HostGator Bulut İncelemesi: Yıldırım Hızlı ve Kesinti Yok mu?

HostGator Bulut


Daren Düşük

Bulut barındırma, geçmişte kullandığınız hemen hemen tüm standart ana bilgisayarlardan daha hızlı ve daha güvenilirdir.

HostGator normalde bütçe barındırma ile ilişkilendirebileceğiniz bir isim olsa da, yeni bulut hizmetleri tamamen farklı bir top oyunudur.

Bir süredir HostGator’un bulut sunucularında testler yapıyoruz. Ve gördüğümüz şey harika. Süper yüksek hızlar ve (neredeyse) kurşun geçirmez çalışma süresi.

Banka bakiyenizi de sarmaz. Giriş seviyesi paket ayda sadece 10,95 $ ‘dan başlıyor (12 aylık sözleşme). Ve kupon kodumuzla% 30 daha indirebilirsiniz. Bu ayda sadece 7,66 $ yapar.

HostGator Bulut% 30 İndirim

Sipariş sayfasına “bitcatcha” yazmanız yeterlidir. .

Hızlı bir bakışta, HostGator’un yeni bulut hizmetinin en iyi özellikleri.

HostGator Bulut En İyi Özellikleri

 1. Speed ​​HostGator’un bulut barındırma hizmeti Bitcatcha’ın hız testinde bir A + puanı aldı. Özellikle ABD bölgesinde hızlıydı. (Altta bunun hakkında daha fazla bilgi.)
 2. Güvenilirlik ve çalışma süresiHostGator% 100 çalışma süresi notu aldı. (Ocak 2017’den beri izlenmektedir.)
 3. Otomatik güncellemeler ve güvenlik HostGator Cloud, endişelenmenize gerek kalmadan işleri arka planda güncel tutar. Ayrıca kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak algılar ve kaldırır.
 4. Ölçeklenebilirlik Düzenli olarak yüksek trafik çekmeye başlarsanız, daha fazla kaynağa erişmek için bir düğmeyi tıklatabilirsiniz. Kesinti yok, sunucu değiştirmeye veya siteyi taşımaya gerek yok.
 5. Havalı gösterge paneli Birçok ev sahibi hala çirkin ve teknik cPanel kullanıyor. HostGator kaygan, kullanımı kolay bir kontrol paneli sunar. Sahne arkasındaki şeyleri değiştirmek ve performansı ölçmek çok kolay.
 6. Maliyet 7,66 $ 10,95 $ ‘dan başlayarak, bulut rakiplerinin çoğundan daha ucuzdur.

Bu faktörlerin her birine özellikle bir saniyede gireceğiz. Ama önce, “bulut barındırma” nın neden diğer seçeneklerden farklı olduğunu merak ediyorsanız, bilmeniz gerekenler.

Bulut Barındırma Nedir?

Bulut barındırma, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hostingin bir sonraki seviyesidir.

Neden? Bunun basit nedeni, bulut barındırma işleminin yalnızca bir sunucuya güvenmemesidir. Yüzlerce çalışan, yükü çeşitli sunuculara yayar.

 1. Paylaşılan barındırma ile ilgili sorun, bir sunucu kullanmanızdır. Ve bu sunucuyu sayısız başka web sitesiyle paylaşıyorsunuz. Trafikte ani artış olursa, tüm kaynakları emer ve performansınızı yavaşlatır.
 2. Bulut barındırma bunu birden çok sunucu kullanarak çözer. Bir sunucu aşırı yüklenirse, ana makineniz bir anahtarı çevirip başka bir sunucuya değiştirir. Böylece çalışma süresi ve performans neredeyse her zaman daha iyidir.
 3. Esnek. Birdenbire bir trafik artışı yaşar ve daha fazla kaynağa ihtiyaç duyarsanız, bunları otomatik olarak alırsınız. Bulut barındırma, ihtiyacınız olan kaynaklara bağlı olarak doğal olarak genişler ve daralır.
 4. Maliyet etkindir. Paylaşılan bir ana bilgisayarla, ekstra kaynaklara erişmek için ekstra ödeme yaparsınız. Bulut barındırma sayesinde, bu ekstra kaynaklar ihtiyaç duyduğunuzda ek ücret ödemeden sizi bekliyor.
 5. Hızlı. Bulut barındırma, sunucu aşırı yüklerini ortadan kaldırma eğiliminde olduğundan, çok daha hızlı çalışabilir. Bulut barındırma, ziyaretçilerinize kendilerine yakın bir konumdan hizmet vermeye çalışarak, gezegende nereden erişilirse erişilsin sitenizin daha hızlı yüklenmesine yardımcı olur.

Artık bulut barındırma hizmetinin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bildiğinize göre, HostGator’un hizmet özelliklerine geçelim.

HostGator Bulut Özellikleri

HostGator hakkında söyleyebileceğim en iyi şey, orada olduğunu fark etmemeniz.

