Хостинг для інмоцій

Contents

Хостинг для інмоцій

https://www.inmotionhosting.com/

тл; д-р

Хостинг для інмоцій – один з найкращих хостів, з якими ми коли-небудь мали задоволення. Хоча їм не вистачає певних функцій підвищення швидкості (немає NGINX у спільних планах), і у них є лише два центри обробки даних, розташовані в США, їх швидкість реакції на сервері без розуму швидко!

У них також є чудова команда підтримки, терпляча і достатньо обізнана, щоб вирішити всі наші питання. Хостинг для інмоцій отримує два великих пальця від нас! .

Огляд хостингу для інмоцій: 9 плюсів & 3 мінуси (перевірена швидкість сервера – 170 мс!)

Шкода, що дуже мало людей за межами ринкової ніші знайомі з назвою “Inmotion хостинг”.

Вони, звичайно, не такі відомі як Hostinger або SiteGround, але Inmotion хостинг, безумовно, є одним з найбільш недооцінених дорогоцінних каменів там.

Американська компанія, яка є незалежною власністю, існує з 2001 року, і їх вражаючі послуги та продукти є відображенням компанії, яка вчиться на досвіді та перетворилася на одну з найпопулярніших веб-хостів сьогодні.

Bitcatcha.com насправді приймав хостинг Inmotion, і ми виявили, що це один з найкращих варіантів, які ми коли-небудь робили в своїй кар’єрі.

Ми перейшли на SiteGround Cloud з тих пір (ми не можемо назвати себе експертами з веб-хостингу, якщо ми не експериментуємо з іншими веб-хостами!), І хоча вони є нашим улюбленим веб-господарем на даний момент, милий наш солодкий досвід з Натхнення завжди змушувало нас цікавитись, чи підтримували їх зоряну службу.

Огляди хостингу для інмоцій

Тож ми вирішили, що достатньо.

Немає сенсу нагадувати про минуле.

Ми увійшли до свого старого облікового запису хостингу Inmotion, створили тестовий сайт і поїхали в місто з ним, просто щоб побачити, як вони тримаються з моменту, коли ми востаннє з ними приймали, і хлопче о хлопчик, ми не пошкодували про це.

Ми протестували на швидкість, розглянули їхні особливості, поговорили зі службою підтримки та оцінили загальну простоту використання – і були приємно задоволені результатами!

Як завжди, ми створили список плюсів і мінусів на основі наших висновків, так що ви можете самі судити, чи хостинг Inmotion – найкращий хостинг для вашого веб-сайту електронної комерції.

Примітка

Тестовий сайт, який ми використовуємо в цьому огляді, – imhhosted.com. Він розміщений разом із Планом живлення інмоції в центрі обробки даних Західного узбережжя.

9 речей, які ми любимо з хостингом для інмоцій (все-таки!)

1. Хостинг для інмоцій ДУЖЕ ШВИДКО!

Ми створили тестовий сайт (https://imhhosted.com/), використовуючи План потужності хостингу Inmotion, і використовували нашу власну унікальну перевірку швидкості роботи сервера, щоб виявити часи реакцій хостингу Inmotion під час пінг-сигналу з кількох місць по всьому світу, а результати повністю підірвали нас!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

2 мс53 мс322 мс178 мс172 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

514 мс153 мс109 мс67 мс149 мс

Середня швидкість: 171,9 мс – Переглянути повний результат

Пінгси із Заходу та Сходу США були найкращими, відповідно набравши 2 мс та 53 мс кожен, що робить їх чудовими, якщо ви орієнтовані на американську аудиторію.

Вони також дуже добре справились і з інших місць, показавши дуже невелику затримку, коли пінг-пін з Сінгапуру (178 мс), Сан-Паоло (172 мс), Сіднея (153 мс) та Японії (109 мс).

Єдине місце, в якому хостинг Inmotion не вдався, було в Бангалорі, 514 мс. Не дивно, враховуючи відстань.

З середнім показником в усьому світі 172 мс, хостинг Inmotion дуже швидкий і займає надійний A +. Вони досить добре охоплюють міжнародну аудиторію, тому вам не доведеться турбуватися про час відгуку сервера, якщо ви не орієнтуєтесь на індійські аудиторії (У такому випадку див. Найкращий веб-хостинг для Індії.)

