Zyro

Zyro

https://zyro.com/

tl; Dr.

Zyro, kendi barındırma ile gelen yeni bir web sitesi oluşturma aracıdır. Yerleşik bir marka olan Hostinger’ın buluşu, kullanıcıların çok hızlı bir şekilde temel siteleri çok hızlı bir şekilde oluşturmasına ve başlatmasına izin veriyor. Uzun bir atışla mükemmel olmasa da, Zyro, temel bir dijital varlığın çok ötesine bakmayan kullanıcılar için çok fazla potansiyel çekiciliğe sahip.

Zyro İnceleme: 10 Artıları & 4 Zyro Web Sitesi Oluşturucu Eksileri

Web sitesi oluşturma piyasası fırından daha sıcak bir pizza ile, birçok web sitesi oluşturucu burada ve orada haşhaş olmuştur. Ancak, gözlemimden birçoğu, zaten niş bir pazar segmenti olarak kabul edilecek şey için rekabet ediyor.

Bu, sektördeki yeni bir oyuncunun elma sepetine girip üzdüğü zamandır. Mesela Zyro gibi biri. Son derece güçlü bir çözüm olduğu iddiasına rağmen, Zyro’nun kapsamlı bir incelemesi, gerçekte, temel cazibenin sadeliğe yakın bağlılığında yattığını ortaya koyuyor.

Çevrimiçi olan her web sitesi dijital bir dev olmayı amaçlamamaktadır ve bunun gibi müşteriler için Zyro, ideal bir çözüm sağlayıcısıyla ortaklık için çok eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Kullanımı kolay, çok uygun fiyatlı ve sadece doğru takım kombinasyonunu sunan.

Zyro nedir?

zyro ücretsiz web sitesi oluşturmanıza izin verir

Zyro, sıfır kodlama becerisine sahip kullanıcılara yönelik hızlı bir web sitesi geliştirme platformudur. Aslında, hedef pazarının çoğunun web siteleri hakkında bir şey bilmesine bile gerek yoktur. Grafik kullanıcı arayüzlerine aşina olduğunuz sürece, Zyro’yu kullanabilirsiniz..

Web geliştirme GUI’sinin yanı sıra, Zyro da kullanışlı olabilecek ilişkili araçlar sunar. Bunlar arasında AI içerik üretim komut dosyası, odak kontrol yardımı için AI ısı haritası ve kaynak olarak kullanılacak büyük bir görüntü havuzu bulunur.

10 Neden Zyro Mükemmel Bir Web Sitesi Oluşturucu Olduğunu

1. İyi Site Performansı!

Zyro’nun test sitemizdeki performansı oldukça iyiydi.

zyro, bitcatcha tabanlı iyi bir sunucu hızına sahip

Zyro test sitemiz Bitcatcha Sunucu Hız Kontrolünde bir A + puanı aldı.
(Tüm sonuçlara bakın)

Bitcatcha, incelemelerimizde maksimum şeffaflık için gözden geçirdiğimiz ana bilgisayarlar için test siteleri oluşturuyor ve sürdürüyor. Zyro’nun durumunda, sunucuları sunucu hızı denetleyicimizi kullanarak oldukça iyi performans gösterdi ve dünyadaki on konumdan yapılan testlere göre ortalama 125,8 ms.

1.1 Otomatik Bulut Parlaması Ekleme

Çoğu site oluşturucunun kullanıcıların Cloudflare gibi İçerik Dağıtım Ağı (CDN) hizmetlerini entegre etmesine izin verdiği durumlarda, Zyro bir adım daha ileri gider ve Cloudflare etkin ve varsayılan olarak tüm siteler için çalışır.

zyro cloudflare sunucuları kullanıyor

Bu kulağa pek benzemese de, bir CDN’nin ne olduğunu (veya bunların var olduğunu) bile bilmeyen yeni web sitesi sahipleri için büyük bir fark yaratabilir. Katılım, şimdiye kadar Zyro tarafından barındırılan sitelerde görülen güçlü performansta da rol oynayabilir.

1.2 Eller Serbest SSL

Geçmişte SSL kurmak ve eklemekle uğraşmış olanlar için Zyro bunu sizin için halleder. Farklı SSL ve işleme yöntemleri ile uğraşmanız gereken birçok barındırma hizmetinin aksine, Zyro siteniz otomatik olarak bir SSL ile kaplanır.

Bu doğru – sizin için sıfır çaba ile. SSL küçük bir şey gibi gelebilir, ancak herhangi bir modern web sitesi için kesinlikle çok önemlidir. Aslında, bugün birçok arama motoru SSL olmayan siteleri aktif olarak cezalandırıyor.

