Inmotioni majutamine

Inmotioni majutamine

https://www.inmotionhosting.com/

tl; dr

Inmotion Hosting on üks parimatest hostidest, mida meil on kunagi olnud rõõm kasutada. Ehkki neil puuduvad teatud kiirust suurendavad funktsioonid (ühistel plaanidel pole NGINX-i) ja neil on vaid 2 andmekeskust, mis asuvad USA-s, on nende serveri reageerimise kiirus hullumeelselt kiire!

Neil on ka suurepärane tugimeeskond, kannatlik ja piisavalt teadlik kõigi meie küsimustega tegelemiseks. Inmotion Hosting saab meilt kaks pöialt! .

Inmotion hosting ülevaade: 9 plussi & 3 miinust (testitud serveri kiirus – 170 ms!)

Kahju, et väga vähesed inimesed on väljaspool nišiturgu tuttavad nimega „Inmotion Hosting“.

Nad pole kindlasti nii kuulsad kui Hostinger või SiteGround, kuid Inmotion Hosting on kindlasti üks kõige alahinnatud kalliskivi seal.

Iseseisvalt kuuluv Ameerika ettevõte on tegutsenud alates 2001. aastast ning nende muljetavaldavad teenused ja tooted kajastavad kogemustest õppinud ettevõtet, mis on tänaseks kujunenud üheks parimaks veebimajutajaks..

Bitcatcha.com-i võõrustas tegelikult Inmotion Hosting ja avastasime, et see oli üks parimaid valikuid, mida me oma karjääri jooksul teinud oleme..

Oleme sellest ajast peale üle läinud SiteGround Pilvele (kui me ei eksperimenteeri teiste veebimajutajatega, ei saa me end veebimajutuse asjatundjateks nimetada) ja kuigi nad on praegu meie lemmikveebi, on meie armas kogemus Inmotion on alati pannud meid mõtlema, kas nad on oma täheteenistusega sammu pidanud.

Inmotion hosting arvustused

Niisiis otsustasime, et sellest piisab.

Minevikku pole mõtet meenutada.

Logisime sisse oma vanasse Inmotion Hosting’i kontole, lõime katsesaidi ja läksime sellega linna, et lihtsalt näha, kuidas nad on vastu pidanud pärast seda, kui me viimast korda koos nendega võõrustasime, ja poiss oh poiss, me ei kahetsenud seda.

Testisime kiirust, vaatasime nende funktsioone, rääkisime nende klienditoega ja hindasime nende üldist kasutusmugavust – ja jäime tulemustega meeldivalt rahule!

Nagu alati, oleme oma leidude põhjal loonud plusside ja miinuste loendi, nii et saate ise otsustada, kas Inmotion Hosting on teie e-kaubanduse saidi jaoks parim veebimajutaja.

Märge

Testimissait, mida selles ülevaates kasutame, on imhhosted.com. Seda majutatakse nende lääneranniku andmekeskuses koos Inmotion Hostingi jõuplaaniga.

9 asja, mis meile Inmotioni hostimise juures meeldivad (ikka!)

1. Inmotioni hostimine on VÄGA Kiire!

Seadsime Inmotion Hostingi energiaplaani abil üles testimissaidi (https://imhhosted.com/) ja kasutasime omaenda ainulaadset serveri kiiruse kontrollijat, et avastada Inmotion Hostingi reageerimisajad, kui neid on mitmetesse asukohtadesse üle kogu maailma, ja tulemused on täiesti puhus meid minema!

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Keskmine kiirus: 171,9 ms – vaata täielikku tulemust

Parimad olid USA lääne- ja idaosade pingid, vastavalt iga skooriga 2 ms ja 53 ms, mis teeb need suurepäraseks, kui sihite Ameerika vaatajaskonda.

Neil oli ka teistest asukohtadest väga hästi, Singapurist (178 ms), Sao Paolo (172 ms), Sydneyst (153 ms) ja Jaapanist (109 ms) kuvatud latentsusaeg oli väga väike..

