Ar žinojai, kad 55% viso elektroninės prekybos srauto dabar vyksta mobiliajame įrenginyje?

Teisingai, daugiau nei pusė žmonių, kurie ieško apsipirkimo svetainių, naudojasi savo telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Vis dėlto čia yra problema: 46% iš 50 geriausių mažmenininkų vis dar neturi reaguojančios svetainės mobiliesiems. Taigi, nors pusė viso prekybos srauto vyksta mobiliuoju telefonu, pusė mažmenininkų tam nėra pasirengę. Tai reiškia, kad pusė pirkėjų suspaudžia ir priartina savo telefoną, kad tinkamai matytų svetainę.

Taigi, mes sutarėme, kad atsakinga, patraukli svetainė mobiliesiems yra būtina. Bet tai tik pradžia. Kaip ir stalinių kompiuterių svetainę, galite patikslinti ir optimizuoti savo svetainę mobiliesiems, kad ji dar labiau padidintų pardavimus. Štai taip:

1. Paprastumas

Darbas su tokiu mažu ekranu visada bus sudėtingas. Štai kodėl paprastumas yra jūsų svarbiausias tikslas. El. Prekybos svetainėms tai ypač sunku, nes ten tiek daug turinio, kurį reikia išspausti. Kaip jūs reklamuojate visus savo produktus, neuždengdami mažo ekrano vietos?

„Paprastumas“

Pažiūrėkite, kaip ETQ savo mobiliojoje svetainėje rodo batų asortimentą. Tai nuostabu dėl savo paprastumo. Didžiąją dalį ekrano vietos jie paliko visiškai laisvą, kad savo gaminiams suteiktų svarbiausią vietą. Net spalvų paletė buvo pasirinkta, kad atitiktų jos produktų asortimentą. Tai suteikia svetainei paprastą, darnų pojūtį. Nors ekranas yra mažas, jis jaučiasi erdvus.

2. Pagalvok apie nykštį!

Pabandykite laikyti savo išmanųjį telefoną dabar. Judinkite nykštį aplink ekraną ir pajuskite, kur jis yra patogiausias ir natūraliausias. Kiekvieno žmogaus nykščio dydis yra skirtingas, tačiau paprastai šis paveikslėlis tinka daugumai žmonių:

nykščio sekimas

Turėdami tai omenyje, nenorite viršutiniuose skyriuose dėti jokių mygtukų ar esminių komponentų. Palikite tai tik antraštėms. Padėkite visą slenkamą turinį ir mygtukus viduryje, kad jį būtų lengva ir patogu pasiekti. (Nepamirškite galvoti apie kairiarankius! Apverskite aukščiau esančius vaizdus, ​​kad pamatytumėte, kaip viskas veikia kairiesiems).

3.… Ypač dideli nykščiai

Be nykščio „pasiekiamumo“, turėtumėte atsižvelgti ir į „didįjį nykštį“. Visi mes naudojome svetainę mobiliesiems, kurioje turite spustelėti mažiausią nuorodą. Tai sunku ir nelinksma, tiesa? Bendra taisyklė yra pasirinkti didesnius elementus, nei jūs manote esant reikalinga.

„Didelis

„Hobbycraft“ svetainė mobiliesiems yra geras pavyzdys. Visų pirma, dėl jų didelių paveikslėlių nuorodų labai lengva pasidaryti didelius nykščius. Tačiau pažiūrėkite į jų piktogramas viršuje („parduotuvės, sąskaita, krepšelis“). Jie yra daug didesni, nei jūs paprastai tikėjotės. „Hobbycraft“ galvoja apie didįjį nykštį ir taip turėtų elgtis jūs.

4. „Hamburger“ naršymo meniu

Viena populiariausių dizaino tendencijų per pastaruosius dvylika mėnesių yra „mėsainio“ meniu. Aukščiau pateiktą pavyzdį galite pamatyti „Hobbycraft“ svetainėje. Trys eilutės atrodo kaip mėsainis – spustelėkite ją, ir visas naršymo meniu išsiplės.

