Softvér Patriot

Softvér Patriot

https://www.patriotsoftware.com/

tl; dr

Patriot Software je fantastický mzdový systém s niekoľkými nedostatkami. Ak dokážete žiť s týmito nedostatkami, budete s ich systémom viac ako spokojní! Uč sa viac.

Recenzia softvéru Patriot – 9 profesionálov & 4 nevýhody Patriot Software Payroll

Keď som robil výskum pre našu online sériu kontrol miezd, konzultoval som niekoľko priateľov, rodinu a samozrejme internetové fóra, na ktoré by sa mali zameriavať značky miezd..

Podľa očakávania sa objavilo veľa mien, ale niektoré z nich spomenuli Patriot Software. Takže s týmito informáciami v ruke sme si vyhrali rukávy a pustili sa do práce, robili sme čo najviac výskumov v oblasti miezd.

Ukázalo sa, že Patriotov príbeh je dosť povznášajúci!

Softvér Patriot – zostavenie zo suterénu

Patriot Software nezačal vôbec ako Patriot Software.

Mike Kappel, generálny riaditeľ, zakladateľ a vizionár spoločnosti, začal písať softvér na mieru so svojím partnerom..

Peniaze, ktoré priniesli, nerobili veľa času na čas strávený písaním softvéru, a tak sa Mike začal pozerať do výklenkov, a vtedy mal moment, keď mal svoj žiarovka – trh potreboval online digitálnu sieť na sprostredkovanie zamestnania.

Pomenovali spoločnosť Top Echelon a s trochou vytrvalosti a šťastia vyrástli z tejto značky a stali sa najvýznamnejšou sieťou náborových pracovníkov v krajine..

Kappel však nebol spokojný so svojím úspechom v Top Echelon a pokračoval v brainstorminge za nápady. Chcel pomôcť malým chlapcom, zabezpečiť, aby ich malé podniky mali správne prostriedky na to, aby sa stali úspešnými.

Na základe svojich skúseností so stavbou Top Echelon začal Mike pracovať v online mzdovom systéme v suteréne svojej továrne v roku 2002, ktorý sa ukázal byť bezradným Patriot Software 1.0.

Je zrejmé, že softvér nebol taký trhavý, aký bol na trhu, ale rovnako ako všetci dobrí podnikatelia, ani Mike sa po trochu zakopnutí nevzdal..

Vrátil sa na rysovaciu dosku a prišiel s online účtovným programom A mzdovým programom, ktorý dnes poznáme ako Patriot Software. Softvér rýchlo zistil závratné výšky úspechu a spoločnosť bola v roku 2017 ocenená 128 miliónmi dolárov.

Dnes spoločnosť Patriot Software obsluhuje 21 500 malých podnikov vo všetkých 50 štátoch USA a od roku 2018 má hodnotu 205,4 milióna dolárov..

Je Patriot Software pre vás ten pravý výplatný list?

Pri pohľade na údaje je ľahké si myslieť, že Patriot Software je najlepšou mzdou na svete, so všetkými fantastickými hodnotiacimi číslami a množstvom klientely, ktorú majú..

Patriot software payroll má dobrú Capterra recenziu

(Zdroj: Capterra)

Patriot software payroll má dobrý softvéreadvice reivew

(Zdroj: Softvérové ​​poradenstvo)

Ak im ľudia tak veľmi dôverujú, musia mať dobrú pravdu?

Je ťažké povedať. Softvér je niekedy úspešný a populárny kvôli marketingu, ktorý je za ním, nie kvôli skutočnej použiteľnosti programu.

Softvér niekedy môže byť úplne sklamaný a stále populárnejší len preto, že ľudia o nič lepšom nevedia.

Ako teda viete, či je mzdový systém Patriot Software pre vašu malú firmu dobrý?

Na to sme tu. Vyskúšame ich softvér a poskytneme vám podrobný prehľad o tom, ako sa rád používa ich systém. O všetko sa s vami podelíme – dobré, zlé a škaredé.

