Sprievodca ExpressVPN Torrent

ExpressVPN je populárny (ale drahý) prémiový poskytovateľ VPN. Umožňujú torrenty / p2p, ale je ExpressVPN vhodný pre torrenty a sťahovanie torrentov? To je to, čo sa budeme venovať v tomto článku.

Budeme diskutovať:

 • Najlepšie funkcie ExpressVPN
 • Pravidlá ich protokolovania (zásady ochrany osobných údajov)
 • Povoľuje ExpressVPN torrenty?
 • Ako môžete používať ExpressVPN s programami uTorrent, Vuze alebo Deluge
 • Existujú lepšie (alebo lacnejšie) alternatívy ExpressVPN?

Začnime.

obrázok

ExpressVPN umožňuje torrenty / p2p, ale sú tou najlepšou voľbou?

Úvod do ExpressVPN

ExpressVPN je prémiová služba VPN so sídlom na Britských Panenských ostrovoch (BVI). Sú známe svojou vysokou rýchlosťou, vynikajúcim softvérom a spoľahlivou technickou podporou. Samozrejme, to tiež prichádza za cenu, a dokonca aj ich najlacnejšie plán je cez 8 dolárov / mesiac.

Tu sú dôvody, prečo sa ľudia rozhodnú prihlásiť na odber služby ExpressVPN…

rýchlo: ExpressVPN tvrdí, že je najrýchlejšou sieťou VPN na svete. Nie som si istý, či je to pravda, ale pri rýchlosti sú určite nadpriemerné. Servery sú relatívne nevyužité.

Vynikajúci softvér: Vlastný VPN softvér ExpressVPN (Mac, Windows, iOS, Android) je špičkovej kvality. Je to určite medzi 4 alebo 5 najlepšími kdekoľvek na svete a ich mobilný klient je v porovnaní s konkurenciou skutočne vynikajúci.

Najlepšie funkcie ExpressVPN

 • 256-bitové šifrovanie: (najvyššia pevnosť)
 • 4 protokoly VPN: (OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP)
 • Hlavný vypínač: (funkcia zabíjania a prepínania užitočná pre torrenty. Zabraňuje únikom ip, ak dôjde k zlyhaniu kódu vpn)
 • Žiadne protokoly IP adries: (Je to dobré pre ochranu súkromia torrentu, stále však nejde o skutočnú sieť VPN s nulovým protokolom.
 • Zákaznícky softvér VPN: Vynikajúci klient VPN k dispozícii pre všetky hlavné platformy

Umožňuje ExpressVPN povoliť torrenty?

Toto je najdôležitejšia otázka, na ktorú treba odpovedať pri zvažovaní nákupu VPN pre torrent. Spýtali sme sa priamo na ich technickú podporu, či ExpressVPN umožňuje p2p / torrenty.

Odpoveď?
Áno. ExpressVPN umožňuje zdieľanie súborov pomocou toretovania a p2p

obmedzenia:
ExpressVPN neobmedzuje sťahovanie p2p / torrent na konkrétne umiestnenia servera. Môžete použiť ľubovoľný server alebo krajinu, ktorú chcete.

Zásady protokolovania ExpressVPN / Zásady ochrany osobných údajov

Ak ste si prečítali niektorého z ďalších sprievodcov v sprievodcovi Torrent VPN, viete, že naše kritériá skríningu č. 1 pri výbere VPN podporujúcej torrent sú:

"Vedie sieť VPN záznamy?"

Všeobecne odporúčame iba skutočných poskytovateľov VPN typu „Zero-Log“ na sťahovanie torrentov, pretože ponúkajú najvyššiu úroveň ochrany osobných údajov (bez ďalších poplatkov)..

Protokoly, na ktorých nám najviac záleží, sú protokoly IP adries (zaznamenáva VPN, z ktorej IP adresy pristupujete k ich serverom az ktorej IP adresy ste dostali)..

Ukázalo sa, že ExpressVPN uchováva niektoré denníky minimálneho pripojenia, ale môžu obsahovať iba informácie, ako napríklad:

 • Trvanie pripojenia
 • Množstvo prenesených údajov (v KB)
 • Použitý protokol atď…

A čo IP adresy??

