Inmotion hostings

Inmotion hostings

https://www.inmotionhosting.com/

tl; dr

Inmotion Hostings ir viens no labākajiem mitinātājiem, kādu mums jebkad ir bijis prieks izmantot. Lai arī viņiem trūkst noteiktu ātrumu palielinošu funkciju (NGINX nav koplietojamu plānu) un viņiem ir tikai 2 datu centri, kas atrodas ASV, viņu servera reakcijas ātrumi ir traki ātri!

Viņiem ir arī lieliska atbalsta komanda, pacietīga un pietiekami zinoši, lai apstrādātu visus mūsu jautājumus. Inmotion Hosting no mums saņem divus īkšķus! .

Inmotion Hostinga pārskats: 9 plusi & 3 mīnusi (pārbaudīts servera ātrums – 170 ms!)

Žēl, ka ļoti nedaudzi cilvēki ārpus tirgus nišas pazīst vārdu “Inmotion Hosting”.

Viņi noteikti nav tik slaveni kā Hostinger vai SiteGround, taču Inmotion Hostings noteikti ir viens no visvērtīgākajiem dārgakmeņiem.

Patstāvīgi piederošais amerikāņu uzņēmums darbojas kopš 2001. gada, un viņu iespaidīgie pakalpojumi un produkti atspoguļo uzņēmumu, kurš mācās no pieredzes un ir kļuvis par vienu no labākajiem tīmekļa mitinātājiem šodien..

Vietne Bitcatcha.com faktiski tika mitināta ar Inmotion Hosting, un mēs atklājām, ka tā ir viena no labākajām izvēlēm, ko mēs jebkad esam izdarījuši savā karjerā..

Kopš tā laika mēs esam pārgājuši uz SiteGround Cloud (mēs nevaram sevi saukt par tīmekļa mitināšanas ekspertiem, ja neeksperimentējam ar citiem tīmekļa mitinātājiem!), Un, lai gan viņi šobrīd ir mūsu iecienītākie tīmekļa mitinātāji, mūsu saldais saldais pārdzīvojums Inmotion vienmēr ir likusi mums domāt, vai viņi ir turpinājuši savu zvaigžņu pakalpojumu.

Inmotion hostinga atsauksmes

Tāpēc mēs nolēmām, ka pietiek ar to.

Nav jēgas atgādināt par pagātni.

Mēs pieteicāmies savā vecajā Inmotion Hostinga kontā, izveidojām testa vietni un devāmies uz to pilsētā, lai tikai redzētu, kā viņi iztur kopš pēdējās viesošanās pie viņiem, un zēns ak, puisēns, mēs to nenožēlojām.

Mēs pārbaudījām ātrumu, apskatījām to funkcijas, runājām ar klientu atbalstu un novērtējām viņu vispārējo lietošanas ērtumu – un bijām patīkami priecīgi par rezultātiem!

Kā vienmēr, mēs esam izveidojuši plusu un mīnusu sarakstu, balstoties uz mūsu atklājumiem, tikai tāpēc jūs pats varat spriest, vai Inmotion Hosting ir jūsu e-komercijas vietnes labākais tīmekļa mitinātājs..

Piezīme

Pārbaudes vietne, kuru mēs izmantojam šajā pārskatā, ir imhhosted.com. To rīko ar Inmotion Hostinga enerģijas plānu viņu West Coast datu centrā.

9 lietas, kas mums patīk par Inmotion hostingu (joprojām!)

1. Inmotion hostings ir ĻOTI ĀTRS!

Mēs izveidojām testa vietni (https://imhhosted.com/), izmantojot Inmotion Hosting enerģijas plānu, un mēs izmantojām mūsu pašu unikālo servera ātruma pārbaudītāju, lai atklātu Inmotion Hosting reakcijas laikus, kad tie ir sastopami no vairākām vietām visā pasaulē, un rezultāti būtu pilnīgi pūta mūs prom!

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Vidējais ātrums: 171,9 ms – skatīt pilnu rezultātu

Labākie bija ASV rietumu un austrumu centri, kuru rezultāts bija katrs 2 ms un 53 ms, kas padara tos izcilus, ja jūs mērķējat uz Amerikas auditoriju.

Viņiem arī ļoti labi veicās no citām vietām, parādot ļoti mazu latentumu, kad tie ir piesprausti no Singapūras (178 ms), Sanpaolo (172 ms), Sidnejas (153 ms) un Japānas (109 ms)..

