Recenzia hostenia Inmotion – 9 kladov a 3 zápory (testovaná rýchlosť reakcie servera!)

Inmotion Hosting


Inmotion Hosting

https://www.inmotionhosting.com/

tl; dr

Inmotion Hosting je jedným z najlepších hostiteľov, s ktorými sme sa kedy tešili. Aj keď im chýbajú určité funkcie zvyšujúce rýchlosť (v zdieľaných plánoch žiadna NGINX) a majú iba 2 dátové centrá so sídlom v USA, ich rýchlosť odozvy servera je šialená rýchlo!

Majú tiež vynikajúci podporný tím, trpezlivých a dostatočne informovaných, aby zvládli všetky naše otázky. Inmotion Hosting od nás dostane dva palce! .

Inmotion Hosting Recenzie: 9 Pros & 3 nevýhody (testovaná rýchlosť servera – 170 ms!)

Je škoda, že len veľmi málo ľudí mimo špecializovaného trhu pozná názov „Inmotion Hosting“..

Určite nie sú takí slávni ako Hostinger alebo SiteGround, ale hosting Inmotion je určite jedným z najviac podceňovaných skvostov..

Americká spoločnosť, ktorá je nezávislým vlastníkom, existuje už od roku 2001 a jej pôsobivé služby a produkty sú odrazom spoločnosti, ktorá sa učí zo skúseností a stala sa jedným z najlepších webhostingov v súčasnosti..

Bitcatcha.com bola v skutočnosti hostiteľom Inmotion Hosting a zistili sme, že to bola jedna z najlepších možností, aké sme kedy urobili v našej kariére.

Odvtedy sme prešli na službu SiteGround Cloud (nemôžeme sa nazývať odborníkmi v oblasti webhostingu, ak nebudeme experimentovať s inými webovými hostiteľmi!) A zatiaľ čo oni sú v súčasnosti naším obľúbeným webovým hostiteľom, naša sladká sladká skúsenosť s Inmotion nás vždy zaujímal, či si udržali svoju hviezdnu službu.

Recenzie hosťovania motivácie

Preto sme sa rozhodli, že toho je dosť.

Nemá zmysel spomínať na minulosť.

Prihlásili sme sa na náš starý účet hostenia Inmotion, vytvorili sme testovaciu stránku a šli sme s ním do mesta, aby sme videli, ako sa držali od posledného hostenia s nimi, a chlapče, chlapče, neľutovali sme to.

Testovali sme rýchlosť, preskúmali sme ich vlastnosti, hovorili s ich zákazníckou podporou a hodnotili ich celkovú ľahkosť použitia – a boli sme s výsledkami spokojní.!

Ako vždy, na základe našich zistení sme vytvorili zoznam kladov a záporov, takže si môžete sami posúdiť, či je Inmotion Hosting najlepším webovým hostiteľom pre vašu stránku elektronického obchodu..

Poznámka

Skúšobná stránka, ktorú používame v tejto recenzii, je imhhosted.com. Hostiteľom je plán napájania hostingu Inmotion v ich dátovom centre na západnom pobreží.

9 vecí, ktoré sa nám páčia pri hostovaní motívov (stále!)

1. Hosting hostenia je veľmi rýchlo!

Vytvorili sme testovacie stránky (https://imhhosted.com/) pomocou plánu napájania spoločnosti Inmotion Hosting a pomocou nášho vlastného jedinečného zariadenia na kontrolu rýchlosti servera sme zistili reakčné časy servera Inmotion Hosting, keď boli vysielané z viacerých miest po celom svete, a úplne výsledky. vyhodil nás preč!

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Priemerná rýchlosť: 171,9 ms – Zobraziť úplný výsledok

Najlepšie boli pingy zo západného a východného USA, z ktorých každá mala skóre 2 ms a 53 ms, čo z nich robí vynikajúce, ak zacieľujete na americké publikum.

Veľmi dobre sa im darilo aj z iných miest, keď sa pingovali zo Singapuru (178 ms), Sao Paola (172 ms), Sydney (153 ms) a Japonska (109 ms) a vykazovali veľmi malú latenciu..

