Výber najlepšej VPN pre Austráliu

Ak ste Aussie hľadajúci VPN, máme vás kryté! Pri výbere najlepšej VPN pre Austráliu je potrebné vziať do úvahy najdôležitejšie faktory: rýchlosť a umiestnenie servera. Ako ostrovný štát stovky alebo tisíce kilometrov od najbežnejších umiestnení VPN servera sme zostavili tento zoznam našich najlepších výberov VPN pre Austrálčanov..

Výber VPN pre Austráliu: dôležité faktory

Rozdelili sme náš zoznam VPN podľa účelu, takže či už chcete streamovať Netflix do Austrálie alebo si len sťahovať torrent, máme perfektný návrh.

Zabezpečili sme tiež zváženie niekoľkých faktorov, ktoré sú obzvlášť dôležitými potenciálnymi zákazníkmi VPN so sídlom v Austrálii: rýchlosť a umiestnenie servera.

rýchlosť:
Kedykoľvek sa pripojíte k serveru VPN mimo Austrálie (čo bude pravdepodobne najviac), vaše údaje budú putovať tisíce kilometrov a späť na server VPN. Všeobecne platí, že ďalšie údaje musia prejsť pomalšie (hlavne kvôli strateným dátovým paketom, ktoré musia byť neznášané).

Keď k tomu pridáte, šifrovanie VPN tiež zaberie šírku pásma, je absolútne dôležité zvoliť rýchleho poskytovateľa VPN aby ste zaistili maximálny úžitok z vašej dostupnej šírky pásma (rýchlosti). Z tohto dôvodu sme vylúčili pomalšie VPN, ktoré nie sú vhodné pre zákazníkov v Austrálii.

Umiestnenie servera:
Aj keď sa pravdepodobne budete najčastejšie pripájať k serverom VPN v USA, Veľkej Británii a Európe, myslíme si, že je dôležité, aby austrálski zákazníci VPN mali dobré možnosti lokálneho servera buď v Austrálii alebo prinajmenšom na Novom Zélande. alebo Ázia.

Poskytli sme teda poskytovateľov VPN s najlepšími umiestneniami serverov v Austrálii.

účel:
Niektoré siete VPN sa lepšie hodia na účely vyžadujúce silnú anonymitu (napríklad torrenty). Iní s rýchlosťou blesku a desiatkami serverových umiestnení sú ideálne na streamovanie médií a odblokovanie webových stránok ako YouTube, Hulu, Netflix, BBC a ďalšie.

Pri uvádzaní poskytovateľov VPN uvádzame aj to, na aké účely sú najvhodnejšie. Niektoré z nich sú dobre prispôsobené na rôzne použitia a sú ideálne pre účastníkov, ktorí chcú používať VPN na viac účelov.

Viacúčelové siete VPN pre Austráliu

Títo poskytovatelia VPN sú odrody Jack-of-all. Ponúkajú silné anonymné funkcie, vďaka ktorým sú vynikajúce pre torrenty, a vysoké rýchlosti, vďaka ktorým sú ideálne pre iné účely, ako je streamovanie videa vo vysokom rozlíšení..

IPVanish

obrázok

7-dňová politika 100% vrátenia platby

IPVanish je jedným z najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov VPN na svete s viac ako 100 umiestneniami serverov. Ešte lepšie je, že materská spoločnosť investovala viac ako 200 miliónov dolárov do rozšírenia svojej dátovej infraštruktúry, a preto spoločnosť IPVanish neustále poskytuje svojim používateľom rýchlejšie rýchlosti ako takmer ktorákoľvek iná sieť VPN..

IPVanish neuchováva žiadne protokoly VPN čo ich robí ideálnymi pre torrenty (umožňujú torrenty vo svojej sieti a nepočuli sme žiadne správy o posielaní oznámení DMCA používateľom).

Umiestnenie austrálskeho servera:
IPVanish má 3 umiestnenia serverov v Austrálii (alebo v tesnej blízkosti). Majú 2 servery umiestnené v Sydney a 1 v Aucklande na Novom Zélande, takže máte skvelé možnosti miestneho servera.

Súkromný prístup na internet

PIA torrent VPN pre Austráliu

ceny:
1 mesiac – 6,95 dolárov / mesiac
1 rok – 3,33 USD mesačne

Navštívte stránku

Súkromný prístup na internet zaslúži zmienku o všadeprítomnej VPN pre austrálskych používateľov (napriek skutočnosti, že v Austrálii ešte nemajú servery), pretože ich služba VPN funguje tak dobre, pokiaľ ide o bezpečnosť, anonymita a rýchlosť že podľa nášho názoru sa stali priemyselným štandardom, podľa ktorého sa posudzujú ostatné siete VPN.