Vienīgā vieta, kurā Inmotion Hosting neveicās pārāk labi, bija Bangalore ar 514 ms. Nav pārsteidzoši, ņemot vērā attālumu.

Ar vidējo vidējo rādītāju 172 ms visā pasaulē, Inmotion Hosting ir ļoti ātra un ieņem stabilu A + punktu. Tie diezgan labi aptver starptautisko auditoriju, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties par servera reakcijas laikiem, ja vien jūs nevirzīsit mērķauditoriju uz Indijas auditoriju (tādā gadījumā skatiet labāko Indijas tīmekļa mitināšanas vietni).

Mēs arī veica TTFB testu, izmantojot vietni webpagetest.org, un rezultāti mums bija diezgan patīkami.

Iedvesmas laiks līdz pirmā baita testa rezultātam

Šis tests tika veikts krājuma instalācijā, izmantojot WordPress, bez jebkādas konfigurācijas vai ātruma optimizācijas. TTFB patiešām bija ātrs ar ātrumu 0,466 s, un Inmotion Hosting lielākoties A vērtēja tīmekļa vietnētest.com.org vērtēšanas parametros, iegūstot F tikai saspiešanas pārsūtīšanai un kešatmiņas statiskajam saturam. Rezultātus vēl vairāk apstiprina plašie testi, kas veikti WebHostingSecretRevealed.

Tos F var viegli pārvērst par A, vienkārši instalējot dažus ātruma palielināšanas spraudņus, piemēram, W3 kopējo kešatmiņu.

2. Īpašības, kas ievērojami uzlabo ĀTRUMU!

Mēs to jau esam teikuši, un mēs atkal sacīsim: ātrums ir karalis. Lēna iekraušanas vietne tieši korelē ar pārdošanas trūkumu, un neviens to nevēlas!

Ja tīmekļa mitinātājs var sniegt mums funkcijas, kas var samazināt mūsu vietnes ielādes ātrumu, viņiem sīkdatņu punkti vardarbīgi tiks norauti. Inmotion Hostingam ir vairāk nekā dažas ātruma palielināšanas funkcijas, kas to arī dara. Šeit ir daži, kurus mēs uzskatījām par vērts pieminēt:

Datu centri Max Speed ​​Zone ™

Inmotion Hosting ir stratēģiski izvietojis savus datu centrus tieši blakus interneta apmaiņas punktiem Amerikas austrumu krastā un rietumu krastā. Tas padara to ideāli piemērotu e-komercijas vietnēm, kuru mērķauditorija ir ASV, taču to stratēģiskā atrašanās vieta arī palīdz viņu serveriem ātrāk reaģēt uz citu valstu pieprasījumiem, nodrošinot ātru reaģēšanas laiku visā pasaulē.!

Peering

Viņi ir arī apvienojušies ar ISP visā pasaulē un vienaudžu apmaiņu, lai izveidotu tiešus datu savienojumus, kas dramatiski samazina datu ielādes ātrumu. Tā vietā, lai maršrutētu datus caur vairākiem dažādiem tīkliem, peering darbojas, tieši savienojot jūs ar tuvāko vienaudžiem, kas rada daudz ātrāku reakciju un ielādes ātrumu! Uzziniet vairāk par peering šeit un šeit

Inmotion hostings ar peering

Īpaši ātra SSD krātuve

Daži tur esošie tīmekļa mitinātāji joprojām saglabā datus par tradicionālajiem HDD. Ja viņi man sniegs HDD glabāšanas iespējas, es to tūlīt atgriezīšu. Mēs nevēlamies tos senatnīgos jura laikmeta lēnā ass HDD ar visām to kustīgajām detaļām. Mēs vēlamies ļoti seksīgus, skaisti izgatavotus SSD, kas veidoti tā, lai tie atbilstu mūsu vēlmēm pēc ātruma. Tāpēc mums patīk, ka Inmotion Hosting izmanto SSD krātuvi; tas praktiski samazina iekraušanas ātrumu par 40%!

3. 99,9% Uptime garantija

Uptime garantija ir kaut kas tāds, ko jūs vēlaties meklēt tīmekļa mitinātājā. 1 minūte dīkstāves var šķist ne pārāk liela plašajā lietu shēmā, bet daudz 1 minūtes dīkstāves tiek sasummētas, un jūs nonāksit vietā, kur jūsu vietne kļūst neatbilstoša Google.

