Turite „Shopify“ parduotuvę? Ar pasirengę pereiti į kitą lygį? Ar pasiruošę parduoti daugiau, naudodamiesi mažiau pastangų? Eime.

Pilno „Shopify“ vadovo 1 dalyje mes papasakojome apie paprastą „Shopify“ parduotuvės įkūrimo procesą nuo nulio (ir tai, kaip prisijungti internetu per 19 minučių)..

Šioje dalyje mes gilinamės į „Shopify“ triukų dėžutę. Pažangios technikos šiame įraše padės padidinti pardavimus, privilioti daugiau klientų ir pagerinti jūsų parduotuvės efektyvumą.

Susipažinkite su mūsų išsamiu „Shopify“ vadovu

  • 1 dalis: Kaip įkurti „Shopify“ parduotuvę vos per 19 minučių
  • 2 dalis: 11 „Shopify“ funkcijų, kurios padidins jūsų pardavimus
  • 3 dalis: „Shopify SEO“: 9 pagrindai, kaip padidinti jūsų parduotuvės „Google“ reitingą
  • 4 dalis: „Kaip pritraukti klientus?“ Pirmieji 7 „Shopify“ parduotuvės reklamavimo žingsniai
  • Ar „Shopify“ jums? Perskaitykite mūsų išsamią „Shopify“ apžvalgą

parduotuvė-komp

Pastaba

Kai kurios šio įrašo funkcijos yra supakuotos į standartinį „Shopify“ planą, tačiau kai kurias reikės atnaujinti.

Contents

1. Apleisto krepšelio atkūrimas

Vidutinis krepšelio atsisakymo procentas internete yra 68,81%. Kitaip tariant, 7 iš 10 klientų deda produktus į savo krepšelį ir išeina neperkant.

Tai didžiulis skaičius pardavimų, kurių galite praleisti. Pažiūrėkite patys, eidami į Užsakymai > „Shopify“ prietaisų skydelyje atsisakyta kasų.

„Shopify“ apleistų krepšelių atkūrimas

Čia pamatysite sąrašą visų klientų, kurie įdėjo daiktus į savo krepšį, bet jų neapžiūrėjo. O kas, jei galėtumėte atsiųsti jiems el. Laišką ir priminti?

Pagal standartinį „Shopify“ planą jūsų vienintelė galimybė yra rankiniu būdu nusiųsti el. Laišką kiekvienam klientui po vieną, kad jiems būtų priminta apie jų krepšelį..

Atsisakyti įsakymų

Naujovindami į „išplėstinį“ planą arba atsisiųsdami „krepšelio atsisakymo“ programą, galite nustatyti suaktyvinamą el. Laišką, kuris automatiškai įtraukia kiekvieną klientą, kuris palieka apleistą krepšelį.

Supraskite viską, ir jūs sugrąžinsite daugelį tų klientų, kad jie galėtų atlikti savo kasą.

2. Automatiškai apskaičiuokite kiekvieno kliento siuntimo kainas

Vienas sudėtingiausių internetinės parduotuvės veiklos aspektų yra pristatymo išlaidų apskaičiavimas. Jei nepakankamai įvertinsite, galite prarasti daug pinigų. Pervertinkite ir galite atbaidyti klientus dėl didelių kainų.

Norėdami to išvengti, naudokitės „vežimu realiuoju laiku“. Tai apskaičiuoja tikslią kiekvieno kliento siuntimo kainą, atsižvelgiant į jo vietą ir produkto dydį / svorį.

Apskaičiuokite siuntimo kainą

Norėdami tai padaryti, turėsite suaktyvinti „Advanced Shopify“ planą ir pasirinkti operatorių (UPS, „FedEx“ ir kt.), Kad apskaičiuotumėte įkainius..

3. Imkitės mokėjimų bet kurioje vietoje naudodamiesi „Shopify POS“

POS (arba „pardavimo vieta“) yra patogu, jei ketinate savo produktus parduoti ir realiame pasaulyje. Galbūt pop-up parduotuvėje, turguje ar plytų ir skiedinio parduotuvėje.

Imkitės mokėjimo naudodami „Shopify POS“

„Shopify POS“ yra programa, leidžianti atlikti mokėjimus realiame pasaulyje naudojant kortelių skaitytuvą (kainuojančią 59 svarus). Visi pardavimai automatiškai susiejami su jūsų internetine „Shopify“ paskyra, taigi jūsų sąskaitos ir atsargos sutampa, nesvarbu, kur parduodate.

4. Sukurkite klientų profilius, kad nustatytumėte geriausius pirkėjus

Paprašę savo klientų susikurti sąskaitą prieš pirkdami iš jūsų, galėsite sekti ir stebėti jų informaciją ir pirkimo istoriją.

