6 būdai padidinti maksimalų įkeliamo failo dydį

Tai yra Mustaasamo Saleemo iš „Cloudways“ svečio pranešimas.


Kai turite „WordPress“ svetainę, kiekvieną kartą turite įkelti failus, kad jūsų svetainė išliktų aktyvi ir graži. Taigi jūs turite žinoti, kad yra daugiau nei vienas būdas įkelti paveikslėlį, temą ar bet kokį kitą turinį į „WordPress“.

Iš esmės yra trys būdai, kaip įkelti failus į „WordPress“:

 1. Prisijunkite prie savo prieglobos paslaugų teikėjo, naudodamiesi jo internetine failų tvarkykle.
 2. Prisijunkite prie savo serverio per FTP klientą, pvz., FileZilla.
 3. Nusiųskite savo laikmenas, temas ar papildinių failus tiesiai iš „WordPress“ informacijos suvestinės.

Jei norite įkelti nieko, išskyrus laikmeną, temas ar papildinius, visada galite juos įkelti naudodami failų tvarkyklę. Tačiau atliekant įprastus įkėlimus, „WordPress“ informacijos suvestinėje tiesiog eikite į norimą vietą ir pasirinkite pridėti / įkelti failą.

Pvz., Jei norite pridėti vaizdo įrašą, eikite į „Media“ -> Pridėti naują ir pasirinkite failą iš savo kompiuterio arba galite tiesiog vilkti ir numesti į lauką. Čia yra ekrano kopija:

Failo dydžio klaida „WordPress“

Vis dėlto pastebėjote ką nors keisto? Ne, ne straipsnyje. Aukščiau esančioje ekrano kopijoje. Taip, maksimalus įkėlimo failo apribojimas yra tik 5 MB. Ar tai nėra atidėtina priemonė? Ši riba taip pat taikoma, kai norite įkelti temą ar papildinį tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės. Tačiau ši riba skiriasi nuo prieglobos iki prieglobos. Kai kurie net leidžia numatyti tik 2 MB pagal nutylėjimą, o kiti gali leisti daugiau.

Vis dėlto nesijaudink; mes čia norime tiksliai pasakyti, kaip padidinti įkėlimo limitą.

Pradėkime be jokių papildomų pastangų.

PRO-PATARIMAS

Lėtai užmuškite svetainę! Įkraukite savo „WordPress“ greitį šiais 8 hakeriais.

Nors yra keletas būdų, kaip pašalinti šį failo dydžio dangtelį, mes dirbsime su trimis PHP nustatymais, kurie turėtų atitikti įkėlimo limitą. Pirmiausia apibrėžkime parametrus, kad žinotumėte, ką iš tikrųjų darote:

 • „upload_max_filesize“
  Tai nustato maksimalų failų įkėlimo limitą.
 • post_max_size
  Tai nustato maksimalų įkėlimo limitą, kuris bus tvarkomas pateikiant POST užklausą.
 • atminties_limitas
  Tai nusako, kiek atminties skirta PHP. Šis skaičius turėtų būti lygus arba didesnis nei „upload_max_filesize“.

Tarkime, kad turime 20 MB failą. Nustatysime „upload_max_filesize“ dydį iki 25 MB, „post_max_filesize“ – iki 27 MB, o atminties_ ribą – iki 30 MB..

Štai šie veiksmai, kuriuos galite atlikti norėdami padidinti įkėlimo limitą. Priklausomai nuo jūsų serverio, bet kuris iš jų turėtų veikti.

Pastaba

Prieš atlikdami pakeitimus, būtinai sukurkite atsarginį failą.

1. Sukurkite arba pakeiskite PHP.ini failą

PHP.ini yra jūsų serverio PHP konfigūracija. Jį galite rasti savo serverio šakniniame kataloge. Eikite į savo prieglobos šakninį katalogą ir ieškokite php.ini failo. Dėl saugumo priežasčių jis gali būti paslėptas, todėl nepamirškite pažymėti „Rodyti paslėptus failus“.

Atidarykite „php.ini“ failą naudodami bet kurį teksto rengyklę ir ieškokite trijų parametrų, kad galėtumėte juos modifikuoti pagal jūsų reikalavimus. Šiame pavyzdyje naudosime šiuos skaičius:

Įkeliamo failo dydis: 20 MB.

