Stiprus buvimas internete padės bet kokiam verslui. Tačiau elektroninės komercijos verslui būtina gerai apgalvota svetainė.

Jūsų el. Prekybos svetainė yra tarsi parduotuvė. Jūsų parduotuvė gali būti kupina visų rūšių paslėptų ir vertingų lobių, tačiau jei ji bus subjaurota, užgriozdinta ir nešvari, tik nedaugelis drąsiai drįs rizikuoti.

Nors kai kurie gali klestėti medžioklėje ir mėgsta leisti valandas švaistydami sendaikčių turgus, kad pasiektų tobulą smulkmeną, daugumai žmonių nėra laiko – ypač jei jie perka internetu.

Dauguma tiesiog pereis į švarią, organizuotą, lengvai naršomą vietą šalia durų. Tas pats pasakytina ir apie virtualų pasaulį.

Svarbiausia, kad žmonės be vargo rastų tai, ko ieško jūsų svetainėje, ir įsitikina, kad su jumis lengva susitarti. Neversk niekam per daug dirbti – jie tik atsipūs ir greitai judės toliau. Galų gale, greičiausiai, tik viena paspaudimu bus parduotuvė.

# 1 Atkurkite savo pagrindinį puslapį

Pirmieji įspūdžiai skaičiuojami – ir niekur tai nėra akivaizdžiau nei internete. Jei nesate nusistovėjęs prekės ženklas, tikimybė, kad jūsų potencialus klientas pirmą kartą jus supažindins, bus jūsų pagrindiniame puslapyje..

Jei turite fizinę parduotuvę, praleidžiate daug laiko, kad fasadas atrodytų gražiai, o jūsų langai yra tinkamai suprojektuoti taip, kad priviliotų einančius žmones įeiti ir pasižvalgyti. Tai turėtų būti taikoma ir jūsų pagrindiniam puslapiui.

Pagrindinis puslapis yra tas, kuriame norite paskatinti savo lankytojus giliau pažvelgti – ar tai reiškia, kad reikia ištirti jūsų produktus, spustelėti jūsų puslapį ar sužinoti, kas verčia jus pažymėti jūsų tinklaraštį.

Visų pirma, jūsų pagrindinis puslapis turėtų aiškiai parodyti, apie ką esate. Turėtumėte turėti aiškų prekės ženklą ir sudaryti galimybę savo potencialiems klientams lengvai išsiaiškinti, ką parduodate.

Jūs taip pat turite turėti aiškų naršymą. Tai yra jūsų kliento atspirties taškas, todėl norite jiems padėti lengvai rasti tai, ko jie ieško. Paieškos laukelis turėtų būti priekyje ir centre, todėl jis yra akivaizdus.

Pagrindinio puslapio dizainas gali nuveikti dar labiau, kad galėtumėte toliau pritraukti žmones į savo svetainę arba išjungti juos. Galite pritraukti šiek tiek įdomių fotografijų ir kitų vaizdų, tačiau išlaikykite tai paprastą ir švarų.

Taip pat norite, kad klientams būtų lengva mesti daiktus į savo virtualų pirkinių krepšelį net iš jūsų pagrindinio puslapio. Taigi, pateikite geriausius savo gaminius – kaip ir vitrinose. Turėkite nuorodas į savo populiarius produktus ir atskirą pardavimo skyrių. Jūs žinote, kad visi mėgsta susitarimą.

Nebijokite tapti asmeniški. Galite suasmeninti klientų patirtį naudodamiesi tokiais dalykais kaip vietovė, peržiūrėti puslapiai, ankstesni pirkiniai, naudojamas įrenginys, raktiniai žodžiai ir t. T., Taigi jūsų klientas mano, kad jūsų svetainė pritaikyta jų poreikiams..

