Zyro Review: 10 جوانب مثبت و 4 منفی از وب سایت سازنده Zyro

Zyro


Zyro

https://zyro.com/

tl؛ dr

Zyro ابزاری جدید برای ساخت وب سایت است که همراه با هاستینگ خاص خود است. یک مغز متفکر از برند تأسیس شده Hostinger ، به کاربران امکان می دهد خیلی سریع سایت های اساسی کاملاً عاری از سر و صدا ایجاد و راه اندازی کنند. اگرچه با ضربات طولانی کامل نیست ، Zyro جذابیت بالقوه زیادی برای کاربرانی دارد که به دنبال یک حضور اساسی دیجیتالی نیستند.

بررسی Zyro: 10 جوانب مثبت & 4 منفی از وب سایت سازنده Zyro

با ایجاد بازار وب سایت داغ تر از پیتزا در خارج از فر ، بسیاری از سازندگان وب سایت در اینجا و آنجا ظاهر شده اند. با این حال ، از نظر من ، بسیاری از آنها برای آنچه فرض می شود یک بخش بازار قبلاً طاقچه است ، در رقابت هستند.

این زمانی است که یک بازیکن جدید در صنعت ، سبد سیب را وارد و بالا می برد. مثلاً شخصی مثل Zyro. با وجود ادعای خود به عنوان یک راه حل بسیار قدرتمند ، یک بررسی کامل از Zyro می یابد که در واقعیت ، درخواست اصلی در پایبندی نزدیک به سادگی نهفته است..

هر وب سایتی که به صورت آنلاین انجام می شود ، هدف از این کار تبدیل شدن به یک دیجیتال Behemoth نیست ، و برای مشتریانی مانند اینها ، Zyro فرصتی بسیار منحصر به فرد برای همکاری با ارائه دهنده راه حل های ایده آل ارائه می دهد. یکی از کاربردهای آن آسان است ، قیمت بسیار مناسبی دارد و فقط ابزار مناسبی را ارائه می دهد.

Zyro چیست?

zyro به شما امکان می دهد وب سایت را به صورت رایگان ایجاد کنید

Zyro یک پلتفرم توسعه سریع وب سایت است که با استفاده از مهارت های رمزگذاری صفر در اختیار کاربران قرار گرفته است. در حقیقت ، حتی لازم نیست بیشتر بازار هدف آن نیز از وب سایتها چیزی بداند. تا زمانی که با رابط کاربری گرافیکی آشنا باشید ، می توانید از Zyro استفاده کنید.

گذشته از رابط کاربری توسعه وب ، Zyro ابزارهای مرتبط را نیز ارائه می دهد که ممکن است مفید باشند. اینها شامل یک اسکریپت تولید محتوای AI ، نقشه گرمایشی AI برای کمک به کنترل فوکوس ، و تعداد زیادی تصویر برای استفاده به عنوان منابع است.

10 دلیل Zyro یک سازنده عالی وب سایت است

1. عملکرد خوب سایت!

عملکرد Zyro با سایت تست ما بسیار خوب بود.

zyro براساس bitcatcha سرعت سرور خوبی دارد

سایت تست Zyro ما در A Speed ​​Checker Speed ​​Server Bitcatcha موفق به کسب A + شد.
(مشاهده نتایج کامل)

Bitcatcha سایت هایی را برای میزبان هایی که ما بررسی می کنیم برای حداکثر شفافیت در بررسی های ما ایجاد و نگهداری می کند. در مورد Zyro ، سرورهای آنها با استفاده از چک کننده سرعت سرور ما ، عملکرد بسیار خوبی داشتند و میانگین آن ها بر اساس آزمایشات از ده مکان در سراسر جهان 125.8 ms است.

1.1 شمول Cloudflare خودکار

در جایی که اکثر سازندگان سایت به کاربران امکان می دهند خدمات شبکه توزیع محتوای (CDN) مانند Cloudflare را ادغام کنند ، Zyro یک قدم فراتر می رود و Cloudflare را فعال و به طور پیش فرض برای همه سایت ها کار می کند.

zyro از سرورهای cloudflare استفاده می کند

اگرچه ممکن است خیلی به نظر نرسد ، می تواند تفاوت بزرگی را برای صاحبان وب سایت های جدید که حتی نمی توانند از CDN (یا وجود این موارد) آگاه باشند ، ایجاد کنند. این گنجاندن همچنین می تواند در عملکرد قوی ای که تاکنون در سایت های میزبان Zyro دیده می شود ، ایفا کند.

