IPVanish vs Súkromný prístup na internet: Porovnanie VPN

IPVanish vs Súkromný prístup k internetu 2018

Súkromný prístup na internet a IPVanish sú dvaja najlepší poskytovatelia VPN dostupní spotrebiteľom. Sú špičkovými hráčmi v oblasti bezpečnosti, anonymity, súkromia, spoľahlivosti a rýchlosti. Obe spoločnosti majú centrálu v Spojených štátoch, čo znamená, že vaše údaje sú v rukách renomovanej spoločnosti a nie nejakého tieňového poskytovateľa VPN, ktorý nemá poštovú adresu..


PIA bola priekopníkom v anonymite a od svojho založenia neuchovávala žiadne protokoly. Spoločnosť IPVanish sa začiatkom roka 2014 pripojila k radom špičkových poskytovateľov služieb bez protokolovania VPN. Ako ste si možno všimli, z iných článkov na tejto stránke anonymita a bezpečnosť (v náš názor) by mala byť najvyššou prioritou pri výbere poskytovateľa VPN, najmä pre používateľov BitTorrentu. Súkromný prístup na internet a IPVanish sú dvaja z našich obľúbených, tak kto vyhrá, keď sa zrazia ťažké váhy? Pokračuj v čítaní!

Porovnanie VPN: Funkcie a špecifikácie

obrázok

Úplná recenzia IPVanish

PIA vs IPVanish

Úplné hodnotenie PIA

IPVanish

 • So sídlom v USA.
 • Servery na 6 kontinentoch, 59+ krajinách
 • 14 000+ adries IP
 • Protokoly OpenVPN, L2TP a PPTP
 • Má vlastný profesionálny softvér VPN
 • 256-bitové šifrovanie vojenského stupňa
 • Žiadne záznamy (žiadne záznamy o pripojení alebo použití)
 • 10,00 $ / mesiac (cena za 1 mesiac)
 • 6,49 $ mesačne (cena za 12 mesiacov)
 • 7-denná záruka vrátenia peňazí

Špeciálna ponuka: Na obmedzenú dobu získate ďalších 20% zľavu z uvedenej ceny až na 3 roky! To je menej ako 5,25 USD mesačne. (Ak chcete získať špeciálnu ponuku, kliknite na odkaz vyššie a počkajte asi 30 sekúnd, kým sa neobjaví kontextové okno na získanie špeciálnej ponuky.)

Súkromný prístup na internet

 • So sídlom v USA.
 • Servery na 3 kontinentoch, 10 krajinách
 • 1 000+ IP adries
 • OpenVPN, L2TP a PPTP + Bezplatná proxy služba
 • Má vlastný profesionálny softvér VPN
 • 128-bitové až 1024-bitové šifrovanie (závisí od protokolu)
 • Žiadne záznamy (žiadne záznamy o pripojení alebo použití)
 • 6,95 $ / mesiac (cena za 1 mesiac)
 • 3,33 USD / mesiac (cena 12 mesiacov)
 • Žiadne pravidlá vrátenia platby

Získajte 1 rok súkromného prístupu na internet iba za 40 dolárov!

Porovnanie softvéru IPvanish vs Private Internet Access

Prehľad:

IPVanish
Softvér IPVanish je väčšinou funkčný namiesto ozdôb. Sú hrdí na svoju najvyššiu rýchlosť vo svojej sieti VPN Tier-1 a na pôsobivý zoznam serverov vo viac ako 59 krajinách na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Získate konektivitu OpenVPN, L2TP a PPTP, pripojenie jedným kliknutím a schopnosť triediť servery podľa krajiny alebo času ping, ale nič iné.