1.3 Duyarlılık Doğal Olarak Gelir

Mobil cihazlar için de inşa etmek zorunda olmasından endişe duyanlar için, Zyro da sizi orada kaplıyor. Zyro ile oluşturulan tüm siteler hem masaüstü hem de mobil deneyimlere otomatik olarak yanıt verir.

Bu dahil, Zyro’nun yeni başlayanların kolayca web siteleri oluşturmasına yardımcı olma niyetini vurgulamaktadır. Artık farklı formatlar için endişelenmenize gerek yok, sadece sürükleyin, bırakın ve Zyro gerisini halledecek.

2. Aşırı Basitlik!

Zyro yolculuğuma ilk başladığımda, geçmişte birçok web sitesi oluşturucusuyla aynı şekilde yaklaştım. Bu, mükemmel site arayışımda bir sonraki engelden sonra bir engelle karşılaştığım için onlardan son derece mutsuz olmamı sağladı..

Sadece çok fazla tartışmanın ardından, taze gözlerle bakmam gerektiğini fark ettim – ve o zaman ölçekler Zyro hakkındaki görüşümden düştü. Zyro’nun güzelliği, mükemmel bir site oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi değil, hızlı ve kolay bir şekilde dijital bir varlık oluşturmanız için yeterli.

Zyro, web sitesi oluşturucularının çoğunu, bunları kullanmak isteyen kullanıcıların basitliğe ihtiyaç duyduğunu hatırladığı ilk günlere geri getiriyor. Bugün, piyasa o kadar ısındı ki, oyuncular sürekli artan özellik setleriyle toplanmaya zorlanıyor.

Web sitelerinde yeniyseniz ve şirketiniz (hatta kendiniz) için temel bir site istiyorsanız, bu dikkate alınması gereken ciddi bir seçenektir. Zyro’daki hemen hemen her şey basitlikle ilgilidir ve eksik görünebilecek özellikler iki nedenden dolayı vardır.

Birincisi, çok temel kullanıcıların isteyeceği özellikler olmadıkları için, şeyleri temiz tutmaları gerekmiyor. İkincisi, bu özelliklerin etkisiz kullanımının Zyro’nun mükemmel site performansı vaadini tehlikeye atacağı.

Bunun en bariz işareti olarak, web sitesi oluşturucu arayüzü sadece bir avuç öğe sunuyor. Bu çalışma şekli 1, 2, 3 kadar kolaydır – sürükleyip bırakır, yeniden boyutlandırır ve düzenlersiniz. Aslında hepsi bu kadar.

3. Mevcut Şablonları Kullanın!

Başlamak için Zyro’da kullanabileceğiniz hazır şablonlar havuzu vardır. Bunlar, sitelerin neye benzeyebileceğine dair genel bir fikir vermek için tasarlanmıştır ve daha sonra bunları “olduğu gibi” kullanabilir ve içeriği kişiselleştirebilir veya istediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz.

zyro hızlı başlangıç ​​için hazır şablonlara sahiptir

Zyro’nun şablon havuzu bir dizi kullanım örneğini kapsar.

Zyro’nun oluşturucusunun çalışma şekli sayesinde, mevcut şablonları değiştirmek diğer site oluşturucularına kıyasla çok daha kolaydır çünkü endişelenecek daha az öğe ve tasarım konsepti vardır.

Maksimum etkinlik için, kullanıcıların önerdiğim şey şablonları bir tutam tuz ile almaktır. Bunların sadece üzerinde çalışmanız gereken şey olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Zyro’da nelerin mümkün olabileceği hakkında bir fikir vermek için şablon aralığını gözlemleyin.

Bunun bir örneği, bazı şablonların sitelere daha çok boyutlu bir his vermek için kısmen çakışan görüntüleri nasıl kullandığıdır. Böyle kavramlarda uzmanlaşabiliyorsanız, kendi özel, çarpıcı şablonlarınızı bulabileceksiniz..

4. Yardımcı Sayfa Oluşturma Izgaraları!

Aşağıdaki görüntüden de görebileceğiniz gibi, Zyro, mizanpajlara yardımcı olan çok kullanışlı bir ızgara sistemine sahiptir. Izgara blokları, bir öğeyi taşımaya çalışana kadar görünmez, bu yüzden hiç rahatsız edici değildir.

zyro grid sistemi sayfa içeriğinin düzenlenmesine yardımcı olur

Zyro’daki ızgaralar, sayfa öğelerinizi kolayca düzenlemenize yardımcı olur.