Ainus koht, kus Inmotion Hostingil liiga hästi ei läinud, oli Bangalores 514 ms. Pole vahemaad arvestades üllatav.

Inmotion Hosting on kogu maailmas keskmiselt 172 ms, mis on väga kiire ja edetabelis kindel A +. Need hõlmavad üsna hästi rahvusvahelist vaatajaskonda, nii et te ei pea muretsema serveri reageerimisaegade pärast, kui sihite India vaatajaskonda (sel juhul vaadake India parimat veebimajutust.)

Tegime ka TTFB testi, kasutades veebilehte test.org ja tulemused olid meile päris meeldivad.

Sisselülitusaeg esimese baiti testi tulemuseni

See test tehti WordPressi laos installimisel, ilma konfiguratsioonide ja kiiruse optimeerimiseta. TTFB oli tõesti kiire 0,466 s ja Inmotion Hosting viskas veebilehetesttest.org punktiparameetrites enamasti A-sid, saades F-sid ainult tihendamise ja vahemälu staatilise sisu jaoks. Tulemusi kinnitavad veelgi ulatuslikud testid, mis on tehtud veebisaidil WebHostingSecretRevealed.

Neid F-sid saab hõlpsasti A-deks muuta, kui installite paar kiirust suurendavat pistikprogrammi, näiteks W3 kogu vahemälu.

2. Funktsioonid, mis parandavad märkimisväärselt kiirust!

Oleme seda juba varem öelnud ja ütleme veel kord: kiirus on kuningas. Aeglane laadimiskoht on otseselt seotud müügi vähesusega ja seda ei taha keegi!

Kui veebimajutaja pakub meile funktsioone, mis võivad meie saidi laadimiskiirust vähendada, on neil küpsisepunktid vägivaldselt kurku löödud. Inmotion Hostingil on rohkem kui paar kiirust suurendavat funktsiooni, mis just seda teebki. Siin on mõned, mida leidsime mainimist väärt:

Andmekeskused Max Speed ​​Zone ™ -is

Inmotion Hosting on strateegiliselt paigutanud oma andmekeskused otse Ameerika ida- ja lääneranniku Interneti-vahetuspunktide kõrvale. See teeb selle ideaalseks e-kaubanduse saitidele, mis on suunatud USA vaatajaskonnale, kuid nende strateegiline asukoht aitab ka nende serveritel kiiremini reageerida teiste riikide päringutele, tagades kiire reageerimise aja kogu maailmas!

Peering

Samuti on nad teinud koostööd Interneti-teenuse pakkujatega kogu maailmas ja suhtlusvõrgustike loomisega, et luua otseseid andmeühendusi, mis vähendab dramaatiliselt andmete laadimise kiirust. Selle asemel, et oma andmeid marsruutida läbi mitme erineva võrgu, toimib võrgutöötamine teid otse lähima partneriga ühendades, mille tulemuseks on palju kiirem reageerimine ja laadimiskiirus! Lisateavet peeringu kohta leiate siit ja siit

Inimotsioonide majutamine koos peeringuga

Ülikiire SSD salvestusruum

Mõned seal olevad veebihostid salvestavad endiselt andmeid traditsiooniliste kõvaketaste kohta. Kui nad annavad mulle HDD-mäluseadme valikud, viskan selle neile kohe tagasi. Me ei taha, et need vananenud juura ajastu aeglased tagumised kõvakettad koos kõigi liikuvate osadega oleksid. Soovime üliseksuaalseid, kaunilt tehtud SSD-sid, mis on loodud meie kiirusehimu rahuldamiseks. Seetõttu armastame, et Inmotion Hosting kasutab SSD salvestusruumi; see vähendab laadimiskiirust praktiliselt 40%!

3. 99,9% tööaja garantii

Uptime garantii on asi, mida võiksite veebi otsimisel otsida. 1 minut seisakuid ei pruugi suurte asjade skeemis tunduda palju, kuid rohked 1-minutised seisakuid liidetakse ja saabub punkt, kus teie sait muutub Google’i jaoks ebaoluliseks.

