Hosting A2

Hosting A2

https://www.a2hosting.com/

tl; dr

A2 Hosting je jedným z rýchlych webhostingov okolo! Milujeme ich vlastnosti, najmä pohodlie ich optimalizácie A2. Živý chat je nekonzistentný a je potrebné ho vylepšiť, celkovo však veľmi dobrý hostiteľ!

Recenzie hostingu A2 – 9 profesionálov & 1 Con (testovaná rýchlosť servera & Nahratie dostupnosti na našich 2 testovacích stránkach!)

A2 Hosting je webhostingová spoločnosť milujúca zábavu, ktorá vznikla už v roku 2011. Spočiatku sa menovali Iniquinet, ale po niekoľkých rokoch podnikania podnikli to, čo bolo možno najlepším obchodným krokom, aký kedy mohli urobiť – rebrandovali sa ako hostitelia A2 (prepáčte, ale Iniquinet v skutočnosti nebol veľmi dobrý názov!).

Generálny riaditeľ, pomenovaný po rodnom meste zakladateľa (Ann Arbor, Michigan), dokáže svojim zákazníkom poskytnúť vynikajúce služby a zároveň zachovať zábavnú a ľahkú firemnú kultúru..

Nedávno sme počuli, ako ľudia spievajú chvály o svojich plánoch webhostingu, a tak sme išli ďalej a kúpili sme si účet Swift a Turbo, aby sme videli, ako si hrajú, a viete čo?

Sme s nimi pekne spokojní.

Možno ste už počuli o ich nepretržitej službe guruov (ich guruovia možno strávili príliš dlho meditáciou – viac o tom neskôr!)

Ľudia sa mohli chváliť za svoje neobmedzené výhody.

Implementovali mnoho funkcií a výhod, vďaka ktorým budú zákazníci spokojní, ale skutočne je to celý rýchly balík, pohodlne zabalený do funkcií kvality života, ktoré skutočne nechávajú konkurenciu jesť prach.

Po serióznom testovaní a porovnávaní sme skutočne presvedčení, že hosting A2 si určite zaslúži svoje miesto na stole veľkých chlapcov.

Tu je zoznam vecí, ktoré máme radi pri hostovaní A2, a pár vecí, ktoré sme neurobili.

Poznámka

Naše dve testovacie stránky sú a2turbohosted.com a a2sghosted.com. Prvý z nich je hostiteľom A2 Turbo v ich Michiganskom dátovom centre; zatiaľ čo hostiteľom hostiteľa je A2 Swift v ich singapurskom dátovom centre.

Čo sa nám páči na hostovaní A2

1. Hosting A2 je RÝCHLY!

Hosting A2

Na stránkach Bitcatcha.com sme všetci zbláznení do SPEED. Čím rýchlejšie dokáže webový hostiteľ, tým lepšie sú v našich knihách. Uvidíte, že pokiaľ ide o online obchody, chápeme, že rýchlosť je všetko a každú milisekundu.

Zaznamenajte si čas, ktorý musíte zablikať.

To je približne 400 milisekúnd.

Webhosting musí odpovedať na požiadavku v HALF, aby bol tento čas považovaný za efektívny (čo je odporúčaná rýchlosť spoločnosti Google – 200 ms), a vaše údaje je potrebné preniesť na obrazovku zákazníka v približne rovnakom čase, pretože všetko je pomalšie ako ktoré spôsobia, že váš potenciálny zákazník už nebude zákazníkom, pretože sa príliš nudil a rozhodol sa navštíviť inú rýchlejšiu a efektívnejšiu stránku..

Keď už hovoríme o efektívnosti, hosting A2 je VEĽMI efektívny a rýchly.

Naše dve testovacie stránky – A2SGHosted.com (hostené v A2 Singapure, Swift) a A2TurboHosted.com (hostené v A2 Michigan, Turbo) – prostredníctvom nášho intenzívneho testu rýchlosti servera sme boli spokojní a boli sme veľmi spokojní s výsledkami, ktoré sa vrátili.

Testovali sme časy odozvy medzi polohou servera pingovanou z 8 rôznych pozícií po celom svete. Potom sme spriemerovali tieto čísla a hodnotili webhostingov podľa ich výkonnosti.

