacji wynika jednak, że wielu z nich konkuruje o to, co można by uznać za niszowy segment rynku.

To czas, gdy nowy gracz w branży wkracza i niepokoi wózek jabłkowy. Na przykład ktoś taki jak Zyro. Pomimo twierdzenia, że ​​jest to wyjątkowo potężne rozwiązanie, dokładna analiza Zyro pokazuje, że w rzeczywistości kluczowym elementem jest ścisłe przestrzeganie prostoty.

Nie każda strona internetowa, która przechodzi do sieci, ma być cyfrowym gigantem, a dla takich klientów Zyro oferuje wyjątkową okazję do współpracy z idealnym dostawcą rozwiązań. Ten, który jest łatwy w użyciu, w bardzo przystępnej cenie i oferuje odpowiednią kombinację narzędzi.

Co to jest Zyro?

zyro pozwala ci stworzyć stronę za darmo

Zyro to platforma do szybkiego tworzenia stron internetowych skierowana do użytkowników o zerowych umiejętnościach kodowania. W rzeczywistości większość rynku docelowego nie musi wiedzieć nic o witrynach internetowych. Tak długo, jak znasz graficzne interfejsy użytkownika, możesz używać Zyro.

Oprócz GUI do tworzenia stron internetowych, Zyro oferuje również powiązane narzędzia, które mogą się przydać. Należą do nich skrypt produkcji treści AI, mapa cieplna AI wspomagająca kontrolę ostrości oraz duża pula obrazów do wykorzystania jako zasoby.

10 powodów, dla których Zyro to doskonały kreator stron internetowych

1. Dobra wydajność witryny!

Wydajność Zyro na naszej stronie testowej była całkiem dobra.

zyro ma dobrą szybkość serwera w oparciu o bitcatcha

Nasza strona testowa Zyro uzyskała ocenę A + w narzędziu Bitcatcha Server Speed ​​Checker.
(Zobacz pełne wyniki)

Bitcatcha tworzy i utrzymuje witryny testowe dla hostów, które oceniamy, aby zapewnić maksymalną przejrzystość naszych recenzji. W przypadku Zyro, ich serwery działały całkiem dobrze przy użyciu naszego narzędzia do sprawdzania prędkości serwera, średnio 125,8 ms na podstawie testów z dziesięciu lokalizacji na całym świecie.

1.1 Automatyczne włączenie Cloudflare

Tam, gdzie większość twórców witryn pozwala użytkownikom na integrację usług sieci dystrybucji treści (CDN), takich jak Cloudflare, Zyro idzie o krok dalej i ma Cloudflare aktywne i domyślnie działające dla wszystkich witryn.

zyro używa serwerów cloudflare

Chociaż może to nie brzmieć zbyt wiele, może mieć znaczącą różnicę dla właścicieli nowych witryn, którzy mogą nawet nie być świadomi, czym jest CDN (lub że istnieją). Włączenie może również odegrać rolę w wysokiej wydajności obserwowanej do tej pory w witrynach hostowanych przez Zyro.

1.2 Zestaw głośnomówiący SSL

Dla tych z Was, którzy w przeszłości mieli problemy z konfiguracją i dodawaniem SSL, Zyro obsługuje to za was. W przeciwieństwie do wielu hostingu, w których musisz radzić sobie z różnymi metodami SSL i obsługi, Twoja witryna Zyro jest automatycznie pokrywana przez SSL.

To prawda – bez wysiłku z twojej strony. SSL może wydawać się drobiazgiem, ale jest absolutnie niezbędny dla każdej nowoczesnej strony internetowej. W rzeczywistości wiele wyszukiwarek obecnie aktywnie karze witryny bez SSL.

1.3 Reakcja przychodzi naturalnie

Dla tych, którzy mogą być zaniepokojeni koniecznością budowania na urządzenia mobilne, Zyro również Cię tam objął. Wszystkie witryny zbudowane przy użyciu Zyro automatycznie reagują na wrażenia zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

To włączenie dodatkowo podkreśla zamiar Zyro, aby pomóc początkującym w łatwym tworzeniu stron internetowych. Nie musisz już martwić się o różne formaty, po prostu przeciągnij, upuść, a Zyro zajmie się resztą.