Faktiski, ja jūsu vietne lielāko daļu laika netiek nodrošināta, tā faktiski nepastāv Google vietnei. Cilvēkiem, kuri meklē jūsu vietnes, tiks parādīti rezultāti līdzīgām vietnēm, un tas jums maksās zaudējumus no iespējamās pārdošanas.

Inmotion Hosting saviem biznesa klases klientiem nodrošina 99,99% uptime garantiju, ko jūs savā kontā saņemsiet viena mēneša vērts kredītos, ja viņi kādreiz kritīsies zem šī numura.

Protams, DDoS uzbrukumi vai pakalpojumu pārtraukumi, ko izraisa pielāgoti skripti, nav tiesīgi saņemt kredītus, taču ir patīkami zināt, ka Inmotion Hosting ir pietiekami pārliecināts par saviem pakalpojumiem, lai, pirmkārt, sniegtu šo uptime garantiju.

Šeit apskatiet Inmotion Hosting uptime SLA.

Pašlaik mēs novērojam mūsu testa vietnes darbības laiku vietnē uptimerobot.com, un kopš šī rakstīšanas laika darbspējas laiks ir 99,99%. Vietnes darbības laiks tiek nepārtraukti izsekots, un dati tiek parādīti zemāk, lai jūs pats varētu pārliecināties, vai Inmotion Hosting darbības laika garantija atbilst tā solījumiem.

Laiks kopš 2018. gada aprīļa

99,98%

* Šis skaitītājs tiek pastāvīgi atjaunināts

4. BoldGrid – iekļauts premium vietņu veidotājs

Nevienam nepatīk bezmaksas vietņu veidotāji, kas nāk ar tīmekļa mitināšanas plānu. Tie ir ļoti ierobežojoši, un to dizaina veidnes parasti izskatās kā netīra autobusa dubļainais gals.

Tomēr BoldGrid ir pilnīgi atšķirīgs zvērs.

Tas faktiski ir PREMIUM vietņu veidotājs (par kuru lielākā daļa cilvēku ar prieku maksās), kas ir veidots, izmantojot WordPress, tāpēc jums būs jāizbauda WordPress pilnā elastība bez visām sarežģītībām.!

Tā lietotāja saskarne ir tik liels sapnis, lai to izmantotu, un tā ir brīnišķīgi intuitīva. Cilvēki ar nulles kodēšanas pieredzi mazāk nekā stundas laikā var praktiski izveidot savas WordPress vietnes, izmantojot super ērti lietojamo velkošo un nometamo redaktoru..

Viņiem pat ir iepriekš izveidotas pielāgojamas motīvas, ja vēlaties tos izmantot.

Vietņu veidotājs BoldGrid

Pat ja esat pieredzējis tīmekļa dizainers, jūs atklāsit, ka BoldGrid ir savas priekšrocības.

Tas racionalizē jūsu darbplūsmu, ļaujot strādāt ātrāk un izveidot dinamiskākas vietnes, kā arī varat saglabāt savas iecienītākās slodzes, lai tās izmantotu kā veidnes citām vietnēm.!

Manuprāt, viena no labākajām BoldGrid priekšrocībām ir tā, ka jums ir pilnīgas īpašumtiesības uz vietni, kuru esat izveidojis, izmantojot viņu sistēmu, saskaņā ar kuru citi vietņu veidotāji nepiešķir jums pilnīgas īpašumtiesības uz jūsu vietnēm..

BoldGrid parasti maksā 60 USD gadā, taču tas ir BEZMAKSAS ar Inmotion Hosting kopīgajiem biznesa plāniem. Labākās lietas patiesībā ir bez maksas!

Noskatieties šo video, lai iegūtu vairāk informācijas par Boldgrid.

5. Bezmaksas domēni

Nevienam nepatīk, ka viņš ir niķelēts un kaut ko sarūgtina, taču, veidojot tīmekļa vietnes, tas bieži vien var justies. Mums ir jāmaksā par tīmekļa mitināšanu, papildus jāmaksā par vēlamajām funkcijām, jāmaksā kādam par vietnes noformēšanu, jāmaksā par attēliem, kurus vietnes dizaineris izmantos – saraksts vienkārši nebeidzas.

Šī iemesla dēļ mēs nebijām sasnieguši mēness ar Inmotion Hosting lēmumu iekļaut bezmaksas domēnu (USD 14,99 vērtībā) ar visiem viņu kopīgajiem biznesa plāniem. Domēns faktiski ir bezmaksas tikai gadu, bet tas, ka tas vispār ir bezmaksas, patiešām ietekmē klientu apmierinātību.