Odporúčaná doba odozvy spoločnosti Google je 200 ms (nižšia je lepšia). Čokoľvek pod 180 ms sa teda hodnotí ako A +; 181 ms – 210 ms sa označuje ako A; 211 ms – 220 ms sa hodnotí ako B +; 221 ms – 240 ms sa hodnotí ako B a tak ďalej a tak ďalej.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

A2SGHosted.com (Datecenter: Singapore, Plan: Swift) Priemerná rýchlosť: 173,2 ms – Zobraziť celý výsledok

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

A2TurboHosted.com (Datecenter: Michigan, Plan: Turbo) Priemerná rýchlosť: 149,8 ms – Zobraziť celý výsledok

Výsledky testov rýchlosti účtu Swift aj servera Turbo sa vrátili s hodnotením A +, Swift s celosvetovým priemerom 173 ms a Turbo prichádzalo o niečo rýchlejšie o 149 ms.

Je pravda, že nejde o najrýchlejšiu rýchlosť odozvy servera, akú sme videli, ale akýkoľvek webhosting, ktorý získa hodnotenie A +, sa v našich knihách považuje za dosť prekliaty. V kombinácii so zoznamom luxusných funkcií A2 máme webhosting zlatého medailistu.

2. Superrýchle servery Turbo

Turbo plán A2 Hosting prichádza s tajnou zbraňou – ich Turbo servery. Tvrdia, že weby hostené na ich serveroch Turbo sa dokážu načítať 20-krát rýchlejšie ako bežné servery, pretože obmedzujú počet používateľov na server a zjavne sú servery efektívnejšie pri spracovávaní pripojení..

(Oficiálne porovnávacie video od A2 Hosting)

Spustili sme naše vlastné testy načítania stránky pomocou WebPageTest.org, aby sme zistili, ako je to pravda (testovacie stránky Swift testované zo Singapuru, testovacie stránky Turbo pingované z Chicaga, aby boli spravodlivé)

Rýchlosť zaťaženia testovacieho miesta

Swift: Načítanie stránky za 1 066 sekundy – pozri úplný výsledok

Rýchlosť zaťaženia na mieste testu Turbo

Turbo: Načítanie stránky za 0,981 sekundy – pozri úplný výsledok

Úplné načítanie stránky Swift trvalo 1 066 sekundy, zatiaľ čo stránka Turbo dokončila dokument za iba 0,981 sekundy. Je to určite zlepšenie a máme podozrenie, že v prípade, že sú stránky ťažšie, vidíme väčšie rozdiely medzi rýchlosťami načítania stránky..

3. Rýchle načítanie pomocou SSD úložiska

Všetky zdieľané hostingové plány A2 sú dodávané s SSD Storage, čo skutočne prispieva k ich rýchlemu načítaniu. Môžete mať pocit, že to nie je taký veľký problém, ale dovoľte mi vás ubezpečiť, že tento obchod je dosť veľký.

Stránka, ktorá je spomalená iba o 1 sekundu, stratí udržanie zákazníkov, čo má za následok masívnu stratu predaja.

SSD sú o 30% rýchlejšie ako bežné pevné disky, takže kedykoľvek vidíme SSD ako naše možnosti ukladania webhostingu, rohy našich úst sa stočia smerom nahor v očakávaní veľmi rýchlych rýchlostí načítania..

V tomto teste rýchlosti zavádzania systému Windows nájdete príklad rozdielu rýchlosti medzi jednotkami SSD a HDD.

4. 99,9% záruka dostupnosti

Čo presne je doba prevádzkyschopnosti?

Jedna z definícií „prevádzkovej doby“ podľa Wikipédie je priamym opakom prestojov. Áno, to je veľmi užitočné.

V zásade je doba prevádzkyschopnosti doba, ktorú váš web strávil a je k dispozícii na zobrazenie vašim drahým zákazníkom. Keďže získanie 100% dostupnosti je prakticky nemožné, väčšina webových hostiteľov sa tam usiluje poskytnúť 99,9% dostupnosti.

Rozdiel medzi hosťovaním A2 a zvyškom je, že A2 zaručuje 99,9% dostupnosti. Ak na vašom webe dôjde k neplánovaným prestojom viac ako 0,1% z celkového času za mesiac, A2 poskytne servisný kredit vo výške 5% zo sumy zaplatenej mesačne za každú hodinu výpadku vašej stránky z dôvodu zlyhania vnútornej siete alebo zariadenia..

