Hosting A2

Hosting A2

https://www.a2hosting.com/

tl; dr

A2 Hosting jest jednym z najszybszych hostingu w sieci! Uwielbiamy ich funkcje, a zwłaszcza wygodę ich optymalizacji A2. Czat na żywo jest niespójny i wymaga poprawy, ale ogólnie jest bardzo dobrym gospodarzem!

A2 Hosting Recenzje – 9 plusów & 1 Con (Testowana szybkość serwera & Uptime nagrane na naszych 2 stronach testowych!)

A2 Hosting to uwielbiająca rozrywkę firma hostingowa, która powstała w 2011 roku. Początkowo nazwali się Iniquinet, ale po kilku latach działalności podjęli prawdopodobnie najlepszy ruch biznesowy, jaki kiedykolwiek mogli zrobić – zmienili nazwę na A2 Hosting (przepraszam, ale Iniquinet naprawdę nie był zbyt dobrym nazwiskiem!).

Nazwany na cześć rodzinnego miasta założyciela (Ann Arbor, Michigan) dyrektor generalny zapewnia doskonałą obsługę swoich klientów, zachowując jednocześnie rozrywkową, lekką kulturę firmy.

Niedawno słyszeliśmy, jak ludzie śpiewają pochwały o swoich planach hostingowych, więc kupiliśmy sobie konto Swift i Turbo, aby zobaczyć, jak sobie radzą, i wiesz, co?

Jesteśmy z nich cholernie zadowoleni.

Być może słyszeliście o ich całodobowej służbie dla guru (ich guru mogli spędzać zbyt długo na medytacji – więcej o tym później!)

Ludzie mogliby wychwalać ich nieograniczone korzyści.

Wdrożyli wiele funkcji i dodatków, które zapewnią zadowolenie klientów, ale tak naprawdę jest to cały szybki pakiet, wygodnie wyposażony w funkcje zapewniające jakość życia, który naprawdę pozostawia konkurencję zjadającym kurz.

W rzeczywistości po poważnych testach i testach porównawczych czujemy, że hosting A2 zdecydowanie zasługuje na swoje miejsce na stole dużych chłopców.

Oto lista rzeczy, które kochamy w hostingu A2, i kilka rzeczy, których nie zrobiliśmy.

Uwaga

Nasze dwie strony testowe to a2turbohosted.com i a2sghosted.com. Ten pierwszy hostowany jest z A2 Turbo w ich centrum danych w Michigan; podczas gdy ten drugi jest obsługiwany przez A2 Swift w ich centrum danych w Singapurze.

Co lubimy w hostingu A2

1. Hosting A2 jest SZYBKI!

Hosting A2

Tutaj na Bitcatcha.com wszyscy szalejemy za SPEED. Im szybciej host może wykonać, tym lepiej będą w naszych książkach. Widzisz, jeśli chodzi o firmy internetowe, rozumiemy, że szybkość jest wszystkim i liczy się każda milisekunda.

Po prostu zanotuj czas potrzebny do mrugnięcia.

To około 400 milisekund.

Webhost musi odpowiedzieć na żądanie w POŁOWIE, aby uznać go za skuteczny (co jest zalecaną prędkością Google – 200 ms), a dane muszą zostać przesłane na ekran klienta w mniej więcej tym samym czasie, ponieważ wszystko jest wolniejsze niż spowoduje to, że potencjalny klient przestanie być klientem, ponieważ zbyt się nudził i postanowił odwiedzić inną, szybszą, bardziej efektywną stronę.

Mówiąc o skuteczności, Hosting A2 jest BARDZO skuteczny i szybki.

Nasze dwa witryny testowe – A2SGHosted.com (hostowane w A2 Singapore, Swift) i A2TurboHosted.com (hostowane w A2 Michigan, Turbo) – poddaliśmy intensywnemu testowi szybkości serwera i byliśmy bardzo zadowoleni z wyników, które powróciły.

Testowaliśmy czasy odpowiedzi między lokalizacją serwera pingowaną z 8 różnych pozycji na całym świecie. Następnie uśredniliśmy te liczby i uszeregowaliśmy hostów internetowych na podstawie ich wydajności.