V zásade riskujeme a robíme všetky chyby, aby ste sa od nás mohli poučiť a vyhnúť sa tým istým druhom problémov, s ktorými sme sa stretli..

Takže bez ďalších okolkov sa pustíme do preskúmania.

9 vecí, ktoré sa nám páčia na softvéru Patriot

1. Jednoduchý mzdový systém!

Prevádzkovanie miezd s Patriot Software je také jednoduché, ako to môže byť. V skutočnosti sa zdá, že všetko, čo je súčasťou softvéru Patriot, je navrhnuté tak, aby bolo čo najjednoduchšie a najpriamejšie.

Skutočne sa pýtam, prečo iné spoločnosti tento prístup nevyužívajú častejšie, pretože v skutočnosti to robí veci bez potreby odbornej prípravy, čo je podľa môjho názoru obrovský časovo úsporný.

Výplatnú listinu prevádzkujete v 3 jednoduchých krokoch:

 1. Zadajte mzdy
 2. Schváliť mzdy
 3. Tlač miezd

Krok 1 – Zadajte mzdy

Patriot softvér vstúpiť do mzdovej sekcie

Pokiaľ máte správne nastavené informácie o svojich zamestnancoch, všetko sa tu zobrazí na obrazovke Enter payroll. Všetko, čo musíte urobiť, je iba zadať príslušné čísla alebo v prípade potreby vykonať opravy.

Ak nepotrebujete robiť žiadne opravy, môžete jednoducho pokračovať a kliknúť na tlačidlo Ďalej.

Krok 2 – Schválenie mzdy

Patriot softvér schvaľuje mzdovú časť

Tento krok je v zásade vykonaný s cieľom zabezpečiť, aby sa pri vykonávaní miezd nevykonali žiadne chyby. V skutočnosti nemusíte robiť nič, len sa pozerať cez čísla a pred schválením sa uistiť, že je všetko v poriadku.

Krok 3 – Tlač miezd

Patriot softvér umožňuje tlačiť mzdy

Po dokončení kroku 2 Patriot Software automaticky uloží platy na účty vašich zamestnancov, čo vám ušetrí problémy s tým, že to urobíte sami (iba v prípade plánu úplných služieb)..

Už ste skončili so mzdou!

2. Ľahko vytlačte výplatnú pásku!

Po dokončení mzdy môžete ľahko vytlačiť výplatnú pásku pre svojich zamestnancov.

Patriot softvér umožňuje tlačiť paystub

Budete musieť kliknúť na „Print Payrolls“ na lište vľavo a potom kliknúť na „Print“ na požadovanom behu. Potom sa dostanete na obrazovku „Print Employee Payroll“, kde sa zobrazí tlačidlo „Download Paystubs Now“.

Patriot softvér vám umožní sťahovať paystub

Zasiahnite to a získate dokument PDF o všetkých výplatných pásoch pre svojich zamestnancov, prehľadne rozdelený na jednotlivé stránky, takže môžete jednoducho zasiahnuť tlač bez obáv z praktizovania umenia a remesiel rozrezaním papierov..

mzdová cena vlastníka softvéru vo formáte pdf

Môžete tiež nechať svojich zamestnancov prihlásiť sa na zamestnanecký portál, aby si mohli uložiť digitálnu kópiu svojho výplatného pásku (prečo tlačiť na papier, keď môžete mať digitálnu kópiu, amirite?) Alebo ich vytlačiť sami..

3. Pridávanie zamestnancov do systému je jednoduché!

Nikdy nie je zábavné, keď musíte so softvérom bojovať, aby ste niečo urobili. Niektoré mzdové programy, ktoré sme vyskúšali, vyžadovali, aby sme preskočili obruče predtým, ako vám umožníme urobiť niečo také jednoduché, ako je pridávanie zamestnancov do systému, o ktorom sme zistili, že je strašne nepríjemné a zbytočné. .