Súkromný prístup na internet (PIA)
PIA používa trochu iný prístup. Namiesto toho, aby sa snažili konkurovať rôznorodosti serverov, ponúkajú servery v 10 krajinách (väčšina z nich, vrátane USA, Holandska a Veľkej Británie). PIA sa postará o nedostatok serverovej rozmanitosti s neuveriteľne funkčným softvérom a bezpečnostnými funkciami, ktoré sa nachádzajú takmer v softvéri iných poskytovateľov VPN. Pôsobivý zoznam funkcií zahŕňa: ochranu pred únikom DNS, prepínač VPN zabíjania a nastaviteľnú silu šifrovania.
&# 65279; Softvér IPVanish VPN&# 65279;
Spoločnosť IPVanish práve vydala svoj nový softvér verzie 2.0 s ešte viac funkciami ako predtým, vrátane zobrazenie mapy servera, a automatická rotácia IP. Pozrime sa podrobnejšie na všetky funkcie IPVanish.

Funkcie softvéru IPVanish

 • Autologin / AutoConnect
 • Vyberte Automatické pripojenie servera
 • Zoradiť servery podľa času pingu, mesta alebo krajiny
 • Vyberte server zo zobrazenia mapy
 • Skontrolujte adresu IP a overte pripojenie VPN
 • Indikátor panela vizuálneho systému (červený, keď je odpojený / zelený, keď je pripojený)
 • Voliteľné striedanie IP s nastaviteľným časovým intervalom
 • Možnosť manuálneho výberu portu / protokolu (PPTP, L2TP, OpenVPN)
 • Inteligentný výber servera podľa požadovaného použitia: (rýchlosť, streamovanie videa, hranie hier atď.)

Funkcie, ktoré by sme radi videli v budúcnosti:

 • Ochrana pred únikom DNS
 • Prepínač zabíjania VPN / automatické odpojenie pri prerušenom pripojení VPN

Softvérové ​​funkcie IPVanish v hĺbke:

Autologin / AutoConnect
Používatelia majú na výber, či sa majú pripojiť pri spustení alebo sa pripojiť manuálne. Môžete si tiež vybrať server, ku ktorému sa chcete automaticky pripojiť, a či chcete svoje prihlasovacie údaje uložiť alebo zakaždým napísať.

Výber / prepínanie serverov
Používatelia majú na výber zo serverov 100+ VPN od spoločnosti IPVanish pomocou výberu zo zoznamu (mapa podľa krajiny, mesta alebo času ping) alebo z pohľadu mapy na výber vizuálneho servera. Najnovšia verzia 2.0 softvéru VPN spoločnosti IPVanish teraz umožňuje nepretržité prepínanie IP bez odpojenia pri použití OpenVPN a IP je možné striedať automaticky v časovom intervale určenom používateľom, čím sa ďalej zvyšuje súkromie a anonymita online.

(funkcia (jQuery) {
function init () {window.wSlideshow && window.wSlideshow.render ({elementID:"908959832306279364",nav:"nikto",navLocation:"dno",captionLocation:"dno",prechod:"zvädnúť",automatické prehrávanie:"1",rýchlosť:"5",pomer strán:"auto",showControls:"pravdivý",randomStart:"nepravdivý",snímky:[{"url":"1/5 / 9/8/15986964 / 9790913.png","šírka":"400","výška":"304","titulok":"Prepínanie IP"}, {"url":"1/5 / 9/8/15986964 / 2224540.png","šírka":"400","výška":"288","titulok":"Zobrazenie zoznamu serverov IPVanish"}, {"url":"1/5 / 9/8/15986964 / 2552621.png","šírka":"400","výška":"287","titulok":"Zobrazenie mapy servera IPVanish"}]})}
jQuery (dokument) .ready (init);
}) (Window.jQuery)

Softvér súkromného prístupu na internet
Súkromný prístup na internet ponúka jeden z našich obľúbených softvérových balíkov v okolí. Majú všetky potrebné bezpečnostné prvky v peknom jednoduchom balení.