Zalecany czas reakcji Google to 200 ms (im mniej, tym lepiej). Zatem wszystko poniżej 180 ms ma pozycję A +; 181 ms – 210 ms zajmuje miejsce A; 211 ms – 220 ms jest w rankingu B +; 221 ms – 240 ms jest w rankingu B itd. I tak dalej.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo

172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms

Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy

163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

A2SGHosted.com (Centrum danych: Singapur, Plan: Szybki) Średnia prędkość: 173,2 ms – Zobacz pełny wynik

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo

63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms

Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy

433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

A2TurboHosted.com (Centrum danych: Michigan, Plan: Turbo) Średnia prędkość: 149,8 ms – Zobacz pełny wynik

Wyniki testu szybkości konta serwera Turbo i serwera kont Turbo powróciły do ​​rangi A +, Swift ze średnią światową 173 ms, a Turbo nieco szybciej przy 149 ms.

To prawda, że ​​nie są to najszybsze prędkości reakcji serwerów, jakie widzieliśmy, ale każdy hosting, który uzyskał ocenę A +, jest uważany w naszych książkach za cholernie dobry. W połączeniu z listą luksusowych funkcji A2 mamy złotego medalistę w dziedzinie hostingu.

2. Super Fast Turbo Servers

Plan Turbo A2 Hostingu zawiera tajną broń – ich serwery Turbo. Twierdzą, że witryny hostowane na ich serwerach Turbo mogą ładować się 20 razy szybciej niż zwykłe witryny, ponieważ ograniczają liczbę użytkowników na serwer i najwyraźniej serwery są bardziej wydajne w obsłudze połączeń.

(Oficjalny film porównawczy autorstwa A2 Hosting)

Przeprowadziliśmy własne testy ładowania strony przy użyciu WebPageTest.org, aby zobaczyć, jak to prawda (szybka strona testowa pingowana z Singapuru, strona testowa Turbo pingowana z Chicago, żeby być uczciwym)

Szybka prędkość ładowania witryny testowej

Szybki: strona ładuje się w 1,066 sekundy – Zobacz pełny wynik

Prędkość ładowania witryny testowej Turbo

Turbo: Witryna ładuje się w 0,981 sekundy – Zobacz pełny wynik

Całkowite załadowanie zajęło stronie Swift 1,066 sekundy, natomiast witryna Turbo ukończyła dokument w zaledwie 0,981 sekundy. To zdecydowanie poprawa i podejrzewamy, że zauważymy większą rozbieżność między szybkościami ładowania strony, jeśli witryny są cięższe.

3. Szybkie ładowanie dzięki pamięci SSD

Wszystkie wspólne plany hostingowe A2 są dostarczane z dyskiem SSD, który naprawdę przyczynia się do ich szybkich prędkości ładowania. Może ci się wydawać, że to nie jest wielka sprawa, ale zapewniam cię, dość duża jest ta sprawa.

Witryna spowolniona o zaledwie 1 sekundę utraci utrzymanie klientów, co spowoduje ogromną utratę sprzedaży.

Dyski SSD są około 30% szybsze niż zwykłe dyski twarde, więc za każdym razem, gdy widzimy dyski SSD jako opcje przechowywania w hostingu, kąciki ust wyginają się w górę w oczekiwaniu na bardzo szybkie prędkości ładowania.

Sprawdź ten test szybkości rozruchu systemu Windows, aby zobaczyć przykład różnicy prędkości między dyskami SSD i HDD.

4. Gwarancja 99,9% czasu sprawności

Czym dokładnie jest czas pracy?

Jedna z definicji „czasu pracy” według Wikipedii jest bezpośrednim przeciwieństwem przestojów. Tak, to bardzo pomocne.

Zasadniczo czas pracy to czas, przez jaki Twoja witryna była otwarta i dostępna dla Twoich cennych klientów. Ponieważ uzyskanie 100% czasu działania jest praktycznie niemożliwe, większość hostów internetowych decyduje się na zapewnienie 99,9% czasu działania.

Różnica między hostingiem A2 a resztą polega na tym, że A2 gwarantuje 99,9% czasu sprawności. Jeśli w Twojej witrynie wystąpią nieplanowane przestoje w ponad 0,1% całkowitego czasu miesięcznie, A2 zapewni kredyt w wysokości 5% od kwoty wypłacanej miesięcznie za każdą godzinę awarii witryny z powodu awarii sieci wewnętrznej lub sprzętu.