Ми також провели тест TTFB, використовуючи webpagetest.org, і результати нас дуже порадували.

Час спонукання до першого байтного результату тесту

Цей тест був зроблений при встановленні запасів за допомогою WordPress, без налаштувань та оптимізації швидкості. TTFB був дійсно швидким за 0,466 с., І хостинг Inmotion набрав здебільшого показник “A” в оцінці параметрів webpagetest.org, отримавши лише F для передачі компресів і кешування статичного вмісту. Результати додатково підтверджуються обширними тестами, проведеними в WebHostingSecretRevealed.

Ці F легко перетворити на A, просто встановивши кілька плагінів для підвищення швидкості, як-от W3 Total Cache.

2. Особливості, що значно покращує швидкість!

Ми вже говорили про це і повторимо знову: швидкість – це королевиця. Повільний сайт завантаження безпосередньо корелює з відсутністю продажів, і цього ніхто не хоче!

Якщо веб-хост може надати нам функції, які можуть знизити швидкість завантаження нашого веб-сайту, вони матимуть пункти cookie, які жорстоко стискають їх по горлу. Хостинг для інмоцій має більше ніж кілька функцій підвищення швидкості, що робить саме це. Ось деякі, про які ми виявили, що варто згадати:

Центри обробки даних у зоні максимальної швидкості ™

Inmotion хостинг стратегічно розмістив свої центри обробки даних поряд з пунктами обміну Інтернетом на східному узбережжі та західному узбережжі Америки. Це робить його ідеальним для сайтів електронної комерції, орієнтованих на аудиторію США, але їх стратегічне розташування також допомагає їх серверам швидше реагувати на запити інших країн, забезпечуючи швидкий час реакції у всьому світі.!

Перинг

Вони також об’єдналися з Інтернет-провайдерами у всьому світі та здійснювали пірингові обміни для створення прямих з’єднань даних, що різко знижує швидкість завантаження даних. Замість того, щоб маршрутизувати ваші дані через декілька різних мереж, пирінг працює, безпосередньо підключаючи вас до найближчого однорангового, що призводить до набагато швидшого реагування та швидкості завантаження! Дізнайтеся більше про зазирвання сюди та тут

Хостинг за допомогою спонукань

Надшвидке зберігання SSD

Деякі веб-хости там все ще зберігають дані про традиційні жорсткі диски. Якщо вони дадуть мені варіанти зберігання на жорсткому диску, я поверну їх прямо до них. Ми не хочемо, щоб ті старовинні тверді диски з юрським віком повільні тверді диски з усіма їх рухомими частинами Ми хочемо ультрасексуально красиво виготовлені SSD, побудовані для задоволення нашої похоті до швидкості. Ось чому нам подобається, що хостинг Inmotion використовує SSD-накопичувач; це практично скорочує швидкості завантаження на 40%!

3. 99,9% гарантії несвоєчасності

Гарантія часу – це те, що ви хочете оглянути в веб-хості. 1 хвилина простою може не здаватися великою в грандіозній схемі речей, але багато хвилинних простоїв збільшується, і це дійде до того, коли ваш сайт не має значення для Google.

Власне кажучи, якщо ваш сайт працює в більшості випадків, він, як правило, не існує в Google. Люди, які шукають ваші сайти, натомість отримають результати для подібних сайтів, і це коштуватиме вам втрат при потенційних продажах.

Inmotion хостинг надає своїм клієнтам бізнес-класу 99,99% гарантії безперервного часу, що ви отримаєте кредити на один місяць у своєму акаунті, якщо вони коли-небудь опустяться нижче цієї кількості.

Звичайно, DDoS-атаки чи перебої в службі, спричинені користувацькими скриптами, не мають права на отримання кредитів, але приємно знати, що хостинг Inmotion досить впевнений у своїх послугах, щоб в першу чергу забезпечити цю гарантію безперервного часу..

Ознайомтеся з умовами дозволу SLA на Inmotion Hosting тут.

Наразі ми відстежуємо тривалість роботи нашого тестового сайту за допомогою uptimerobot.com, і станом на цей час написання час роботи становить 99,99%. Постійно відслідковується тривалість роботи сайту, а дані відображаються нижче, тож ви можете самі переконатися, чи відповідає гарантія часу на хостинг Inmotion хостинг.

