„Shopify“ yra lengviausias būdas nustatyti internetinę parduotuvę.

Nesvarbu, ar norite užsidirbti šiek tiek papildomų pinigų iš šono, ar padaryti jį visu etatu, „Shopify“ yra greičiausias būdas prisijungti prie interneto ir pradėti pardavinėti.

Tiesą sakant, aš tiesiog skaičiavau laiką nuo pradžios iki galo ir prireikė vos 19 minučių, kad galėčiau sukurti parduotuvę, pridėti produktų ir paspausti mygtuką „Pradėti tiesiogiai“..

Pripažinta, kad mano 19 minučių parduotuvė nebuvo tobula, ir aš praleisčiau daug ilgiau ją keisdama. Bet tai parodo, koks paprastas yra procesas.

Susipažinkite su mūsų išsamiu „Shopify“ vadovu

  • 1 dalis: Kaip įkurti „Shopify“ parduotuvę vos per 19 minučių
  • 2 dalis: 11 „Shopify“ funkcijų, kurios padidins jūsų pardavimus
  • 3 dalis: „Shopify SEO“: 9 pagrindai, kaip padidinti jūsų parduotuvės „Google“ reitingą
  • 4 dalis: „Kaip pritraukti klientus?“ Pirmieji 7 „Shopify“ parduotuvės reklamavimo žingsniai

Šis įrašas yra pirmasis iš keturių dalių „Shopify“ serijos, kuri nuves jus nuo pradedančiojo iki „Shopify-master“! Šiandien mes pradedame nuo pagrindinio nustatymo, kai einame per 20 minučių sąrankos procesą.

Bet pirma…

Contents

Kodėl „Shopify“??

parduotuvė-recenzija

Dauguma parduotuvių savininkų nenori vargo kurdami svetainę nuo nulio ir išlaikydami keblią mechaniką. Jie tiesiog nori parduoti! Štai kur atsiranda „Shopify“:

Pirkite naudą

  1. Jums nereikia žinoti vienos žiniatinklio kodo eilutės – „Shopify“ pateikia jums informaciją apie visą procesą.
  2. „Shopify“ suteikia galimybę pridėti savo domeno pavadinimą (pvz., Www.mano-store.com), priglobia parduotuvę jums ir prižiūri sudėtingą „galinį“.
  3. Suprojektuoti savo parduotuvę lengva, galite pasirinkti iš 100 esamų temų ir pritaikyti jas pagal savo skonį.
  4. „Shopify“ apdoroja, tvarko ir seka visus jūsų užsakymus ir mokėjimus, leisdami jums sutelkti dėmesį į verslą.

Skamba puikiai, ko man reikia norint pradėti?

Viskas ko jums reikia – 20 minučių atsargai, parduodamas produktas ir 29 USD per mėnesį. BET yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, ir jums nereikės įvesti jokios kortelės informacijos, kol nepradėsite jos gyventi. Iki tol galite laisvai žaisti.

  VPN pradedantiesiems vadovas - esminiai klausimai, kuriuos reikia užduoti prieš gaunant VPN

„Shopify“ parduotuvė

Ar yra kokių nors „Shopify“ pranašumų?

Jei ieškote visiško užpakalinės dalies valdymo (interneto priegloba, našumas, kodavimas ir tt), „Shopify“ gali jaustis pernelyg griežta. Tai šiek tiek brangiau nei kitos parinktys, tačiau už kainą jūs gaunate neprilygstamą galią.

Alternatyva? Naudokite „WordPress“ su papildiniu, vadinamu „WooCommerce“. Bet jei ieškote paprasto, lengvo ir be vargo pasirinkimo, pasirinkite „Shopify“.

Eime!

Šiame trumpame vadove apžvelgsime pagrindinius „Shopify“ parduotuvės nustatymo etapus. Mes nagrinėsime registraciją, dizainą, produktų pridėjimą, domeno vardo pridėjimą ir mokėjimo mechanizmo nustatymą.

1 veiksmas: prisiregistruokite

Pirmas žingsnis yra lengvas, eikite į Shopify.com ir įveskite savo el. Pašto adresą.

Pradėkite „Shopify“ bandymą

2 veiksmas: Duokite savo parduotuvės pavadinimą

Tikimės, kad turite mintį. Demonstracijų parduotuvėje aš naudoju „Awesome Snowboards“.

Nuostabios snieglentės

3 veiksmas: pridėkite adresą, kad „Shopify“ galėtų apskaičiuoti pardavimo mokestį ir mokėjimus

Mokėjimo adresas

4 žingsnis: pradėkite pritaikyti savo dizainą!

Po registracijos jus pasveikina paprastas prietaisų skydelis. Pradėkime nuo linksmų dalykų: kurkite savo parduotuvę.

selectatheme

5 žingsnis: išsirinkite geriausią savo parduotuvės temą

„Shopify“ turi daugiau nei 100 dizaino šablonų arba „temų“, kad tinkintų jūsų internetinę parduotuvę. Galvok apie juos kaip apie atspirties tašką – eidami į viršų, galite patikslinti ar pakeisti maketus, spalvas ir vaizdus.

Savo parduotuvėje „Nuostabios snieglenčių lentos“ renkuosi temą „Beribis“. Jis yra švarus, paprastas ir turi daug vietos dideliems vaizdams.

„Shopify“ tema - beribis

6 žingsnis: pritaikykite temą pagal savo skonį

„Shopify“ suteikia daugybę galimybių valdyti savo svetainės išvaizdą. Čia aš įkėliau naują „herojaus atvaizdą“ ir viršuje parašiau paprastą logotipą.

Perdangos fono vaizdas

Šiuo metu jūs galite praleisti valandas keisdami išdėstymą ir dizainą, tačiau galite bet kada sugrįžti. Kol kas pridėkime keletą produktų.

