Jūsu vietnes satura rakstīšana patiesībā ir patiešām vienkārša.

Tas ir pārāk viegli.

Patiesībā to varēja darīt ikviens.

Bet, ja jūs vēlaties rakstīt saturu, kas patiesībā aizrauj un liek lasītājam pieturēties, jums ir jāraksta tīmekļa kopija saistošā veidā, kas atrisina viņu problēmas, un tā ir pavisam cita bumbiņas spēle.

Cilvēki, kas pārlūko tīklu, meklē kaut ko specifisku.

Ja jūsu eksemplārs pirmajās 2 sekundēs nespēj piesaistīt viņu uzmanību, visas asinis, sviedri un asaras, kuras jūs esat ielej gabalā, vienkārši nepievērsīs uzmanību.

Tā kā mēs esam dāsna cilvēku grupa, kas patiesi vēlas palīdzēt mūsu lasītājiem, mēs esam nākuši klajā ar vienīgo ceļvedi, kas jums jebkad būs jāuzlabo tīmekļa satura rakstīšanas spēlē..

Bet vispirms definēsim, kāds ir vietnes saturs patiesībā un kāpēc ir svarīgi, lai jūs faktiski rakstītu efektīvu un saistošu saturu.

Contents

Kā var definēt labu vietnes satura rakstīšanu?

Padomi un ieteikumi vietnes satura rakstīšanai, kas pārdod

Tātad, laba vietnes satura rakstīšana faktiski ir ļoti vienkārša.

 • To vajag pārdot.
 • Tam jābūt saistošam.
 • Tam ir jābūt mērķim.

Labas tīmekļa vietnes satura rakstīšanas būtība ir rakstīt tā, lai Google meklēšanas rezultātos būtu labāka ranga pozīcija, taču tā pievilina jūsu lasītājus.

Tam vajadzētu nedaudz ilgāk palikt jūsu lapā, kas, cerams, novedīs pie pārdošanas.

Es esmu pārliecināts, ka jūs to jau kaut kur esat dzirdējis, taču saturs ir karalisks, un tas ir vēl skaidrāk redzams, kad runa ir par vietnes saturu.

Kad cilvēki apmeklē jūsu vietni, viņi meklē informāciju par kaut ko specifisku, unikālu viedokli vai objektīvu viedokli.

Ja jūs varat parādīt viņiem to, ko viņi vēlas, jūs viņiem piešķirsit vērtību, un, dāmas un vīrieši, mēs to saucam par kvalitatīvu saturu.

Kāpēc kvalitatīvs vietnes saturs ir svarīgs

Efektīva satura rakstīšana

Redzi, kvalitatīvs saturs nav tikai viena lieta, kas jau ir padarīta. Kvalitatīvs saturs, dzīves. Tas tiek dalīts. Tā pārdod.

Regulārs saturs paliks aktuāls varbūt gadu vai divus, bet cilvēki redz vērtību labi izpētītā kvalitātes rakstā, un tas paliks aktuāls gadiem ilgi

Heck tas varētu pat kļūt vīrusu.

Cilvēki apmeklēs jūsu vietni nākamajiem gadiem tikai šī viena dārga satura dēļ.

Tas ir tas, ko kvalitatīvs vietnes saturs jums var potenciāli sasniegt:

 • Tas piesaista jūsu auditoriju, saglabājot viņu ilgāku laiku jūsu lapā
 • Tā pārdod
 • Cilvēki vēlēsies ar viņiem dalīties
 • Ja tas ir informatīvs un precīzi uzrakstīts, jūsu raksts kļūs par atskaites punktu internetā, kas nozīmē, ka cilvēki izveidos saiti ar jums, kas tieši nozīmē spēcīgāku Google ranga spēku
 • Ja rangs būs labāks, vairāk cilvēku izlasīs jūsu rakstu, kurā apvienotas vairāk koplietošanas, ienākošās saites – sniega bumbiņas.
 • Jūs galu galā pārdosit vairāk, jo jūsu raksts kļūs vīrusveidīgs.

