Súkromný prístup k internetu vs. NordVPN

Contents

Súkromný prístup k internetu vs. NordVPN: Porovnanie 2018

Súkromný prístup na internet a NordVPN sú 2 vynikajúci poskytovatelia VPN priateľskí na torrent. Sú obaja neuveriteľne cenovo dostupné, pričom súčasné ceny PIA ponúkajú cenu 3,33 USD mesačne a NordVPN úžasnú 2,75 USD mesačne (3-ročný plán).


Nielenže sa radia medzi špičku našich obľúbených lacných sietí VPN, ale sú aj najlepšími uchádzačmi o najlepšie celkové miesto. Ich sada funkcií je veľmi podobná a obsahuje základné funkcie torrentu, ako sú: Kill-Switch, Socks5 Proxy a ochrana proti úniku IP..

Ale NordVPN má niekoľko zvláštnych trikov, ktoré mu môžu dať výhodu. Prečítajte si naše úplné porovnanie nižšie a zistite, ako sa hromadí v každej z nasledujúcich kategórií:

Porovnávacie témy

Budeme porovnávať PIA a NordVPN priamo v každej z nižšie uvedených tém. Kliknutím na odkaz preskočíte dopredu na ktorúkoľvek časť tohto porovnania.

 1. zabezpečenia
 2. Zásady ochrany osobných údajov / protokolovania
 3. Softvér / Vlastnosti
 4. rýchlosť
 5. Torrent-priateľskosť a Torrent-funkcie
 6. stanovenie ceny

Súkromný prístup k internetu vs. NordVPN: Zhrnutie

Súkromný prístup na internet

obrázok

Webové stránky: Privateinternetaccess.com
Preskúmanie: Úplná kontrola súkromného prístupu na internet

 • So sídlom v USA
 • Žiadne záznamy. Bodka. (viac informácií o protokoloch VPN)
 • Zahrnutý server Socks5 Proxy (holandský server)
 • 256-bitové šifrovanie (prispôsobiteľné)
 • Zahrnuté zabíjač (zabraňuje úniku IP)
 • Na všetkých serveroch sú povolené torrenty
 • Mesačná cena: $ 6.95 / mesiac
 • Najlepšia ponuka: 3,33 $ / mesiac (1-ročný plán)

NordVPN

obrázok

Webové stránky:Nordvpn.com
Preskúmanie: Recenzia NordVPN (2018)

 • So sídlom v Paname
 • Žiadne záznamy. perióda.
 • Zahrnuté sú ponožky5 a HTTP Proxy (12 a viac miest)
 • 256-bitové šifrovanie (nenastaviteľné)
 • Kill-Switch, DNS, ochrana proti úniku IPv6
 • Torrenty na všetkých serveroch (niektoré sú optimalizované na p2p)
 • Mesačná cena: $ 10,00 / mesiac
 • Najlepšia ponuka: $ 2,75 / mesiac (Časovo limitovaná ponuka)
Obľúbené funkcie súkromného prístupu na internet:

Súkromný prístup na internet je bezplatná služba VPN, ktorá jednoducho funguje. PIA je v komunite zdieľania súborov legendárna a roky bola sieťou VPN.

Je to jediná sieť VPN (podľa našich vedomostí), ktorej zásady ochrany osobných údajov testovala FBI na súde (a získala).

Medzi dve vlastnosti, ktoré skutočne vynikajú, patrí možnosť „presmerovania portov“ spoločnosti PIA (skvelé na získanie cez brány firewall) a ich šifrovanie s nastaviteľnou silou. To vám umožní optimalizovať rýchlosť pri pomalších pripojeniach.

Naše obľúbené funkcie NordVPN:
NordVPN je skutočne VPN službou typu všetko v jednom. Keď sa pozriete na ich sadu funkcií, je to ako zoznam želaní VPN.

Nielenže ide o úplne nulovú sieť VPN založenú v súkromnom prístave (Panama), ale sú tiež priateľské na torrent a majú špeciálne servery optimalizované na p2p. Mnoho miest p2p obsahuje aj proxy službu Socks5, ktorá zdvojnásobí vaše toky vnútri vášho obľúbeného torrent klienta (máme sprievodcov nastavením).