Ja jums jau ir esošs domēns, kuru jūs labprātāk izmantotu, Inmotion Hostings jums pat piešķirs kredītus, lai jūs varētu ātri un bez liekām grūtībām pārsūtīt savu domēnu.

6. Bezmaksas SSL, automātiska dublēšana & Datorurķēšana

Inmotion Hosting biznesa plānos ir iekļauts satriecošs drošības līdzekļu komplekts, kas palīdz jūsu vietni pasargāt no visiem neparedzētiem uzbrukumiem. Tas ir diezgan forši, jo jūs varat ērti atpūsties un koncentrēties uz sava biznesa vai satura veidošanu, neuztraucoties par kādu no šīm lietām.

Drošības komplektu veido:

Bezmaksas SSL

Inmotion Hostings nodrošina BEZMAKSAS SSL caur cPanel, kuru parakstījis Comodo – viens no uzticamākajiem SSL zīmoliem nozarē. Tikai ar pāris peles klikšķiem jūs varat aktivizēt https savā vietnē.

Mums tas ir diezgan sasodīti satriecoši, jo pārlūks Chrome drīz sāks vietņu marķēšanu bez SSL kā “drošas”. Ērtība aktivizēt bezmaksas SSL ir vienkārši nepārspējama.

Aizsardzība pret hakeru

Inmotion Hostings izmanto iekšēju rīku Patchman, kas meklē nepilnības jūsu vietnē un izlabo to pirms hacks. Tas ir lielisks profilakses līdzeklis, kas pieejams bez maksas, un tas ir lielisks līdzeklis e-komercijas vietnēm!

Bezmaksas automātiskā dublēšana

Vai varat iedomāties, cik apnicīgi būtu manuāli dublēt datus? Kas notiek, ja aizmirstat izveidot dublējumu tajā dienā, kad jūsu dati nolemj pazust?

Inmotion Hostings palīdz mums atrisināt šo problēmu, automatizējot procesu mūsu labā. Mums nav jāuztraucas par dublējumiem, jo ​​viņu sistēma to dara mūsu labā, ļaujot mums koncentrēties uz lietu biznesa aspektu.

Datu atjaunošana ir arī ļoti vienkārša. Tikai viens klikšķis ir viss, kas nepieciešams, lai atjaunotu jūsu vietni tādā veidā, kā tas bija agrāk. Ja jūs nezināt, kā to izdarīt, vienkārši sazinieties ar viņu izcilo tiešraides komandu – viņi būs vairāk nekā priecīgi to izdarīt jūsu vietā.

DDoS aizsardzība

Inmotion Hosting DDoS aizsardzība ir iebūvēta infrastruktūrā, un to nodrošina Corero, viens no vadošajiem kiberdrošības zīmoliem.

Viņi piedāvā DDoS aizsardzību reālā laikā, izmantojot “pirmās aizsardzības līnijas” pieeju, kas pārbauda satiksmi un bloķē uzbrukumus reāllaikā – citiem vārdiem sakot, viņi aizsargā jūsu vietni, netraucējot faktisko patērētāju trafiku!

Šeit lasiet par Corero DDoS aizsardzību.

7. 24/7 balstīts atbalsts uz ASV

E-komercijas uzņēmumi darbojas visu diennakti, un labai tīmekļa mitinātājai ir jābūt arī diennakts atbalstam, lai neatkarīgi no laika atrisinātu visas problēmas.

Inmotion Hosting atbalsta komanda vienmēr ir bijusi atsaucīga, zinoša un pieredzējusi, vienmēr gatava mums pacietīgi palīdzēt ar visām radušajām problēmām. (Un tie ir 100% ASV bāzēti!)

Ar viņiem var sazināties, izmantojot tiešraides tērzēšanu, Skype vai, ja jūtaties īpaši čatā, izmantojot viņu speciālo atbalsta tālruņa numuru.

Mūsu pašu pieredze ar viņiem vienmēr ir bijusi ļoti patīkama, sakārtojot mūsu problēmas bez jebkādas vilšanās. Viņi uz visiem jūsu jautājumiem atbildēs pacietīgi un profesionāli, lai cik stulbi viņi arī nebūtu.