Час роботи з квітня 2018 року

99,98%

* Цей лічильник постійно оновлюється

4. BoldGrid – Вбудований преміум сайт Builder

Ніхто не любить безкоштовних розробників сайтів, які поставляються з планом веб-хостингу. Вони надзвичайно обмежуючі, і їх шаблони дизайну зазвичай виглядають як хитрий кінець брудної шини.

Однак BoldGrid – зовсім інший звір.

Насправді це конструктор сайтів PREMIUM (який більшість людей із задоволенням заплатить), який створений на вершині WordPress, тож ви отримаєте можливість користуватися повною гнучкістю WordPress без усіх складностей.!

Його інтерфейс користується такою мрією, і він дивно інтуїтивний. Люди з нульовим досвідом кодування практично можуть створити власні веб-сайти WordPress за менше години за допомогою свого суперпростого у користуванні редактора перетягування.

У них навіть є попередньо створені настроювані теми, якщо ви віддаєте перевагу використовувати їх замість них.

BoldGrid Site Builder

Навіть якщо ви досвідчений веб-дизайнер, ви побачите, що BoldGrid має свої переваги.

Це впорядковує ваш робочий процес, що дозволяє вам працювати швидше і створювати більш динамічні сайти, а також ви можете зберегти ваші улюблені завантаження, які використовуватимуться як шаблони для інших сайтів!

На мою скромну думку, один із найкращих прихильників BoldGrid – це те, що ви маєте повне право власності на веб-сайт, який ви створили за допомогою їхньої системи, внаслідок чого інші розробники сайтів не надають вам повного права власності на ваші сайти..

Зазвичай BoldGrid коштує 60 доларів на рік, однак він дістається БЕЗКОШТОВНО з спільними бізнес-планами хостингу Inmotion. Найкращі речі в житті справді безкоштовні!

Перегляньте це відео для отримання додаткової інформації про Boldgrid.

5. Безкоштовні домени

Ніхто не любить бути нікелевим і нічим не затхлим, але це часто може відчувати це під час налаштування веб-сайтів. Ми повинні платити за веб-хостинг, доплачувати за потрібні нам функції, платити комусь за дизайн сайту, платити за зображення, які використовував дизайнер сайту – список просто не закінчується.

Ось чому ми пережили місяць з рішенням хостингу Inmotion включити безкоштовний домен (вартістю 14,99 доларів) з усіма своїми спільними бізнес-планами. Цей домен фактично безкоштовний лише рік, але той факт, що він взагалі безкоштовний, дійсно змінює задоволення клієнтів.

Якщо у вас вже є існуючий домен, який ви хочете використовувати, Inmotion хостинг навіть надасть вам кредити, щоб ви могли швидко і без суєти перенести свій домен..

6. Безкоштовний SSL, автоматичне резервне копіювання & Захист від злому

Бізнес-плани хостингу Inmotion оснащені чудовим набором функцій безпеки, які допомагають захистити ваш сайт від будь-яких непередбачених атак. Це дуже круто, тому що ви можете спокійно відпочити та сконцентруватися на своєму бізнесі чи створенні контенту, не турбуючись ні про який із цих речей.

Комплект безпеки складається з:

Безкоштовний SSL

Inmotion хостинг надає БЕЗКОШТОВНИЙ SSL через cPanel, підписаний Comodo, одним з найбільш надійних брендів SSL в галузі. За допомогою декількох клацань миші ви можете активувати “https” на своєму веб-сайті.

Для нас це дуже дивно, тому що Chrome незабаром почне маркувати сайти без SSL як “не захищені”. А зручність активації безкоштовного SSL просто неперевершена.

Захист від злому

Хостинг Inmotion використовує внутрішній інструмент під назвою Patchman, який шукає вразливості на вашому веб-сайті та виправляє його до того, як хаки можуть статися. Це прекрасний інструмент профілактики, який можна безкоштовно придбати, і це відмінна функція для сайтів електронної комерції!

Безкоштовне автоматичне резервне копіювання

Ви можете собі уявити, як нудно було б мати вручну резервне копіювання даних? Що станеться, якщо ви забудете виконати резервну копію одного дня, коли ваші дані вирішать зникнути?