Tas ir satura mārketinga spēks, un, ja jūs to apgūstat, jūs burtiski varēsit pārvērst savus vārdus zeltā.

Apskatīsim, kas jums jādara, lai rakstītu kvalitatīvu saturu.

1. padoms. Izpratne par pircēja ceļojumu

Ja vēlaties izveidot saturu, kas faktiski piesaista jūsu atlasīto klientu uzmanību, jums būs jāsaprot pircēja ceļš. Neuztraucieties, patiesībā tas nav tik grūti.

Pieņemsim, ka esat tiešsaistes ģitāras veikala īpašnieks un vēlaties izveidot saturu, lai jūsu lasītāji / klienti nonāktu tirdzniecības vietā.

Kādus rakstus mēs varam rakstīt?

Kā pircēja braucienu izmantot savā labā??

  Pievienojiet unikālu balss signālu, piemēram, Nike un nevainīgus kokteiļus

Mēs to varam sadalīt 3 vienkāršās darbībās:

 1. Izpratne & Interese
  (Kad klients uzzina “sāpju” punktu.) Pieņemsim, piemēram, ka klientam rodas interese par ģitāru, bet viņš gandrīz neko nezina par tām..
 2. Apsvērums
  (Klienti sāk pētīt produktus, risinājumus un zīmolus.) Tagad mūsu klients ir pietiekami ieinteresēts veikt dažus pētījumus. Viņš nezina, kādi ģitāras zīmoli ir jāskatās, viņš pat nezina, kāds ģitāras tips viņam ir vispiemērotākais. Tāpēc viņš pieslēdzas tiešsaistē un veic savus pētījumus.
 3. Pirkt
  (Klients pieņem lēmumu.) Klients ir izlēmis, ka viņš iegūs ģitāru. Viņš ir sašaurinājis savu izvēli, viņš ir izlēmis, cik daudz naudas viņš vēlas sadalīt, lai iegūtu vēlamo kvalitāti. Viņš vēlas pārliecināt, ka viņš izdara pareizo izvēli.

Katram rakstam, kuru rakstāt, ir jābūt jēgai atkarībā no pircēja ceļojuma, un katram ir jāstumj klients tālāk uz pircēja braucienu, līdz viņš / viņa pabeidz darījumu.

Pietiekami vienkārši?

Pa labi.

Tagad jūs zināt, kāds ir pircēja ceļojums, pāriesim uz…

2. padoms. Uz kuru pircēja brauciena daļu jums vajadzētu orientēties

Acīmredzot būtu jauki vienā rakstā iekļaut VISU pircēju ceļojumu, taču tas nav iespējams, jo cilvēki, kas lasīs jūsu saturu, atradīsies dažādās viņu pircēja ceļojuma daļās..

Tas, ko mēs VARAM darīt, ir nākt klajā ar mazākiem rakstiem, kas ir vērsti uz dažādām pircēja ceļojuma daļām, tāpēc lasītājiem personīgajā ceļojumā viņiem būs kaut kas būtisks, paklupot jūsu vietnē.

Savā ziņā tas nozīmē, ka visi jūsu raksti kopā aptvers visu pircēja ceļojumu (tātad jums ir kaut kas ikvienam), taču viņiem vajadzētu būt iespējai patstāvīgi kā atsevišķiem stāstiem mērķtiecīgākai auditorijai.

3. padoms. Tēmas, kuras jāaplūko pircēja ceļojumā

Labi, ka jūs zināt, kāds ir pircēja ceļojums, un jūs zināt, ka jums ir jāsedz viss pircēja ceļojums ar sadalītiem atsevišķiem gabaliem, bet par kādām tēmām jūs rakstīsit?

Atkal izmantosim ģitāru kā piemēru.