A navyše, NordVPN má vstavaný SmartDNS a spolupracuje s Netflixom, Hulu, HBOGo a desiatkami ďalších geograficky obmedzených streamingových služieb.

A spomenul som, že na obmedzenú dobu je k dispozícii iba 2,75 $ mesačne? (30-dňová politika 100% vrátenia peňazí)

zabezpečenia

šifrovanie

šifrovanie je hlavná funkcia, vďaka ktorej je VPN tak výkonná. Zašifruje váš web a tok torrentu, aby žiadny sprostredkovateľ (napríklad poskytovateľ internetu) nemohol vidieť, čo robíte online..

A NordVPN aj PIA ponúkajú vo svojich tuneloch VPN neuveriteľne silné 256-bitové šifrovanie AES (oficiálny štandard NIST)..

Každý poskytovateľ VPN má tiež pár ďalších trikov na rukáve:

NordVPN: NordVPN má servery s dvojitým šifrovaním (double-hop), ktoré smerujú vašu komunikáciu cez dva rozbočovače VPN a zabalia ich do dvoch vrstiev šifrovania. Môžete si tiež zvoliť použitie ich VPN cez servery Tor (smerovanie tunela VPN cez sieť Tor kvôli zvýšenému súkromiu). Pravdepodobne budete chcieť používať tieto funkcie iba na veľmi citlivé online aktivity, pretože tieto servery bývajú oveľa pomalšie.

Súkromný prístup na internet: PIA vám poskytuje plnú prispôsobiteľnú kontrolu nad šifrovacou silou a algoritmom používaným na ochranu vašich údajov. Tieto nastavenia môžete ovládať priamo z aplikácie (Windows, Mac alebo Android). Napríklad použite ľahšie 128-bitové šifrovanie (alebo vôbec žiadne), ak chcete vyššiu rýchlosť a menšie zabezpečenie (napríklad streamovanie alebo hranie hier).

Nastavenia šifrovania súkromného prístupu na internet

Súkromný prístup na internet má nastaviteľné nastavenia šifrovania

Ďalšie bezpečnostné prvky

Nordvpn a Súkromný prístup na internet obaja majú ďalšie bezpečnostné funkcie, ktoré presahujú silné šifrovanie s otvoreným zdrojom. Najdôležitejšie sú:

Hlavný vypínač: Toto je softvérová funkcia, ktorá okamžite zastaví prístup na internet, ak pripojenie VPN z akéhokoľvek dôvodu zlyhá. Tým sa zabráni prenosu údajov cez nešifrovaný kanál a zaistí sa, že vaši torrentoví kolegovia neuvidia vašu skutočnú IP adresu. PIA aj NordVPN majú zabudovaný vypínač zabíjania.
Pravidlá protokolovania VPN sú jedným z najviac prehliadaných faktorov pri výbere poskytovateľa. Je tiež pravdepodobne najdôležitejšie, aby ste zvážili, či budete používať VPN na torrenting. Vždy odporúčame zvoliť sieť VPN, ktorá nikdy neprihlási vašu IP adresu a zničí všetky protokoly metadát do 24 hodín.

DNS & Ochrana proti úniku IPv6: Zatiaľ čo šifrovanie používané sieťou VPN je mimoriadne bezpečné, softvér (dokonca aj operačné systémy) niekedy implementuje tunel VPN neiste z dôvodu problémov so spätnou kompatibilitou so starými počítačmi. To môže spôsobiť 2 druhy únikov:

 1. Netesnosti DNS: Kde sú vaše vyhľadávania DNS (pri návšteve webovej stránky) smerované na servery DNS vášho ISP namiesto poskytovateľov VPN.
 2. Úniky IPv6: Ak je prenos smerovaný neisto prostredníctvom nového protokolu IPv6 namiesto pôvodného protokolu IPv4..

