Якщо ви це читаєте, це, ймовірно, означає, що ви натрапили на огляд pCloud мого друга Сема, і ви серйозно розглядаєте питання щодо себе.

Ми не здивовані. PCloud бере випробуваний продукт і просто повністю видуває його з води з поліпшеннями, залишаючи конкуренцію їсти серйозний пил на своєму шляху.

Якщо ви сказали мені 10 років тому, що я зможу безпечно отримати доступ до своїх файлів з будь-якої точки світу з будь-якого з моїх пристроїв, маючи 2 ТБ місця для зберігання, зможу повернути зіпсований файл через 30-денне відстеження файлів і співпрацюю з іншими одним натисканням кнопки, я б плюнув у підлогу, жорстоко потиснув кулака на тебе і звинуватив тебе у брехуні.

Пощастило, що ми не зустрічалися 10 років тому, або мені доведеться їсти свої слова.

pCloud забезпечує все, що вони говорять про продукт, і багато іншого – вони дали нам можливість оплатити підписку на LIFETIME, а це означає, що ми отримаємо насолоду від усіх привілеїв облікового запису pCloud всього за 1 фіксовану ціну.

Річ у тому, чи дійсно варто довічна підписка на pCloud? Давай дізнаємось.

Чому pCloud вийшов із планом життя?

Довічна підписка на pCloud

Щорічний план передплати фактично принесе pCloud більше довгострокових прибутків, так що компанія отримує, надаючи користувачам можливість платити лише один раз за весь життєвий план?

Чесно кажучи, ми не знаємо.

Ми думаємо, що pCloud складається з групи молодих людей, що думають вперед, які насправді хочуть змінити світ, замість того, щоб мислити з першим прибутком.

Реально pCloud – це все-таки бізнес і бізнесу потрібно максимізувати прибуток. Ми найкраще здогадуємось, що оскільки pCloud на ринку відносно невідомий (порівняно з Dropbox) & Google Drive), вони придумали ці плани для залучення нових користувачів та отримання частки ринку. Якщо це правда, то це працює – я придбав план для себе.

Ми також підозрюємо, що можливість придбати їхні програми довічної підписки може бути не постійною, тому нашою найкращою порадою буде отримати її, поки ви все ще можете!

Що визначає “довічну підписку”?

Я думаю, що ми всі знаємо, що все, що вам дано «на все життя», насправді не є життям. Ми прокопалися в їх TOS і виявили, що їх визначення “на все життя” насправді становить 99 років, або що коротше.

Лише 99 років

Це кидає гайковий ключ у мої плани передати цей рахунок своїм онукам, як сімейний реліквія, але я здогадуюсь, що 99 років (або смерть, що станеться раніше) – цілком пристойна угода.

Довічна підписка на pCloud – плани & Ціноутворення

500 ГБ2 ТБ сімейство
Зберігання500GB2,000GB2,000GB
Кількість користувача11Up до 5
Річна ціна $ 47,88 $ 95,88N / A
Вартість життя $ 175 $ 350 $ 500
Економія- $ 64,40 * – 129,40 $ * Немає

* Заощадження розраховуються виходячи з припущення, що ви підписалися на річний план і зберігали його протягом 5 років.

Довічна підписка на pCloud може виглядати дорого, оскільки вам доведеться заплатити велику суму на передній план, тому ми можемо зрозуміти, чому деякі люди вирішили б замість цього піти на щорічний план.

Однак ми вважаємо, що це трохи схоже на оренду в порівнянні з купівлею нерухомості; щорічний план схожий на лізинг (ви платите менше, але майно ніколи не маєте власний), тоді як довічна підписка – це як покупка (якщо ціна потрібна і вам це подобається, чому б ні?)