Bir şey seçip taşımaya çalıştığınızda, ızgara kutuları devreye girer ve öğelerin hizalanması ve yeniden boyutlandırılması gibi yerleşime yardımcı olur. Farklı sayfa öğelerinizin yanlış hizalandığından endişelenmenize gerek yok.

Elemanları manipüle etmeye çalışmanın yolunu seviyorum, bu kutular sayesinde kolayca yerine oturuyorlar. Duygu, daha doğal da olsa, Windows arayüzü yapış ve kilit özelliğiyle neredeyse aynı.

Kuşkusuz, öğelerin sınırlarını ayarlamak ve ızgaralara sığdırmak biraz zaman alabilir. Bunu yaptıktan sonra, bu esnekliğin diğer birçok site oluşturucusundan daha kolay şeyler yapmanıza izin verdiğini fark edeceksiniz..

5. AI Writer İçerik Oluşturmaya Yardımcı Oluyor!

Bu özellik, bugüne kadar başka bir web sitesi oluşturucusunda hiç görmediğim bir şey. Yine de, pek çok web sitesi sahibi için, genel içeriğe sahip olma yeteneğine sahip olmak harika bir fikirdir.

zyro ai yazar içerik oluşturmanıza yardımcı olur

AI Writer, Zyro repertuarındaki en büyüleyici araçlardan biridir.

Kalbinde bir yazar olarak, bu özellikle ilk karşılaştığımda dilimi yutmak zorunda kaldım. Ancak, çok sayıda küçük işletme sahibinin, onlar için kusursuz bir kopya oluşturmak için bir içerik yazarına sahip olamayacağını hemen anladım..

İçerik fantastik olmasa bile, AI Writer kolayca tomurcuklanan site sahiplerine web sitelerinin belirli bölümlerine neler olabileceği hakkında bir fikir vermek için kullanılabilir. Ayrıca kullanımı son derece basittir. Tek yapmanız gereken önceden ayarlanmış birkaç seçenek arasından seçim yapmak ve ardından oluşturulan metni otomatik olarak eklemek için bir düğmeyi tıklamaktır..

Metnin gerçekten son derece genel olduğu konusunda uyarılmalıdır. Bir dolgu maddesi olarak harika.

6. ton ücretsiz görüntüler!

Birçok web sitesi üreticisinin yetersiz kaldığı bir diğer kritik alan, kullanıcılarına oynamak için bir görüntü havuzu sağlamaktır. Resimler için fazladan ücret almak isteyen ve yalnızca birkaç stok resmini ücretsiz sunan bazılarıyla bile karşılaştım.

zyro ücretsiz görüntüler sunuyor

Zyro kendisini Unsplash’a bağladı, böylece site oluşturucunun içinde çalışacak büyük bir freebies görüntü bankası arasından seçim yapabilirsiniz. Unsplash gibi bir siteyle entegrasyon fikri basitçe ilham kaynağı.

Tabii ki, kendi resimlerinizi Zyro’ya yüklemeyi ve bunları kendi sitenizde kullanmayı da seçebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, görüntüleri istediğiniz yere yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir ve yerleştirebilirsiniz.

7. Hızlı Güncelleme Çıktıları!

Zyro ilk kez dikkatimi çektiğinde, geliştirilebilecek birçok alan olduğunu hissettiğim için biraz şaşırdım. Ancak, daha sonra fark ettiğim şey, onları bulduğum anda, sorunların ortadan kalkmasıydı.

Kısa bir süre sonra, Zyro’nun sürekli olarak güncelleme yaptığını (ve hala) olduğunu öğrendim. Bu, bu tür hizmetler için yeni bir şey olmasa da, güncellemelerin yapılma oranını etkileyiciydi.

8. Logo & Slogan Yapıcılar!

Bu, Zyro’nun hızlı ve zahmetsizce web sitelerini yayınlaması gereken yeni web sitesi sahipleri için uygun olmasından bahsettiğim şeylere geri dönüyor. İlk önce basit site oluşturucu arayüzü, ardından AI yazarı ve trifecta’yı tamamlamak için logo ve slogan yapımcılarımız var.

Size güneş ışığını üflemeye ve harika olduğunu söylemeyeceğim – logo üreticisi aslında son derece basit. Yine de yeni site sahipleri için çok değerli olabilecek bir diğer entegre özellik. Aynı şey slogan yapımcıları için de geçerli.

Bu, diğer birçok web sitesi oluşturma aracının yapabileceği bir şey ve Zyro bunu hedef kitleleri için mükemmel olacak şekilde uyguladı.