Našťastie mnoho VPN (vrátane týchto dvoch) zabudovalo do svojho softvéru technológiu na zabránenie úniku. Spoločnosti Nord aj PIA vám umožňujú blokovať obidva typy únikov pomocou možnosti jednoduchého začiarknutia v softvérových nastaveniach. Pri testovaní sme zistili, že funguje bezchybne (na ipleak.net neboli zistené žiadne netesnosti)..

  Odporúčané čítanie: VPN, ktoré umožňujú torrenty / p2p a neuchovávajú žiadne protokoly.

  Ochrana osobných údajov / Prihlásenie

  Súkromný prístup na internet: Ochrana osobných údajov

  Súkromný prístup na internet bol v popredí súkromia spotrebiteľa, pokiaľ spoločnosť existovala. PIA bola jednou z prvých VPN služieb typu „No Log“ na svete a do značnej miery sa rozbehlo bez Logické hnutie VPN. A stále sú jedinou sieťou VPN na svete, ktorá má na súde overenú záruku nulového záznamu.

  Pravidlá protokolovania:
  Súkromný prístup na internet neuchováva ani nezaznamenáva žiadne údaje o aktivite ani relácii. Neprihlásia sa na navštívené webové stránky, stiahnuté súbory ani neuložia históriu vašich časov pripojenia a pridelených adries IP. Väčšina sietí VPN vedie „denníky pripojenia“, ktoré sa dajú ľahko použiť na sledovanie histórie sťahovania torrentov konkrétnemu používateľovi. PIA neuchováva protokoly pripojenia.

  Iné súkromie:
  PIA do svojho dátového toku nepoužíva injekcie žiadnych sledovacích súborov cookie tretích strán (ako sú známe niektoré „bezplatné“ VPN). Taktiež prijímajú ďalšie preventívne opatrenia na ochranu vašej histórie prezerania webových stránok pomocou súkromných serverov DNS (ovládaných PIA). Týmto sa zabezpečí, že vaše pripojenie VPN nebude smerovať požiadavky DNS (webové adresy) na nezabezpečené servery, ako sú poskytovatelia internetových služieb.

  NordVPN: Ochrana osobných údajov

  NordVPN zodpovedá PIA bod za bodom v oblasti súkromia. Zahŕňa to záruku nulového záznamu, žiadne protokoly pripojenia a súkromné ​​servery DNS. Pridávajú tiež servery na špeciálne použitie na zvýšenie anonymity, napríklad VPN-Over-Tor a Servery Double-Hop (Double šifrovanie).

  Ešte nemali príležitosť otestovať si svoje zásady ochrany osobných údajov na súde (ani to nechcú), ale nie je dôvod si myslieť, že NordVPN nie je také dobré ako ich slovo.

  Pri čítaní údajov typu Snowden bude s potešením vedieť, že spoločnosť NordVPN sídli v Paname, čo môže teoreticky spôsobiť, že spoločnosť bude menej zraniteľná voči špionážnym požiadavkám NSA (PIA je spoločnosť so sídlom v USA). Ale to ďaleko presahuje potreby väčšiny fanatikov torrentu.

  Zhrnutie ochrany osobných údajov / protokolovania

  PIA sa na súde ukázali ako dôveryhodné (a vysoko anonymné). Stojí to veľa. Spoločnosť NordVPN ich však bije ďalšími funkciami ochrany osobných údajov, preto tomu budeme hovoriť ako remíza.
  VÍŤAZ: TIE

  Softvér / funkcie

  Súkromný prístup na internet a NordVPN majú veľmi odlišný softvér. Jeden je o funkčnom riadení všetkého šifrovania (PIA), zatiaľ čo druhý (Nord) je o poskytovaní jednoduchého, užívateľsky prívetivého prístupu k výkonným funkciám.

  Pretože tieto dve VPN sú v mnohých ďalších oblastiach (rýchlosť, ochrana osobných údajov, priateľskosť z hľadiska Torrentu) také podobné, výber sa môže hodiť tak, aby zodpovedal štýlu softvéru a množine funkcií, ktoré uprednostňujete.

