Recenzia HostGator – pozrite si ich údaje o rýchlosti servera a rozhovory so zákazníkmi

Hostgator


Hostgator

https://www.hostgator.com/

tl; dr

Aj keď sú relatívne rýchle, pre pokročilých používateľov sa môže stať, že hostgator nebude mať funkcie. Ak však hľadáte službu bez hostingu, ľahko použiteľnú webhostingovú službu, môže byť pre vás HostGator tou správnou službou.! .

HostGator Hodnotenie: 9 Pros & 5 Nevýhody Gator!

Na našom zozname oprávnených webových hostiteľov sa nachádza stále populárnejšia hostiteľská služba HostGator, ktorá je najsebnejšou najjasnejšou webhostingovou službou všetkých z nich..

Je známe, že sú pekné.

Je známe, že sú užívateľsky prívetivé.

Ako sa však ‘Gator dokáže postaviť proti ostatným priemyselným gigantom?

Aby sme to zistili, obetovali sme našich deerstalkerov, požiadali sme o požehnanie od bohov novinárov a prihlásili sa k plánu HostGator’s Baby, aby vykonali nejaké seriózne testy (testy, ktoré nikto iný neobťažoval robiť, ďakujem veľmi pekne) len aby ste vedeli ak je pre vás HostGator tým správnym hostiteľom.

Výsledky našich testov sú skutočne dosť prekvapujúce, ale dobré veci prichádzajú k tým, ktorí čakajú a na konci tohto preskúmania vás čakajú na náš rozsudok..

prezradenie

Naše dve testovacie stránky sú hgcloudhosted.com a hgbabyhosted.com. Prvý z nich je hosťovaný s HostGator Cloud Hatchling; zatiaľ čo hostiteľom hostiteľa je HostGator Baby.

9 dôvodov, prečo je pre vás hostgator ideálny

1. Rýchly čas odozvy servera

Ak ste sa doposiaľ nepočuli, tu na stránkach Bitcatcha.com sa nám veľmi páči náš web hosting. Super rýchly.

A tu je to, kde nás HostGator upútal.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

32 ms 36 ms 221 ms 221 ms 139 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

717 ms 205 ms 153 ms 36 ms 140 ms

Priemerná rýchlosť: 190 ms – Zobraziť úplný výsledok

Berúc do úvahy skutočnosť, že majú iba 2 dátové centrá (obe sa nachádzajú v USA), HostGator sa podarilo skutočne dobre fungovať v Sao Paolo, Sydney a Japonsku, všetky doby odozvy zasiahli menej ako 205 ms.

Uskutočnili sa v poriadku v Singapure a Londýne (221 ms), ale o 717 ms sa trochu oneskorili v Bangalore (ak to čítate z Indie, najlepšie by ste sa mali vyhnúť. Namiesto toho si pozrite naše najlepšie hostiteľské plány Indie!)

S celosvetovým priemerom 190 ms si HostGator od nás zarobil A!

2. Planúca rýchlosť rýchleho načítania stránok

S výnimkou PHP7.1 a vstavaného systému na kompresiu obsahu založeného na Apache, HostGator pre nich vlastne moc nejde.

Nepoužívajú úložisko SSD (dostupné iba pri cloudovom hostingu, boo!), Nie je nastavený žiadny server NGINX ani špeciálne funkcie ukladania do vyrovnávacej pamäte, ako je superšifrovač SiteGround … časy načítania stránok sú však veľmi rýchle!

Použili sme webpagetest.org a umiestnili našu testovaciu stránku HGBabyHosted.com proti našej HGCloudHosted.com. Tu sú výsledky: