6 priežastys, kodėl internetinės parduotuvės savininkai mėgsta „WordPress“

„WordPress“ valdo 24% interneto.


Tai daugiau nei 75 milijonai svetainių.

Jei perskaitėte mano internetinės parduotuvės nustatymo vadovą, žinosite, kad jau labai rekomenduoju. Tai geriausia vieta pradėti savo naują internetinių parduotuvių imperiją.

Susilaikyk, kas tiksliai yra „WordPress“?

WordPress

Jei dar nesate žaidime, „WordPress“ yra platforma, leidžianti kurti savo svetainę. Jūs pasirenkate dizainą, išdėstymą, adresą. Jie daro visas kompiuterines gudrybes. Tai lengviausias ir greičiausias būdas sukurti savo svetainę.

Prieš pradėdami toliau, verta paminėti, kad aš kalbu apie „WordPress.ORG“, o ne „WordPress.COM“. Yra skirtumas. „WordPress.COM“ jūsų kontrolės lygis yra ribotas, o pagrindinį kompiuterį naudojate su milijonais kitų. „WordPress.ORG“ atsisiunčia programinę įrangą ir ją priima patys. Tai šiek tiek daugiau darbo, tačiau jūs gaunate daug daugiau kontrolės ir kūrybiškumo. Jei kuriate internetinę parduotuvę, „WordPress.ORG“ yra ten, kur jums reikia būti.

Gerai, kodėl internetinių parduotuvių savininkams tai patinka?

1 priežastis. Tai nemokama

Negalite ginčytis dėl „WordPress“ kainų ženklo. Atsisiųsti programinę įrangą ir pradėti ją nieko nekainuoja. Pastebėsite, kad kitos internetinės parduotuvės parinktys paprastai yra susijusios su pradine kaina.

Pvz., Pagrindinis konkurentas „Shopify“ pradeda stabilų, pavyzdžiui, 29 USD mokestį per mėnesį, o augant brangsta. Kitos platformos, tokios kaip „Etsy“ ir „eBay“, užima didelę dalį jūsų pardavimo pajamų.

Naudodami „WordPress“ galite įsteigti parduotuvę ir parduoti savo pirmąjį produktą nemokėdami nė cento šeimininkui. Jie leidžia jums išlaikyti daugiau pelno nei bet kuri kita paslauga internete.

Jei esate naujas parduotuvės savininkas, skaičiuojamas kiekvienas centas.

2 priežastis. Tai tikrai lengva nustatyti

„WordPress“ gali pasigirti garsia „penkių minučių instaliacija“. Tai nėra perdėtas dalykas. Išsamus vadovas nuosekliai supažindins su juo, ir jūs per kelias minutes turėsite internetinę svetainę.

Vienintelė kebli dalis yra žiniatinklio prieglobos nustatymas. Jei norite naudoti „WordPress.org“, jums reikės geriausio tinklaraščio prieglobos. Tai yra žemės sklypas, leidžiantis jums sukurti svetainę.

Laimei, „Bitcatcha“ turime visus žiniatinklio prieglobos atsakymus! Pateikiame visą rekomenduojamų žiniatinklio prieglobų sąrašą, kad galėtumėte rasti sau tinkamiausią. Mes net apklausėme vartotojus ir paklausėme jų, kaip gerai veikia jų žiniatinklio priegloba.

3 priežastis. Jums nereikia būti kūrybingu interneto dizaineriu ar kodavimo genijumi

Daugelis žmonių vengia kurti savo svetainę, nes nežino, kaip rašyti kodą.

„WordPress“ grožis yra tas, kad jums nereikia žinoti vienos HTML eilutės (nors tai gali šiek tiek padėti). Tai puikiai tinka internetinių parduotuvių savininkams, kurie nori susitelkti ties savo produkto pardavimu!

Yra tūkstančiai nemokamų temų ar dizainų, iš kurių galite pasirinkti. Tema yra jūsų svetainės šablonas, kurį galite patobulinti ir pakeisti. Daugelis jų yra nemokami; jūs tiesiog spustelėkite savo mėgstamą ir stebite, kaip jūsų svetainė transformuojasi į jūsų pasirinktą dizainą.

Asmeniškai aš rekomenduoju sumokėti šiek tiek pinigų už unikalią ir geresnės kokybės temą. Jei ieškote greito atsakymo, išbandykite Avados temą. Tai pati populiariausia tema ir ji akimirksniu suteikia jūsų svetainei profesionalumo jausmą.

Avada

Taip pat norėsite įsitikinti, kad tema suderinama su „WooCommerce“. („WooCommerce“ yra įrankių rinkinys, kurio jums reikės norint apsipirkimo mechanizmą naudoti savo svetainėje). Tam tinka tokia tema kaip „Divi“.

