Zyro apskats: Zyro vietņu veidotāja 10 plusi un 4 mīnusi

Zyro


Zyro

https://zyro.com/

tl; dr

Zyro ir jauns vietņu veidošanas rīks, kam ir sava hostings. Tā ir iedibināta zīmola Hostinger ideja, kas lietotājiem ļauj ļoti ātri izveidot un palaist pamata vietnes pilnīgi bez traucējumiem. Lai arī tas nav perfekts no tālās puses, Zyro var daudz pievilināt lietotājus, kuri nemeklē daudz vairāk kā pamata digitālā klātbūtne..

Zyro apskats: 10 plusi & 4 Zyro Website Builder mīnusi

Tā kā vietņu veidošanas tirgus ir karstāks nekā picas no krāsns, daudzi vietņu veidotāji ir parādījušies šeit un tur. Tomēr, pēc mana novērojuma, daudzi no viņiem konkurē par to, ko varētu uzskatīt par jau nišas tirgus segmentu.

Šis ir laiks, kad jauns nozares spēlētājs piestāj un izjauc ābolu grozu. Kāds, piemēram, Zyro. Neskatoties uz apgalvojumu, ka tas ir ārkārtīgi spēcīgs risinājums, rūpīgs Zyro pārskats atklāj, ka patiesībā galvenā pievilcība ir tā ciešā ievērošana vienkāršībā..

Ne katra tīmekļa vietne tiecas kļūt par digitālo behemotu, un tādiem klientiem kā Zyro piedāvā ļoti unikālu iespēju partnerībai ar ideālu risinājumu sniedzēju. Tas ir ērti lietojams, par saprātīgu cenu un piedāvā tieši pareizo rīku kombināciju.

Kas ir Zyro?

zyro ļauj bez maksas izveidot vietni

Zyro ir ātra vietņu izstrādes platforma, kas paredzēta lietotājiem ar nulles kodēšanas prasmēm. Faktiski lielākajai daļai mērķa tirgus nav vajadzības kaut ko zināt par vietnēm. Ja esat pazīstams ar grafiskajām lietotāja saskarnēm, varat izmantot Zyro.

Papildus tīmekļa izstrādes GUI, Zyro piedāvā arī saistītos rīkus, kas varētu noderēt. Tajos ietilpst AI satura veidošanas skripts, AI siltuma karte fokusa vadības palīdzībai un liels attēlu kopums, ko izmantot kā resursus.

10 iemesli, kāpēc Zyro ir lielisks vietņu veidotājs

1. Laba vietnes veiktspēja!

Zyro sniegums mūsu testa vietnē bija diezgan labs.

zyro ir labs servera ātrums, pamatojoties uz bitcatcha

Mūsu Zyro testa vietne ieguva A + punktu Bitcatcha servera ātruma pārbaudītājā.
(Skatīt visus rezultātus)

Bitcatcha izveido un uztur testa vietnes saimniekiem, kurus mēs pārskatām, lai pārskatos būtu maksimāli caurspīdīgi. Zyro gadījumā viņu serveri darbojās diezgan labi, izmantojot mūsu servera ātruma pārbaudītāju, vidēji 125,8 ms, pamatojoties uz testiem no desmit vietām visā pasaulē.

1.1 Automātiska mākoņu aizdegšanās iekļaušana

Kur vairums vietņu veidotāju ļauj lietotājiem integrēt satura izplatīšanas tīkla (CDN) pakalpojumus, piemēram, Cloudflare, Zyro iet soli tālāk, un Cloudflare ir aktīvs un darbojas pēc noklusējuma visās vietnēs..

zyro izmanto mākoņdatošanas serverus

Lai gan tas var neizklausīties daudz, tas var radīt lielas atšķirības jauno vietņu īpašniekiem, kuri, iespējams, pat nezina, kas ir CDN (vai tāds pastāv). Iekļaušana varētu arī piedalīties spēcīgajā izpildījumā, kas līdz šim bija redzams Zyro mitinātajās vietnēs.