Tai gali atrodyti keista, bet ji yra labai naudinga. Turėdami klientų sąskaitas, galite tiksliai pamatyti, kas ką pirko. Dabar nesunku nustatyti geriausius klientus.

klientų sąskaitos

Turėdami šią informaciją galite siųsti tikslinius pardavimo el. Laiškus. Tarkime, kad jūs turite knygyną ir pardavėte 230 populiaraus romano egzempliorių. Po kelių mėnesių jūs pradedate pardavinėti tęsinį ir norite pranešti el. Paštu visiems, nusipirkusiems pirmą knygą.

Stebėdami pirkimų istoriją per klientų paskyras, tiksliai žinote, kas pirko pirmąją knygą, todėl galite joms siųsti el. Laišką tiesiogiai. Norėdami tai suaktyvinti, eikite į „Nustatymai“ > Patikrinimas. Tada nustatykite klientų paskyrų skyrių į „pasirenkama“ arba „būtina“. Dabar pirkėjai paprašys prisijungti arba susikurti paskyrą.

Parduotuvių klientų sąskaitos

5. Naudokite nuolaidų kodus

Ne paslaptis, kad nuolaidos ir išpardavimai padeda padidinti pajamas, tačiau kaip tai padaryti „Shopify“?

Geriausias būdas tai padaryti yra naudojant „Shopify“ programą, pvz., „Tūrinės nuolaidos“. Naudodamiesi tuo galite sugeneruoti nuolaidų kodus, susijusius su dolerio verte, procentine nuolaida ar nemokamu pristatymu.

6. Parduokite dovanų korteles atostogoms

Dovanų kortelės yra ypač populiarios per šventes, o „Shopify“ leidžia jas lengvai sukurti.

Įsigykite dovanų kortelę

Eikite į Produktai > Dovanų kuponai. Čia galite sukurti dovanų kortelę, kaip ir bet kurį kitą produktą.

Pastaba

Turėsite atnaujinti vidurinio lygio „Shopify“ planą, kad suaktyvintumėte dovanų korteles.

7. Integruokite „Shopify“ su „Facebook“

Jei stebite socialinius tinklus, „Facebook“ puslapyje galite atkurti visą savo parduotuvę naudodami „parduotuvės“ skirtuką. Klientai gali pirkti tiesiai iš jūsų, nereikia nukreipti į jūsų svetainę ir taip užtikrinti sklandesnį pardavimo procesą.

„Facebook Shopify“ skirtukas

Naudodama API, „Facebook“ parduotuvė automatiškai sinchronizuoja mokėjimus ir atsargas su jūsų „Shopify“ paskyra, taigi jūs vis tiek tvarkote viską iš vienos vietos.

Pradėkite eidami į „Nustatymai“ > Pardavimo kanalai > Pridėti pardavimo kanalą > Facebook. Tai reikia susieti su keletu žingsnių, kuriuos „Shopify“ apibūdina čia.

8. Tegul „Shopify“ vykdymo paslaugos sunkiai keliamos

Pakuočių ir siuntų pristatymas yra paprasčiausias laiko reikalaujantis parduotuvės valdymas, ypač kai prasideda dideli užsakymai.

Galite gauti „Shopify“ atlikti sunkų kėlimą čia – tiesiogine prasme!

Bendradarbiaudami su esamomis paslaugų teikimo paslaugomis, tokiomis kaip „Amazon“ ar „Rakuten“, jos tvarkys sandėliavimą, paruošimą ir siuntimą jūsų vardu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikyti atsargas viename iš jų vykdymo centrų.

„Rakuten Super Logistics Shopify“ programa

Norėdami tai nustatyti, eikite į „Nustatymai“ > Pristatymas > Laivų pervežimas & Išsipildymas > Pridėkite „Dropshipping“ paslaugą ir pasirinkite pageidaujamą vykdymo paslaugą.

9. Visiškai atsikratykite atsargų naudodami „Shopify“ pristatymą

„Dropshipping“ yra visiškai naujas būdas valdyti internetinę parduotuvę. Geriausia dalis? Norėdami pradėti, nereikia pirkti daug atsargų.

Kai klientas perka produktą iš jūsų parduotuvės, jūs užsakote trečiosios šalies tiekėją, kuris tada pristato produktą jūsų klientui..

Kiek jie žino, tai tiesiai iš jūsų. Tai tiesiog reiškia, kad jums nereikia miegamojo ar sandėlio, kuriame pilna atsargų dėžių.

