Išmokite nustatyti savo internetinę parduotuvę ir atlikite pirmuosius išpardavimus!

Pirmasis jūsų pirkinys yra ypatingas jausmas.


Tai žymi jūsų pačių apsipirkimo imperijos pradžią ir galimybę kurti verslą.

Mes matėme, kad tai atsitiko. Stebėjome, kaip miegamųjų kambarių verslininkai svajones paverčia milijonų dolerių vertės elektroninės prekybos įmonėmis. Viskas, ko jums reikia, yra puikus produktas ir internetinė parduotuvė.

Pastaba

Tai yra 10 minučių vadovas, kaip įkurti internetinę parduotuvę, surasti pirmuosius klientus ir paversti juos sėkmingu verslu.

Jei skaitote šį puslapį, galbūt jau turėjote puikią idėją, bet nežinote, kaip sukurti savo parduotuvę.

Garsas pažįstamas?

Patikėkit, lengviau, nei jūs manote, ir mes jums parodysime visas paslaptis. Paprastumo dėlei vadovas yra padalintas į tris dalis. Čiupkite kavos puodelį ir įsipainiokime.

1 dalis: kur aš net pradedu?
Greitas pirmosios internetinės parduotuvės įvadas.

2 dalis. Techninis mazgas
Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip susikurti savo svetainę ir parduotuvę.

3 dalis: Pirmasis jūsų pardavimas
Parduotuvė reikalinga klientams! Parodysime jums greitą triuką, kaip pirmą kartą parduoti.

1 DALIS: Kur aš net pradedu?

Internetas yra puikus vietų, kur galite parduoti savo produktus. Sudėtinga dalis pasirenka geriausią maršrutą. Trumpai tariant, geriausias pasirinkimas yra sukurti savo svetainę, bet pažvelkime į visas galimybes.

1 variantas: „eBay“, „Etsy“ ir trečiųjų šalių paslaugos

Turgavietė

„eBay“, „Etsy“ ir „Craigslist“ yra milžiniškos platformos, čia įsikūrę tūkstančiai mažų parduotuvėlių ir parduotuvių. Tavo gali būti vienas iš jų.

Geriausias dalykas, susijęs su šiais trečiųjų šalių pardavėjais, yra jų paprastumas. Galite užsiregistruoti ir pradėti pardavinėti per kelias minutes. Jie sunkiai dirba ir nustato jūsų parduotuvę. Jie tvarkys pinigus ir palengvins visą procesą.

Klientai jau yra susipažinę su šiomis platformomis ir jaučiasi patogiai iš jų pirkdami. Čia jaučiamas pasitikėjimas ir saugumas.

Taip pat rasite integruotą auditoriją. Pavyzdžiui, „Etsy“ turi milijonus klientų, ieškančių rankų darbo amatų ir asmeninių daiktų. Jei dovanosite unikalias dovanas ir gaminius, jūsų jau laukia daugybė klientų.

Bet?…

Bėda ta, kad niekada nekursite imperijos kažkieno svetainėje.

Sukurti tikrai ištikimą auditoriją ir sustiprinti savo prekės ženklo identitetą labai sunku, kai jūs gniaužiate ant kažkieno kito! „eBay“, „Etsy“, „Craigslist“ ir kiti – savo prekės ženklui ir identitetui teikia pirmenybę prieš jūsų gaminius.

Blogiausia, kad jei trečioji šalis nusprendžia atšaukti jūsų parduotuvę, visas jūsų verslas prarandamas. Tai yra bloga žinia, jei ieškote patikimų ilgalaikių pajamų.

Jei norite rinkti el. Pašto adresus, susisiekti su klientais ir sukurti unikalią tapatybę, jums reikia savo vietos. Jūsų svetainė.

2 variantas: socialinės žiniasklaidos parduotuvės

„Facebook“ verslo puslapis

Kitas populiarus pasirinkimas yra „Facebook“ parduotuvės įsteigimas. Tai reiškia, kad reikia naudoti vieną iš „Facebook“ integruotų papildinių, kad surengtumėte parduotuvę savo socialinės žiniasklaidos puslapyje.

Dėl šio metodo jaučiamės nevienodai. Be abejo, lengviau nei bet kada parduoti savo socialiniams klientams. Vis dėlto „Facebook“ yra įprotis pakeisti jų algoritmus be daug įspėjimo.

Galite praleisti metus kurdami savo verslą, kad visa tai būtų sunaikinta per vieną greitą „Facebook“ naujinį.