Bu garip gelebilir, ancak bir web barındırma verebileceğim en yüksek övgü. İyi bir ev sahibi, farkına bile varmadığınız ev sahibi olur. Sadece sessizce web sitenizin çalışma tutar. Hızlı, verimli ve pürüzsüz.

Öte yandan, ne zaman kötü bir web barındırıcınız olduğunu biliyorsunuz, çünkü size her zaman sorun veriyor!

HostGator, ana özellikleri olarak hızlarını, genişletilmiş kaynaklarını ve sezgisel bir gösterge tablosunu tanıtmaktadır. Bu yüzden onları test ettik.

Barındırılan HostGator Bulut:

HostGator Bulut’u yanlarında bir WordPress sitesi barındırarak takip ediyoruz. Herhangi bir normal müşterinin yaptığı gibi test barındırma ücretimizi ödedik ve üzerinde testler yaptık. Bu web sitesi, çalışma zamanı performansını ve sunucu yanıt süresini izlememizi sağlar. HostGator Bulut’ta barındırılan web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin.

✔ Hız

Burada Bitcatcha’da hıza takıntılı olduğumuzu zaten biliyor olabilirsiniz. Bu yüzden Bitcatcha sunucu hız denetleyicisini oluşturduk. Web barındırıcınızın hızı düşündüğünüzden daha önemlidir (üç saniye içinde yüklenmezse kullanıcıların% 40’ı sitenizden ayrılacaktır).

Neyse ki, HostGator zirveye çıkıyor. Hız testlerimizde bulut sunucusu A + puanı aldı. Dünya çapında ortalama 144 ms’lik sunucu yanıt süresine sahiptir, bu da Google’ın önerilen 200 ms’lik hızından çok daha hızlıdır.

HostGator Bulut Sunucu Hızı (Raporun tamamını buradan görebilirsiniz)

Neden? Kısmen bulut sunucuları yüklerini yayabileceği için doğal olarak daha hızlı oldukları için. Ancak HostGator da bir adım daha ileri gidiyor. Işık hızının hızlı olmasını sağlamak için entegre bir önbellek sistemi ve birinci sınıf donanım kullanır. Farkı hissedebilirsiniz.

✔ Güvenilirlik ve çalışma süresi

Web barındırma konusunda nispeten yeniyseniz, çalışma süresi rakamlarının hepsi çok benzer görünebilir.

Çoğu,% 98’in üzerindedir, kulağa harika geliyor. Ama bunu düşünün. % 98 çalışma süresi, web sitenizin yılda yedi gün kapalı olabileceği anlamına gelir. İyi değil!

Bir web barındırma düşünürken her zaman% 99.8 daha yüksek aramanızı öneririz.

Bu nedenle HostGator’un çalışma süresi çok etkileyici. HostGator kullanarak aylar boyunca% 100 olağanüstü çalışma süresi test ettik.

Her şey gönül rahatlığıyla ilgilidir, sitenizin uyarı yapılmadan çökmeyeceğini bilmek.

✔ Soğuk gösterge paneli

Çoğu web barındırıcısı, perde arkasındaki kullanıcı deneyimini dikkate almaz. Sadece aynı çirkin cPanel’i kullanıyorlar. Bir teknoloji uzmanıysanız ve her şeyi perde arkasından nasıl değiştireceğinizi biliyorsanız, bu harika bir şey.

Ancak çoğu insan basit, kullanımı kolay bir gösterge tablosu ister.

HostGator Bulut Müşteri Portalı

(HostGator Bulut Müşteri Portalı)

HostGator bulut ile tam olarak bunu elde edersiniz. Çok güzel görünüyor ve kullanımı çok basit. Çalışma sürenizi, indirme hızlarınızı, global erişimi ve diğer çeşitli performans metriklerini izler.

Sitenizde neler olup bittiğini anlamak için tüm teknik jargonu bilmenize gerek yok.

✔ Sınırsız kaynaklar (Neredeyse)

HostGator, en ucuz planda bile size “ölçülmemiş” bant genişliği ve depolama alanı sunar.

Temelde ihtiyacınız olduğu kadar kaynak kullanabileceğiniz anlamına gelir. Trafikte ani bir artış olursa sorun olmaz. Bazı ortak konaklar, ödeneğinizin üzerinden geçerseniz sizden ekstra ücret talep edecektir. Ya da daha kötüsü, web siteniz kapanacak.

HostGator bulut barındırma ile bu gerçekleşmeyecek. İstediğiniz kadar içerik yükleyebilir ve alabileceğiniz kadar trafiğin tadını çıkarabilirsiniz.

FAKAT! Küçük baskıyı okumayı unutmayın. “Ölçülmemiş”, web barındırma dünyasında her zaman “sınırsız” anlamına gelmez. HostGator’un T’ye göre&Cs, “kişisel veya küçük işletme web sitelerinin normal çalışması” dahilinde bant genişliği ve depolama alanı ile sınırlı.