Jediné miesto, v ktorom sa Inmotion Hosting nečinil príliš dobre, bolo v Bangalore s 514 ms. To nie je prekvapujúce vzhľadom na vzdialenosť.

S celosvetovým priemerom 172 ms je Inmotion Hosting veľmi rýchly a radí sa medzi spoľahlivé A +. Pokrývajú dobre medzinárodné publikum, takže sa nemusíte obávať času odozvy servera, pokiaľ nezacielujete na indické publikum (v takom prípade si pozrite najlepší webový hosting pre Indiu.)

Tiež sme vykonali test TTFB pomocou webpagetest.org a výsledky boli pre nás celkom príjemné.

Čas motivácie do výsledku prvého bajtového testu

Tento test sa uskutočnil pri inštalácii zásob pomocou WordPress bez akýchkoľvek konfigurácií alebo optimalizácie rýchlosti. TTFB bola skutočne rýchla o 0,466 sekundy a spoločnosť Inmotion Hosting zaznamenala väčšinou skóre A v hodnotiacich parametroch webpagetest.org, pričom iba F získala za kompresný prenos a statický obsah vyrovnávacej pamäte. Výsledky sú ďalej potvrdené rozsiahlymi testami vykonanými v službe WebHostingSecretReveals.

Tieto F sa dajú ľahko zmeniť na A iba nainštalovaním niekoľkých doplnkov zvyšujúcich rýchlosť, napríklad W3 Total Cache.

2. Funkcie, ktoré výrazne zlepšujú rýchlosť!

Už sme to povedali a povieme to znova: rýchlosť je kráľ. Pomalé načítanie stránky priamo súvisí s nedostatkom predaja a nikto to nechce!

Ak nám webový hostiteľ môže poskytnúť funkcie, ktoré môžu znížiť rýchlosť načítania našich stránok, budú mu na hrdle strkané body cookie. Inmotion Hosting má viac ako niekoľko funkcií zvyšujúcich rýchlosť, čo len robí. Tu je niekoľko, o ktorých sme zistili, že stojí za zmienku:

Dátové centrá v Max Speed ​​Zone ™

Inmotion Hosting strategicky umiestnil svoje dátové centrá hneď vedľa Internet Exchange Points na východnom a západnom pobreží Ameriky. Vďaka tomu je ideálny pre webové stránky elektronického obchodu, ktoré zacieľujú na americké publikum, ale ich strategické umiestnenie tiež pomáha ich serverom rýchlejšie reagovať na žiadosti z iných krajín a zaisťuje tak rýchle celosvetové časy odozvy!

peering

Taktiež sa spojili s poskytovateľmi internetových služieb po celom svete a porovnávali výmeny, aby vytvorili priame dátové pripojenia, čo dramaticky znižuje rýchlosť načítania údajov. Namiesto smerovania údajov cez viacero rôznych sietí funguje peering priamym spojením s najbližším peerom, čo vedie k oveľa rýchlejším odpovediam a rýchlosti načítania! Viac informácií o peeringu sem a tu

Inmotion Hosting s peeringom

Ultra rýchle úložisko SSD

Niektorí weboví hostitelia tam stále ukladajú údaje o tradičných HDD. Ak mi dajú možnosti ukladania na HDD, hodím to hneď na ne. Nechceme, aby tie staromódne HDD s pomalým zadkom so všetkými ich pohyblivými časťami. Chceme ultra sexy krásne vyrobené SSD disky, ktoré sú konštruované tak, aby vyhovovali našej túžbe po rýchlosti. Preto sme radi, že Inmotion Hosting využíva úložisko SSD; prakticky znižuje rýchlosť nakladania o 40%!

3. 99,9% záruka dostupnosti

Záruka dostupnosti je niečo, čo by ste mali hľadať u webhostingu. 1 minúta prestojov sa nemusí vo veľkom schéme vecí javiť ako veľká časť, ale veľa minútových prestojov sa sčítava a dôjde k bodu, keď sa váš web stane pre spoločnosť Google irelevantný..

Ak je vaša stránka väčšinou mimo prevádzky, spoločnosť Google v podstate neexistuje. Ľudia, ktorí vyhľadávajú vaše stránky, dostanú namiesto toho výsledky pre podobné stránky a vaše potenciálne tržby vás budú stáť straty.