S programom Patriot Software to vôbec nie je problém.

Všetko, čo musíte urobiť, je zamieriť na palubnú dosku a kliknúť na „Pridať zamestnanca“

pridanie zamestnanca je ľahké pomocou mzdy Patriot Software

Zobrazí sa stránka, na ktorej musíte vyplniť údaje o svojich zamestnancoch. Pamätajte si, keď som povedal, že Patriot Software je čo najjednoduchší?

Platí to aj tu!

Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť medzery. Na to nemusí byť raketový vedec!

Patriot softvér, pridávanie informácií o zamestnancoch, je ľahké

Pri vyplňovaní podrobností nezabudnite urobiť jeden ďalší krok – kliknutím na tlačidlo odošlete svojmu novému zamestnancovi e-mail s registráciou zamestnaneckého portálu. To vám neskôr život výrazne zjednoduší, k čomu sa dostaneme v bode 4.

Softvér Patriot vám umožňuje odosielať e-mailové registrácie zamestnancov

Keď dokončíte vyplnenie všetkého, kliknite na veľké oranžové tlačidlo „Pridať zamestnanca“ v dolnej časti – a máte hotovo!

Prečo nemôže byť všetko v živote také ľahké ako toto?

4. Patriot Software má zamestnanecký portál!

Ak ste postupovali podľa našich pokynov v bode 3, poslali by ste svojim zamestnancom e-mail, aby ste sa zaregistrovali na zamestnanecký portál Patriot.

Toto by mohlo byť jednou z najlepších vecí, ktoré sa kedy vo vašom živote stanú.

Keď ich pozvete, aby sa zaregistrovali na portál, dostanú od spoločnosti Patriot Software malý priateľský e-mail na registráciu. Nerobte si starosti, je to všetko neohrozujúce a vyzerá bezpečne, takže vaši zamestnanci sa nebudú báť.

portál zamestnaneckých miezd patriot softvéru

Po registrácii si vaši zamestnanci budú môcť prispôsobiť svoje meno a heslo. Kvôli prehľadnosti budú tiež môcť aktualizovať systém tak, aby používal e-mailovú adresu podľa svojho výberu.

Zamestnanecký portál v zásade umožňuje užívateľovi prístup ku všetkým svojim údajom. Môžu si pozrieť svoje vlastné informácie o platoch, údaje o zrážke daní a dokonca aj svoju vlastnú kartu času.

Budú tiež môcť vytlačiť svoje vlastné výplaty alebo ich uložiť digitálne, čo vám ušetrí problémy s ich vytlačením. Úprimne povedané, osobne by som chcel, aby moji zamestnanci digitálne ukladali svoje výplaty. Prečo vyrezávať vzácne stromy na papier, keď máte prístup k svojmu výplatnému útržku kedykoľvek chcete online?

Portál pre zamestnancov v podstate uľahčuje život vám aj vašim zamestnancom tým, že šetrí čas a uľahčuje získavanie údajov pre obe strany. Zamestnanec má prístup ku všetkým svojim vlastným údajom bez toho, aby musel zasahovať do času vlastníka firmy.

5. Urobili ste chybu? Zrušiť túto kontrolu!

Všetci sme ľudia a ľudia robia chyby.

Pokiaľ ide o mzdový softvér, tieto chyby môžu byť niekedy ťažké napraviť. Niektoré programy vám dokonca neumožňujú tieto chyby napraviť – budete musieť napísať podporu, aby ste zistili, či sa to dá urobiť..

Našťastie sme zistili, že je veľmi užitočné opraviť chyby v mzdách pomocou softvéru Patriot.

Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na „neplatné kontroly“ na karte „Mzdy“. Zobrazí sa vám zoznam kontrol, ktoré je možné zrušiť.