Inmotion Hostinga atsaucīga atbalsta komanda

8. 90 dienu naudas atdošanas garantija & Bezmaksas vietņu migrācija

Tas ir milzīgs. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju nodrošina proporcionālu vai daļēju atmaksu 30 vai 60 dienu laikā. Inmotion Hosting ir pietiekami pārliecināts par saviem pakalpojumiem, ka 90 dienu laikā piedāvā PILNU atmaksu, ko es uzskatu, ka neviens cits tīmekļa mitināšanas uzņēmums iepriekš nav darījis.!

Viņi arī pilnīgi bez maksas sakārtos jūsu vietnes nodošanu jums bez jebkādas dīkstāves, tāpēc jums nevajadzēs izvilkt matus, uztraucoties par vietnes sabojāšanu..

Galu galā, ja jūs neesat apmierināts ar Inmotion hostingu, vienkārši atceliet brīvā izskata laikā un jūs atgūsit naudu bez uzdotiem jautājumiem!

9. 56% ekskluzīva atlaide Bitcatcha lasītājam

Inmotion Hostings - 56% ekskluzīva atlaide Bitcatcha lasītājiem

Visiem patīk iegūt lielāku naudas vērtību, vai ne? Lai jums veicas, puiši, mums ir izdevies iegūt EXCLUSIVE ATLAIDI ar Inmotion Hosting, kas dod jums 56% atlaidi no viņu biznesa plāna, samazinot cenu līdz tikai 3,49 USD mēnesī (palaišanas plāns)!

Tas nav viss, ja jūs meklējat izcilu WordPress mitināšanu, jūs priecājaties uzzināt, ka mums ir 37% atlaide Inmotion WP-1000s plānam, kas cenu pazeminās līdz USD 4,99 mēnesī.

Salīdzinot ar Bluehost sākuma WordPress mitināšanas plānu, kas maksā pārmērīgus 39,99 USD (jūs pat nesaņemat vairāk funkciju – vairāk par to Inmotion VS Bluehost), mēs domājam, ka acīmredzot jūs saņemsiet vairāk naudas par savu naudu, izmantojot mūsu saistīto saiti zemāk!

Lietas, kas mums nepatīk par Inmotion hostingu

1. Iffy izrakstīšanās process

Tas ir tikai mazsvarīgs satraukums, taču tas joprojām ir kaitinošs – Inmotion Hosting pārbaudes process var sagādāt sāpes. Nav skaidru norāžu par to, ko darīt vai kur nospiest.

Viņi ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas joprojām piedāvā jauniem lietotājiem manuālu aicinājumu apstiprināt. Tas var būt diezgan satraucoši, taču tā ir arī drošības funkcija. Tas, vai tā ir laba vai slikta, ir atkarīgs no lietotāja.

Arī pārbaudes process norit ļoti lēni. Ātrā meklēšana atklāja, ka daži lietotāji arī saskārās ar pārdošanas pabeigšanas problēmām, dažiem cilvēkiem bija noildze, bet citi vienkārši nevarēja pabeigt procesu..

Ja domājat abonēt, ņemiet vērā un esiet gatavs – esiet pacietīgs, un pārdošana galu galā notiks.

2. Nav Āzijas datu centra

Kaut arī Inmotion Hosting Max Speed ​​Zone ™ ir optimizēts globālai sasniedzamībai un darbojas patiešām labi, tomēr ir pārsteigums, ka viņu datu centri atrodas tikai Amerikā.

Es atrodu Dienvidaustrumu Āzijā, un, lai arī šķiet, ka Inmotion Hosting serveri reaģē diezgan labi, piesaisti no Singapūras ar ātrumu 178 ms, mūsu klientiem var būt daudz ātrāk ielādēt mūsu vietni, ja tikai viņiem būtu datu centrs Āzijā..

3. Nav NGINX

NGINX ir ļoti populārs serveris, kas izveidots lielākajā daļā tīmekļa mitinātāju, pateicoties tā ieguldījumam vietņu ielādēšanas ātruma milzīgā samazināšanā, un mēs esam diezgan vīlušies, ka Inmotion Hosting to vēl nav ieviesusi savos koplietotajos mitināšanas plānos (tas ir pieejams tikai ar viņu WordPress mitināšanas opcijas).

Tomēr mēs mazliet padziļinājāmies un atklājām, ka viņi pārbauda un pārskata NGINX savietojamību ar viņu koplietotajiem serveriem, un viņi, iespējams, varētu pilnībā pārslēgties no Apache.