Tegelikult, kui teie sait on suurema osa ajast maas, pole seda Google’ile põhimõtteliselt olemas. Inimestele, kes teie saite otsivad, kuvatakse selle asemel sarnaste saitide tulemused ja see maksab teile potentsiaalse müügi kahjumit.

Inmotion Hosting pakub oma äriklassi klientidele 99,99% kasutustasu garantiid, mille korral saate oma kontole ühe kuu krediiti, kui nad kunagi selle numbri alla jäävad.

Muidugi ei saa krediit krediiti DDoS-i rünnakute või kohandatud skriptide põhjustatud teenusekatkestuste eest, kuid on tore teada, et Inmotion Hosting on oma teenustes piisavalt enesekindel, et esiteks pakkuda seda uptime garantii.

Tutvuge Inmotion Hostingi ajakohase SLA-ga siin.

Jälgime praegu saidi uptimerobot.com kaudu meie testimissaidi tööaega ja selle kirjutamise hetkeks on tööaeg 99,99%. Saidi tööaega jälgitakse pidevalt ja andmeid kuvatakse allpool, nii et näete ise, kas Inmotion Hostingi tööaja garantii täidab lubadusi.

Uptime alates 2018. aasta aprillist

99,98%

* Seda loendurit ajakohastatakse pidevalt

4. BoldGrid – esmaklassiline saidiehitaja

Kellelegi ei meeldi veebisaitide plaaniga kaasas olevad tasuta saidiehitajad. Need on ülipiiravad ja nende kujundusmallid näevad tavaliselt välja nagu räpane bussi rõve lõpp.

BoldGrid on aga hoopis teine ​​metsaline.

See on tegelikult WordPressi peale ehitatud PREMIUMi saidiehitaja (mille eest enamik inimesi õnnelikult maksab), nii et saate nautida WordPressi täielikku paindlikkust ilma kõigi keerukusteta!

Selle kasutajaliidest on selline unistus kasutada ja see on imeliselt intuitiivne. Null kodeerimiseta kogemusega inimesed saavad oma ülilihtsa ja hõlpsasti kasutatava pukseerimisredaktori abil praktiliselt tunni aja jooksul luua oma WordPressi saidid..

Neil on isegi eelnevalt ehitatud kohandatavad teemad, kui eelistate neid hoopis kasutada.

BoldGrid saidi ehitaja

Isegi kui olete kogenud veebidisainer, leiate BoldGridil oma eelised.

See sujuvamaks muudab teie töövoo, võimaldades teil töötada kiiremini ja luua dünaamilisemaid saite. Samuti saate salvestada lemmiklaadimisi, mida kasutatakse mallidena teistele saitidele.!

Üks alandlikke arvamusi BoldGridist on see, et teil on nende süsteemi abil loodud veebisaidi täielik omandiõigus, kusjuures teised saidiehitajad ei anna teile oma saitide täielikku omandivormi..

BoldGrid maksab tavaliselt 60 dollarit aastas, kuid see on TASUTA koos Inmotion Hostingi jagatud äriplaanidega. Parimad asjad elus on tasuta!

Boldgridi kohta lisateabe saamiseks vaadake seda videot.

5. Vabad domeenid

Kellelegi ei meeldi olla nikkel ja millegi jaoks aegunud, kuid veebisaitide loomisel võib see sageli tunda. Peame maksma veebimajutuse eest, maksma lisatasu soovitud funktsioonide eest, maksma kellelegi saidi kujundamise eest, maksma piltide eest, mida saidi kujundaja kasutaks – nimekiri lihtsalt ei lõpe kunagi.

Seetõttu olime Inmotion Hostingi otsusega lisada tasuta domeen (väärtuses $ 14.99) koos kõigi nende jagatud äriplaanidega üle kuu. Domeen on tegelikult ainult aasta tasuta, kuid asjaolu, et see on üldse tasuta, muudab kliendirahulolu oluliseks.

Kui teil on juba olemas mõni olemasolev domeen, mida eelistaksite kasutada, pakub Inmotion Hosting teile isegi krediiti, et saaksite oma domeeni kiiresti ja ilma probleemideta üle kanda.