A2 Zobowiązanie do sprawnego działania

Oczywiście nie dotyczy to ataków DDoS, problemów dostawców usług internetowych ani problemów spowodowanych przez siły zewnętrzne, ale jesteśmy bardzo zadowoleni, że ta gwarancja jest na początek – ich zaufanie do czasu działania wzbudza zaufanie do nas!

Oto dane śledzenia z naszych witryn testowych, śledzone za pomocą uptimerobot.com. Oba liczniki poniżej są stale aktualizowane.

Czas bezczynności od października 2017 r

99,91%

* A2SGHosted.com (centrum danych: Singapur, plan: Swift)

Czas bezczynności od marca 2018 r

100%

* A2TurboHosted.com (Centrum danych: Michigan, Plan: Turbo)

5. Nieograniczone funkcje

Firmy internetowe nie różnią się niczym od zwykłych firm w tym sensie, że zawsze szukamy sposobów na utrzymanie niskich kosztów. To naprawdę denerwujące, gdy musimy rozłożyć dodatkowe koszty, jeśli chcemy innej domeny lub dodać adres e-mail.

Dzięki A2 Hosting ten pisarz był bardzo szczęśliwy, widząc wiele nieograniczonych funkcji zarówno na kontach Swift, jak i Turbo.

 • Nieograniczone strony internetowe
 • Nieograniczona liczba baz danych
 • Nieograniczone miejsce na przechowywanie danych w RAID 10
 • Nieograniczone transfery
 • Nieograniczone adresy e-mail
 • Nieograniczone poddomeny, zaparkowane domeny i domeny Addon

To tylko nieograniczone funkcje. Chcesz zobaczyć, co otrzymujemy ZA DARMO?

 • Zwiększenie prędkości SSD
 • Optymalizator Railgun (do 143% wyższe prędkości ładowania HTML – tylko plan Turbo)
 • Migracja witryny
 • Narzędzie ulepszonego bezpieczeństwa Patchman
 • Zarządzanie DNS

Pomiędzy darmowymi i nieograniczonymi korzyściami w końcu zdaliśmy sobie sprawę, jak to jest być traktowanym jak król. Najlepsze jest to, że w ogóle nie musieliśmy się martwić o żadne dodatkowe koszty!

6. Wsparcie Guru 24/7/365

Każda szanowana firma hostingowa wie, że kluczem do sukcesu w tym biznesie jest solidny zespół wsparcia. Cała szybkość i sprzęt na świecie nie przyniosą wiele korzyści klientom, jeśli w pobliżu nie będzie nikogo, kto pomógłby im rozwiązać problemy.

A2 sprytnie oznaczył swój zespół wsparcia jako Gurus, ekspertów technicznych, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem, jaki możesz mieć o dowolnej godzinie.

Nasze doświadczenie z nimi było całkiem przyjemne, nasze bilety zostały rozwiązane dość szybko, a guru, z którym rozmawiałem na czacie na żywo, był przyjazny, kompetentny i pomocny.

Jedyny problem, jaki miałem, polegał na tym, że połączenie z agentem trwało trochę dłużej niż zwykle, ale nie powinno to stanowić problemu, gdy A2 zatrudni więcej pracowników wsparcia. Porozmawiamy więcej o tym problemie poniżej.

7. Lokalizacje centrów danych w celu szybszego dostarczania danych

Lokalizacje centrów danych firm hostingowych są absolutnie kluczowe dla szybkiego czasu ładowania. Bez względu na rodzaj technologii lub sprzętu firmy hostingowe, jeśli chodzi o szybkość dostarczania danych, chodzi o to, jak blisko centra danych są do docelowych klientów.

Jeśli kierujesz reklamy do Singapuru, a Twoja witryna jest hostowana w centrum danych w Ameryce Północnej, Twoje dane będą musiały podróżować dość długo, aby dotrzeć do ekranów klientów (co oznacza, że ​​będzie wolno się ładować), a czasami to po prostu nie do wykonania pracy.