Tas būs satriecoši mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem, kad viņi to dara (vietņu ielādes ātrumi ievērojami samazinās, izmantojot NGINX!), Bet, sākot ar šo rakstīšanas laiku, tā šķiet neizmantota iespēja.

Inmotion hostinga plāni & Iespējas

Uzņēmējdarbības mitināšana

Ja meklējat dalītu uzņēmumu mitināšanu maziem uzņēmumiem vai e-komercijas vietnes, jums ir trīs iespējas:

LaunchPowerPro
Cena / mēnesis3.99*$4.99*$7.49*
Atjaunošana 7,99 USD 9,99 USD 15,99 USD
DomēnsFREEFREEFREE
Vietnes skaits atļauts26neierobežots
Disk SpaceUnlimitedUnlimitedUnlimited
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
EmailUnlimitedUnlimitedUnlimited skaits
SpeedNormal2X4X
Drošības komplekts. Iekļauts

* Cena par abonementu uz 12 mēnešiem. Tiek piemērota 56% ekskluzīva atlaide.

Mūsu testa vietne ir izvietota enerģijas plānā, jo mēs vēlējāmies mitināt dažus domēnus, un šis plāns mums dod vairāk nekā pietiekami daudz rīcības brīvības un resursu, lai izdarītu visu, ko gribējām. Faktiski mēs faktiski mitinām citas saistītās vietnes ar šo kontu, un joprojām mēs neesam saskārušies ar žagarām pakalpojumā.

Tas, kas Inmotion Hosting vietnē nav īsti skaidrs, ir atšķirība starp 2x veiktspēju barošanas plānā un 8x veiktspēju Pro plānā. Mēs veicām dažus rakšanas darbus, un to mēs arī atklājām

CPU% (C) fiziskā atmiņa
Palaišana40% 1 GB
Jauda80% 2 GB
Pro100% 4GB

Profesionālajiem plāniem piešķirtā fiziskā atmiņa burtiski ir 4 reizes lielāka par palaišanas plānu, kas nozīmē, ka resursdators efektīvāk var palaist jūsu vietnē nepieciešamās programmas, kas tieši nozīmē ātrāku ielādes ātrumu, ja jūsu vietne pieprasa šāda veida resursus.

Ja atrodaties pie žoga starp plānu Power un Pro, īkšķa noteikums ir vienmēr sākt mazu un jaunināt, augot. Inmotion Hostings piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu visas vajadzības. Tāpēc vienkārši izvēlieties plānu ar resursiem, kas, jūsuprāt, jums būs nepieciešami – ja jums šķiet, ka jums ir nepieciešams vairāk, jums vienmēr būs iespēja jaunināt!

Izmantojot mūsu filiāles saiti, jūs saņemsit arī ekskluzīvu 56% atlaidi, tāpēc neaizmirstiet to izmantot!

VPS

Aģentūrām, tālākpārdevējiem vai izstrādātājiem varat izvēlēties starp diviem VPS plāniem, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šie plāni nāk ar NGINX servera iestatīšanu un citām neveiklām, ļoti nepatīkamām priekšrocībām, kas dod jums lielīšanās tiesības, kad jūs pavadāt laiku kopā ar zināmajiem. Visas VPS funkcijas skatiet šeit.

pārvaldīts vps un pašpārvaldīts vps hostings

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Tomēr, ja jūs meklējat labāko no labākajiem, greznākajiem un dekadentākajiem mitināšanas plāniem, nemeklējiet vairāk kā Inmotion pārvaldīto WordPress hostingu. Tie ir optimizēti, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo ātrumu ar NGINX, SSD, PHP7 un uzlabotu kešatmiņu.

Jums patiks arī pārvaldīta drošība un pārvaldīti atjauninājumi, kas nozīmē, ka jums burtiski nevajadzēs uztraukties par vienu lietu, jo Inmotion pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojums jums visu sakārto..

Acīmredzot ar premium funkcijām ir piešķirta augstākā cena – esiet gatavi uzplaiksnīt par šīm priekšrocībām! Pārbaudiet viņu cenas šeit.

Kā Inmotion iztur konkurenci??

inmotion VS vietne: kura no tām ir ātrāka?

Kā jau minēts iepriekš, Bitcatcha.com agrāk tika mitināts ar Inmotion Hosting, pirms mēs pārgājām uz SiteGround Cloud, un liela daļa lēmuma par pārslēgšanu tika pamatota ar toreiz lielāku vietnesGround ātrumu (tas notika pirms 2 gadiem)..

