Gusto mzdy

gusto

https://gusto.com/

tl; dr

Gusto je jeden z najlepších mzdových programov, ktoré sme mali s potešením používať. Škoda, že v súčasnosti slúžia iba spoločnostiam so sídlom v USA.
Uč sa viac.

Gusto Recenzia – 11 Pros & 3 nevýhody Gusto mzdy

Ak ste vlastníkom malej firmy, budete rozumieť problémom pri prevádzkovaní firmy bez toho, aby ste mali nejaký systém miezd.

Dobrá vec, na ktorú ste narazili na tejto stránke, pretože prehodnocujeme jeden z najdynamickejších mzdových systémov dostupných na trhu – Gusto.

Predtým, ako sa dostaneme k mäsu a zemiakom z tohto prehľadu, vás prevedieme malým príbehom o Gustovi ao tom, ako to zmenilo životy podnikateľov všade..

Príbeh Gusta

Bol rok 2012 a Gotye bol niekto, koho všetci vedeli.

Mladá spoločnosť s názvom ZenPayroll sa rozhodla ísť do … mzdovej agendy – žiadny súbor cookie pre vás, ak ste to uhádli. Spoločnosť pôsobiaca v srdci Kalifornie získala rýchlo popularitu a získala im dosť klientov na to, aby mohli spustiť svoje služby na Floride, New Yorku a Texase do niekoľkých mesiacov od otvorenia ich dverí..

O niečo viac ako rok sa služby spoločnosti ZenPayroll stali tak populárnymi, že oznámili, že dostávajú platby vo výške 100 miliónov dolárov ročne. Do roku 2015 ZenPayroll spustil podporu svojich služieb vo všetkých 50 štátoch USA a stal sa oficiálne známym pod menom Gusto (ktokoľvek, kto sa rozhodol pre zmenu názvu, si zaslúži povýšenie!).

Neskôr v roku spoločnosť zabezpečila financovanie v sérii B sumou 60 miliónov dolárov (ktorú viedla spoločnosť CapitalG, predtým známa ako Google Capital). Ak to nie je dosť pôsobivé, dobrým ľuďom sa podarilo v decembri 2015 získať ďalších 50 miliónov dolárov na financovanie a povýšiť ich tak, aby boli súčasťou troch čiarkových klubov – spoločnosti s hodnotou neuveriteľných 1 miliardy dolárov.!

Zdá sa, že nič nezastaví vlak Gusto, pretože stále rastú a rastú. Od júla 2019 Gusto získal ďalšie finančné prostriedky vo výške 200 miliónov dolárov, čím im efektívne poskytol ocenenie v hodnote 3,8 miliárd dolárov!

Hodí sa Gusto vašej malej firme?

Gusto maľuje veľmi pekný obraz o sebe, keď príde na ich príbeh, ale vy aj ja vieme, že to nie je pre zákazníkov naozaj dôležité..

Nezáleží na tom, či majú milióny finančných prostriedkov. Nezáleží na tom, či ich systém beží na najnovšej, najväčšej špičkovej infraštruktúre v okolí.

To, čo je skutočne dôležité, je to, či je mzdová aplikácia spoločnosti Gusto skutočne vhodná pre vašu firmu:

 • Plnia svoje sľuby?
 • Potrebujeme vedieť nejaké drobné chyby?
 • Aké to je skutočne používať Gusto?

V skutočnosti jediný dôvod, ktorý ste si doteraz prečítali, pretože chcete vedieť, či je pre vás Gusto skutočne dobrý..

Sľúbili sme vám dôkladnú kontrolu a poskytneme ju.

Prinášame vám niektoré z vecí, ktoré máme radi o Guste, a pár vecí, o ktorých si myslíme, že by sa mohli vylepšiť. Budeme absolútne dôkladní, prefíkáme všetko a zaistíme, aby ste vedeli všetko, čo potrebujete vedieť o softvéri..

Náš tím sa pýši posilnením postavenia malých podnikov. To znamená, že naše recenzie sú čo najneutrálnejšie, aby ste pre svoje malé podniky mohli robiť správne rozhodnutia.

