Zyro

Zyro

https://zyro.com/

tl; dr

Zyro on uus veebisaidi loomise tööriist, millel on oma hostimine. Väljakujunenud kaubamärgi Hostinger vaimusünnitus võimaldab kasutajatel väga kiiresti üles ehitada ja käivitada põhisaidid täiesti muretu. Ehkki see pole kaugeltki täiuslik, pakub Zyro palju potentsiaalset atraktiivsust kasutajatele, kes ei vaata kaugemale põhilisest digitaalsest kohalolekust.

Zyro ülevaade: 10 plussi & 4 miinust saidil Zyro Website Builder

Kuna veebisaidi ehitusturg on kuumem kui ahjust väljuv pitsa, on paljud veebisaidi ehitajad hüpanud siia ja sinna. Minu vaatluse kohaselt konkureerivad paljud neist siiski selles osas, mis eeldaks juba nišiturusegmenti.

See on aeg, kui uus valdkonna mängija astub õunakorvi sisse ja virutab. Keegi, näiteks Zyro. Hoolimata väidetest, et tegemist on äärmiselt võimsa lahendusega, leiab Zyro põhjalik ülevaade, et tegelikkuses peitub peamine lihtsuse tihedas järgimises.

Mitte iga veebisaidi eesmärk ei ole olla digitaalne behemoth ja sellistele klientidele pakub Zyro väga ainulaadset võimalust partnerluseks ideaalsete lahenduste pakkujaga. Seda on lihtne kasutada, see on mõistliku hinnaga ja pakub just õiget tööriistakombinatsiooni.

Mis on Zyro?

zyro võimaldab teil tasuta veebisaiti luua

Zyro on kiire veebisaitide arendamise platvorm, mis on suunatud kasutajatele, kellel pole kodeerimisoskust. Tegelikult pole enamikul oma sihtturgudel isegi vajadust veebisaitide kohta midagi teada. Kuni olete graafiliste kasutajaliidestega tuttav, saate Zyro kasutada.

Lisaks veebiarenduse GUI-le pakub Zyro ka seotud tööriistu, mis võivad olla kasulikud. Nende hulka kuulub AI-sisutoodete skript, AI-kuumkaart fookuse juhtimise abistamiseks ja suur piltide kogum ressurssidena kasutamiseks.

10 põhjust, miks Zyro on suurepärane veebisaitide koostaja

1. Hea saidi jõudlus!

Zyro jõudlus meie testimissaidiga oli päris hea.

zyro omab bitcatcha-l põhinevat head serverikiirust

Meie Zyro testimiskoht sai Bitcatcha serveri kiirusekontrollis A +.
(Vaata kõiki tulemusi)

Bitcatcha ehitab ja haldab nende saitide hostisaate, mida me oma arvustuste maksimaalse läbipaistvuse huvides üle vaatame. Zyro puhul toimisid nende serverid meie serveri kiirusekontrolli abil üsna hästi, keskmiselt 125,8 ms, mis põhinevad testidel kümnest kohast üle maailma.

1.1 Automaatne pilvepimestamise kaasamine

Seal, kus enamik saidiehitajaid võimaldab kasutajatel integreerida sisu levitamisvõrgu (CDN) teenuseid nagu Cloudflare, läheb Zyro sammu kaugemale ja on Cloudflare aktiivne ning töötab vaikimisi kõigi saitide korral.

zyro kasutab pilvveeservereid

Ehkki see ei pruugi palju tunduda, võib see uute veebisaitide omanike jaoks olulist vahet teha, kes ei pruugi isegi teada, mis CDN on (või et need olemas on). Kaasamine võiks mängida rolli ka Zyro võõrustatavatel saitidel seni nähtud vahvas esituses.

1.2 Käed-vabad SSL

Neile, kes on võinud SSL-i seadistamise ja lisamisega varem vaeva näha, hoolitseb Zyro selle eest teie eest. Erinevalt paljudest majutusteenustest, kus peate tegelema erinevate SSL-ide ja käitlemisviisidega, kaetakse teie Zyro sait automaatselt SSL-iga.

See on õige – ilma teie vaevata. SSL võib tunduda väike asi, kuid see on iga tänapäevase veebisaidi jaoks hädavajalik. Tegelikult karistavad paljud otsimootorid täna aktiivselt saite, kus pole SSL-i.

1.3 Vastuvõtlikkus tuleb loomulikult

Neile, kellele võib muret tekitada vajadus ehitada ka mobiiltelefonidele, on Zyro teid ka seal katnud. Kõik saidid, mis on Zyro abil loodud, reageerivad automaatselt nii töölaua kui ka mobiilikogemusele.

See lisamine rõhutab veelgi Zyro kavatsust aidata algajaid hõlpsalt veebisaite üles ehitada. Enam pole vaja muretseda erinevate vormingute pärast, tuleb lihtsalt lohistada, Zyro saab ülejäänutega hakkama.

2. Äärmine lihtsus!

Kui ma esimest korda oma Zyro teekonda alustasin, lähenesin sellele enam-vähem samal viisil, nagu mul oli varem palju veebisaitide ehitajaid. See tõi kaasa selle, et olin nende suhtes ülimalt õnnetu, kui leidsin täiusliku saidi otsingul järgmise takistuse..

Alles pärast palju arutelu sain aru, et mul on vaja seda värske pilguga vaadata – ja siis langesid kaalud minu vaatelt Zyrole maha. Zyro ilu seisneb selles, et see ei paku kõike, mida oleks vaja täiusliku saidi loomiseks, vaid lihtsalt piisavalt, et saaksite kiiresti ja hõlpsalt digitaalse kohaloleku luua.

Zyro viib veebisaitide ehitajad tagasi algusaegadesse, kui enamik neist mäletas, et kasutajad, kes tahtsid neid kasutada, vajavad lihtsust. Täna on turg muutunud nii ülekuumenenud, et mängijad sunnivad end üha suurenevate funktsioonikomplektide hulgast varuma.

Kui olete veebisaitide uus esindaja ja soovite oma ettevõtte (või isegi teie enda) jaoks põhisaiti, on see tõsine valik, mida tuleks kaaluda. Peaaegu kõik Zyro puhul seisneb lihtsuses ja omadused, mis võivad tunduda puuduvad, on olemas kahel põhjusel.

Esimene on see, et neil pole tõenäoliselt funktsioone, mida väga põhikasutajad sooviksid, seetõttu on need puhtad. Teine on see, et nende funktsioonide ebaefektiivne kasutamine seaks ohtu Zyro lubadused saidi suurepärase jõudluse tagamiseks.

Selle kõige ilmsema märgina pakub nende veebisaidi koostaja liides kasutada vaid käputäis elemente. See, kuidas see töö on sama lihtne kui 1, 2, 3 – lohistage, vähendage suurust ja muutke. Sellega on põhimõtteliselt kõik olemas.

3. Kasutage olemasolevaid malle!

Alustamiseks on Zyro’l valmis mallide kogum, mida saate kasutada. Nende eesmärk on anda teile üldine ettekujutus saitide väljanägemisest ja siis saate neid kasutada “nii nagu on” ja sisu isikupärastada või kohandada vastavalt soovile..

zyro on valmis mallid kiireks käivitamiseks

Zyro mallide kogum hõlmab mitmeid kasutusjuhte.

Kuna Zyro ehitaja töötab, on olemasolevate mallide muutmine paljude teiste saidiehitajatega võrreldes palju lihtsam, kuna elemente ja kujunduskontseptsioone on vähem, mille pärast muretseda.

Maksimaalse efektiivsuse tagamiseks soovitan kasutajatel teha mallid näputäis soola. Ärge unustage, et just need on need, millega peate töötama. Vaadake mallide valikut, et saada aimu, mis võiks Zyros olla võimalik.

Selle näiteks võiks olla see, kuidas mõned mallid kasutavad osaliselt kattuvaid pilte, et saitidele anda mitmemõõtmelisem tunne. Kui suudate selliseid kontseptsioone vallata, saate välja pakkuda oma kohandatud ja suurepäraseid malle.

4. Kasulikud lehe loomise ruudud!

Nagu järgmiselt pildilt näete, on Zyro jaoks väga kasulik ruudusüsteem, mis aitab paigutustest. Võreplokid pole nähtavad enne, kui proovite mõnda elementi teisaldada, nii et see ei tõmba üldse tähelepanu.

zyro grid-süsteem aitab lehe sisu korraldada

Zyro ruudustik aitab teil hõlpsalt oma lehel olevaid elemente korraldada.

