Dešimt geriausių „WordPress“ temų „WooCommerce“ 2015 m

Jūsų svetainės dizainas ir stilius yra jūsų pirmoji galimybė padaryti įspūdį savo klientams.


Laimei, „WordPress“ leidžia lengvai sukurti jums tinkantį stilių. Atsisiųsdami temą galite patys pasirinkti savo svetainės išvaizdą, neliesdami kodo eilutės.

Prieš pereidamas prie savo dešimties mėgstamiausių „WordPress“ temų, štai ko reikia ieškoti kuriant internetinę parduotuvę.

 1. „WooCommerce CompatibleWooCommerce“ yra variklis, galintis valdyti jūsų internetinę parduotuvę. Tai įrankių rinkinys, prijungiamas prie jūsų svetainės ir leidžiantis parduoti produktus. Kai pasirenkate temą, ji turi būti suderinama su „WooCommerce“. (Užuomina, visos čia išvardytos temos yra.)
 2. Atsakingas „DesignHalf“ visų interneto vartotojų dabar naudojasi žiniatinkliu mobiliajame įrenginyje, o pirkėjai mėgsta naudoti planšetinius kompiuterius! Reaguojanti tema reiškia, kad jūsų svetainė akimirksniu prisitaikys prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar darbalaukio.
 3. Stilius, paprastumas ir lengva naršymasJūsų tema turėtų atitikti jūsų prekės ženklo stilių ir produktus. Tačiau įsitikinkite, kad naršyti yra paprasta ir lengva. Pagalvokite, ar jūsų tema sukuria malonią vartotojo patirtį.

Dabar jūs žinote, ko ieškoti, čia yra dešimt mano mėgstamiausių, kuriuose derinamos visos trys pagrindinės savybės.

1. Divi 2.0

Geriausias bruožas: Nuvilkite tinkinimą

„Divi 2.0“

„Divi“ skiriasi nuo daugumos „WordPress“ temų. Tai ne tik vienas stilius ar išdėstymas. Naudodami šią temą galite sukurti bet kokį norimą dizainą.

Mačiau, kai kurie vartotojai sako, kad tai panašu į „lego“ naudojimą! Tai puikus ir tinkamas temos aprašymas. Jūs tiesiog sukuriate pageidaujamą išdėstymą naudodami blokus ir tinklelius. Jis sklandžiai integruojasi į „WooCommerce“ ir per kelias minutes galite sukurti nuostabų parduotuvės fasadą.

> Gaukite „Divi“ temą dabar.

2. Shopsy

Geriausias bruožas: Tinklelio išdėstymas

Shopsy

„Shopsy“ yra linksma ir žaisminga, todėl ji yra puiki vieta tėvams, norintiems įkurti vaikų parduotuvę ar galbūt įvairiausių egzotiškų rankų darbo gaminių..

Tai imituoja „Pinterest“ stiliaus tinklelio išdėstymą, todėl galite vienu metu parodyti daugybę elementų. Geriausia, kad kūrėjai suderino jį su animacija, taigi jūsų svetainė taps gyva!

> Gaukite „Shopsy“ temą dabar.

3. „Zerif Lite“

Geriausias bruožas: Tai nemokama!

„Zerif Lite“

Aš paprastai patariu žmonėms šiek tiek investuoti į savo „WordPress“ temą. Aukščiausios kokybės temos retai kainuoja daugiau nei 50 USD ir tai daro didelę įtaką jūsų svetainės profesionalumui.

Tačiau naudodamas „Serif Lite“ radau nemokamą temą, kurią mielai rekomenduoju. Tai vieno puslapio dizainas, todėl jis puikiai tinka paprastiems parduotuvių fasadams. Tai lengva naudoti ir jis atrodo gražiai. Jei dar nesinaudojote „WordPress“, tai yra puiki vieta pradėti. Jei jums patinka nemokama versija, galite atnaujinti temą ir atrakinti šiek tiek papildomų galių.

> Gaukite „Zerif Lite“ temą čia.

4. Parduotuvės savininkas

Geriausias bruožas: Stulbinantys vaizdai

Parduotuvės savininkė

Turėdami tokį vardą kaip „Parduotuvės savininkas“, žinote, kad ši tema skirta tik vienam tikslui: padėti parduoti produktus. Parduotuvės savininką naudoti taip paprasta, jums nereikia žinoti jokio kodo. Tikriausiai vis tiek nenorėtumėte per daug ką pakeisti, nes iš anksto sukurtas išdėstymas atrodo labai profesionalus.

Ši tema skirta atkreipti dėmesį į didelius vaizdus. Tai viena iš mano mėgstamiausių temų, skirtų jaunoms mados parduotuvėms.

> Gaukite parduotuvių savininko temą dabar.

5. Didelis taškas

Geriausias bruožas: Didžiulė antraštės vieta

Didelis taškas

Viena didžiausių internetinio dizaino tendencijų šiuo metu yra milžiniškų antraščių su nenugalima fotografija naudojimas. „Big Point“ tema leidžia jums sukurti svetainę, kurioje nėra tendencijų.