Pre stručnosť prejdeme k tomu, čo sa nám páči na Gustovi!

11 vecí, ktoré sa nám páčia na Guste

1. Gusto je VEĽMI pekné!

Vyskúšali sme slušné aplikácie miezd a zatiaľ sa dobre navrhnutému rozhraniu spoločnosti Gusto nepribližuje nič.

Gusto mzdy má krásne UI

Tím UI nalial veľa lásky a úsilia do budovania Gustovho nádherného rozhrania a ukazuje to.

Rozhranie vyzerá tak priateľsky a ľahko sa používa, je takmer … ako „aplikácia“. Viete, ako ľahko použiteľná aplikácia pre iOS. Jeden pohľad a budete vedieť, kam kliknúť a čo sa deje, nemusíte sa hádať, aby ste zistili, či veci fungujú.

Plánuje sa tak dobre, že na naučenie sa používať softvér nie je potrebné žiadne školenie. Prihláste sa a zistíte, že to jednoducho funguje!

Je tu miesto pre všetko a všetko je úhľadne na svojom mieste.

Takmer každá stránka, na ktorú pristávate, bude mať príjemne vyzerajúcu sviatočnú logu. Tieto sviatočné logá sú osviežujúce a úprimne povedané, núti moje srdce spievať zakaždým, keď sa na jeden pozriem.

gusto mzdy má pekné sviatočné logá

Určite to narušuje monotónnosť bežnej mzdy!

Niektorí ľudia môžu povedať, že mať pekné rozhranie je iba povrchné, ale myslíme si, že je to dôležité. Hybridný mzdový a HR program, ako je tento, sa má používať každý deň a nikto nemá rád každý deň pri pohľade na aplikáciu s škaredým alebo nudným rozhraním..

Aspoň s Gustom sa nám teší pohľad!

2. Prevádzkovanie miezd je s Gustom neuveriteľne ľahké!

Stretli sme sa s mzdovými programami, ktoré vyžadujú, aby sme absolvovali školenie, aby sme mohli aplikáciu efektívne používať.

Absolútne sme nenávideli tento systém, pretože museli sedieť v tréningu, aby sme sa naučili, ako používať program, je bolesť a na začiatok je strašne neefektívne. Nepomáha to, že školiace videá, ktoré sme museli sedieť, vyzerali, ako by boli vytvorené obzvlášť neskúseným YouTuberom..

Keď však používate Gusto Payroll, nestretnete sa s tým nezmyslom.

Akonáhle zadáte svoje osobné a firemné údaje, môžete okamžite skočiť priamo do mzdy a ľahko spustiť výplatu.

Mzdy sa uskutočňujú v 4 jednoduchých krokoch:

 1. Vypočítajte hodiny
 2. Vypočítajte voľno
 3. Preskúmanie & predložiť mzdu
 4. Potvrdenie mzdy

Krok 1 – Vypočítajte hodiny

Vypočítanie je veľmi jednoduché, pretože v skutočnosti nemusíte robiť žiadne výpočty. Všetko, čo je pre vás vopred vypočítané, keď počas nastavovania zadávate podrobnosti o zamestnancovi.

gusto mzdy prvý krok spočítať hodiny

Teraz musíte iba zodpovedajúcim spôsobom upraviť hodiny zamestnancov a čísla sa automaticky premietnu na obrazovku.

Ak sú vašim zamestnancom vyplácané bonusy alebo provízie, je to také jednoduché, ako kliknúť na ďalšie pole zárobkov a zadať číslo.

Krok 2 – Vypočítajte čas vypnutia

gusto mzdy druhý krok vypočítať voľno

Ďalej v tejto časti stačí zadať voľno a nemocenské hodiny zamestnanca. Docela samozrejmý.

Krok 3 – kontrola & Odoslať mzdu

Potom sa dostanete na obrazovku kontroly miezd.

gusto mzdové hodnotenie miezd

Tento proces je veľmi jednoduchý. Zobrazí sa vám kompletný zoznam výdavkov spoločnosti. Vašou úlohou bude len skontrolovať, či sú čísla na obrazovke správne.

