SiteGround COVID-19 Yanıt Teklifi – Başlangıç ​​Planı için sadece 0,99 ABD doları / ay!

Bu COVID-19 salgını sırasında işinizi ayakta tutmakta zorlanıyorsanız, tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları bu zorlu zamanlara uyum sağlamak için değiştikçe işletmenizi çevrimiçi hale getirmeyi düşünebilirsiniz..


Favori web barındırma hizmetimiz SiteGround, işletme sahiplerinin virüs tarafından yapılan darbelerden kurtulmasına yardımcı olmak için bir teklif başlattığı için de bir web sitesi oluşturmak için gerçekten iyi bir zaman!

SiteGround’un COVID-19 Yanıt Teklifi – Ayrıntılar

siteground başlangıç ​​hosting anlaşma covid19

SiteGround, küçük işletme sahiplerinin bu belirsiz zamanlarda çevrimiçi olmalarına yardımcı olmak için özel bir teklif sunarak sosyal sorumluluk uyguluyor.

Yalnızca 0,99 ABD doları karşılığında, 3 ay boyunca SiteGround’un StartUp planına tam katkısız erişim elde edersiniz, böylece işiniz için bir web sitesi hazırlayabilirsiniz.

Bunun büyük bir anlaşma olmadığını düşünüyorsanız ve başka bir yerde ücretsiz veya çok daha ucuz web barındırma alabilirsiniz, lütfen ne kadar yanlış olduğunuzu açıklamamıza izin verin.

 • İndirim: 97% İNDİRİM (3 ay boyunca) + ÜCRETSİZ SSL!
 • Aylık ücret (ilk 3 ay): $ 0.99
 • Aylık ücret (3 ay sonra): $ 5.95 (% 50 İndirim)
 • Başlangıç ​​tarihi: ŞİMDİ CANLI!
 • Bitiş tarihi: TBA
 • Tüm detaylar:

Bu teklif neden SÜPER yararlı?!

Çevrimiçi işletmeler söz konusu olduğunda, hızın yaşamın özü olduğunu anlamalısınız.

Bu web sitesi satmak / dönüştürmek yardımcı olacak bir şeydir.

Orada ücretsiz veya daha ucuz web barındırma hizmetleri ile, ne tür bir hız alacağınız hakkında hiçbir fikriniz olmayacak ve alacağınız hizmet büyük olasılıkla şüpheli olacaktır.

SiteGround ile, işletmeler ve e-ticaret için özel olarak sunulan en hızlı web barındırma hizmetlerinden birini elde edersiniz. Bilmeliyiz, ödevimizi yaptık – derinlemesine SiteGround incelememizde kendiniz görün.

Ayrıca, web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyacağınız araç ve hizmetlerle sektördeki en bilgili ve yardımcı destek ekiplerinden birine erişebilirsiniz..

ABD dışındaki müşterileri hedefliyorsanız, SiteGround’un da 3 kıtadaki 6 veri merkezi ile arkanızda kalması, web siteniz müşterileriniz için hızlı ve çabuk yüklenecek ve bu da satışlarınız için iyi bir destek sağlayacaktır..

SiteGround’un Başlangıç ​​Planı ile gerçekte ne alacağınıza bir göz atalım:

 • 1 Web sitesi
 • 10GB SSD Depolama Alanı
 • 10.000 Aylık Ziyaret
 • Ücretsiz WordPress Kurulumu
 • Ücretsiz SSL, CDN, E-posta
 • Google Cloud ile% 100 Yenilenebilir Enerji Eşleşmesi

3 ay boyunca sadece 0,99 $ sentte, bunun dijitalleşmek isteyen işletme sahipleri için yararlı olduğunu düşünüyoruz!

3 ay sonra ne olur?

Asıl soru bu değil – 3 ay geçtikten sonra olacaklar, dünya iyileşti ve her şey tekrar anlamlı olmaya başladı?

Yeni web sitenizden elde edilen gelirin, SiteGround ile barındırmaya devam etmek isteyebileceğiniz kadar önemli olduğunu fark ederseniz, bunu ayda yalnızca 5,95 TL indirimli fiyatla yapabilirsiniz – bu normal fiyatlarının% 50’si kadardır!

Devam etmek istemiyorsanız, sorun değil – sadece hesabınızı sonlandırın ve hayat devam ediyor.

COVID-19 Ekonomiyi Dizlerine Getirdi

Eğer bir kayanın altında yaşamıyorsanız, COVID-19’un ekonomiyi HARD’a vurduğunu bilirsiniz, çünkü çoğu ülke hastalığın daha fazla yayılmasını önlemek için kilitlenmeye başlar.

İnsanlar evlerinin güvenliğini terk etmekten korkuyor, bu da alışveriş yapan panik satın alırken birçok tuğla ve harç işini yüksek ve kuru bırakıyor ve sonra… aniden duruyor.

