Contents

Porovnanie VPN: Hidemyass vs IPVanish

IPVanish a HideMyAss VPN sú dve z najpopulárnejších sietí VPN v tomto odvetví, a to z dobrého dôvodu. Poskytujú viac umiestnení serverov a IP adries ako takmer akýkoľvek iný poskytovateľ VPN a pôsobia na špičkovú bezpečnosť a softvér. Pozrite sa, kto vyhrá bitku o Hidemyass verzus IPVanish!

Hidemyass vs. IPvanish: Rýchle porovnanie VPN

Hidemyass vs IPVanish vpn porovnanie

HideMyAss VPN

 • So sídlom vo Veľkej Británii
 • 148 serverov v 72 krajinách
 • Protokoly OpenVPN, PPTP a L2TP
 • Žiadna mobilná aplikácia. Môže nastaviť ručné pripojenie VPN
 • 128-bitové šifrovanie Blowfish (OpenVPN)
 • Žiadny NAT Firewall
 • Logs Kept. Možno tak dlho, ako 6 mesiacov.
 • Torrenty technicky povolené, ale dôrazne odrádzajúce
 • 30-dňová politika vrátenia platby
 • 11,52 $ / mesiac (cena 1 mesiac)
 • 6,55 $ / mesiac (cena za 12 mesiacov)
 • Prečítajte si našu recenziu VPN HideMyAss VPN
 • Navštívte stránku Hidemyass Now!

IPVanish VPN vs Hidemyass

IPvanish VPN

 • So sídlom v Spojených štátoch
 • 110+ serverov v 48 krajinách
 • Protokoly OpenVPN, PPTP a L2TP
 • Mobilná aplikácia pre Android a iOS
 • 128-bitové šifrovanie Blowfish (OpenVPN)
 • NAT Firewall v cene zadarmo!
 • Žiadne záznamy. perióda. Nová funkcia od apríla 2014
 • Torrenty povolené
 • Pravidlá pre vrátenie platby za 7 dní
 • 10,00 $ / mesiac (cena za 1 mesiac)
 • 6,49 $ mesačne (cena za 12 mesiacov)
 • Prečítajte si našu recenziu IPVanish
 • Navštívte stránku IPVanish Now!

Hidemyass vs IPVanish: Softvér a funkcie

HideMyAss má niekoľko funkcií standout. Ponúkajú viac serverov a miest v jednotlivých krajinách, ako ktorákoľvek iná sieť VPN, ktorú môžem pomenovať, ale ich najväčší predajný bod je ich vynikajúci softvér VPN. Pravda je, že žiadny iný poskytovateľ VPN sa nepribližuje k ponúkaniu rovnakej úrovne riadenia, bezpečnosti a prispôsobených funkcií ako HidemyAss..

IPVanish porovnaním ponúka veľmi štandardného klienta VPN s ľahkým prepínaním serverov a konektivitou OpenVPN. Je to dokonale funkčné, ale ich softvér určite nezodpovedá HidemyAss. Nikto to nemôže, a zdá sa, že väčšina poskytovateľov VPN sa už viac nepokúša porovnávať sa so softvérom. Pozrime sa bližšie…

Softvér IPVanish VPN:

IPVanish vám poskytuje ľahký prístup ku všetkým ich serverom v 58+ krajinách. Môžete si tiež vybrať preferovaný protokol VPN pre svoje súčasné potreby.

Možnosti zahŕňajú: OpenVPN (TCP / UDP), PPTP a L2TP

Softvér IPvanish vám umožňuje triediť podľa mesta, krajiny alebo času pingu, čo uľahčuje rýchle pripojenie k požadovanému serveru..

V ponuke možností si môžete vybrať, či chcete uložiť prihlasovacie údaje (používateľské meno / heslo) a či chcete, aby sa IPvanish spustil pri spustení systému Windows.

Softvér obsahuje aj odkaz na kontrolu vašej adresy IP, takže môžete potvrdiť, že vaše pripojenie VPN bolo úspešne nadviazané.