1. posms: informētība

Šajā posmā mēs zinām, ka cilvēki, kuri meklē jūsu vietni, tikai sāk izrādīt interesi par ģitārām. Jūs vēlaties uzrakstīt kaut ko vispārīgu, taču pietiekami būtisku, lai piesaistītu lasītāju uzmanību. Ko jūs varat rakstīt, lai viņi paklupa jūsu rakstā un paliek satura ziņā?

 • 10 labākās ģitāras iesācējiem
 • Ģitāras, ko izmanto slavenie rokraksti
 • Atskaņojiet jebkuru dziesmu ar šiem 4 akordiem
 • Kā ģitāras mūzika palīdz ar depresiju
 • Mūzika & Garīgā veselība
 • 10 dziesma jums jāiemācās ģitāra
 • Apgūstiet šīs populārās dziesmas ar 3 pamata akordiem!

2. posms: interese

Šajā brīdī lasītājs jau aktīvi pēta ģitāras. Viņš salīdzina cenas, funkcijas, signālu, skaņu. Viņš ir izsalcis pēc datiem un vēlas iegūt padziļinātu informāciju.

Ko jūs varat darīt, lai piesaistītu viņu uzmanību?

 • Saturs, kurā ir atsauksmes
 • Salīdzinājumi ar citiem līdzīgiem ģitāras zīmoliem
 • Stīgu salīdzinājumi
 • Rakstiet par cenu un vērtību
 • Dokumentējiet savu pieredzi ģitāras spēlē.
 • Rakstiet rakstus par to, kuras ģitāras ir labākas rokmūzikas un džeza mūzikas atskaņošanai

3. posms: apsvēršana

Tagad jūsu lasītāji ir gatavi pirkt. Viņi aptuveni zina, cik daudz viņi ir gatavi tērēt, viņi vienkārši precīzi nezina, kurai ģitāras firmai to tērēt. Viņiem, visticamāk, ir ideja prātā, bet viņi meklē pārliecību.

Jūsu rakstam jābūt vairāk koncentrētam uz darījumiem. Jūsu lasītājiem ir nepieciešams kaut kas, lai viņus pārspiestu pāri malai, dati, kas viņus pārliecina, ka viņi gatavojas izdarīt pareizo izvēli.

  Pievienojiet unikālu balss signālu, piemēram, Nike un nevainīgus kokteiļus

Tāpēc dodiet viņiem to, ko viņi vēlas lasīt!

 • Visizdevīgākā ģitāra
 • 5 lētākas alternatīvas Les Paul Gibson
 • 10 populārākie pedāļi, lai iegūtu šo klasisko rokenrolu
 • Labākie aksesuāri jūsu jaunajai ģitārai
 • Labākās ģitāras mazāk nekā 1000USD

4. padoms. Atslēgvārdu izpēte un atslēgvārdu atlasīšana

Ja līdz šim nezinājāt, atslēgvārdi, kurus izmantojat savas vietnes saturā, noteiks jūsu raksta piemērotību visvarenā Google acīs.

Tas nozīmē, ka jums ir jāizvēlas atslēgvārdi, tie jālieto pareizi un jāuzmana, kā jūsu vietne parādās Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā.

To faktiski nav pārāk grūti izdarīt.

1. solis: apstipriniet meklēšanas pieprasījumu

Jums vienkārši jāsāk, apstiprinot, vai ir pieprasījums pēc tēmām, par kurām esat izlēmis. Varat izmantot tādus rīkus kā SEMRush, Google tendences vai KeywordTool.io

Ir daudz citu bezmaksas atslēgas vārda veidošanas rīku. Jums, iespējams, būs jāmaksā, lai izmantotu dažus no tiem, taču tie ir naudas vērts.

Ātrā meklēšana atklāj, ka ir arī bezmaksas rīki, tāpēc jums nav attaisnojuma darīt visu iespējamo, lai izpētītu atslēgvārdus.

2. solis: identificējiet savu atslēgvārdu

Kad esat apstiprinājis savu pētījumu, jums ir jāsašaurina atslēgvārdu izvēle līdz vienam vai diviem galvenajiem atslēgvārdiem katram rakstam. Tas jums palīdzēs rakstīšanā.