Gusto mzdy vám umožňujú zistiť, čo sa zdaňuje a odpočítava

Budete mať možnosť vidieť len to, čo bude zdanené a odpísané. Existuje tiež možnosť zobraziť, čo zarobili vaši zamestnanci.

Keď budete s číslami spokojní, stačí kliknúť na tlačidlo „Odoslať“.

Krok 4 – Potvrdenie mzdy

Nakoniec potvrďte zadanie mzdy a hotovostná mzda ste skončili mesiac!

gusto mzdové potvrdenie potvrdiť predloženie mzdy

Ľahké peasy citrón stlačiť.

3. Môžete spustiť 4 typy miezd!

Zatiaľ čo väčšina mzdových programov má iba možnosť prevádzkovať 1 typ miezd, Gusto je dostatočne predvídavý, aby vám umožnil spustiť 4 typy miezd!

gusto mzdy vám umožňujú spustiť 4 typy miezd

Okrem bežnej mzdy môžete spustiť aj mzdové, mimobicyklové a ukončovacie mzdy. To vám poskytuje flexibilitu na spustenie mimosezónnych miezd, ak to bude potrebné, čo je pre nás zaujímavé.

Bonusová mzda

Ako už názov napovedá, môžete svojim zamestnancom vyplácať bonus, ak dosiahnu určité míľniky, termíny alebo ciele. Upozorňujeme, že bonusová mzda podlieha dodatočnej zrážkovej sadzbe vo výške 22%..

Rovnako ako v prípade bežnej mzdy, aj tento systém je veľmi ľahko ovládateľný. Stačí zadať čísla do príslušných polí a ste hotoví!

gusto mzdy má bonusové mzdy možnosť

Výplaty mimo cyklu

Účty mimo mzdy majú za cieľ vyplácať vašim zamestnancom ďalšie platby mimo pravidelných miezd. Je to vlastne celkom podobné bonusovému platu, s výnimkou toho, že mzdy mimo cyklu používajú rovnakú zrážkovú sadzbu, odpočty a príspevky uskutočňované v bežných mzdách..

gusto mzdy má možnosť mzdy mimo cyklu

Ukončenie mzdy

Ak ste sa už niekedy tešili z toho, že niekoho vyhodili, budete vedieť, že musíte prepustiť prepusteného zamestnanca. S Gustom je to dosť jednoduché.

Keď prejdete na stránku Výplatná listina, zobrazí sa vám zoznam vašich zamestnancov. Kliknite na ten, ktorého musíte prepustiť a objaví sa kontextové okno, ktoré potvrdí, či chcete tohto zamestnanca prepustiť. Ak chcete spustiť výplatu ukončenia pracovného pomeru, kliknite na správne tlačidlo a choďte do toho a prepustite zamestnanca.

gusto mzdy má možnosť výplatnej lehoty

Potom sa dostanete späť na stránku zamestnanca. Tu budete musieť kliknúť na príkaz Spustiť výplatnú listinu..

gusto mzdy má možnosť výplatnej lehoty

Len čo to urobíte, budete musieť bežať mzdy tak, ako by ste normálne robili, s výnimkou prepusteného zamestnanca. Celkom jednoduché veci.

Keď s tým skončíte, zobrazí sa výzva na vytlačenie šeku zamestnanca (priamy prepustenie nie je k dispozícii pre prepustených zamestnancov).

gusto kontrola výplat mzdy

Po dokončení ste hotoví! Blahoželáme, úspešne ste prepustili zamestnanca a spustili ste výplatu za prepustenie! Zbohom Hannah!

prepustenie zamestnanca mzdy

4. Gusto môže bežať na autopilote!

Ako majitelia malých firiem máme tendenciu mať na mysli veľa vecí a na svete nie je nikdy dosť času na vykonanie všetkých vašich úloh..