„Amazon“ yra tinkamų rekomendacijų teikimo meistras. Jei kada nors nusipirkote ką nors iš „Amazon“, jūsų namų puslapyje, be abejo, sulaukėte daugybės pasiūlymų, nesvarbu, ar tai vaizdingos nuotraukos, susijusios su „susijusiais su jūsų peržiūrėtais elementais“, „daiktais“, kuriuos įkvėpė jūsų naršymo istorija, “Arba„ daugiau elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti “.

amazon-homepage-pavyzdys

Čia yra keletas papildomų priedų, kuriuos reikia įtraukti į jūsų pagrindinį puslapį:

Nuoroda į DUK, taigi naujas klientas gali lengvai išsiaiškinti jūsų grąžinimo politiką, tai, kokius mokėjimus priimate, garantijas ir kiek laiko jiems teks laukti užsakymo išsiųsti.
• Turėk socialinio pasidalijimo mygtukai pasinaudoti nemokama reklama žodžiu.
• Ekranas nemokamas pristatymas, arba jūsų fiksuoto dydžio įmoka, jei būtent tai ir siūlote.
• Apsvarstykite galimybę naudoti Gyvas pokalbis programinė įranga.
• Parodykite savo telefono numerį ir fizinę vietą jei turite, kad padidintumėte savo patikimumą ir patikimumą.

# 2 „Pasitikėk savimi apie mus“ puslapis

Jei tau patinka „Target“ ar „Nordstrom“, žmonės tikriausiai apie tave yra girdėję. Jie galbūt netgi lankėsi jūsų fizinėse parduotuvėse. O kas, jei esate išimtinai elektroninės komercijos verslas be fizinės parduotuvės? Nauji klientai gali nieko nežinoti apie jus ir gali būti atsargūs pirkdami iš jūsų.

Įveskite apie puslapį. „Apie“ puslapį galite sukurti pasitikėdami potencialiais klientais ir išsklaidyti jų baimes. Norite, kad jūsų klientas pasidalintų savo pinigais, taigi turite pranešti jiems, kad esate teisėtas. Jie turi tikėti, kad jų tvarka atvyks.

Pradedantiesiems, padarykite savo „apie“ puslapį lengvai randamą. Turėkite nuorodą iš savo pagrindinio puslapio. Nebūk per daug mielas dėl to, ką vadini. Naudokite ką nors apie „About Us“ arba susipažinkite su komanda, kad tai būtų aišku.

Puslapis apie yra ta vieta, kur galite papasakoti savo istoriją, tačiau nepamirškite išlaikyti jos apie klientą. Naudokitės savo balsu ir būkite suderinti su likusia jūsų svetainės dalimi. Paaiškinkite, ką darote ir kodėl.

Eik į priekį ir užplūsk kokią nors asmenybę. Pristatykite, kas yra komandoje. Padarykite tai smagiai, pridėdami įdomių smulkmenų, pavyzdžiui, rinkodaros direktorius laisvalaikiu yra aistringas bangų banglentininkas arba sandėlio vadovas augina prizines rožes. Palaikykite tai realiai ir praneškite jiems, kad esate žmogus. Tai padeda įtraukti tikras nuotraukas (ne bendrąsias nuotraukas) ar net vaizdo įrašą, kad būtų įdomu.

Žinoma, jūsų puslapis apie jus iš tikrųjų ne viskas. Tai puiki vieta pranešti savo klientams, ką galite jiems padaryti. Susitelkite į tai, kaip galite išspręsti jų problemas.

Atminkite, kad žmonėms būtų lengva su jumis susisiekti. Kontaktinė informacija turėtų būti keliose jūsų svetainės vietose, įskaitant jūsų puslapį.

Nepamirškite, kaip ir visas jūsų turinys, dažnai atnaujinti savo puslapį. Laikykitės esamos ir gyvos. Praneškite savo klientams apie tą naują klientą ar naujausią jūsų dizaino triumfą. Galite įtraukti pasirinktus klientų atsiliepimus ir nuorodas į apdovanojimus. Tačiau nevažiuokite už borto.

# 3 palengvinkite pirkinių krepšelių įdėjimą

Įsivaizduokite, kad klientas atvyksta į maisto prekių parduotuvę ir, ieškodamas prekių, turi ieškoti prekių krepšelio. Yra priežasčių, kad parduotuvės savo vežimėlius deda priekyje ir centre tiesiai prie įėjimo. Tas pats turėtų būti taikoma jūsų el. Prekybos svetainei.

pirkinių krepšelis-bitcatcha

Viskas turėtų būti intuityvu jūsų klientams. Padarykite akivaizdžius jūsų įtraukimo į krepšelį / patikros mygtukus. Taip pat naudinga tiesiai į krepšelį įtraukti pasirinktų produktų vaizdus.

Nenuostabu, kad „Apple“ pasiekia visus svarbiausius dalykus naudodama savo virtualų pirkinių krepšelį. Kaip matote žemiau esančiame ekrano paveikslėlyje, krepšelis yra paprastas, tačiau aiškiai perteikia visą svarbią informaciją.