6. Tasuta SSL, automaatne varundamine & Häkkikaitsed

Inmotion Hostingi äriplaanides on vinge turvafunktsioonide komplekt, mis aitab kaitsta teie saiti ettenägematute rünnakute eest. See on päris lahe, sest saate puhata ja keskenduda oma ärile või sisu loomisele, ilma et peaksite muretsema selle asja pärast.

Turvakomplekt koosneb järgmistest osadest:

Tasuta SSL

Inmotion Hosting pakub TASUTA SSL-i cPaneli kaudu, millele on alla kirjutanud Comodo, üks tööstuse usaldusväärseimaid SSL-kaubamärke. Vaid mõne hiireklõpsuga saate oma veebisaidil aktiveerida https.

Meie jaoks on see üsna kuradi fantastiline, sest Chrome hakkab varsti SSL-iga saite märgistama kui „turvalised”. Ja tasuta SSL-i aktiveerimise mugavus on lihtsalt ületamatu.

Häkkide kaitse

Inmotion Hosting kasutab sisemist tööriista nimega Patchman, mis otsib teie saidil turvaauke ja parandab selle enne, kui häkkimine võib aset leida. See on suurepärane ennetav tööriist, mida saab tasuta kasutada, ja see on suurepärane funktsioon e-kaubanduse saitidele!

Tasuta automaatne varundamine

Kas te kujutate ette, kui tüütu oleks oma andmeid käsitsi varundada? Mis juhtub, kui unustate varundada ühel päeval, kui teie andmed otsustatakse kaduda?

Inmotion Hosting aitab meil seda probleemi lahendada, automatiseerides protsessi meie jaoks. Me ei pea muretsema varukoopiate pärast, kuna nende süsteem teeb seda meie jaoks, võimaldades meil keskenduda asjade äriaspektidele.

Andmete taastamine on samuti ülilihtne. Ainult üks klõps on kõik, mis kulub teie saidi taastamiseks sellisena, nagu see oli varem. Kui te ei tea, kuidas seda teha, pöörduge lihtsalt nende suurepärase live-meeskonna poole – nad teevad seda teie heaks rohkem kui hea meelega.

DDoS kaitse

Inmotion Hosting’i DDoS-kaitse on sisseehitatud infrastruktuuri ja seda pakub Corero, üks juhtivamaid küberturbe kaubamärke.

Nad pakuvad reaalajas DDoS-kaitset oma „esimese kaitseliini” lähenemise kaudu, mis kontrollib liiklust ja blokeerib rünnakud reaalajas – teisisõnu kaitsevad nad teie saiti, tegelikku tarbijaliiklust segamata!

Siit saate lugeda Corero DDoS-kaitse kohta.

7. 24/7 USA-põhine tugi

E-kaubandusega tegelevad ettevõtted tegutsevad ööpäevaringselt ja heal veebimajutajal peaks olema ka ööpäevaringne tugi, et lahendada kõik probleemid sõltumata kellaajast.

Inmotion Hostingi tugimeeskond on alati olnud reageeriv, osav ja kogenud ning alati valmis meid kannatlikult aitama kõigi tekkinud probleemide korral. (Ja nad asuvad 100% USA-s!)

Nendega saab ühendust võtta otsevestluse, Skype’i kaudu või kui tunnete end eriti vesteldes, neile mõeldud tugitelefoni numbri kaudu.

Meie enda kogemused nendega on alati olnud väga meeldivad, lahendades meie probleemid ilma pettumusteta. Nad vastavad kõigile teie küsimustele kannatlikult ja asjatundlikult, ükskõik kui rumalad nad ka poleks.

Inmotion Hostingi tundlik tugimeeskond

8. 90-päevane raha tagasi garantii & Tasuta veebisaidi migratsioon

See on tohutu. Enamik veebimajutajaid tagab tagastamise proportsionaalselt või osaliselt 30 päeva või 60 päeva jooksul. Inmotion Hosting on oma teenustega piisavalt kindel, et nad pakuvad 90 päeva jooksul TÄIELIKULT tagasimakset, mida ma usun, et ükski teine ​​veebimajutusettevõte pole varem teinud!