Funkcie PIA:

 • Automatické prihlásenie / Auto-Connect
 • Výber protokolu (PPTP, L2TP, OpenVPn)
 • Výber portu (TCP / UDP, číslo portu)
 • Intenzita šifrovania (Ak používate OpenVPN, môžete manuálne upraviť tunel VPN a silu kľúča)
 • Ochrana pred únikom DNS
 • Prepínač VPN Kill Switch / Internet Kill Switch
 • Preposielanie portov
 • Vizuálny indikátor pripojenia pre ikonu na paneli úloh (zelená = pripojená, červená = nepripojená)

Funkcie súkromného prístupu na internet v hĺbke

Typ pripojenia: Vyberte TCP alebo UDP
Vzdialený port: Vyberte možnosť Auto alebo manuálne
Miestny prístav: Vyberte port, ktorý chcete použiť pre VPN vo vašej lokálnej sieti na účely presmerovania (ak je povolený)
toggle Preposielanie portov: On / Off
Prepínač zabíjania VPN: On / Off (Okamžité odpojenie vášho internetového pripojenia v prípade výpadku VPN. Prečo sú vynikajúcou funkciou pre používateľov bittorrentov).

Ochrana pred únikom DNS: Dodatočné opatrenie na zastavenie medzery zaisťuje, že všetky vyhľadávania DNS (keď sa počítač pokúša nájsť webovú stránku), prejdú tunelom VPN namiesto mimo neho (jedná sa o chybu systému Windows a mnoho sietí VPN ho neopravuje.) DNSLeakTest.com, aby ste sa dozvedeli viac)

Ochrana IPv6: Na zvýšenie bezpečnosti môžete prípadne zakázať používanie protokolu IPv6 cez VPN.

Súkromný prístup na internet vs softvér IPVanish

Nastavenia súkromného pripojenia na internet

Rozšírené nastavenia zabezpečenia PIA
Môžete manuálne zmeniť silu šifrovania dátového tunela VPN až do 256-bitového šifrovania Blowfish. Môžete tiež upraviť úroveň šifrovania autentifikácie údajov a handshake pomocou RSA kľúča, až 4096 bitov.

Rozšírené nastavenia zabezpečenia PIA verzus IPVanish

Rozšírené nastavenia zabezpečenia

Záver softvéru:
PIA aj IPVanish ponúkajú pôsobivé softvérové ​​funkcie, ale dáme Súkromný prístup na internet vďaka svojim špičkovým bezpečnostným funkciám, čo zaisťuje, že používatelia môžu zostať v anonymite aj v prípade náhodného odpojenia VPN. Oceňujeme tiež množstvo manuálnych nastavení v softvéri na vylepšenie šifrovacej sily pre vyššiu bezpečnosť / rýchlosť podľa preferencií používateľa..
Najlepšie softvér: Súkromný prístup na internet (Kliknutím získate PIA iba za 3,33 USD mesačne)
Kúpiť sieť VPN

IPVanish vs Súkromný prístup na internet: bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Pokiaľ ide o bezpečnosť a súkromie poskytovateľov VPN, skúmame tieto kritériá: sila šifrovania, politika protokolovania, platby bitcoinmi, a ďalšie bezpečnostné funkcie. Poďme sa rýchlo pozrieť, ako stohujú hlavu k hlave.

IPVanish
Absolútne žiadne protokoly VPN. Úplne anonymný
Šifrovacia sila do 256-bitové
Akceptované bitcoíny
Zabudovaná ochrana proti úniku DNS
Žiadny prepínač zabíjania VPN
Žiadna ochrana IPv6
Torrenty povolené
NAT Firewall v cene zadarmo
Súkromný prístup na internet:
Absolútne žiadne protokoly VPN. Úplne anonymný
Šifrovacia sila do 256-bitové
Akceptované bitcoíny
Zabudovaná ochrana proti úniku DNS
Prepínač zabíjania VPN
Ochrana IPv6
Torrenty povolené
Žiadna brána firewall

Ako vidíte, oboje PIA a IPVanish sú poskytovatelia VPN bez protokolovania. Neuchovávajú žiadne protokoly VPN vôbec. Toto sú naše najvyššie kritériá na posudzovanie bezpečnosti / súkromia poskytovateľov VPN a oboje prechádzajú letiacimi farbami.

Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, obe siete VPN majú podobné možnosti šifrovania a anonymných platieb. Pokiaľ ide o úniky DNS, nezistili sme žiadne úniky pomocou softvéru IPVanish, aj keď nemajú zabudovanú ochranu proti úniku DNS, ale stále poskytujeme PIA výhodu.