Хостинг Inmotion допомагає нам вирішити цю проблему, автоматизуючи процес для нас. Нам не потрібно турбуватися про резервні копії, оскільки їх система робить це для нас, що дозволяє нам зосередитися на діловому аспекті речей.

Відновлення даних також дуже просто. Всього один клік – це все, що потрібно, щоб відновити ваш сайт таким, яким він був раніше. Якщо ви не знаєте, як це зробити, просто зверніться до їх чудової команди наживо – вони будуть більш ніж раді зробити це за вас.

Захист DDoS

Захист DDoS хостингу Inmotion вбудований в інфраструктуру і забезпечує Corero, один з провідних брендів у сфері кібербезпеки..

Вони пропонують захист від DDoS в режимі реального часу завдяки підходу “першого ряду захисту”, який перевіряє трафік та блокує атаки в режимі реального часу – іншими словами, вони захищають ваш сайт, не перебиваючи фактичний споживчий трафік!

Прочитайте про захист DDoS від Corero тут.

7. Підтримка на цілодобовій основі США

Бізнес для електронної комерції працює 24 години на добу, і хороший веб-хостинг повинен мати підтримку 24/7, щоб вирішити будь-які проблеми незалежно від часу.

Команда підтримки Inmotion хостингу завжди була чуйною, знаючою та досвідченою, завжди готова терпляче допомогти нам у будь-яких проблемах, з якими ми стикалися. (І вони базуються на 100% в США!)

З ними можна зв’язатися через чат в прямому ефірі, через Skype або, якщо ви відчуваєте особливу балаканість, через спеціальний номер служби підтримки.

Наш власний досвід з ними завжди був дуже приємним, вирішуючи наші проблеми без будь-яких розладів. Вони відповідуть на всі ваші запитання терпляче і професійно, якими б дурними вони не були.

Команда підтримки, що реагує на хостинг

8. Гарантія повернення грошей на 90 днів & Безкоштовна міграція веб-сайтів

Це ВЕЛИЧЕЗНО. Більшість веб-хостів забезпечує відшкодування або часткове повернення коштів протягом 30 днів або 60 днів. Хостинг Inmotion досить впевнений у своїх послугах, що вони пропонують повне повернення коштів протягом 90 днів, що я вважаю, що жодна інша веб-хостинг компанія не робила раніше!

Вони також сортують нашу передачу вашого сайту для вас абсолютно безкоштовно, без будь-якого простою, і тому вам не доведеться виривати волосся, турбуючись про те, щоб зламати ваш сайт..

Зрештою, якщо ви незадоволені хостингом Inmotion, просто скасуйте протягом періоду вільного перегляду, і ви отримаєте свої гроші назад без запитань.!

9. 56% ексклюзивна знижка для читача Bitcatcha

Хостинг Inmotion 56% ексклюзивна знижка для читачів Bitcatcha

Всім подобається отримувати більше цінності за свої гроші, правда? На щастя для вас, хлопці, нам вдалося набрати ЕКСКЛЮЗИВНУ Знижку за допомогою хостингу Inmotion, який дає вам 56% знижки на їх бізнес-план, знизивши ціну лише до $ 3,49 на місяць (план запуску)!

Це ще не все, якщо ви шукаєте преміальний хостинг WordPress, ви будете раді дізнатися, що у нас на 37% знижки плану WP-1000 Inmotion, що знизить ціну лише до 4,99 долара на місяць.

Порівняно з планом запуску WordPress хостингу Bluehost, який коштує непомітні $ 39,99 (ви навіть не отримуєте більше функцій – більше про це в Inmotion VS Bluehost), ми думаємо, що ви, очевидно, отримаєте більше грошей на свій долар за допомогою нашого партнерського посилання нижче!

Те, що нам не подобається в хостингу з інмоціями

1. Iffy Check Check Process

Це лише незначне захоплення, але все-таки це нас дратує – процес перевірки хостингу Inmotion може бути болючим. Немає чітких вказівок, що робити або де натиснути.

Вони одна з небагатьох компаній, яка все ще практикує ручне дзвінок для підтвердження для нових користувачів. Це може бути досить клопітно, але це також функція безпеки. Від того, чи це добре, чи погано, залежить від користувача.

Процес виїзду також дуже повільний. Швидкий пошук виявив, що деякі користувачі також стикалися з проблемами під час продажу, у деяких людей виникли тайм-аути, а інші просто не змогли завершити процес..