3. solis

Ja atklājat, ka jūsu tēmai trūkst pieprasījuma, jums atliek tikai nedaudz pielāgot tēmu, lai ņemtu vērā to, ko cilvēki meklē.

Lai iegūtu plašāku informāciju par atslēgvārdu izpēti, pārejiet uz šeit mūsu drauga Tima Soulo ļoti labi uzrakstīto rakstu..

5. padoms: raksta garums

Šī daļa ir nedaudz kutelīga.

Vienā pētījumā, kas veikts par Wikipedia rakstiem, teikts, ka, palielinot raksta vārdu skaitu, palielināsies uzticēšanās. Bet, pamatojoties uz mūsu pieredzi, lasītāji ātri zaudēs interesi (un, iespējams, pat netraucēs lasīt), ja raksts ir pārāk garš.

Bet atkal, ja saturs interesē un izdodas iesaistīt lasītāju, tas, visticamāk, paliks un turpinās lasīt jūsu rakstu.

Patiesībā tikai 16% cilvēku, kuri paklupt uz jūsu darbu, paliks un pabeidz lasīt visu, bet tie ir cilvēki, kuri patiesībā meklē noderīgus datus, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu saturs viņiem patīk!

Jums būs rūpīgi jāizpēta jūsu tēmas, lai jūsu rakstītais būtu noderīgs lasītājiem. To darot, jūsu vietnes saturam, protams, vajadzētu būt starp 1500–2000 vārdu diapazonu, un tā ir lieliskā vieta.

Kad jūsu lasītāji jūsu rakstus uzskata par noderīgiem, viņi, protams, vairāk laika pavada jūsu vietnē, cenšoties izprast un sagremot informāciju, kuru esat kopīgojis ar viņiem.

Tas viņus aizrauj, kā arī palīdz jūsu vietnes saturam izskatīties autoritatīvākam Google tīklā, kas nodrošina labāku meklēšanas klasifikāciju!

6. padoms. Vietnes satura rakstīšanas paraugprakse

Labi, dodieties paķert sev kafijas tasi, un mums ir daudz, ko segt šajā porcijā.

Tīmekļa satura rakstīšana faktiski ir ļoti sarežģīta. Jums jāraksta garas formas saturs, lai Google to atzītu par kaut ko vērtīgu, taču jums tas ir jāsagriež un jāuztur tā, lai jūsu lasītāji paliktu saderināti..

Būs nepieciešams mazliet pierast, it īpaši, ja jūs rakstījāt citiem nesējiem, taču atcerieties, ka jūs nerakstāt literatūru.

Interneta tīklā lasītāji ir nepacietīgi un viņiem ir pievērsta 12 gadu vecuma uzmanība, kas saistīta ar augstu cukura līmeni.

Šeit ir saraksts ar labiem ieradumiem, kas jāievēro, rakstot tīmeklim.

  Pievienojiet unikālu balss signālu, piemēram, Nike un nevainīgus kokteiļus

 1. Rakstiet vienkāršu, ietekmīgu kopiju, kas tiek pārdota. Esam ieguvuši šo, kas padziļināti aplūko efektīvas kopijas rakstīšanu!
 2. Nerakstiet pats! Interneta pūlis ir ļoti nepacietīgs pūlis. Nokļūt līdz vietai. Atcerieties, ka jums ir jāsazinās, nevis jāatstāj iespaids.
 3. Emocijas Atveriet makuLabu saturu pārdod, jo tas lasītājam lika kaut ko sajust.

  Ņemiet to, piemēram.

  Šī ceptā vista ļoti labi garšo.

  VS

  Jūs zināt, kas padara šo cepto vistu garšu patiešām labu?
  Ādas kraukšķīgums. Visu tā garšaugu un garšvielu aromāts. Tā miesas sulīgums, kad jūs tajā iekost.

  Skatīt atšķirību?