Súkromný prístup na internet ponúka tiež prepínač VPN kill-switch (vynikajúca bezpečnostná funkcia, ktorá v prípade zlyhania pripojenia VPN automaticky zabije vaše pripojenie na internet, čím zaistí, že vaša skutočná adresa IP nebude náhodne vystavená bittorrentu alebo webu), ako aj ochranu pred únikom IPv6 ( známa chyba systému Windows). bohužiaľ IPVanish tieto funkcie neponúka.

Jedna oblasť, kde IPVanish skutočne vyniká, je však zahrnutie a Zadarmo NAT Firewall s ich VPN službou. Toto je zriedkavá a pôsobivá funkcia, ktorú nájdete iba u niekoľkých poskytovateľov VPN. Pomáha zabrániť hackerom, robotom alebo škodlivým softvérom v prístupe k vášmu počítaču cez tunel VPN, a to od anonymnej adresy IP. Filtruje údaje smerujúce proti smeru toku VPN tunelom, aby sa ubezpečil, že ide o požadované údaje a nie o nič škodlivé.

záver:
IPVanish robí pôsobivý prípad svojej bezplatnej služby firewallu NAT, ale služby PIA VPN Kill-Switch, a Ochrana pred únikom DNS ako aj nastaviteľná sila šifrovania im dávajú výhodu. Nakoniec však ide iba o to, ktoré funkcie sú pre vás najdôležitejšie, pretože ochrana proti úniku DNS a funkčnosť prepínania medzi prepínačmi môžu byť pridané do akejkoľvek VPN pomocou bezplatného softvéru tretích strán, zatiaľ čo brána firewall VPN nemôže.
Najlepšie zabezpečenie: súkromný prístup na internet (nosom)

Umiestnenie servera a ďalšie funkcie

IPVanish
 • 59+ krajín so servermi
 • 6 kontinentov so servermi
 • 100+ rôznych miest
 • Striedanie IP bez straty pripojenia VPN
 • Žiadne bezplatné servery proxy
Súkromný prístup na internet
 • 10 krajín so servermi
 • 3 kontinenty so servermi
 • 17+ rôznych miest
 • Bez rotácie IP
 • Bezplatné proxy servery zahrnuté do VPN

jasne, IPVanish má obrovskú výhodu v počte umiestnení serverov. V skutočnosti sú najrýchlejšie sa rozvíjajúcim poskytovateľom VPN na svete a na druhom mieste HideMyAss VPN pre celkový počet umiestnení serverov. Spoločnosť PIA jednoznačne nemôže konkurovať na tomto fronte a je spokojná s obmedzením na umiestnenie serverov v 10 najžiadanejších krajinách vrátane USA, Veľkej Británie, Kanady, Holandska atď. … Kliknutím sem zobrazíte úplný zoznam serverových umiestnení spoločnosti IPVanish a krajiny!

Funkcia rotácie IP od spoločnosti IPVanish umožňuje naplánované prepínanie vašej adresy IP pridelenej VPN v určenom intervale pre zvýšenie bezpečnosti. Toto môže byť ukončené bez odpojenia od VPN alebo prepínania serverov. Namiesto toho vám IPVanish jednoducho pridelí ďalšiu zo 14 000 IP v ich vlastníctve, keď je stále pripojená.

Súkromný prístup na internet ponúka jednu ďalšiu funkciu, ktorú IPVanish nemá. Zahŕňajú bezplatné proxy servery s ich balíkom VPN. To vám umožní anonymizovať konkrétny program alebo protokol namiesto celého pripojenia pomocou VPN. Môžete ich dokonca použiť súčasne, napríklad na pripojenie svojho torrent klienta cez proxy server v Holandsku. Toto pripojenie bude existovať vo vnútri pripojenia VPN k serveru USA, ktorý chráni celý váš počítač. Elegantný, hm?

Najlepšie servery / vlastnosti: 59 krajín je ťažké poraziť. IPVanish určite vyhrá!