Web siteniz aniden bir internet hissi haline gelirse, şartlarını ihlal edebilirsiniz. Bunu söyledikten sonra, limitler cömerttir ve geçmeniz pek olası değildir. T hakkında daha fazla bilgi edinin&cs.

✔ İyi müşteri hizmeti

HostGator yılın her günü (Noel Günü bile) 7/24 müşteri hizmeti veriyor.

Canlı sohbetleri özellikle iyidir ve genellikle bu yöntemi kullanarak 15 dakika içinde birisine ulaşabilirsiniz. Sorununuz sohbet oturumu boyunca çözülemezse, destek bir bilet açmanıza yardımcı olacaktır. Daha üst düzey bir mühendis en kısa zamanda ona bakacaktır. Ayrıca, onlara ulaşmak için gerçek bir telefon numarası listelediklerinden çok etkilendim. (Bazı ev sahipleri ile çok zor bir şey).

Felaket olursa doğrudan bir telefon numarası olduğunu bilmek güzel.

HostGator ile iletişime geçin

✔ Ekstra özellikler

HostGator Bulut ayrıca bir avuç yararlı ekstra ile birlikte geliyor. Bunlar dünyanızı sarsmayacak, ama olması güzel. Özellikler arasında ücretsiz geçişler (ana bilgisayar değiştirmeyi düşünüyorsanız harika) ve ücretsiz SSL sertifikası (çevrimiçi bir mağaza kullanıyorsanız şarttır)

HostGator Bulut Paketleri

Pek çok hizmet gibi, HostGator da ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çeşitli paketler sunar. Üç aşamada gelirler: Hatchling Cloud, Baby Cloud ve Business Cloud.

Tüm paketler “ölçülmemiş” bant genişliği ve depolama alanı ve yerel önbellekleme ile gelir, ancak bakmak isteyebileceğiniz birkaç fark vardır..

Bitcatcha İndirimi

Bitcatcha okuyuculara tüm HostGator Cloud paketlerinde% 30 indirim sunmaktan memnuniyet duyuyorum. Tek yapmanız gereken, check-out sırasında aşağıdaki kodu girmektir:

% 30 indirim kodu: bitcatcha

Bu, ayda yalnızca 7,66 $ karşılığında bulut barındırma alabileceğiniz anlamına gelir (12 aylık sözleşme).

Not: Bazen HostGator kendi tanıtımlarını yapar. Yaptıklarında, bu kupon olmadan genellikle daha iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz. Sadece göz kulak olacak bir şey. Buradan daha fazla bilgi edinin.

HostGator Bulut Planları

Yavru Bulut

Maliyet: 7,66 $ * / mo $ 10,95 – 30% indirim

Düzenli olarak yoğun trafik çekmeye başlarsanız, daha fazla kaynağa erişmek için bir düğmeyi tıklayabilirsiniz. Kesinti yok, sunucu değiştirmeye veya siteyi taşımaya gerek yok.

Bebek Bulutu

Maliyet: $ 9.76 * / mo $ 13.95 -% 30 İndirim

Baby Cloud orta (ve önerilen) seçenektir. Bu paketle sınırsız alan adı elde edersiniz, bu nedenle birden fazla web siteniz veya müşterileriniz için web siteleri oluşturmanız harika olur. Baby Cloud size 4GB bellek veriyor.

İş Bulutu

Maliyet: $ 13.96 * / ay $ 19.95 -% 30 İndirim

Business Cloud birinci sınıf hizmettir. Business Cloud, Baby Cloud ve Hatchling Cloud’un tüm özelliklerine sahiptir, ancak 6GB bellek, özel bir IP ve özel bir SSL içerir.

* Fiyat 12 aylık sözleşmeye dayanmaktadır. % 30 indirim için kupon kodu “bitcatcha” kullanın. Kaydolma HostGator Bulut.

Herhangi bir olumsuzluk?

HostGator Bulut’un çeşitli pozitiflerine baktık, ama dezavantajları?

Gerçek şu ki, çok fazla yok. Ancak her ev sahibinin mükemmel olmayan bir veya iki şeyi vardır. HostGator Bulut için bunlar:

“Yakalamak” – Hemen hemen her hosting sağlayıcısının bir “yakalaması” vardır. HostGator Cloud için, bunların sınırsız olmayan “ölçülmemiş” bant genişliği ve depolamasıdır. İyi haber şu ki, kaynaklarının% 25’ini 90 saniyeden fazla kullanmıyorsanız, iyi olursunuz.

İşte bu – Gerçekten – HostGator Cloud’u birkaç ay kullandıktan sonra, henüz başka büyük dezavantajlarla karşılaşmadım.

Son düşünceler

HostGator Bulut süper hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı. Web sitesi sahiplerinin servet ödemeden bulut barındırma hizmetine erişme şansı.

% 30 indirimimizle, sadece çevrimiçi en iyi bulut barındırma anlaşması olabilir. Daha fazla bilgi için https://www.hostgator.com adresini ziyaret edin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map