Tradicinei antraštės naršymui nėra vietos, ji tiesiog užgriozdins ekraną. Vietoj to rinkitės besiplečiančią navigaciją. Čia reikia rasti puikų balansą. Jis turėtų būti tvarkingas ir niekuo dėtas. Bet tuo pat metu jis turėtų būti akivaizdus ir lengvai paliečiamas.

Jei turite daug produktų ir kategorijų, naudokite išplėstinį meniu, kad būtų lengviau. Nebijokite išnaudoti visos ekrano vietos. Pažiūrėkite, kaip „Argos“ pateikia išplėstinį meniu žemiau.

IMG_3663

5. Pasirinkite didelį šriftą

Mažas mobilusis ekranas verčia ilgai ir sunkiai galvoti apie mūsų naudojamą šriftą. Čia nėra vietos mažiems, painiems šriftams. Verčiau mąstykite paprastai, drąsiai ir daug. Paprastai „sans-serif“ šriftas yra švaresnis ir paprastesnis (t. Y. „Ariel“ yra geresnis nei „Times New Roman“).

71950dee059b803c4a7caa30dce8f5bf

Atminkite, kad šis sprendimas taip pat privers atidžiau pasirinkti kopiją ir formuluotę. Pasinaudokite šia galimybe, norėdami supaprastinti ir optimizuoti savo kopiją. Pabandykite perduoti savo žinią kuo aiškiau ir paprasčiau. Padarykite tai trumpai. Padarykite tai šmaikščiu. Tai ne tik pagerins jūsų mobiliojo telefono dizainą, bet ir pagerins jūsų verslą.

6. Naudokite „intelektualią paiešką“

Žmonės nekenčia naudodamiesi mažomis paieškos formomis mobiliajame įrenginyje. Tai verčia mus priartėti, spustelėti paieškos laukelį ir įvesti klaviatūra su klaviatūra. Klaidos yra lengvos ir gali sukelti nusivylimą.

Norėdami pagerinti vartotojo patirtį, naudokite langelį „intelektuali paieška“. Spustelėjus langelį, dizainas turėtų būti automatiškai sufokusuotas, kad paieškos laukelis užpildytų ekraną. Tada įsitikinkite, kad joje yra nuspėjamoji paieška, todėl vartotojui tereikia įvesti tik pirmąsias kelias raides.

Tai galite pamatyti veikdami „Europcar“ svetainėje. Klientas pradeda rašyti „Norw“, o svetainė automatiškai siūlo įvairias „Norwich“ šakas. Paprasta.

IMG_4331

7. Supaprastinkite registracijos ir pirkimo formas

Mes daug kalbame apie tai, kad registracija ir pirkimo formos būtų kuo paprastesnės ir greitesnės. Tai yra svarbiausia jūsų UX projektavimo strategijos dalis. Tai taip pat yra vieta, kurioje el. Prekybos svetainės praranda iki 60% konversijų dėl pernelyg sudėtingų dalykų. Jei jie pradėjo procesą, klientas jau įsitikinęs. Vienintelis būdas prarasti pardavimą ar registraciją yra tai, kad viskas pasidaro sudėtinga.

Vėlgi, pabandykite apriboti reikalingą teksto kiekį. Naudokite nuspėjamojo tipo langelius ir įgalinkite automatinio užpildymo parinktis. Naudokite slinkties įrankius, kad vartotojai galėtų pasirinkti, pavyzdžiui, gimimo datą. Mes žinome, kad pirkimo formoms dažnai reikia teisingos informacijos. Tačiau yra būdas supaprastinti šį procesą.

Pažiūrėkite, kaip „Firebox“ naudoja skaičių sistemą, norėdama parodyti vartotojams, kokie proceso etapai liko. Svarbiausias UX projektavimo triukas yra pranešti vartotojams, kur jie yra. Kaip klientai, mes mėgstame žinoti, ko galime tikėtis, ir „Firebox“ tai daro profesionaliai.

img_1292-blog-half

8. Daugiausiai trijų sluoksnių

„Pasiklysti“ svetainėje mobiliesiems yra daug lengviau. Geriausia, jei norite įsitikinti, kad svetainė mobiliesiems yra tik trijų sluoksnių. Šis pavyzdys, kaip tai gali veikti mados el. Prekybos svetainėje:

  1. Pagrindinis puslapis: Klientas pasirenka kategoriją: mergaitės
  2. Klientas pasirenka „pogrupį: batai“
  3. Klientas spustelėja produkto puslapį.