Kui olete midagi valinud ja proovinud seda teisaldada, siis hakkavad ruudustikukastid mängima ja aitavad teil paigutamisel, näiteks elementide joondamisel ja suuruse muutmisel. Enam pole vaja muretseda, et teie erinevad leheelemendid on valesti joondatud.

Mulle meeldib viis, kuidas proovite elementidega siiski manipuleerida, klõpsavad need tänu nendele kastidele kergesti oma kohale. Tunne on peaaegu identne Windowsi liidese kiir- ja lukustusfunktsiooniga, ehkki loomulikum.

Elementide piiride kohandamine ja nende võrkudesse sobitamine võib muidugi pisut ära harjuda. Kui olete seda juba teinud, märkate, et see paindlikkus võimaldab teil asju teha palju lihtsamalt kui paljud teised saidi ehitajad.

5. AI Writer aitab sisu luua!

See funktsioon on midagi sellist, mida ma pole siiani ühegi teise veebisaidi koostaja juures näinud. Kuid paljude võimalike veebisaitide omanike jaoks on hea mõte geneerilise sisu keerutamiseks.

zyro ai kirjanik aitab sisu loomisel

AI Writer on üks põnevamaid tööriistu Zyro repertuaaris.

Südame kirjanikuna pidin ma tõesti selle keele alla neelama, kui selle funktsiooniga esimest korda kokku puutusin. Siiski mõistsin kiiresti, et paljudel väikeettevõtete omanikel pole sisukirjutajat käepärast, et neile veatuid koopiaid luua.

Isegi kui sisu pole fantastiline, saab AI Writeri hõlpsalt kasutada lootustandvate saitide omanikele ettekujutuse saamiseks nende veebisaidi teatud jaotiste kohta. Seda on ka äärmiselt lihtne kasutada. Teil on vaja ainult valida mõne eelseatud valiku hulgast ja seejärel klõpsata nuppu, et genereeritud tekst automaatselt sisestada.

Siiski tuleb hoiatada, et tekst on tõesti äärmiselt üldine. Suurepärane täiteaine küll.

6. Tonn tasuta pilte!

Veel üks kriitiline valdkond, milles paljud veebisaitide loojad jäävad alla, on pakkuda oma kasutajatele piltide kogumit, millega mängida. Olen isegi kohanud neid, kes soovisid piltide eest lisatasu võtta ja pakkusid tasuta vaid mõnda põhipilti.

zyro pakub tasuta pilte

Zyro on end sidunud Unsplassiga, nii et saate valida hulgaliselt tasuta piltide panka, mis töötab saidi koostaja enda sees. Idee integreeruda sellise saidiga nagu Unsplash on lihtsalt inspireeritud.

Muidugi võite valida ka oma piltide Zyro üleslaadimise ja kasutada neid oma saidil. Pole tähtis, mida te valite, saate piltide suurust muuta, kärpida ja paigutada kuhu iganes soovite.

7. Kiire värskenduse käikulaskmine!

Kui Zyro mulle esimest korda tähelepanu juhtis, olin natuke hämmeldunud, kuna tundsin, et on palju valdkondi, mida saaks parandada. Järgmisena mõistsin aga seda, et peaaegu sama kiiresti, kui nad leidsin, kadusid probleemid.

Varsti pärast seda sain teada, et Zyro käis (ja on endiselt) pidevalt uuendusi. Ehkki see ei pruugi olla midagi sellist teenustes uut, nägin uuenduste tegemise kiirust muljetavaldavalt.

8. Logo & Loosungitegijad!

See ulatub tagasi selle juurde, mida ma mainisin, et Zyro sobib uutele veebisaitide omanikele, kes peavad veebisaite kiiresti ja vaevata kasutusele võtma. Esiteks oli nende lihtne saidiehitaja liides, seejärel AI kirjutaja ja trifecta lõpuleviimiseks on meil logo ja loosungitegijad.

Ma ei ürita teile päikest pähe puhuda ja öelda, et see on fantastiline – logo valmistaja on tegelikult äärmiselt lihtne. Kuid see on veel üks integreeritud funktsioon, mis võib uute saidiomanike jaoks olla hindamatu väärtus. Sama kehtib loosungite tegijate kohta.

See on asi, mida paljud teised veebisaidi loomise tööriistad saaksid teha, ja Zyro on selle rakendanud viisil, mis sobib ideaalselt nende sihtrühmale.