2. Niezwykła prostota!

Kiedy zaczynałem swoją podróż z Zyro, podszedłem do niej tak samo, jak w przeszłości miałem wielu twórców stron internetowych. Doprowadziło to do tego, że poczułem się z nich wyjątkowo niezadowolony, gdy napotykałem jedną przeszkodę po drugiej w poszukiwaniu idealnej strony.

Dopiero po długich rozważaniach zdałem sobie sprawę, że muszę na to spojrzeć świeżymi oczami – i wtedy łuski spadły mi z oczu na Zyro. Piękno Zyro nie polega na tym, że oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować idealną stronę, ale wystarczy, abyś szybko i łatwo ustanowił cyfrową obecność.

Zyro przywraca twórcom stron internetowych do początkowych czasów, kiedy większość z nich pamięta, że ​​użytkownicy, którzy chcieli z nich korzystać, potrzebowali prostoty. Dziś rynek jest tak przegrzany, że gracze zmuszają się do powiększania się dzięki coraz większej liczbie zestawów funkcji.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze stronami internetowymi i chcesz mieć witrynę podstawową dla swojej firmy (lub nawet siebie), jest to poważna opcja do rozważenia. Prawie wszystko w Zyro dotyczy prostoty, a funkcje, które mogą wydawać się brakować, istnieją z dwóch powodów.

Po pierwsze, nie są to funkcje, których bardzo potrzebowaliby bardzo podstawowi użytkownicy, dlatego pomija się ich w utrzymaniu czystości. Po drugie, nieefektywne użycie tych funkcji zagroziłoby obietnicy Zyro dotyczącej doskonałej wydajności witryny.

Jako najbardziej oczywisty znak tego, ich interfejs do tworzenia stron internetowych oferuje tylko garść elementów do użycia. Sposób, w jaki działają, jest tak prosty jak 1, 2, 3 – przeciągasz i upuszczasz, zmieniasz rozmiar, a następnie edytujesz. To właściwie wszystko.

3. Użyj istniejących szablonów!

Na początek Zyro ma pulę gotowych szablonów, z których możesz skorzystać. Zostały one zaprojektowane tak, aby dać ogólny obraz tego, jak mogą wyglądać witryny, a następnie możesz użyć ich „tak jak jest” i spersonalizować treść lub dostosować je do własnych potrzeb.

zyro ma gotowe szablony do szybkiego uruchomienia

Pula szablonów Zyro obejmuje wiele przypadków użycia.

Ze względu na sposób działania konstruktora Zyro modyfikowanie istniejących szablonów jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku większości innych konstruktorów witryn, ponieważ istnieje mniej elementów i koncepcji projektowych, o które należy się martwić.

Aby uzyskać maksymalną skuteczność, sugeruję użytkownikom wzięcie szablonów ze szczyptą soli. Nie myśl, że to jest właśnie to, z czym musisz pracować. Obserwuj gamę szablonów, aby dowiedzieć się, co może być możliwe w Zyro.

Przykładem tego może być użycie przez niektóre szablony częściowo nakładających się obrazów, aby nadać stronom bardziej wielowymiarowy charakter. Jeśli potrafisz opanować takie koncepcje, będziesz w stanie wymyślić własne niestandardowe, wspaniałe szablony.

4. Pomocne siatki tworzenia stron!

Jak widać na poniższym obrazie, Zyro ma bardzo przydatny system siatki, który pomaga w układach. Bloki siatki nie są widoczne, dopóki nie spróbujesz przenieść elementu, więc w ogóle nie rozprasza.

System grid zyro pomaga organizować zawartość strony

Siatki w Zyro pomagają w łatwym organizowaniu elementów na stronie.

Gdy już wybierzesz coś i spróbujesz go przenieść, wtedy zaczną działać pola siatki i pomogą Ci w rozmieszczeniu, takim jak wyrównanie i zmiana rozmiaru elementów. Nigdy więcej zmartwień związanych z niewłaściwym wyrównaniem różnych elementów strony.

Uwielbiam sposób, w jaki próbujesz manipulować elementami, które łatwo zatrzaskują się dzięki tym pudełkom. To uczucie jest prawie identyczne z funkcją przyciągania i blokowania interfejsu systemu Windows, choć bardziej naturalne.