Nesuklyskite suklydę, turėtumėte sukurti „Facebook“ bendruomenę. Tačiau nėra protinga pasikliauti tuo, kad esate vienintelis buvimas internete.

Atsakymas yra 3 variantas: jūsų pačių parduotuvė

Jei ieškote vietos, kur paskambinti savo, turite sukurti savo parduotuvės priekį.

www.your-shop.com

Ar tai tik šiek tiek sujaudino jaudulį? Tai lengviau, nei jūs manote.

Yra du pagrindiniai parduotuvės kūrimo būdai ir mes jums padėsime.

WordPress + WooCommerce = nemokama internetinė parduotuvė!

„WooCommerce“

Jei tai skamba kaip užsienio kalba, giliai įkvėpkite. Sukurti svetainę dabar yra lengviau nei bet kada. Pradėsime nuo naudojimo „WordPress“: populiariausia svetainių kūrimo platforma planetoje.

Tiesą sakant, 24% visų interneto svetainių veikia „WordPress“. Taigi, jums gera kompanija.

Galite pasirinkti iš anksto nustatytus dizainus ir patikslinti. Jums net nereikia žinoti vienos žiniatinklio kodo eilutės.

O ką jau kalbėti apie sudėtingus mokėjimo mechanizmus, produktus ir pristatymą?

Štai kur „WooCommerce“ ateina. „WooCommerce“ yra techninis įrankių rinkinys, verčiantis jūsų parduotuvę veikti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programinę įrangą ir įdiegti ją į savo „WordPress“ svetainę.

Tai padės sukurti ir suprojektuoti savo parduotuvę. Tai taip pat sukurs visas jūsų sudėtingas mokėjimo sistemas, tvarkys jūsų atsargas ir sutvarkys pristatymą.

Tiek „WordPress“, tiek „WooCommerce“ yra visiškai nemokama naudoti bet su jais susijusios architektūros nėra. Jums reikės žiniatinklio prieglobos ir domeno vardo, kurie sudaro tik nedidelę dalį išlaidų. Plačiau apie tai 2 DALYJE: Techninė dalis.

„Shopify“ – lengviausias būdas įkurti internetinę parduotuvę

„Shopify“ internetinė parduotuvė

Geriausia „WordPress + WooCommerce“ alternatyva yra „Shopify“. „Shopify“ yra paprasta programinės įrangos dalis, kuri sukurs jums internetinę parduotuvę. Jis sukurtas specialiai el. Prekybai.

Jie taip pat naudoja šablonus (žr. 100 „Shopify“ šablonų čia), kad padėtų jums suprojektuoti svetainę, todėl nėra sudėtingo kodo, su kuriuo būtų galima susidoroti.

Kaip ir „WooCommerce“, „Shopify“ fono burtai daro visą sunkų darbą už jus.

Bet?…

Vienintelis tikras „Shopify“ neigiamas aspektas yra išlaidos. Yra mėnesinis mokestis (nuo 29 USD / mėn.), Priklausomai nuo jūsų pasirinkto „Shopify“ plano. Jei turite didelių planų, neleiskite, kad tai jus atitolintų. „Shopify“ yra tobulas, jei turite produktą su dideliu pelno dydžiu. Galų gale jūs gaunate neprilygstamus patogumus už kainą.

Galite pamatyti, kaip per 19 minučių sukūrėme internetinę parduotuvę „Shopify“. Tai yra toks tiesus procesas.

Apatinė eilutė

Esmė tame, kad jums reikia savo vietos. Jums reikia tapatybės, balso ir ištikimų pasekėjų genties. Negalite to daryti remdamiesi „Etsy“, „eBay“, „Facebook“ ir kt. Tai reiškia, kad kuriate savo imperiją naudodami „WordPress + WooCommerce“ ar „Shopify“.

2 DALIS: Techninis elementas

Patikėkite mumis, tai yra lengviau, nei jūs manote.

PASTABA

2 DALIS parodo, kaip nustatyti „WordPress + WooCommerce“ internetinę parduotuvę. Mes sukūrėme išsamų vadovą, kaip sukurti „Shopify“ parduotuvę (per 19 minučių!). Ar tai patikrinkite.

1 žingsnis. „WordPress“ žiniatinklio priegloba

Žiniatinklio priegloba yra interneto žemės, kurioje gyvens jūsų svetainė, lopas.

Gali būti sudėtingas dalykas sukti galvą, jei dar nesate žaidęs. Pagalvokite apie tai taip:

Žiniatinklio prieglobos įmonės yra kaip interneto savininkai. Jie jums išsinuomoja dalį žiniatinklio, ir būtent čia jūs kuriate savo svetainę.