 • upload_max_filesize = 25 MB
 • post_max_size = 27 MB
 • atmintis_limitas = 30 MB

Jei neradote failo php.ini, nesijaudinkite! Galite sukurti ją dešiniuoju pelės mygtuko paspaudimu ir pasirinkdami Pridėti naują failą. Atidarykite naują failą ir įklijuokite tris aukščiau esančias eilutes ir išsaugokite jį kaip php.ini.

Kartais jūsų serverio php.ini failas yra pavadinamas kaip php5.ini, todėl nesinervinkite..

2. Sukurkite arba pakeiskite .htaccess

.„htaccess“ yra svarbus failas, kuriame yra įvairių jūsų serverio konfigūracijų. Vis dėlto dauguma prieglobos paslaugų teikėjų ją slepia. Norėdami jį pakeisti, dar kartą turite patikrinti „Rodyti paslėptus failus“ ir rasti .htaccess failą šakniniame jūsų serverio kataloge..

Atidarykite jį naudodami bet kurį redaktorių ir įklijuokite šias tris eilutes failo pabaigoje, kur sakoma #END „WordPress“:

 • php_value upload_max_filesize 25 MB
 • php_value post_max_size 27 MB
 • „php_value memory_limit“ – 30 MB

Jei nerandate .htaccess failo, galite jį sukurti ir įklijuoti numatytuosius „WordPress“ .htaccess failo atributus ir tada įklijuoti tris aukščiau esančias eilutes, kad padidintumėte įkėlimo limitą..

3. „WordPress“ failo modifikavimas

Jei du minėti metodai jums neveikė, visada yra alternatyva. Į „WordPress“ failus galite įklijuoti šias 3 eilutes. Šios eilutės gali būti parašytos wp-config.php, temos function.php faile ir pan. Tačiau tai nėra rekomenduojamas būdas padidinti įkėlimo failo dydžio apribojimą.

 • @ini_set (‘upload_max_size’, ’25 MB’);
 • @ini_set (‘post_max_size’, ’27 MB’);
 • @ini_set (‘memory_limit’, ’30 MB’);

4. Tiesiogiai iš platformos

Kai kurie „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „Cloudways“, turi įmontuotą funkciją, leidžiančią pakeisti failo dydžio apribojimą. Štai kaip tai galite padaryti tiesiogiai iš platformos, jei jūsų prieglobos paslaugų teikėjas yra „Cloudways“:

Eikite į serverius iš viršuje esančios juostos ir eikite į norimą serverį. Pasirinkite Nustatymai & Paketai iš kairiosios srities ir pagrindiniame nustatymų skirtuke pamatysite įkėlimo dydį. Pakeiskite tai pagal savo reikalavimus. Šiuo atveju naudosime 25 MB.

„Cloudways“ Redaguoti atmintį

5. Papildinys

Jei nenorite to daryti rankiniu būdu, „WordPress“ saugykloje visada yra papildinys. Jums tiesiog reikia rasti tinkamą papildinį, suderinamą su dabartine „WordPress“ versija. Pabandykite naudoti padidinimo įkėlimo failų dydį, kuris suderinamas su naujausia „WordPress“ versija.

Kairiajame „WordPress“ informacijos suvestinės skydelyje eikite į papildinius -> Pridėti naują, viršutiniame dešiniajame kampe ieškokite papildinio, skirto „Didinti failo dydį“, padidinimo ir įdiekite jį.

Įdiekite papildinį

Įjungus papildinį; eikite į jo nustatymus ir įveskite norimą naujo įkėlimo dydžio dydį.

Įveskite vertę

Viskas! Ką tik padidinote „WordPress“ maksimalaus įkėlimo failo dydžio apribojimą.

6. Paskutinis sprendimas

Jei niekas kitas neveikia, tiesiog paprašykite savo prieglobos paslaugų teikėjo padidinti „WordPress“ programos failo įkėlimo limitą ir jie tikrai jums padės. „Cloudways“ 24 × 7 palaikymas yra labai reaguojantis ir galėsite netrukus pasiekti savo tikslą.

Jei žinote kokių nors kitų būdų padidinti failų įkėlimo apribojimą, nedvejodami pasidalykite jais naudodamiesi žemiau esančia komentarų dalimi. Be to, praneškite mums, kuri parinktis puikiai veikė jūsų „WordPress“ programai!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map