Tai yra trys paprasti atradimų lygmenys. Vienintelis kitas pasirinkimas turėtų būti pirkimo puslapis arba registracija. Stenkitės išvengti subkategorijų triušio skylės ir papildomų galimybių. Kaip visada, laikykitės paprastumo ir leiskite vartotojams bet kada žinoti, kur jie yra.

9. Palengvinkite grįžimą į pagrindinį puslapį

Kai jūsų klientas yra trijų sluoksnių gylyje, visada suteikite jam drąsų ir paprastą būdą grįžti į pagrindinį puslapį. Atminkite, kad pasijusti pasiklydus svetainėje mobiliesiems yra lengva, todėl suteikite vartotojams paprastą būdą „atstatyti“ ir grįžti į pradžią.

Pažvelkite į „Lush“ produkto puslapį. Jei jūsų klientas kažkaip apsilankė čia, jis gali norėti pradėti iš naujo. Didelis „LUSH“ logotipas viršuje yra lengvas ir akivaizdus grįžimo namo identifikatorius. Nesvarbu, kur esate svetainėje, visada turite tą inkarą, kuris grąžins jus į pradžią.

img_1304-blog-half

10. Jokio priartinimo!

Ilgą laiką svetainės mobiliesiems buvo tiesiog jų darbalaukio dizaino kopija. Tai reiškė, kad jūs turite priartinti, pritvirtindami ekraną. Tai pavojingai pasenusi dizaino tendencija, kurios reikėtų vengti. Idealiu atveju viskas turėtų būti proporcinga ekranui. Visi šriftai turėtų būti skaitomi nepriartinant. Visas nuorodas turėtų būti galima spustelėti nespaudžiant.

„Apple-Pinch-to-zoom“

Yra tik viena išimtis, kai naudinga sugnybti: gaminio nuotraukos. Klientams vis dar labai naudinga prispausti ir priartinti gaminio paveikslėlius. Jie nori, kad prieš pirkdami galėtumėte pamatyti kiekvieną smulkmeną.

11. Spręskite „saugumo“ problemą

Nepaisant milžiniško srauto į mobiliosios el. Prekybos svetaines, vis dar kyla bendras susirūpinimas, kad ką nors pirkti iš mobiliųjų svetainių nėra taip saugu kaip staliniams kompiuteriams. Žinoma, nėra jokio skirtumo tarp mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių saugos. Tačiau 2013 m. Tyrimas rodo, kad beveik pusė visų internetinių pirkėjų jaučiasi ne taip saugiai, kai ką nors perka išmaniajame telefone. Ši baimė greičiausiai sunaikins jūsų konversijas.

Tai paprastas pasitikėjimo klausimas. Jūsų darbas yra priversti klientus jaustis saugesniais jūsų svetainėje. Idealiu atveju jūsų el. Prekybos svetainė jau turėtų turėti SSL saugumo sertifikatą. Jei to nėra, įsigykite. Būtent tai suteikia jums nedidelę geltoną spyną įrankių juostoje. Savo mobiliojoje svetainėje būtinai kuo aiškiau parodykite SSL raktą.

vaizdas18

Kita galimybė yra įsitikinti, kad jūsų klientai gali išsaugoti produktą vėlesniam laikui arba išsiųsti jį sau. Kai kuriais atvejais jie jaustųsi saugiai, nusipirkę vėliau, darbalaukyje.

12. Turinio sudėjimas

Daugeliui žmonių svetainės mobiliesiems sukūrimas reiškia tiesiog „reaguojančios“ temos pasirinkimą „WordPress“ ar „Shopify“ ar bet kurioje jūsų naudojamoje platformoje. Nors tai gera pradžia, norėsite atidžiai stebėti, kaip tema automatiškai keičia jūsų turinį. Nežinote, ką turiu galvoje? Pažvelkite į šią schemą žemiau:

15_contentStacking

Taip reaguojanti tema gali automatiškai sukrauti planšetinio kompiuterio (kairysis vaizdas) arba išmaniojo telefono (dešinysis vaizdas) turinį. Atidžiai apsvarstykite, koks yra svarbiausias jūsų turinys, ir įsitikinkite, kad jie sudėti teisingai. Pavyzdžiui, dešinėje pusėje produktai (5 langelis – vonių tipai) yra priversti žemyn ekrano. Jie gali būti net nustumti žemiau „raukšlės“.