У будь-якому випадку ми стискаємо деякі цифри, щоб дізнатися це. Ознайомтеся з нашими висновками нижче.

pCloud Premium 500 Гб

Щорічно преміум-план pCloud коштує 47,88 дол. США, тоді як весь термін експлуатації коштує 175 доларів США, разовий платіж. Якщо припустити, що ви дотримуєтесь річного плану протягом 5 років, ви б уже заплатили 239,40 доларів, що вже значно перевищує план довічної підписки на pCloud.

Ваша економія за 5 років, якщо ви заплатите за життєвий план Premium 500GB: 64,40 дол

pCloud Premium Plus 2 ТБ

Отримайте це, план Premium Plus 2 Тб коштує 95,88 доларів на рік, порівняно з довічною підпискою в 350 доларів. Знову ж таки, припустимо, ви дотримуєтесь плану протягом 5 років. З річним планом ви б уже кашлювали цілих 479,40 доларів, тоді як за весь час передплати вам доведеться заплатити 350 доларів США.

Ваші заощадження за 5 років, якщо ви заплатите за весь життєвий план Premium Plus 2 Тб: 129,40 дол

Сім’я pCloud

Сімейний план pCloud доступний лише з довічною підпискою, але оскільки він дозволяє 5 користувачам ділитися 1 обліковим записом, ми будемо використовувати сімейний план у порівнянні з 5 самостійними планами щорічної премії 500 Гб.

Сімейний план коштуватиме вам 500 доларів, тоді як кожен преміальний план коштуватиме $ 47,88 х 5, що становить загальну суму $ 239,40 на рік! За п’ять років це коштує чудових $ 1197, що чомусь змушує мене трохи злитися.

Ваші заощадження за 5 років, якщо ви платите за план сімейного життя: 697 доларів

З цими цифрами я думаю, що досить впевнено сказати, що хоча підписки на весь час можуть відчувати, що вони коштують дорожче (через високий 1-разовий платіж), ви насправді будете платити набагато менше І отримувати більше вартості порівняно з річними плани. Якщо ви плануєте довго дотримуватися pCloud, ми настійно радимо придбати один із планів життя.

Додаткова функція – pCloud Crypto Life

pCloud Crypto Life

Всі ми можемо погодитися, що безпека файлів важлива, але чи варто її платити? Зрештою, наші файли вже захищені на серверах pCloud.

Вони вже використовують AES TLS / SSL 256-бітове шифрування, так що якщо наші файли перехоплені на шляху до серверів, той, хто його захопив, не зможе отримати доступ до цих файлів без ключа..

Тож навіщо нам навіть потрібна криптовалюта pCloud?

Розумієте, що файли, завантажені на сервери pCloud, можуть насолоджуватися шифруванням AES під час руху вгору, і ніхто не може торкатися цих файлів, але як тільки вони надійдуть до серверів, файли повертаються до початкової форми. Хоча ваші файли все ще захищені, люди в pCloud можуть бачити, що ви завантажили.

pCloud Crypto додає додатковий рівень безпеки, створюючи для вас унікальний ключ, так що лише людина з ключем може отримати доступ до цих файлів, зберігаючи їх у безпеці від усіх, включаючи pCloud.

Гіпотетично кажучи, якщо ви отримали надпотаємні урядові дані, завантажені в pCloud, а якась терористична організація фізично викрадає їх офіс, вони можуть змусити pCloud передати завантажені вами дані та використовувати цю інформацію для домінування у світі. Правильно, світ іде в пекло, і ви винні, друже.

З криптовалютою pCloud, навіть якщо найвідоміший з терористів грабує pCloud, немає жодного способу отримати доступ до ваших суперчутливих даних приватного уряду, і ви б врятували світ від того, щоб піти в пекло, так що тепер вас називають героєм.

Так чи інакше, поговоримо про вартість.

pCloud Crypto коштує 47,88 доларів щорічно, тоді як довічна підписка коштує всього 125 доларів. За 5 років ви б заощадили $ 114,40. Якщо ви збираєтеся отримати криптовалюту pCloud, зробіть собі послугу та перейдіть до пожиттєвої версії. Ви заощадите набагато більше.