4 lokalizacje centrów danych z A2 Hosting

Podczas gdy większość firm hostingowych ma tylko centra danych w USA, A2 hosting ma 4 centra danych na całym świecie, 2 w Ameryce, 1 w Amsterdamie i 1 więcej w Singapurze.

W ten sposób A2 obejmuje Amerykę, Europę i Azję – wystarczy wybrać najbliższe centrum danych, aby hostować witrynę w stosunku do klientów, a oni będą mogli cieszyć się szybkimi prędkościami ładowania.

Śmieszny fakt

A2 Hosting jest uznawany za jeden z najlepszych hostingu stron internetowych w Singapurze. .

8. Zoptymalizowane oprogramowanie A2

Niektórzy z nas lubią ulepszać nasze oprogramowanie, majstrować przy ustawieniach, aby wycisnąć każdą kroplę wydajności. Inni, tacy jak ja, wolą, aby wszystko działało od razu po wyjęciu z pudełka z najlepszymi możliwymi ustawieniami.

Dzięki tej funkcji A2 Hosting naprawdę przewyższa swoją wagę, a ustawienia oprogramowania są wstępnie dostrojone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i najwyższą wydajność. Obecnie ta opcja optymalizacji może być stosowana w popularnych programach takich jak WordPress, PrestaShop, Drupal i Joomla, co oznacza, że ​​nie musimy się martwić szybkościami ładowania strony – innymi słowy A2 „eliminuje zgadywanie aby uzyskać najszybsze ładowanie stron i najbezpieczniejsze ustawienia ”, co pozwala nam prowadzić firmę bez żadnych zmartwień.

Optymalizacje A2

Aby dać przybliżony obraz tego, o ile lepsze jest oprogramowanie dzięki zoptymalizowanemu oprogramowaniu A2, zoptymalizowany WordPress działa do 6 razy szybciej w porównaniu do niezoptymalizowanych witryn!

Wrzucili nawet do swojego zoptymalizowanego akceleratora strony A2 dla użytkowników z planem Turbo, który ma wstępnie skonfigurowane opcje buforowania, które pomogą Twojej stronie ładować się szybciej. Masz 3 opcje buforowania:

 • Turbo Cache – do 20x szybszych prędkości ładowania
 • OPcache / APC – skraca czas odpowiedzi strony php o połowę
 • Memcached – przechowuje dane w pamięci do szybkiego wyszukiwania

Przeprowadziliśmy kilka drobnych testów szybkości ładowania strony z włączoną i wyłączoną funkcją Turbo Cache, a oto wyniki:

Turbo Cache OFF – Zobacz pełny wynik

Turbo Cache ON – Zobacz pełny wynik

Ogólnie poprawiono szybkość ładowania strony z włączoną funkcją Turbo Cache, ale nie jest ona 20-krotnie szybsza, jak w reklamie – może to być spowodowane tym, że nasza strona testowa jest super lekka i nie ma za wiele.

Nawet wtedy jest tu kilka milisekund wygolonych tu i tam przy włączonej Turbo Cache. Może to nie wydawać się wiele, ale wszystko to składa się na szybkość ładowania strony.

Jeśli w Twojej witrynie jest dużo zdjęć, prawdopodobnie naprawdę zobaczysz, że w grę wchodzą 20-krotnie szybsze prędkości ładowania.

Byliśmy również w stanie łatwo zainstalować nasze ulubione oprogramowanie dzięki obsłudze konfiguracji A2 za pomocą jednego kliknięcia. Było to bardzo wygodne i przydatne, zwłaszcza jeśli chodzi o instalację liczników kas dla witryn e-commerce.

9. Intuicyjny interfejs użytkownika do logowania klienta

Poruszanie się po interfejsie logowania A2 wydawało się takie proste i naturalne. Oczywiście zwrócili dużą uwagę na wrażenia użytkownika, czyniąc wszystko intuicyjnym i wygodnym w użyciu.

Panel górny konta A2

Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na górnym panelu, wyraźnie ułożonym w kontrastowych kolorach.

Główny interfejs konta A2

Wszystko jest tam, gdzie można się tego spodziewać, z paskiem wyszukiwania widocznym w środku, abyś mógł przejrzeć imponujące artykuły z bazy wiedzy.

Używając go, wydaje się naturalny, kombinacja kolorów jest przyjemna, nie szkodzi oczom, a wszystkie ważne linki i ikony wyróżniają się, więc nigdy nie musisz na nie szukać zbyt mocno.

