Eğer veri odaklı bir pazarlamacıysanız, oğlum ah oğlum bir muamele içindesiniz!

Değilseniz, en iyi şekilde çatlayın çünkü işte analizin işletmeniz için sağlayabileceği büyük değer hakkında bilgi edinmek için harika bir fırsat.

LEAD’deki iyi insanlar Veri Bilimi organize ediyor & Pazarlama, yapay zeka ve büyük verilerdeki en önemli akılların, istediğiniz sonuçları elde etmek için hangi teknolojinin ve pazarlamanın yapabilecekleriyle ilgili değerli görüşlerini paylaşacağı Pazarlama Zirvesi veya D / M Zirvesi.

DM Zirvesi 2019

KURŞUN kim

LEAD’ın arkasındaki kişiler, web geliştirme, uygulama programlama, dijital pazarlama gibi BT ile ilgili beceriler hakkında fiziksel ve çevrimiçi kurslar sağlamak için şirketi kurdu & veri bilimi. Şu anda 3 ana konuya odaklanıyorlar:

 • Veri Bilimi
 • Full Stack Web Geliştirme
 • Dijital Pazarlama

Kursları öğreten danışmanlar, profesyonel geliştiriciler, veri bilimcileri ve gerçek hayattaki yüksek profilli projelere bağlı pazarlamacılardır; Nitekim, iş dünyasının en iyi profesyonellerinden gerçek ve eyleme geçirilebilir bilgiler ve stratejiler edineceksiniz.!

Hoparlör Özellikleri

D / M Zirvesi sadece sizin düzenli değirmeniniz değil, hepsi de konuşulan bir zirve değil. 25’in üzerinde konuşmacı, bir konudaki uzmanlıkları için özel olarak seçildi ve bize eyleme geçirilebilir içgörüler, uzman bilgileri, bize vaka çalışmaları sunma ve çalışma alanlarında 360 derecelik bir bakış açısı sağlama görevi verdi..

Endüstrideki en iyi zihinlerden duymayı bekleyin, örneğin:

 • Dr Lau Cher Han – Baş Veri Bilimcisi, LEAD Kurucusu.
 • Theng Hui – Yapay Zeka Başkanı, PLUS Malezya Berhad
 • Jonathan Oh – CEO ve Kurucu Ortak, SupplyCar
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP, Kıdemli Veri Bilimcisi, Astro
 • Francesca Chia – Kurucu Ortak, GoGet Malaysia
 • Karan Tyagi – CEO, PeoplExperience
 • Trent Young – Direktör, Asya Pazarı
 • Kim Ming Teh – Baş Veri Bilimcisi, İçgörü Akışı

Zirvede daha fazlasını bekleyebilirsiniz, çünkü hâlâ listeye konu ve konuşmacı ekliyorlar. Şu anda işletmenizle karşılaştığınız sorunlara çözüm bulmak için onlarla doğrudan sohbet edecek, cevaplar için ızgara yapacak ve beyinlerini kazacaksınız..

Konuşmacıların endüstrileri hakkında söyleyecekleri küçük bir şey:

Zi Yuan, Tide Analytics Kurucu Ortağı

Analytics, daha büyük şirketlerin işlerini daha iyi anlamaları, mevcut müşteri havuzlarının ürünlerine ve hizmetlerine nasıl tepki verdikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve ardından kullanıcı edinme ve elde tutmadaki büyüme için strateji oluşturmaları için harika bir araçtır. – Zi Yuan, Gelgit Analitiği

Johnathan Oh, SupplyCart CEO

Kesinlikle verilere sahip olmak, Machine Learning ve AI’nin işletmelere entegre edilmesi gelecek olacak. Bu süreçleri otomatikleştirmek veya değiştirmek istemeyen herhangi bir iş, gelecekte tırmanmak için zor bir tepeye sahip olacaktır. – Johnathan Oh, SupplyCart

Wayne Liew, Reklam Müdürü, Mindvalley

Çevrimiçi içerik yayınlamaya başlayan birçok insan bu çok önemli şeyi unutuyor. Bu sizin kitleniz. Sende var mı? Sadece iş arkadaşlarınıza, arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ulaşmak istemediğiniz sürece, şansınız kitlenizi genişletmenin yollarını aktif olarak bulmanız gerekir. – Wayne Liew, Mindvalley

Warren Leow, Inmagine Grubu Başkan Yardımcısı

Sonuç olarak, sorumlu işletmelerin, daha kazançlı bir istihdamı tamamlamak ve üretmek için teknolojiden yararlanmaları ve kitleler için azaltmamaları gerekiyor. – Warren Leow, Inmagine Grubu

D / M Zirvesi ile ilgili ilginç bir şey de% 100 çevrimiçi olması, bu yüzden işten zaman ayırmanıza, trafiğe takılmanıza ve görüşmelere katılmak için başkaları için park etmek için savaşmanıza gerek kalmayacak.