Norėdami tai nustatyti „Shopify“, pabandykite naudoti vieną iš daugelio „drophipping“ programų, tokių kaip „Ordoro“. Jie padės jums užmegzti partnerį su tiekėju ir valdyti viską iš vienos vietos.

10. Naudokite „Shopify“ ekspertus

„Shopify“ reklamuoja saujelę ekspertų programavimo, projektavimo, rinkodaros ir fotografijos partnerių, kurie padės išnaudoti visas jūsų internetinės parduotuvės galimybes.

Parduotuvių ekspertai

„Shopify“ išvardija savo ekspertus pagal kainą, vietą ir specializaciją, todėl jūs galite pasirinkti sau tinkamą ekspertą.

Jei neturite laiko ar įgūdžių tinkamai susitvarkyti savo parduotuvę, tai naudinga (nors dažnai ir brangi) parinktis.

11. Viską stebėkite naudodamiesi „Shopify“ analitika ir ataskaitomis

„Analytics“ yra būtina norint pamatyti, kaip veikia jūsų internetinė parduotuvė. Kiek lankytojų ateina į jūsų parduotuvę? Iš kur jie ateina? Kiek laiko jie gyvena? O kokia svetainė juos nukreipė?

Eikite į skyrių „ataskaitos“, kad atsisiųstumėte išsamias pardavimo, srauto ir krepšelio analizės diagramas.

Taip pat rekomenduoju integruoti „Google Analytics“ į savo „Shopify“ parduotuvę. Norėdami tai padaryti, įklijuokite „Google Analytics“ kodą į nurodytą „Shopify“ informacijos suvestinės lauką (kurį galite rasti internetinėje parduotuvėje > Nuostatos > Google analizė).

Naudodami šiuos įmontuotus įrankius galite perkrauti savo „Shopify“ parduotuvę, kad sukauptumėte daugiau pardavimų ir daugiau klientų. Tuo pat metu galite sumažinti vargo užkulisius.

Ar turite patirties su šiais „Shopify“ įrankiais? Turite klausimų apie tai, kaip jie dirba? Praneškite man komentaruose ir padarysiu viską, kad atsakyčiau!

3 dalyje pagrindinis dėmesys skiriamas paieškos sistemoms. Kaip tiksliai mes suderiname jūsų „Shopify“ parduotuvę, kad ji užimtų aukštą vietą „Google“ paieškoje? Kitą savaitę jos ieškokite čia, „Bitcatcha“ tinklaraštyje.

Avataras

Apie autorių

Benas yra copywriter ir redaktorius iš Londono. Jo darbai reguliariai rodomi „The Huffington Post“ ir jis dalyvavo keliose sėkmingose ​​„Sony UK“ reklaminių skelbimų kampanijose. Nesivaržykite susisiekti su Benu per „Twitter“.

Patinka tai, ką perskaitėte?

Prisijunkite prie mūsų prenumeratorių, kurie gauna naujinius iš „Bitcatcha“. Mes siunčiame išskirtinius internetinio verslo patarimus ir gudrybes.

Kitas “

Kodėl turėtumėte prijungti „Etsy“ prie „Wix“ svetainės & Kaip tai padaryti per 10 minučių

«Ankstesnis

Turinio atnaujinimas – greičiausias būdas sulaukti daugiau abonentų (Galutinis el. Pašto rinkodaros vadovo 2 dalis)

Ar jūsų svetainė pakankamai greita?

Nepraraskite pardavimo. Čia patikrinkite savo serverio greitį.

Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamą žiniatinklio prieglobą

Susisiekite su mumis

rss-piktograma   facebook piktograma   „Twitter“ piktograma linkedin piktograma

Pradėti čia

  • Jūsų internetinė parduotuvė per 19 minučių: kaip nustatyti „Shopify“ (pilnas „Shopify“ vadovo 1 dalis)
  • 11 „Shopify“ funkcijų, apie kurias nežinojote (tačiau jos padidins jūsų pardavimus): viso „Shopify“ vadovo 2 dalis
  • „Shopify“ SEO: 9 pagrindai, kaip padidinti jūsų parduotuvės „Google“ reitingą (viso „Shopify“ vadovo 3 dalis)
  • „Kaip pritraukti klientus?“ Pirmieji 7 „Shopify“ parduotuvės reklamavimo žingsniai (Pilnas „Shopify“ vadovo 4 dalis)
  • „UX Design“ 1 dalis: Kaip paruošti savo vertės pasiūlymą & Įtikinkite vartotojus imtis veiksmų

Sukurkite „Shopify“ internetinę parduotuvę

Greitos nuorodos

Shopify

Planas / kainodara

Šablonai

Sąrankos vadovas

14 dienų bandymas

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  14 apšvietimo gudrybių jūsų svetainei pagreitinti