Trzeba przyznać, że dostosowanie granic elementów i dopasowanie ich do siatek może trochę przyzwyczaić się. Gdy to zrobisz, zauważysz, że ta elastyczność pozwala robić rzeczy o wiele łatwiej niż wielu innych twórców stron.

5. AI Writer pomaga tworzyć treści!

Ta funkcja jest czymś, czego do tej pory nie widziałem w żadnym innym narzędziu do tworzenia witryn. Jednak dla wielu niedoszłych właścicieli witryn możliwość wyodrębnienia treści ogólnych to świetny pomysł.

pisarz zyro ai pomaga w tworzeniu treści

AI Writer to jedno z bardziej urzekających narzędzi w repertuarze Zyro.

Jako serce pisarza naprawdę musiałem przełknąć język, kiedy po raz pierwszy spotkałem się z tą funkcją. Szybko jednak zdałem sobie sprawę, że niewielu właścicieli małych firm ma do dyspozycji program do tworzenia treści, który wygeneruje dla nich bezbłędną kopię.

Nawet jeśli treść nie jest fantastyczna, AI Writer można z łatwością wykorzystać, aby dać początkującym właścicielom witryn pojęcie, co może znaleźć się w niektórych sekcjach ich witryny. Jest również niezwykle prosty w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedną z kilku wstępnie ustawionych opcji, a następnie kliknąć przycisk, aby automatycznie wstawić wygenerowany tekst.

Ostrzegamy jednak, że tekst jest naprawdę bardzo ogólny. Świetny jako wypełniacz.

6. Mnóstwo darmowych obrazów!

Kolejnym krytycznym obszarem, w którym wielu twórców stron internetowych nie udaje się, jest zapewnienie użytkownikom puli obrazów do zabawy. Zetknąłem się nawet z niektórymi, którzy chcieli pobierać dodatkowe opłaty za obrazy i zaoferowałem tylko kilka zdjęć za darmo.

zyro oferuje darmowe zdjęcia

Zyro jest związane z Unsplash, więc możesz wybierać z ogromnego zbioru obrazów gratisów, które będą działać w samym kreatorze stron. Pomysł integracji z witryną taką jak Unsplash jest po prostu inspiracją.

Oczywiście możesz również przesłać własne zdjęcia do Zyro i używać ich na swojej stronie. Bez względu na wybór możesz zmieniać rozmiar, przycinać i umieszczać zdjęcia w dowolnym miejscu.

7. Szybkie aktualizacje!

Kiedy po raz pierwszy zwrócono mi uwagę na Zyro, byłem trochę zakłopotany, ponieważ czułem, że istnieje wiele obszarów, które można poprawić. Jednak zdałem sobie sprawę, że prawie tak szybko, jak je znalazłem, problemy znikały.

Niedługo potem dowiedziałem się, że Zyro jest (i nadal jest) w trakcie aktualizacji. Chociaż może to nie być niczym nowym w takich usługach, szybkość, z jaką obserwowałem aktualizacje, była imponująca.

8. Logo & Slogan Makers!

Wracam do tego, co wspomniałem o tym, że Zyro jest odpowiedni dla nowych właścicieli witryn, którzy potrzebują szybko i bez wysiłku uruchamiać strony internetowe. Najpierw był ich prosty interfejs do budowania stron, a potem pisarz AI, a aby ukończyć trifectę, mamy twórców logo i sloganów.

Nie będę starał się rzucać na ciebie promieni słonecznych i mówić, że to niesamowite – twórca logo jest w rzeczywistości niezwykle prosty. Jest to jednak jeszcze jedna zintegrowana funkcja, która może być nieoceniona dla nowych właścicieli witryn. To samo dotyczy twórców haseł.

Jest to coś, z czym wiele innych narzędzi do budowania stron internetowych mogłoby zrobić, a Zyro wdrożyło to w sposób idealny dla ich docelowych odbiorców.