Якщо ви думаєте передплатити, візьміть на замітку і будьте готові – будьте терплячі, і продаж згодом пройде.

2. Немає азіатського датацентру

У той час як Max Speed ​​Zone ™ хостингу Inmotion ™ оптимізований для глобального охоплення і працює дуже добре, але це начебто вражає, що їх центри даних розташовані лише в Америці.

Я розташований у Південно-Східній Азії, і хоча сервери Inmotion хостингу, здається, реагують досить добре, пінг-пінг із Сінгапуру в 178 мс, потенційно наші клієнти можуть набагато швидше завантажувати наш сайт, якби у них був центр обробки даних, розташований в Азії.

3. Немає NGINX

NGINX – це суперпопулярний сервер, створений серед більшості веб-хостів через його внесок у значне зниження швидкості завантаження сайту, і ми дуже розчаровані, що хостинг Inmotion ще не застосував його у своїх спільних планах хостингу (він доступний лише для їх варіанти хостингу WordPress).

Однак ми трохи розкопали і виявили, що вони тестують та перевіряють сумісність NGINX зі спільними серверами, і вони можуть з часом повністю перейти з Apache.

Це буде дивовижним для власників малого та середнього бізнесу, коли вони роблять (швидкість завантаження сайту надзвичайно зменшується за допомогою NGINX!), Але станом на цей час написання, це здається упущеною можливістю.

Плани хостингу для інмоцій & Особливості

Бізнес-хостинг

Якщо ви шукаєте спільний бізнес-хостинг для малого бізнесу чи сайти електронної комерції, у вас є три варіанти:

LaunchPowerPro
Ціна /mo$3.99*$4.99*$7.49*
Поновлення $ 7,99 $ 9,99 $ 15,99
DomainFREEFREEFREE
Кількість дозволених сайтів26 Не обмежено
Дисковий простірUnlimitedUnlimitedUnlimited
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
Кількість EmailUnlimitedUnlimitedUnlimited
SpeedNormal2X4X
Security SuiteIncludedIncludedIncluded

* Ціна на 12-місячну підписку. Застосовується 56% ексклюзивна знижка.

Наш тестовий майданчик розміщений у плані Power, тому що ми хотіли розмістити кілька доменів, і цей план дає нам більше ніж достатню кількість вільних можливостей та ресурсів, щоб зробити все, що ми хотіли зробити. По суті, ми фактично розміщуємо інші афілійовані сайти з цим обліковим записом, і ми все ще не стикаємось з іконами в сервісі.

Те, що не дуже зрозуміло на веб-сайті Inmotion Hosting, – це різниця між 2-кратною продуктивністю в плані живлення та 8-кратною продуктивністю в плані Pro. Ми робили копання, і ось що ми виявили

CPU% (C) Фізична пам’ять
Запуск40% 1 Гб
Потужність80% 2 Гб
Pro100% 4 Гб

Фізична пам’ять, що виділяється на професійні плани, становить буквально 4 рази від плану запуску, а це означає, що хост може ефективніше запускати потрібні вам програми на вашому сайті, що безпосередньо переводить на більш високу швидкість завантаження, якщо ваш сайт вимагає таких видів ресурсів.

Якщо ви перебуваєте на огорожі між планом Power та Pro, головним правилом тут є завжди починати з малого та оновлюватись у міру зростання. Хостинг Inmotion має повний спектр послуг для задоволення будь-яких потреб. Тож просто виберіть план, який ви будете мати на ресурсах, які, на вашу думку, знадобляться. Якщо ви виявите, що вам потрібно більше, ви завжди матимете можливість оновити!

Також ви отримаєте ексклюзивну знижку 56%, використовуючи наше партнерське посилання, тому не забудьте скористатися ним!

VPS

Для агентств, торгових посередників або розробників ви можете вибрати між двома планами VPS, які відповідають вашим потребам. Ці плани мають бути налаштовані на сервері NGINX та інші вигідні вигоди, які надають вам права на хвастощі під час спілкування з тими, хто знає. Переглянути всі функції VPS тут.