1.2 بدون SSL دستی

برای کسانی از شما که ممکن است در گذشته با راه اندازی و اضافه کردن SSL تلاش کرده باشید ، Zyro این کار را برای شما انجام می دهد. برخلاف بسیاری از هاستینگ ، در جایی که شما نیاز به مقابله با روشهای مختلف SSL و دست زدن دارید ، سایت Zyro شما بصورت خودکار با SSL پوشانده می شود..

این درست است – با تلاش صفر از طرف شما. SSL ممکن است مانند یک چیز کوچک به نظر برسد ، اما برای هر وب سایت مدرن کاملاً حیاتی است. در حقیقت ، امروزه بسیاری از موتورهای جستجوگر سایت های بدون SSL را مجازات می کنند.

1.3 پاسخگویی طبیعی است

برای کسانی که ممکن است نگران ساختن موبایل باشند ، Zyro شما را نیز در آنجا پوشش داده است. تمام سایتهایی که با Zyro ساخته شده اند به طور خودکار برای هر دو تجربه دسک تاپ و تلفن همراه پاسخگو هستند.

این گنجاندن بیشتر هدف Zyro را برای کمک به تازه کارها در ساختن وب سایت ها به راحتی نشان می دهد. دیگر لازم نیست نگران قالبهای مختلف باشید ، فقط بکشید ، رها کنید و Zyro بقیه را برطرف خواهد کرد.

2. سادگی شدید!

وقتی اولین بار سفر Zyro را آغاز کردم ، تقریباً به همان روش که در گذشته بسیاری از سازندگان وب سایت داشتم به آن نزدیک شدم. این امر باعث شد که من از اینکه از آنها به سختی ناراضی باشم از آنجا که در جستجوی سایت کامل با یک مانع روبرو شدم.

فقط بعد از مشورت زیاد متوجه شدم که باید با چشمان تازه به آن نگاه کنم – و این زمانی بود که فلس از نظر من به زایرو افتاد. زیبایی Zyro نه در آن نهفته است و همه چیز را برای ساخت یک سایت عالی به شما نیاز دارد بلکه کافی است تا شما به سرعت و به راحتی بتوانید یک حضور دیجیتالی برقرار کنید.

Zyro سازندگان وب سایت را به روزهای اولیه باز می گرداند که بیشتر آنها به خاطر داشتند کاربرانی که می خواستند از آنها استفاده کنند ، به سادگی نیاز داشتند. امروز ، بازار آنقدر گرم شده است که بازیکنان خود را مجبور می کنند تا با افزایش ویژگی های فزاینده ای به بازار عرضه شوند.

اگر تازه وارد وب سایت ها شده اید و یک سایت اصلی برای شرکت خود (یا حتی خودتان) می خواهید ، این یک گزینه جدی برای در نظر گرفتن است. تقریباً همه چیز در Zyro مربوط به سادگی است و ویژگی هایی که ممکن است به نظر گم شود به دو دلیل وجود دارد.

اولین مورد این است که آنها به احتمال زیاد ویژگی هایی نیستند که کاربران خیلی اولیه می خواهند ، بنابراین آنها برای تمیز کردن امور از نظر حذف می شوند. دوم این که ، استفاده ناکارآمد از این ویژگی ها وعده Zyro برای عملکرد عالی سایت را به خطر می اندازد.

به عنوان بارزترین نشانه این امر ، رابط سازنده وب سایت آنها تعداد کمی از عناصر را برای استفاده ارائه می دهد. روشی که این کارها به آسانی 1 ، 2 ، 3 است – شما می کشید و رها می کنید ، تغییر اندازه می دهید ، سپس ویرایش می کنید. این اساساً تمام آنچه در آن است وجود دارد.

3. از الگوهای موجود استفاده کنید!

برای شروع کار ، Zyro استخر قالب های آماده ای دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اینها به گونه ای طراحی شده اند که ایده کلی در مورد سایتهای مختلف به شما ارائه می دهند ، سپس می توانید از آنها استفاده کنید – همانطور که هست »و شخصی سازی مطالب را انجام دهید ، یا آنها را به دلخواه شخصی سازی کنید..

zyro قالبهایی را برای شروع سریع آماده کرده است

استخر قالب های Zyro تعداد زیادی مورد استفاده دارد.