Servera reakcijas laiks: 172 ms VS 138 ms

Šim ātruma testam mēs izveidojām divas tīmekļa vietnes – vienu ar Inmotion Hosting barošanas plānu un otru ar SiteGround GrowBig. Mēs ievietojām abas testa vietnes caur mūsu intensīvo servera ātruma pārbaudītāju, lai redzētu, kura tīmekļa resursdators ir ātrāks reakcijas laika ziņā, un rezultāti mūs pārsteidza.

Inmotion PowerSiteGround GrowBig
Servera atrašanās vietaLos AngelesChicago
ASV (W) 2 ms55 ms
ASV (A) 53 ms3 ms
London322 ms92 ms
Singapūra178 ms223 ms
Sanpaulu172 ms139 ms
Bangalore514 ms380 ms
Sidneja153 ms226 ms
Japāna109 ms148 ms
Kanāda67 ms12 ms
Vācija149 ms103 ms
Pasaules vidējais rādītājs171,9 ms138,1 ms
Pilni rezultāti

Inmotion Hostings patiešām pārsteidza ar vidējo pasaules ātrumu 172 ms, kas viņiem nopelna A + rangu no bitcatcha.com!

No šiem rezultātiem ir ļoti skaidrs, ka vietnes, kurās ir ASV auditorija, visvairāk iegūs no to uzbudinošā ātruma, pateicoties 2 datu centriem, kas atrodas Amerikā, taču arī pings no pārējās pasaules atgriezās samērā ātri (lielākoties zem 180 ms). tāpēc uzņēmumi ar starptautisku auditoriju joprojām var baudīt ātrumu, kas pārsniedz ieteikto, izmantojot Inmotion Hosting!

Vietnes vietnes rezultāti ir diezgan līdzīgi Inmotion Hostingam, ar ātro vidējo rādītāju visā pasaulē 138 ms, kas arī iegūst rangu A+.

Mēs esam iekļāvuši sīkāku viņu serveru salīdzinājumu vietnē SiteGround VS Inmotion Hosting. Pārbaudiet to.

Datu centra atrašanās vieta: 2 VS 5

Inmotion Hostingam ir tikai 2 datu centri (ASV austrumi un ASV rietumi), kas atrodas stratēģiskā vietā, lai nodrošinātu maksimālu pārklājumu visā pasaulē. Lai gan Inmotion Hosting datu centri ir diezgan ātri visā valstī, SiteGround ir 5 datu centri, kas ir sadalīti 3 reģionos – tas ļauj jums izvēlēties datu centru, kas ir vistuvāk jūsu mērķauditorijas atrašanās vietai, nodrošinot pēc iespējas ātrāku ielādēšanas ātrumu (un kā mēs visi zinām, jo ​​ātrāk jūsu vietne tiek ielādēta, jo vairāk pārdošanas potenciāli varat veikt!).

Ātruma palielināšanas funkcijas

Runājot par ātruma palielināšanas programmatūru, gan SiteGround GrowBig, gan Inmotion Hosting Power Plan atbalsta PHP7, taču šķiet, ka SiteGround ir iekļauts populārā NGINX servera iestatījums, kas ir slavens ar tā ātrumu. Vietnei SiteGround ir arī priekšrocība ar pašu izveidoto SuperCacher – uzlaboto kešatmiņas saglabāšanas sistēmu, kas ļauj palielināt vietnes ielādes laiku līdz pat 4x ātrāk!

Inmotion Hosting faktiski ir augstas veiktspējas SSD, kas optimizēti ar NGINX servera iestatīšanu, taču šķiet, ka šīs funkcijas ir pieejamas tikai ar viņu WordPress mitināšanas plāniem.

Git & Iestudējums

Tiem no jums, kuriem patīk tādas dzīves kvalitātes funkcijas kā GIT vai inscenējums, būsiet vīlušies, ka Inmotion Hosting nepiedāvā nevienu no šīm funkcijām. Tas rada nelielu vilšanos, ņemot vērā, ka SiteGround var piedāvāt vairāk par to pašu cenu.

Piezīme

Inmotion Hostings piedāvā Git & Sākotnējā prēmija WordPress mitināšanā, kas sākas ar USD 4,99 mēnesī. .

Inmotion VS Bluehost Kā WordPress mitināšana

Tālāk mēs izdalījām Inmotion Hosting pavisam jauno WordPress hostinga plānu salīdzinājumā ar Bluehost pieredzējušo WordPress hostinga plānu.