керований vps та самокерований vps хостинг

Керований хостинг WordPress

Однак, якщо ви шукаєте найкраще з найкращих, самих розкішних і декадентських хостинг-планів навколо, не шукайте далі, ніж керований WordPress хостинг Inmotion. Вони оптимізовані, щоб забезпечити найкращу швидкість з NGINX, SSD, PHP7 та розширеним кешуванням.

Вам також сподобається керована безпека та керовані оновлення, що означає, що вам буквально не доведеться турбуватися про одне, оскільки керований WordPress хостинг Inmotion розбирає все для вас.

Очевидно, що з преміум-функціями приходить преміальна ціна – будьте готові розвіватися за ці переваги! Ознайомтесь із їх ціною тут.

Як закоханість тримається проти змагань?

inmotion VS Siteground: який швидше?

Як уже згадувалося раніше, раніше Bitcatcha.com розміщувався з хостингом Inmotion, перш ніж ми перейшли на CloudGround Cloud, і значна частина рішення про перехід базувалася на максимальній швидкості SiteGround у той час (це було 2 роки тому).

Час реакції сервера: 172 мс VS 138 мс

Для цього тесту на швидкість ми створили два веб-сайти – один із планом живлення хостів Inmotion та один із GrowBig SiteGround. Ми розмістили два наші тестові сайти через нашу інтенсивну перевірку швидкості сервера, щоб побачити, який веб-хост швидший з точки зору часу відгуку, і результати нас здивували.

Inmotion PowerSiteGround GrowBig
Місцезнаходження сервераЛос АнджелесЧікаго
США (Ш) 2 мс55 мс
США (E) 53 мс3 мс
Лондон322 ms92 мс
Сінгапур178 ms223 мс
Сан-Паулу172 ms139 мс
Бангалор514 мс380 мс
Сідней153 мс226 мс
Японія109 мс148 мс
Канада67 мс12 мс
Німеччина149 мс103 мс
Середній показник у всьому світі171,9 ms138,1 мс
Повні результати

Хостинг Inmotion дуже вразив середнім показником у світі в 172 мс, що дає їм рейтинг A + від bitcatcha.com!

З цих результатів дуже зрозуміло, що сайти з аудиторіями, які базуються в США, отримають найбільше користь від їхніх високих швидкостей завдяки двом центрам обробки даних, розташованих в Америці, але пінг з решти світу також повертався досить швидко (переважно нижче 180 мс) тож підприємства з міжнародною аудиторією все ще можуть користуватися швидкістю, ніж рекомендовано, за допомогою хостингу Inmotion!

Результати SiteGround досить схожі з Inmotion Hosting, зі швидкістю в усьому світі 138 мс, що також отримує рейтинг A+.

Ми детальніше зіставили їх сервери на SiteGround VS Inmotion Hosting. Перевірте це.

Розташування центру даних: 2 VS 5

У хостингу Inmotion є лише два центри обробки даних (на сході США та на заході США), стратегічно розташованих для максимального охоплення у всьому світі. Хоча центри обробки даних Inmotion Hosting досить швидкі в усьому світі, SiteGround має 5 центрів обробки даних, розподілених у трьох регіонах – це дозволяє вибрати центр обробки даних, найближчий до місця розташування вашої цільової аудиторії, забезпечуючи максимально швидку швидкість завантаження для них (і, як ми всі знаємо, тим швидше ваш сайт завантажується, тим більше продажів ви потенційно можете зробити!).

Особливості підвищення швидкості

Що стосується програмного забезпечення для підвищення швидкості, і PowerGig SiteGround, і Power Plan хостингового хостингу підтримує PHP7, але, здається, SiteGround має перевагу в тому, що він включив популярний сервер NGINX, який славиться своєю швидкістю. SiteGround також має перевагу з власним SuperCacher, вдосконаленою системою кешування, яка дозволяє збільшити час завантаження сайту до 4 разів швидше!

Хостинг Inmotion насправді має високопродуктивні SSD, оптимізовані за допомогою налаштованого сервера NGINX, але, схоже, ці функції доступні лише у планах хостингу WordPress.

Git & Постановка

Ті з вас, хто користується функціями якості життя, такими як GIT або інсценізація, ви будете розчаровані, що хостинг Inmotion не пропонує жодної з цих функцій. Це трохи невтішно, враховуючи, що SiteGround може запропонувати більше приблизно за однакову ціну.

