Дуже багато людей думають, що їм доведеться витратити цілий статок на свого веб-господаря.

Але ось у чому річ Є безліч чудових веб-хостів, які коштують менше 5 доларів. Дешеві господарі не завжди смокчуть!

Насправді, деякі найкращі хости мають вступні ціни лише на рівні 1,99 долара, і ви все одно отримаєте всі їх найкращі функції. Вони готові знизити вхідну ціну, щоб залучити клієнтів, і ви можете скористатися.

Звичайно, є і деякі погані хостинг-компанії, які ховаються в одному ціновому діапазоні. Хитра частина – це відокремлення добра від поганого.

Я створив 6 простих критеріїв, які допоможуть вам визначити найкращих господарів за дешевою ціною, щоб ви могли мати найкращі з обох країн. Але якщо ви поспішаєте, ось найкращі 3 дешевих веб-хости, які я рекомендую (& ціна їх поновлення).

Contents

Дешеве полювання на господарів

1. перевірити їх особливості

Хороший веб-хостинг буде пакувати всі основні функції у складі пакета. На що слід звернути увагу:

 • Зберігання & пропускна здатність
 • Зараз більшість якісних хостів постачаються з необмеженим сховищем, але деякі з них мають обмеження 5 Гб або менше.

 • Скільки доменів Addon?
 • Більшість веб-хостів повинні дати вам простір для до 25 додаткових доменів, але ми побачили погані варіанти, які дають вам лише один, а то й взагалі жоден..

 • Скільки електронних адрес ви можете створити?
 • Деякі хости не містять жодної адреси електронної пошти у своєму пакеті.

 • Яку панель управління вони використовують?
 • Користувацька робота на панелі керування може зробити або порушити веб-хостинг для мене. Перевірте, чи використовуються вони cPanel, Vdeck чи спеціальна альтернатива. Виберіть ту, яка вам найбільше комфортна. (Порада: якщо ви не знайомі з їх панеллю управління, попросіть демонстрацію.)

 • Чи підтримують вони попередньо встановлені сценарії веб-сайту?
 • Перевірте, чи підтримують вони WordPress, Drupal, Joomla. Якщо вам потрібні спеціалізовані функції, такі як PHP або інтеграція електронної комерції, переконайтеся, що вони теж підтримують це.

2. наскільки швидка їх швидкість на сервері?

Швидкість сервера – це те, наскільки швидко (або повільно) ваш веб-сервер відповідає на запит.

Іншими словами, коли хтось натискає на ваш веб-сайт, потрібен час, коли ваш сервер прокинеться і почне надсилати файли. Google пропонує швидкість роботи сервера 200 мс або менше.

Це важливо, тому що кожен запит повинен бути блискавичним на вашому веб-сайті, особливо якщо ви продавець електронної комерції та очікуєте швидкої обробки замовлень. Швидка відповідь сервера має важливе значення для хорошого користувацького досвіду.

На жаль, багато паршивих веб-хостів перевантажують свої сервери, а це означає, що ваш веб-сайт конкурує за швидкість. Інші просто не використовують ефективне обладнання, тому реакція повільна.

З іншого боку, найкращі веб-хости все одно забезпечать швидкий час відгуку навіть на спільному сервері.

Ви можете перевірити швидкість сервера за допомогою нашого інструменту перевірки швидкості. Просто введіть URL-адресу веб-сайту, і ви побачите, як швидко сервер відповідає на весь світ.

3. яке їхнє продовження?

Немає нічого страшнішого, ніж ваш веб-сайт знижується. Отже, час роботи вашого веб-хостингу є надзвичайно важливим. Чим краще їх час роботи, тим надійніше господар.

Простіше кажучи, слід уникати нічого менше 99% тривалості роботи, а 99,9% – вашою ціллю.

Ви можете подумати, що навіть 98% звучить досить добре, але подумайте про це так: 98% тривалості роботи означає, що ваш веб-сайт може бути знищений на 3-7 днів року!