Pirmais, ko pamanījām tieši pie sikspārņa, bija cena – Inmotion Hosting WP-1000S plānā ir tikai 9,99 USD 37% atlaide, tikai 6,99 USD mēnesī, salīdzinot ar Bluehost WP standartu ar pērošajiem USD 19,99 mēnesī. Ievietojot funkcijas blakus, mēs secinājām, ka milzīgās cenu atšķirības patiešām nav attaisnojamas.

Inmotion HostingBluehost
Ievada cena USD 6,99 * / mēnesī19,99 € / mēn
Atjaunošana 9,99 USD / mēnesī 39,99 mēnesī
Atbalstītās vietnes1Neierobežots
Diska vieta40GB30GB
Bezmaksas e-pasta kontiUnlimitedNo
SSD StorageYesNo
Bezmaksas vietne MigrationYesNo
Bezmaksas automatizētas rezerves kopijasJāJā
Max Speed ​​Zone ™ JāNē
Bezmaksas reklāmas kredīti ir USD 150 $ 0
Naudas atdošanas garantija90 dienas30 dienas
Pakāpju videJāNē
Automātiski atjauninājumi ar RollbackYesNo
Bezmaksas SSLYesYes
Premium Site BuilderYesNo
NGINXYesNo

* Cena par abonementu uz 12 mēnešiem.

Vienīgā Bluehost priekšrocība, kas šķietami ir salīdzinājumā ar Inmotion Hosting, ir tā, ka tie atļauj 100 miljonus apmeklējumu mēnesī, salīdzinot ar Inmotion Hosting 20 000 apmeklējumiem mēnesī..

Izņemot to, vienkārši nav jēgas mitināties ar Bluehost. Inmotion WordPress mitināšana nodrošina mums tik daudz būtisku funkciju par pusi no cenas (SSD, iestudēšana, automātiska atjaunināšana, lapu veidotājs, vietņu migrācija … saraksts turpinās), kas padara Bluehost plānu patiešām novecojušu.

Apskatot tikai funkcijas, ir skaidrs, ka Inmotion Hosting WP-1000S ir loģiska izvēle, ja domājat par Premium WordPress mitināšanas iespēju.

Verdikts: Vai man vajadzētu rīkoties ar Inmotion Hostingu??

Mēs esam ļoti apmierināti ar Inmotion hostingu!

Viņu ātrums ir uzlabojies pēdējā laikā, kad mēs tos pārbaudījām, un mūs pārsteidza. Viņu 2 datu centri tiek efektīvi izmantoti, lai aptvertu starptautisku auditoriju, neupurējot iekraušanas laiku, un viņi pat ieguva ātrākas ātrdarbības testus nekā mūsu iecienītākais resursdators SiteGround!

Plusi stipri pārsniedz mīnusus (atklāti sakot, mēs izvēlējāmies vārdus – mums patiesībā bija grūtības mēģināt nākt klajā ar mīnusiem!), Un mēs mīlam viņu garo funkciju sarakstu.

Viņu SSD krātuve ir milzīga problēma. Iegūstiet citas savas priekšrocības (neierobežots e-pasts, vietņu pārsūtīšana bez dīkstāves, bezmaksas lietotnes, neierobežots joslas platums utt.), Un tas nav prāts – Inmotion Hostings ir lielisks tīmekļa mitinātājs.

Viņu plāni ir izdevīgi, izmantojot uzticamu darbības laiku un klientu apkalpošanu.

Nav svarīgi, vai atlasāt mērķauditoriju noteiktā valstī vai starptautiskā auditorijā – vienkārši uzziniet, vai austrumu vai rietumu serveri ir labāki jūsu mērķauditorijai, un skatieties, kā jūsu dati rekordīsā laikā tiek nogādāti klientu ekrānos..

10/10 ieteiktu!

Galvenās iezīmes

 • ✓ Bezmaksas domēna vārds
 • ✓ Neierobežota vieta diskā
 • ✓ Neierobežota datu pārsūtīšana
 • ✓ Max Speed ​​Zone ™
 • ✓ Iekļauts SSD
 • ✓ Tiek atbalstīta SSH piekļuve
 • ✓ 24 × 7 ASV atbalsts
 • ✓ 90 dienu naudas atdošana

Ieteicams

 • • e-komercija
 • • WordPress
 • • Forums
 • • CMS (Joomla, Drupal)
 • • Vidēja lieluma vietne
 • • Uzņēmējdarbības vietne

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me