Bet štai dalykas. Yra gerų hostingo kompanijų, yra ir blogų.

Taigi, nesirinkite tik pigiausio varianto. Jūsų svetainės greitis ir saugumas yra gyvybiškai svarbūs, o jūsų internetinė parduotuvė nusipelno geriausio.

Geriausi interneto prieglobos įrankiai yra greiti kaip greitai, arti jūsų tikslinės auditorijos ir apsaugoti nuo įsilaužėlių.

Mes čia turėjome didelę patirtį, ir tai mes rekomenduojame:

„SiteGround“ „WooCommerce“ pagrindinis kompiuteris

„SiteGround“ yra puikus aukščiausios kokybės pasirinkimas. Jei turite didelių planų, kuriuose yra daug pasaulinio srauto, labai rekomenduojame juos. Jie yra greiti, saugūs ir puikūs dėl klientų aptarnavimo. Tiesą sakant, ši svetainė „Bitcatcha.com“ priglobia juos.

Perskaitykite „SiteGround“ apžvalgą

Inmotion priegloba

„Inmotion Hosting“ yra tobulas, jei orientuojatės į JAV auditoriją. Jų „Max Speed ​​Zone ™“ sukurta labai greitai aptarnauti jūsų svetainę valstijose. Kartu su nemokama „Cloudflare“ paskyra jūsų svetainė greitai skris aplink pasaulį.

Perskaitykite „Inmotion Hosting“ apžvalgą

2 žingsnis. Www.my-first-business.com!

Tai yra jūsų „domeno vardas“. Tai adresas, kuris nurodo į jūsų svetainę. Jūs ieškote kažko paprasto, unikalaus ir tiesaus.

Pasirinkite tai labai atsargiai. Tikimės, kad jūs jau turite įmonės pavadinimą, kurį visi išrinkote ir esate pasirengę eiti.

3 veiksmas: „WordPress“ nustatymas & „WooCommerce“

Įsigiję žiniatinklio prieglobą & domeno vardas paruoštas, prisijunkite prie valdymo skydelio, kad įdiegtumėte „WordPress“. Diegimas vienu paspaudimu abiejuose „iPage“ įrenginiuose & „Inmotion Hosting“ tai atliks greitai.

Tada prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės, eikite į papildinius ir ieškokite „WooCommerce“. Atsisiųskite ir įdiekite.

Voilà. Jūsų internetinė parduotuvė veikia dabar.

Skamba sudėtingai, bet taip nėra. Norėdami padėti jums, mes sukūrėme vaizdo įrašų vadovo ciklą, kuriame žingsnis po žingsnio pateikiame jums šį procesą. Šiuose 5 vaizdo įrašuose mes tiksliai parodome, kaip nustatėme „WooCommerce“ internetinę parduotuvę draugui.

4 žingsnis: Parduotuvės kūrimas

Dabar, kai jau turite savo internetinę parduotuvę, laikas ją papuošti!

Kaip jau sakiau anksčiau, „WordPress“ yra labai lengva papuošti ir pasidaryti savo. Galite pasirinkti iš šimtų iš anksto nustatytų dizainų nemokamai arba galite išsirinkti iš aukščiausios kokybės temų. Mums patinka „Elegantiškos“ temos, siūlančios prieinamas, unikalias ir gražias temas.

Ekspertų patarimai dėl dizaino:

 1. Paprastumas yra viskasPasirinkite paprastą dizainą, kuris pabrėžia jūsų gaminius ir yra lengvai naršomas.
 2. Logotipas ir prekės ženklasPasirinkite temą ar dizainą, kuris leistų sukurti unikalų identitetą.
 3. Didelės, didelės raiškos nuotraukosNuotraukose parduodami produktai. Tai taip paprasta. Pasirinkite svetainę, kurioje vaizduojami geriausi vaizdai.

5 žingsnis: pinigų skaičiavimas

Žinoma, nė viena internetinė parduotuvė nėra išsami be mokėjimo mechanizmo. Labiausiai pažįstama paslauga internete „PayPal“ ir jūs galite lengvai panaudoti jų mokėjimo šliuzą savo patikros procese.

Kartais klientai renkasi paprastą mokėjimą kredito kortele. Galite su tuo susitvarkyti Braintree. Jie palaiko „AirBnB“ ir „Uber“ mokėjimų sistemą, todėl būsite geros rankose.