Záväzok za prevádzkovanie A2

To sa samozrejme nevzťahuje na útoky DDoS, problémy poskytovateľov internetových služieb alebo akékoľvek problémy, ktoré sú spôsobené vonkajšími silami, ale sme veľmi radi, že táto záruka je na začiatku – ich dôvera v ich dostupnosť závisí na dôvere v nás.!

Tu sú údaje sledovania z našich testovacích stránok sledované pomocou stránky uptimerobot.com. Obidva nižšie uvedené počítadlá sa neustále aktualizujú.

Prevádzková doba od októbra 2017

99,91%

* A2SGHosted.com (Datecenter: Singapore, Plan: Swift)

Prevádzková doba od marca 2018

100%

* A2TurboHosted.com (Datecenter: Michigan, Plán: Turbo)

5. Neobmedzené funkcie

Podniky online sa nelíšia od bežných firiem zaoberajúcich sa predajom tehál a mált v tom zmysle, že vždy hľadáme spôsoby, ako udržať nízke náklady. Je skutočne nepríjemné, keď musíme hľadať ďalšie náklady, ak chceme inú doménu alebo pridať e-mailovú adresu.

S A2 Hosting bol tento spisovateľ veľmi šťastný, že zažil množstvo neobmedzených funkcií s účtom Swift aj Turbo.

 • Neobmedzené webové stránky
 • Neobmedzený celkový počet databáz
 • Neobmedzený úložný priestor Raid 10
 • Neobmedzené prevody
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • Neobmedzené subdomény, parkované domény a domény addon

Toto sú len neobmedzené funkcie. Chceme sa pozrieť na to, čo získame ZADARMO?

 • Zvýšenie rýchlosti SSD
 • Optimalizátor koľajníc (až o 143% rýchlejšie načítanie HTML – iba plán Turbo)
 • Migrácia stránok
 • Nástroj vylepšeného zabezpečenia spoločnosti Patchman
 • Správa DNS

Medzi bezplatnými a neobmedzenými výhodami sme si konečne uvedomili, aké to je zaobchádzať s kráľom. Najlepšie na tom všetkom je, že sme sa vôbec nemuseli obávať akýchkoľvek dodatočných nákladov!

6. Podpora 24/7/365 Guru

Každá seriózna webhostingová spoločnosť vie, že kľúčom k úspechu v tomto odbore je solídny podporný tím. Celá rýchlosť a hardvér na svete nerobia zákazníkom veľa dobrého, ak nie je nikto, kto by im pomáhal pri riešení problémov..

A2 inteligentne označila svoj podporný tím ako Gurus, technickí odborníci, ktorí sú schopní vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý by sa mohol vyskytnúť v ktorúkoľvek hodinu.

Naše skúsenosti s nimi boli celkom príjemné, naše lístky sa vyriešili pomerne rýchlo a Guru, s ktorým som hovoril v živom chate, bol priateľský, informovaný a nápomocný.

Jediným problémom, ktorý som mal, bolo to, že nám trvalo trochu dlhšie ako obvykle, kým sme sa pripojili k agentovi, ale nemal by to byť problém, keď A2 najme viac podporných pracovníkov. O tomto probléme sa budeme baviť nižšie.

7. Miesta údajového strediska na rýchlejšie dodanie údajov

Umiestnenie dátového centra webhostingových spoločností je absolútne rozhodujúce pre rýchle načítanie. Bez ohľadu na to, o aký druh technológie alebo hardvérových webhostingových spoločností ide, v prípade rýchlosti poskytovania údajov ide predovšetkým o to, ako blízko sú dátové centrá k vašim cieľovým zákazníkom..

Ak zacieľujete na spoločnosť Singaporeans a vaše webové stránky sú hostené v dátovom centre v Severnej Amerike, vaše údaje sa budú musieť dosť rýchlo dostať na obrazovky vašich zákazníkov (čo znamená, že sa bude načítavať pomaly) a niekedy to bude len nedokončí svoju prácu.

4 umiestnenia dátových centier s A2 hostingom

Zatiaľ čo väčšina spoločností poskytujúcich webhosting má iba datacentrá v USA, A2 hosting má 4 datacentrá na celom svete, 2 v Amerike, 1 v Amsterdame a 1 ďalšie v Singapure..