Odpoveď bohužiaľ nie je úplne jasná. ExpressVPN v minulosti uviedol, že neprihlási IP adresy, hoci ich Podmienky služby momentálne nespomínajú IP adresy. Jediná zmienka o ich zásadách protokolovania je na jednej z ich vstupných stránok:

obrázok

Ako vidíte, zoznam vecí, ktoré sa nezaznamenávajú jasne neuvádza adresy IP. Môžeme iba predpokladať, že to znamená, že ExpressVPN nie je skutočne „Logless“ VPN, pokiaľ sa vo svojej politike ochrany osobných údajov verejne nezaväzujú k takejto politike..

ExpressVPN alternatívy

ExpressVPN povoľuje torrent, ale existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť alternatívy:

 1. ExpressVPN neuchováva protokoly metadát, Nejde teda o skutočne VPN bez protokolov
 2. ExpressVPN je drahý. Predplatné na 1 rok stojí takmer 3-krát viac ako PIA (cena stojí iba 3,33 USD mesačne)

Tu je niekoľko vynikajúcich alternatív k ExpressVPN, ktoré sa nám naozaj páčia…

NordVPN (Ušetrite 75%)

obrázok

Nulové protokoly
256-bitové šifrovanie
Vrátane proxy Socks5
Zabudovaný SmartDNS
Funguje w / Netflix

Získať NordVPN »

NordVPN sa rýchlo stala našou obľúbenou všade okolo VPN. Robí všetko a za lacnejšiu cenu, ako zľavy zo súkromných sietí VPN, napríklad súkromný prístup na internet.

NordVPN je plne kompatibilný s Netflixom (a viac ako 50 ďalšími streamingovými službami). Sú jednou z mála zostávajúcich sietí VPN, ktoré nie sú blokované populárnymi streamovacími službami. NordVPN tiež zahŕňa proxy server Socks5 (ideálny pre torrenty) na viac ako 10 miestach. V našich sprievodcoch nastavením nájdete kompletný návod, ako nastaviť všetko.

Jo, a spomenul som 30-dňová záruka 100% vrátenia peňazí čo vám v podstate umožňuje bezrizikové použitie?

Tu je porovnanie NordVPN s expresom VPN

 • Viac ako 70% lacnejšie (v porovnaní s najlepšou inzerovanou ponukou pre každú z nich)
 • Pracujú s Netflixom a ďalšími streamovacími službami (Express vyžaduje ďalšie nastavenie)
 • NordVPN je Zero-Log (Express nie je), ale servery ExpressVPN sú rýchlejšie
 • Úplný prehľad o softvéri, rýchlosti a nastavení nájdete v našej recenzii NordVPN

IPVanish

obrázok

Nulové protokoly
256-bitové šifrovanie
Vrátane proxy Socks5

IPVanish je najlogickejšou alternatívou k ExpressVPN, pretože pokiaľ ide o funkcie, sú veľmi podobné.

IPVanish má servery vo viac ako 70 krajinách, vynikajúci softvér a dobrú technickú podporu. IPVanish je tiež veľmi rýchly (pravdepodobne ešte rýchlejší) –> Prečítajte si našu recenziu IPVanish

Ale tu sa líšia:

 • IPVanish obsahuje službu proxy proxy servera SOCKS5 (ExpressVPN nie)
 • IPVanish má skutočnú politiku „Zero-Log“ (ExpressVPN nie)
 • IPVanish začína na $ 6,49 / mesiac (najlepšia ponuka ExpressVPN je 8,32 $ / mesiac)

Súkromný prístup na internet

obrázok

Nulové protokoly
256-bitové šifrovanie
Vrátane proxy Socks5
3,33 USD / mesiac (1 rok)

Získajte PIA za 3,33 $ / m

Súkromný prístup na internet ponúka takmer všetky rovnaké výhody IPVanish. Určite nie sú také rýchle a ich softvér nie je až taký vyleštený, ale PIA má stále viac ako 1 milión predplatiteľov..

Prečo? jaje to úžasný obchod!

Pri neobmedzenom pláne šírky pásma začínajúcom na 3,33 USD mesačne je ťažké nájsť lepšiu cenu na VPN s týmito mnohými funkciami.