Ako vidíte, IPvanish ponúka a bez ozdôb, funkčný softvér VPN.

obrázok

HideMyAss VPN Software

Softvér VPN spoločnosti Hidemyass má neuveriteľné množstvo funkcií. Pokúsime sa pokryť všetky tie najlepšie z nich jeden po druhom. Ak to chcete počuť z úst koní, pozrite sa na prehľad softvéru spoločnosti Hidemyass

# 1 Výber servera

ipvanish vs hidemyass: mapa servera

Výber servera Hidemyass (Zobrazenie mapy)

Hidemyass vám poskytuje úplnú kontrolu nad procesom výberu najlepšieho VPN servera pre vaše potreby. Môžete zoradiť podľa krajiny, mesta alebo rýchlosti. Môžete si tiež vybrať servery z a zoznam alebo z internetu zobrazenie mapy (ako je uvedené vyššie). Môžete dokonca vybrať zoznam serverov na spustenie rýchlostný test , takže si môžete vybrať najrýchlejší server, ktorý spĺňa všetky vaše kritériá.

# 2 Správa IP a prepínanie serverov

Hidemyass vs IPVanish: randomizácia softvéru ip

Schopnosť overenia IP a náhodného výberu. Môže tiež použiť overenie IP tretej strany

Pre tých, ktorí chcú maximálnu bezpečnosť, vám Hidemyass umožňuje kedykoľvek prepínať servery. Môžete dokonca nastaviť náhodné prepínanie serverov to bude zmeňte svoju IP adresu každých x minút.

V softvéri môžete vidieť aj aktuálne pridelenú IP adresu. Môžete dokonca nastaviť overenie tretej strany z lokalít, ako je whatsmyip a iplookup.net, aby vám to pomohlo.

Môžete tiež zobraziť svoju nedávnu históriu IP adries a zistiť, aké IP adresy vám boli pridelené, alebo môžete vypnúť protokolovanie IP úplne..

# 3 HideMyAss Secure IP Bind

obrázok

Hidemyass VPN Bezpečná technológia viazania IP je tak silný, že si skutočne zaslúži vlastnú sekciu (a my ju tiež zakryjeme neskôr v sekcii zabezpečenia).

Funkcia zabezpečeného viazania IP v podstate umožňuje viazať konkrétne programy alebo aplikácie na použitie iba tunela VPN vytvoreného spoločnosťou Hidemyass. Ak pripojenie VPN zlyhá, tieto počítače budú stále pripojené k internetu prostredníctvom bežného pripojenia konkrétne programy nebudú mať prístup na internet pretože majú prístup na internet iba prostredníctvom HideMyAss.

Táto funkcia je nesmierne užitočná pre citlivý softvér, ako je uTorrent alebo Vuze, ak sa chcete uistiť, že vaša skutočná IP adresa nie je vystavená v prípade prerušeného pripojenia VPN..

Programy zo zoznamu môžete jednoducho pridávať alebo odoberať kliknutím na tlačidlo.

# 4 HideMyAss Speed ​​Guide a Vyrovnanie zaťaženia servera

Po výbere geografickej polohy, z ktorej chcete získať svoju IP adresu (môže to byť mesto, štát, krajina alebo celý kontinent), Hidemyass vám pomôže ľahko nájsť najrýchlejší server.

Pomocou rýchlostný sprievodca, môžete pridať zoznam serverov na spustenie rýchlostný test ďalej. Môžete si vybrať z a pingový test, expresný test alebo úplný test. Všetky tieto testy sa testujú na vašom skutočnom pripojení VPN, takže sú omnoho presnejšie ako najrýchlejší test vykonaný na serveroch HMA..

Po dokončení môžete zoznam ľahko zoradiť a vybrať najrýchlejší server, ku ktorému sa chcete pripojiť.