Patriot softvér umožňuje neplatné mzdy

Musíte vybrať chybnú kontrolu a stlačiť veľké oranžové tlačidlo „Zrušiť vybraté kontroly“ (rekvizity tímu používateľského rozhrania, vďaka ktorým sú dôležité tlačidlá oranžové na rozdiel od bežnej modrej, je geniálnym krokom).

Len sa uistite, že za túto neplatnú kontrolu znova spustíte mzdu, inak nebude váš zlý zamestnanec dostávať odmenu!

Poznámka

Ak už boli mzdy zadané na účty zamestnancov, nebudete už môcť tieto šeky zrušiť!

6. Spravujte čas dovolenky!

Vaši zamestnanci majú nárok na určitý počet platených voľna za rok (počet dní dovolenky, ktoré majú nárok na odlíšenie sa v jednotlivých štátoch), ale ak potrebujú využiť dovolenku po vyčerpaní všetkého prideleného plateného času dní voľna musí váš mzdový systém vedieť, že je možné vykonať úpravy mzdy.

Niektoré mzdové programy tam to nezohľadňujú, čo môže spôsobiť chyby v priebehu mzdy.

Zamierte na kartu Mzdy, kliknite na položku Spravovať čas vypnutý a dostanete sa na stránku, na ktorej môžete okamžite zobraziť všetky dostupné hodiny dovolenky svojho zamestnanca..

Patriot software payroll vám umožní spravovať voľno

Teraz musíte iba začiarknuť políčko vedľa mena zamestnanca a kliknúť na položku „Upraviť hodiny dovolenky pre vybraných zamestnancov“.

Zostáva už len vyplniť prázdne miesta. Nie je to jednoduchšie ako toto.

Patriot software payroll vám umožní spravovať dovolenkové hodiny

Keď skončíte, stlačte tlačidlo Uložiť (opäť sú dôležité tlačidlá zvýraznené jasne oranžovou farbou) a spoločnosť Patriot Software vykoná všetky potrebné výpočty, keď spustíte výplatnú listinu.

Jednoduché, rýchle a pohodlné!

7. Úžasné riadenie dochádzky!

Správa účasti je zvyčajne záležitosťou ľudských zdrojov, sme však radi, že Patriot Software sa rozhodol túto funkciu začleniť do svojho systému ako doplnkovú službu..

Je to úžasné, pretože v rámci jednej aplikácie dokážeme získať všetko, čo potrebujeme, bez toho, aby sme museli prepínať na iný softvér na správu času, ktorý v skutočnosti nevynakladá veľké úsilie, ale môže byť nepríjemný..

Zamierte na kartu Mzdy ako obvykle a potom kliknite na položku Spravovať časové karty..

Patriot software payroll vám umožní spravovať dochádzku

Ako zvyčajne u všetkého, čo robíte v softvéri Patriot, na jednej obrazovke uvidíte všetky hodiny na prvý pohľad. Prideľte hodiny svojim zamestnancom podľa vášho želania a stlačte Hit Save Time Card.

Nemusíte informovať svojich zamestnancov sami, pretože program automaticky aktualizuje všetkých vašich zamestnancov a potom si budú môcť prostredníctvom portálu zamestnancov skontrolovať svoje vlastné časové karty..

8. Komplexné účtovné vlastnosti!

Existuje veľa poskytovateľov mzdového softvéru tam, ale Patriot Software Zdá sa, že našiel spôsob, ako vyniknúť z davu svojimi účtovnými schopnosťami.

Zo všetkých poskytovateľov miezd, ktoré sme vyskúšali, sú jediní, ktorí poskytujú účtovnícke služby, a robia to celkom dobre!

Keď idete do účtovníctva, musíte najskôr zadať všetky podrobnosti o svojej spoločnosti, zákazníkov, predajcov, produkty, služby atď. Programu to povie, aký druh podnikania robíte, aby mohli automaticky generovať polia, ktoré ste treba vyplniť. Je to všetko jednoduché. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a neexistuje spôsob, ako sa pokaziť.