Tiež sme venovali sprievodcom nastavením torrentu pre súkromný prístup na internet (kvôli ich obrovskej popularite). Skontrolujte ich, či nie sú k dispozícii: uTorrent, Vuze, Deluge, PIA torrent sprievodca

Ako bezpečne sťahovať torrenty pomocou ExpressVPN

ExpressVPN ponúka iba službu VPN (nemajú proxy server Socks5, ako je IPVanish a PIA). Možno vás bude zaujímať, ako používať proxy server pre torrenty alebo výhody VPN oproti proxy.

Použitie VPN na anonymizáciu vašich torrentov je veľmi jednoduché, ale tu je niekoľko rád, ako maximalizovať svoje súkromie s ExpressVPN.

Tip č. 1 – Použite umiestnenie servera priateľské k torrentu

ExpressVPN neobmedzuje aktivitu p2p na konkrétne servery, ale pravdepodobne uprednostňujú, aby ste sa neprepúšťali z určitých umiestnení serverov (napríklad z USA alebo Veľkej Británie)..

Medzi dobré umiestnenia serverov na torrentovanie patria: Kanada, Holandsko, Luxembursko a Švajčiarsko.

Tip č. 2 – Aktivujte spínač zabíjania

Ak používate VPN ako svoju primárnu metódu pre anonymné torrentovanie, mali by ste vždy aktivovať kill-switch VPN.

Kill-switch je softvérová možnosť, ktorá zabije všetky internetové aktivity na vašom zariadení v prípade nepravdepodobného prípadu prerušeného pripojenia VPN (odpojenie). Jediným spôsobom, ako obnoviť prístup na internet, je buď 1 – opätovné pripojenie k VPN, alebo 2 – reset sieťového adaptéra.

Prepínač kill-switch ExpressVPN sa nachádza v softvérových nastaveniach na karte „Všeobecné“. Jednoducho začiarknite políčko označené:

Povoliť sieťový zámok (prepínač internetového zabíjania)

A mali by ste byť dobrí. Môžete sa tiež rozhodnúť, či váš počítač sprístupní iným zariadeniam vo vašej sieti, keď ste pripojení k sieti ExpressVPN. V žiadnom prípade to neovplyvní vašu bezpečnosť pri torrentovaní.

ExpressVPN kill-switch

Aktivujte „kill-switch“ ExpressVPN, aby ste zabránili náhodnému úniku IP počas torrentingu.

Tip # 3 – Pred otvorením torrent klienta sa vždy pripojte k ExpressVPN

Môže to znieť očividne, ale je úžasné, koľko ľudí urobí túto jednoduchú chybu. Pred otvorením klienta by ste sa mali vždy pripojiť k sieti VPN a neodpájať sa, kým neukončíte softvér torrent. To platí aj v prípade, že nemáte aktívne stiahnuté súbory.

Ak chcete pridať ďalšiu úroveň zabezpečenia, môžete použiť Vuze ako svojho torrent klienta. Vuze má skvelú funkciu „Interface Bind“, ktorá vám nedovolí sťahovať torrent, pokiaľ nie je aktívny tunel VPN. Prečítajte si náš návod na nastavenie Vuze.

Príručky klientov Torrent pre ExpressVPN

ExpressVPN bude pracovať s akýmkoľvek hlavným klientom torrent a vo vašom softvéri torrent nie je potrebná žiadna špeciálna konfigurácia. Jednoducho sa pripojte k VPN serveru podľa vášho výberu, zapnite Kill-Switch a začnite sťahovať torrent.

Každý klient torrentu však má svoje vlastné špecifické funkcie a funkcie, preto sme pre všetkých najobľúbenejších zostavili sprievodcu nastavením. Pomôže vám to zaistiť maximálne súkromie, najvyššie možné rýchlosti a otestovať nastavenie torrentu na únik.

Sprievodcovia nastavením Torrentu:

 • Android (tTorrent / Flud)
 • potopa
 • qBittorrent
 • Tixati
 • uTorrent
 • Vuze

Aktualizované 14. marca 2018 používateľom BBVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me