Inmotion Hosting poskytuje svojim zákazníkom v podnikovej triede záruku dostupnosti 99,99% dostupnosti, za ktorú dostanú kredity v hodnote jedného mesiaca na svoj účet, ak klesnú pod tento počet.

Útoky DDoS alebo prerušenia služieb spôsobené vlastnými skriptmi samozrejme nie sú oprávnené na získanie kreditov, ale je pekné vedieť, že hosting Inmotion je dostatočne presvedčený, že ich služby poskytujú túto záruku dostupnosti v prvom rade..

Vyskúšajte si zmluvu SLA o dostupnosti služby Inmotion Hosting.

Momentálne sledujeme prevádzkyschopnosť našej testovacej stránky pomocou stránky uptimerobot.com a od tejto doby písania je doba prevádzky 99,99%. Prevádzkové časy stránok sa neustále sledujú a údaje sa zobrazujú nižšie, takže sami uvidíte, či záruka prevádzkyschopnosti spoločnosti Inmotion Hosting splní svoj prísľub..

Prevádzková doba od apríla 2018

99,98%

* Tento počítadlo sa neustále aktualizuje

4. BoldGrid – zahrnutý prémiový tvorca stránok

Nikto nemá rád staviteľov stránok zdarma, ktorí prichádzajú s webhostingovým plánom. Sú super reštriktívne a ich návrhové šablóny zvyčajne vyzerajú ako špinavý koniec špinavého autobusu.

Avšak, BoldGrid je úplne iné zviera.

Je to vlastne tvorca stránok PREMIUM (za čo väčšina ľudí určite zaplatí), ktorý je postavený na vrchole WordPress, takže si budete môcť vychutnať plnú flexibilitu WordPress bez všetkých komplexností.!

Jeho používateľské rozhranie je taký sen na použitie a je úžasne intuitívne. Ľudia s nulovou skúsenosťou s kódovaním môžu pomocou svojho super ľahko použiteľného editora drag-and-drop prakticky stavať svoje vlastné stránky WordPress za menej ako hodinu..

Dokonca majú vopred pripravené prispôsobiteľné témy, ak ich radšej použijete.

Tvorca stránok BoldGrid

Aj keď ste skúseným webovým dizajnérom, zistíte, že BoldGrid má svoje výhody.

Zjednodušuje váš pracovný postup, umožňuje vám pracovať rýchlejšie a vytvárať dynamickejšie weby a tiež môžete uložiť svoje obľúbené načítania, ktoré sa majú použiť ako šablóny pre iné weby.!

Jedným z najlepších výhod spoločnosti BoldGrid je podľa môjho skromného názoru, že máte úplné vlastníctvo webových stránok, ktoré ste vytvorili pomocou ich systému, pričom ostatní tvorcovia webových stránok vám nedávajú úplné vlastníctvo svojich stránok..

BoldGrid zvyčajne stojí 60 dolárov ročne, ale so zdieľanými obchodnými plánmi spoločnosti Inmotion Hosting je to zadarmo. Najlepšie veci v živote sú skutočne zadarmo!

Ďalšie informácie o Boldgride nájdete v tomto videu.

5. Bezplatné domény

Nikto nechce byť nikel a tlmený pre čokoľvek, ale často to tak cíti, keď nastavujeme webové stránky. Musíme platiť za webhosting, platiť navyše za funkcie, ktoré chceme, zaplatiť niekomu za dizajn stránok, zaplatiť za obrázky, ktoré použije návrhár stránok – zoznam sa nikdy nekončí.

To je dôvod, prečo sme boli nad mesiacom s rozhodnutím spoločnosti Inmotion Hosting zahrnúť bezplatnú doménu (v hodnote 14,99 USD) do všetkých svojich zdieľaných obchodných plánov. Doména je v skutočnosti bezplatná iba rok, ale skutočnosť, že je bezplatná, skutočne ovplyvňuje spokojnosť zákazníkov.

Ak už máte existujúcu doménu, ktorú by ste radšej používali, Inmotion Hosting vám dokonca poskytne kredity, aby ste mohli svoju doménu previesť rýchlo a bez problémov..