Ви можете відстежувати час роботи веб-хостингу за допомогою безкоштовного інструменту, наприклад uptimerobot.com. Робота Uptime перевіряє ваш веб-сайт кожні п’ять хвилин на наявність ознак життя, і він попереджає вас, якщо щось не так. Ми використовуємо роботів Uptime для моніторингу нашого сайту та набору даних про час роботи.

4. Покупка їх технічної підтримки перед покупкою

Технічна підтримка – одна з головних речей, яка відокремлює хороших веб-хостів від поганих веб-хостів. У хорошій компанії буде експертна команда, яка швидко та ефективно відповідатиме на запити. Погані господарі часто нехтують обслуговуванням клієнтів.

Якщо на вашому веб-сайті щось піде не так, ви хочете знати, що на іншому кінці телефону є доброзичливий голос, який може це виправити. Якщо ви віддаєте перевагу онлайн-чат або електронну пошту, знайдіть веб-хостингу, який має цей контакт.

Існує кілька способів перевірити технічну підтримку веб-хостингу, не купуючи її фактично. Спробуйте подати квиток з наступних причин:

 • Запитайте демонстраційну панель управління.
 • Запитайте про політику відшкодування та ціну поновлення (детальніше про це коротко).
 • Запитайте про обмеження зберігання.
 • Запитайте про наявність скриптів на сайті.

Хороший веб-хостинг повинен швидко та ефективно відповідати на ці запити.

5. Чи є які-небудь приховані уловки в їх умовах надання послуг?

Більшість веб-хостів використовують сильну маркетингову мову, наприклад “необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність” або “необмежений процесор”. На жаль, навіть у “необмеженого” є обмеження! І ви знайдете його в умовах надання послуги веб-хостингу.

У деяких випадках веб-хости залишають за собою право призупинити або навіть відключити веб-сайт, який перевантажує ці обмеження.

Нижче наведено кілька прикладів реального життя від авторитетних веб-хостів, які показують ці обмеження:

Обмежений процесор

ліміт cpu inmotion

(Політика щодо хостингових процесорних процесів)

Додаткові причини припинення

Політика щодо спаму в ipage

(Політика щодо спаму iPage)

Зокрема, шукайте такі жорсткі межі:

 • Скільки файлів (незалежно від розміру) можна розмістити? (він же індекси)
 • Які жорсткі межі для зберігання та пропускної здатності?
 • Скільки ресурсів процесора я можу використовувати?

Також варто перевірити умови надання послуг щодо їх політики відшкодування. Іноді ви спробуйте веб-хостинг, а потім зрозумієте, що це не для вас. Хороші веб-господарі це розуміють, і вони запропонують справедливу політику повернення коштів.

hostmetro політика повернення грошей

(Політика повернення грошей HostMetro)

На жаль, погані господарі часто взагалі не мають політики повернення коштів, і вони навіть стягуватимуть додаткову плату за скасування.

Якщо ви не можете знайти ці номери в умовах надання послуг, зверніться до служби підтримки

6. яка ціна на поновлення & чи є якісь приховані витрати?

Веб-хост на $ 5 – це зазвичай вступна цифра, а ціна на оновлення буде трохи більше. Перевірте, щоб цифра не підскочила до нецензурної ціни!

Ви також помітите, що більшість веб-хостів пропонують знижку, якщо зареєструватися на більш тривалий період. Однак найкраще не зафіксувати себе довгим контрактом, якщо це можливо. Можливо, ви захочете розширити чи змінити речі через два роки.

Нарешті, деякі хости намагаються продати певні додаткові продукти, такі як щоденне резервне копіювання або сканування безпеки сервера. Якщо ви не хочете цих додаткових даних, обов’язково зніміть прапорці перед покупкою.