Niekedy sme tak zaneprázdnení, že náhodou zabudneme, kedy je čas na výplatnú listinu, a snažíme sa ju spustiť, ignorujúc všetky naše ďalšie každodenné úlohy (naši zamestnanci musia dostať zaplatené bez ohľadu na to, že?)

Preto túto funkciu veľmi milujeme. Keď nastavíme Gusto, aby bežal na Autopilote, môžeme sa odstrániť z rovnice a zamerať sa na ďalšie aspekty podnikania, ktoré si vyžadujú našu pozornosť, zatiaľ čo Gusto pre nás robí všetku prácu.

Pokiaľ sú nastavené priame platby všetkých zamestnancov od zamestnancov, spoločnosť Gusto spustí mzdy automaticky 1 deň pred stanoveným termínom a po ich odoslaní vám bude zaslané e-mailové upozornenie. Dostanete 24 hodín na vykonanie akýchkoľvek požadovaných zmien alebo dokonca zrušíte výplatnú listinu skôr, ako sa zamkne.

Veľmi pohodlná funkcia, bez ktorej nemôžeme žiť!

gusto mzdy má režim autopilota

Ak chcete povoliť autopilota, stačí prejsť na kartu Nastavenia, kliknúť na položku Mzdy a kliknúť na Upraviť v časti Mzdy na AutoPilote. Povoľte to tam a Gusto pre vás usporiada všetko ostatné!

5. Výkazy miezd všetko na jednej obrazovke!

Správy sú dôležité. Obsahujú cenné údaje o vašej spoločnosti, bez ohľadu na to, či sa im darí dobre a či ste v čiernej farbe.

Prehľady miezd musia byť podrobné a komplexné, aby ste vedeli, koľko peňazí spoločnosť potrebuje každý mesiac na prevádzku. S Gustom to vôbec nie je problém, najmä s ich podrobnou správou o úplných požiadavkách na hotovosť, ktorá je k dispozícii po spustení mzdy.

gusto mzdy má úplnú správu o požiadavkách na hotovosť

Pôsobivý innit? Ak to pre vás nie je dosť podrobné, Gusto má chrbát.

gusto mzdy má správu denníka mzdy

Môžu vygenerovať správu denníka miezd, ktorá rozdelí všetky výdavky a presne vám povie, kam vaše peniaze smerujú, koľko zarobia vaši zamestnanci a sumy, ktoré idú priamo do pokladnice vlády..

Toto sú len príklady. Gusto má schopnosť generovať najrôznejšie správy, takže ich môžete analyzovať podľa želania vášho srdca:

 • Mzdový denník
 • Správa o výhodách
 • Ročná správa
 • Zhrnutie zamestnancov
 • Informácie o dodávateľovi
 • Platby dodávateľom
 • Bankové transakcie
 • Zostatky voľna
 • Žiadosti o voľno
 • Platby agentúr
 • Mzdy pred Gustom

6. Ľahko zrušte mzdy!

Sme iba ľudia a bez ohľadu na to, ako opatrní sa snažíme byť, vyskytujú sa chyby.

Niekedy sa to stáva počas výplatnej listiny a vtedy sa stáva obrovskou bolesťou hlavy, pretože zrušenie výplatnej listiny môže byť pri niektorých mzdových programoch bolesť …

Keď sme zistili, že zrušenie výplatnej listiny so spoločnosťou Gusto bolo skutočne veľmi jednoduché, prepustili sme úľavu, pokiaľ ešte nebol spracovaný predložený výplatný list.

gusto mzdy umožňuje zrušenie mzdy

Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na kartu Prehľady, kliknúť na položku História miezd a nájsť cestu na tlačidlo Zrušiť, aby ste vrátili mzdu späť. Pomerne ľahké, nemyslíš?

Ak nevidíte tlačidlo Zrušiť, znamená to, že výplatná listina bola spracovaná. Ak ste si všimli, že po spracovaní došlo k chybe vo výplatnej listine, neznepokojujte sa, pretože sa to dá zvrátiť, aj keď trochu komplikovanejšie..

Musíte sa obrátiť na tím starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Gusto, aby ste zistili, čo môžu urobiť v prípade zrušenia mzdy, alebo sa porozprávajte o možnostiach, ktoré musíte vyriešiť..

Ich live chat tím je veľmi pohotový a viac než šťastný vám pomôže. Hodiny technickej podpory spoločnosti Gusto trvajú od pondelka do piatka od 6:00 do 17:00 PST, takže ak ich chytíte, keď sú mimo práce, uistite sa, že vám pošlú e-mail s odpoveďou na váš dotaz, keď sa vrátia späť do kancelária.

Prípadne ich môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky (415-930-4532)..

7. Gusto má demo účet typu all-access!

Osobne mi prístupnosť ich demo účtu urobila Gusta ešte pôsobivejším pre mňa.

Dokázal som si zahrať s číslami, vyskúšať všetko a rozprávať sa s obsahom môjho srdca bez obáv z toho, že by som sa pokazil. Je to vlastne spôsob, akým som zistil, ako skutočne je užívateľsky prívetivý Gusto.

ukážka úplného prístupu k výplatám mzdy

Prostredníctvom demo účtu máte v zásade plný prístup ku všetkým mzdovým systémom spoločnosti Gusto, okrem toho, že údaje o používateľovi sa každý deň obnovujú, takže sa nič neuloží. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť nových používateľov tým, že im umožnia získať pocit z programu!

Odkaz na demo účet nie je najjednoduchší na nájdenie, preto sme pre vaše pohodlie využili slobodu prepojenia tu. Vyskúšajte to a nemusíte sa báť!

8. Gusto má informácie o tíme!

Šťastie zamestnancov je jedným z najdôležitejších prvkov na zabezpečenie úspechu každej spoločnosti.

Problém je, že väčšina zamestnancov nechce verejne hovoriť, keď sú nešťastní zo strachu z následkov. Aj keď jasná komunikácia je niečo, čo sa snažíme povzbudzovať, keď riadime naše podnikanie, existuje vzájomný tlak a častejšie ako ne, odpovede, ktoré dostanete od zamestnancov vo verejnom prostredí, budú skreslené, aby nevyzerali zle pred svojimi kolegami..

Tímové informácie spoločnosti Gusto vám umožňujú rozposielať prieskumy, aby vaši zamestnanci mohli súkromne hodnotiť svoju úroveň šťastia podľa vlastného uváženia, čo vám umožní posúdiť celkovú morálku zamestnancov a podniknúť kroky na vyriešenie akýchkoľvek morálnych problémov, ktoré by ste mohli mať.

gusto mzdy má prehľad o tíme

Po povolení funkcie Team Insights bude spoločnosť Gusto zasielať zamestnancom e-mail raz mesačne s otázkami z rôznych tém týkajúcich sa práce, z ktorej si môžete vybrať. Ak chcete, môžete tiež upraviť túto otázku.

Gusto má veľmi progresívnu funkciu!

9. HR Templates habadej!

Myslím si, že teraz je celkom jasné, že Gusto je fantastická aplikácia na výpočet miezd s funkciami navrhnutými špeciálne tak, aby používateľom uľahčili život..

Môžu sa tam zastaviť a ľudia budú šťastní, ale to pre tím Gusto nestačí. Nebudú odpočívať, kým neurobia všetko, čo môžu, aby náš život bol čo najjednoduchší!

Jedným zo spôsobov, ako to dosiahli, sú šablóny ľudských zdrojov.

Už nemusíte strácať čas a vyčerpávať svoj mozog starostlivo zadávaním dokumentov týkajúcich sa ľudských zdrojov. Gusto prichádza s dlhým zoznamom šablón, takže môžete ľahko vyplniť podrobnosti a robiť veci oficiálnymi tak rýchlo, ako chcete.

