Contents

Ako anonymne nakupovať službu VPN (krok za krokom)

Zatiaľ čo väčšina ľudí s radosťou platí za sieť VPN pomocou paypal alebo kreditnou kartou, malé percento účastníkov VPN požaduje maximálnu anonymitu. Patria sem anonymné platby za VPN. Ak ste jedným z týchto ľudí (alebo si myslíte, že by ste chceli byť), je táto príručka pre vás.

Ukážeme vám:

 1. Prečo platiť anonymne?
 2. Prehľad anonymných spôsobov platby
 3. Ako anonymne platiť v službe BitCoin
 4. Ako anonymne platiť pomocou darčekových kariet v obchode
 5. Ako skryť svoju IP adresu pri kúpe VPN

Prečo platiť anonymne?

Platby sú vo všeobecnosti najmenej anonymnou interakciou s poskytovateľom VPN. Platby kreditnou kartou musia obsahovať opatrenia proti podvodom, aby sa overilo, či ich používa skutočný vlastník. To znamená, že musíte zadať svoje celé meno a fakturačnú adresu.

Aj keď sú tieto informácie zvyčajne uložené v spoločnosti zaoberajúcej sa spracovaním platieb (nie v sieti VPN), stále sú prepojené s vaším účtom, aby ste v budúcnosti mohli ľahšie platiť.

To isté platí o platbách cez PayPal. Poskytovateľ VPN nebude mať vaše osobné údaje, ale pre budúce platby bude mať vašu e-mailovú adresu pre paypal. Toto je iba odkaz, ktorý vám umožní sledovať váš účet VPN osobne.

Musím platiť anonymne?

Jednoduchá odpoveď: Pravdepodobne nie.

Dlhšia odpoveď: V skutočnosti, pokiaľ vládna agentúra nebude prenasledovať, nikto nebude zadávať vašu platobnú históriu VPN. Okrem toho, ak používate skutočnú službu neprihlásenú do siete VPN, neexistuje žiadna súvislosť medzi vašou aktivitou VPN a vaším osobným účtom VPN..

To znamená, že aj keď vás niekto prepojil s konkrétnym účtom VPN, stále nevedel, čo ste robili pri pripojení k sieti VPN.

To znamená, že predpokladáte, že poskytovateľ VPN je úplne úprimný v súvislosti so svojou politikou protokolovania. Ak tajne uchovávajú protokoly alebo ich zdieľajú s inou spoločnosťou / agentúrou, vaša história VPN sa dá teoreticky sledovať. To nie je pravdepodobné, ale je to možné.

Kto by mal platiť anonymne?

Ak vaša osobná bezpečnosť / bezpečnosť / šťastie závisí od absolútnej anonymity, mali by ste 100% používať anonymný spôsob platby. Napríklad, ak ste:

 • Novinár vystupujúci proti násilnej alebo nebezpečnej vláde
 • Informátor
 • Obhajca slobody prejavu alebo niekto, kto píše / komentuje sporné otázky (politika, potraty atď.)

Taktiež, ak je samozrejmé, že ak sa pokúšate skryť svoju online aktivitu pred krajinou alebo vládou, mali by ste pre svoju službu VPN anonymne.

Torrent Downloaders: Pravdepodobne nie je potrebné platiť anonymne, najmä ak používate službu VPN s nulovým protokolom, ako je PIA. Pre 99,999% ľudí to bude považovať za zbytočné. Samozrejme ďalšie súkromie nie je nikdy zlá vec…

Nevýhody platenia anonymne

Nemôžete nastaviť opakujúce sa platby pri použití anonymného spôsobu platby. Zakaždým, keď je platba splatná, musíte platiť manuálne (neexistuje spôsob, ako niekomu fakturovať bitcoiny).

Ak teda chcete platiť anonymne, odporúčame vám zvoliť najdlhšiu možnú dĺžku predplatného (zvyčajne 1 – 2 roky)..