Durum o kadar kötü ki, bazıları salgını resesyona benzetmişti ve hükümetin teşvik paketleri, karantinada ekonominin devam etmesine yardımcı olmak için yeterli olmayabileceğinden daha fazla anlaşamadık..

Amerika’da, canlı spor etkinlikleri iptal edildiğinden spor eğlenceleri durma noktasına geldi. Japonya Olimpiyatları 2021’e ertelemeyi kabul etti ve bu da büyük kayıplara neden olacak ve 100’den fazla ülke seyahat kısıtlamalarıyla tokatlandığından, havayolları havayolları keserken seyahat en zor sektörlerden biri olmaya devam ediyor.

İnsanlar işsiz, işletmeler açık kalmayacak mı bilmiyorlar çünkü müşteriler harcama yapmıyor ve ekonomi büyük bir durgunluğun eşiğinde.

Kısacası, bu günlerin sonu, çocuklar.

Ama hepsi kayıp değil!

Tüm umutsuzluğun ve umutsuzluğun ortasında, dünyanın geri kalanı kendilerini karantina altında tuttukça bazı endüstriler ve işletmeler gelişiyor.

İnsanlar virüsü uzak tutmak için kendilerini kilitleyebilirler, ancak yine de sarf malzemelerine ihtiyaç duyarlar. İhtiyaçları değişmeyecek, ancak alışveriş alışkanlıkları değişecek.

Amazon, satışlarda o kadar büyük bir artış gördü ki, artan taleple başa çıkabilmek için 100 bin yeni işçi işe almak zorunda kaldılar.

Bir gıda dağıtım hizmeti olan Ocado.com, bazı temel işleri tamamlamaları için hizmetleri geçici olarak durdurmak zorunda kaldıkları “sadece şaşırtıcı miktarda trafik” yaşıyor.

İnsanlar aynı zamanda sosyal uzaklaşma çözümleri de arıyorlar, bu nedenle Çin’deki bölgesel hükümetler gıda dağıtım robotları gibi insansız dağıtım çözümlerinin geliştirilmesini istiyorlar.!

COVID-19 salgını, insanların satın alma şekillerini değiştirmelerine neden oluyor, sadece hayatta kalmak için daha yeni teknolojiyi benimsemeye zorluyor.

Stanford İşletme Enstitüsü’nden Teknoloji Ekonomisi Profesörü Susan Athey’e göre, bu yeni oluşan alışkanlıklar küresel tehdit öldükten çok sonra değişecek.

Yakın bir yerde bir aşı gelişmemiş ve dünya birkaç ay kilitlenmeye başlamışken, küçük işletmelerin değişen ekonomik duruma uyum sağlamaları ve önümüzdeki sezonda hayatta kalacaklarsa çevrimiçi olmaya başlaması gerekecek.

Şirketler yardım etmeye başlıyor!

Günlerce panik satın aldıktan ve bencilce “ilk ben” davranışından sonra (tuvalet kağıdını biriktirdiğinizi biliyoruz!), İnsanlar bir tür sosyal sorumluluk uygulamadan kimsenin hayatta kalamayacağını anlamaya başlıyor.

Bu ekonomik ve sosyal erimenin üstesinden gelmenin tek yolu, birbirlerine karşı kolektif özverili iyilik eylemleridir..

Şirketler ekonomiyi sürdürme umuduyla toplumlara geri dönmeye ve evlerimiz etkili bir şekilde hapishanelere dönüştükçe bize yardım etmeye başlıyor.

Her zaman popüler olan Uber Eats, bağımsız restoran sahiplerinin ABD ve Kanada’da başlarını suyun üstünde tutmasına yardımcı olmak için ücretsiz teslimatlar sunarak hızlanıyor, bankalar virüsün etkilediği kişilere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar..

Sonuç: Siz Yaparken SiteGround Teklifini Alın!

Bu özel COVID-19 Yanıt Teklifi, SiteGround’dan alacağınız en iyi tekliflerden biridir. Onlar neredeyse hiç fiyatlarını düşürmek ve sadece 0,99 $ için hosting 3 tam ay pratik ücretsiz.

Fiyat etiketinin temel olarak serbest yükleyicileri savuşturmak için orada olduğunu ve tüm paylaşılan barındırma kullanıcılarının bildiği hız ve hizmetten yararlanmaları için yeterli kaynak bulunduğunu varsayıyoruz..

Dolayısıyla, işletmeniz için bir web sitesi başlatma konusunda karar verdiyseniz, çitin hızlı bir şekilde çıkarılmasını öneririz, çünkü yakın zamanda böyle bir teklif bulamayacaksınız.

Bir dahaki sefere kadar güvende kalın!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map