Majú šablóny pre najrôznejšie dokumenty týkajúce sa ľudských zdrojov, od NDA a daňových formulárov po najímanie dokumentov. Ak si to dokážete predstaviť, pravdepodobne to majú.

gusto mzdy má veľa HR šablón

Tieto šablóny sú také pohodlné a sú také časovo úsporné, nevieme si predstaviť, aký bol život predtým, ako sme ich dostali #truestory.

10. Gusto je rýchle!

Jedným z hlavných zákazov služieb SaaS je nemožnosť byť taká rýchla, ako by si ich užívateľ želal. Ak sa program načíta, čas sa načíta, dráždi používateľa, niekedy až do frustrácie.

Nemáme dostatočné zdroje na to, aby sme zistili, ako rýchlo je systém Gusto skutočne, ale poviem vám jednu vec – počas používania programu si nikto z nás nevšimol rýchlosť, kým sme naň skoro zabudli..

To je dobrá vec, pretože to znamená, že zážitok z Gusta bol tak plynulý, že sme si nikdy nevšimli, či došlo k nejakému spomaleniu. Jedinou časťou, kde došlo k určitému oneskoreniu, bolo, keď Gusto počítal mzdy, ale to sa dá očakávať.

Urobili sme niekoľko testov rýchlosti pomocou nášho nástroja na kontrolu rýchlosti servera a ich výsledky na serveri boli dosť prekrásne!

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

23 ms76 ms140 ms172 ms180 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

226 ms139 ms106 ms68 ms163 ms

Priemerná rýchlosť: 129,3 ms – Zobraziť úplný výsledok

Netreba dodávať, že sme boli veľmi spokojní s Gustovou rýchlosťou.

11. Gusto vás odmeňuje!

Softvér za cloud často neplatíte, len aby ste zistili, že vymysleli spôsoby, ako vás odmeniť za váš nákup.!

Nejde o obrovskú sumu, ale výhody sú výhody. Určite to rozjasňuje náš deň, keď vidíme, že Gusto je spoločnosť, ktorá nájde spôsoby, ako dať späť svojim zákazníkom.

V podstate všetko, čo musíte urobiť, je odkázať svojich priateľov na Gusto Payroll.

gusto mzdy má odporúčací program

Na informačnom paneli stačí kliknúť na odkaz „Sprostredkovanie“ a zobrazí sa vám stránka Sprostredkovanie. Zadajte e-mail svojho priateľa, aby mu Gusto mohol poslať e-mail na palubu. Ak sa váš priateľ prihlási do služby Gusto a spustí výplatnú listinu, Gusto tvrdí, že vás a vášho doporučeného priateľa odmeňuje sumou 100 dolárov!

Predtým, ako sa budete príliš vzrušovať, Gusto vám nedá 100 dolárov v hotovosti – skôr dostanete vy a váš priateľ darčekovú kartu Amazon 100 dolárov.!

gusto mzdová odmena amazonka darčeková karta za odporúčanie

Nie je to také dobré ako tvrdá hotovosť v hotovosti, ale hej, zadarmo si kúpiš niečo v hodnote 100 dolárov od Amazonu!

3 veci, ktoré musí Gusto vylepšiť

Ako mzdová služba nie je pochýb o tom, že Gusto je vynikajúci. Sú však niektoré veci, ktoré by sme si želali, boli trochu iné.

1. Gusto je služba iba pre USA

Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí ste to čítali mimo USA. Gusto môže byť tým správnym riešením pre vašu malú firmu, ale skutočnosť, že ide o službu iba pre USA, robí z nej zbytočné pre kohokoľvek mimo USA..

Na registráciu do služby nemôžete ani spoofovať svoju polohu cez VPN, pretože Gusto vyžaduje na nastavenie systému americký bankový účet..

Ak máte účet v USA, máte šťastie. Budete môcť používať to, čo je pravdepodobne najlepší mzdový systém, aký sme doteraz videli.

Inak … kamarát z šťastia, budete sa musieť pozrieť inde.

Sakra, šťastní Američania!

2. Gusto je drahý

Gusto sa umiestňujú ako softvér, ktorý sa najlepšie hodí pre malé podniky, ale úprimne povedané, ich ceny neodrážajú ich pozíciu.