1.2 Brīvroku SSL

Tiem no jums, kuri, iespējams, agrāk bija cīnījušies ar SSL iestatīšanu un pievienošanu, Zyro rīkojas ar jums. Atšķirībā no daudziem mitināšanas pakalpojumiem, kur jums ir jānodarbojas ar dažādām SSL un apstrādes metodēm, jūsu Zyro vietne automātiski tiek pārklāta ar SSL.

Tas ir pareizi – bez jūsu pūlēm. SSL var izklausīties kā maza lieta, taču tā ir absolūti nepieciešama jebkurai mūsdienīgai vietnei. Faktiski daudzas meklētājprogrammas mūsdienās aktīvi soda vietnes, kurās nav SSL.

1.3. Atsaucība rodas dabiski

Tiem, kuriem varētu uztraukties par nepieciešamību būvēt arī mobilajām ierīcēm, Zyro ir piedāvājis arī jūs. Visas vietnes, kas izveidotas, izmantojot Zyro, automātiski reaģē gan uz galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm.

Šī iekļaušana vēl vairāk uzsver Zyro nodomu palīdzēt iesācējiem viegli izveidot vietnes. Jums vairs nav jāuztraucas par dažādiem formātiem, vienkārši velciet, nometiet, un Zyro tiks galā ar pārējo.

2. Īpaša vienkāršība!

Kad es pirmo reizi sāku savu Zyro braucienu, tuvojos tam daudz un tāpat, kā iepriekš man bija daudz vietņu veidotāju. Tas noveda pie tā, ka es biju viņos ārkārtīgi nelaimīgs, jo, meklējot perfektu vietni, pēc nākamā es saskāros ar vienu šķērsli.

Tikai pēc daudzām pārdomām es sapratu, ka man tas jāraugās ar jaunām acīm – un tieši tad svari nokrita no mana skata uz Zyro. Zyro skaistums slēpjas nevis tajā, ka tiek piedāvāts viss nepieciešamais, lai izveidotu perfektu vietni, bet tieši tajā, lai jūs varētu ātri un ērti izveidot digitālu klātbūtni.

Zyro atgriež vietņu veidotājus jau pirmajās dienās, kad vairums no viņiem atcerējās, ka lietotājiem, kuri vēlas tos izmantot, nepieciešama vienkāršība. Mūsdienās tirgus ir kļuvis tik pārkarsēts, ka spēlētāji piespiež sevi pievērsties arvien pieaugošajam funkciju komplektam.

Ja esat iesācējs vietnēs un vēlaties pamata vietni savam uzņēmumam (vai pat sev), šī ir nopietna iespēja, kas jāapsver. Gandrīz viss Zyro ir saistīts ar vienkāršību, un funkcijas, kuras varētu šķist trūkstošas, ir divu iemeslu dēļ.

Pirmais ir tas, ka tie, visticamāk, nav tādi elementi, kādus vēlētos ļoti pamata lietotāji, tāpēc tie tiek izlaisti, lai uzturētu lietas tīras. Otrais ir fakts, ka šo funkciju neefektīva izmantošana apdraudētu Zyro solījumu par izcilu vietnes darbību.

Kā acīmredzamākā pazīme to vietņu veidotāju saskarne piedāvā tikai dažus elementus izmantošanai. Šis darbs ir tikpat vienkāršs kā 1, 2, 3 – velciet un nometiet, mainiet izmērus un pēc tam rediģējiet. Tas būtībā ir viss, kas tam ir.

3. Izmantojiet esošās veidnes!

Lai sāktu darbu, Zyro ir gatavs veidņu baseins, kuru varat izmantot. Tie ir izstrādāti, lai sniegtu jums vispārēju priekšstatu par to, kā vietnes var izskatīties, un pēc tam jūs varat tās izmantot “tādas, kādas ir” un personalizēt saturu, vai arī pielāgot tās tik daudz, cik vēlaties.

zyro ir gatavas veidnes ātrai sākšanai

Zyro veidņu fonds aptver vairākus lietošanas gadījumus.