Test rýchlosti VPN: súkromný internetový prístup vs. IPVanish

Prehľad:
Vstúpiť by ste mali vedieť, že toto nemusí byť spravodlivý boj. IPVanish je jediný poskytovateľ VPN na svete, ktorý riadi ich chrbticu dátových tokov úrovne 1. To znamená, že IPVanish má priamy prístup k globálnym dátovým superdiaľniciam, ktoré vytvorila ich materská spoločnosť (Highwinds) namiesto prenájmu prístupu k šírke pásma a serverom ako iné VPN. To znamená, že jedinou vecou, ​​ktorá obmedzuje rýchlosť IPVanish, je množstvo šírky pásma, ktorú sú ochotní prideliť svojej službe VPN, ale sú všeobecne považované za najrýchlejší poskytovateľ VPN na svete. Väčšina vlastných internetových pripojení svojich zákazníkov nebude dosť rýchla na to, aby mohla naplno využiť všetky rýchlosti, ktoré ponúka IPVanish.

Faktory ovplyvňujúce výsledky testu rýchlosti:
Rýchlosti, ktoré uvidia používatelia pri používaní siete VPN, ovplyvňujú mnohé faktory vrátane:

 • Zaťaženie servera
 • Umiestnenie a vzdialenosť servera
 • Šírka pásma servera
 • Šifrovacia sila pripojenia VPN
 • Šírka bežného internetového pripojenia používateľov (náš test sa uskutočnil s pripojením 50 Mb / s)

IPVanish Speed ​​Test

ipvanish najrýchlejší virginia

IPVanish Speed ​​Test Virginia, USA

IPVanish Speed ​​Test California

IPVanish California Speed ​​Test USA

IPVanish test rýchlosti Kanady

IPVanish Toronto, najrýchlejší Kanada

IPVanish Speed ​​Test Netherlands

IPVanish Netherlands Speed ​​Test

Test rýchlosti súkromného prístupu na internet

Najrýchlejší PIA NYC

Test rýchlosti súkromného prístupu na internet v New Yorku, USA

KIA, rýchlostný test

PIA Speed ​​Test California, USA

rýchlostný test v Kanade

Test rýchlosti PIA v Toronte, Kanada

Súkromný prístup na internet Holandsko Rýchly test

Test rýchlosti PIA v Holandsku

Analýza rýchlosti testu:
Súkromný prístup na internet fungovali celkom obdivuhodne, keď zvážili, že sú jedným z najdostupnejších poskytovateľov VPN na svete. Ako bolo povedané, IPVanish ich porazil na všetkých miestach, v rovnakých prípadoch takmer zdvojnásobenie rýchlosti PIA. Buď poskytovateľ VPN by mal byť dosť rýchly na streamovanie videa vo vysokom rozlíšení medzi kontinentmi alebo sťahovanie torrentov (za predpokladu, že vaše vlastné pripojenie na internet je dostatočne rýchle), ale ak je pre vás dôležité mať čo najrýchlejšiu rýchlosť, mali by ste získať IPVa&# 65279; Nish, najmä ak máte pripojenie k ISP rýchlosťou 25 Mb / s alebo rýchlejšou.
Výherca: IPVanish

Cena a hodnota

Súkromný prístup na internet má 2 balíčky vpn, ktoré si zasluhujú pozornosť (6-mesačný plán je lacnejší ako 12-mesačný plán a nikdy by sa nemal kupovať. Všetky plány zahŕňajú všetky funkcie VPN a neobmedzenú šírku pásma a prenos údajov. Cena je:

 • 1 mesiac – 6,95 dolárov alebo
 • 1 rok – 39,95 dolárov ($ 3.33 / mesiac).

Pokiaľ ide o mňa, jedná sa o neuveriteľnú hodnotu a takmer žiadny iný poskytovateľ špičkovej kvality VPN ju neprekonal. Jediný, kto sa blíži, bude Proxy.sh.