додаткові функції bluehost

(Додаткові функції Bluehost)

Яку допомогу можна отримати від Bitcatcha?

bitcatcha знайти хорошого дешевого господаря

Наш веб-сайт існує для того, щоб допомогти вам знайти найкращого веб-хостингу та дати вам обгрунтоване рішення. Ось кілька наших інструментів, якими ви можете скористатися зараз, щоб допомогти вам вирішити:

 • Перевірка швидкості сервера
 • Запустіть тести швидкості на різних веб-хостах, щоб побачити, що забезпечує найшвидший час відгуку. (Підказка: ми перевіряємо швидкість сервера від 10 різних точок по всьому світу, тому шукайте сервер, який забезпечує високу швидкість для вашої цільової аудиторії).

  Ще одна порада: не тестуйте веб-сайт веб-хостингу. Знайдіть веб-сайт за допомогою цього хоста та протестуйте їх. (Самі веб-хости, ймовірно, використовують значно дорожчий приватний сервер для свого сайту). Наприклад, якщо ви хочете перевірити швидкість сервера Hostinger, у нас розміщені 3-кратні тестові веб-сайти, розміщені в їхньому різному центрі обробки даних.

 • Протоколи записів
 • Щоб заощадити час відстеження часу роботи, ми протягом місяців відстежували та записували безперервний час роботи різних веб-хостів і представляли їх вам. Перейдіть на наші сторінки оглядів, і ви побачите загальний відсоток часу роботи кожного хоста, а також скільки днів минуло з останнього періоду зменшення.

 • Найкращий господар для
 • Ми класифікували кожного господаря за його спеціальностями. Знайдіть найкращого хоста для ведення блогів, електронної комерції, веб-сайтів або форумів.

Дешевий веб-хостинг

Примітка

Усі перераховані ціни базуються на вступній ціні контракту на 12 місяців.

Враховуючи всі фактори (швидкість сервера, час роботи, технічна підтримка, простота використання та ціна), ось шість найкращих варіантів, які можна спробувати.

1. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Веб-хостинг хостингу

План

Неодружений

Плата за перший термін

2,34 дол. / Міс

Плата за поновлення

3,25 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • 1 Безкоштовний домен
 • hPanel
 • Видатна підтримка
 • Низька вступна ціна

“Преміум-послуги за надзвичайно низькою ціною, що ще можна попросити?”

Хостингер – наш найкращий вибір для дешевого веб-хостингу, оскільки вони пропонують преміум-послуги за шалено низькою ціною реєстрації. Для цього списку ми перерахували ціну найдешевшого плану бренду на 12-місячну основу, яка становить 2,34 долара на місяць, але якщо ви виберете 48 місяців, з вас буде стягуватися лише 0,99 доларів на місяць!

Їх сервери дійсно швидкі в усьому світі, оскільки у них є центри обробки даних по всьому світу, що дивно, оскільки ви цього не очікуєте, коли платите такі ціни, як ці.

Вони також отримали вражаючий список необмежених функцій:

 • Зберігання SSD
 • Рахунки електронної пошти
 • Веб-сайти
 • Пропускна здатність
 • Cronjobs

Окрім швидкості та можливостей, Hostinger має чудову команду підтримки, яка обслуговує понад 20 країн рідною мовою! Хостингер справді набирає повний удар зі своїми доступними планами, особливо для тих, хто тільки починається.

2. ХостМетро

https://www.hostmetro.com/

Веб-хост HostMetro

План

План MegaMax

Плата за перший термін

$ 2,95 / міс

Плата за поновлення

$ 2,95 / міс

Ключові особливості

 • Максимальне зберігання
 • Максимальна пропускна здатність
 • 1 Безкоштовне доменне ім’я
 • Ціни заблоковані назавжди
 • Безлімітний хостинг домену

“Вам ніколи не доведеться турбуватися про плату за оновлення за їх фіксованими цінами”

HostMetro пропонує 1 безкоштовне доменне ім’я з їх планом MegaMax, з максимальним обсягом пам’яті та пропускною здатністю (зверніть увагу на стратегічне використання слова «максимум» замість «необмеженого»).