  Prehľad

  Softvér súkromného prístupu na internet

  Softvér spoločnosti PIA nie je fantázia. Je funkčný a výkonný. Úprimne povedané, želám si, aby viac vývojárov VPN skopírovalo ich model. Softvér spoločnosti PIA vkladá do jedného rozhrania jemné šifrovanie a kontrolu súkromia. Neexistujú žiadne komplikované ponuky na navigáciu alebo 6 rôznych obrazoviek nastavení.

  Všetko, čo potrebujete, nájdete v zobrazení „Rozšírené nastavenia“. Tu nájdete to, čo nájdete:

  obrázok

  Získate úplnú kontrolu nad základnými nástrojmi ochrany osobných údajov a protokolov vrátane:

  Typ pripojenia – TCP alebo UDP
  Preposielanie portov
  PIA ‘MACE’ – Patentovaný blokovač adries a škodlivý softvér spoločnosti PIA
  Hlavný vypínač – Ak zlyhá tunel VPN, zablokuje prístup na internet. Odporúča sa pre bezpečnejšie torrentovanie.
  Ochrana pred únikom DNS / IPv6: Zabráňte najbežnejším spôsobom, ako môže VPN náhodne uniknúť identifikačné informácie.

  Ak sa trochu posuniete nadol, nájdete tiež nastavenia šifrovania, ktoré vám umožňujú zvoliť presný šifrovací protokol, protokol Handshake a silu šifrovania používanú sieťou VPN. Predvolené nastavenia 128-bitového AES s 2048-bitovým RSA handshake sú pre väčšinu používateľov optimálne. Ak chcete viac zabezpečenia, inovujte na 256-bitový AES, ale uvedomte si, že vaše rýchlosti pravdepodobne mierne klesnú.

  obrázok

  Výber servera

  Na rozdiel od väčšiny VPN, ktoré majú zobrazenie výberu servera v hlavnom zobrazení softvéru, PIA to robí trochu inak. Namiesto toho kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu PIA na paneli úloh a vyberte server z rozbaľovacej ponuky. Server „Auto-connect“ (Automatické pripojenie) môžete vybrať aj z hlavného zobrazenia, ak sa často zdá, že sa nachádzate na rovnakom mieste.

  V súčasnosti existuje okolo 25 serverových umiestnení v 12 krajinách.

  Ďalšie funkcie PIA (a to, čo im chýba)

  Softvérové ​​platformy: PIA má softvér pre všetky hlavné platformy, vrátane iOS, Mac, Android a Windows. Ich mobilná aplikácia je jednou z mojich obľúbených a je neuveriteľne rýchla a stabilná. Dokonca sa spustí aj na zariadení Firestick / FireTV, ak ho načítate na druhú stranu.

  Proxy SOCKS5: Neobmedzená šírka pásma na holandskom proxy serveri PIA je zahrnutá zdarma so všetkými plánmi. Môže byť použitý na dvojité preskakovanie vášho toku torrentov, aby ste získali viac súkromia. Pozrite sa na našu príručku uTorrent a Vuze, ako to urobiť.

  Podpora Neflixu: Netflix bohužiaľ blokuje IP adresy PIA a budete sa musieť odpojiť od VPN vždy, keď chcete streamovať. Netflix blokuje viac ako 90% popredných poskytovateľov VPN, aby sa zabránilo zneužitiu (hoci NordVPN funguje bezchybne).

  Softvér NordVPN

  Softvér NordVPN je určite trochu elegantnejší ako softvér PIA. A je tu veľa energie, ale väčšina mágie sa robí v zákulisí s menším počtom možností a nastavení.

  Jednou z naozaj dôležitých funkcií je technológia NordPPN SmartPlayTM, ktorá vám umožňuje automaticky odblokovať streamy Netflix, Hulu a ďalších 50 streamov VOD na celom svete. Je to úžasné a spoločnosť Nord je jednou z mála sietí VPN, ktoré môžu tvrdiť, že sú kompatibilné s technológiou Netflix.