Samuti sorteerivad nad teie saidi ülekandmise teie jaoks täiesti tasuta ilma seisakuid tegemata ja seega ei pea te oma saiti rikkudes muretsema juukseid välja tõmbama..

Lõppude lõpuks, kui te pole Inmotioni hostimisega rahul, tühistage lihtsalt tasuta vaatamise aja jooksul ja saate oma raha tagasi ilma küsimata!

9. 56% eksklusiivne allahindlus Bitcatcha lugejale

Inmotion Hosting - 56% eksklusiivne allahindlus Bitcatcha lugejatele

Kõigile meeldib oma raha eest rohkem väärtust saada, eks? Õnne teile, kutid, oleme suutnud Inmotion Hostingiga saada eksklusiivse hinnaalanduse, mis annab teile nende äriplaanist 56% allahindluse, langetades hinna vaid 3,49 dollarini kuus (käivitusplaan)!

See pole veel kõik, kui otsite tasulist WordPressi hostimist, on teil hea meel teada saada, et meil on Inmotioni WP-1000s-pakett 37% soodsam, mis viib hinna alla vaid 4,99 dollarini kuus.

Võrreldes Bluehost’i algse WordPressi hostimiskavaga, mis maksab ülikõrgeid 39,99 dollarit (te ei saa isegi rohkem funktsioone – lisaks sellele Inmotion VS Bluehost) – arvame, et näete oma allpool oleva siduslingi lingi kaudu ilmselt rohkem pauku.!

Asjad, mis meile Inmotioni hostimise juures ei meeldi

1. Iffy Check Out protsess

See on vaid väike jama, kuid see on siiski midagi, mis on tüütu – Inmotion Hostingi väljaregistreerimisprotsess võib olla valus. Puuduvad selged juhised selle kohta, mida teha või kuhu vajutada.

Nad on üks vähestest seal tegutsevatest ettevõtetest, kes tavatseb uute kasutajate käsitsi kinnituskutset kasutada. See võib olla üsna tülikas, kuid see on ka turvafunktsioon. Kas see on hea või halb asi, sõltub kasutajast.

Kontrollprotsess on samuti väga aeglane. Kiire otsingu tulemusel selgus, et ka mõnel kasutajal tekkis müügi lõpetamisel probleeme, mõnel inimesel tekkis aegumine, samal ajal kui teised lihtsalt ei suutnud protsessi lõpule viia..

Kui soovite tellida, võtke teadmiseks ja olge valmis – olge kannatlik ja müük läheb lõpuks läbi.

2. Pole Aasia andmekeskust

Inmotion Hostingi Max Speed ​​Zone ™ on optimeeritud globaalse ulatuse jaoks ja töötab tõesti hästi, kuid on siiski puhas, et nende andmekeskused asuvad ainult Ameerikas.

Asun Kagu-Aasias ja ehkki Inmotion Hostingi serverid reageerivad üsna hästi, viidates Singapurile 178 ms, võib see meie klientidele meie saidi laadimiseks olla palju kiirem, kui ainult neil oleks Aasias asuv andmekeskus..

3. NGINX puudub

NGINX on ülipopulaarne server, mis on loodud enamiku veebimajutajate seas tänu oma panusele saidi laadimiskiiruse massilisse vähenemisse. Oleme pettunud, et Inmotion Hosting pole seda veel oma jagatud hostimisplaanides rakendanud (see on saadaval ainult koos nende WordPressi hostimisvalikud).

Tegime siiski natuke kaevamist ja avastasime, et nad katsetavad ja vaatavad üle NGINX ühilduvuse nende jagatud serveritega ja võivad lõpuks Apache’ilt täielikult üle minna.

See on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanike jaoks fantastiline (kui saidi laadimise kiirus väheneb tohutult koos NGINXiga!), Kuid praeguse kirjutamise aja järgi tundub see kasutamata võimalusena.