В основному це означає, що до облікового запису є обмеження пам’яті та пропускної здатності, але вони збільшать обсяг пам’яті для вас безкоштовно до тих пір, поки ви будете дотримуватися їхніх умов використання, тобто не використовувати виділений сховище для медіа цілі зберігання.

Звучить мені досить розумно.

За допомогою HostMetro ви зможете розмістити стільки веб-сайтів, скільки захочете, за допомогою їх необмеженого хостингу домену, але найкраще в цьому бренді (як мінімум, для мене) – той факт, що їх ціна заблокована назавжди – Якщо ви платите $ 2,95, ви Ви будете платити 2,95 дол. США до тих пір, поки хочете з ними.

Ура! Не потрібно турбуватися про плату за оновлення!

3. InterServer

https://www.interserver.net/

Веб-хост інтерсервера

План

Стандартний веб-хостинг

Плата за перший термін

$ 5,00 / міс

Плата за поновлення

$ 5,00 / міс

Ключові особливості

 • Необмежене зберігання ULTRA SSD
 • Безкоштовний Builder веб-сайтів SitePad
 • Необмежені облікові записи електронної пошти
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Ціна заблокована

“Фіксовані ціни на SSD-накопичувачі, ціни яких трохи вище, ніж у конкурентів”

InterServer постачається з необмеженим обсягом пам’яті на своїх серверах Ultra SSD, тому ви знаєте, що ваші сайти швидко завантажуватимуться на їх платформі.

Ви також отримаєте насолоду від безкоштовного створення веб-сайтів, необмежених облікових записів електронної пошти та безкоштовної міграції сайтів, але, як і HostMetro, головна особливість тут – ціна.

План стандартного веб-хостингу коштує лише 5 доларів на місяць, і його ціна заблокована, тому вам не потрібно буде турбуватися про поновлення. На даний момент ми не знаємо, чи їх оновлення назавжди заблоковано чи ні, але з впевненістю можна припустити, що в іншому випадку вони втратять більшість свого бізнесу на HostMetro.

4. Хостинг A2

https://www.a2hosting.com

Веб-хостинг A2

План

Литература

Плата за перший термін

3,32 дол. / Міс

Плата за поновлення

8,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 1 Веб-сайт
 • Необмежене зберігання
 • Безлімітний переказ
 • Безкоштовно & Легка міграція сайту
 • Безкоштовний SSL & SSD

“Добре округлений веб-хост, який підходить для будь-яких типів сайтів”

Що нам подобається в хостингу A2, це те, що їх Turbo плани постачаються з дуже швидкими серверами, з технологією, яка дозволяє сайтам, розміщеним з ними, завантажувати до 20 разів швидше, ніж звичайні сервери!

Хоча програма Lite не поставляється з серверами Turbno, їхні звичайні сервери все ще досить прокляті, із середнім показником в усьому світі 150 мс!

Користувачі також отримають необмежену кількість функцій, таких як накопичувач SSD, пропускна здатність та передачі. Вони також сподобаються 25 безкоштовних облікових записів електронної пошти, безкоштовна безпека SSL, простий конструктор сайтів з тисячами тем, оптимізована налаштування WordPress в один клік, і найкраще, вони зможуть вибрати свої центри обробки даних, які розповсюджені на 3 континентах, щоб максимально використовувати сайт швидкість завантаження для своїх клієнтів!

5. Господар спонукань

https://www.inmotionhosting.com

Веб хост хостингу

План

Запуск

Плата за перший термін

$ 4,99 / міс

Плата за поновлення

8,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Зони максимальної швидкості ™
 • Безлімітний переказ
 • Доступ до SSH
 • 24/7 Підтримка США

«Преміум-послуги, що підходять для власників малого бізнесу»

Хостинг інмоцій – чудовий веб-хостинг. Це насправді краща послуга веб-хостингу для нас до того, як ми перейшли на SiteGround, і ми все ще дуже високо думаємо про них.