6. Bezplatné SSL, automatické zálohovanie & Ochrana pred hackermi

Obchodné plány spoločnosti Inmotion Hosting sú dodávané s úžasnou sadou bezpečnostných funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše stránky pred neočakávanými útokmi. Je to celkom v pohode, pretože si môžete oddýchnuť a sústrediť sa na svoju firmu alebo tvorbu obsahu bez obáv z tejto veci.

Balík zabezpečenia pozostáva z:

SSL zadarmo

Inmotion Hosting poskytuje BEZPLATNÝ SSL prostredníctvom cPanel, podpísaného spoločnosťou Comodo, jednou z najdôveryhodnejších značiek SSL v priemysle. Len niekoľkými kliknutiami myši môžete na svojom webe aktivovať „https“.

Je to pre nás dosť prekrásne, pretože prehliadač Chrome začne označovať weby bez SSL ako „nezabezpečené“ čoskoro. A pohodlie pri aktivácii bezplatného SSL je jednoducho neprekonateľné.

Ochrana pred hackermi

Inmotion Hosting používa interný nástroj s názvom Patchman, ktorý vyhľadáva zraniteľné miesta na vašom webe a opravuje ho skôr, ako sa môžu vyskytnúť hacky. Je to skvelý preventívny nástroj, ktorý môžete mať zadarmo, a vynikajúca funkcia pre webové stránky elektronického obchodu!

Automatické zálohovanie zadarmo

Viete si predstaviť, aké únavné by bolo mať manuálne zálohovanie údajov? Čo sa stane, ak zabudnete vykonať zálohu v jeden deň, keď sa vaše dáta rozhodnú zmiznúť?

Inmotion Hosting nám pomáha vyriešiť tento problém automatizáciou procesu pre nás. Nemusíme si robiť starosti so zálohami, pretože ich systém pre nás robí, čo nám umožňuje zamerať sa na obchodné hľadisko vecí.

Obnova dát je tiež super ľahká. Stačí jedno kliknutie, aby ste obnovili svoju stránku tak, ako bývala. Ak neviete, ako to urobiť, stačí sa porozprávať so svojim vynikajúcim tímom naživo – budú radi, keď to urobia za vás..

Ochrana DDoS

Ochrana DDoS od spoločnosti Inmotion Hosting je zabudovaná do infraštruktúry a poskytuje ju spoločnosť Corero, jedna z vedúcich značiek v oblasti kybernetickej bezpečnosti..

Poskytujú ochranu DDoS v reálnom čase prostredníctvom prístupu „prvej línie obrany“, ktorý kontroluje návštevnosť a blokuje útoky v reálnom čase – inými slovami, chránia vaše stránky bez prerušenia skutočnej návštevnosti zákazníkov.!

Prečítajte si informácie o ochrane DDoS od spoločnosti Corero tu.

7. Podpora 24/7 v USA

Podniky v elektronickom obchode fungujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni a dobrý webhosting by mal mať tiež podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sa všetky problémy vyriešili bez ohľadu na čas.

Tím podpory spoločnosti Inmotion Hosting bol vždy pohotový, znalý a skúsený, vždy pripravený trpezlivo pomôcť s akýmkoľvek problémom, s ktorým sme sa stretli. (A majú 100% sídlo v USA!)

Môžete ich kontaktovať prostredníctvom živého chatu, Skype alebo ak sa cítite obzvlášť povznesený, prostredníctvom svojho vyhradeného telefónneho čísla podpory.

Naše vlastné skúsenosti s nimi boli vždy veľmi príjemné a naše problémy sa vyriešili bez akýchkoľvek frustrácií. Trpezlivo a profesionálne odpovedia na všetky vaše otázky bez ohľadu na to, aké hlúpe môžu byť.

Tím reagujúci na podporu reagujúci na hosťovanie

8. 90-denná záruka vrátenia peňazí & Bezplatná migrácia webových stránok

Toto je VEĽKÉ. Väčšina webových hostiteľov poskytuje pomernú alebo čiastočnú náhradu do 30 dní alebo 60 dní. Inmotion Hosting je s ich službami dostatočne presvedčený, že ponúkajú úplnú náhradu do 90 dní, čo si myslím, že predtým žiadna iná webhostingová spoločnosť neurobila.!