Krótko mówiąc, kochamy interfejs użytkownika!

Czego nie lubiliśmy w hostingu A2

Tak jak nam się podobało Turbo Plan A2 Hosting, kłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że nie mają żadnych wad.

Wsparcie Guru jest bardzo pomocne, ale może być trochę powolne

Skontaktowaliśmy się z obsługą czatu na żywo, aby poprosić o pomoc w niektórych drobnych problemach, które napotkaliśmy, i okazało się, że są bardzo cierpliwi, pomocni i kompetentni. To, co nas frustrowało, to czas oczekiwania w kolejce; połączenie z kimś trwało trochę dłużej.

Wsparcie A2

(Zrzut ekranu zrobiony po odczekaniu 22 minut)

Kiedy już przeszliśmy, byli naprawdę pomocni i skuteczni w rozwiązywaniu naszych problemów, ale zauważyliśmy, że wydają się trochę za mało personelu. Guru, z którymi się połącziliśmy, byli ekspertami w swojej dziedzinie, ale wygląda na to, że zajmowali się 2-3 różnymi prośbami na raz, więc zajęło im to trochę czasu, aby odpowiedzieć nam.

Krótko mówiąc, szybkość wsparcia jest niespójna, ale owocna. Gdy zatrudnią więcej pracowników pomocy technicznej, którzy pomagają w czasie reakcji, będą mieli jeden z najlepszych zespołów wsparcia w branży.

A2 Plany i funkcje hostingu

Opcje hosta współdzielonego

Wspólne plany hostingu A2 dostępne są w 3 rozmiarach – Lite, Swift i Turbo.

Plan Lite jest najbardziej podstawowym z nich wszystkich, dając dostęp do tylko 1 strony internetowej i 5 baz danych za jedyne 4,40 USD miesięcznie.

Plan Swift zapewnia wszystkie zalety planu Lite, ale z nieograniczoną liczbą stron internetowych i baz danych w cenie 5,39 USD miesięcznie (tylko 0,99 USD więcej niż lite!)

Last but not least, plan Turbo jest ich najszybszym planem, z tymi samymi zaletami i funkcjami Swift, ale z Turbo Servers – (do 20 razy szybciej) i funkcjami zoptymalizowanymi dla A2. Ten abonament kosztuje 10,29 USD miesięcznie. Jeśli szukasz dużego przyspieszenia. Musisz sam zdecydować, czy zwiększenie prędkości jest warte dodatkowej gotówki.

LiteSwiftTurbo
Miejsce na dyskuUnlimitedUnlimitedUnlimited
Liczba witryn 1 Nieograniczony Nieograniczony
Serwer Turbo Nie Nie Tak
Darmowe SSL & SSD Tak Tak Tak
Cena / miesięczna4,40 *$5,39 * 10,29 *

* Specjalna cena wprowadzająca. 50% zniżki od zwykłej ceny.

Pod względem ceny w porównaniu z SiteGround (naszym ulubionym hostem do tej pory!) Nie zobaczysz dużej różnicy, ale musisz zdecydować, czy wolisz funkcje czy szybkość – A2 ma lepsze bezpłatne i nieograniczone korzyści, podczas gdy SiteGround ma znacznie szybsze prędkości serwera.

Wszystkie plany mają gwarancję dostępności przez 99,9% czasu, ale jeszcze bardziej interesujące jest to, że te wspólne opcje mają Obsługiwane Node.Js, funkcja zwykle zarezerwowana tylko dla VPS!

Opcje planu sprzedawcy

Jeśli chodzi o hosting dla sprzedawców, masz do wyboru 4 opcje – brązowy, srebrny, złoty i platynowy.

Koszty wahają się od 14,91 USD miesięcznie dla Brązu do 42,23 USD miesięcznie dla Platyny, możesz wybrać na podstawie zasobów potrzebnych dla swoich korporacji handlowych.

Wszystkie plany sprzedawców są dostarczane z panelem sterowania Plesk, bezpłatnym kontem sprzedawcy eNom i gwarancją zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Plany srebrny, złoty i platynowy są również dostarczane z bezpłatnym WHMCS.