Akonáhle máte všetko zapísané, život sa stáva skutočne ľahkým.

Budete môcť vytvárať ponuky, odhady a faktúry pre svojich zákazníkov pomocou prednastavenej šablóny, ktorá už obsahuje všetky vaše údaje. Vaše produkty alebo služby sa nachádzajú v rozbaľovacej ponuke a keď vyberiete položku, cena sa automaticky pridá do ponuky alebo faktúry..

Máte dokonca možnosť vytvoriť zľavy!

Patriot software payroll umožňuje vytvárať zľavy

Ak sa teraz rozhodnete pre úlohy dodávateľa, zistíte, že môžete jednoducho vytvárať platenie svojich dodávateľov, platenie účtov a tlač šekov. Budete tiež môcť zadávať výbery a vklady z účtu a na účet, čím sa úplne vylúči potreba spoliehania sa na program tretej strany na účely vedenia účtovníctva..

Patriot software payroll má účtovné funkcie

Z tohto hľadiska je Patriot Software skutočne včelím kolenom.

Poznámka

Účtovná funkcia spoločnosti Patriot Software je platená služba oddelená od mzdového systému.

9. Patriot Software vám zobrazí správy!

Ak ste typ, ktorý žije v prehľadoch, budete radi, keď viete, že Patriot Software je schopný vytvárať správy všetkých druhov pre vaše podozrenie.!

Majú jednu z najdlhších možností prehľadu, aké som videl u poskytovateľa mzdového softvéru. Stačí zamieriť na palubnú dosku, naraziť na správy a BAM!

Patriot softvér mzdy má veľa správ

Do svojho srdca si budete môcť stiahnuť čo najviac prehľadov!

4 veci, ktoré sa nám nepáčia v súvislosti so softvérom Patriot

Patriot Software má za sebou veľa dobrých vecí, ale to neznamená, že nemajú žiadne nedostatky. Tu je niekoľko vecí, ktoré sme cítili lepšie.

1. Nemožno hromadne pridať zamestnancov

Pre malé podniky s menej ako 10 ľuďmi by to nemal byť problém. Čo ak má vaša malá firma 20, 30 ľudí? Pridanie zamestnancov jeden po druhom by mohlo skončiť náročné veľa času, a môže byť tiež veľmi únavné.

Možno existuje spôsob, ako to urobiť hromadne, ale som si istý, že to nebol schopný zistiť.

Mohol by som o to požiadať o podporu … ale v ďalšom bode sa toho dotkneme.

2. Podpora je pomalá

Na podporu Patriot Software sa môžete obrátiť prostredníctvom priameho rozhovoru, telefonického hovoru alebo e-mailu. Keďže však pracujem mimo svojich podporných hodín (živá podpora je k dispozícii iba od 8:00 – 20:00, pondelok – piatok, východný čas), nemala som na výber, ale poslať im e-mail na podporu, čo nie je vôbec veľa..

tím podpory softvéru patriot

Problém bol v tom, že sa im vrátili 4 dni. Áno, boli nápomocní, ale čakacia doba bola hrozná.

3. Je to trochu nuda

Teraz som len dusný.

Patriot Software úplne funguje a funguje to nádherne. Je to len tak, že to vyzerá a je nudné, ako niečo, čo vyšlo priamo z myslenia dizajnérov boomu.

Všetko sa cíti bezpečne, bezpečne a modro … ako banka od 90. rokov.

Určite to vyhovuje niektorým ľuďom, myslím si, že si mohli dovoliť riskovať so svojím dizajnom trochu väčšie riziko.

4. Patriot Software sa cíti pomaly

Toto je pravdepodobne môj najväčší problém s Patriot Software.

Pokiaľ ide o online softvérové ​​služby, musíte byť rýchly.