Takisto vám zdarma zoraďujú náš prevod na váš web bez akýchkoľvek prestojov, takže sa nemusíte starať o rozbitie svojich vlasov..

Nakoniec, ak nie ste spokojní s hostingom Inmotion, jednoducho ho zrušte v rámci bezplatného vyhľadávacieho obdobia a dostanete peniaze späť bez otázok!

9. 56% exkluzívna zľava pre čítačku bitcatcha

Inmotion Hosting 56% exkluzívna zľava pre čitateľov Bitcatcha

Každý má rád väčšiu hodnotu za svoje peniaze, však? Našťastie pre vás sa nám podarilo dosiahnuť EXKLUZÍVNE ZĽAVU s Inmotion Hosting, ktorý vám dáva 56% zľavu z ich obchodného plánu, čím sa cena znižuje na iba 3,49 dolárov mesačne (plán spustenia)!

To nie je všetko, ak hľadáte prémiový hosting WordPress, budete radi, že viete, že máme zľavu 37% z plánu spoločnosti Inmotion WP-1000, ktorý zníži cenu iba na 4,99 dolárov mesačne..

V porovnaní so štartovacím plánom WordPress spoločnosti Bluehost, ktorý stojí premrštených 39,99 dolárov (dokonca nedostanete viac funkcií – viac informácií v Inmotion VS Bluehost), myslíme si, že vďaka nášmu pridruženému odkazu nižšie získate viac peňazí za svoje peniaze.!

Veci, ktoré sa nám nepáčia pri hostovaní motívov

1. Proces Iffy Check Out

Je to iba malá úľava, ale stále je to niečo, čo je nepríjemné – proces odhlásenia služby Inmotion Hosting môže byť bolesť. Neexistujú žiadne jasné údaje o tom, čo robiť alebo kde sa má tlačiť.

Je to jedna z mála spoločností, ktoré stále praktizujú manuálnych výziev na potvrdenie pre nových používateľov. Môže to byť dosť nepríjemné, je to však aj bezpečnostná funkcia. To, či je to dobrá alebo zlá vec, závisí od používateľa.

Proces odhlásenia je tiež veľmi pomalý. Rýchle vyhľadávanie odhalilo, že niektorí používatelia tiež mali problémy s dokončením predaja. Niektorí ľudia mali časový limit, zatiaľ čo iní jednoducho nedokázali tento proces dokončiť..

Ak uvažujete o prihlásení na odber, berte na vedomie a buďte pripravení – buďte trpezliví a predaj nakoniec prebehne.

2. Žiadne ázijské dátové centrum

Aj keď je technológia Max Speed ​​Zone ™ spoločnosti Inmotion Hosting optimalizovaná pre globálny dosah a funguje naozaj dobre, je však dosť pravdepodobné, že ich dátové centrá sa nachádzajú iba v Amerike..

Nachádzam sa v juhovýchodnej Ázii, a hoci servery spoločnosti Inmotion Hosting zrejme reagujú celkom dobre, pingujú zo Singapuru o 178 ms, pre našich zákazníkov môže byť potenciálne oveľa rýchlejšie načítanie našich stránok, ak majú iba datacentrum umiestnené v Ázii..

3. Žiadne NGINX

NGINX je super populárny server zriadený medzi väčšinou webových hostiteľov kvôli jeho príspevku k masívnemu zníženiu rýchlosti načítania stránok a sme dosť sklamaní, že ho Inmotion Hosting ešte nezrealizoval vo svojich zdieľaných hostingových plánoch (je k dispozícii iba s ich možnosti hostenia WordPress).

Urobili sme však trochu kopanie a zistili sme, že testujú a kontrolujú kompatibilitu NGINX s ich zdieľanými servermi a nakoniec by sa mohli úplne prepnúť z Apache..

Pre malých a stredných podnikateľov to bude úžasné, keď tak urobia (rýchlosť načítania stránok s NGINX ohromne klesá!), Ale od tejto doby sa zdá, že ide o zmeškanú príležitosť.