9. AI Heatmap pomaga zachować ostrość!

Podczas tworzenia witryny pomocne może być poznanie miejsca, w którym użytkownicy mogą skupić uwagę na projekcie. Pomoże Ci to przenieść elementy tam, gdzie powinny być. Tak właśnie stara się mapa cieplna AI firmy Zyro.

mapa cieplna zyro ai pokazuje, gdzie należy się skupić na budowaniu strony internetowej

Chociaż nie jest to część podstawowego narzędzia do tworzenia witryn Zyro, możesz uzyskać dostęp do tego publicznie dostępnego narzędzia z ich strony. Działa w oparciu o obrazy, więc aby zobaczyć, jak jest twoja strona, zrób migawkę strony i prześlij ją do narzędzia AI Heatmap.

Powstałe plamy kolorów to temperatury – pokazujące, jak dobrze te obszary działają jako podświetlenia.

10. Przydatne integracje aplikacji!

Dla tych, którzy chcą nieco bardziej zaawansowanych funkcji, Zyro używa aplikacji do integracji funkcjonalności. W tej chwili jest tylko kilka takich, jak Menedżer tagów Google, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger i Hotjar.

Nie mam jednak wątpliwości, że Zyro doda więcej w odpowiednim czasie.

4 rzeczy, które Zyro może ulepszyć

1. Bardziej złożone zarządzanie domenami

W przypadku systemu takiego jak Zyro, który twierdzi, że dąży do uproszczenia, obsługa nazw domen jest nieco dziwna. W normalnych przypadkach wszystko, co musisz zrobić (nawet jeśli nazwa domeny została kupiona oddzielnie od hostingu), to zaktualizować serwery DNS.

W przypadku Zyro musisz wejść i edytować rekordy CNAME. Chociaż nie jest to zbyt trudne, dodaje niepotrzebnego poziomu złożoności dla użytkowników nie znających się na technologii. Będą musieli bawić się w obszarze, który nie jest odpowiedni dla początkujących.

Zyro nie sprzedaje nazw domen bezpośrednio, więc wyśle ​​cię do Hostinger, jeśli chcesz kupić niestandardową nazwę.

2. Ograniczona konfigurowalność

Kiedy powiedziałem, że Zyro jest bardzo prosty, naprawdę to miałem na myśli. Opór & elementy upuszczania obejmują pięć rodzajów treści – tekst, przycisk, obraz, wideo i mapę. Nie ma dosłownie nic innego. Podczas procesu sprawdzania starałem się wprowadzić w błąd kogoś, kto pierwszy raz korzysta z takiego systemu i taki rodzaj pracy dla mnie zadziałał.

Jest to jednak okazja do wskazania, że ​​jeśli masz na myśli bardzo konkretne projekty strony internetowej, którą chcesz, Zyro może nie być właściwym wyborem dla Ciebie. Jeśli przyjdziesz ze świeżym umysłem i będziesz pracować z posiadanymi narzędziami, zapewniam szybką, prostą stronę.

3. Wciąż lekko powozik

Kiedy po raz pierwszy spojrzałem na Zyro, wprawdzie czułem się trochę nieszczęśliwy. Jednak przy stawkach, które robili ulepszenia, teraz czuję, że jest to użyteczny system, chociaż zauważam kilka błędów tu i tam.

Na przykład, gdy próbujesz załadować własny obraz, dwukrotne kliknięcie obrazu, który chcesz, gdy otworzy się okno dialogowe, przesyłanie nie powiedzie się i nastąpi powrót do ekranu przesyłania obrazu. Powtórzenie akcji po raz drugi zakończy się sukcesem.

Jak powiedziałem, małe, dręczące małe robale, które są bardziej irytujące niż cokolwiek większego.

4. Wsparcie pozostawia wiele do życzenia

System wsparcia Zyro nadal wymaga znacznej poprawy – przede wszystkim w 2 aspektach, które omówię poniżej.

4.1 Powolna obsługa klienta

Kontakt z pomocą techniczną Zyro był nieco niezwykły, ponieważ tak naprawdę nie mieli czatu na żywo. To był raczej chatbot, który przekazywałby prośby o wsparcie lub pytania do swojego zespołu technicznego. Odpowiedź zajęła trochę czasu, aby wrócić przez e-mail (w moim przypadku około 12 godzin).

Obsługa klienta zyro może zostać ulepszona

Chociaż, aby być uczciwym, większość zespołów wsparcia zajmuje trochę czasu – zwykle tak naprawdę nie dotyczy to pomocy na czacie. Poczekanie pół dnia na zapytanie do pomocy technicznej online jest nieco odrażające.

