Ši tinklaraščių serija apie interneto greitį buvo smagus važiavimas.

Iki šiol sužinojome, kad „Amazon“ prarastų 1,6 milijardo dolerių (!), Jei jų svetainė sulėtėtų.

Mes taip pat tiksliai sužinojome, kas vyksta užkulisiuose ir dėl ko sulėtėja svetainė.

Tai leidžia mums padaryti mūsų natūralią išvadą: kaip tiksliai jūs galite paspartinti reikalus? Mes apimsime viską nuo serverio greičio iki optimizavimo ir kelių papildomų priedų.

Pirmiausia apžvelkime, kas sukelia lėtą greitį:

Kai įkeliate mano svetainę čia, „Bitcatcha“, jūsų naršyklė („Firefox“, „Safari“, „Chrome“ ir tt) pradeda pokalbį su mano interneto serveriu.

Naršyklė: „Ei, interneto serveris! Ar galite man atsiųsti visus bitus ir gabalus, kad galėčiau parodyti Bitcatcha.com? “

Serveris: „Aišku, leisk man juos rasti ir nusiųsti per“..

Tada žiniatinklio serveris sudeda visas svetainės dalis į tunelį ir išsiunčia jas į naršyklę, kad jas įkeltų.

Skamba pakankamai paprastai, tačiau štai kas sulėtins veiksmus:

  • Tingus serveris, kuriam reaguoti į užklausas reikia daug metų.
  • Serveris, kuris vienu metu valdo daugelio kitų svetainių dalis.
  • Daugybė didelių „dalių“, kurias reikia surasti ir nusiųsti tuneliu.
  • Užimtas tunelis.

Čia daug kas gali suklysti. Taigi, kaip mes paspartiname reikalus?

Paspartinkite savo svetainę

Contents

1 dalis: Spartinkite serverį

1. Naujovinkite į geresnį žiniatinklio prieglobą (ty geresnį serverį)

Jūsų žiniatinklio priegloba yra įmonė, teikianti serverį. Tai panašu į interneto žemės sklypo, kuriame kaupsite visas svetainės dalis, nuomą.

Daugelis iš mūsų linkę pirkti pigiausią žemės sklypą, kurį randame. Bet tai nebūtinai yra protingas sprendimas.

Pigūs žiniatinklio prieglobos kompiuteriai išsinuomoja daugybę ir mažų serverių. Atminkite, kad norite, kad jūsų serveris greitai reaguotų į užklausas ir greitai nusiųstų savo svetainę tuneliu į naršyklę.

Pastaba

Peržiūrėkite mūsų greičiausio žiniatinklio prieglobos sąrašą pagal jų serverio reakcijos laiką.

2. Perjunkite iš bendro hostingo į VPS

Pigūs interneto pavaduotojai patalpins jūsų svetainę serveryje kartu su daugybe kitų svetainių. Jis vadinamas pasidalijamuoju priegloba ir reiškia, kad jūs turite kovoti dėl išteklių.

Jei staiga viena svetainė pritraukia srauto, ji sulėtėja, kol jos padidina pralaidumą..

Perjungę į VPS (virtualų privatų serverį) arba (bent jau tokį aukštos klasės bendrą serverį kaip „SiteGround“), jūsų žiniatinklio priegloba aptvers bendro naudojimo serverio kampą kaip tik jums. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl kitų svetainių, vagusių jūsų išteklius.

  5 būtini internetinės svetainės komponentai el. Prekybos svetainėms

3. Perkelkite serverį arčiau savo auditorijos

Kiekvieną kartą, kai kas nors spustelėja jūsų svetainę, jūsų serveris turi fiziškai nusiųsti informaciją visoje planetoje į savo kompiuterio ekraną.

Jei serveris yra kitame pasaulio krašte, tai užtruks ilgai. Jei žinote, kur nukreipiama daugiausia srauto, paprašykite žiniatinklio prieglobos, kad jūsų svetainė būtų įtraukta į serverį, arčiausią jūsų pagrindinę auditoriją.

4. Naudokite turinio pristatymo tinklą

Problema dėl serverio priartėjimo prie tam tikros auditorijos yra ta, kad kažkas praloš. Jei perkelsite serverį į Kaliforniją, lankytojai iš Australijos gaus greitą krovimo laiką. Taip yra jūsų lankytojai Europoje.