Plány spoločnosti Inmotion Hosting & Vlastnosti

Obchodné hosťovanie

Ak hľadáte zdieľaný podnikový hosting pre malé podniky alebo webové stránky elektronického obchodu, máte tri možnosti:

LaunchPowerPro
Cena / mnoc3.99*$4.99*$7.49*
Obnova $ 7,99 $ 9,99 $ 15,99
DomainFREEFREEFREE
Počet povolených stránok26Neobmedzený
Disk SpaceUnlimitedUnlimitedUnlimited
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
Počet e-mailov je neobmedzený, neobmedzený, neobmedzený
SpeedNormal2X4X
Zahrnuté sú bezpečnostné balíky

* Cena za predplatné na 12 mesiacov. Použila sa 56% exkluzívna zľava.

Naše testovacie stránky sú hostené v pláne napájania, pretože sme chceli hostiť niekoľko domén. Tento plán nám poskytuje viac ako dosť voľného priestoru a zdrojov na vykonanie všetkého, čo sme chceli urobiť. V skutočnosti s týmto účtom v skutočnosti hostujeme ďalšie pridružené stránky a stále sme sa nestretli so žiadnymi škytavkami..

Na webe Inmotion Hosting, ktorý nie je celkom jasný, je rozdiel medzi 2x výkonom v pláne napájania a 8x výkonom v pláne Pro. Urobili sme nejaké kopanie a toto sme objavili

Fyzická pamäť CPU% (C)
Launch40% 1GB
Power80% 2 GB
Pro100% 4 GB

Fyzická pamäť vyhradená pre pro plány je doslova 4-krát oproti plánu spustenia, čo znamená, že hostiteľ môže spúšťať programy, ktoré potrebujete na svojom webe efektívnejšie, čo priamo prekladá na vyššiu rýchlosť načítania, ak vaša stránka vyžaduje tieto zdroje..

Ak ste na hranici medzi plánom Power a Pro, pravidlom je, aby ste vždy začínali s malými rozmermi a aktualizovali sa podľa vášho rastu. Inmotion Hosting má celú škálu služieb, ktoré uspokoja každú potrebu. Stačí si len vybrať plán, ktorý obsahuje zdroje, o ktorých si myslíte, že budete potrebovať – ​​ak zistíte, že potrebujete viac, budete mať vždy možnosť inovovať!

Okrem toho získate exkluzívnu 56% zľavu pomocou nášho pridruženého odkazu, takže ju nezabudnite použiť!

VPS

V prípade agentúr, predajcov alebo vývojárov si môžete vybrať medzi dvoma plánmi VPS, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Tieto plány prichádzajú so serverom NGINX a ďalšími itty bitty výhodami, ktoré vám dávajú práva na vychvaľovanie, keď sa stretávate s tými, ktorí sú vedia. Tu nájdete všetky funkcie VPS.

riadené vps a samosprávny hosting vps

Spravovaný hosting WordPress

Ak však hľadáte to najlepšie z najlepších, najluxusnejších a dekadentných hostingových plánov v okolí, nehľadajte nič iné ako Spravovaný WordPress Hosting spoločnosti Inmotion. Sú optimalizované tak, aby vám poskytovali čo najvyššiu možnú rýchlosť s NGINX, SSD, PHP7 a pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

Tiež sa vám bude páčiť spravované zabezpečenie a spravované aktualizácie, čo znamená, že si doslova nebudete musieť robiť starosti, pretože Managed WordPress Hosting spoločnosti Inmotion všetko vyrieši za vás.

Je zrejmé, že s prémiovými funkciami príde prémiová cena – buďte pripravení na tieto výhody! Skontrolujte ich ceny tu.

Ako sa dokáže udržať motivácia proti súťažiam??

inmotion VS Siteground: Ktoré z nich je rýchlejšie?

Ako už bolo spomenuté, predtým ako sme prešli na server SiteGround Cloud, hostili sa na serveri Bitmotcha.com hostitelia služby Inmotion Hosting. Veľká časť rozhodnutia o zmene bola založená na vynikajúcej rýchlosti servera SiteGround (v tom čase to bolo pred 2 rokmi)..