Inmotion Hosting’i plaanid & Funktsioonid

Ettevõtte majutamine

Kui otsite ühist ärimajutust väikeettevõtetele või e-kaubanduse saite, on teil kolm võimalust:

LaunchPowerPro
Hind / kuu3.99*$4.99*$7.49*
Pikendamine 7,99 dollarit 9,99 dollarit 15,99 dollarit
DomeenFREEFREEFREE
Saidi arv lubatud26Piiramatu
Disk SpaceUnlimitedUnlimitedUnlimited
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
E-posti aadressiUnlimitedUnlimitedUnlimited arv
SpeedNormal2X4X
TurvakomplektSisalduvKaasatud

* 12-kuulise tellimuse hind. Rakendatud on 56% ainuhindlus.

Meie katsesaidi võõrustamisplaan on hostitud, kuna tahtsime hostida vähe domeene ja see plaan annab meile rohkem kui piisavalt mänguruumi ja ressursse, et teha kõike, mida me teha tahtsime. Tegelikult võõrustame selle kontoga tegelikult teisi sidusettevõtte saite ja me pole ikka veel teeninduses luksumist kohanud.

Üks, mis pole Inmotion Hostingi veebisaidil täpselt selge, on erinevus toiteplaani kahekordse jõudluse ja Pro-plaani kahekordse jõudluse vahel. Tegime mõned kaevamised ja see on see, mille avastasime

CPU% (C) füüsiline mälu
Käivitamine40% 1 GB
Võimsus80% 2 GB
Pro100% 4 GB

Professionaalsete plaanide jaoks eraldatud füüsiline mälu on sõna otseses mõttes käivitusplaanist neli korda suurem, mis tähendab, et host saab teie saidil vajalikke programme tõhusamalt käivitada, mis tähendab otse suuremat laadimiskiirust, kui teie sait nõuab selliseid ressursse.

Kui asute plaani Power ja Pro vahel, on siin rusikareegel, et kasvades pidage alati väikseks ja uuendage. Inmotion Hosting pakub täielikku valikut teenuseid iga vajaduse rahuldamiseks. Nii et vali lihtsalt plaan, mille sa vajad vajalike ressurssidega – kui leiate, et vajate enamat, on teil alati võimalus uuendada!

Lisaks saate meie sidusettevõtte lingi kasutamisel eksklusiivset 56% allahindlust, nii et ärge unustage seda kasutada!

VPS

Agentuuride, edasimüüjate või arendajate jaoks saate valida kahe teie vajadustele vastava VPS-kava vahel. Nendeks plaanideks on NGINX-i serveri seadistamine ja muud tüütud pisikesed eelised, mis annavad teile lohutusõigused, kui tunnete end tuttavatega koos. Vaadake kõiki VPS-i funktsioone siit.

hallatav vps ja ise hallatav vps hostimine

Haldaja WordPress Hosting

Kui otsite parimat parimatest, kõige luksuslikumaid ja dekadentlikumaid hostimisplaane, vaadake siiski kaugemale kui Inmotioni hallatav WordPress Hosting. Need on optimeeritud andma teile parimal võimalikul kiirusel NGINX, SSD, PHP7 ja täpsema vahemäluga.

Samuti saate nautida hallatud turvalisust ja hallatud värskendusi, mis tähendab, et te ei pea sõna otseses mõttes ühe asja pärast muretsema, kuna Inmotioni hallatav WordPress-hosting sorteerib teie jaoks kõik välja.

Ilmselt lisandub esmaklassiliste funktsioonidega esmaklassiline hind – olge valmis nende hüvede jaoks laialivalguma! Nende hindade kohta saate vaadata siit.

Kuidas Inmotion võistlustele vastu peab??

inmotion VS Siteground: kumb on kiirem?

Nagu varem mainitud, hakati Bitcatcha.com-i hostima Inmotion Hostingiga enne, kui me üle läksime SiteGround Pilvele, ja suur osa ümberlülitamise otsusest põhines sellel ajal saidi suuremal kiirusel (see oli 2 aastat tagasi).