  Výber miesta / obľúbené servery

  Servery môžu byť vybrané z abecedného zoznamu miest, zoradené podľa najmenej zaťažených (najrýchlejších), alebo vybrané zo zobrazenia mapy sveta (obrázok nižšie)..

  obrázok

  Nastavenia a možnosti protokolu NordVPN

  NordVPN vám umožňuje zvoliť si pre váš prenos VPN buď protokol TCP alebo UDP (najrýchlejší). Na prístup k týmto nastaveniam musíte prejsť do rozšírenej ponuky na obrazovke nastavení.

  Tu si môžete tiež zvoliť vlastné servery DNS, ak sa vám to páči, alebo jednoducho použiť vlastné súkromné ​​nordové DNS spoločnosti Nord. Jednou z dobrých možností bezplatného DNS tretej strany sú spoločnosti Google, ktoré používajú adresu IP 8.8.8.8 a 8.8.4.4 (na obrázku)..

  K dispozícii je tiež možnosť Kill-Switch a „Stealth“ protokol pre zvýšenie bezpečnosti. Ochrana IPv6 je zabudovaná a klient spoločnosti Nord po odoslaní nevysiela žiadnu komunikáciu cez IPv6.

  Protokol ich utajenia zakryje váš prenos OpenVPN ako prenos, ktorý nie je VPN, čím sťažuje správcovi siete alebo bráne firewall jeho blokovanie. Táto technika je užitočná vo verejných sieťach, ako sú školy, hotely, letiská atď.

  Špeciálne typy serverov:

  Zdvojnásobiť-VPN: Smeruje vašu komunikáciu cez 2 rôzne siete VPN a dvakrát šifruje údaje (pomocou samostatného kľúča).
  VPN-Over-Tor: Smeruje váš tok VPN cez sieť Tor. Vysoko anonymný
  Streaming: Vysokorýchlostné streamovanie videa so vstavanou technológiou Smartplay.
  Anti-DDOS: Ideálne pre hranie. Nízke oneskorenie s ochranou DDOS.

  Protokoly ExpressVPN

  Vyberte OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP alebo ‘Auto’

  PIA vs. NordVPN: rýchlosti & Speedtest

  Nižšie sú uvedené výsledky našej najrýchlejšej skúšky:

  Test rýchlosti súkromného prístupu na internet

  Súkromný prístup na internet v USA najrýchlejší

  Test rýchlosti PIA (USA)

  Pia Europe najrýchlejší (Francúzsko)

  Rýchlostný test PIA (Paríž, Francúzsko)

  Test rýchlosti NordVPN

  Rýchlostný test NordVPN (USA)

  NordVPN Speedtest (Chicago, USA)

  Test rýchlosti NordVPN (Holandsko)

  Test rýchlosti NordVPN (Holandsko)

  Analýza rýchlosti / verdikt:
  Súkromný prístup na internet je neustále rýchly a je schopný takmer maximalizovať našu šírku pásma na serveroch v okolí (testované na pripojenie 100 Mb / s). Je to obzvlášť pôsobivé vzhľadom na cenu (3,33 $ mesačne na jednoročné predplatné PIA).

  NordVPN je trochu nekonzistentnejší. S trochou práce nájdete rýchle servery v USA a niektorých častiach Európy, ale ich holandské servery optimalizované na p2p skúšali testovanie.

  VÍŤAZ: Súkromný prístup na internet

  Torrent priateľskosť / Torrent funkcie

  Ak ste hlavným dôvodom pre nákup VPN, je stiahnutie torrentov anonymne, potom je táto časť mimoriadne dôležitá. Ak nie, môžete to preskočiť.

  V tejto časti sa zameriame na prístup jednotlivých poskytovateľov k používateľom bittorrentov. Preskúmame tiež, aké užitočné funkcie (ak vôbec nejaké) obsahujú, ktoré poskytujú pre sťahovateľov torrent / p2p ďalšiu hodnotu.