IPVanish ponúk 3 balíky VPN všetky zahŕňajú rovnaké funkcie a servery, jediným rozdielom je trvanie predplatného:
1 mesiac – 10 USD
3 mesiace – 26,99 dolárov
12 mesiacov – 77,99 dolárov
($ 6.50 / mesiac)

Ich cena je veľmi podobná HideMyAss’s, ich najbližšiemu konkurentovi, pokiaľ ide o umiestnenie na serveri, ale IPvanish ich jasne porazil rýchlosťou, prívetivosťou a ich novou politikou bez protokolov..
Špeciálna ponuka!!!! – Od tohto dátumu môžete ušetriť ďalších 20% za prvé tri fakturačné obdobia (do 1 roka)
Ak chcete uplatniť ponuku, kliknite na odkaz na špeciálnu ponuku a potom pred zadaním informácií na registračnú stránku počkajte 30 až 60 sekúnd. Dostanete vyskakovacie okno s 20% ponukou, kliknutím nárokujete (nie sú potrebné žiadne ďalšie kroky) a potom sa zaregistrujete. Nové ceny budú $ 8 / mesiac alebo $ 62,39 / rok.

Najlepší víťaz cien: súkromný prístup na internet je neprekonateľná hodnota pre tých, ktorí majú rozpočet, ale ak sú pre vás ďalšie servery alebo rýchlosť alebo dôležité, IPVanish je veľa, najmä s 20% zľavou!

Zhrnutie a závery

IPVanish a Súkromný prístup na internet sú dvaja najlepší poskytovatelia VPN na celom svete, a preto sme od tohto vzájomného porovnávania očakávali veľké veci a oni žili až do humbuku. Obidve vám budú slúžiť celkom dobre na činnosti, ako sú intenzívne šírky pásma Prenos videa vo vysokom rozlíšení s Hulu alebo Netflixom. Dátová sieť IPVanish úrovne 1 by vám mala poskytnúť trochu väčšiu podporu, ak si myslíte, že ju potrebujete.

V našich testoch boli obaja konkurenti veľmi blízko, pričom každý z nich vynikal v niekoľkých oblastiach:

IPVanish skutočne ohromený rýchlosťou a počtom umiestnení serverov (120+ a počítanie)

Súkromný prístup na internet vyniká svojimi dodatočnými bezpečnostnými funkciami (prepínač zabíjania VPN a ochrana proti úniku DNS), ako aj ich bezkonkurenčnou cenou a službou proxy vrátane zadarmo.

Takže, ktorú VPN by ste si mali zvoliť? Naozaj to záleží na vašich individuálnych potrebách, ale tu sú naše myšlienky:

IPVanish by ste mali zvoliť, ak:
 • Rýchlosť je vaša najvyššia priorita
 • Vaše pripojenie k internetu je 40 Mbps+
 • Potrebujete prístup k serverom VPN v mnohých rôznych krajinách
 • Chcete sledovať Hulu alebo Netflix z Ázie, Afriky, Južnej Ameriky alebo východnej Európy

Získajte IPVanish už za 5,25 dolárov mesačne

Súkromný prístup na internet by ste si mali zvoliť, ak:
 • Potrebujete maximálnu bezpečnosť / anonymitu
 • Cena je pre vás veľmi dôležitá
 • Ak je server na správnych miestach (USA, Holandsko, Veľká Británia, Nemecko, Hongkong), stačí niekoľko umiestnení na serveri.

Získajte súkromný prístup na internet iba za 3,33 USD mesačne!

Užitočné články, ktoré sa vám môžu hodiť:
 • IPVanish VPN Review
 • Kontrola súkromného prístupu na internet
 • Sprievodcovia nastavením Torrentu
  • Ako používať Deluge anonymne
  • Ako používať uTorrent anonymne
  • Ako používať anonymne Vuze
  • Anonymný bittorrent v 3 jednoduchých krokoch

Porovnania VPN:

 • IPVanish vs. Hidemyass
 • IPVanish vs. ExpressVPN
 • Súkromný prístup k internetu vs. Torguard
 • Súkromný prístup k internetu vs ibVPN
 • Torguard vs BtGuard (najlepší Torrent Proxy)

Ďakujeme za prečítanie tohto porovnania VPN :-)

IPVanish

Navštívte stránku

7-dňová politika 100% vrátenia platby

Súkromný prístup na internet

Navštívte stránku

7-dňová politika 100% vrátenia platby
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map