با روشی که سازنده Zyro کار می کند ، اصلاح الگوهای موجود در مقایسه با سایر سازندگان سایت بسیار راحت تر است زیرا کمتر عناصر و مفاهیم طراحی برای نگرانی وجود دارد.

برای حداکثر کارآیی ، کاری که من به کاربران پیشنهاد می کنم این است که قالب ها را با یک نمک نمکی بگیرند. این را در ذهن خود ندارید که اینها فقط کاری هستند که باید با آنها کار کنید. طیف وسیعی از الگوها را رعایت کنید تا ایده ای راجع به آنچه ممکن است در Zyro باشد به شما ارائه دهند.

نمونه ای از این امر می تواند نحوه استفاده برخی از قالب ها از تصاویر با هم همپوشانی جزئی باشد تا جلوه ای چند بعدی به سایت ها بدهد. اگر بتوانید مفاهیمی مانند آن را فرا بگیرید ، قادر خواهید بود تا الگوهای خاص و خیره‌کننده خود را پیدا کنید.

4. شبکه های مفید صفحه ساز!

همانطور که از تصویر زیر مشاهده می کنید ، Zyro دارای سیستم شبکه ای بسیار مفیدی است که به چیدمان ها کمک می کند. بلوک های شبکه تا زمانی که سعی نکنید یک عنصر را جابجا کنید ، قابل مشاهده نیست ، بنابراین به هیچ وجه مزاحم نیست.

سیستم شبکه zyro به سازماندهی محتوای صفحه کمک می کند

شبکه های Zyro به شما کمک می کند تا عناصر صفحه خود را به راحتی سازماندهی کنید.

هنگامی که چیزی را انتخاب کرده و سعی در انتقال آن می کنید ، این زمانی است که جعبه های شبکه در بازی قرار می گیرند و به شما در جایگیری مانند تراز و تغییر اندازه عناصر کمک می کنند. دیگر نگران نباشید که عناصر صفحه مختلف شما به هم تراز شوند.

من روشی را دوست دارم که با این حال شما سعی می کنید عناصر را دستکاری کنید ، به لطف آن جعبه ها به راحتی جای خود را می گیرند. این احساس تقریباً با ویژگی ضربه محکم و ناگهانی رابط ویندوز یکسان است ، البته طبیعی تر است.

مسلماً ، تنظیم مرز عناصر و مناسب بودن آنها در شبکه ها می تواند کمی مورد استفاده قرار گیرد. پس از انجام این کار ، متوجه خواهید شد که این انعطاف پذیری به شما امکان می دهد کارها را بسیار راحت تر از بسیاری از سازندگان سایت انجام دهید.

5. نویسنده هوش مصنوعی به ایجاد محتوا کمک می کند!

این ویژگی چیزی است که من تاکنون در هیچ سازنده وب سایت دیگری ندیده ام. با این حال ، برای بسیاری از صاحبان وب سایت های معتبر ، داشتن توانایی چرخش محتوای عمومی ایده خوبی است.

نویسنده zyro ai در ایجاد محتوا کمک می کند

AI Writer یکی از ابزارهای جذاب در رپرتوار Zyro است.

من به عنوان یک نویسنده دل ، وقتی اولین بار با این ویژگی روبرو شدم ، واقعاً مجبور شدم زبانم را بلع کنم. با این حال ، من به سرعت فهمیدم که بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک یک نویسنده محتوا را ندارند که بتواند نسخه بی عیب و نقصی را برای آنها تولید کند.

حتی اگر محتوا خارق العاده نباشد ، از AI Writer به راحتی می توان استفاده کرد تا به صاحبان سایت های جوانب زنی ایده ای راجع به آنچه ممکن است در بخش های خاصی از وب سایت خود وارد شود ، استفاده شود. استفاده از آن نیز بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از میان چندین گزینه از پیش تنظیم شده انتخاب کنید و سپس روی یک دکمه کلیک کنید تا متن تولید شده به طور خودکار وارد شود.

با این وجود هشدار داده می شود که متن واقعاً بسیار عمومی است. عالی به عنوان یک پرکننده.

6. تن تصاویر رایگان!

