Ar žinote, kokia greita yra jūsų svetainė?

Tai klausimas, kuris mane ilgai trikdė.

Paskutiniame savo pranešime paaiškinau, kaip lėta svetainė gali iš tikrųjų pakenkti jūsų lankytojų skaičiui ir pardavimams. Parodžiau, kaip „Amazon“ neteks stulbinamų 1,6 milijardų dolerių, jei jie sulėtės!

Tinklalapio sparta tikrai svarbi!

Reikalas tas, kad internete yra daugybė interneto greičio tikrintojų. Bet dauguma jų jums sako tik vieną dalyką: kiek laiko reikia įkelti visą svetainę, nuo pradžios iki pabaigos.

Kas iš tikrųjų nesuteikia pakankamai įžvalgos apie tai, kas vyksta. Yra daug sluoksnių, kurie atsižvelgia į bendrą jūsų svetainės greitį. Turite padidinti kiekvieną iš jų ir pamatyti, kas vyksta.

Atsižvelgdamas į tai, aš sudariau geriausių įrankių, skirtų kiekvienam jūsų svetainės greičiui patikrinti, sąrašą. Bet pirmiausia šiek tiek skaitymo fone …

Greitas svetainės greičio mokslo suskirstymas

Prieš įsiterpdami į įrankius, kuriuos galite naudoti greičio tikrinimui, turime šiek tiek daugiau apie tai suprasti.

Svetainės greitis priklauso nuo daugybės veiksnių. Paprastai suskirstyti, yra dvi pagrindinės dalys:

a. Jūsų serverio greitis

Jūsų serverio greitis yra jūsų variklis. Tai yra jūsų svetainės pamatai.

Tai lemia jūsų žiniatinklio prieglobos našumas ir vieta.

Kaip ir tikėjotės, norite, kad jūsų variklis būtų kuo greitesnis. Galvok apie tai kaip „Formulės 1“ automobilis. Kėbulą galite patobulinti kiek tik norite, naudodamiesi F1 automobiliu. Tačiau be pagrindinio variklio greičio jūs prarasite lenktynes!

Panašiai yra ir su jūsų svetaine.

Pagrindinis jūsų serverio greitis yra pirmas dalykas sąraše.

b. Įkeliami visi duomenys (vaizdai, internetinis dizainas, kodas, papildiniai, laikmenos)

Antroji svetainės greičio dalis yra visa kita. Tai yra visi duomenys, kuriuos jūsų svetainė turi įkelti ir parodyti lankytojams.

Kaip galite įsivaizduoti, jei jūsų svetainė užpildyta milžiniškais vaizdais, sudėtingu kodu ir sudėtingu dizainu, visa tai įkelti reikia daug ilgiau..

Kadangi svetainių įkėlimo greitį veikia tiek daug veiksnių, greičiui matuoti geriausia naudoti daugybę skirtingų įrankių.

Pvz., Jūsų vidutinis svetainės greičio tikrintojas gali pasakyti, kad svetainė įkeliama per tris sekundes. Bet tai nepadeda tiksliai nustatyti problemų.

Taigi, pradėkime tikrindami variklio greitį. Jūsų serverio greitis.

1. „Bitcatcha“ serverio greičio tikrintuvas

„Bitcatcha“ serverio greičio tikrintuvas

Pirmasis įrankis skirtas patikrinti variklio greitį. Tai rūpi įsitikinti, kad šie pamatai yra kuo stipresni.

Mūsų „Bitcatcha“ serverio greičio tikrintuvas matuoja tik jūsų serverio reakcijos laiką. Mes parodysime jums aiškų nurodymą, kaip greitai veikia jūsų variklis.

Tai darome pritraukdami jūsų serverį iš aštuonių skirtingų vietų visame pasaulyje ir išmatuodami reakcijos laiką. Tada parodysime vidutinį suskirstymą.

Taigi, koks yra geras rezultatas?

Greitas ir reaguojantis serveris grąžins „B +“ rezultatą „Bitcatcha“ serverio greičio diagramoje. Viskas, kas žemesnė, ir dar tikrai yra ką tobulinti.

„Google“ teigė, kad jie nori, kad serverio atsakymo laikas būtų 200 ms, todėl siekite to!

Kai ieškote viršgarsinio greičio, visada pradėkite nuo variklio. Pradėkite nuo serverio greičio.

> Dabar patikrinkite savo serverio greitį

2. „Google“ puslapio įžvalgos

Per daugelį metų „Google“ labai aiškiai pabrėžė, kad greitis yra svarbus.

„Čia„ Google “esame apsėsti greičio. Greitesnės svetainės sukuria laimingus vartotojus. “

Padidėjęs svetainių įkėlimo greitis ne tik pagerina vartotojo patirtį, bet ir padeda išlaikyti jūsų reitingą „Google“.