9. AI Heatmap Odaklanmaya Yardımcı Oluyor!

Bir site oluştururken, ziyaretçilerinizin tasarımınıza göre dikkatlerini nereye odaklayabileceklerini bilmek yardımcı olabilir. Bu, öğeleri olması gereken yere kaydırmanıza yardımcı olabilir. Zyro’nun AI Heatmap’ı bunu yapmaya çalışıyor.

zyro ai heatmap, web sayfanızı oluşturmaya nereye odaklanacağınızı gösterir

Çekirdek Zyro sitebuilder’ın bir parçası olmasa da, herkese açık bu araca sitelerinden erişebilirsiniz. Görüntülere dayalı olarak çalışır, bu nedenle sitenizin nasıl olduğunu görmek için sayfanın anlık görüntüsünü alın ve AI Heatmap aracına yükleyin.

Ortaya çıkan renk yamaları sıcaklıktır – bu alanların vurgu olarak ne kadar iyi performans gösterdiğini gösterir.

10. Kullanışlı Uygulama Entegrasyonları!

Biraz daha gelişmiş özellikler isteyenler için Zyro, işlevselliği entegre etmek için uygulamaları kullanır. Şu anda, Google Etiketler Yöneticisi, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger ve Hotjar dahil olmak üzere yalnızca bir avuç var.

Ancak, Zyro’nun zamanla daha fazlasını ekleyeceğinden şüphem yok.

Zyro’nun Geliştirebileceği 4 Şey

1. Daha Karmaşık Etki Alanı İşleme

Zyro gibi basitliği amaçladığını iddia eden bir sistem için, alan adı işlemesi biraz tuhaftır. Normal durumlarda, tek yapmanız gereken (alan adını hosting satın aldığınız yerden ayrı olarak satın almış olsanız bile), DNS sunucularını güncellemektir..

Zyro’nun durumunda, girmeniz ve CNAME kayıtlarını düzenlemeniz gerekir. Bu aşırı zor olmasa da, teknoloji meraklısı olmayan kullanıcılar için gereksiz bir karmaşıklık düzeyi ekler. Yeni başlayanların içinde olması için gerçekten uygun olmayan bir alanda karışıklık göstermeleri gerekecek.

Zyro alan adlarını doğrudan satmaz, bu nedenle özel bir ad satın almak isterseniz sizi Hostinger’a gönderir.

2. Sınırlı Özelleştirilebilirlik

Zyro’nun çok basit olduğunu söylediğimde, bunu gerçekten kastetmiştim. Sürüklemek & bırakma öğeleri beş tür içerik içerir – metin, düğme, resim, video ve harita. Kelimenin tam anlamıyla başka bir şey yok. İnceleme sürecinde kendimi ilk kez böyle bir sistem kullanan birinin zihnine koymaya çalıştım ve bu benim için çalıştı.

Ancak, bu, istediğiniz bir web sitesi için çok özel tasarımlarınız varsa, Zyro’nun sizin için doğru seçim olmayabileceğini belirtmek için bir fırsattır. Yeni bir zihinle gelir ve sahip olduğunuz araçlarla çalışırsanız, hızlı ve basit bir siteden sizi temin ederim.

3. Hala Biraz Buggy

Zyro’ya ilk baktığımda, kuşkusuz biraz mutsuz hissettim. Ancak, yükseltme yaptıkları oranlarla, şimdi burada ve orada birkaç hata fark etsem de, kullanılabilir bir sistem olduğunu hissediyorum..

Örneğin, kendi görüntünüzü yüklemeye çalışırken, iletişim kutusu açıldığında istediğiniz görüntüyü çift tıklatırsanız yükleme başarısız olur ve görüntü yükleme ekranına geri döner. Eylemin ikinci kez tekrarlanması başarılı olacaktır.

Söylediğim gibi, önemli olan her şeyden daha fazla can sıkıcı olan küçük, titrek küçük böcekler.

4. Destek İstenecek Çok Bırakır

Zyro’nun destek sisteminin hâlâ büyük bir iyileştirmeye ihtiyacı var – öncelikle aşağıda tartışacağım 2 konu üzerinde.

4.1 Yavaş Müşteri Desteği

Zyro desteğine başvurmak, kendi başlarına gerçekten canlı sohbet etmedikleri için alışılmadık bir durumdu. Daha çok teknik ekiplerine destek talepleri veya sorular ileten bir chatbot’tur. Yanıtın e-posta yoluyla geri alınması biraz zaman aldı (benim durumumda, yaklaşık 12 saat).

zyro müşteri desteği geliştirilebilir

Adil olmakla birlikte, çoğu destek ekibi biraz uzun zaman alır – bu normalde sohbet yardımı için geçerli değildir. Çevrimiçi destek sorgusu için yarım gün beklemek biraz zorlayıcı.