Serveri reageerimise aeg: 172 ms VS 138 ms

Selle kiiruskatse jaoks lõime kaks veebisaiti – ühe Inmotion Hosting Power Planiga ja teise SiteGround GrowBigiga. Panime oma intensiivse serveri kiirusekontrolli abil proovile kaks saiti, et näha, milline veebi on reageerimisaja osas kiirem, ja tulemused võtsid meid üllatusena.

Inmotion PowerSiteGround GrowBig
Serveri asukohtLos AngelesChicago
USA (W) 2 ms55 ms
USA (E) 53 ms3 ms
London322 ms92 ms
Singapur178 ms223 ms
São Paulo172 ms139 ms
Bangalore514 ms380 ms
Sydney153 ms226 ms
Jaapan109 ms148 ms
Kanada67 ms12 ms
Saksamaa149 ms103 ms
Maailma keskmine171,9 ms138,1 ms
Täielikud tulemused

Inmotion Hosting avaldas tõesti muljet kogu maailmas keskmiselt 172 ms, mis teenib neile bitcatcha.com A + edetabeli!

Nende tulemuste põhjal on väga selge, et USA-s asuva vaatajaskonnaga saidid saavad oma lõõskavast kiirest kiirusest kõige rohkem kasu, kuna neil on kaks Ameerikas asuvat andmekeskust, kuid ka mujalt maailmast tulnud pingid naasid suhteliselt kiiresti (enamasti alla 180 ms). nii et rahvusvahelise auditooriumiga ettevõtted saavad Inmotion Hostingiga siiski soovitatud kiirust nautida!

SiteGroundi hinded on Inmotion Hostingiga üsna sarnased – kogu maailmas on kiire kiirus 138 ms, mis annab ka A-reitingu+.

Oleme kajastanud nende serverite üksikasjalikuma võrdluse saidil SiteGround VS Inmotion Hosting. Kontrollige seda.

Andmekeskuse asukoht: 2 VS 5

Inmotion Hostingil on ainult 2 andmekeskust (USA idas ja läänes USA), mis asuvad strateegilises asukohas, et tagada kogu maailmas leviala. Ehkki Inmotion Hostingi andmekeskused on kogu piirkonnas üsna kiired, on SiteGroundil 5 andmekeskust, mis on jaotatud kolme piirkonda – see võimaldab teil valida oma sihtrühma asukohale lähima andmekeskuse, tagades neile võimalikult kiire laadimiskiiruse (ja nagu me kõik teame, seda kiiremini) teie saiti laaditakse, seda rohkem võite potentsiaalselt müüa!).

Kiirust suurendavad funktsioonid

Kiirust suurendava tarkvara osas toetavad nii SiteGroundi GrowBig kui ka Inmotion Hostingi energiaplaan PHP7, kuid tundub, et SiteGround sisaldab populaarse NGINX-serveri seadistamist, mis on oma kiiruse poolest kuulus. SiteGroundil on ka eelis nende enda SuperCacheriga – täiustatud vahemällusüsteemiga, mis võimaldab teil saidi laadimisaega suurendada kuni 4x kiiremini!

Inmotion Hostingil on tegelikult NGINX-serveriga optimeeritud suure jõudlusega SSD-d, kuid tundub, et need funktsioonid on saadaval ainult nende WordPressi hostimiskavadega.

Git & Lavastus

Neile teist, kes naudivad selliseid elukvaliteedi funktsioone nagu GIT või lavastus, peate olema pettunud, et Inmotion Hosting ei paku kumbagi neist funktsioonidest. See on pisut pettumust valmistav, arvestades, et SiteGround võib pakkuda enam-vähem samas hinnas.

Märge

Inmotion Hosting pakub Git’i & Esialgu pakutakse nende premium WordPress-hostingut, mis algavad 4,99 dollarist kuus. .

Inmotion VS Bluehost kui WordPress hosting

Järgmisena tõmbasime Inmotion Hostingi uhiuue WordPressi hostimisplaani Bluehosti maitsestatud WordPressi hostimiskavaga võrreldes.