Môžete sa tiež rozhodnúť povoliť vyrovnávanie zaťaženia servera čo vás upozorní, ak si Hidemyass všimne, že sa nachádza oveľa rýchlejší server na rovnakom mieste, ku ktorému ste aktuálne pripojení, a dá vám možnosť jedným kliknutím prepnúť na rýchlejší server.
&# 65279;Záver softvéru a funkcií
IPVanish aj Hidemyass zvládnu prácu, pokiaľ ide o základné funkcie, ale ak chcete balík funkcií VPN so všetkými funkciami a doplnkovými funkciami, musíte ísť s Hidemyassom..
Víťaz: HideMyAss

Hidemyass vs IPVanish: Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

IPVanish Trvalo trochu bitia na softvérovom fronte, ale v skutočnosti to vynahradilo, pokiaľ ide o funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Poďme sa rýchlo pozrieť na štatistiky.

Funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov IPVanish

 • Žiadne záznamy. perióda.
 • Torrenty povolené
 • NAT Firewall v cene zadarmo
 • Akceptované bitcoíny
 • Žiadna technológia IP-Bind alebo Kill-Switch
 • 256-bitové šifrovanie AES
HideMyAss Zabezpečenie a funkcie ochrany osobných údajov

 • Záznamy o pripojení sa uchovávajú až 6 mesiacov
 • Torrenty odrádza. Oznámenia DMCA preposlané
 • Žiadna brána firewall
 • Akceptované bitcoíny
 • Bezpečná technológia viazania IP
 • 128-bitové šifrovanie Blowfish

Zásady protokolovania a ochrana osobných údajov

Trend v odvetví VPN sa posúva smerom k uchovávaniu menšieho množstva protokolov a IPVanish si to všimol. Nikdy neuchovávali denníky použitia / aktivity, ale v roku 2014 sa tiež vzdali protokolov pripojení (prichádzajúca / odchádzajúca IP s časovou pečiatkou). Teraz IPVanish môže skutočne tvrdiť, že je Poskytovateľ VPN bez protokolov.

Hidemyass na druhej strane sa stalo trochu notoricky známe pre udržiavanie protokolov o pripojení tak dlho, ako 6 mesiacov pred ich zničením. Je to pravdepodobne spôsobené zvýšenými zákonmi o uchovávaní údajov v Spojenom kráľovstve, kde má spoločnosť HMA sídlo.

Okraj: IPVanish

Torrenty a P2P

IPvanish je sieť VPN priateľská k torrentu a umožňuje jej prenos prostredníctvom siete torrent. Dali by však prednosť tomu, aby ste obmedzili tok torrentov na servery v krajinách ako Rusko, Holandsko a Rumunsko.

HideMyAss dal jasne najavo, že nechcú vo svojej sieti prenášať torrent. Bráni im príliš veľa bolesti hlavy. Sú tiež dobre známi pre zasielanie oznámení DMCA svojim predplatiteľom. Väčšina sietí VPN to neurobí (a siete VPN, ktoré nie sú protokolovaním, by to nemohli, aj keby chceli).

Okraj: IPVanish (Ak si chcete stiahnuť torrenty, nevyberajte Hidemyass)

Firewall, sila šifrovania a väzba IP

Firewall: IPvanish ponúka bezplatný NAT firewall. Toto je firewall zabudovaný do VPN, ktorý filtruje všetku komunikáciu, aby sa zabezpečilo, že hacker nemôže začať s vašou (falšovanou) IP adresou VPN a dostať sa k počítaču cez tunel VPN. HMA túto funkciu neponúka.

Šifrovacia sila: Ipvanish ponúka 256-bit AES šifrovanie, HMA má 128-bit. Zatiaľ čo šifrovacia sila IPVanish je dvojnásobná, obidva sa zvažujú "nerozbitný" podľa moderných štandardov. Stále sa zvažuje 128-bitové šifrovanie "vojenská známka" šifrovanie.