Inmotion надає користувачам їхніх планів запуску безкоштовне доменне ім’я, необмежену кількість передач, безкоштовний SSL, автоматичне резервне копіювання та захист від злому, необмежену кількість електронних листів, пропускну здатність та дисковий простір.

Найкраще, що вони дійсно швидкі, завдяки своїм зонам максимальної швидкості, що в основному є вигадливим способом висловлення центрів обробки даних, розташованих у США. Хоча в Азії немає центрів обробки даних, Inmotion все ще дуже швидкий у всьому світі.

До речі, ми домовилися з хостингом Inmotion, і наші читачі отримують насолоду від знижки на 50%, тому з’їжджайте з розуму!

6. Блюхост

https://www.bluehost.com

Веб-хостинг Bluehost хостингу

План

Основні

Плата за перший термін

$ 5,95 / міс

Плата за поновлення

7,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 1 Веб-сайт
 • 50 Гб SSD-накопичувача
 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовний SSL сертифікат
 • Стандартна продуктивність

“Низькі ціни зі стандартними функціями, чудово підходять для блогерів”

Bluehost – це одна з найбільш рекомендованих веб-хостингових послуг, і ціни на них досить низькі, щоб юнацько потрапити в цей список.

З їх базовим планом ви отримуєте те, за що платите – 1 безкоштовний домен, 50 ГБ пам’яті SSD (що означає, що вони піклуються про швидкість та ефективність) та необмежену пропускну здатність (не вказано, скільки розподіляється на рахунок, але поки ви потрапляєте в їх “нормальний” діапазон, вам повинно бути добре).

Якщо ви хочете отримати безкоштовні акаунти електронної пошти, Bluehost – це не те, чого ви хочете, оскільки електронна пошта – це додаткова платна послуга з ними.

Однак Bluehost постачається з безкоштовним SSL, тому якщо ви маєте бізнес-веб-сайт, це стане в нагоді. Крім цього, вони досить стабільні. З’єднайте це з іншими їхніми перевагами, і Bluehost справді є гідним претендентом на цей список.

Вердикт: До якого веб-хостингу звернутися?

ПЕРШИЙ СТРОЙ

ВІДНОВЛЕННЯ

РІЗНАННЯ

Хостингер

2,34 дол

3,25 дол

+0,91 дол

HostMetro

2,95 дол

2,95 дол

$ 0

InterServer

$ 5,00

$ 5,00

$ 0

Не забувайте: підберіть веб-хостинг відповідно до потреб вашого веб-сайту!

На жаль, немає відвертого кращого веб-хостингу. Тільки той, який підходить саме вам і вашим потребам. Різні веб-хости підходять до різних пріоритетів.

Наприклад, для простого портфоліо потрібен лише невеликий веб-хост. Але якщо ви ведете блог або веб-сайт із більш ніж 30 000-40 000 відвідувачів щомісяця, вам буде потрібно додаткове сховище та можливість оновити до VPS, коли настане час..

Якщо ви хочете запустити сайт електронної комерції, вам знадобиться веб-хост, який дозволяє інтегрувати платежі та додаткові заходи безпеки. (Обов’язково ознайомтеся з нашим рекомендованим хостингом електронної комерції.)

Як бачите, дешеві веб-хости не завжди смотряться, але перед покупкою перевіряйте їх функції та ефективність. Удачі! І якщо у вас все ще є додаткові запитання, не соромтесь зв’язатися, і я з радістю відповім на ваші запитання.

Тепер, якщо у вас є глибокі кишені та шукаєте якісь речі на верхній полиці, перегляньте ці керовані платформи WordPress хостингу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me