Týmto spôsobom A2 pokrýva Ameriku, Európu a Áziu – stačí si vybrať najbližšie dátové centrum, ktoré bude hosťovať vaše stránky vo vzťahu k vašim zákazníkom, a budú si môcť vychutnať rýchle rýchlosti načítania.

Zábavný fakt

A2 Hosting je považovaný za jeden z najlepších webhostingov pre singapurské weby. .

8. Softvér optimalizovaný pre A2

Niektorí z nás radi vylepšujú náš softvér a pohrávajú si s nastaveniami, aby vytlačili každú kvapku výkonu. Iní ako ja, dávam prednosť tomu, aby veci fungovali hneď po vybalení z krabice s najlepším možným nastavením.

Vďaka tejto funkcii A2 Hosting skutočne prekračuje svoju váhu. Softvérové ​​nastavenia sú prednastavené pre maximálnu bezpečnosť a špičkový výkon. Od tejto chvíle je možné túto optimalizačnú možnosť použiť na populárny softvér, ako sú WordPress, PrestaShop, Drupal a Joomla, čo znamená, že sa nemusíme obávať rýchlosti načítania stránky – vlastnými slovami A2 „sa hádajú z toho, ako aby sme získali čo najrýchlejšie načítanie stránky a najbezpečnejšie nastavenia “, čo nám umožňuje podnikať bez obáv.

Optimalizácia A2

Len aby sme vám poskytli hrubú predstavu o tom, o čo lepší je tento softvér s optimalizovaným softvérom A2, optimalizovaný WordPress beží až 6-krát rýchlejšie v porovnaní s webmi bez optimalizácie.!

Dokonca sa hodia do svojho A2 Optimized Site Accelerator pre používateľov s plánom Turbo, ktorý má predkonfigurované možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktoré pomôžu vášmu načítaniu stránok rýchlejšie. Máte 3 možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte:

 • Turbo Cache – až 20x vyššie rýchlosti načítania
 • OPcache / APC – skracuje dobu odozvy php stránky na polovicu
 • Memcached – uchováva vaše dáta v pamäti pre rýchle vyhľadávanie

Urobili sme niekoľko menších testov rýchlosti načítania stránky so zapnutým a vypnutým serverom Turbo Cache a tu sú výsledky:

Turbo Cache OFF – Zobraziť celý výsledok

Turbo Cache ON – Zobraziť úplný výsledok

S Turbo Cache ON dochádza k celkovému zlepšeniu rýchlosti načítania stránok, ale pri inzercii nie je 20x rýchlejšia – mohlo by to byť preto, že náš testovací web je super ľahký a na načítanie nie je veľa.

Dokonca aj potom je tu o niekoľko milisekúnd oholený, keď je Turbo Cache zapnutý. Vyzerá to, že sa to veľmi nepodobá, ale všetko prispieva k rýchlosti načítania stránok.

Ak je váš web ťažký s veľkým množstvom obrázkov, pravdepodobne uvidíte skutočne 20x vyššiu rýchlosť načítania..

Tiež sme mohli ľahko nainštalovať náš obľúbený softvér s podporou nastavenia A2 kliknutím. Bolo to veľmi pohodlné a užitočné, najmä pokiaľ ide o inštaláciu počítadiel pokladní pre webové stránky elektronického obchodu.

9. Intuitívne používateľské rozhranie pre prihlásenie klienta

Pohyb po používateľskom rozhraní A2 sa zdal byť tak jednoduchý a prirodzený. Zrejme venovali veľkú pozornosť používateľskému zážitku, vďaka čomu sa všetko intuitívne a pohodlné na používanie.

Horný panel účtu A2

Na hornom paneli nájdete všetko, čo potrebujete, jasne rozmiestnené v kontrastných farbách, ktoré upúta pozornosť.

Hlavné rozhranie účtu A2

Všetko, čo by ste očakávali, je s vyhľadávacím panelom umiestneným v strede, aby ste si mohli prezrieť ich pôsobivé články databázy poznatkov..

Vďaka jeho prirodzenému pocitu je farebná kombinácia príjemná, nepoškodí oko a všetky dôležité odkazy a ikony vyniknú, takže na ne nikdy nebudete musieť vyzerať príliš tvrdo..