9. AI soojuskaart aitab hoida keskendumist!

Saidi ehitamisel võib olla kasulik teada, kuhu teie külastajad tõenäoliselt teie kujunduse põhjal oma tähelepanu suunavad. See võib aidata teil elemente nihutada sinna, kus nad peavad olema. Just seda Zyro AI Heatmap proovibki teha.

zyro ai soojuskaart näitab teile, kuhu keskenduda oma veebilehe loomisele

Ehkki see ei kuulu Zyro saidi ehitaja põhiosa, saate sellele avalikult kättesaadavale tööriistale juurde pääseda. See töötab piltide põhjal, nii et teie saidi seisukorra nägemiseks tehke lehest hetktõmmis ja laadige see üles AI Heatmap-i tööriista.

Saadud värviplaastrid on temperatuurid – need näitavad, kui hästi need alad esiletõstetuna toimivad.

10. Käepärane rakenduste integreerimine!

Neile, kes soovivad veidi keerukamaid funktsioone, kasutab Zyro funktsioonide integreerimiseks rakendusi. Praegu on ainult käputäis, sealhulgas Google tags Manager, Google Analytics, Facebook Pixel, Facebook Messenger ja Hotjar.

Kuid ma ei kahtle, et Zyro lisab õigel ajal rohkem.

4 asja, mida Zyro saab parandada

1. Keerulisem domeeni käsitlemine

Zyro-suguse süsteemi jaoks, mille eesmärk on lihtsus, on domeeninime käsitlemine pisut veider. Tavaliselt peate DNS-serverite värskendamiseks tegema kõik (isegi kui ostsite domeeninime hostimisest eraldi)..

Zyro puhul peate minema sisse ja muutma CNAME-kirjeid. Ehkki see pole liiga keeruline, lisab see asjatundmatut keerukust ka mitte-nutikatele kasutajatele. Nad peavad segama piirkonnas, mis pole tegelikult sobiv algajatele.

Zyro ei müü domeeninimesid otse, nii et kui soovite kohandatud nime osta, saadab see teid Hostingerile.

2. Piiratud kohandatavus

Kui ma ütlesin, et Zyro on väga lihtne, pidasin seda tegelikult silmas. Vedama & languselemendid koosnevad viiest sisutüübist – tekst, nupp, pilt, video ja kaart. Sõna otseses mõttes pole midagi muud. Läbivaatamisprotsessi käigus üritasin panna end mõttesse, et keegi kasutab sellist süsteemi esimest korda ja see toimis minu jaoks.

Kuid see on võimalus juhtida tähelepanu sellele, et kui teil on soovitud veebisaidi jaoks väga konkreetsed kujundused, ei pruugi Zyro olla teie jaoks õige valik. Kui tulete värske meelega ja töötate oma tööriistadega, võin teile kinnitada kiire ja lihtsa saidi.

3. Ikka pisut lollakas

Kui ma esimest korda Zyrole otsa vaatasin, tundsin end tõepoolest natuke õnnetuks. Kuid tänu uue kiirusega versiooniuuendustele on mul nüüd tunne, et see on kasutatav süsteem, isegi kui märkan siin ja seal mõnda viga.

Näiteks kui proovite oma pildi üles laadida ja kui klõpsate dialoogiboksi avanemisel topeltklõpsuga soovitud pildil, siis üleslaadimine ebaõnnestub ja viib teid tagasi pildi üleslaadimise ekraanile. Toimingu teist korda kordamine õnnestub.

Nagu ma ütlesin, on väikesed nigelad pisikesed vead, mis on pigem tüütu kui miski suurem.

4. Tugi jätab palju soovida

Zyro tugisüsteem vajab veel olulist täiustamist – peamiselt kahes aspektis, mida ma allpool arutan.

4.1 Aeglane klienditugi

Zyro tugiteenusega ühenduse võtmine oli pisut ebatavaline, kuna neil polnud reaalajas otsevestlust. See oli rohkem jututuba, mis edastab tugiteenuste taotlusi või küsimusi nende tehnilisele meeskonnale. Meilisõnumi tagasisaatmiseks kulus vastuse saamiseni natuke aega (minu puhul umbes 12 tundi).

zyro klienditugi saab täiustada

Ehkki aus olla, võtab enamik tugimeeskondi veidi aega – see ei tähenda tegelikult vestlusabi saamist. Veebitoe päringu poole päeva ootamine on natuke ebareaalne.