Opcje VPS

Jeśli szukasz hostingu VPS, A2 ma do wyboru kilka zarządzanych, niezarządzanych i podstawowych opcji hostingu VPS. Możesz dostosować swoje serwery, wybierając to, czego potrzebujesz i kontrolować tylko to, za co płacisz. Idealny dla tych, którzy konkretnego hostingu!

Jak A2 Hosting przeciwstawia się konkurencji?

Jak możemy nazwać to szczegółową recenzją bez przeprowadzania przynajmniej testów czasu odpowiedzi serwera między gwiazdą show a konkurentami? W końcu czas reakcji serwera odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu lub zrywaniu firmy (np. Zwróć uwagę na to, ile razy odwróciłeś się od witryny tylko dlatego, że odpowiedź zajęła zbyt dużo czasu).

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

Przyjrzeliśmy się planowi Swift A2 i porównaliśmy je z naszym ulubionym planem hostingowym SiteGround (Bitcatcha.com jest z nimi hostowany!) Plan GrowBig i oto, co odkryliśmy.

Zgodnie z planami Shared WordPress oba hosty internetowe mają swoje własne zalety związane z WordPress. Niektóre funkcje są nazywane inaczej, ale są tworzone w tym samym celu, podczas gdy inne są unikalne w planach.

Swift plan A2 ma:

 • Automatyczna instalacja i konfiguracja WordPress
 • Łatwy w użyciu Inscenizacja
 • Zoptymalizowane buforowanie A2
 • Proste kopie zapasowe WordPress
 • Automatyczne aktualizacje WordPress Core & łatki
 • Funkcje przyjazne dla programistów, takie jak WP-CLI, SSH, Git itp

Plan Growbig SiteGround ma:

 • Instalator 1-Click
 • Automatyczne aktualizacje WordPress
 • Włączono WP-CLI
 • SuperCacher
 • Inscenizacja WordPress
 • Wstępnie zainstalowany Git

Należy pamiętać, że chociaż Swift i GrowBig są umiarkowanym pakietem marki hostingu, wydaje się, że GrowBig zapewnia większe korzyści prędkości, ponieważ ich funkcja SuperCacher (ulepszone buforowanie) jest dostępna od samego początku, podczas gdy użytkownicy A2 będą musieli przejść na plan Turbo, aby ciesz się ich serwerami Turbo.

Uważamy, że to samo daje SiteGround przewagę pod względem wartości – w przybliżeniu ta sama cena, ale z lepszym czasem ładowania.

Następnie przetestowaliśmy dwa plany czasów odpowiedzi serwera za pomocą naszego własnego narzędzia do sprawdzania szybkości serwera. Sprawdź wyniki poniżej:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
Lokalizacja serweraSingaporeSingapore
US (W) 172 ms 211 ms
US (E) 212 ms 215 ms
Londyn 278 ms 180 ms
Singapore6 ms3 ms
Sao Paulo316 ms351 ms
Bangalore163 ms66 ms
Sydney141 ms95 ms
Japonia 67 ms70 ms
Kanada 218 ms 240 ms
Niemcy 159 ms 168 ms
Średnia światowa 173,2 ms 159,9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Test Site
Pełne wyniki

Ponieważ centra danych tych dwóch marek znajdują się w Singapurze, nie jest zaskoczeniem, że wypadły one wyjątkowo dobrze w Azji, a SiteGround jest nieco szybszy między nimi.

Ogólnie rzecz biorąc, oba hosty radziły sobie wyjątkowo dobrze z planem Swift A2 przy średniej światowej 173 ms, w porównaniu z szybszymi serwerami SiteGround przy średniej światowej 160 ms, co daje obu z nich upragniony ranking A +.

Przy obu tych planach w podobnej cenie (SiteGround GrowBig za 5,95 USD i A2 Swift nieco niższy za 5,39 USD miesięcznie) wydaje się, że A2 Hosting ma lepszą ofertę.

Jednak A2 może nie być tak szybki jak SiteGround, ale są one rzeczywiście dość szybkie i mają nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.

Plan zasilania A2 Turbo VS Inmotion Hosting

Następnie porównaliśmy plan Turbo A2 (ich najdroższy plan) z planem mocy Inmotion Hosting (ich plan średniej ceny). Wydaje się, że są ze sobą w bezpośredniej konkurencji, o czym świadczą błędy wskazane w swoich planach.