Yra daiktų nuotraukos. Kaina yra iš anksto, įskaitant apskaičiuotą pardavimo mokestį ir pristatymą. Yra net eilutė, informuojanti, kada galite tikėtis savo paketo (nemokamas dviejų dienų pristatymas užsakymams, pateiktiems iki 17 val.). Ryškiai žalios spalvos Checkout mygtukas tik prašo būti paspaustas.

„Bitcatcha-apple“ krepšelis

Žinoma, prieinamų pirkinių vežimėlių teikimas yra tik pradžia. Net jei jūsų klientas į savo krepšį įdėjo keletą elementų, dar neatėjo laikas jaudintis. „BI Intelligence“ apskaičiavo, kad praėjusiais metais prekybos krepšeliuose nebuvo prašoma keturių trilijonų dolerių vertės prekių.

Pirkėjai nemėgsta staigmenų ir neįvertina kliūčių. „eMarketer“ nustatė, kad 28% pirkėjų nebaigė pirkimo dėl pristatymo išlaidų. Dar 23% žmonių atsisakė savo prekių, nes nenorėjo sukurti naujos vartotojo paskyros, kad užbaigtų pirkimą.

Padarykite tai kuo paprasčiau savo klientams. Neverskite jų kažko prisiregistruoti. Leiskite jiems apsilankyti kaip svečiams ir duokite jiems galimybę pabaigoje sukurti sąskaitą.

Taip pat suteikite jiems daugybę mokėjimo galimybių. Be to, kad priimsite kreditines korteles, leiskite jiems naudotis „PayPal“ ar „GoogleWallet“, kad jie galėtų tiesiog įkišti slaptažodį, užuot ieškoję savo piniginės..

Bet nenusiminkite, jei klientai tuoj pat neišsiregistruoja. Ne kiekvienas, įdėjęs daiktus į savo pirkinių krepšelį, planuoja jas nedelsdamas pirkti. Kai kuriems pirkinių krepšelis yra beveik kaip norų sąrašas. Žinoma, tai gali būti daiktai, kuriuos jie nori įsigyti, tačiau jie nėra pasirengę traukti gaiduką.

„Patvarus“ pirkinių krepšelis leidžia žmonėms sudėti daiktus į savo pirkinių krepšelį ir sugrįžti po kelių dienų, o tos prekės vis dar jaudina. Jie neprivalo dar kartą ieškoti elementų, todėl jiems viskas tampa lengviau.

Tai, kad ką nors įdėsite į krepšelį, gali būti pergalė. Šiuo žingsniu jūs užfiksavote bet kokią informaciją. Dabar jūs žinote, kokie dalykai juos domina. Galite palikti šiuos pirkėjus el. Laiškais, kai jie išeis iš jūsų svetainės..

Ir jei jų prekės vis dar sėdės tame patvariame pirkinių krepšelyje, kai jie grįš, jūs jiems tai padarėte daug lengviau..

# 4 Padėkite daugiau lankytojų naudodami savo tinklaraštį

Galbūt turite nuostabių gaminių, kuriuos mielai renkasi daugybė žmonių, tačiau jei niekas neapsilanko jūsų svetainėje, jie nesiruošia išsikraustyti iš jūsų lentynų. Visoms el. Prekybos įmonėms reikalingas srautas į jų svetainę, kad būtų galima parduoti.

Tačiau kaip į savo svetainę pritraukti naujų lankytojų? Na, vienas efektyvus būdas yra tinklaraštis.

Galbūt jūs galvojate. Aš nekenčiu rašyti. Tačiau internetiniai dienoraščiai yra vienas iš geriausių būdų sukurti savo auditoriją, padidinti įsitraukimą ir generuoti srautą į jūsų svetainę.

tinklaraščio turinys-

Tinklaraščiai yra SEO tikslais nenauda. Nuosekliai skelbdamas naujus tinklaraščio įrašus jis rodo, kad jūsų svetainė yra atnaujinama. Ir paieškos sistemos atsižvelgs į tai. Jūs netgi galite sukurti savo turinį pagal tam tikrus raktinius žodžius, pritraukdami daugiau lankytojų. Turėdami daugiau savo svetainės puslapių, padidinsite SEO.