Dabar jūs visi esate pasiruošę atidaryti duris! Dabar tereikia susirasti keletą klientų.

3 DALIS: Pirmasis jūsų pardavimas

Pirmasis išpardavimas visada yra pats sudėtingiausias. Po to tai bus sniego gniūžtės efektas! Mes jums suteiksime vieną eksperto patarimą, kuris padės jums atlikti šį pirmąjį pardavimą.

Parodykite savo produktą prieš milijonus akių

Internetas kupinas galingų tinklaraščių, „YouTube“ kanalų ir socialinės žiniasklaidos įtakos. Šie žmonės turi galią pateikti jūsų gaminį daugybės žmonių akivaizdoje.

Pradėkite sudarydami tinklaraščių ir influencerių sąrašą savo nišoje. Jie visada ieško gerų produktų ir istorijų, kuriomis galėtų pasidalyti su savo bendruomenėmis, todėl susisiekite ir paprašykite apžvalgos ar rėmėjo įrašo.

Šie influenceriai kiekvieną dieną gauna šimtus el. Laiškų ir vietų, taigi, kaip jūs išsiskirsite?

 1. Būkite „personalCraft“ unikali ir asmeniška žinutė kiekvienam tinklaraštininkui. Paminėkite tai, ką pamatėte ir patiko jų tinklaraštyje, ir papasakokite jiems, kodėl, jūsų manymu, jūsų produktas būtų įdomus jų auditorijai.
 2. Kreipkitės į juos vardu. Nelengva rasti daugumos tinklaraštininkų vardus. Įrodykite jiems, kad skyrėte laiko apžiūrėti jų svetainę.
 3. Sukurkite įtikinamą siužetą Rašytojai ir tinklaraštininkai ieško ne tik šaunių produktų. Jie nori istorijos, kuri siejasi su jų skaitytojais. Kuo jūsų produktas išskirtinis? Koks yra emocinis ryšys? Kodėl žmonėms reikia išgirsti apie jus ir jūsų produktą?
 4. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad jiems nereikia žinoti savo gyvenimo istorijos. Tiesiog duokite jiems to, ko reikia, kad jie suintriguotų ir parodytų jūsų produktą. Tinklaraštininkai ieško trumpų, aštrių paskatų.
 5. Tęskite tik vieną kartą, maždaug po savaitės. Laikykitės mandagaus elgesio ir, jei nesigiriate, nepriimkite jo asmeniškai. Tiesiog išbandykite dar vieną!
 6. RėmimasYra daug tinklaraščių ir socialinės žiniasklaidos paskyrų, kurios priims mokėjimą už jūsų produkto pasidalinimą ar aplink jį esančio turinio kūrimą. Tai yra maža kaina, kurią reikia sumokėti už daugybę jūsų produkto akių.

Nemokamas pavyzdys stebuklus daro ir čia;)

Jei norite, kad parduotuvė sėkmingai veiktų, jums reikia tik vieno darbo metodo, tačiau jei norite daugiau, skaitykite mūsų rinkodaros tinklaraščių įrašus, kad įkvėptumėte!

Phew, jūs padarėte tai iki galo!

Taigi, ko mes išmokome?

 1. Yra daugybė būdų, kaip parduoti internetu, tačiau niekas neprilygsta kuriant savo svetainę „WordPress“ ar „Shopify“.
 2. Dėl „WordPress“ nuspręskite prieglobos įmonę & sąranka „WordPress + WooCommerce“.
 3. Norėdami įsigyti „Shopify“, tiesiog pradėkite čia.
 4. Pasirinkite švarų ir unikalų dizainą.
 5. Kreipkitės į įtakingus tinklaraščius, kad gautumėte apžvalgas ir aprėptį.

BAIGIAMA Mąstymas

Sunkiausia yra žengti pirmąjį šuolį. Nesijaudinkite dėl proceso, priimkite jį ir mokykitės tol, kol einate. Pasitikėkite savimi ir savo produktu! Jei jums reikia papildomos pagalbos, aš tiesiog el. Paštu. Jei pasirinksite „WordPress“, galėsite žiūrėti, kaip nustatiau „WooCommerce“ „Bon Bon Boutique“.

Sekite savo aistras, pradėkite sėkmingą verslą ir palikite dienos darbą!

Tai tikrai gali atsitikti, tiesiog perskaitykite mūsų interviu su Kalen („Bon Bon Boutique“ savininkas), uždirbdamas 1000 USD laisvalaikiu!

Sėkmės!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map