Kartu pateikiamas revoliucijos slankiklis, kuris reiškia, kad gražūs antraštės vaizdai automatiškai keisis. Tai sužavės jūsų klientus! Tai dar viena „nuvilkite“ tema, todėl jums nereikia jokių techninių žinių, kad ji atrodytų puikiai. Jis puikiai veikia su „WooCommerce“ ir ypač išmaniai atrodo planšetiniame kompiuteryje.

> Gaukite „The Big Point“ temą dabar.

6. Avada

Geriausias bruožas: Visų laikų populiariausia tema

Avada

Avada yra gana panaši į Divi temą. Jis naudojo tą patį „lego“ stiliaus tinkintą kūriklį, kuris leidžia jums sukurti svetainę su bet kokiu stiliumi, apie kurį galite galvoti.

Tai turbūt pati universaliausia ir lanksčiausia tema. Taigi, jei norite eksperimentuoti ir rasti geriausią išdėstymą, išbandykite Avadą. Jis buvo vadinamas „Šveicarijos armijos peiliu iš„ WordPress “temų, nes su juo galite padaryti viską, ko norite.

> Gaukite „Avada“ temą dabar.

7. Vigo

Geriausias bruožas: Stilingas mados pardavėjams

Vigo

„Vigo“ yra turbūt pati stilingiausia tema. Jis pasižymi švariu, baltu dizainu, kuriame yra daug vietos. Tai leidžia jūsų gaminiams užimti svarbiausią vietą ir patiems parduoti. „Vigo“ atrodo kaip profesionali mados svetainė; viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti produktų.

Bet tai nėra tik gražus veidas. Tai klientams suteikia paprastą, lengvą naršymą. Be to, jis yra keliolika metų, o tai reiškia, kad jo kūrėjai išsprendė visas problemas ir sutvarkė kodą. Tai daro ją viena greičiausių krovimo temų rinkoje.

> Gaukite „Vigo“ temą dabar.

8. Parduotuvė

Geriausias bruožas: Tinklainė įjungta

Parduotuvė

Jei dirbate internetinėje parduotuvėje, atvaizdai turėtų padaryti sunkų darbą už jus. Puiki fotografija parduoda produktus. Taigi, jums reikia temos, kuri geriausiai parodytų jūsų paveikslėlius. „Shopster“ yra įjungta tinklainė, todėl visi, žiūrintys tinklainės ekrane, matys jūsų gaminius visa savo šlove.

Jie taip pat suteikia jums didžiulę slankiosios antraštės erdvę, su kuria galite dirbti. Jei norite atkreipti savo klientų dėmesį į rimtai aukštos raiškos vaizdus, ​​tai yra jūsų tema.

Kaip ir visos čia pateiktos temos, „Shopster“ yra sukurta darbui su „WooCommerce“ ir sklandžiai integruojasi. Tai nėra sunkus darbas!

> Gaukite „Shopster“ temą dabar.

9. Ponas Siuvėjas

Geriausias bitas: Parallax slinkimas

Ponas Siuvėjas

„Parallax“ slinkimas šiuo metu yra vienas iš nuostabiausių interneto dizaino dalykų. Galbūt jau esate matę keletą svetainių, kuriose ji naudojama. Slinkdami žemyn paralakso svetainės, turinys juda skirtingais tempais, atrodydamas, kad sąveikauja vienas su kitu. Galite pamanyti, kad jums reikia kompiuterio genijaus, kad sukurtumėte šį efektą jums. Tačiau kartu su šia tema viskas yra standartinė.

Tai gana vyriška tema, puikiai tinkanti vaikinų mados parduotuvėje. Tai dar viena vilkimo ir nuleidimo svetainė, todėl taip pat labai paprasta sukurti maketą.

> Gaukite pono siuvėjo temą dabar.

10. Kiparisas

Geriausias bruožas: Pagaminta specialiai „WooCommerce“

Kiparisas

Ši tema sukurta specialiai „WooCommerce“ priemonių rinkiniui. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad tai padaryta atsižvelgiant į internetinių parduotuvių savininkus. Jie optimizavo visą el. Prekybos temą, pritaikydami kiekvieną aspektą taip, kad padidėtų pardavimai jūsų svetainėje.

Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų šia tema yra vaizdo įrašų fonų parinktis. Tai leidžia atrodyti, kad jūsų pagrindiniame puslapyje yra judantis vaizdas. Puikiai tinka parodyti savo produktus stilingai!

> Gaukite „Cypress“ temą dabar.

Norėčiau išgirsti iš visų jūsų „WordPress“ parduotuvių savininkų. Kokias temas naudojate ir kurios yra jūsų mėgstamiausios?

Dabar patikrinkite 9 geriausius „WordPress“ valdomus serverius. Šios paslaugos tikrai pakels jūsų „WordPress“ našumą į naują lygį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map