7 veiksmas: pridėkite savo pirmąjį produktą

Grįžkite į informacijos suvestinę ir spustelėkite „pridėti produktą“.

  Kaip sukurti savo pirmąjį nukreipimo puslapį (+14 patarimų, kaip jį optimizuoti)

Pridėkite savo pirmąjį produktą

8 veiksmas: įveskite savo pirmojo produkto pavadinimą ir aprašymą

Pro patarimas: nepraleiskite produkto aprašymo. Geras aprašymas yra būtinas, jei norite įtikinti klientus pirkti jūsų prekes. Atidžiai rinkitės žodžius ir išskirkite gaminį!

Unikalus produkto aprašymas taip pat yra būtinas siekiant geresnio reitingo paieškos sistemose. Trečioje šios serijos dalyje paaiškinsiu daugiau apie „Shopify“ paieškos variklių optimizavimą.

Unikalus produkto aprašymas

9 veiksmas: įkelkite stulbinančius savo produkto vaizdus

Vaizdai gali padidinti arba sumažinti jūsų pardavimo procentą. Puikios nuotraukos yra labai svarbios, norint įtikinti klientus pirkti iš jūsų, todėl rinkitės jas atsargiai. Peržiūrėkite šį vadovą, kaip vaizdai gali padidinti jūsų konversijos koeficientą, tada įkelkite geriausias nuotraukas.

Naudokite stulbinančius savo produkto vaizdus

10 veiksmas: nustatykite kainą ir atsargas

Įveskite produkto kainą ir būtinai pažymėkite langelį „apmokestinti mokesčius“. „Shopify“ automatiškai pridės teisingą pardavimo mokestį, atsižvelgiant į jūsų vietą.

Įveskite „SKU“ (atsargų apskaitos vienetą), kuris yra tiesiog numeris, nurodantis kiekvieną produktą. SVARBU, pakeiskite „atsargų politiką“ į „Parduotuvių stebėjimas stebi šio produkto atsargas“ ir įveskite turimų produktų skaičių.

Tokiu būdu „Shopify“ stebi, kiek produktų buvo parduota, o kiek liko.

Atsargos ir kainodara

11 žingsnis. Įveskite produkto svorį gabenimo tikslais

„Shopify“ bandys apskaičiuoti apytikslę gabenimo kainą pagal kliento vietą ir jūsų produkto svorį. Išskyrus atvejus, kai jūsų produkciją pristato didelė logistikos ir vykdymo komanda, pasirinkite „rankinį“ vykdymą.

Produkto Aprašymas

12 žingsnis: pridėkite dydžio, spalvos ir kt. Variantus.

Jei jūsų gaminyje yra įvairių variantų, pavyzdžiui, skirtingų dydžių marškinėlių, „Shopify“ tai prižiūrės jums. Tiesiog pasakykite, kokie dydžiai, spalvos ar audiniai galimi kiekvienam produktui.

Produkto variantas

Paspauskite „paskelbti“ ir jūsų produktas automatiškai pridedamas prie parduotuvės. Pakartokite procesą su kiekvienu parduodamu produktu.

13 veiksmas: sukurkite tinkintą domeno pavadinimą – „my-store.com“!

Tinkintas domeno vardas jūsų internetinė parduotuvė atrodo liekna ir profesionali. „Shopify“ tai palengvina, todėl spustelėkite „nustatyti pasirinktinį domeną“.

  Kaip pritraukti klientus reklamuojant savo „Shopify“ parduotuvę

Sukurkite pasirinktinį domeną

14 žingsnis: nusipirkite pasirinktą domeną per „Shopify“

Jei dar neturite domeno vardo, „Shopify“ suteikia galimybę pamatyti, kas yra prieinama, ir nusipirkti ten ir tada. Jei jau turite domeno vardą per kitą pardavėją (pvz., „GoDaddy“), galite lengvai jį pridėti.

15 parduotuvių

15 veiksmas: pridėkite savo mokėjimo mechanizmą, kad galėtumėte užsidirbti pinigų!

Anksčiau vienas sudėtingiausių dalykų, susijusių su internetinės parduotuvės steigimu, buvo mokėjimų priėmimas. Laimei, „Shopify“ tai taip pat palengvina. Eikite į „Nustatymai“ > Pradėkite mokėjimą ir išsirinkite jums tinkamiausią būdą.

Daugeliui paprasčiausias variantas yra „Paypal“, tačiau taip pat galite pasirinkti „Shopify Payments“, kuris leidžia tiesiogiai priimti kredito korteles (nenaudojant „PayPal“ kaip tarpininko). Jums tereiks prijungti banko sąskaitą prie „Shopify“. Jei turite omenyje kitą mokėjimo metodą, galite pasirinkti iš keliolikos ar daugiau „alternatyvių mokėjimų“, įskaitant „Amazon“, „BitPay“ ir „CoinBase“.

Pridėkite mokėjimo šliuzą į savo parduotuvę

Jūs baigėte!

Paspauskite mygtuką „paskelbti“ ir jūsų internetinė parduotuvė yra pasirengusi tiesioginiam pasauliui.

Žinoma, tai yra paprastas ir pagrindinis „Shopify“ įvadas. Parduotuvės įsigijimas internete yra tik pradžia. Dabar ateina sunkioji dalis: pritraukti klientus pro (virtualias) duris ir paversti juos patikimu verslu.

Eidami per šią „Shopify“ seriją, pažvelgsime į šiuos kitus veiksmus ir šią paprastą pradžią paversime siaubinga sėkme!

Prašau pasidalinti, kaip sekasi toliau, komentaruose. Jei jau esate įkūrę „Shopify“ parduotuvę, praneškite man apie jūsų patirtį su platforma.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me