  Torrenty a súkromný prístup na internet (dokonalý návod na používanie PIA ako torrent VPN alebo proxy)

Získate tak niekoľko výhod:

 • Platbu budete musieť vykonať iba raz ročne
 • Získate najlepšiu zľavu (VPN majú tendenciu zlacňovať oveľa dlhšie predplatné. Niekedy aj viac ako 50%)
 • Pri platbe prostredníctvom darčekovej karty zaplatíte nižší% výmenný kurz (darčeková karta $ > VPN $)

Prehľad anonymných platieb a metód VPN

Ak chcete anonymne platiť za svoju službu VPN, musíte použiť nevysledovateľný spôsob platby. To znamená, že medzi vami a spôsobom platby, ktorý používate, neexistuje žiadne spojenie.

Dva najobľúbenejšie nevysledovateľné spôsoby platby sú:

 1. kryptomena (anonymné digitálne meny ako Bitcoin, Litecoin atď.)
 2. Ukladajte darčekové karty (Platte darčekovými kartami od veľkých obchodov ako: Walmart, Target, Amazon, Bestbuy atď.)

Bitcoin je najbežnejšie akceptovaný anonymný spôsob platby. V súčasnosti ho akceptuje viac ako 50% poskytovateľov VPN (a takmer všetky špičkové VPN). Platby za bitcoíny sú mimoriadne anonymné, existuje však trochu učiaca sa krivka nákupu a výmeny bitcoínov.

Výhody platenia bitcoínom:

 • Najčastejšie akceptovaný anonymný spôsob platby
 • Výmenný kurz (hotovosť > Bitcoin & Bitcoin > v hotovosti) sa blíži presnej hodnote, takže náklady na ďalšiu anonymitu v USD sú nízke.

Darčekové poukážky sú vylúčené malým počtom poskytovateľov VPN. Ako anonymný spôsob platby je mimoriadne jednoduchý a efektívny. Môžete ísť do obchodu v okolí, kúpiť darčekovú kartu s hotovosťou a potom digitálne preniesť zostatok darčekovej karty na poskytovateľa VPN..

Výmenou vám poskytnú službu VPN za pevný výmenný kurz (darčeková karta $ > $ VPN Service)

Vo všeobecnosti bude výmenná hodnota darčekovej karty asi o 20 – 25% nižšia ako skutočná hodnota prevedenej darčekovej karty. Je to tak preto, že váš poskytovateľ VPN nemôže skutočne minúť darčekovú kartu, musia ju previesť na hotovosť, čo znamená, že ju predáte so zľavou.

To tiež zvyšuje čas a ťažkosti na ich konci, takže je spravodlivé, že dostanú trochu navyše $ ako kompenzáciu za poskytovanie služby.

Výhody platenia darčekovými kartami:

 • Ľahko sa dostanete
 • Nízka technológia (žiadna krivka učenia)
 • Môže nakupovať v hotovosti
 • Mimoriadne anonymné
nevýhody:

 • Prijímané iba niektorými poskytovateľmi VPN
 • Zvyčajne platí prémia za cenu 20 – 30%

HOw platiť za VPN s bitcoinmi

IPVanish spôsoby platby (vrátane bitcoínov)Spôsoby platby spoločnosti IPVanish (vrátane bitcoínov)
Väčšina hlavných služieb VPN prijíma platby bitcoinmi. Stačí vyhľadať logo Bitcoin v časti „Spôsoby platby“ na ich webových stránkach.

Platby za bitcoíny vyžadujú 4 kroky:

 1. Vytvorte bitcoínovú peňaženku
 2. Kúpiť bitcoíny
 3. Zaregistrujte sa do služby VPN (s platbami bitcoinov)
 4. Preneste bitcoiny na poskytovateľa VPN

Existuje niekoľko online článkov, ktoré vás ľahko prevedú všetkými 4 krokmi. Tu je pár dobrých:

 • Sprievodca prvými nákupcami bitcoínov
 • Nákup bitcoínov (nováčik)
 • Ako kúpiť bitcoíny (Sprievodca LocalBitcoin)

Najlepším tutoriálom, ktorý sme našli, je táto podrobná video séria od LocalBitcoins (obe sú bitcoínovou peňaženkou a bitcoínovým burzovým trhom, takže svoje bitcoiny môžete ukladať a kupovať / predávať na rovnakom webe. Môžete tiež kúpiť bitcoiny lokálne s prípadom od bankomatov (ak sú k dispozícii) alebo dokonca od jednotlivých predajcov)

  Recenzia NordVPN (a Sprievodca nastavením Torrentu s proxy serverom SOCKS5)

Nastavte si bitcoínovú peňaženku

Nákup bitcoinov

Platenie za VPN

Akonáhle budete mať nastavenú bitcoinovú peňaženku a bitcoiny v účte (alebo prístup k ústredni, ktorá vám umožní kúpiť ich), je skutočne jednoduché platiť za predplatné VPN..