Čas odozvy servera: 172 ms VS 138 ms

Pre tento test rýchlosti sme vytvorili dve webové stránky – jednu s plánom napájania Inmotion Hosting a jednu s SiteGround GrowBig. Prostredníctvom intenzívnej kontroly rýchlosti servera sme vložili naše dve testovacie stránky, aby sme zistili, ktorý webový hostiteľ je z hľadiska času odozvy rýchlejší a výsledky nás prekvapili..

Inmotion PowerSiteGround GrowBig
Umiestnenie serveraLos AngelesChicago
US (W) 2 ms55 ms
US (E) 53 ms3 ms
London322 ms92 ms
Singapur178 ms223 ms
Sao Paulo172 ms139 ms
Bangalore514 ms380 ms
Sydney153 ms226 ms
Japonsko109 ms148 ms
Kanada67 ms12 ms
Nemecko149 ms103 ms
Celosvetový priemer171,9 ms138,1 ms
Úplné výsledky

Inmotion Hosting bol skutočne ohromený svetovým priemerom 172 ms, čo im prinieslo hodnotenie A + z bitcatcha.com.!

Z týchto výsledkov je zrejmé, že stránky s publikom v USA budú mať najväčší úžitok z ich horúcich rýchlych rýchlostí vďaka ich 2 dátovým centrám nachádzajúcim sa v Amerike, ale pingy zo zvyšku sveta sa vrátili pomerne rýchlo (väčšinou pod 180 ms). takže firmy s medzinárodným publikom sa môžu stále tešiť rýchlostiam vyšším, ako sa odporúča, s programom Inmotion Hosting!

Skóre lokality SiteGround sú veľmi podobné s programom Inmotion Hosting s rýchlym celosvetovým priemerom 138 ms, ktorý tiež získa hodnotenie A+.

Podrobnejšie sme porovnali ich servery na serveri SiteGround VS Inmotion Hosting. Vyskúšajte to.

Umiestnenie dátového centra: 2 VS 5

Inmotion Hosting má iba 2 dátové centrá (východ USA a západ USA) strategicky umiestnené pre maximálne celosvetové pokrytie. Hoci dátové centrá spoločnosti Inmotion Hosting sú dosť rýchle na celom svete, server SiteGround má 5 dátových centier rozmiestnených v 3 regiónoch – to vám umožňuje vybrať si dátové centrum najbližšie k cieľovej skupine zákazníkov, čím sa zaistí najrýchlejšia rýchlosť načítania, ktorá je pre nich možná (a ako všetci vieme, tým rýchlejšie načítanie vašich stránok, tým väčší predaj môžete potenciálne dosiahnuť!).

Funkcie na zvýšenie rýchlosti

Pokiaľ ide o softvér na zvýšenie rýchlosti, Plán napájania GrowGig a Inmotion Hosting spoločnosti SiteGround podporuje PHP7, ale zdá sa, že SiteGround má navrch so začlenením populárneho servera NGINX, ktorý je známy svojou rýchlosťou. Výhodou SiteGround je aj ich vlastný SuperCacher, pokročilý systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý vám umožňuje zvýšiť čas načítania stránok až 4x rýchlejšie!

Inmotion Hosting má skutočne vysokovýkonné SSD disky optimalizované so serverom NGINX, zdá sa však, že tieto funkcie sú dostupné iba s ich hostingovými plánmi WordPress..

Git & réžia

Tí z vás, ktorí majú kvalitné funkcie života, ako je GIT alebo predstavenie, budete sklamaní, že Inmotion Hosting nenabízí ani jednu z týchto funkcií. Je to trochu sklamanie, pretože služba SiteGround môže ponúknuť viac za zhruba rovnakú cenu.

Poznámka

Inmotion Hosting ponúka Git & Predstavuje sa v ich prémiovom hosťovaní WordPress, ktoré sa začína na 4,99 $ / mesiac. .

Inmotion VS Bluehost Ako hosting WordPress

Ďalej sme postavili zbrusu nový plán hostenia služby WordPress spoločnosti Inmotion Hosting proti skúsenému plánu hostenia WordPress spoločnosti Bluehost.