  Najdôležitejšie funkcie, ktoré by mal mať poskytovateľ VPN s maximálnym prístupom k torrentom, sú:

  • Zásady ochrany osobných údajov pre nulové záznamy: Nie je možné sledovať činnosť torrentu podľa vašej verejnej adresy IP
  • Hlavný vypínač: Ak sa VPN odpojí, zabráňte úniku IP
  • Torrenty povolené na viacerých serverových miestach
  • Vysoké rýchlosti
  • Zahrnutý server proxy Socks5: Extra hop alebo alternatíva k VPN tunelu. Nakonfigurované vo vašom klientovi torrent.

  Zhrnutie: Obidve tieto siete VPN poskytujú najvyššiu úroveň ochrany osobných údajov v režime torrent každý strelil perfektný 10/10 na našich rebríčkoch prívetivosti.

  Súkromný prístup na internet Torrent-priateľskosť: 10/10

  Súkromný prístup na internet je jedným z najfrekventovanejších poskytovateľov VPN na svete a najlepšou voľbou (podľa našich odhadov č. 1) medzi všetkými používateľmi bittorrentov. V rokoch 2014, 2015 a 2016 dosiahli najvyššie hodnotenie v rebríčku „Najlepšie Torrent VPN“.

  Pravidlá PIA Torrentu

  Súkromný prístup na internet konkrétne umožňuje torrenting a ďalšie činnosti zdieľania súborov v ich sieti VPN. Na umiestnenie servera neexistujú žiadne konkrétne obmedzenia. PIA však údajne presmeruje tok torrentov v zákulisí z určitých umiestnení servera. Ak chcete dosiahnuť najvyššiu rýchlosť, mali by ste použiť server VPN založený v Holandsku, Švajčiarsku alebo Kanade.

  Funkcie súvisiace s IPVanish Torrent:

  Ak sťahujete torrent často, možno budete potrebovať špecifickejšiu sadu funkcií, ako ponúka veľa poskytovateľov VPN. Našťastie má súkromný prístup na internet takmer všetky najdôležitejšie funkcie ochrany osobných údajov, ktoré chcete.

  Tu sú najlepšie vlastnosti PIA pre používateľov torrentu:

  • Zásada „nulového záznamu“: Vždy odporúčame zvoliť sieť bez protokolovania VPN. PIA je meradlom pre protokoly VPN.
  • Hlavný vypínač: Ak nechcete, aby sa VPN odpojila, nechcete únikovú adresu IP. Softvér spoločnosti PIA obsahuje prepínač zabíjania, ktorý v prípade zlyhania siete VPN okamžite zastaví vaše pripojenie k internetu. K dispozícii na všetkých platformách
  • Umiestnenie serverov priateľských na torrent: PIA má rýchle servery v mnohých krajinách priateľských k torrentu, vrátane Švajčiarska a Holandska.
  • Proxy SOCKS5: Nasmerujte svoju prenosovú rýchlosť cez holandský proxy server PIA s nulovým protokolom. Máme sprievodcov nastavením pre programy uTorrent, Vuze a QBittorrent
  • 128 alebo 256-bitové šifrovanie: Toto je najsilnejšia dostupná šifrovacia sila (ktorá stále poskytuje primeranú rýchlosť). Je to rovnaká šifrovacia sila, akú používa americká armáda na kritickú komunikáciu. Torrent Encryption zabraňuje vášmu ISP (poskytovateľ internetu) čítať vašu komunikáciu alebo vidieť, aké súbory sťahujete. Pomáha tiež predchádzať škrteniu vašich torrentov. Na dosiahnutie najrýchlejších rýchlostí torrentu odporúčame použiť ľahšie (128-bitové) šifrovanie a protokol UDP

  NordVPN Torrent-priateľskosť: 10/10

  NordVPN sa zhoduje s funkciami PIA point-for-point na torrent. Zabite Switch, Encryption, No Logs a torrent-optimalizované umiestnenie. A vlastne dostanú miernu výhodu, pretože ich zahrnutá proxy služba SOCKS5 má viac ako 10 umiestnení serverov vhodných pre torrent. PIA má iba jeden (Holandsko).