Примітка

Криптовалюта – це додаткова функція, яку можна придбати поверх вашого хмарного сховища. Скажіть, якщо ви хочете зберігати 2 ТБ протягом усього життя з криптовалютою. Вартість складе 350 $ + 125 $ = 475 $.

Що може піти не так

Як Сем згадував у своєму огляді, насправді не є великим недоліком відмінних послуг pCloud. Однак у нас є кілька проблем, про які ми поговоримо нижче.

1. Що робити, якщо інша компанія купує за pCloud?

Навряд чи це станеться, але все ж є поважною проблемою.

Ми звернулися до команди підтримки в pCloud (яка, до речі, є видатною) для коментарів, і вони гарантували нам, що вони не хочуть продавати компанію, але будуть шанувати всі рахунки протягом усього життя, якщо хтось вирішить купує у майбутньому свою компанію.

Однак ми хотіли бути впевненими, тому ми пройшли їх TOS, але, на жаль, ми не змогли знайти нічого, пов’язаного з цим..

Вони визнали, що в їх TOS не було жодної літератури про це, але якщо ця думка зробила нас по-справжньому незручно, ми завжди можемо вирішити свої річні плани. Ми маємо погодитися.

2. Що робити, якщо у вас недостатньо місця для зберігання?

2 ТБ місця для зберігання може здатися дуже багато зараз, але розміри файлів швидко зростають. За 5 років часу 2 ТБ може бути недостатньо. Чи оновлюватимуть вони наші рахунки, коли настане час, чи нам доведеться купувати більше місця для зберігання?

Що робити, якщо pCloud вирішить у майбутньому створити рахунок в 5 ТБ? Ми хотіли б мати можливість перейти до цього, лише заплативши різницю, але дивлячись на те, як все відбувається (ви повинні платити повну ціну за весь період передплати, навіть якщо ви мали річний рахунок протягом будь-якої кількості років) як би нам довелося б розщедритися більше.

3. Можливість можливості – що робити, якщо щось краще прийде разом?

О, FOMO (страх пропасти) сильний у цьому.

Усі цінні програми передплати на підписку на pCloud мають чудову ціну, але врахуємо це – 175 доларів – це не дешево. Я бачу людей, які вирішили платити щорічно лише тому, що у них немає 175 доларів, але я відхиляюся.

Я намагаюся зробити те, що ми заплатимо стільки за рахунок, і 6 місяців вниз, якщо якась інша компанія вирішить створити чудовий продукт, який коштує менше, ми будемо відчувати, що нам послужили короткий кінець палички.

Якщо ми хочемо скористатися їх послугами, ми повинні заплатити за новий, чудовий продукт (крім того, що ми вже заплатили pCloud), і це багато!

Заключні думки – великі пальці вгору або вниз?

Гаразд, ось наші думки – довічна підписка на pCloud – дивовижна. Економія коштів просто занадто велика, щоб їх ігнорувати. Завдяки житловому плану в 500 Гб ви заощадите 64,40 дол. США порівняно з оплатою щорічного рахунку протягом 5 років (заощадження просто збільшуються за рахунок 2 ТБ та сімейного плану).

Звичайно, у нас є кілька поважних проблем (відсутність майбутнього сховища, можливі витрати, страх відключення pCloud, перш ніж ми скористаємося нашими пожиттєвими перевагами), але давайте реалізуємось; наші побоювання справедливі, але вони навряд чи трапляться.

Якщо це насправді вас турбує, ви завжди можете перейти до річного плану та оновити, як тільки ви почнете почувати себе більш захищеними.

Тож від імені всіх, хто є тут, на Bitcatcha.com, я дарую план “Пожиттєва підписка” pCloud на два пальці. Отримайте його до того, як вони придумують рішення і вирішать витягнути план!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me