IPBind / Zabi-Switch: Jednou z slabostí spoločnosti IPVanish v tejto oblasti je nedostatok technológie „kill-switch“ alebo „IP bind“. Hidemyass, na druhej strane, má svoje úžasné bezpečné ip-bind funkcia, ktorá umožňuje uzamknúť funkciu konkrétnych programov na IP adrese HMA, aby sa v prípade zlyhania VPN okamžite odpojili.

Dobrou správou je, že Kill-Switch / IP-bind sa dá replikovať pomocou bezplatného softvéru, ako je napríklad VPNNetmon ak nie je zabudovaný do softvéru vašich poskytovateľov VPN. Pozrite si náš článok Prepínače VPN Kill-Switch pre viac informácií!

Edge: IPvanish vyhrá bezpečnostné kolo 2-1.

Zhrnutie zabezpečenia
Obidve služby VPN ponúkajú niektoré jedinečné funkcie na ochranu osobných údajov, ale nakoniec privítame súkromný prístup na internet z dôvodu ich bezplatného firewallu, ktorý je súčasťou ich služby VPN, ako aj dôvery, ktorú získate od korporácie so sídlom v USA..
Víťaz: IPVanish by Landslide!

Kúpiť sieť VPN

IPVanish vs HideMyAss: Test rýchlosti

Jednou z oblastí, kde IPvanish aj HMA skutočne žiaria, je rýchlosť. Sú dvaja najrýchlejší poskytovatelia VPN na svete, najmä IPVanish. Väčšina ľudí si to neuvedomuje, ale Materská spoločnosť IPVanish (Highwinds Network Group) vlastní jednu z najväčších chrbtových sietí s optickými vláknami na západnej pologuli. Oni tiež vlastní jeden z najrýchlejších CDN je (Sieť na doručovanie obsahu) na svete.

Výsledkom by nemalo byť prekvapenie IPVanish je mimoriadne rýchly.

Parametre testu rýchlosti:
Tieto rýchlostné testy sa uskutočňovali na káblovom modemovom pripojení s a 20Mbps spodný uzáver.

Výsledky testu rýchlosti IPVanish

IPVanish test rýchlosti Florida USA

IPVanish Speed ​​Test Miami, USA

IPvanish najrýchlejší uk

IPVanish Speed ​​Test London, UK

IPVanish vs Hidemyass torrent najrýchlejší

IPVanish test rýchlosti p2p Holandsko

Skryť výsledky testu zadku

HMA vs IPVanish test rýchlosti chicago

HideMyAss Speed ​​Test Chicago, USA

Hidemyass vs ipvanish najrýchlejší Kanada

HideMyAss Speed ​​Test Toronto, Kanada

hidemyass vs ipvanish rýchlostný test nyc

HideMyAss Speed ​​Test NYC, USA

Ako môžeš vidieť, IPVanish je jasný víťaz, takmer maximalizovali náš limit rýchlosti na všetkých štandardných serveroch a dokonca aj viac ako 60% na zvyčajne preplnenom holandskom serveri.

Výherca: IPVanish

Hide My Ass vs. IPVanish – Cena a hodnota

Všetky plány VPN IPVanish a HideMyAss zahŕňajú všetky funkcie. Jediným rozdielom v cenách je dĺžka predplatného. Rovnako ako u väčšiny sietí VPN Ročný plán je najlepšia hodnota.

Skryť plány a ceny VPN pre môj zadok

 • Servery vo viac ako 72 krajinách
 • Záznamy sa uchovávali do 6 mesiacov
 • Corporation so sídlom vo Veľkej Británii
 • Torrenty odrádza
 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • 11,52 $ / mesiac (1 mesačné predplatné)
 • 8,33 $ / mesiac (predplatné na 6 mesiacov)
 • 6,55 $ / mesiac (predplatné na 1 rok)
Plány a ceny IPVanish

 • Servery v 47 krajinách
 • Žiadne záznamy. perióda.
 • US Based Corporation
 • Torrenty povolené
 • 7-denná záruka vrátenia peňazí
 • 10,00 $ / mesiac (1 mesačné predplatné)
 • 8,99 $ mesačne (3 mesačné predplatné)
 • $ 6,49 / mesiac (Predplatné na 1 rok)