Tā kā darbojas Zyro veidotājs, esošo veidņu modificēšana ir daudz vieglāka nekā lielākajai daļai citu vietņu veidotāju, jo ir mazāk elementu un dizaina koncepciju, par kurām būtu jāuztraucas.

Lai panāktu maksimālu efektivitāti, es iesaku lietotājiem darīt veidnes ar šķipsniņu sāls. Paturiet prātā, ka tas ir tikai tas, ar ko jums jāstrādā. Ievērojiet veidņu klāstu, lai iegūtu priekšstatu par to, kas varētu būt iespējams Zyro.

Tā piemērs ir tas, kā dažas veidnes izmanto daļēji pārklājošos attēlus, lai vietnēm piešķirtu daudzdimensionālāku sajūtu. Ja jūs spējat apgūt līdzīgus jēdzienus, jūs varēsit nākt klajā ar dažiem pielāgotiem, satriecošiem savas veidnes.

4. Noderīgi lapu veidošanas režģi!

Kā redzat no šī attēla, Zyro ir ļoti noderīga režģa sistēma, kas palīdz ar izkārtojumiem. Režģa bloki nav redzami, kamēr nemēģināt pārvietot elementu, tāpēc tas nemaz nenovērš uzmanību.

zyro grid sistēma palīdz organizēt lapas saturu

Režģi Zyro palīdz jums viegli organizēt lapas elementus.

Kad esat izvēlējies kaut ko un mēģinājis to pārvietot, tas ir, kad režģu kastes tiks izmantotas un palīdzēs jums veikt izvietojumu, piemēram, izlīdzināt un mainīt izmērus. Neuztraucieties par to, ka dažādi lapas elementi tiek nepareizi izlīdzināti.

Man patīk veids, kā jūs mēģināt manipulēt ar elementiem, tie, pateicoties šīm kastēm, viegli iespīlē vietā. Sajūta ir gandrīz identiska Windows saskarnes snap and lock funkcijai, kaut arī dabiskāka.

Jāatzīst, ka elementu robežu pielāgošana un pielāgošana režģiem var nedaudz pierast. Kad esat to izdarījis, pamanīsit, ka šī elastība ļauj jums darīt lietas daudz vienkāršāk nekā daudziem citiem vietņu veidotājiem.

5. AI Writer palīdz izveidot saturu!

Šī funkcija ir tāda, ko es līdz šim neesmu redzējis nevienā citā vietņu veidotājā. Tomēr daudziem potenciālajiem vietņu īpašniekiem lieliska ideja ir spēja izmantot vispārinātu saturu.

zyro ai wrote palīdz satura veidošanā

AI Writer ir viens no aizraujošākajiem instrumentiem Zyro repertuārā.

Man kā sirds rakstniekam, kad pirmo reizi saskāros ar šo funkciju, man patiešām bija jānorij mēle. Tomēr ātri sapratu, ka maziem uzņēmumu īpašniekiem nebūs satura rakstītāja, lai viņiem izveidotu nevainojamu kopiju.

Pat ja saturs nav fantastisks, AI Writer var viegli izmantot, lai jaunajiem vietņu īpašniekiem sniegtu priekšstatu par to, kas varētu nonākt noteiktās viņu vietnes sadaļās. Tas ir arī ļoti vienkārši lietojams. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties no dažām iepriekš iestatītām opcijām un pēc tam noklikšķināt uz pogas, lai automātiski ievietotu ģenerēto tekstu.

Jābrīdina, ka teksts tiešām ir ārkārtīgi vispārīgs. Lieliski kā pildviela, lai gan.