Dienoraštis yra būdas sukurti patrauklų turinį, palyginti su produkto puslapiu, todėl bus didesnė tikimybė, kad žmonės juo dalinsis socialinėje žiniasklaidoje.

Tinklaraščių kūrimas yra būdas išsiskirti kaip autoritetui savo srityje, o ne ten, kur prekiaujate sunkiai. Gerai įsiterpti į jūsų įmonės turinį, bet tai nėra viskas, kas pasakyta apie jus. Dienoraštis yra tas, kuriame galite pasiūlyti klientų problemų sprendimus ir atsakyti į svarbiausius jų klausimus.

Jei prarasite, kurias temas norėtumėte įtraukti į savo dienoraštį, pateikiame keletą idėjų, kaip pradėti iš pradžių:

Mokymo instrukcijos. Leiskite savo potencialiems klientams žinoti, kaip jie gali naudoti jūsų produktus, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis.
Rašyti apie įvykius kad jus sudomintų tikslinė auditorija.
• Praneškite savo auditorijai apie artėjantis išpardavimas kad jie galėtų sandėliuoti jūsų prekes.
Kalbėkite apie pramonės pokyčius todėl galite nusistatyti save kaip šaltinį.
• Apibūdinkite, kaip gaminami jūsų produktai. A Užkuliusiuose kelionė gali būti įdomi.

Kad ir ką rašytumėte, raskite įdomų požiūrį ir nesikoncentruokite tik į savo įmonę. Jei pateiksite ką nors vertingo, žmonės netrukus plūs į jūsų svetainę norėdami gauti daugiau informacijos ir, tikiuosi, įsigyti.

# 5 Norėdami padidinti patikimumą, naudokite klientų apžvalgas

Dėl savo bravado ir tariamo drąsos dauguma iš mūsų nemėgsta būti pirmieji, kurie ką nors išbando. Mes norėtume išgirsti apie tai, kaip pirmiausia nutiko kažkam kitam. Tas pats pasakytina ir apie pirkimą internetu. Jūsų klientai nori žinoti, kad kiti buvo prieš juos ir kokia buvo jų patirtis.

žvaigždžių apžvalgos-bitcatcha

Atsiliepimai gali suteikti jūsų potencialiems klientams garantijų, kad jūs iš tikrųjų susitarėte, ir jie iš tikrųjų gaus tai, ką užsisakė, ir tai atitiks jų poreikius. „iPerception“ nustatė, kad 63% klientų labiau linkę pirkti pirkinį iš svetainės, kurioje pateikiamos vartotojų apžvalgos. Ir „Reevoo“ nustatė, kad apžvalgos padidina vidutiniškai 18% pardavimus.

Ir atsiliepimai nebūtinai turi būti teigiami, kad suteiktumėte jums pagyrų. Net blogi atsiliepimai turi naudos. Teigiamų ir neigiamų atsiliepimų derinys tikrai gali padidinti jūsų pasitikėjimo faktorių. Jei kiekviena jūsų svetainės peržiūra švyti, žmonėms bus įdomu, ar jie netikri.

Štai keletas būdų, kaip pritraukti apžvalgas:

Naudokite trečiųjų šalių peržiūros teikėjus kaip „Reevoo“ ar „Bazaarvoice“. Jie patvirtina pirkimus, todėl jūsų klientai žino, kad apžvalgas parašė tikri žmonės.
El. Pašto klientai po pirkimo ir paprašykite jų palikti apžvalgą. Tai taktika, kurią dažnai naudoja „Amazon“ trečiųjų šalių pardavėjai.
Siūlyk paskatas. Recenzijai parengti reikia laiko, tad kodėl gi nesuteikdami savo apžvalgininkui galimybės laimėti prizą.

Apžvalgos taip pat pateikia unikalų jūsų svetainės turinį, o tai naudinga jūsų SEO. Be to, apžvalgų turėjimas tiesiogiai jūsų svetainėje taip pat padeda ieškoti raktinių žodžių. Kas neįtraukė „produkto pavadinimo ir apžvalgos“ į paieškos laukelį ieškodamas prekės?

Jūsų svetainė yra tik pradžia

Jūsų svetainė nėra vakuume. Stiprus buvimas internete yra tik pradžia. Tai, ką pradėjote savo svetainėje, turite perkelti į realaus pasaulio klientų sąveiką. Tai reiškia, kad visada turėsite puikų klientų aptarnavimą stebėdami, pristatydami norimas prekes ir vykdydami pažadus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me