Примітка

Хостинг для інмоцій пропонує Git & Постановка в хостинговому програмі WordPress, який починається від $ 4,99 / місяць. .

Inmotion VS Bluehost як хостинг WordPress

Далі ми створили абсолютно новий план хостингу Inmotion Hosting, спрямований на сезонний план хостингу WordPress Bluehost Bluehost..

Перше, що ми помітили прямо з кажана, – це ціна – план WP-1000S хостингу Inmotion – це лише 9,99 дол. США 37% знижка, 6,99 доларів лише щомісяця, порівняно зі стандартом WP Bluehost із величезними 19,99 дол. На місяць. Розмістивши функції поруч, ми виявили, що величезна різниця в ціні насправді не виправдана.

Хостинг із захопленням
Вступна ціна $ 6,99 * /mo$19.99* / міс
Поновлення $ 9,99 /mo$39,99 / міс
Підтримувані веб-сайти1 необмежено
Дисковий простір40GB30GB
Безкоштовні акаунти електронної пошти необмежені
SSD StorageYesNo
Безкоштовна міграція веб-сайтів Так
Безкоштовні автоматизовані резервні копії Так
Зона максимальної швидкості ™ Так. Ні
Безкоштовні рекламні кредити $ 150 $ 0
Гарантія повернення грошей90 днів30 днів
Постановочне середовище Так. Ні
Автоматичні оновлення за допомогою RollbackYesNo
Безкоштовні SSLYesYes
Premium Site Builder Так. Ні
NGINXYesNo

* Ціна на 12-місячну підписку.

Єдиною перевагою, яку, здавалося б, Bluehost має над хостингом Inmotion, є те, що вони дозволяють 100 мільйонів відвідувань на місяць, порівняно з 20 000 відвідуваннями хостингу Inmotion хостингу.

Крім цього, просто не має сенсу приймати участь у Bluehost. WordPress-хостинг Inmotion надає нам стільки важливих функцій за половину ціни (SSD, інсталяція, автоматичні оновлення, створення веб-сторінок, міграція сайтів… список продовжується), завдяки чому план Bluehost виглядає дійсно застарілим.

Переглядаючи лише функції, зрозуміло, що WP-1000S хостингу Inmotion – це логічний вибір, який потрібно зробити, якщо ви думаєте отримати хостинг Premium WordPress.

Вердикт: Чи варто приймати хостинг для інмоцій?

Ми дуже задоволені хостингом Inmotion!

Їх швидкості покращилися за останній раз, коли ми їх випробовували і здивували нас. Їх 2 центри даних ефективно використовуються для покриття міжнародної аудиторії, не втрачаючи часу завантаження, і вони навіть набирали швидші тести на швидкість, ніж наш улюблений хост, SiteGround!

Професіонали значно переважають проти мінусів (відверто кажучи, ми наслухалися – у нас насправді виникли проблеми, намагаючись придумати мінуси!), І ми любимо їх довгий список особливостей.

Їх накопичувач на SSD – це величезна нічия. Закиньте їх інші пільги (необмежену кількість електронних листів, відсутність простоїв на веб-сайтах, безкоштовні додатки, необмежену пропускну здатність тощо), і це не просто розум – Хостинг Inmotion – це відмінний веб-хостинг.

Плани мають співвідношення ціни та якості з надійним режимом роботи та обслуговування клієнтів.

Не має значення, орієнтуєтесь ви на конкретну країну чи міжнародну аудиторію – просто з’ясуйте, чи краще сервери Сходу чи Заходу для вашої цільової аудиторії, і спостерігайте, як ваші дані переносяться на екрани ваших клієнтів у рекордно короткий час.

10/10 рекомендував би!

Ключові особливості

 • ✓ Безкоштовне доменне ім’я
 • ✓ Необмежена кількість дискового простору
 • ✓ Необмежена передача даних
 • ✓ Максимальна швидкість зони ™
 • ✓ SSD в комплекті
 • ✓ Підтримується доступ SSH
 • ✓ Підтримка 24 × 7 США
 • ✓ 90-денне повернення грошей

Рекомендовано для

 • • електронна комерція
 • • WordPress
 • • Форум
 • • CMS (Joomla, Drupal)
 • • Веб-сайт середнього розміру
 • • Бізнес-сайт

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me