Dlhý príbeh krátky, milujeme UI!

Čo sa nám nepáčilo na hostovaní A2

Pokiaľ sa nám to páčilo turbo plánu A2 Hosting, klamali by sme, keby sme povedali, že nemajú absolútne žiadne nedostatky.

Podpora Guru je veľmi užitočná, ale môže byť trochu pomalá

Kontaktovali sme ich podporu pre live chat, aby sme požiadali o pomoc pri niektorých menších problémoch, s ktorými sme sa stretli, a zistili sme, že sú veľmi trpezliví, nápomocní a informovaní. To, čo nás frustrovalo, bol čakací čas; Trvalo trochu dlhšie, kým sa s niekým spojil.

Podpora A2

(Snímka obrazovky vytvorená po 22 minútach čakania)

Akonáhle sme sa dostali cez, boli skutočne užitočné a efektívne pri riešení našich problémov, ale jednu vec, ktorú sme si všimli, bolo, že sa zdajú trochu nedostatočne zamestnaní. Guruovia, s ktorými sme sa spojili, boli odborníkmi vo svojom odbore, ale zdá sa, že vybavovali 2 až 3 rôzne požiadavky naraz, takže nám chvíľu trvalo, než nám odpovedali..

Dlhý príbeh, rýchlosť podpory je nekonzistentná, ale plodná. Keď najme viac pracovníkov technickej podpory, ktorí im pomôžu s časom odozvy, bude mať jeden z najlepších podporných tímov v priemysle.

Plány a funkcie hostingu A2

Možnosti zdieľaného hostiteľa

Zdieľané hostingové plány A2 sú dodávané v 3 veľkostiach – Lite, Swift a Turbo.

Plán Lite je najzákladnejší zo všetkých, ktorý vám umožňuje prístup iba k 1 webovej stránke a 5 databázam iba za 4,40 $ mesačne.

Plán Swift vám poskytuje všetky výhody plánu Lite, ale s neobmedzeným počtom webových stránok a databáz mesačne 5,39 dolárov (iba 0,99 dolárov viac ako lite!)

V neposlednom rade je plán Turbo ich najrýchlejší plán so všetkými rovnakými výhodami a funkciami ako Swift, ale so servermi Turbo – (až 20-krát rýchlejšie) a funkciami optimalizovanými na A2. Tento plán vás bude stáť 10,29 dolárov mesačne. Ak hľadáte výrazné zvýšenie rýchlosti. Budete sa musieť sami rozhodnúť, či zvýšenie rýchlosti stojí za extra peniaze.

LiteSwiftTurbo
Disk SpaceUnlimitedUnlimitedUnlimited
Počet stránok1UnlimitedUnlimited
Turbo ServerNoNoYes
SSL zadarmo & SSDYesYesYes
Cena / mnoc4.40*$5.39*$10.29*

* Špeciálna uvádzacia cena. 50% zľava z bežnej ceny.

Cena v porovnaní s SiteGround (náš obľúbený hostiteľ zatiaľ!) Neuvidíte veľký rozdiel, musíte sa však rozhodnúť, či uprednostňujete funkcie alebo rýchlosť – A2 má lepšie bezplatné a neobmedzené výhody, zatiaľ čo SiteGround má oveľa vyššiu rýchlosť servera.

Všetky plány majú 99,9% záruku dostupnosti, ale ešte zaujímavejšie je, že tieto zdieľané možnosti majú Podporované uzly, funkcia zvyčajne vyhradená iba pre VPS!

Možnosti plánu predajcu

Pokiaľ ide o hosťovanie predajcu, máte na výber 4 možnosti – bronz, striebro, zlato a platina.

Náklady v rozmedzí od 14,91 dolárov mesačne pre bronz do 42,23 dolárov mesačne pre platinu si môžete vybrať na základe zdrojov potrebných pre vaše spoločnosti zaoberajúce sa predajom..

Všetky predajné plány sa dodávajú s ovládacím panelom Plesk, bezplatným eNom distribučným účtom a zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek. Strieborné, zlaté a platinové plány sú tiež dodávané s bezplatnými WHMCS.