6. Tonnas bezmaksas attēlu!

Vēl viena kritiska joma, kurā daudziem vietņu veidotājiem nepietiek, ir lietotājiem piedāvāt attēlu kopumu, ar kuru spēlēties. Es pat esmu sastapies ar dažiem, kas vēlējās iekasēt papildu maksu par attēliem un piedāvāja tikai dažus krājuma attēlus bez maksas.

zyro piedāvā bezmaksas attēlus

Zyro pats ir piesaistījis Unsplash, tāpēc jūs varat izvēlēties no apjomīgas bezmaksas banku krājuma attēlu bankas, kas darbosies pašā vietnes veidotājā. Ideja integrēties ar tādu vietni kā Unsplash ir vienkārši iedvesmota.

Protams, jūs varat arī izvēlēties augšupielādēt savus attēlus Zyro un izmantot tos savā vietnē. Neatkarīgi no jūsu izvēles, jūs varat mainīt izmērus, apgriezt un ievietot attēlus visur, kur vēlaties.

7. Ātrās atjaunināšanas ieviešana!

Kad Zyro pirmo reizi pievērsa man uzmanību, es biju mazliet sašutis, jo man likās, ka ir daudz jomu, kuras varētu uzlabot. Tomēr tas, ko es sapratu nākamais, bija tāds, ka gandrīz tikpat ātri kā es tos atradu, jautājumi izzuda.

Drīz pēc tam es uzzināju, ka Zyro tika (un joprojām ir) nepārtraukti atjaunināts. Lai gan tas, iespējams, nav nekas jauns, piemēram, tādu pakalpojumu, ātrums, ar kādu es novēroju atjauninājumus, bija iespaidīgs.

8. Logotips & Saukļu veidotāji!

Tas attiecas uz to, ko es minēju par to, ka Zyro ir piemērots jauniem vietņu īpašniekiem, kuriem ātri un bez piepūles ir jāizveido vietnes. Vispirms bija viņu vienkāršā vietnes veidotāja saskarne, pēc tam AI rakstītājs, un, lai pabeigtu trifecta, mums ir logo un saukļu veidotāji.

Nemēģināšu uzpūst jums saules starus un pateikt, ka tas ir satriecoši – logotipa veidotājs patiesībā ir ārkārtīgi vienkāršs. Tomēr tā ir vēl viena integrēta funkcija, kas jauno vietņu īpašniekiem varētu būt nenovērtējama. Tas pats attiecas uz saukļu veidotājiem.

Tas ir kaut kas, ar ko varētu saistīt daudzi citi vietņu veidošanas rīki, un Zyro to ir ieviesis tādā veidā, kas ir lieliski piemērots viņu mērķauditorijai..

9. AI siltuma karte palīdz saglabāt fokusu!

Veidojot vietni, var būt noderīgi zināt, kur jūsu apmeklētāji, visticamāk, pievērsīs savu uzmanību, pamatojoties uz jūsu dizainu. Tas var palīdzēt jums novirzīt elementus tur, kur tiem jāatrodas. To mēģina darīt Zyro AI Heatmap.

zyro ai siltuma karte rāda, kur koncentrēties savas mājas lapas izveidošanai

Lai gan tas nav galvenā Zyro vietņu veidotāja sastāvdaļa, šim publiski pieejamajam rīkam varat piekļūt no viņu vietnes. Tas darbojas, pamatojoties uz attēliem, tāpēc, lai redzētu, kāda ir jūsu vietne, izveidojiet lapas momentuzņēmumu un augšupielādējiet to AI Heatmap rīkā..

Iegūtie krāsu plāksteri ir temperatūra – tas parāda, cik labi šie apgabali darbojas kā izcili.

10. Ērta lietotņu integrācija!

Tiem, kuri vēlas nedaudz modernākas funkcijas, Zyro funkcionalitātes integrēšanai izmanto lietotnes. Pašlaik ir tikai daži, ieskaitot Google tagu pārvaldnieku, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger un Hotjar.

Tomēr es nešaubos, ka Zyro noteiktā laikā pievienos vairāk.