Laimei, „Google“ nepalieka jūsų tamsoje apie jūsų svetainės greitį. Jie sukūrė puikų mažą įrankį, pavadintą „Page Insights“. Tai matuoja bendrą jūsų svetainės greitį, tačiau padalija ją į įkandamas dalis.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti savo svetainės adresą į pavadinimo juostą ir leisti mašinoms dirbti. Tada „Google“ jums suteikia balą iš 100 už bendrą stalinių kompiuterių ir mobiliųjų telefonų spartą.

Jie taip pat pateiks išsamų visų dalykų, kurie lėtina jūsų svetainę, sąrašą su prioritetų sąrašu. Štai kas grįžta, kai įtraukiate „New York Times“ svetainę į „Page Insights“.

„Google“ įžvalgos

Kaip matote, „The New York Times“ galėtų pagreitinti savo interneto svetainę įgalindamas glaudinimą ir efektyviau naudodamas naršyklės talpyklą. Taip pat reikia atlikti daugybę nedidelių kodų pakeitimų.

> Išbandykite „Page Insights“ dabar

3. WhichLoadsFaster.com

Ar kada susimąstėte, ar jūsų svetainė yra greitesnė už konkurentus?

WhichLoadsFaster.com yra puikus įrankis, leidžiantis dviem svetainėms atsidurti viena prieš kitą. Tai yra puikus būdas įvertinti savo greitį prieš varžovą!

Pažvelkime į didžiuosius interneto konkurentus ir sužinokime, kas laimi.

„Apple“ ir „Adobe“
Laimėtojas: Adobe

„Apple“ ir „Adobe“

„Google vs Bing“
Laimėtojas: Bing

„Google vs Bing“

„Facebook“ ir „Twitter“
Laimėtojas: „Facebook“

„Facebook“ ir „Twitter“

Whichloadsfaster.com naudoja jūsų naršyklę greičiui tikrinti, todėl rezultatuose yra klaidų riba. Kiekviena naršyklės vieta ir greitis yra skirtingi. Geriausia nežvelgti į tai per rimtai. Tačiau tai įdomus požymis, kaip greitai jūsų svetainė lyginama su kitomis.

> Išbandykite „WhichLoadsFaster.com“

4. Apkrovos poveikis

Viskas, ką aš jums iki šiol rodžiau, matuoja jūsų svetainės atsaką dabartiniu lygiu.

O kas, jei netikėtai gautumėte lankytojų srautą? Ką daryti, jei 100 000 žmonių iškart nusileido į jūsų svetainę? Jei vykdysite didelę reklamos kampaniją arba išleisite produktą, tai gali atsitikti. Ir jūs turite būti tam pasiruošęs!

Kai į jūsų svetainę iškart ateina daug žmonių, ji neišvengiamai sulėtėja.

„Load Impact“ imituoja tūkstančius žmonių, patenkančių į jūsų svetainę, ir tada patikrina jo reakciją. Kaip greitai jūsų svetainė reaguotų atsižvelgiant į srauto srautą?

Programinė įranga imituoja tikrąjį srautą, siųsdama pranešimus iš 10 skirtingų vietų, skirtingų mobiliųjų tinklų ir naršyklių. Jei pradedate pastebėti didesnius srautus, kurie patenka į jūsų svetainę, laikas naudoti „Load Impact“, kad sužinotumėte, ar dabartinė sąranka gali su tuo susidoroti.

> Išbandykite „Load Impact“ dabar

5. Pingdomas

„Pingdom“ yra universalus technologinis sprendimas kūrėjams, tačiau jis turi vieną tvarkingą įrankį, kai kalbama apie interneto greitį. Tai paskirsto jūsų įkėlimo laiką pagal kiekvieną jūsų svetainės elementą. Tai tiksliai parodo, kurie vaizdai, kodas ar „javascript“ lėtina jus.

Tai tiksliai nustato jūsų problemas, išryškindami tinklalapio elementus, kurių įkėlimas užtrunka ilgiausiai.

Tai reiškia, kad galite greitai ir lengvai rasti pažeidėjus ir suplanuoti juos savo svetainėje. Štai kaip atrodo „Facebook“ suskirstymas:

Pingdom

> Išbandykite „Pingdom“ dabar

Taupiausi tinklalapių savininkai kartu naudoja šių įrankių derinį. Kadangi svetainės greitį turi daugybė skirtingų sluoksnių ir veiksnių. Kiekvienas turi būti matuojamas atskirai.

Išbandykite juos visus ir išmatuokite savo svetainės greitį kiekvienu kampu, nuo viršaus iki apačios.

Kaip visada, aš noriu padėti ir norėčiau išgirsti jūsų mintis apie interneto greitį!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me