  Pokyny na nastavenie proxy servera NordVPN vo vašom obľúbenom torrent klientovi (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Flud …) nájdete v našom sprievodcovi torrentom NordVPN..

  Zoznam funkcií torrentov spoločnosti NordVPN:

  • Zero-Log: Spoločnosť NordVPN neuchováva záznamy a sídli v Paname (známe svojimi prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov).
  • Prepínač zabíjania (2 typy) + ochrana pred únikom DNS: Nikdy nevracajte svoju skutočnú adresu IP, aby ste sa dostali do siete kolegov.
  • Servery priateľské k torrentu: NordVPN umožňuje torrent na všetkých serveroch, ale uprednostňujete použitie ich 12 umiestnení serverov optimalizovaných na vysokú šírku pásma p2p.
  • Zahrnutý server SOCKS5: Spolupracuje so všetkými hlavnými klientmi torrentu. 10+ miest, ktoré sú optimalizované na p2p.

  Víťaz Torrentu: Aj keď PIA je legendou v torrentovom priestore, NordVPN sa vďaka svojim extra proxy umiestneniam dostane na špičku. Sme veľkým fanúšikom stratégie anonymizácie torrent proxy. A spoločnosť NordVPN má neuveriteľnú politiku vrátenia platby, takže môžete .

  Ceny (Ktorý poskytovateľ je výhodnejší?)

  Spoločnosti Nord a PIA sú oceňované mimoriadne konkurencieschopne, najmä ak sa rozhodnete pre dlhšie trvanie predplatného. Ak sa zaväzujete k jednoročnému predplatnému a spoločnosť NordVPN je momentálne k dispozícii za šialenú 2,75 USD mesačne (3-ročná časovo obmedzená ponuka), PIA sa môže využívať za 3,33 USD mesačne..

  Cena súkromného internetu & Pravidlá vrátenia platby

  Naplánujte tvorbu cien pre súkromný prístup k internetu VPN

  Súkromný prístup na internet udržiaval rovnaké ceny už viac ako 5 rokov. To všetko sa zmenilo, keď spoločnosť NordVPN spustila svoju šialenú zmluvu o dlhodobom predplatnom za 3 doláre. Od tej doby PIA pridáva svoju vlastnú dvojročnú opciu na 2,91 dolárov mesačne. Všetky programy majú rovnaké vlastnosti, jediným rozdielom je dĺžka predplatného a efektívne mesačné náklady. Oni sú:

  • 1 mesiac: $ 6,95
  • 1 rok: 39,95 $ (3,33 $ / mesiac)
  • 2 roky: 69,95 $ (2,91 $ / mesiac)

  Všetky plány prichádzajú s neobmedzenou šírkou pásma, nulovými záznamami a plným prístupom k proxy serveru SIA PIA. Môžete tiež vyskúšať akýkoľvek plán bez rizika na 7 dní vďaka 100% záruke na vrátenie PIA:

  Pravidlá pre vrátenie platby: 7 dní
  Spoločnosť PIA má bezpodmienečnú politiku vrátenia platby za 7 dní. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma alebo použitia, ktoré by vás diskvalifikovali pri nárokovaní na vrátenie platby. Jednoducho pošlite e-mailovú podporu do 7 dní od registrácie a vydajú úplnú náhradu.

  Zásady určovania cien a vrátenia poplatkov NordVPN

  ceny:
  Spoločnosť NordVPN využila odvetvie VPN za búrky so svojou súpravou funkcií (schopnou Netflixu a priateľskou k torrentu), ale keď sa stali agresívnymi s cenami, skutočne zvýšili trhový podiel..

  Jednoročné predplatné vás bude stáť iba 5,75 USD mesačne (lacnejšie ako priemerná VPN s nulovým protokolom).

  Ale dostane ešte sladšie. Na obmedzenú dobu ponúkajú šialené 3-ročné predplatné, cena iba za 2,75 dolárov mesačne. To je 77% zľava z normálnej ceny a cena, ktorú cítime, je príliš dobrá na to, aby sme ju odovzdali.