Biorąc to pod uwagę, należy również pamiętać, że chociaż Zyro należy do Hostinger, ich systemy wsparcia są prawie zupełnie inne. Próbowałem porozmawiać ze wsparciem Hostingera na temat zmian DNS dla mojej strony Zyro, a oni polecili mi skontaktować się z pomocą techniczną Zyro (która zajmuje DUŻO więcej czasu na odpowiedź).

4.2 Ograniczona baza wiedzy

Niestety, ich baza wiedzy jest dość skąpa. Jest tam kilka artykułów, które zawierają kilka jedno- lub dwuwierszowych odpowiedzi na podstawowe pytania. Niestety, nie ma szczegółowych poradników ani nic, co byłoby naprawdę pomocne.

wciąż brakuje bazy wiedzy zyro

Niektóre z Q&A w bazie wiedzy faktycznie brzmi jak bełkot.

W rzeczywistości cała ich baza wiedzy wygląda, jakby została napisana jako szybkie FAQ oparte na ich funkcjach, a nie mające na celu rozwiązanie prawdziwych problemów, technicznych lub innych.

Plan Zyro & Ceny: przegląd

FreeBasicUnleashed
Przepustowość 500 MB 10 GB Nieograniczony
Pamięć 500 MB 10 GB nieograniczona
Pisarz AI ✓✓✓
Logo Maker ✓✓✓
Połącz domenę ✓ ✓
Usuń reklamy
Google Analytics ✘ ✓
Cena /moFREE$1,99*$3,49*

* Podana cena jest rozliczana corocznie.

Chociaż możesz korzystać z Zyro za darmo, absolutnie zalecamy zarejestrowanie się w planie BASIC, który zapewnia znacznie więcej zasobów, pozwala korzystać z niestandardowej nazwy domeny, obejmuje integrację aplikacji i usuwa reklamy z Twojej witryny.

Koszt BASIC wynosi tylko 1,99 USD co według mnie jest ulubionym miejscem w Zyro, dla którego większość użytkowników strzelałaby na poziomie początkującym. W rzeczywistości jedyną różnicą między planami BASIC i UNLEASHED jest to, że te ostatnie dają nieograniczone zasoby.

Pod względem funkcji oba płatne plany są identyczne oprócz alokacji zasobów.

Ceny, które pokazałem powyżej, oparte są na rocznej subskrypcji. Jeśli zarejestrujesz się na dłuższy okres, rabat wzrośnie. W rzeczywistości w przypadku planu trzyletniego za abonament BASIC płacisz tylko 1,30 USD miesięcznie!

Niektóre z bardziej znaczących funkcji zawartych w Zyro to;

 • Pisarz AI
 • Mapa cieplna AI
 • Darmowe logo & Slogan Maker
 • Mnóstwo darmowych obrazów

Werdykt: Czy Zyro jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie?

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać ze stron internetowych i chcesz uzyskać podstawową obecność cyfrową, Zyro może być dla Ciebie idealnym narzędziem. Oferuje bezstresowe środowisko, z którym bardzo podstawowi użytkownicy mogą z łatwością pracować. W rzeczywistości zapisz się na bezpłatny plan i eksperymentuj przed przejściem na płatny plan, abyś mógł przetestować jego system.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy znają specyfikę tego, jak i czego chcesz, Zyro może nie być odpowiedni. Środowisko w Zyro ma bardzo konkretny cel – umożliwienie początkującym łatwego tworzenia wysoce elastycznych stron – i udało się to osiągnąć.

Być może może się to zmienić w przyszłości, ale na razie Zyro jest idealną platformą dla prawdziwych początkujących.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą Najlepszych kreatorów stron internetowych, aby znaleźć inne niesamowite alternatywy!

Kluczowe cechy

 • ✓ Wielka prędkość
 • ✓ Łatwe przeciąganie & Upuszczać
 • ✓ System siatki
 • ✓ AI Writer
 • ✓ Logo & Slogan Maker
 • ✓ Darmowe obrazy

Polecane dla

 • • Witryny dla początkujących
 • • Podstawowa obecność online
 • • Strony portfela
 • • Budowniczy strony WWW

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map