4 priežastis. Tai tinka mobiliesiems telefonams

Galbūt to nežinote, bet daugiau nei pusė visos interneto prieigos vyksta mobiliajame įrenginyje. Tai reiškia, kad dauguma jūsų potencialių klientų vienu metu naudojasi išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Jei tai nenuostabu, čia yra daugiau mobiliųjų pirkinių statistikos:

 • Mobiliojo interneto prieiga dabar viršijo prieigą prie stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių.
 • Pirkiniai mobiliesiems klesti ir 2019 m. Šoktelėjo nuo 8% iki 15%.
 • Iki 2021 m. 72% elektroninės prekybos vyks mobiliajame įrenginyje.

(statistika iš Selz.com)

Bet kaip aš galiu sukurti svetainę mobiliesiems??

Jūs to nedarote, „WordPress“ tai daro už jus! Tiesiog nepamirškite pasirinkti a atsakinga tema kurdami savo svetainę. „Reaguojantis“ reiškia, kad jūsų svetainė bus pritaikyta prie to, kuris įrenginys prie jo prisijungs. Jei jūsų klientas naudojasi „iPhone“, jūsų internetinė parduotuvė bus pritaikyta „iPhone“ ekranui. Jei tai planšetinis kompiuteris ar darbalaukis, jis greitai pritvirtins didesnį ekraną. Avada tema, kurią rekomendavau anksčiau, yra visiškai atsakinga.

Pasirinkę interaktyvią „WordPress“ temą reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl to, iš kur esate klientai. Jums tiesiog reikia gaminti puikius produktus.

5 priežastis. Tūkstančiai papildinių leidžia daryti tik viską, ko tik norite

„Papildiniai“ yra paprasti programinės įrangos paketai, kurie pridedami prie jūsų svetainės, kad pridėtų naujų funkcijų ir funkcijų. Jei turite savo svetainės idėją, beveik visada yra papildinys, kuris padės jums tai padaryti.

Norite surinkti el. Pašto adresus su registracijos forma? Paprasta, „MailChimp“ papildinys tuo pasirūpins.

Norite automatiškai apskaičiuoti savo klientų siuntimą ir mokesčius? Lengva, tam yra „WooCommerce“ priedas.

Ar norite, kad socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukai būtų naudojami visoje jūsų svetainėje? Tai padarys ir socialinis papildinys. Tiesiog įkelkite „WordPress“ administratoriaus puslapį ir eikite į skirtuką „Papildiniai“. Ieškokite norimo ir atsisiųskite jį vienu paspaudimu. Jums taip pat nereikia jokių techninių žinių. Visos tinkinimo parinktys yra paprastos ir suprantamos.

„Wordpress“ papildiniai

[Likite su mumis, nes kitą savaitę mes gilinamės į papildinių pasaulį, kad parodyčiau visas geriausias internetinių parduotuvių galimybes.]

Tai gyva! „WooCommerce“ pradedančiųjų vadovas & 8 pagrindiniai pratęsimai

6 priežastis. Tai saugu

Ar žinojai, kad 51% pirkėjų atsisako savo internetinio krepšelio, nes nesijaučia patogiai įvesdami savo kreditinės kortelės duomenis? Sukčiavimas internetu kelia labai didelį susirūpinimą. Ir jei jūs naudojate internetinę parduotuvę, tvarkote neįtikėtinai subtilią informaciją.

Jums reikia platformos, kuria galite pasitikėti. Ir kad jūsų klientai pasitiki. Dėl didžiulės infrastruktūros „WordPress“ yra griežtai apsaugota nuo įsilaužėlių. Jūs negalite valdyti 75 milijonų svetainių be stiprios apsaugos sistemos! Galite pasitikėti „WordPress“ ir savo klientais.

Internetinės parduotuvės nustatymas dar niekada nebuvo toks paprastas, saugus (ir nemokamas!)

Per artimiausias kelias savaites atskleisime pagrindines temas ir papildinius, kurie pavers jūsų internetinę parduotuvę pinigų uždirbimo mašina, taigi likite su mumis.

Tai gyva! „WooCommerce“ pradedančiųjų vadovas & 8 pagrindiniai pratęsimai

P.s. Norėčiau sužinoti apie bet kurį parduotuvių savininką, kuris šiuo metu naudojasi „WordPress“. Ar turite teigiamos (ar neigiamos) patirties platformoje? Prašome pasidalyti savo mintimis ar klausimais komentarų skiltyje.

Dabar sužinokite, kodėl pagrindinės „WordPress“ internetinės parduotuvės kaip pagrindą naudoja valdomą „WordPress“ prieglobos platformą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map