Takto to funguje so sieťou IPVanish VPN

Krok č. 1: Prejdite na výber plánu VPN a ako možnosť platby vyberte možnosť Bitcoin.

obrázok

Vyberte plán VPN

Plaťte za VPN pomocou informácií o kroku 1 bitcoínu

Zadajte informácie o svojom účte (na aktiváciu sa vyžaduje platný e-mail)

Ako spôsob platby vyberte bitcoin

Ako spôsob platby vyberte možnosť Bitcoin

Krok č. 2: Odošlite platbu

Po kliknutí na tlačidlo Odoslať sa automaticky vygeneruje faktúra za bitcoínovú transakciu. Poskytovateľ VPN vytvorí jedinečnú bitcoínovú peňaženku, ktorá bude prijímať platby za bitcoíny. Týmto spôsobom vedia, ktorý účet VPN / používateľské meno VPN za svoju službu zaplatili.

Faktúra obsahuje tieto informácie:

 • Peňaženka č.
 • Cena v bitcoinoch (alebo zlomkoch bitcoínov)
 • QR kód na skenovanie v telefóne (ak máte mobilnú bitcoinovú aplikáciu na peňaženky)
 • Tlačidlo ‘Pay With Bitcoin’. (Funguje, ak váš prehliadač priradil tento typ odkazu k vašej bitcoínovej peňaženke)

obrázok

Faktúra za bitcoíny: Buď stlačte „Platiť pomocou bitcoínov“ alebo vyplácajte peňaženku # priamo z vašej vlastnej peňaženky.

Môžete buď kliknúť na položku „Pay with Bitcoin“ alebo sa priamo prihlásiť do svojej bitcoinovej peňaženky a poslať platbu v presnej výške na toto presné ID peňaženky. Môžete skopírovať a prilepiť adresu peňaženky (netreba ju zadávať).

Potvrdenie platby

Mali by ste dostať e-mail od poskytovateľa VPN s potvrdením prijatia platby bitcoinmi. Môže to trvať od niekoľkých sekúnd po minútu alebo dve. Potom dostanete aktivačný e-mail pre váš účet VPN. Kliknite na odkaz Aktivácia.

To je všetko. Váš účet je teraz platený a aktivovaný. Ihneď sa môžete prihlásiť, stiahnuť softvér a pripojiť sa k sieti VPN.
Navštívte stránku IPVanish

Ako platiť za VPN pomocou kariet GIft

Existuje niekoľko sietí VPN, ktoré vám umožnia obchodovať s hlavnými darčekovými kartami pre služby VPN. Nemusíte posielať kartu, stačí zadať ID karty a zostatok bude elektronicky prevedený do služby VPN. VPN spravidla za túto službu účtuje cenové prirážky (20 – 30%), pretože musia predať darčekové karty za menej ako ich skutočnú hodnotu, aby ich mohli previesť späť na hotovosť..

Najprv budete potrebovať VPN, ktorá vezme darčekové karty:

Služby VPN, ktoré prijímajú anonymné platby za darčekové karty

 • Súkromný prístup na internet (Najlepšie Torrent VPN 2014 a 2015)
 • IronSocket (Zahŕňa bezplatné servery Socks5 Proxy a SmartDNS s nákupom VPN)

Proces platby

Platí to za súkromný prístup na internet pomocou darčekovej karty:

Krok 1: Prejdite na stránku privateinternetaccess.com

Krok 2: Posuňte zobrazenie nadol pod bežné tlačidlá „kúpiť vpn“. Vyhľadajte toto:

PIA možnosť platiť darčekovou kartou

Nájdite možnosť Platiť pomocou darčekovej karty

Kliknite na tlačidlo „Získať prístup VPN“.