4 lietas, ko Zyro var uzlabot

1. Sarežģītāka domēna apstrāde

Tādai sistēmai kā Zyro, kuras mērķis ir vienkāršība, domēna vārda apstrāde ir nedaudz dīvaina. Parastos gadījumos viss, kas jums jādara (pat ja domēna vārdu iegādājāties atsevišķi no tā, kur iegādājāties mitināšanu), ir atjaunināt DNS serverus.

Zyro gadījumā jums jāieiet un jārediģē CNAME ieraksti. Lai gan tas nav pārāk grūti, tas tomēr rada nevajadzīgu sarežģītības pakāpi lietotājiem, kuri nav prasmīgi. Viņiem prasīs izklaidēties apgabalā, kas nav īsti piemērots iesācēju uzņemšanai.

Zyro nepārdod domēna vārdus tieši, tāpēc, ja vēlaties iegādāties pielāgotu vārdu, tas jūs nosūtīs Hostinger.

2. Ierobežota pielāgojamība

Kad es teicu, ka Zyro ir ļoti pamata, es tiešām to domāju. Velciet & Nometiet elementus satur piecu veidu saturs – teksts, poga, attēls, video un karte. Burtiski nekas cits nav. Pārskatīšanas procesa laikā es mēģināju likt sevi uztvert kādam, kurš pirmo reizi izmanto tādu sistēmu kā šī, un tas man darbojās.

Tomēr šī ir iespēja norādīt, ka, ja jums ir prātā ļoti specifiski dizaini vēlamajai vietnei, Zyro, iespējams, nav jums piemērota izvēle. Ja jūs ieradīsities ar jaunu prātu un strādājat ar jūsu rīcībā esošajiem rīkiem, es varu jums apgalvot, ka jums ir ātra un vienkārša vietne.

3. Joprojām nedaudz buggy

Kad es pirmo reizi paskatījos uz Zyro, es, protams, jutos mazliet nelaimīgs. Tomēr, ņemot vērā likmes, ko viņi ir veikuši jauninājumos, es jūtu, ka tā ir izmantojama sistēma, kaut arī es pamanu dažas kļūdas šeit un tur.

Piemēram, mēģinot augšupielādēt savu attēlu un divreiz noklikšķinot uz vajadzīgā attēla, kad atveras dialoglodziņš, augšupielāde neizdodas un tiek parādīts atpakaļ uz attēla augšupielādes ekrānu. Darbības atkārtošana otro reizi būs veiksmīga.

Kā es teicu, mazas, niggling mazas kļūdas, kas vairāk kaitina nekā kaut kas būtisks.

4. Atbalsts atstāj ļoti vēlamu

Zyro atbalsta sistēma joprojām ir ievērojami jāuzlabo – galvenokārt attiecībā uz diviem aspektiem, par kuriem es runāšu tālāk.

4.1. Lēns klientu atbalsts

Sazināšanās ar Zyro atbalsta dienestu bija nedaudz neparasta, jo viņiem pašiem nebija tiešraides. Tas bija vairāk tērzēšanas robots, kas pārsūtīja atbalsta pieprasījumus vai jautājumus viņu tehniskajai komandai. Atbildei bija nepieciešams laiks, lai saņemtu atpakaļ pa e-pastu (manā gadījumā – apmēram 12 stundas).

Zyro klientu atbalstu var uzlabot

Lai arī tā ir godīga, lielākajai daļai atbalsta komandu tas prasa nedaudz laika – parasti tas īsti nepiemēro tērzēšanas palīdzību. Tas, ka jāgaida pusdienlaiks tiešsaistes atbalsta vaicājumam, ir mazliet nokavējošs.

Tomēr jums arī jāzina, ka, lai arī Zyro pieder Hostinger, viņu atbalsta sistēmas gandrīz pilnībā atšķiras. Es mēģināju runāt ar Hostinger atbalstu par DNS izmaiņām manā Zyro vietnē, un viņi lika man sazināties ar Zyro atbalsta dienestu (kam DAUDZ ilgāks laiks, lai atbildētu).