Turinio pateikimo tinklas arba CDN pateikia duomenis jūsų serveriams visame pasaulyje. Taigi, kai kas nors spustelėja jūsų svetainę, artimiausias serveris siunčia informaciją.

Tai reiškia, kad lankytojai įsibėgėja ypač greitai, kad ir kur jie būtų. (Jūsų žiniomis, naudoju „Cloudflare“ čia, „Bitcatcha“.)

5. Suaktyvinkite nustatymą „palaikykite gyvą“

Kai jūsų serveris siunčia jūsų svetainės failus tuneliu žemyn, kiekviena dalis keliauja atskirai. Jūsų CSS stiliaus lentelė, logotipas, kiekvienas jūsų vaizdas ir kt.

Akivaizdu, kad efektyviausias būdas tai padaryti yra siųsti juos visus tuo pačiu dideliu tuneliu.

Štai kur įsijungia „palaikyk gyvą“ nustatymą. Kai jis suaktyvinamas, pagrindinis tunelis lieka įjungtas ir viskas patenka į tą patį ryšį. (Tai labai greita).

Bet kai nustatymas yra išjungtas, kiekvienam elementui reikia pagaminti naują tunelį. (Tai labai lėtai).

Daugelis žiniatinklio prieglobos išlaiko šį nustatymą įjungtą (kas yra gerai), tačiau kartais bendrai naudojami prieglobos serveriai nutraukia ryšius be perspėjimo.

2 dalis. Svetainės elementų optimizavimas

Dabar, kai padarėme jūsų serverį kuo greitesnį ir efektyvesnį, kaip mes patys optimizuosime svetainės dalis?

6. Sutrumpinkite kelionės į abi puses laiką (RTT)

Šiuo metu jūsų naršyklė turi paprašyti serverio kiekvieno elemento po vieną. Jūsų logotipas, tada kiekvienas vaizdas, tada CSS stiliaus lentelė.

Laikas, reikalingas jam gauti, yra viena kelionė pirmyn ir atgal.

  Kaip pritraukti klientus reklamuojant savo „Shopify“ parduotuvę

Kuo daugiau kelionių pirmyn ir atgal turėsite, tuo ilgiau reikės įkelti visą svetainę. Tai yra tarsi automobilio supakavimas su dėžėmis ir perkėlimas į naują namą.

Kuo daugiau dėžių turite, tuo daugiau kelionių turėsite. Sprendimas? Sumažinkite savo dėžių kiekį.

Sumažinkite elementų, kuriuos jūsų serveris turi siųsti tuneliu, kiekį. Mažiau vaizdų, mažiau kodo, mažiau papildinių.

7. Įgalinkite glaudinimą savo svetainėje

Deja, tai ne tik dėžių skaičius. Jie tokie sunkūs. Jei visi jūsų elementai yra dideli ir sunkūs, tai jūsų tunelyje užims daug vietos. Jie taip pat judės lėčiau. Tai panašu į sunkvežimių statybą. Kiekviena pilna sunkių dėžučių.

Laimei, galite suspausti savo svetainę ir viską joje. Naudojant tokį įrankį kaip „Gzip“. (Tai atpažįsta 90 proc. Naršyklių. – Tai beveik visi, išskyrus keletą naršyklių, vis dar naudojančių „Internet Explorer 4“.)

Sunkiausios jūsų svetainės dalys yra vaizdai, HTML, CSS ir „Javascript“. Suspaudę juos, galite sumažinti vidutinį savo svetainės „svorį“, kol ji persiunčiama.

Linksmas faktas

Vidutinis svetainės svoris yra 2 MB, tačiau ji kasmet auga.

8. Optimizuokite savo atvaizdus

Vaizdai paprastai yra pati lengviausia bet kurios svetainės dalis. Jie yra didžiausias, riebiausias ir lėčiausias pakrovimo elementas.

Pradėkite apkarpydami juos iki reikiamo dydžio. Nesiųskite didžiulių vaizdų ir nesumažinkite jų HTML. Tiesiog įkelkite juos tinkamo dydžio.