Najlepšie vlastnosti

 • Žiadne záznamy. perióda.
 • Torrenty povolené. Veľmi prívetivý.
 • Vysoké rýchlosti
 • 256-bitové šifrovanie
 • Zahŕňa bezplatné proxy proxy
 • Mobilná sieť VPN pre Android / iPhone
 • VPN Kill-Switch (vynikajúca bezpečnostná funkcia)

Súkromný prístup na internet je tiež jednou z najdostupnejších sietí VPN na svete. Mesačná cena je iba 6,95 dolárov a môžete ušetríte viac ako 50% za jednoročné predplatné, ktoré vyjde iba na 3,33 USD mesačne

VPN na streamovanie HD videa do AUstralia

Ak hľadáte VPN na odblokovanie webových stránok ako Hulu, Netflix, HBOGo atď. Na streamovanie a streamovanie videa vo vysokom rozlíšení do Austrálie, tieto VPN sú skvelým miestom na spustenie.

Majte na pamäti, že mnoho z týchto sietí VPN uchováva protokoly pripojenia VPN (v skutočnosti je to problém len pre častých sťahovateľov torrentov). Niektoré z týchto sietí VPN neumožňujú torrent v ich sieti. Ak si stiahnete veľa torrentov, ale napriek tomu chcete dobrý výkon streamovania videa, je lepšie zvoliť niektorú z vyššie uvedených univerzálnych sietí VPN uvedených vyššie..

VyprVPN

Austrália VPN VyprVPN

Navštívte stránku

VyprVPN vytvorená spoločnosťou s názvom Golden Frog, je špičková služba VPN so servermi vo viac ako 40 krajinách. Ponúkajú 256-bitové šifrovanie, voliteľnú technológiu VPN „Stealth“ na vyhýbanie sa cenzúre a obchádzanie brán firewall a najvyššie rýchlosti na svojej súkromnej sieti serverov VPN..

Hlavné vlastnosti:

 • 256-bitové šifrovanie
 • Vlastnené, neprenajaté servery VPN. Väčšia bezpečnosť.
 • Vysoké rýchlosti
 • K dispozícii sú 4 protokoly VPN vrátane VPN „Chameleon“
 • Vynikajúca mobilná aplikácia pre iOS & Android
 • 3 servery v Austrálii, 1 na Novom Zélande
 • Dodáva sa so šifrovanou službou cloudového úložiska zadarmo.
 • Ušetrite 50% za prvý mesiac

Umiestnenie servera:
VyprVPN
má servery v celom ázijsko-tichomorskom regióne, vrátane 3 v Austrálii.

Čistý VPN + zadarmo inteligentný DNS

PureVPN Australia VPN

Získajte PureVPN

Servery vo viac ako 60 krajinách
7 Servery v Austrálii
Zadarmo SmartDNS
Ceny od 4,16 dolárov mesačne

PureVPN má jednu z najväčších austrálskych stôp akéhokoľvek poskytovateľa VPN. Majú neuveriteľných 7 austrálskych serverov VPN rozdelená medzi Sydney a Brisbane. Majú tiež ďalšie servery v blízkosti na Novom Zélande, na Filipínach av Indonézii.

PureVPN Umožňuje používateľom mať 5 simultánnych pripojení VPN na jednom účte, takže môžete zdieľať jeden účet VPN so svojou celou rodinou alebo skupinou priateľov.

Bonus: Inteligentný DNS zadarmo
Spoločnosť PureVPN na obmedzený čas poskytuje službu SmartDNS bezplatne pri každom nákupe VPN. SmartDNS je technológia, ktorá vám umožňuje streamovať geoblokované video služby (ako Hulu, Netflix, HBOGo, atď.) Priamo do vášho počítača bez potreby VPN alebo tretieho servera. To znamená, že môžete využiť celú šírku pásma pre maximálnu kvalitu videa HD. Získajte bonus SmartDNS a ušetrite 65% za 1 rok PureVPN!

Táto ponuka bola v čase uverejnenia stále k dispozícii, ale nevieme, kedy / či by PureVPN mohla túto ponuku ukončiť.

HideMyAss VPN

Servery VPN Hidemyass 8 Australia

ceny:
1 mesiac – 11,52 USD / mesiac
12 mesiacov – 6,55 dolárov / mesiac

Ušetrite 43% na 1 roku

Hidemyass je jednou z najznámejších sietí VPN na svete. Je to preto, že vynikajú v 3 kľúčových oblastiach:

 • Obrovský počet umiestnení serverov
 • Vynikajúci softvér VPN. Spousta ďalších funkcií
 • Vysoké rýchlosti

HidemyAss má neuveriteľné servery 105 krajín po celom svete vrátane 12 serverových umiestnení v Oceánii a Portugalsku 8 serverov v Austrálii.

Sú to softvér VPN, ktorý nemá obdoby a ponúka testy rýchlosti v softvéri, triedenie serverov, bezpečnú technológiu viazania IP a inteligentný výber serverov..

Pretože uchovávajú protokoly pripojenia (podľa zákona Spojeného kráľovstva), nie sú najlepšou voľbou pre torrenty, ale sú vynikajúcou voľbou pre väčšinu VPN účely, najmä pre streamovanie geoblokovaného videa do Austrálie.

Najlepšie austrálske VPN pre torrenty

Torguard VPN + Torrent Proxy

Torguard anonymná VPN s austrálskymi servermi

Torguardove ceny:
1 mesiac – 9,99 $ mesačne
12 mesiacov – 5,00 dolárov / mesiac
7denná skúšobná verzia bez rizika

Navštívte Torguard

Torguard si prispôsobil svoje služby potrebám používateľov Bittorrentu. Integrovali dôležité bezpečnostné funkcie do svojho softvéru VPN vrátane dns ochrana pred únikom a a Prepínač zabíjania VPN.

Torguard neuchováva žiadne záznamy.
To z nich robí ideálnu VPN pre torrent. Pozrite sa prečo.

Umiestnenie servera:
Torguard má servery VPN v Austrálii a 41+ ďalších krajinách, ktoré vám poskytujú prístup k obrovskej globálnej stope.

Proxy služba
Okrem anonymnej služby VPN ponúka Torguard tiež proxy službu špecificky zameranú na potreby používateľov bittorrentu. Majú viac ako 10 umiestnení proxy serverov (všetky bez protokolov) a poskytujú bezplatný softvér, ktorý bude slúžiť okamžite nainštalujte do svojho obľúbeného klienta VPN správne nastavenia servera proxy. Nevyžaduje sa žiadna manuálna konfigurácia.

zľavy:
Torguard ponúka výraznú zľavu na kúpu jednoročného predplatného alebo na spoločné balenie VPN a proxy služieb. Skontrolujte aktuálne ponuky zliav.

Táto sekcia sa teraz zmenila na úplný článok o torrentovaní v Austrálii. Aj keď je Torguard stále vynikajúcou možnosťou, identifikovali sme niekoľko ďalších poskytovateľov VPN priateľských na torrent, ktorí môžu byť nákladovo efektívnejšie.

ibVPN

IBVPN austrálska vpn na stiahnutie torrentov

Cena IBVPN (Torrent)
1 mesiac – 4,95 dolárov / mesiac
1 rok – 3,08 USD mesačne

Cena IBVPN (Konečný)
1 mesiac – 10,95 $ / mesiac
1 rok – 6,91 dolárov / mesiac

Navštívte IBVPN

IBVPN má servery vo viac ako 30 krajinách vrátane Austrálie a Nového Zélandu.

Umožňujú torrent na svojich serveroch a majú vyhradené umiestnenia serverov p2p (torrent) vo viacerých krajinách. IBVPN neuchováva žiadne protokoly aktivít a bežne ničí svoje protokoly dočasného pripojenia.

Balík Torrent VPN iba 3,08 $ mesačne
Jedným z dôvodov, prečo si používatelia zvolia IBVPN, je ich cenová dostupnosť. 1 rok služby VPN s torrent balíkom IBVPN stojí iba 36,95 dolárov (3,08 $ mesačne)

Bezplatná proxy služba & SmartDNS v cene *
Špičkový balík VPN najvyššej úrovne IBVPN obsahuje bezplatný prístup k proxy službám (ideálny na anonymizáciu vašich torrentov pri bežnom smerovaní zvyšku vášho internetového prenosu).

Zahŕňajú aj ich službu ibDNS smartDNS, ktorá uľahčuje odomknutie geograficky blokovaných streamovacích služieb bez potreby pripojenia k sieti VPN..

Ďalšie zdroje

V tomto článku sme sa snažili uprednostňovať služby VPN, ktoré majú servery v Austrálii a okolitých krajinách, ale pre vás miestne servery nemusia byť nevyhnutné, takže by bolo vhodné vyskúšať si iných poskytovateľov VPN..

Pri výbere ideálnej VPN pre vaše potreby sa ubezpečte zamerať sa najprv na bezpečnosť a súkromie, najmä ak kupujete sieť VPN na stiahnutie torrentov.

Neváhajte a pozrite si naše recenzie VPN, kde nájdete všetky podrobnosti o najlepších anonymných službách VPN, ako aj o najrýchlejších skúškach, hodnoteniach a ďalších.

Tu je niekoľko ďalších článkov, ktoré by vás mohli zaujímať:

recenzia
Súkromný prístup na internet
Torguard
Proxy.sh
Hidemyass
IPVanish
IBVPN
Porovnania VPN
Torguard vs. BTGuard
IPVanish vs. Hidemyass
IPVanish vs. PIA
PIA vs. IBVPN
PIA vs. Proxy.sh
VPN & Bittorrent články
Úplne anonymný sprievodca bittorrentmi
Najlepšie VPN bez protokolov
Služba VPN verzus proxy
Čo sú protokoly VPN?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me