2 Parça 2 Cover Them All

D / M Zirvesi’nin organizatörleri konularını iki parçaya ayırdı:

 1. Veri bilimi izi
 2. Pazarlama yolu

Veri bilimi izi

Büyük veri, AI ve IoT ile ilgilenenlerimiz için mükemmeldir. Bunun gibi konulara göz atmak isteyeceksiniz:

 • Veri Biliminin Durumu & AI
  (Dr. Lau Cher Han, Baş Veri Bilimcisi)
 • Şirketler Veri Bilimini Nasıl Kucaklayabilir?
  (AirAsia Veri Bilimcisi Edmund Hee tarafından)
 • İşletmeler İçin Makine Öğrenmesini Uygulama Adımları
  (Theng Hui, Yapay Zeka Başkanı, PLUS)
 • Endüstri 4.0 için Üretim Tesisi Nasıl Hazırlanır
  (Wai Kit Kong, GBG Veri Ekibi Lideri tarafından)
 • Veri Bilimi F’yi Nasıl Dönüştürebilir?&B B2B Manzara
  (Anthony See, Kurucu, Food Market Hub tarafından)
 • Alışveriş Merkezleri Veriye Dayalı Karar Vermek İçin Analytics’i Nasıl Kullanıyor?
  (Chan Zi-Yuan, Kurucu Ortak, TIDE Analytics)
 • Tüm veri bilimi konularını burada görün.

Pazarlama yolu

İşlerin pazarlama tarafında yer alanlar, aşağıdaki gibi oldukça ilginç konular içeren Pazarlama Parkurunu kontrol etmekten daha iyi olacaktır:

 • Veri Odaklı Bir Dünyada SEO’nun Rolü
  (Reuben Ch’ng, Pazarlama Müdürü, LEAD)
 • Akıllı Analiz – Müşterilerinizi Daha İyi Anlayın
  (Premnath, Havas Media Group Performans Pazarlama Müdürü tarafından)
 • Hareket: Fiziksel Perakende Fırsatlarını Haritalamak
  (Karan Tyagi, CEO, PeoplExperience)
 • Yerden E-Ticaret İşletmeleri Oluşturmak için Mikro Etkileyen Pazarlama Nasıl Kullanılır
  (Sherlock Lab Kurucusu Bryan Lau tarafından)
 • GoCar Verileri Kullanarak Nasıl Daha İyi Bir Şirket Oluşturur
  (GoCar Pazarlama Müdürü Ashley Chew tarafından)
 • Tüm pazarlama konularını burada görün.

Bunlar, canlı etkinlik sırasında ele alınacak, burada vurgulanan konulardan sadece birkaçı, çünkü kişisel olarak benim için ilginçler. Konuların tam listesi sitelerinde bulunabilir ve daha fazlasını eklediklerini duydum!

Biletleme & Fiyatlandırma

DM Summit Biletleme

D / M Zirvesi’nin ömür boyu geçişi, yalnızca tüm videolara ömür boyu erişim sağlamaz, ayrıca tüm dinleyici notlarını, PDF’leri, slaytları ve hoparlörlerin kalabalığa yüklemek için uygun gördüğü her şeyi indirirsiniz..

Anlaşmayı tatlandırmak için, D / M zirvesi ayrıca etkinlik sırasında katılımcı sağlayıcılardan sonsuz ağ fırsatlarından bahsetmemek için size çok sayıda teklif, indirim, freebies ve ortak avantajları sunacaktır..

Bu çevrimiçi etkinlik hakkında daha fazla bilgi için D / M Zirvesi’nin SSS sayfasına göz atın. Dürüst olmak gerekirse, ben olsaydım, 20 Eylül’de promosyon sona ermeden hemen önce kuş biletini sadece 31,50 USD’den alırdım ve ömür boyu geçiş için 48,60 USD çıkarmamız gerekecek.

Neden katılman gerektiğini düşünüyoruz

Eklemem gereken bir şey var – 2 veya daha fazla parça varken zirveler sırasında kendimi sık sık yırtıldım. İzlemek istediğim 2 hoparlör varsa, aynı anda farklı parçalarda konuşursak ne olur??

D / M Zirvesi çevrimiçi bir etkinlik olduğundan, bu sorunun… sorun değil olduğunu göreceksiniz. Her şey kaydedilir, böylece videolara sizin için uygun olan herhangi bir zamanda erişebilirsiniz (yaşam boyu geçiş kartını erken kuş özelliğiyle yalnızca 48,60 USD31,50 USD’den satın almanız koşuluyla).

Ayrıca, 25 konu ve oldukça etkileyici deneyimli konuşmacılar listesi ile 31,50 USD çalmaktır. Doğrudan konuşmacılarla konuşabildiğinizde alacağınız içgörü oldukça açık, çok değerli.

Bu etkinlik türünün ilk örneği değil ama ödediğimiz fiyat için özellikle işimizi büyütmemize yardımcı oluyorsa para için oldukça iyi bir değer.

Etkinlikte çevrimiçi görüşmek dileğiyle, utanmayın, bize çarptığınızda bir DM bırakın 🙂

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me