Išbandykite savo išdėstymą ir turinio klojimą, kad įsitikintumėte, jog svarbiausias jūsų turinys yra tinkamoje vietoje.

13. Pamirškite bet kokį „Flash“ turinį

„Flash“ yra palyginti pasenęs formatas bet kuriame įrenginyje. (Tiesą sakant, dizaineriai kovoja, kad tai kartą ir visiems laikams užmuštų! Jis praranda išteklius, yra lėtas ir yra įsilaužėlių žaidimų aikštelė). Nors tai yra blogos naujienos stalinių kompiuterių svetainėje, o dar blogiau – išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Daugelis mobiliųjų įrenginių iš viso neatkuria „Flash“ laikmenų. Taigi, jei ja pasitikite norėdami parodyti vaizdo įrašą ar gaminį, atsikratykite jo – klientai to nemato mobiliajame telefone. „Apple“ tai užblokavo prieš metus, o „Android“ netrukus po to sekė pavyzdžiu.

Alternatyva yra įsitikinti, ar jūsų svetainė suderinama su HTML5 (daugiau sužinoti čia), ir naudoti „YouTube“ bet kokiems vaizdo įrašams talpinti.

14. Apimkite apribojimus!

Daugelis žmonių, su kuriais kalbėjau, išreiškė nusivylimą dėl mobiliosios svetainės apribojimų. Paprastas faktas yra toks: nieko negalima padaryti! Verčiau priimkite šiuos apribojimus.

Tai verčia priimti svarbius sprendimus, kurie padės visam jūsų verslui. Kaip galiu supaprastinti savo svetainę? Kaip aš galiu suprasti savo mintis keliais žodžiais? Kaip galiu būti tikslesnis ir patrauklesnis mažesnėje erdvėje? Kuriems iš mano produktų turėčiau suteikti pirmenybę?

Tvirtai tikiu, kad atsakydami į šiuos klausimus jūsų verslas tampa stipresnis. Kiekvieną kartą, kai jūs galite distiliuoti savo pasiūlymą, jūs jį padarote galingesnį. Ir tai yra būtina norint sukurti gerą svetainę mobiliesiems.

15. Priimkite dizaino sprendimus naudodami „Google Analytics“

Projektavimo mobiliesiems problema yra ta, kad yra tiek daug prietaisų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Ar optimizuojate „iPad“ ar „Android“ planšetinių kompiuterių išdėstymą ir dizainą? Ar optimizuojate „iPhone 5“ ar „iPhone 6“? Arba „Samsung Galaxy“?

Reaguojantis dizainas reiškia, kad jis formuosis skirtingai. „Google Analytics“ gali jums padėti. Naujausia „Analytics“ versija leidžia pamatyti, kurie mobilieji įrenginiai dažniausiai pasiekia jūsų svetainę:

mobilieji įrenginiai-analizė-stebėjimas

Šiuo atveju „iPhone“ yra pagrindinis prietaisas. Taigi prasminga atlikti visus bandymus naudojant „iPhone“. Kai optimizuojate savo svetainę mobiliesiems, pirmenybę teikite svarbiausiam įrenginiui.

Nors internetinių pirkinių rinkoje dabar dominuoja mobilieji įrenginiai, svetainės mobiliesiems dar labai atsilieka. Pusė didžiausių mažmenininkų juos traktuoja kaip paskesnį požiūrį.

Atlikdami šiuos pakeitimus ir pakeitimus, galite žengti vieną žingsnį į priekį nuo konkurencijos pasinaudodami šiuo didžiuliu srautu.

Norėčiau išgirsti, ką padarei optimizuodamas savo svetainę mobiliesiems. Kokie patarimai jums padėjo?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me