Oba te plany zawierają wiele nieograniczonych korzyści, co jest miłe, ale Inmotion Hosting wydaje się mieć więcej ograniczeń w swoich funkcjach – nie jest to naprawdę zaskoczone, biorąc pod uwagę różnicę w cenie.

A2 Hosting Turbo:

 • Nieograniczone strony internetowe
 • Nieograniczona liczba baz danych
 • Nieograniczone miejsce na przechowywanie danych w RAID 10
 • nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone e-maile

Moc hostingu Inmotion:

 • 6 stron internetowych
 • 50 wszystkich baz danych
 • Nieograniczone miejsce na dane
 • nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone e-maile

A2 TurboInmotion Power
Lokalizacja serwera Michigan, US Los Angeles, USA
US (W) 63 ms2 ms
US (E) 10 ms53 ms
Londyn 129 ms 322 ms
Singapur 234 ms 178 ms
Sao Paulo 145 ms 172 ms
Bangalore433 ms514 ms
Sydney214 ms153 ms
Japonia 147 ms 109 ms
Kanada 13 ms67 ms
Niemcy110 ms149 ms
Średnia światowa 149,8 ms 171,9 ms
Pełne wyniki

Centrum danych firmy Inmotion znajduje się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, a A2 w ich wschodniej części. Oba wypadły wyjątkowo dobrze, zajmując miejsce A ze światową średnią Inmotion na poziomie 171 ms vs. 149 ms.

Inmotion spadł powyżej 200 ms przy pingach z Londynu i Indii, podczas gdy A2 spadł powyżej 200 ms w Singapurze, Indiach i Sydney.

Jeśli kierujesz reklamy na rynki amerykańskie, Inmotion ma 2 centra danych w USA (1 wschód, 1 zachód), z których możesz wybierać, a także 2 centra danych, jeśli zdecydujesz się na A2 Turbo (Michigan i Arizona).

Wnioski: Czy A2 jest hostem Solidna witryna internetowa?

Można śmiało powiedzieć, że A2 Hosting to solidna marka hostingowa.

Nie są najszybszym hostem w sieci (działali wolniej niż konkurencja), ale nie są też powolni – zarówno ich plany Swift, jak i Turbo dały średni czas reakcji poniżej 180 ms, co daje im silny ranking A +.

Brakuje im prędkości (nie mogę wystarczająco podkreślić, że A2 jest naprawdę cholernie szybki, tylko nie tak szybki jak konkurenci w tym samym przedziale), nadrabiają wygodą i nieograniczonymi funkcjami.

Funkcja zoptymalizowanego oprogramowania A2 i konfiguracja 1-Click to oszczędność czasu, pozwalająca zapracowanym właścicielom firm na wygodne skonfigurowanie witryny z możliwie najbardziej zoptymalizowanymi ustawieniami.

Ceny A2 są w rzeczywistości dość przyzwoite w przypadku planu Swift, ale jeśli chcesz szybszych prędkości, możesz zdecydować się na plan Turbo, ale w rzeczywistości jest dość drogi.

Niemniej jednak A2 Hosting jest pełen naprawdę dobrych funkcji, które ułatwiają nam życie. Szkoda, że ​​obsługa czatu na żywo jest trochę niespójna, ale jeśli możesz to przeoczyć, są doskonałą marką do hostowania Twojej witryny.

Jeśli chcesz hostować nieograniczoną liczbę witryn i kont e-mail z przyzwoitą prędkością, nie szukaj dalej niż A2 Hosting.

Kluczowe cechy

 • ✓ Nieograniczone miejsce na dane
 • ✓ Nieograniczona przepustowość
 • ✓ TurboServer – 20x szybciej
 • ✓ Wstępnie dostrojony pod kątem bezpieczeństwa
 • ✓ 99,9% Guar Uptime.
 • ✓ cPanel & Dostęp SSH
 • ✓ Obsługiwane Node.js

Polecane dla

 • • WordPress
 • • e-handel
 • • Joomla, Drupal
 • • Lokalny biznes
 • • Profesjonalny blog
 • • Witryna o dużym ruchu

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me