یکی دیگر از مناطق مهم دیگر که بسیاری از سازندگان وب سایت در آن کوتاهی می کنند ، تهیه یک استخر تصویری برای کاربران خود برای بازی با آن است. من حتی با بعضی از آنها روبرو شدم که می خواستند برای تصاویر اضافی شارژ کنند و فقط چند تصویر سهام را به صورت رایگان ارائه کردم.

zyro تصاویر رایگان ارائه می دهد

Zyro خود به Unsplash گره خورده است ، بنابراین می توانید از بین بانک های عظیم تصویر رایگان انتخاب کنید که در درون خود سازنده سایت کار می کند. ایده ادغام با سایتی مانند Unsplash صرفاً الهام بخش است.

البته همچنین می توانید تصاویر خود را در Zyro بارگذاری کنید و از آنها در سایت خود استفاده کنید. مهم نیست که انتخاب خود را انجام دهید ، می توانید تصاویر را در هر اندازه که خواستید تغییر اندازه ، برش داده و قرار دهید.

7. برنامه های سریع به روزرسانی سریع!

وقتی Zyro برای اولین بار مورد توجه من قرار گرفت ، من کمی گیج شدم از آنجا که احساس کردم مناطق بسیاری وجود دارد که می توانند پیشرفت کنند. با این حال ، نکته بعدی که فهمیدم این بود که تقریباً به همان سرعت که آنها را پیدا کردم ، مسائل از بین می روند.

خیلی زود بعد ، فهمیدم که Zyro (و هنوز هم هست) دائماً در حال به روزرسانی است. در حالی که ممکن است برای سرویس هایی مانند این چیز جدیدی نباشد ، نرخی که من در آن به روزرسانی ها انجام می شد چشمگیر بود.

8. آرم & شعار سازندگان!

این مسئله به آنچه من در مورد مناسب بودن Zyro برای صاحبان وب سایت های جدید که نیاز به سرعت و بدون دردسر وب سایت ها دارند ، برمی گردد. ابتدا رابط کاربری سازنده سایت ساده آنها ، سپس نویسنده هوش مصنوعی بود ، و برای تکمیل موارد خاص ما سازندگان آرم و شعار را در اختیار داشتیم.

من سعی نمی کنم آفتاب را به شما منتقل کنم و به شما بگویم بسیار جذاب است – سازنده آرم در واقع بسیار اساسی است. با این حال این یکی دیگر از ویژگی های یکپارچه دیگر است که می تواند برای صاحبان سایت های جدید ارزشمند باشد. همین مسئله در مورد شعار سازندگان نیز پیش می رود.

این کاری است که بسیاری دیگر از ابزارهای ساخت وب سایت می توانند با آن انجام دهند ، و Zyro آن را به گونه ای پیاده سازی کرده است که برای مخاطبان هدف آنها مناسب باشد.

9. AI Heatmap به حفظ تمرکز کمک می کند!

هنگام ساختن یک سایت ، می تواند مفید باشد بدانید که بازدید کنندگان شما احتمالاً توجه خود را بر اساس طراحی شما متمرکز می کنند. این می تواند به شما کمک کند عناصر را به مکان مورد نظر خود تغییر دهید. این همان کاری است که AI Heatmap Zyro سعی در انجام آن دارد.

نقشه سایت zyro ai به شما نشان می دهد که در ساخت صفحه وب خود کجا باید تمرکز کنید

اگرچه بخشی از سازنده سایت اصلی Zyro نیست ، شما می توانید از سایت آنها به این ابزار عمومی دسترسی پیدا کنید. این برنامه بر اساس تصاویر کار می کند ، برای دیدن اینکه سایت شما چگونه است ، یک عکس فوری از صفحه بگیرید و آن را در ابزار AI Heatmap بارگذاری کنید.

تکه های رنگی حاصل دما هستند – نشان می دهد که چه نواحی به خوبی برجسته هستند.

10. ادغام برنامه مفید!

برای کسانی که ویژگی های کمی پیشرفته تری می خواهند ، Zyro از برنامه ها برای ادغام قابلیت ها استفاده می کند. در حال حاضر ، تعداد معدودی شامل مدیر Google Tags ، Google Analytics ، Facebook Pixel ، Facebook Messenger و Hotjar وجود دارند.

با این حال ، من شک ندارم که Zyro در موعد مقدماتی بیشتر خواهد شد.