Možnosti platby:
IPVanish aj HMA ponúkajú rozsiahle možnosti platby. Medzi najobľúbenejšie patria: Bitcoin, Paypal, Mastercard, Visa, Discover a American Express.
hodnota:
Ceny za Hidemyass Pro VPN a IPVanish VPN sú veľmi blízko vo všetkých dĺžkach predplatného, ​​ale IPVanish je o niečo lacnejšia na 1 rok a 1 mesiac (zďaleka najobľúbenejšie možnosti). Softvér spoločnosti Hidemyass je však tak pôsobivý, že si myslíme, že to stojí za to náklady (pokiaľ nechcete sťahovať torrenty. IPVanish je oveľa lepší pre torrenty)

Víťaz: HideMyAss (skvelý softvér, viac serverov a krajín. Vyberte IPVanish pre torrenty hoci)

Proxy.sh vs Súkromný prístup k internetu: Kto je víťazom?

IPVanish a Hidemyass sú skutočne dve z najpôsobivejších služieb VPN na svete. Ponúkajú viac serverov a krajín ako takmer ktokoľvek iný v odbore a poskytujú najvyššiu rýchlosť a zákaznícku podporu (najmä IPVanish). Pravda je však taká, že každá sieť VPN slúži inej potrebe a inému publiku, takže to, čo si vyberiete, závisí od vášho zamýšľaného použitia..

Poďme sa rýchlo pozrieť na najlepšie vlastnosti každého z nich:

HideMyAss Najlepšie vlastnosti:

 • Úžasný softvér. Najlepšie v priemysle!
 • Plné rýchlosti
 • Technológia viazania Secure-IP
 • Servery vo viac ako 70 krajinách
Najlepšie vlastnosti IPVanish:

 • Super rýchly! Ovládajú obrovskú vysokorýchlostnú sieť
 • Žiadne záznamy = Menej bolesti hlavy
 • Torrenty povolené
 • US Based Corporation
 • Servery vo viac ako 40 krajinách
HideMyAss by ste mali zvoliť, ak:

 • Chcete najúčinnejší / najlepší softvér
 • Vo väčšine krajín potrebujete prístup k serverom
 • Neuťahujete torrent často
Mali by ste zvoliť IPVanish, ak:

 • Potrebujete najvyššiu možnú rýchlosť
 • Chcete VPN, ktorá neuchováva protokoly
 • Stiahnete torrent
 • Chcete najnižšiu cenu
víťaz!

IPVanish vs Hidemyass porovnanie vpn

IPVanish vyhrá naše porovnanie!

Navštívte stránku

Bežec hore

Hidemyass vs IPVanish vpn porovnanie

HideMyAss je solídny výber na 2. mieste

Navštívte stránku

Prečo sme si vybrali IPvanish?
Obaja z týchto poskytovateľov VPN patria medzi špičku v tejto oblasti, ale každý z nich má svoje vlastné výhody. Milujeme pôsobivý VPN softvér spoločnosti Hidemyass, ale nakoniec sme boli presvedčení o rýchlosť a súkromie, ktoré ponúka IPvanish..

IPvanish je jedným z najrýchlejších poskytovateľov VPN, aké sme kedy testovali, a milujeme ich nedávny prechod na internet politika bez prihlásenia. Sú to tiež VPN, ktoré sú priaznivejšie pre torrent, ako HMA, čo nám dalo mimoriadny tlak na odporúčanie IPVanish s maximálnou dôverou.. Zaregistrujte sa na stránke IPVanish.com!

Môže vás zaujímať:

 • IPVanish Review
 • Skryť kontrolu môjho zadku VPN
 • Hidemyass vs BTGuard
 • Súkromný prístup na internet vs Proxy.sh
 • VPN bez protokolovania pre Bittorrent
 • Anonymný bittorrent v 3 jednoduchých krokoch
Domovská stránka

Recenzie VPN
Porovnania VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me