4.2 Ierobežota zināšanu bāze

Diemžēl viņu zināšanu bāze ir diezgan trūcīga. Tur ir daži raksti, kas satur dažas vienas vai divu rindu atbildes uz pamatjautājumiem. Diemžēl nav padziļinātu ceļvežu vai kaut kas patiešām noderīgs.

zyro zināšanu bāzes joprojām trūkst

Daži no Q&A zināšanu bāzē faktiski izklausās kā juceklis.

Faktiski visa viņu zināšanu bāze izskatās tā, ka tā tika uzrakstīta kā ātra FAQ, kas balstīta uz viņu funkcijām, nevis ar mērķi risināt reālas tehniskas vai citas problēmas.

Zyro plāns & Cenas: pārskats

FreeBasicUnleashed
Joslas platums500MB10GBNeierobežots
Storage500MB10GBNeierobežots
AI Writer✓✓✓
Logotipu veidotājs
Savienot domēnu✘✓✓
Noņemt reklāmas✘✓✓
Google Analytics✘✓✓
Cena / mēnesis BEZMAKSAS1.99*$3.49*

* Par norādīto cenu tiek izrakstīts rēķins katru gadu.

Lai gan jūs varat izmantot Zyro bez maksas, es noteikti iesaku reģistrēties viņu BASIC plānā, kas dod jums daudz vairāk resursu, ļauj jums izmantot pielāgotu domēna vārdu, ietver lietotņu integrāciju un noņem reklāmas no jūsu vietnes.

BASIC izmaksas ir tikai 1,99 USD kas man liekas kā saldais Zyro plankums, kuru vairums lietotāju varētu uzņemt iesācēju līmenī. Faktiski vienīgā atšķirība starp BASIC un UNLEASHED plāniem ir tā, ka pēdējie dod neierobežotus resursus.

Funkciju ziņā abi apmaksātie plāni ir identiski, neskaitot resursu piešķiršanu.

Cenas, kuras esmu parādījis iepriekš, balstās uz gada abonementu. Ja piereģistrējaties ilgākam laika periodam, atlaide palielinās. Faktiski par 3 gadu plānu mēnesī BASIC jūs maksājat tikai USD 1,30!

Dažas no ievērojamākajām funkcijām, kas iekļautas Zyro, ir;

 • AI rakstnieks
 • AI siltuma karte
 • Bezmaksas logotips & Saukļu veidotājs
 • Tonnas bezmaksas attēlu

Verdikts: vai Zyro ir piemērots risinājums jums??

Ja jūs esat iesācējs vietnēs un vēlaties izveidot pamata digitālo klātbūtni, Zyro var būt ideāls rīks jums. Tā piedāvā vidi bez stresa, ar kuru ļoti vienkārši lietotāji var viegli strādāt. Patiesībā, pirms pārejat uz apmaksātu plānu, reģistrējieties viņu bezmaksas plānā un eksperimentējiet, lai jūs varētu pārbaudīt viņu sistēmu.

Pieredzējušākiem lietotājiem, kuri zina, kā un ko vēlaties, Zyro varētu nebūt piemērots. Zyro videi ir ļoti specifisks mērķis – ļaut iesācējiem viegli izveidot ļoti elastīgas vietnes – un tas ir paveikts.

Iespējams, ka nākotnē tas var mainīties, bet pagaidām Zyro ir ideāla platforma reāliem iesācējiem.

Jūtieties brīvi izpētīt mūsu labāko vietņu veidotāju sarakstu citām satriecošām alternatīvām!

Galvenās iezīmes

 • ✓ Liels ātrums
 • ✓ Viegli velciet & Piliens
 • ✓ Režģa sistēma
 • ✓ AI rakstnieks
 • ✓ Logotips & Saukļu veidotājs
 • ✓ Bezmaksas attēli

Ieteicams

 • • Iesācēju vietnes
 • • Pamata klātbūtne tiešsaistē
 • • Portfeļa vietnes
 • • Budžeta vietņu veidotājs

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map