Vďaka ich úplnému plánu (najobľúbenejší) budete musieť platiť základnú cenu 39 dolárov mesačne. Okrem toho musíte mesačne na hlavu získať ďalších 12 dolárov mesačne. Za predpokladu, že máte 10 zamestnancov (vrátane vás), to je už 390 dolárov mesačne!

Teraz, pri pohľade na to z hľadiska nákladov, 390 dolárov mesačne môže byť dosť drahý. Ak však posuniete perspektívu o niečo menej, 390 dolárov mesačne sa dá považovať za rozumné, pretože je tak jednoduché ju používať, nemusíte si najímať úradníka alebo externú agentúru na vykonávanie miezd každý mesiac.

3. Gusto nemá žiadnu mobilnú aplikáciu

Gusto má veľa funkcií a niektoré z nich vyžadujú súhlas šéfa alebo manažéra. Vezmite si napríklad voľno zamestnancov.

Keď zamestnanec požiada o voľno prostredníctvom portálu Gusto, dostanete e-mailové upozornenie, v ktorom vás vyzve, aby ste túto žiadosť schválili. To sa dá ľahko urobiť, keď ste v kancelárii, ale za predpokladu, že ste na dovolenke alebo na služobnej ceste, bude život oveľa jednoduchší, ak budeme mať v telefónoch aplikáciu, ktorú môžeme okamžite spustiť, aby sme tieto žiadosti mohli schváliť..

Môžeme sa skutočne prihlásiť do Gusto pomocou našich telefónnych prehliadačov, ale máme pocit, že ide skôr o riešenie ako o skutočné riešenie..

Gustov plán & Ceny: Prehľad

Gustov plány prichádzajú v 3 úrovniach – Core, Complete a Concierge.

CoreCompleteConcierge
Cena / mesiac * 39 $ 39 $ 149
Sledovanie časuNeÁno ÁNO
ponuka & OnboardNoYesYes
Pro HR SupportNoNoYes

* Uvedená cena sa týka základnej ceny bez nákladov na pridanie zamestnancov.

Základný plán je najdostupnejší a ponúka iba základné vlastnosti mzdového systému Gusto.

Kompletný plán je najobľúbenejší a má funkcie, ako je sledovanie času, nástup do zamestnania a ďalšie výhody v oblasti ľudských zdrojov.

Plán Concierge je naj dekadentnejším plánom všetkých s plnou funkciou výplat a miezd. Majú tiež certifikovaných profesionálov v oblasti ľudských zdrojov vo vašom beck and call a špecializované centrum zdrojov.

Verdikt: Mali by ste ísť za Gustom?

Gusto je skutočne jedným z najlepších softvérov na výpočet miezd v cloude, ktoré sme mali s potešením používať. Má veľa výhod pre výplatu miezd a ľudských zdrojov, ktoré vyriešia väčšinu vašich bolestí hlavy v oblasti ľudských zdrojov jediným kliknutím..

Používateľské rozhranie je fantastické a veľmi príjemné pre oko, čo je dôležité pre aplikáciu, ktorú spoločnosti budú musieť používať každý deň (najmä pre HR funkcie)..

Mzdy sú automatizované, čo úplne eliminuje potrebu pozornosti počas výplatného týždňa (s výnimkou potvrdenia čísel)..

Pre tých z vás, ktorí majú úspech v správach, ponúka Gusto veľa z nich. Z dobrého hľadiska sú tiež hodení do veľmi komplexného zoznamu šablón ľudských zdrojov.

Stručne povedané, Gusto urobil všetko, čo je v jeho silách, aby sa čo najplynulejších miezd a aby boli životy majiteľov malých podnikov tak pohodlné, ako je to len možné.

Je príliš zlé, že sa globálne nerozšírili, pretože sme si istí, že ich vlastnosti prinesú úžitok mnohým majiteľom malých firiem na celom svete..

S gustom hrdo deklarujeme, že si Gusto zaslúži dva palce hore od nás všetkých v Bitcatche!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me