Možnosti VPS

Ak hľadáte hosting VPS, A2 má na výber niekoľko spravovaných, nespravovaných a hlavných hostiteľov VPS. Dostanete sa k prispôsobeniu svojich serverov, výberu toho, čo potrebujete, a máte len kontrolu nad tým, za čo platíte. Ideálne pre tých, ktorí špecifický web hosting!

Ako drží hosting A2 proti konkurencii?

Ako to môžeme nazvať podrobnou kontrolou bez vykonania aspoň testov doby odozvy servera medzi hviezdou šou a konkurenciou? Koniec koncov, doba odozvy servera hrá veľmi dôležitú úlohu pri vytváraní alebo rozbíjaní vašej firmy (napr. Všimnite si, koľkokrát ste sa odvrátili od webu len preto, že reagovanie trvalo príliš dlho)..

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

Pozreli sme sa na plán Swift A2 a porovnali sme ho s naším obľúbeným plánom webhostingu (hostuje ich Bitcatcha.com!) GrowBig plán a tu je to, čo sme objavili.

Ako plánuje zdieľaný WordPress, obidva webhostingy majú svoje vlastné výhody zamerané na WordPress. Niektoré funkcie sú pomenované odlišne, ale sú vytvorené na ten istý účel, zatiaľ čo iné sú pre plány jedinečné.

Swiftový plán A2‘ má:

 • Automatická inštalácia a konfigurácia WordPress
 • Jednoduché použitie
 • Optimalizované ukladanie do vyrovnávacej pamäte A2
 • Jednoduché zálohovanie WordPress
 • Automatické aktualizácie jadra WordPress & záplaty
 • Funkcie pre vývojárov, ako sú WP-CLI, SSH, Git atď

Plán Growbig spoločnosti SiteGround má:

 • Inštalátor jedným kliknutím
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • WP-CLI povolené
 • SuperCacher
 • WordPress Staging
 • Predinštalovaný Git

Všimnite si, že zatiaľ čo Swift a GrowBig sú moderné balíky webhostingových značiek, zdá sa, že GrowBig poskytuje väčšie výhody z hľadiska rýchlosti, pretože ich funkcia SuperCacher (rozšírené ukladanie do vyrovnávacej pamäte) je k dispozícii od začiatku, zatiaľ čo používatelia A2 budú musieť prejsť na plán Turbo tak, aby užite si ich turbo servery.

Cítime, že to samo o sebe poskytuje špičke, pokiaľ ide o hodnotu – zhruba rovnakú cenu, ale s lepšou dobou načítania.

Ďalej sme testovali dva plány doby odozvy servera pomocou nášho vlastného nástroja Kontrola rýchlosti servera. Pozrite sa na výsledky nižšie:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
Server LocationSingaporeSingapore
US (W) 172 ms211 ms
US (E) 212 ms215 ms
London278 ms180 ms
Singapur6 ms3 ms
Sao Paulo316 ms351 ms
Bangalore163 ms66 ms
Sydney141 ms95 ms
Japonsko67 ms70 ms
Kanada218 ms240 ms
Nemecko159 ms168 ms
Celosvetový priemer173,2 ms159,9 ms
Test SiteSee Test SiteSee Test Site
Úplné výsledky

Keďže dátové centrá týchto dvoch značiek sa nachádzajú v Singapure, nie je žiadnym prekvapením, že sa im darilo výnimočne dobre v Ázii, pričom medzi nimi je o niečo rýchlejší SiteGround..

Celkovo sa obom hostiteľom darilo výnimočne dobre s plánom Swift A2 pri svetovom priemere 173 ms, oproti rýchlejším serverom SiteGround pri svetovom priemere 160 ms, čo dáva obom našim vyhľadávaným hodnotením A +.

Pri obidvoch týchto plánoch v podobnom cenovom bode (SiteGround GrowBig za 5,95 USD a A2’s Swift o niečo nižšie pri 5,39 USD za mesiac) sa zdá, že A2 Hosting má lepšiu ponuku.

Avšak A2 nemusí byť taká rýchla ako SiteGround, ale je skutočne dosť rýchla a prichádza s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma.

Plán napájania hostiteľa A2 Turbo VS Inmotion Hosting

Ďalej sme postavili plán Turbo A2 (ich najdrahší plán) proti plánu napájania spoločnosti Inmotion Hosting (plán so strednou cenou). Zdá sa, že spolu priamo súťažia, o čom svedčia chyby, na ktoré poukazujú vo svojich plánoch.