Prvá vec, ktorú sme si hneď všimli, bola cena – plán WP-1000S spoločnosti Inmotion Hosting je iba zľava 9,99 dolárov, 37%, iba 6,99 dolárov mesačne, oproti štandardu WP spoločnosti Bluehost s neuveriteľnými 19,99 dolárov mesačne. Keď sme tieto prvky umiestnili vedľa seba, zistili sme, že obrovský rozdiel v cene nie je opodstatnený.

Inmotion HostingBluehost
Uvádzacia cena 6,99 USD * / mesačne19,99 € / mesiac
Obnovenie 9,99 USD / mesačne 39,99 / mesiac
Podporované webové stránky1Neobmedzené
Miesto na disku40GB30 GB
Bezplatné e-mailové účtyUnlimitedNe
SSD StorageYesNo
Bezplatná migrácia webových stránok Áno
Automatické zálohovanieAnoAno
Max Speed ​​Zone ™ ÁnoNie
Bezplatné reklamné kredity 150 $ 0
Záruka vrátenia peňazí90 Dní 30 Dní
Pracovné prostredieAnoNe
Automatické aktualizácie pomocou funkcie RollbackYesNo
Zdarma SSLYesÁno
Premium Site BuilderAnoNie
NGINXYesNo

* Cena za predplatné na 12 mesiacov.

Jedinou výhodou, ktorú má Bluehost oproti Inmotion Hosting, je to, že umožňujú 100 miliónov návštev mesačne, v porovnaní s 20 000 mesačnými návštevami Inmotion Hosting..

Okrem toho nemá zmysel hostiť sa s Bluehostom. Hosting spoločnosti WordPress spoločnosti Inmotion nám poskytuje toľko základných funkcií za polovičnú cenu (SSD, inscenácia, automatické aktualizácie, tvorca stránok, migrácia stránok … zoznam pokračuje), vďaka čomu Bluehostov plán vyzerá skutočne zastaraný.

Pri pohľade len na tieto funkcie je zrejmé, že WP-1000S spoločnosti Inmotion Hosting je logickou voľbou, ak uvažujete o získaní prvotriedneho hostenia WordPress..

Verdikt: Mal by som hosťovať s Inmotion Hosting?

S Inmotion Hosting sme veľmi spokojní!

Ich rýchlosti sa v poslednom čase, keď sme ich testovali, zlepšili a prekvapili nás. Ich 2 dátové centrá sa efektívne využívajú na pokrytie medzinárodného publika bez obetovania časov načítania a dokonca zaznamenali rýchlejšie testy rýchlosti ako náš obľúbený hostiteľ, SiteGround.!

Klady výrazne prevažujú nad nevýhodami (úprimne povedané, my sme dusili – skutočne sme mali problémy s pokusom prísť s nevýhodami) a milujeme ich dlhý zoznam funkcií.

Ich úložisko SSD je obrovská remíza. Hodte svoje ďalšie výhody (neobmedzené e-maily, žiadne prestoje na webe, bezplatné aplikácie, neobmedzenú šírku pásma, atď.) A nie je to potrebné – Inmotion Hosting je vynikajúci webhosting.

Ich plány sú hodnotné a majú spoľahlivú dostupnosť a služby zákazníkom.

Nezáleží na tom, či zacieľujete na konkrétnu krajinu alebo medzinárodné publikum – len zistite, či sú servery pre východ alebo západ lepšie pre vaše cieľové publikum, a sledujte, ako sa vaše údaje prenášajú na obrazovky vašich zákazníkov v rekordnom čase..

10/10 by odporučil!

Kľúčové vlastnosti

 • ✓ Bezplatné doménové meno
 • ✓ Neobmedzený diskový priestor
 • ✓ Neobmedzený prenos údajov
 • ✓ Max Speed ​​Zone ™
 • ✓ Zahrnuté SSD
 • ✓ Podporovaný prístup SSH
 • ✓ Podpora v USA 24 × 7
 • ✓ 90-dňový návrat peňazí

Odporúčané pre

 • • elektronický obchod
 • • WordPress
 • • Fórum
 • • CMS (Joomla, Drupal)
 • • Stredne veľká webová stránka
 • • Firemná webová stránka

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map