4 چیزهایی که Zyro می تواند در آن بهبود بخشد

1. هندلینگ پیچیده تر

برای سیستمی مانند Zyro که ادعا می کند هدف از سادگی است ، استفاده از نام دامنه کمی عجیب است. در موارد عادی ، تنها کاری که باید انجام دهید (حتی اگر نام دامنه را جداگانه از جایی که میزبانی خریداری کرده اید) ، به روزرسانی سرورهای DNS است.

در مورد Zyro ، شما باید وارد شوید و سوابق CNAME را ویرایش کنید. در حالی که این کار خیلی دشوار نیست ، سطح پیچیدگی غیرضروری را برای کاربران غیر فناوری فراهم می آورد. از آنها خواسته خواهد شد تا در منطقه ای که واقعاً مناسب برای تازه بودن نیست ، در مورد آنها مشکل ایجاد کنند.

Zyro به طور مستقیم نام دامنه را نمی فروشد ، بنابراین اگر می خواهید یک نام دلخواه بخرید ، شما را به هاستینجر ارسال می کند.

2. قابلیت شخصی سازی محدود

وقتی گفتم که Zyro خیلی اساسی است ، من واقعاً منظورم این بود. بکش & عناصر رها شده شامل پنج نوع محتوا است – متن ، دکمه ، تصویر ، فیلم و نقشه. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری وجود ندارد. در طی فرایند بررسی ، من سعی کردم خودم را برای اولین بار در ذهن شخصی قرار دهم که از سیستم مثل این استفاده می کند و آن نوع کار برای من است.

با این حال ، این فرصتی است برای اشاره به این نکته که اگر شما یک وب سایت مورد نظر خود را در نظر داشته باشید ، ممکن است Zyro گزینه مناسبی برای شما نباشد. اگر با ذهنی تازه وارد شوید و با ابزاری که در اختیار دارید کار کنید ، می توانم از شما یک سایت سریع و ساده اطمینان دهم.

3. هنوز هم کمی حشره دار

وقتی برای اولین بار به Zyro نگاه کردم ، مسلماً احساس ناراحتی کردم. با این حال ، با نرخ هایی که آنها انجام داده اند ارتقاء یافته است ، اکنون احساس می کنم این سیستم قابل استفاده است حتی اگر در اینجا و آنجا چند اشکال را مشاهده کنم.

به عنوان مثال ، هنگام تلاش برای بارگذاری یک تصویر از خود ، اگر با باز کردن کادر گفتگو ، روی تصویر مورد نظر خود دو بار کلیک کنید ، بارگذاری انجام نشد و شما را به صفحه آپلود تصویر باز می کند. تکرار عمل بار دوم موفقیت آمیز خواهد بود.

همانطور که گفتم اشکالات کوچک و ناخوشایند که بیشتر از همه چیز ناراحت کننده هستند.

4- پشتیبانی بسیار مورد نظر باقی می ماند

سیستم پشتیبانی Zyro هنوز هم به پیشرفت اساسی احتیاج دارد – در درجه اول در دو جنبه که من در زیر بحث خواهم کرد.

4.1 پشتیبانی آهسته مشتری

تماس با پشتیبانی Zyro بسیار غیرمعمول بود زیرا آنها واقعاً چت زنده ای نداشتند. این بیشتر یک chatbot بود که درخواست ها یا سؤالات را برای تیم فنی خود پشتیبانی می کرد. پاسخ برای بازگشت از طریق ایمیل مدتی طول کشید (در مورد من ، حدود 12 ساعت).

پشتیبانی مشتری zyro می تواند بهبود یابد

اگرچه منصفانه باشد ، بیشتر تیمهای پشتیبانی کمی طول می کشد – این امر معمولاً برای کمک چت درخواست نمی کند. نیاز به انتظار نیم روز برای یک درخواست پشتیبانی آنلاین کمی خسته کننده است.

گفته می شود ، شما همچنین باید بدانید که اگرچه Zyro متعلق به هاستینجر است ، اما سیستم های پشتیبانی آنها تقریباً کاملاً متفاوت هستند. من سعی کردم در مورد تغییرات DNS برای سایت Zyro با پشتیبانی هاستینجر صحبت کنم و آنها مرا راهنمایی کردند تا با پشتیبانی Zyro (که مدت زمان بیشتری برای پاسخگویی طول می کشد) تماس بگیرم.