Chcete byť taký rýchly, aby sa zákazník cítil, akoby používal službu offline, pretože ak si všimnú rýchlosti, znamená to, že budete príliš pomalý na to, aby sa cítil prirodzene.

Pomocou softvéru Patriot som určite cítil rýchlosť. V skutočnosti som to niekoľkokrát cítil. Mám však pocit, že je spravodlivé povedať, že spomalenie môže byť spôsobené mojím prepojením, takže vaše výsledky sa môžu líšiť.

Plán spoločnosti Patriot Software & Ceny: Prehľad

Spoločnosť Patriot Software rozdelila svoje ceny na dve úrovne – základné mzdy a mzdy za plné služby.

Služba BasicFull
Cena / mesiac * 10 USD 30 USD
Priamy vklad ÁNO ÁNO
Zamestnanecký portál ÁNO ÁNO
Daňové podanieManualAuto

* Ďalšie 4 doláre mesačne na zamestnanca.

Okrem toho budete musieť platiť navyše, ak sa rozhodnete pre ich doplnkové služby:

čas & Dochádzka

 • jednoduchý & Zabezpečený prístup
 • Funkcia časovej karty
 • Presné podávanie správ
 • Sledovanie vypnutia
 • Cena – od 5 $ / mesiac

HR softvér

 • Sledovanie informácií o zamestnancoch
 • Riadenie ľudských zdrojov & hlásenie
 • Cena – od 4 $ / mesiac

Verdikt: Mali by ste ísť za vlasteneckým softvérom?

Patriot Software nepochybne patrí medzi najlepších poskytovateľov miezd online. Robí to, čo sľubuje, a robí dobre.

Iba si osobne prajem, aby sa zlepšili.

Zoberme si napríklad ich neschopnosť hromadne pridávať zamestnancov. Toto je niečo celkom základné, čo by sa malo ľahko urobiť pre zdravie majiteľa firmy. Možno sa to dá urobiť, ale nedokážem to prísť a nemôžem sa obťažovať kontrolou s podporou, pretože live chat je momentálne offline a e-mailová podpora trvá príliš dlho, kým sa vrátim..

Patriot Software sa niekedy môže cítiť trochu nereagujú, ale to by mohlo byť kvôli môjmu prepojeniu. Vyzerá tiež trochu nudne a nevýrazne – ale robí to, čo má robiť veľmi dobre.

Ceny môžu byť dosť drahé. Základná mzda je cenovo dostupná, ale jednoducho ju neznižuje. Program sa jednoducho necíti, že by to stálo za to, ak musíte sami vkladať a ukladať dane sami, takže služba Full Service je spôsob, ako ísť, stáť najmenej 30 dolárov mesačne.

Hodiť ich čas & Dochádzky a HR softvérové ​​doplnky a náklady sa náhle eskalujú na 39 dolárov mesačne, bez ohľadu na cenu za zamestnanca.!

Ale po tom všetkom, Patriot Software je skutočne jedným z najspoľahlivejších online poskytovateľov mzdového softvéru, ktorý je k dispozícii.

Majú zabudované video, ktoré je veľmi užitočné pri oboznamovaní sa. Ak uviaznete, v každom kroku sú tlačidlá pomoci. Na použitie tohto nástroja nemusíte byť raketový vedec, stačí vedieť, ako postupovať podľa pokynov na obrazovke.

V skutočnosti sa domnievam, že sme Patriot Software považovali za také ľahko použiteľné, pretože všetko, čo musíte urobiť, je len postupovať podľa pokynov na obrazovke. Nie je to o nič jednoduchšie. Je to také ľahké, že som si istý, že sa moja stará mama mohla naučiť, ako ju používať …

Patriot Software je jedným z najlepších dostupných online mzdových účtov SaaS, ale majú svoje nedostatky. Ak sa vás ich nedostatky a ceny netrápia, budete s ich fantastickým mzdovým systémom spokojní..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me