 4. Padariet virsrakstus skaitāmus! Ja vēlaties uzzināt vairāk par strādājošu virsrakstu rakstīšanu, apskatiet šeit iepriekš redzēto.
 5. Saprotiet, ka interneta lasīšanas paradumi ir atšķirīgi! Cilvēki nelasa jūsu kopiju, viņi to skenē, meklējot atslēgvārdus. Papildiniet savus rakstus ar noderīgiem datiem un atslēgvārdiem, lai piesaistītu auditoriju!
 6. Nepārspīlējiet ar atslēgvārdiem! Atslēgvārdi ir domāti, lai palīdzētu Google saprast jūsu rakstu, taču, ja jūs to pārspīlējat, jūsu raksts var tikt aizēnots no Google meklēšanas vaicājumiem, un jūs to pat nezināt..
 7. Praktizējiet SEO izpēti! Sāciet ar atslēgas vārdiem, pēc tam veiciet izpēti un atklājiet, kas jums der! Veicot atbilstošu atslēgvārdu izpēti, jūs atradīsit labākās tēmas rakstu tēmām.

  Kamēr jūs veicat pētījumu, izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu, kā izveidot satiksmi virzošu saturu!

  Pro padoms – izmantojiet tādus rīkus kā SEMRush, lai redzētu, kādus atslēgvārdus izmanto jūsu konkurenti!

 8. Hipersaite viss! Iegūstiet savu informāciju no kaut kurienes? Saistiet to!

  Tā ir tikai laba interneta ētika. Tas arī palīdz jūsu rakstam izskatīties solīdākam un autoritatīvākam, kas nozīmē labāku rangu!

 9. Izmantojiet Debesskrāpja tehniku ​​Debesskrāpja tehnika ir vienkārša, taču tā nav vienkārša. Tā mērķis ir izveidot rakstu, kas ir visinformatīvākais, visprecīzākais un episkākais resurss, un tas lasītājiem neradīs iemeslu meklēt informāciju citur (piemēram, tajā, kuru jūs šobrīd lasāt!).

Satīt

Runājot par vietņu satura rakstīšanu, ir tik daudz lietu, kuras ir gandrīz neiespējami, un par tām visām gandrīz nav iespējams runāt vienā rakstā. Mēs esam centušies visu iespējamo, lai iekļautu svarīgākos padomus un paradumus tīmekļa satura rakstīšanā.

Atcerieties, ka pētījumi ir veiksmīgu rakstu atslēga!

 • Izpētiet savus atslēgvārdus un veltiet laiku, lai uzzinātu un saprastu pircēja ceļojumu. Tas ir tik noderīgi ilgtermiņā. Izprotiet, kādus mērķus cenšas sasniegt jūsu lasītāji, pēc tam nāciet klajā ar rakstiem, kas palīdz lasītājiem.
 • Ielieciet sevi lasītāju kurpēs. Viņi piesakās jūsu vietnē, jo viņiem ir nepieciešams problēmas risinājums. Sirsnīgi rakstiet rakstus, kas viņiem palīdzēs, un pārliecinieties, ka esat atkārtoti izlasījis savu darbu vai pieaicinājāt kādu to labot!
 • Visbeidzot, apgūstiet pamata tekstu rakstīšanas prasmes. Reklāmas un tīmekļa vietņu satura rakstīšana ļoti atšķiras no tradicionālajiem plašsaziņas līdzekļiem rakstīšanas. Jums jāraksta, lai sazinātos, nevis atstātu iespaidu, un tas novedīs pie pārdošanas.

Lai iegūtu vairāk tīmekļa satura un padomus rakstīšanai, noteikti apmeklējiet mūsu vietnes saites. Mums ir vesels saturs satura, kas jums palīdzēs!

Mēs esam nonākuši pie šī darba beigām un mēs ceram, ka šis raksts jums ir palīdzējis. Paziņojiet mums, ko domājat!

Vēl labāk, ja jums ir savi nelieli padomi vietnes satura rakstīšanai, nekautrējieties tos dalīties ar mums!!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me