Sellegipoolest peate teadma, et kuigi Zyro kuulub Hostingerile, on nende tugisüsteemid peaaegu täielikult erinevad. Proovisin rääkida Hostingeri toega oma Zyro saidi DNS-i muudatustest ja nad suunasid mind pöörduma Zyro tugiteenuste poole (kelle reageerimine võtab PALJU kauem aega).

4.2 Piiratud teadmistebaas

Ka nende teadmistebaas on kahjuks üsna skitu. Seal on käputäis artikleid, mis sisaldavad paar ühe- või kaherealist vastust põhiküsimustele. Kahjuks pole mingeid põhjalikke juhendeid ega midagi sellist, millest oleks tõesti abi.

zyro teadmistebaas puudub endiselt

Mõni Q&A teadmistebaasis kõlab tegelikult õõvastavalt.

Tegelikult näib kogu nende teadmistebaas, et see oli kirjutatud kiirete KKK-dena, mis põhinevad nende omadustel, selle asemel, et lahendada tegelikke tehnilisi või muid probleeme.

Zyro plaan & Hinnakujundus: ülevaade

FreeBasicUnleashed
Ribalaius500MB10GBPiiramatu
Storage500MB10GBPiiramatu
AI Writer✓✓✓
Logovalmistaja✓✓✓
Ühenda domeen✘✓✓
Eemalda reklaamid✘✓✓
Google Analytics✘✓✓
Hind / TASUTA $ 1.99*$3.49*

* Näidatud hinna eest arvestatakse igal aastal.

Ehkki saate Zyro tasuta kasutada, soovitan kindlasti registreeruda nende BASIC-plaani jaoks, mis annab teile palju rohkem ressursse, võimaldab teil kasutada kohandatud domeeninime, hõlmab rakenduste integreerimist ja eemaldab saidilt reklaame..

BASICi maksumus on ainult 1,99 dollarit mis minu arvates on Zyro magus koht, mida enamik kasutajaid algajate tasemel pildistama peaks. Tegelikult on BASIC ja UNLEASHED plaanide ainus erinevus selles, et viimane annab piiramatuid ressursse.

Funktsioonide poolest on mõlemad tasulised plaanid ressursside eraldamise kõrval identsed.

Minu ülaltoodud hinnad põhinevad aastatellimusel. Kui registreerute pikemaks ajaks, suureneb allahindlus. Tegelikult maksate 3-aastase plaani eest BASIC-kava alusel ainult 1,30 dollarit kuus!

Mõned märkimisväärsemad funktsioonid, mis Zyroga kaasnevad, on;

 • AI kirjanik
 • AI soojuskaart
 • Tasuta logo & Loosungitegija
 • Tonn tasuta pilte

Kohtuotsus: kas Zyro on teie jaoks õige lahendus?

Kui olete veebisaitide uustulnuk ja soovite kehtestada peamise digitaalse kohaloleku, siis võib Zyro olla teie jaoks ideaalne tööriist. See pakub stressivaba keskkonda, millega väga põhilised kasutajad saavad hõlpsalt töötada. Tegelikult registreeruge enne tasulisele plaanile üleminekut nende tasuta plaanile ja katsetage, et saaksite nende süsteemi proovile panna.

Kogenumatele kasutajatele, kes teavad, kuidas ja mida soovite, siis Zyro ei pruugi sobida. Zyro keskkonnal on väga konkreetne eesmärk – lasta algajatel hõlpsasti üles ehitada väga paindlikke saite – ja see on ka saavutatud.

Võib-olla see võib tulevikus muutuda, kuid praegu on Zyro ideaalne platvorm tõelistele algajatele.

Uurige meie parimate veebisaitide koostaja loendit ka teiste vingete alternatiivide jaoks!

Põhijooned

 • ✓ Suur kiirus
 • ✓ Lihtne lohistamine & Tilk
 • ✓ Võresüsteem
 • ✓ AI kirjutaja
 • ✓ Logo & Loosungitegija
 • ✓ Tasuta pildid

Soovitatav

 • • Algajate saidid
 • • Põhiline veebipõhine kohalolek
 • • Portfelli saidid
 • • Eelarve veebisaitide koostaja

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me