Prieš įkeldami, taip pat suspauskite savo vaizdus. Jei naudojate „WordPress“, tokie papildiniai, kaip „WP Smush“, gali sumažinti vaizdo dydį 80 proc.!

9. … Arba pasidaryk šprotų

„Sprite“ yra vienas vaizdas, kuriame yra daug mažų vaizdų. Tai puikiai tinka dalijantis mygtukais ar kitais vaizdo elementais.

Dabar jūsų svetainėje reikia pateikti vieną, o ne dešimt atskirų užklausų. Tada galite naudoti CSS, norėdami pasirinkti, kuriose vaizdo vietose bus rodomos vietos.

10. Apipjaustykite savo kodą

HTML yra tankus ir sunkus. Tai taip pat neįtikėtinai kartojasi. CSS yra šiek tiek supaprastinta, tačiau daug jos nereikalinga.

Atėjo laikas pereiti savo kodą dailia dantų šukute ir atsikratyti visų nereikalingų gabalėlių.

Jei naudojate „WordPress“, „Tumblr“ ir kt. Šabloną, tikriausiai yra daugybė kodo, kurio nenaudojate. Šie šablonai yra sukurti tam, kad suteiktų daug funkcijų parinkčių. Bet daugumai iš mūsų to nereikia.

  Kaip sukurti savo pirmąjį nukreipimo puslapį (+14 patarimų, kaip jį optimizuoti)

Būkite negailestingi!

11. Pašalinkite nenaudingus papildinius („WordPress“)

Per daugelį metų eksperimentavome su daugybe papildinių. Tačiau dažnai pamirštame juos pašalinti.

Kiekvienas papildinys yra kita serverio užklausa. Tai dar vienas sunkus paketas, užkertantis kelią greitųjų tuneliui.

Jei nenaudojate, išjunkite.

12. Sumažinkite peradresavimus

Kiekvienam peradresavimui jūsų paketai du kartus kyla aukštyn ir žemyn. Nenaudokite peradresavimų savo svetainėje, nebent to būtinai turite padaryti.

3 dalis: Papildomos premijos

13. Sumažinkite DNS paieškas

Yra viena proceso dalis, apie kurią dar nekalbėjome. Tai atsitinka pačioje pradžioje.

Prieš pradėdamas jūsų naršyklės pokalbį su serveriu, jis turi surasti serverio vietą (suradus jo IP adresą). Tai panašu į serverio numerio paiešką telefonų knygoje. Tam reikia šiek tiek laiko. (Paprastai 20–120 milisekundžių).

Tai užtrunka dar ilgiau, jei su jūsų svetaine yra susieti keli domenų vardai. Įprasti pavyzdžiai: tinklaraštis.yourwebsite.com arba papildomi vaizdų, stiliaus lentelių ir „Flash“ objektų domenai.

Jei naršyklė turi tai padaryti penkis kartus, galite prarasti pusę sekundės. Laikykite jį kuo mažiau domenų.

14. Naršyklės talpyklos kaupimas

Įsivaizduokite, kaip greitai viskas vyktų, jei jūsų naršyklė galėtų saugoti visų svetainės failų kopijas. Tokiu būdu nereikėtų kiekvieną kartą kreiptis į serverį. Tai galėtų juos tiesiog įkelti iš atminties.

Būtent tai yra talpyklos kaupimas. Tai reiškia, kad jūsų naršyklė „atsimena“ svetainę. Kai antrą kartą įkeliate, tai yra labai greita.

Phew! Tai buvo ilgesnis postas nei įprasta, bet aš manau, kad buvo verta.

Dabar jūs žinote viską, ką reikia žinoti apie tai, kad jūsų svetainė greitai žaibiška. Šie triukai gali nuslėpti sekundes nuo jūsų apkrovos greičio.

Tai reiškia laimingus lankytojus. Ir tai reiškia daugiau pardavimų.

„WordPress“ greičio gidas

Jei jūsų svetainė kuriama naudojant „WordPress“, mes sukūrėme išsamų „WordPress“ pagreitinimo vadovą. Mes naudojame tikslius veiksmus, kad „Bitcatcha.com“ būtų įkeltas per 3 sekundes.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me