Bununla birlikte, Zyro’nun Hostinger’a ait olmasına rağmen, destek sistemlerinin neredeyse tamamen farklı olduğunu bilmeniz gerekir. Hostinger desteğiyle Zyro sitem için DNS değişiklikleri hakkında konuşmaya çalıştım ve beni Zyro desteğine yönlendirmeye yönlendirdiler (yanıt vermek ÇOK daha uzun sürüyor).

4.2 Sınırlı Bilgi Tabanı

Ayrıca ne yazık ki onların bilgi tabanı oldukça eksik. Temel sorulara bir ya da iki satır cevap içeren bir kaç makale var. Ne yazık ki derinlemesine rehberler veya gerçekten yararlı olan hiçbir şey yok.

zyro bilgi tabanı hala eksik

Bazı Q&Bilgi tabanındaki A aslında anlamsız geliyor.

Aslında, tüm bilgi tabanları, teknik veya başka herhangi bir gerçek sorunu ele almaktan ziyade özelliklerine göre hızlı bir SSS olarak yazılmış gibi görünüyor..

Zyro Planı & Fiyatlandırma: Genel Bakış

FreeBasicUnleashed
Bandwidth500MB10GBUnlimited
Storage500MB10GBUnlimited
AI Yazar✓✓✓
Logo Oluşturucu✓✓✓
Etki Alanına Bağlan✘✓✓
Reklamları Kaldır✘✓✓
Google Analytics✘✓✓
Fiyat /moFREE$1.99*$3.49*

* Gösterilen fiyat yıllık olarak faturalandırılır.

Zyro’yu ücretsiz olarak kullanabilmenize rağmen, size çok daha fazla kaynak sağlayan, özel bir alan adı kullanmanıza izin veren, uygulama entegrasyonlarını içeren ve sitenizdeki reklamları kaldıran BASIC planlarına kaydolmanızı kesinlikle öneririz..

BASIC’in maliyeti sadece 1,99 $ ki bu bana Zyro’daki çoğu kullanıcının başlangıç ​​seviyesinde çekeceği tatlı nokta gibi geliyor. Aslında, TEMEL ve UNLEASHED planları arasındaki tek fark, ikincisinin sınırsız kaynak vermesidir.

Özellikler açısından, her iki ücretli plan kaynak tahsisi dışında aynıdır.

Yukarıda gösterdiğim fiyatlar yıllık aboneliğe dayanmaktadır. Daha uzun süre kaydolursanız indirim artar. Aslında, 3 yıllık bir plan için BASIC planında ayda yalnızca 1,30 ABD doları ödersiniz.!

Zyro’nun içerdiği daha önemli özelliklerden bazıları;

 • AI Yazarı
 • AI Isı Haritası
 • Ücretsiz Logo & Slogan Yapıcı
 • Ücretsiz resim ton

Karar: Zyro Sizin İçin Doğru Çözüm mü?

Web sitelerinde yeniyseniz ve temel bir dijital varlık oluşturmak istiyorsanız, Zyro sizin için mükemmel bir araç olabilir. Çok basit kullanıcıların kolayca çalışabileceği stressiz bir ortam sunar. Aslında, ücretli bir plana dönüştürmeden önce ücretsiz planlarına kaydolun ve sistemlerini test etmek için deneme yapın.

Nasıl ve ne istediğinizin ayrıntılarını bilen daha ileri düzey kullanıcılar için Zyro uygun olmayabilir. Zyro’daki ortamın çok özel bir hedefi var – yeni başlayanların oldukça esnek siteler oluşturmasına izin vermek – ve bunu başardı.

Belki bu gelecekte değişebilir, ancak şimdilik, Zyro gerçek yeni başlayanlar için ideal bir platformdur.

Diğer harika alternatifler için En İyi Web Sitesi Oluşturucu listemizi keşfetmekten çekinmeyin!

Ana Özellikler

 • ✓ Yüksek Hız
 • ✓ Kolay Sürükleme & Düşürmek
 • System Şebeke Sistemi
 • ✓ AI Yazarı
 • ✓ Logo & Slogan Yapıcı
 • ✓ Bedava Resimler

Şunlar için önerilir

 • • Başlangıç ​​Siteleri
 • • Temel Çevrimiçi Durum
 • • Portföy Siteleri
 • • Bütçe Web Sitesi Oluşturucu

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me