4.2 دانش بنیان محدود

متأسفانه پايگاه دانش آنها كاملاً ناچيز است. تعداد کمی از مقاله در آنجا وجود دارد که شامل چند پاسخ یک یا دو خط به سوالات اساسی است. متأسفانه هیچ راهنمائی عمیق یا هر چیزی که واقعاً مفید باشد ، نیست.

پایگاه دانش zyro هنوز فاقد است

برخی از Q&A در پایه دانش در واقع به نظر می رسد مانند غریب.

در حقیقت ، به نظر می رسد کل دانش بنیان آنها به عنوان سؤالات متداول بر اساس ویژگیهای آنها نوشته شده است تا اینکه به دنبال پرداختن به موضوعات واقعی ، فنی یا موارد دیگری باشند..

برنامه Zyro & قیمت گذاری: بررسی اجمالی

FreeBasicUnleashed
پهنای باند500MB10GBU نامحدود
Storage500MB10GBU نامحدود
AI Writer✓✓✓
آرم ساز ✓✓✓
دامنه را وصل کنید
Ads✘✓✓ را حذف کنید
Google Analytics✘✓✓
قیمت /moFREE $ 1.99**3.49*

* قیمت نشان داده شده سالانه صورتحساب می شود.

در حالی که می توانید به صورت رایگان از Zyro استفاده کنید ، من مطلقاً توصیه می کنم که برای برنامه BASIC آنها ، که منابع بسیار بیشتری به شما می دهد ، عضو شوید ، به شما امکان می دهد از یک نام دامنه سفارشی استفاده کنید ، شامل ادغام برنامه ها ، و تبلیغات را از سایت خود حذف کنید..

هزینه BASIC است فقط 1.99 دلار که برای من مانند یک نقطه شیرین در Zyro است که اکثر کاربران در سطح مبتدی از آن استفاده می کنند. در حقیقت ، تنها تفاوت بین برنامه های BASIC و UNLEASHED این است که حالت دوم منابع نامحدودی را ارائه می دهد.

از نظر ویژگی ها ، هر دو طرح پرداخت شده جدا از تخصیص منابع هستند.

قیمت هایی که در بالا نشان داده شده است بر اساس اشتراک سالانه است. اگر برای مدت طولانی تری ثبت نام کنید تخفیف افزایش می یابد. در حقیقت ، برای یک برنامه 3 ساله ، فقط 1.30 دلار در ماه با برنامه BASIC پرداخت خواهید کرد!

برخی از ویژگی های برجسته تر که همراه Zyro وجود دارد عبارتند از:

 • نویسنده هوش مصنوعی
 • AI Heatmap
 • آرم رایگان & شعار ساز
 • تن تصاویر رایگان

حکم: آیا Zyro راه حل مناسبی برای شما است?

اگر در وب سایت ها تازه کار هستید و به دنبال ایجاد یک دیجیتالی اساسی هستید ، Zyro می تواند ابزاری مناسب برای شما باشد. این یک محیط بدون استرس است که کاربران بسیار اساسی می توانند به راحتی با آن کار کنند. در حقیقت ، قبل از تبدیل شدن به یک برنامه پرداخت شده ، در برنامه رایگان آنها ثبت نام کنید و آزمایش کنید ، بنابراین می توانید سیستم آنها را امتحان کنید.

برای کاربران پیشرفته تری که ویژگی های چگونگی و آنچه را می خواهید پس ممکن است Zyro مناسب نباشد. محیط زیست در Zyro دارای یک هدف بسیار خاص است – به مبتدیان اجازه دهید به راحتی سایتهای بسیار انعطاف پذیر بسازند – و آن را انجام داده است.

شاید این ممکن است در آینده تغییر کند ، اما در حال حاضر ، Zyro سکوی ایده آل برای مبتدیان واقعی است.

در مورد لیست گزینه های بهترین سازنده وب سایت برای گزینه های دیگر جذاب ، احساس راحتی کنید!

ویژگی های اصلی

 • ✓ سرعت عالی
 • ✓ کشیدن آسان & رها کردن
 • System سیستم شبکه
 • ✓ نویسنده هوش مصنوعی
 • ✓ آرم & شعار ساز
 • ✓ تصاویر رایگان

توصیه شده برای

 • • سایت های مبتدی
 • • حضور اساسی آنلاین
 • • سایت های نمونه کارها
 • • بودجه سازنده وب سایت

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map