  Pravidlá pre vrátenie platby: 30 dní
  Spoločnosť NordVPN je tiež priemyselným štandardom, pokiaľ ide o politiku ich vrátenia. Prijímajú žiadosti o vrátenie platby až do 30 dní od vášho pôvodného prihlásenia na odber (áno a celý mesiac). Ak nie ste spokojní, môžete požiadať o 100% vrátenie kúpnej ceny.

  Myslím, že sú celkom istí, že sa vám bude páčiť služba (viem, že áno).

  obrázok

  Ušetrite 77% na NordVPN »

  Zahrnutie a odporúčania

  Bola to neuveriteľne blízka batte a obe tieto VPN používam pravidelne. PIA je už niekoľko rokov najlepším výberom torrent downloaderov (právom) a stále je jednou z najlepších dostupných možností. Ale tam, kde NordVPN skutočne svieti, sú funkcie bez torrentu.

  • Ak chcete získať prístup k sieťam Netflix alebo Hulu, zamilujete si ich technológiu Smartplay.
  • Ak túžite po vyššej bezpečnosti, VPN-over-Tor predstavuje súkromie na ďalšej úrovni
  • A Socks5 proxy servery na viac ako 10 rôznych miestach poskytujú väčšiu flexibilitu ako súčasť nastavenia proxy servera torrent.

  Súkromný prístup na internet

  PIA je sieť VPN pre hardcore torrentery. Ak potrebujete najlepšiu kombináciu rýchlosti, súkromia a kontroly, PIA je pre vás VPN.

  Pros:

  • Pravdivé zásady „neprihlásených osôb“ (testované na súde)
  • Trojitá ochrana pred únikom IP
  • Schopnosť presmerovania portov
  • Rýchlejšie ako NordVPN

  Zápory:

  • Blokované spoločnosťou Netflix / Hulu

  NordVPN

  NordVPN je VPN VPN typu Jack-Of-All-Trades. Robí všetko. A ak využijete časovo obmedzenú zľavu 77%, jedná sa o najlepší obchod, aký sme našli.

  Pros:

  • Skvelé desktopové a mobilné VPN aplikácie
  • Nulové protokoly
  • SOCKS5 proxy na viac ako 10 miestach
  • servery optimalizované na p2p
  • 30-dňová záruka 100% vrátenia peňazí

  Zápory:

  • Servery sú trochu preplnené (pomalšie rýchlosti ako PIA)

  Spodný riadok

  Ak ste práve na torrentingu, buď vám VPN poskytne vynikajúce súkromie. Každý z týchto poskytovateľov je zďaleka lepší ako konkurencia. Naozaj sa nemôžete pokaziť, ale pri výbere určite by ste mali zvážiť svoje priority:

  Ak potrebujete vyššiu rýchlosť, choďte s PIA. Ak chcete, aby sa ďalšie funkcie streamingu (odblokovanie Netflix) alebo funkcie ochrany osobných údajov (VPN-over-Tor) používali so službou NordVPN.

  Jednou ďalšou poznámkou je, že aplikácia PIA pracuje na fireTV, keď je nabitá (pre Kodi) a NordVPN momentálne nie je.

  Viac užitočných článkov & Guides

  Guides
  Používajte uTorrent anonymne
  Používajte QBittorrent anonymne
  Anonymné torrentovanie v 3 krokoch
  Proxy verzus VPN pre bezpečné torrenty
  Sprievodca šifrovaním Torrentu
  recenzia
  Sprievodca ExpressVPN Torrent
  Kontrola súkromného prístupu na internet
  Sprievodca recenziou / p2p NordVPN

  Porovnania VPN
  PIA vs. IPVanish
  PIA vs. Torguard
  PIA vs. Hidemyass
  NordVPN vs. IPVanish

  Ďakujeme za prečítanie tohto porovnania VPN :-)

  Súkromný prístup na internet

  Navštívte stránku

  7-dňová politika 100% vrátenia platby

  NordVPN

  Navštívte stránku

  30-dňová politika 100% vrátenia platby
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map