Oba tieto programy majú veľa neobmedzených výhod, čo je pekné, ale zdá sa, že Inmotion Hosting má viac obmedzení svojich funkcií – nie je prekvapený vzhľadom na cenový rozdiel..

Turbo A2 Hosting Turbo:

 • Neobmedzené webové stránky
 • Neobmedzený celkový počet databáz
 • Neobmedzený úložný priestor Raid 10
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzený počet e-mailov

Výkonnosť hostenia Inmotion:

 • 6 webových stránok
 • 50 databáz celkom
 • Neobmedzené úložisko
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzený počet e-mailov

Výkon TurboInmotion A2
Umiestnenie serveraMichigan, USLos Angeles, US
US (W) 63 ms2 ms
US (E) 10 ms53 ms
London129 ms322 ms
Singapur234 ms178 ms
Sao Paulo145 ms172 ms
Bangalore433 ms514 ms
Sydney214 ms153 ms
Japonsko147 ms109 ms
Kanada13 ms67 ms
Nemecko110 ms149 ms
Celosvetový priemer149,8 ms171,9 ms
Úplné výsledky

Datové centrum spoločnosti Inmotion sa nachádza na západnom USA, zatiaľ čo A2 na východnom USA. Celkovo sa celkovo darilo mimoriadne dobre a celkové hodnotenie A s celosvetovým priemerom spoločnosti Inmotion dosahovalo hodnotu 171 ms VS A2 a 149 ms.

Inmotion namočený nad 200 ms pingmi z Londýna a Indie, zatiaľ čo A2 namočený nad 200 ms v Singapure, Indii a Sydney.

Ak zacieľujete na americké trhy, spoločnosť Inmotion má pre vás k dispozícii 2 dátové centrá v USA (1 východ, 1 západ), pričom ak sa rozhodnete ísť s A2 Turbo (Michigan a Arizona), budete mať aj 2 datacenter..

Závery: A2 je hostiteľom stabilného hostiteľa webových stránok?

Dá sa povedať, že hosting A2 je solídna značka webhostingu.

Nie sú najrýchlejším webovým hostiteľom v okolí (pôsobili pomalšie ako konkurencia), ale v žiadnom prípade nie sú ani pomalí – plány Swift aj Turbo vytvorili priemernú dobu odozvy na celom svete nižšiu ako 180 ms, čo im dáva silné hodnotenie A +.

To, čo im chýba v rýchlosti (nemôžem dostatočne zdôrazniť, že A2 je v skutočnosti dosť zatraceně rýchla, ale nie taká rýchla ako konkurencia v tej istej zátvorke), vymýšľajú pre pohodlie a neobmedzené funkcie.

Ich funkcia optimalizovaného softvéru A2 a nastavenie 1 kliknutia sú takou úsporou času, ktorá umožňuje zaneprázdneným majiteľom firiem pohodlne nastaviť svoje stránky s čo najoptimalizovanejším možným nastavením..

Ceny A2 sú v skutočnosti s plánom Swift celkom slušné, ale ak chcete vyššie rýchlosti, môžete si zvoliť plán Turbo, ale v skutočnosti je dosť drahý.

A2 Hosting je však plný skutočne dobrých funkcií, ktoré nám uľahčujú život. Je poľutovaniahodné, že podpora ich živých rozhovorov je trochu nekonzistentná, ale ak sa pozriete okolo, jedná sa o vynikajúcu značku na hosťovanie vašich webových stránok s.

Ak chcete hostiť neobmedzené množstvo webových stránok a e-mailových účtov slušnou rýchlosťou, nehľadajte nič viac ako A2 Hosting.

Kľúčové vlastnosti

 • ✓ Neobmedzený ukladací priestor
 • ✓ Neobmedzená šírka pásma
 • ✓ TurboServer – 20x rýchlejšie
 • ✓ Prednastavené pre bezpečnosť
 • ✓ 99,9% prevádzková záruka.
 • ✓ cPanel & Prístup SSH
 • ✓ Podporované Node.js

Odporúčané pre

 • • WordPress
 • • elektronický obchod
 • • Joomla, Drupal
 • • Miestne firmy
 • • Profesionálny blog
 • • Webová stránka s vysokou návštevnosťou

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me