Esimene asi, mida kohe nahkhiirte juures tähele panime, oli hind – Inmotion Hostingi WP-1000S-i plaan on ainult 9,99 dollarit 37% allahindlusega, ainult 6,99 dollarit kuus, versus Bluehost WP-i standard hinnaga ilmatu 19,99 dollarit kuus. Funktsioone kõrvuti paigutades leidsime, et tohutu hinnaerinevus pole õigustatud.

Inmotion HostingBluehost
Sissejuhatav hind 6,99 dollarit * / kuu 19,99 eurot / kuu
Pikendamine 9,99 dollarit / kuu 39,99 / kuu
Toetatud veebisaidid1Piiramatu
Kettaruum40GB30GB
Tasuta e-posti kontod piiramatu
SSD StorageYesNo
Tasuta veebisait MigrationYesNo
Tasuta automatiseeritud varundamineYESYES
Max Speed ​​Zone ™ Jah Ei
Tasuta reklaamikrediit 150 dollarit 0 dollarit
Raha tagasi garantii90 päeva30 päeva
LavastuskeskkondJaNE
Automaatsed värskendused rakendusega RollbackYesNo
Tasuta SSLYesJah
Premium Site BuilderYesNo
NGINXYesNo

* 12-kuulise tellimuse hind.

Ainus eelis, mis Bluehostil näib olevat Inmotion Hostingi ees, on see, et need võimaldavad 100 miljonit külastust kuus, võrreldes Inmotion Hostingi 20 000 igakuise külastusega.

Peale selle pole lihtsalt mõtet Bluehostiga võõrustada. Inmotioni WordPress-hostimine pakub meile nii palju olulisi funktsioone poole hinnaga (SSD, lavastus, automaatsed värskendused, lehtede koostaja, saidi migreerimine … nimekiri jätkub) muudavad nad Bluehost’i plaani tõeliselt vananenuks.

Vaadates ainult funktsioone, on selge, et Inmotion Hostingi WP-1000S on loogiline valik, kui soovite mõelda Premium WordPressi hostimisele.

Otsus: kas ma peaksin hostima Inmotion Hostingiga??

Oleme Inmotion Hostingiga väga rahul!

Nende kiirus on viimase aja jooksul paranenud, kui me neid katsetasime ja tabas meid üllatusena. Nende 2 andmekeskust kasutatakse tõhusalt rahvusvahelise publiku katmiseks, laadimisaegu ohverdamata ning nad võtsid kiiruskatseid isegi kiiremini kui meie lemmikmasin SiteGround!

Plussid kaaluvad suuresti miinused (ausalt öeldes me ju valisime – meil oli tegelikult raskusi miinustega proovida!) Ja armastame nende pikka funktsioonide loetelu.

Nende SSD-salvestusruum on tohutu puudus. Visake oma muud hüved (piiramatu arv e-kirju, seisakuid saidile mitte ülekandmine, tasuta rakendused, piiramatu ribalaius jne) ja see pole midagi vaeva – Inmotion Hosting on suurepärane veebimajutaja.

Nende plaanid on hinna ja kvaliteedi suhe usaldusväärse tööaja ja klienditeeninduse abil.

Pole tähtis, kas sihite mõnda konkreetset riiki või rahvusvahelist vaatajaskonda – lihtsalt uurige, kas ida- või lääneserverid on teie sihtrühmale paremad, ja jälgige, kuidas teie andmed kantakse klientide ekraanidele rekordajaga.

10/10 soovitaks!

Põhijooned

 • ✓ Tasuta domeeninimi
 • ✓ Piiramatu kettaruum
 • ✓ Piiramatu andmeedastus
 • ✓ Max Speed ​​Zone ™
 • ✓ Kaasa SSD
 • ✓ SSH-juurdepääs on toetatud
 • ✓ 24 × 7 USA tugi
 • ✓ 90-päevane raha tagasi

Soovitatav

 • • e-kaubandus
 • • WordPress
 • • Foorum
 • • CMS (Joomla, Drupal)
 • • keskmise suurusega veebisait
 • • Ettevõtte veebisait

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me