Potom budete mať možnosť vybrať si značku darčekovej karty na kontrolu výmenného kurzu, alebo dokonca kúpiť darčekovú kartu online okamžite, ak ešte nemáte darčekovú kartu..

  Najlepšie VPN pre Torrenting 2016 (so sprievodcom nastavením a ochranou osobných údajov)

Najlepšie je kúpiť si darčekovú kartu 50 dolárov od významnej spoločnosti, ako je Walmart alebo Starbucks, ktorú si potom môžete vymeniť za 1 rok súkromného prístupu na internet (25% prirážka oproti platbe kreditnou kartou)
Ďalej môžete okamžite skontrolovať zostatok na darčekovej karte a zistiť, ako dlho vám bude predplatený VPN váš zostatok. (Kontrola vášho zostatku nezakúpi balík, takže ak sa vám nepáči výmenný kurz, nemusíte obchodovať).

Skontrolujte zostatok darčekovej karty

Skontrolujte zostatok darčekovej karty (a pozrite si výmenný kurz)

Akonáhle budete spokojní s výmennou cenou a ste pripravení zaplatiť za svoje predplatné VPN, stačí kliknúť na tlačidlo „Zaplatiť“ a uskutočniť výmenu. Prevod by mal byť úplne viac-menej okamžitý a zo súkromného prístupu na internet dostanete e-mail s potvrdením o prijatí platby a aktiváciou účtu.

Potom si stačí stiahnuť softvér a môžete sa okamžite pripojiť k serveru podľa vlastného výberu.
Registrácia na súkromný prístup na internet

Ako HIde svoju IP adresu pri nákupe VPN

Takmer všetky siete VPN zaznamenajú na svoju webovú stránku dôležité informácie o transakciách (nákupoch). Je to potrebné, aby ste zabránili podvodom s kreditnými kartami (musia sa uistiť, že neplatíte za odcudzenú kartu). Jednou z najčastejšie zaznamenávaných informácií je vaša IP adresa.

Výsledkom je, že veľa služieb VPN zabráni používateľom prihlásiť sa na pripojenie k inej službe VPN. Blokujú tiež transakcie z populárnych webových proxy serverov. Najjednoduchší spôsob, ako skryť svoju IP adresu, je v skutočnosti použitie verejného internetového pripojenia, ako je wifi hotspot v knižnici alebo starbucks..

Na registráciu do služby VPN môžete použiť svoj laptop, tablet alebo smartfón a IP, ktoré sa objaví v protokole transakcií, sa nedá vysledovať späť (ide o verejné pripojenie na internet, nie do vašej domácej siete).

Je to low-tech, ale veľmi efektívne riešenie pre skutočne súkromný prístup k VPN.

Zhrnutie a ďalšie čítanie

Zhrnutie:

 • Za bitcoiny alebo darčekové karty môžete anonymne platiť za sieť VPN
 • Ľahko získajte bezplatnú bitcoínovú peňaženku a kupujte bitcoíny na localbitcoins.com
 • Pri nákupe pomocou verejnej siete Wi-Fi skryte svoju skutočnú adresu IP
 • Nezabudnite použiť platnú e-mailovú adresu, pretože účty VPN vyžadujú potvrdenie aktivácie

Po zaplatení a aktivácii služby VPN by ste mali byť dobrí. Po uplynutí platnosti predplatného môžete z toho istého účtu poslať ďalšiu anonymnú platbu (alebo si vytvoriť nový účet VPN, ak chcete)

Tu je niekoľko užitočnejších článkov a návodov…

Guides
Ako používať anonymne Vuze
Ako používať uTorrent anonymne
Ako používať Deluge anonymne
Ako skontrolovať svoju Torrent IP adresu
Odblokujte torrent stránky vo Veľkej Británii
Recenzie a VPN porovnanie
Kontrola súkromného prístupu na internet
IPVanish Review
Torguard Review
IPVanish vs Hidemyass
IPVanish vs Súkromný prístup k internetu
Proxy vs VPN na torrenting
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me